Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třídy
KOC Sušice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151. 
2.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 201. 
3.Vítek Petr1969kraj. muži 251. 
4.Láriš Petr st.1963reg. muži 41.-60. 
5.Potužák Václav1956reg. muži 61.-112. 
6.Vítek David2010reg. muži 61.-112. 
7.Vítek Martin2011reg. muži 61.-112. 
8.Oroš Karel1961nez.  
9.Vinter Tomáš2008nez.  
10.Zádková Adéla2008nez.  
11.Vinterová Lucie2010nez.  
12.Kotala Miroslav2010nez.  
KOC Sušice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201. 
2.Růžička Radek1986reg. muži 21.-30. 
3.Rovňan Richard1973reg. muži 31.-40. 
4.Kopa Jan1957reg. muži 61.-112. 
5.Mirvald Jan1984reg. muži 61.-112. 
6.Milfortová Simona2005reg. muži 61.-112. 
7.Milfort Jiří ml.2004nez.  
8.Ducháč Jakub2008nez.  
9.Ducháč Matěj2011nez.  
10.Mach Josef2011nez.  
11.Machová Anna2007nez.  
12.Vítek Jakub2011nez.  
13.Vítek Jan2008nez.  
ST Nýrsko "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mixan Václav1951reg. muži 41.-60. 
2.Bouberle Zdeněk1950reg. muži 41.-60. 
3.Vítovec Miroslav1959reg. muži 41.-60. 
4.Strieženec Josef1959reg. muži 61.-112. 
5.Cibulka Jan1996reg. muži 61.-112. 
6.Kubalík Václav1959reg. muži 61.-112. 
7.Neudek Petr1970reg. muži 61.-112. 
8.Kubalík Patrik1997reg. muži 61.-112. 
9.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 61.-112. 
10.Doubek Pavel1956reg. muži 61.-112. 
11.Černý Miroslav1952reg. muži 61.-112. 
12.Zvonarev Drahomír1951reg. muži 61.-112. 
13.Kajínek Jiří1957nez.  
Tým Drslavice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Multrus Martin1973reg. muži 41-60 
2.Flaks Vladislav1962reg. muži 61-112 
3.Suda Karel1977reg. muži 61-112 
4.Kinský Václav ml.1993reg. muži 61-112 
5.Kupka Jan1959reg. muži 61-112 
6.Kinský Václav st.1972reg. muži 61-112 
7.Janošťák Štefan1979reg. muži nez. 
8.Adamec Daniel1984reg. muži nez. 
9.Kovářík Pavel1956reg. muži nez. 
10.Řeřicha Karel1973reg. muži nez. 
11.Peroutka Marek1976reg. muži nez. 
KST Klatovy "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováček Karel1973reg. muži 21 
2.Hummel Jiří1945reg. muži 21 
3.Kesman Karel1977reg. muži 31 
4.Koval Lukáš1996reg. muži 31 
5.Berka Vítězslav1956reg. muži 41 
6.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 41 
7.Novák Milan ml.2000reg. muži 41 
8.Kinský Jiří1953nez. muži  
9.Petrmichl Jan1965nez. muži  
10.Hnojská Helena1974nez. ženy  
11.Belfín Václav2005nez. dci  
12.Reiser Miroslav ml.2010nez. nži  
Sokol Strážov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelán Radek1969reg. muži 31.- 40. 
2.Soušek Josef1975reg. muži 31.- 40. 
3.Presl Štěpán1973reg. muži 41.- 60. 
4.Kolář Zdeněk ml.1977reg. muži 41.- 60. 
5.Kolář Zdeněk st.1954reg. muži 61.- 112. 
6.Kalivoda Bohumil1969reg. muži 61.- 112. 
7.Valdman Martin1975reg. muži 61.- 112. 
8.Janda Lukáš1996reg. muži 61.- 112. 
9.Kopačka Jan1938reg. muži 113.- 
10.Pavlásek Jan1972reg. muži 113.- 
TJ Sokol Horažďovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimanovský Marek2008reg. muži 41-60 
2.Šimanovský Robert1978reg. muži 41-60 
3.Krsek Ivan1964reg. muži 61-112 
4.Roubal Ondřej2005reg. muži 61-112 
5.Jungr Jiří1968reg. muži 61-112 
6.Křesáková Ivana1965reg. muži 61-112 
7.Krsek Miroslav1962reg. muži 61-112 
8.Levý Josef1945reg. muži 61-112 
9.Růt Karel2007reg. muži nez. 
10.Šimanovský Filip2011reg. muži nez. 
Bageta Dolany "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Belfín Karel1973reg. muži 31.-40. 
2.Talián Michal1975reg. muži 31.-40. 
3.Bejček Jiří1978reg. muži 41.-60. 
4.Krejčí Jiří1989reg. muži 41.-60. 
5.Nechutná Veronika1983reg. ženy 4. 
6.Kott Tomáš1976nez. muži  
TJ EKOMONT Svrčovec "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kinský Josef1973reg. muži 21.-30. 
2.Klika Jiří1974reg. muži 41.-60. 
3.Behenský Karel1960reg. muži 61.-112. 
4.Straka Karel1957reg. muži 61.-112. 
5.Marek Tomáš1987reg. muži 61.-112. 
6.Řeřicha Jaroslav1974reg. muži 61.-112. 
7.Dobiáš Václav1973reg. muži 61.-112. 
8.Straka Jaroslav1953reg. muži 61.-112. 
9.Klika Tomáš1995reg. muži 113. 
Lapák Třebomyslice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Michal1990reg. muži 61-112 
2.Trubač Lukáš1988reg. muži 61-112 
3.Trubač František1962reg. muži 61-112 
4.Hiřman Radek1990reg. muži 61-112 
5.Polena Luboš1976reg. muži 61-112 
6.Šefl Marek1994nez. muži  
Sokol Klatovy "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plíšek Radoslav1955reg. muži 31-40 
2.Špirk Václav1951reg. muži 41.-60. 
3.Soukup Karel1973reg. muži 41.-60. 
4.Částka Zdeněk1958reg. muži 41.-60. 
5.Bárta Zdeno1956reg. muži 61.-112. 
6.Končický Vladimír1952reg. muži 61.-112. 
7.Šilhavý Miroslav1955reg. muži 61.-112. 
8.Rejthar Karel1977nez. muži  
9.Tkachenko Mykhailo1984nez. cizinec 
Okresní přebor 2.třídy
KOC Sušice "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potužák Václav1956reg. muži 61.-112. 
2.Vítek David2010reg. muži 61.-112. 
3.Vítek Martin2011reg. muži 61.-112. 
4.Ducháč Jakub2008nez.  
5.Ducháč Matěj2011nez.  
6.Kotala Miroslav2010nez.  
7.Zádková Adéla2008nez.  
KOC Sušice "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mirvald Jan1984reg. muži 61.-112. 
2.Milfortová Simona2005reg. muži 61.-112. 
3.Mach Josef2011nez.  
4.Vítek Jakub2011nez.  
5.Vítek Jan2008nez.  
6.Milfort Jiří ml.2004nez.  
7.Vinterová Lucie2010nez.  
8.Vinter Tomáš2008nez.  
9.Machová Anna2007nez.  
ST Nýrsko "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubalík Václav1959reg. muži 61.-112. 
2.Neudek Petr1970reg. muži 61.-112. 
3.Kubalík Patrik1997reg. muži 61.-112. 
4.Kajínek Jiří1957nez.  
ST Nýrsko "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 61.-112. 
2.Doubek Pavel1956reg. muži 61.-112. 
3.Černý Miroslav1952reg. muži 61.-112. 
4.Cibulka Jan1996reg. muži 61.-112. 
5.Zvonarev Drahomír1951reg. muži 61.-112. 
Tým Drslavice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kupka Jan1959reg. muži 61-112 
2.Kinský Václav st.1972reg. muži 61-112 
3.Janošťák Štefan1979reg. muži nez. 
4.Řeřicha Karel1973reg. muži nez. 
5.Kovářík Pavel1956reg. muži nez. 
6.Adamec Daniel1984reg. muži nez. 
7.Peroutka Marek1976reg. muži nez. 
TJ Žichovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hagara Ján1949reg. muži 41.-60. 
2.Kankrlík Josef1954reg. muži 41.-60. 
3.Kubík Zdeněk1968reg. muži 61.-112. 
4.Pekarík Martin1970reg. muži 61.-112. 
5.Senft Václav1970reg. muži 61.-112. 
Sokol Strážov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Zdeněk st.1954reg. muži 61.- 112. 
2.Kalivoda Bohumil1969reg. muži 61.- 112. 
3.Valdman Martin1975reg. muži 61.- 112. 
4.Janda Lukáš1996reg. muži 61.- 112. 
5.Kopačka Jan1938reg. muži 113.- 
6.Pavlásek Jan1972reg. muži 113.- 
TJ EKOMONT Svrčovec "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Tomáš1987reg. muži 61.-112. 
2.Řeřicha Jaroslav1974reg. muži 61.-112. 
3.Dobiáš Václav1973reg. muži 61.-112. 
4.Straka Jaroslav1953reg. muži 61.-112. 
5.Klika Tomáš1995reg. muži 113. 
Lapák Třebomyslice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polena Luboš1976reg. muži 61-112 
2.Hodek Karel1949reg. muži 61-112 
3.Slováčková Jitka1956reg. ženy 3. 
AC Lhůta
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Josef1966reg. muži 61.-112. 
2.Soběhart Josef1963reg. muži 61.-112. 
3.Švátora Miroslav1963reg. muži 61.-112. 
Sokol Klatovy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Zdeno1956reg. muži 61.-112. 
2.Končický Vladimír1952reg. muži 61.-112. 
3.Šilhavý Miroslav1955reg. muži 61.-112. 
4.Rejthar Karel1977nez. muži  
5.Tkachenko Mykhailo1984nez. cizinec 
TJ Sokol Horažďovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jungr Jiří1968reg. muži 61-112 
2.Křesáková Ivana1965reg. muži 61-112 
3.Krsek Miroslav1962reg. muži 61-112 
4.Levý Josef1945reg. muži 61-112 
5.Růt Karel2007reg. muži nez. 
6.Šimanovský Filip2011reg. muži nez. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy