Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RP I. třídy - ukončeno
TJ Kožlany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šapovalov Jiří1955reg. muži 13. 
2.Vojáček Rudolf1953reg. muži 30. 
3.Hoffman Robert1974reg. muži 51.-60. 
4.Hoffman Jindřich1945reg. muži 42. 
5.Mudra Vladimír1984reg. muži 61.-70. 
6.Sebránek Jaroslav1952reg. muži 71.-80. 
7.Kubát Jiří1964reg. muži 81.-90. 
8.Sixta Jan1972reg. muži 111.-120. 
9.Králová Iveta2005reg. dky 111.-120. 
10.Mudra Oldřich2007reg. sži 111.-120. 
11.Blecha Jan2009reg. mži 111.-120. 
12.Votýpka Jaromír1965nez. muži  
TJ Sokol Vejprnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horský Robin1990reg. muži 43 
2.Heidler Miroslav1960reg. muži 51- 60 
3.Ševčík Jiří1966reg. muži 61- 70 
4.Opatrný Vít1955reg. muži 61- 70 
5.Zoubek Martin1968reg. muži 71- 80 
6.Opatrný Martin1999reg. muži 81- 90 
7.Heidler Tomáš2004reg. muži 91- 100 
8.Abraham David st.1975reg. muži 101- 110 
9.Zoubek Lukáš2001reg. muži 101- 110 
10.Strejc Jiří1943reg. muži 141- 142 
11.Klíma Radek1969nez. muži nez 
TJ Sokol Horní Bělá D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cach Jaroslav1960reg. muži 44 
2.Dobrý Oldřich1957reg. muži 46 
3.Drofa Zdeněk1952reg. muži 51-60 
4.Šulda David1976reg. muži 51-60 
5.Kupka Jiří2003reg. muži 81-90 
6.Nový David2003reg. muži 81-90 
7.Nový Jan2002reg. muži 121 - 130 
8.Kučera Matyáš2010reg. muži 101-110 
9.Širer David1979reg. muži 101-110 
10.Šírerová Anežka2006reg. muži 111-120 
11.Kotěšovec David2007reg. muži 121 - 130 
12.Gruber Petr1953reg. muži 121 - 130 
13.Pešička Ladislav1959nez.  
14.Čása Jakub2008nez.  
15.Hubka Jiří1965nez.  
TJ Dioss Nýřany z.s. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížková Alena1959reg. muži 35 
2.Alexa Vlastimil1992reg. muži 38 
3.Gabriel Roman1966reg. muži 51-60 
4.Šlajch Stanislav1950reg. muži 61-70 
5.Lepič Jakub1986reg. muži 61-70 
6.Pánek Ladislav1988reg. muži 71-80 
7.Bureš Jan1948reg. muži 71-80 
8.Bošek Vladimír1999reg. muži 71-80 
9.Makoň Zdeněk ml.1996reg. muži 111-120 
10.Milota Štěpán2007reg. muži 81-90 
11.Zeman Pavel1973nez.  
TJ Sokol Vysoká Libyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Petr1978reg. muži 27 
2.Hájek Pavel ml.1983reg. muži 54 
3.Ježek Václav ml.1991reg. muži 57 
4.Hájek Pavel st.1952reg. muži 74 
5.Ježek Václav st.1968reg. muži 75 
6.Hájek Petr ml.2002reg. muži nez. 
TJ Trnová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vachovec Milan1973reg. muži 29 
2.Barchanski Pavel1966reg. muži 49 
3.Čása Jakub2000reg. muži 51. - 60. 
4.Frána Dominik2004reg. muži 61. - 70. 
5.Kriegerbeck Karel1989reg. muži 71.-80. 
6.Vachovcová Simona1999reg. muži 81.-90. 
7.Fránová Kateřina2006reg. muži 91. - 100. 
8.Hlavsa Zdeněk1951reg. muži 101.-110. 
9.Lopata Václav2008reg. muži 111. - 120. 
10.Motyčka Jan1970reg. muži 131. - 140. 
11.Jindra Jan2004reg. muži nezařazen 
SVČ Kaznějov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holota Radek1977reg. muži 36 
2.Pivnička Milan1950reg. muži 61.-70. 
3.Mora Radek1985reg. muži 81.-90. 
4.Veverka František1951reg. muži 91.-100. 
5.Černý Michal2006reg. muži 91.-100. 
6.Toncar Luboš1965reg. muži 91.-100. 
7.Špaček Petr1984reg. muži 101.-110. 
8.Rieger Vilém ml.2007reg. muži 101.-110. 
9.Rieger Vilém1977reg. muži 111.-120. 
10.Hrotek Filip2008reg. muži 121.-130. 
TJ SHM Heřmanova Huť A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karafiát Vlastimil ml.1972reg. muži 40 
2.Bouzek Pavel1982reg. muži 50 
3.Platz Pavel1974reg. muži 67 
4.Fehnl Kurt1953reg. muži 73 
5.Špaček Petr st.1961reg. muži 79 
6.Klašovec Petr1971reg. muži 81 
7.Martínek Jaroslav1953reg. muži 84 
8.Platz Jaroslav1994reg. muži 89 
9.Hrubý Petr1975reg. muži 123 
10.Fehnl Josef1977reg. muži 134 
11.Hubingr Tomáš1977reg. muži 143 
RP II. třídy - ukončeno
TJ Kožlany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mudra Vladimír1984reg. muži 61.-70. 
2.Sebránek Jaroslav1952reg. muži 71.-80. 
3.Kubát Jiří1964reg. muži 81.-90. 
4.Sixta Jan1972reg. muži 111.-120. 
5.Králová Iveta2005reg. dky 111.-120. 
6.Mudra Oldřich2007reg. sži 111.-120. 
7.Blecha Jan2009reg. mži 111.-120. 
8.Votýpka Jaromír1965nez. muži  
TJ Sokol Vejprnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoubek Martin1968reg. muži 71- 80 
2.Opatrný Martin1999reg. muži 81- 90 
3.Heidler Tomáš2004reg. muži 91- 100 
4.Abraham David st.1975reg. muži 101- 110 
5.Zoubek Lukáš2001reg. muži 101- 110 
6.Strejc Jiří1943reg. muži 141- 142 
7.Klíma Radek1969nez. muži nez 
KST Úherce z. s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Karel1977reg. muži 48 
2.Dušek Petr1969nez.  
3.BEDENK JIŘÍ1961nez.  
4.Dvořák Petr1977nez.  
5.Blažek Vlastimil1959nez.  
6.Bacík Kamil1964nez.  
7.Bauer Ladislav1958nez.  
8.Šůla Václav1953nez.  
TJ Sokol Horní Bělá E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kupka Jiří2003reg. muži 81-90 
2.Nový David2003reg. muži 81-90 
3.Kučera Matyáš2010reg. muži 101-110 
4.Širer David1979reg. muži 101-110 
5.Šírerová Anežka2006reg. muži 111-120 
6.Nový Jan2002reg. muži 121 - 130 
7.Kotěšovec David2007reg. muži 121 - 130 
8.Gruber Petr1953reg. muži 121 - 130 
9.Pešička Ladislav1959nez.  
10.Čása Jakub2008nez.  
11.Hubka Jiří1965nez.  
12.Šípková Kamila2010nez.  
13.Tabačar Tadeáš2005nez.  
14.Karásek Jan2011nez.  
TJ Dioss Nýřany z.s. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lepič Jakub1986reg. muži 61-70 
2.Bošek Vladimír1999reg. muži 71-80 
3.Bureš Jan1948reg. muži 71-80 
4.Pánek Ladislav1988reg. muži 71-80 
5.Milota Štěpán2007reg. muži 81-90 
6.Antoš Pavel2006reg. muži 91-100 
7.Stenglová Kristýna2003reg. muži 91-100 
8.Niedermayer Ondřej1958reg. muži 121-130 
9.Fedincová Nella2007kraj. nži 15 
10.Packová Anna2010reg. muži 131-140 
11.Zeman Pavel1973nez.  
TJ Trnová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kriegerbeck Karel1989reg. muži 71.-80. 
2.Vachovcová Simona1999reg. muži 81.-90. 
3.Fránová Kateřina2006reg. muži 91. - 100. 
4.Hlavsa Zdeněk1951reg. muži 101.-110. 
5.Lopata Václav2008reg. muži 111. - 120. 
6.Motyčka Jan1970reg. muži 131. - 140. 
7.Jindra Jan2004reg. muži nezařazen 
SVČ Kaznějov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Michal2006reg. muži 91.-100. 
2.Toncar Luboš1965reg. muži 91.-100. 
3.Špaček Petr1984reg. muži 101.-110. 
4.Rieger Vilém ml.2007reg. muži 101.-110. 
5.Rieger Vilém1977reg. muži 111.-120. 
6.Hrotek Filip2008reg. muži 121.-130. 
7.Křenová Eliška2007reg. muži 121.-130. 
8.Šimůnek Jakub2007reg. muži 121.-130. 
9.Klouda František1978reg. muži 131.-140. 
10.Lukeš Daniel2007reg. muži 131.-140. 
11.Mikutová Alexandra2008reg. mžy 2. 
12.Kaiser Tomáš2007reg. mži 16. 
13.Malinová Milena1980nez.  
TJ SHM Heřmanova Huť B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Petr st.1961reg. muži 79 
2.Klašovec Petr1971reg. muži 81 
3.Martínek Jaroslav1953reg. muži 84 
4.Platz Jaroslav1994reg. muži 89 
5.Hrubý Petr1975reg. muži 123 
6.Fehnl Josef1977reg. muži 134 
7.Hubingr Tomáš1977reg. muži 143 
TJ Sokol Kralovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolena Jakub2003reg. dci 61.-70. 
2.Malčikov Pavel1952reg. muži 91.-100. 
3.Csukás Patrik2004reg. dci 91.-100. 
4.Jánský Jiří1966reg. muži 91.-100. 
5.Kříž Petr1976reg. muži 101-110. 
6.Csukás Karol1999reg. muži 101-110. 
7.Csukás Kristián2009reg. mži 111.-120. 
8.Liška Jiří1969reg. muži 131.-140. 
9.Bláha Milan1965nez. muži  
10.Popel Mikuláš2006nez. sži  
11.Popelová Eliška2004nez. dky  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy