Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
Union Plzeň F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Martin1986reg. muži 91 
2.Sedláček Jan st.1949reg. muži 91 
3.Boháč Jaroslav1956reg. muži 111 
4.Kovařík Josef1978reg. muži 111 
5.Pachner Jaroslav1956reg. muži 111 
6.Šindelář Jan2005reg. muži 141 
7.Černá Lenka1986reg. ženy 10 
8.Kratochvílová Alena1993reg. ženy 11 
9.Břetenářová Vlastimila1962reg. ženy 14 
Union Plzeň G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Farajzl Filip2000reg. muži 81 
2.Vintr Josef2006reg. muži 101 
3.Sýkora David2006reg. muži 101 
4.Bednář David2006reg. muži 131 
5.Bohdan Michal2007reg. muži 111 
6.Drnec Jiří2008reg. muži 131 
7.Matuška Ivo2010reg. muži 131 
8.Kysela Filip2010reg. muži 141 
9.Liška Josef2006reg. muži 141 
10.Sýkorová Lucie2010kraj. dky 8 
TJ Sokol Nezvěstice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Václav1942reg. muži 81-90 
2.Hach Jaroslav1948reg. muži 91-100 
3.Hejduk Zdeněk1950reg. muži 101-110 
4.Kantor František1969reg. muži 121-130 
5.Knoflíček Jan1977reg. muži 141-150 
6.Čechura Jakub2005reg. muži 141-150 
7.Vlčková Kamila1989reg. muži 151-160 
8.Hrádek Josef2008reg. muži 151-160 
9.Oplová Renáta1968reg. muži 161-170 
10.Knoflíčková Nela2006reg. muži 171-182 
11.Hrádek Daniel2010reg. muži 171-182 
12.Hobl Václav1948nez.  
13.Hodek Jiří1957nez.  
14.Louda Jan st.1953nez.  
15.Knoflíček Dan2011nez.  
16.Šesták Patrik2007nez.  
17.Voříšková Natálie2011nez.  
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Tomáš1981reg. muži 75.5 
2.Klíma Jan1981reg. muži 75.5 
3.Frank Bohumil1953reg. muži 95.5 
4.Petrák Jaroslav1954reg. muži 105.5 
5.Výška Jiří1979nez. muži  
6.Kavina Tomáš1973reg. muži 145.5 
7.Kavina Tomáš ml.2003reg. muži 155.5 
8.Kavinová Klára2006reg. muži 176.5 
TJ Sokol Starý Plzenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otto Milan1952reg. muži 65.5 
2.Farajzl Stanislav1956reg. muži 95.5 
3.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 95.5 
4.Sutnar Josef1950reg. muži 135.5 
5.Hodina Marek1974reg. muži 145.5 
6.Eliášová Hodinová Jana1979reg. muži 176.5 
7.Bouše Vladimír1957nez. muži  
TJ Sokol Lhůta C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr1971kraj. muži 201 
2.Altmann Pavel1969reg. muži 81-90 
3.Protiva Pavel1962reg. muži 81-90 
4.Tětek Václav1969reg. muži 91-100 
5.Pašek Zdeněk1940reg. muži 81-90 
6.Matoušková Jolana1979nez.  
TJ Sokol Lhůta D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vostrý Pavel1963reg. muži 101-110 
2.Lašťovka Michal1988reg. muži 111-120 
3.Valdman Stanislav1955reg. muži 121-130 
4.Michálek Luboš1960reg. muži 121-130 
5.Šindelář Michal1982reg. muži 121-130 
6.Čimera Josef1962nez.  
TJ Sokol Plzeň V "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holubová Klaudie2004kraj. muži 151 
2.Fencl Václav1995kraj. muži 201. 
3.Egermaier Jakub1988kraj. muži 251. 
4.Hromiaková Andrea2001kraj. muži 251 
5.Jaramillo Věra2007reg. muži 91.-100. 
6.Mózer Dominik1997reg. muži 101.-110. 
7.Vyletová Helena1972reg. muži 121.-130. 
8.Klimeš Jakub1999reg. muži 121.-130. 
9.Klimeš Daniel2006reg. muži 121.-130. 
10.Vyletová Helena ml.2002reg. muži 131.-140. 
11.Lang David2006reg. muži 131.-140. 
12.Tvrdík Jaroslav2007reg. muži 151.-160. 
13.Miškovič Filip2006reg. muži 151.-160. 
14.Ivanišyn Jaroslav2001reg. muži 151.-160. 
15.Cibulka Radek2000reg. muži 161.-170. 
16.Dobrovská Kateřina1978reg. muži 161.-170. 
17.Jůzová Viktorie2008reg. muži 161.-170. 
18.Jarošová Tereza1993reg. muži 161.-170. 
19.Jaramillo Julie2009reg. muži 171.-182. 
SKUŘ Plzeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Petr1962reg. muži 71-80 
2.Chrástek Věroslav1956reg. muži 71-80 
3.Sýkora Hynek1961reg. muži 71-80 
4.Zeman Luboš1957reg. muži 91-100 
5.Hána Jiří1963reg. muži 121-130 
6.Malý Ladislav1967reg. muži 121-130 
SKUŘ Plzeň F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wimmer Jan1973reg. muži 71-80 
2.Mařík Radek1972reg. muži 71-80 
3.Gábor Filip1999reg. muži 101-110 
4.Wimmer Adam1998reg. muži 101-110 
5.Horek Martin1976reg. muži 111-120 
6.Žižkovský Ivo1967reg. muži 121-130 
7.Naxera Jan2005reg. muži 131-140 
8.Fuchs Michal1962reg. muži 131-140 
9.Loskot Jan2009reg. muži 171-182 
10.Loskotová Barbora2007reg. muži 171-182 
11.Beran Jan1971nez.  
Tělocvičná jednota Sokol Plzeň III - Bory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zimmermann Jaroslav1970reg. muži 61-70 
2.Chramosta Radek1970reg. muži 61-70 
3.Hron Karel1955reg. muži 61-70 
4.Beneš Václav1958reg. muži 71-80 
5.Bergl Petr1960reg. muži 81-90 
6.Naxera Jan1964reg. muži 131-140 
7.Čada Vladimír1940reg. muži 141-149 
8.Peterka Václav1973nez.  
Okresní přebor 2. třídy
TJ Sokol Nezvěstice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechura Jakub2005reg. muži 141-150 
2.Knoflíček Jan1977reg. muži 141-150 
3.Vlčková Kamila1989reg. muži 151-160 
4.Hrádek Josef2008reg. muži 151-160 
5.Oplová Renáta1968reg. muži 161-170 
6.Hrádek Daniel2010reg. muži 171-182 
7.Knoflíčková Nela2006reg. muži 171-182 
8.Hobl Václav1948nez.  
9.Hodek Jiří1957nez.  
10.Louda Jan st.1953nez.  
11.Knoflíček Dan2011nez.  
12.Šesták Patrik2007nez.  
13.Voříšková Natálie2011nez.  
TJ Sokol Lhůta E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pašek Zdeněk1940reg. muži 81-90 
2.Šindelář Michal1982reg. muži 121-130 
3.Průšová Petra1989nez.  
4.Kratochvíl Tomáš1978nez.  
5.Sýkora Michal1961nez.  
6.Horský Jaromír1959nez.  
7.Civiš Radovan1973nez.  
Union Plzeň H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pachner Jaroslav1956reg. muži 111 
2.Bohdan Michal2007reg. muži 111 
3.Drnec Jiří2008reg. muži 131 
4.Matuška Ivo2010reg. muži 131 
5.Liška Josef2006reg. muži 141 
6.Šindelář Jan2005reg. muži 141 
7.Černá Lenka1986reg. ženy 10 
8.Kratochvílová Alena1993reg. ženy 11 
9.Břetenářová Vlastimila1962reg. ženy 14 
TJ Sokol Plzeň V "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Hai Kim1958reg. muži 111.-120.cizinec 
2.Le Thanh Tung1970reg. muži 111.-120. 
3.Nguyen Viet Huy1949reg. muži 131.-140. 
4.Hoang Tommy2006reg. muži 141.-150.cizinec 
5.Nguyen Trung Matěj2007nez.  
6.Hoang Viet Cuong1974nez.  
7.Tran Hop Thai1958nez.  
TJ Sokol Plzeň V "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mózer Dominik1997reg. muži 101.-110. 
2.Klimeš Jakub1999reg. muži 121.-130. 
3.Lang David2006reg. muži 131.-140. 
4.Tvrdík Jaroslav2007reg. muži 151.-160. 
5.Miškovič Filip2006reg. muži 151.-160. 
6.Ivanišyn Jaroslav2001reg. muži 151.-160. 
7.Cibulka Radek2000reg. muži 161.-170. 
8.Dobrovská Kateřina1978reg. muži 161.-170. 
9.Klimeš Daniel2006reg. muži 121.-130. 
10.Jůzová Viktorie2008reg. muži 161.-170. 
11.Jarošová Tereza1993reg. muži 161.-170. 
12.Jaramillo Julie2009reg. muži 171.-182. 
13.Cíglerová Lena2009nez.  
14.Cíglerová Nela2009nez.  
15.Krysl Herman2010nez.  
16.Šolc Martin2007nez.  
17.Rusý Lukáš2005nez.  
18.Šlemendová Eva1982nez.  
SKUŘ Plzeň G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horek Martin1976reg. muži 111-120 
2.Hána Jiří1963reg. muži 121-130 
3.Malý Ladislav1967reg. muži 121-130 
4.Kucendörfer Jan1950reg. muži 121-130 
5.Žižkovský Ivo1967reg. muži 121-130 
6.Fuchs Michal1962reg. muži 131-140 
7.Naxera Jan2005reg. muži 131-140 
8.Chromý Václav1962reg. muži 151-160 
9.Hodek Filip1975reg. muži 151-160 
10.Lešek Josef2006reg. muži 151-160 
11.Krommer Jakub2006reg. muži 161-170 
12.Loskot Jan2009reg. muži 171-182 
13.Loskotová Barbora2007reg. muži 171-182 
14.Mach Jan2004nez. muži  
15.Loužil Vojtěch2010nez. muži  
TJ Sokol Starý Plzenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kavina Tomáš1973reg. muži 145.5 
2.Hodina Marek1974reg. muži 145.5 
3.Kavina Tomáš ml.2003reg. muži 155.5 
4.Eliášová Hodinová Jana1979reg. muži 176.5 
5.Kavinová Klára2006reg. muži 176.5 
6.Výška Jiří1979nez. muži  
7.Dědič Tomáš2011nez. mži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy