Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řezáč Bohumil1960kraj. muži 101.-120. 
2.Kotál Jakub2006kraj. muži 101.-120. 
3.Fábera Vratislav1948kraj. muži 121.-150. 
4.Strnad Pavel1967kraj. muži 121.-150. 
5.Švarcová Jana2000kraj. muži 121.-150. 
6.Holubek Milan1952nez. muži  
7.Löffler Karel1970nez. muži  
8.Löffler Matouš2007nez. muži  
9.Vejřík Miloš1948nez. muži  
10.Rubin Pavel1948nez. muži  
11.Mösner Patrik1977nez. muži  
12.Čermák Jakub2007nez. muži  
13.Černý Radek2008nez. muži  
14.Falář Adam2008nez. muži  
15.Fusek Matěj2009nez. muži  
16.Glaser Adam2008nez. muži  
17.Hájek Pavel2009nez. muži  
18.Havel Ondřej2007nez. muži  
19.Kule Oliver2007nez. muži  
20.Peterka Ješek2008nez. muži  
21.Přibyl Filip2008nez. muži  
SK Děravý pálky Jenišov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hauptmann Werner1968reg. muži 61-70 
2.Nováček Tomáš1966reg. muži 61-70 
3.Tvaroužek Tomáš1966reg. muži 71-80 
4.Schmidt Beno1974nez.  
5.Hnízdil Lukáš1982nez.  
6.Hoffmann Ondřej2011nez.  
7.Král Josef2004nez.  
8.Štípek Adrian2007nez.  
9.Hauptmann Filip2004nez.  
10.Kořínková Lucie2004nez.  
TJ Slovan Karlovy Vary D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benčík Jiří1959reg. muži 61-70 
2.Heřman Milan1953kraj. muži 61-70 
3.Kožíšek Miloslav1952reg. muži 61-70 
4.Šindelář Jiří1965nez.  
5.Surma Daniel2001nez.  
6.Dellamária Marko2006nez.  
7.Haláček Lukáš2006nez.  
8.Böhm Adam2011nez.  
9.Maxová Radka1976nez.  
10.Říhová Matylda2005nez.  
11.Munirová Polina2004nez.  
12.Burešová Ella2010nez.  
TJ Slovan Karlovy Vary E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Roman1976reg. muži 61-70 
2.Nohýnek Jan1938reg. muži 71-80 
3.Matoušek Jiří1982nez.  
4.Krondl Lukáš1981nez.  
5.Preisler František1957nez.  
6.Novotný Tomáš2009nez.  
7.Leichter Adam2008nez.  
8.Košek Dominik2008nez.  
9.Prokopová Martina1969nez.  
10.Slaná Marika2005nez.  
11.Bednáriková Marie2005nez.  
12.Lešková Linda2008nez.  
SK Toužim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kheil Jakub1984kraj. muži 91-100 
2.Blažek František1975reg. muži 51-60 
3.Kokeš Jan2005reg. muži 51-60 
4.Jaša Jan1948reg. muži 61-70 
5.Hemzáček Lothar2006reg. muži 71-80 
6.Šindelář František2006reg. muži 71-80 
7.Vohryzka Jiří2003reg. muži 71-80 
8.Chmelík Jiří1960nez.  
9.Kvasnička Filip2010nez.  
10.Vacura Ondřej2006nez.  
SK Děravý pálky Jenišov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Stanislav1954reg. muži 71-80 
2.Škulavík Štefan1958nez.  
3.Šoupal Jan2007nez.  
4.Potužák Adam2005nez.  
5.Farkaš Tobiáš2009nez.  
6.Šilpoch Filip2008nez.  
7.Hroch Jiří2007nez.  
8.Olič Šimon2008nez.  
9.Fáber Robert2012nez.  
10.Králová Lucie2010nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy