Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
SK Rokycany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Miroslav1962reg. muži 66 
2.Straka Michal1977reg. muži 85 
3.Voříšek Jiří st.1966reg. muži 131 
4.Bistřický Bohumír1946reg. muži 132 
5.Čejka Petr1985nez. muži  
6.Enžl Vlastimil1959nez. muži  
7.Košek Michal1971nez. muži  
8.Nímanský Jaroslav1950nez. muži  
TJ Sokol Podmokly
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pour Jan1975reg. muži 1 
2.Pour Jiří1973reg. muži 2 
3.Zuska Jan1981reg. muži 3 
4.Baron Eduard1967reg. muži 4 
TJ Sokol Radnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milfait Václav1974reg. muži 53 
2.Přibil Jiří1958reg. muži 55 
3.Loukota Petr1962reg. muži 56 
4.Kotva Jan1985reg. muži 84 
5.Krchov Josef1962reg. muži 115 
6.Mudrová Michaela1980reg. ženy 195 
7.Dítě Lukáš2006reg. sži 196 
8.Mudra Tomáš2006reg. sži 198 
9.Dienstbier Bohuslav1947reg. muži nez. 
TJ Sokol Skomelno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vimpel Jan1991reg. muži 57 
2.Hofman Petr st.1965reg. muži 63 
3.Palek Vladimír1956reg. muži 70 
4.Jeremiáš Pavel1976reg. muži 94 
5.Patera Michal1975reg. muži 118 
6.Cipra Petr1963reg. muži 119 
7.Levora Karel1975nez.  
8.Nový Josef1951reg. muži 126 
9.Tolar Pavel1976reg. muži 136 
10.Faflík Miloslav1963reg. muži 137 
11.Oliverius Josef2009reg. muži 171 
12.Vyčichlo Jiří1976reg. muži 185 
SK Kornatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šula Milan1976reg. muži 62 
2.Podsedník Jan1987reg. muži 75 
3.Šustr Michal1979reg. muži 86 
4.Šimek Milan1969reg. muži 87 
5.Sýkora Václav1949reg. muži 104 
6.Meier Jiří1973reg. muži 107 
7.Žabka František1947reg. muži 139 
8.Šustr Jindřich1956nez. muži  
9.Krátký Josef1983nez. muži  
10.Pihrt Karel1954nez. muži  
11.Tuček Aleš1954nez. muži  
12.Remeš Ladislav1941nez. muži  
TJ Sokol Klabava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Radomír1960kraj. muži 270 
2.Čech Jiří1978reg. muži 71 
3.Bradna Zdeněk1970reg. muži 95 
4.Šauer Robert1972reg. muži 96 
5.Kočárek Pavel1954reg. muži 220 
6.Koudelka Petr1968reg. muži 211 
TJ Sokol Břasy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gašparovič Martin1985reg. muži 47 
2.Somolík Miloš1960reg. muži 79 
3.Boháček Václav1941reg. muži 145 
4.Lorenc Tomáš1960reg. muži 153 
5.Sedlecký Josef1960reg. muži 154 
6.Pták Luboš1974nez. muži  
7.Lehner Vladimír1978nez. muži  
8.Lev Josef1979nez. muži  
9.Loukota Ondřej1998nez. muži  
10.Ineman František1966nez. muži  
11.Fišer Václav1965nez. muži  
TJ Sokol Těně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lysák Stanislav1959kraj. muži 301.-350. 
2.Hájek Dušan1978reg. muži 90 
3.Tomášek Pavel1979reg. muži 91 
4.Krajdlová Naďa1973reg. ženy 102 
5.Rydrych Pavel1968reg. muži 110 
6.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 122 
7.Ježek Otakar1957reg. muži 125 
8.Poch Václav1964reg. muži 130 
9.Kořán Miloslav1953nez. muži  
10.Pour Ondřej1979nez. muži  
11.Pour Václav1956nez. muži  
Cheznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holý Miloš1970reg. muži 41 
2.Kopp Stanislav1962reg. muži 60 
3.Marek Jakub1995reg. muži 51 
4.Marek Libor1966reg. muži 77 
5.Šťastný Jaroslav1966nez. muži  
TJ Sokol Mirošov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Ondřej1979reg. muži 65. 
2.Matoušová Jana1973reg. muži 80. 
3.Lev Marek1983reg. muži 105. 
4.Murlová Dana1959reg. muži 117. 
5.Vyskočil Martin1997nez. muži  
6.Ludín Jiří1963nez.  
7.Judl Rostislav1971reg. muži 134. 
8.Kotas Pavel1964reg. muži 135. 
9.Kraidl Milan1972reg. muži 138. 
10.Hubáček Jan1963reg. muži 155. 
11.Mudra Jakub2006nez. Hostování z TJ Hrádek z.s.
12.Sýkora Luboš1971nez.  
13.Forst Radek1976nez.  
Okresní soutěž 1. třídy
SK Nevid B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Jan1997reg. muži R74. 
2.Komorous Jaroslav1970reg. muži R82. 
3.Pezlar Roman1976reg. muži R101. 
4.Říha Petr1993reg. muži R120. 
5.Šmolík Vojtěch1993reg. muži R128. 
6.Pezlar Marek2007nez. sži  
7.Pezlar Patrik2010nez. nži  
8.Pezlar Tomáš ml.2005nez. dci  
9.Pezlar Tomáš1974nez. muži  
10.Tomášů Martin1982nez. muži  
TJ SPARTAK STRAŠICE B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlapák Jaroslav1971reg. muži 78 
2.Halbych Jan1983reg. muži 81 
3.Páv Jan1976reg. muži 99 
4.Bergmann Vladimír1975nez. muži  
5.Havel Miroslav st.1952reg. muži 103 
6.Velek František1955reg. muži 124 
7.Bergmann Vladimír st.1950reg. muži 159 
8.Velek Jiří1975reg. muži 176 
9.Šlapák Karel1937reg. muži 178 
10.Svobodová Dagmar1965reg. muži 205 
11.Krátká Šárka1969reg. muži 206 
12.Ševčík Vladimír1956nez. muži  
13.Studnička Zdeněk1951nez. muži  
TJ Sokol Holoubkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Pavel1983reg. muži 67 
2.Psohlavec Tomáš1986reg. muži 76 
3.Váňa Martin1993reg. muži 92 
4.Šilpoch Václav1971reg. muži 100 
5.Štorkán Jaroslav1948reg. muži 121 
6.Pavlovič Pavel1961reg. muži 162 
7.Suchý Petr1993reg. muži 172 
8.Plaček Martin1972nez. muži  
TJ Sokol Skomelno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahovec Ladislav1952reg. muži 88 
2.Patera Michal1975reg. muži 118 
3.Cipra Petr1963reg. muži 119 
4.Nový Josef1951reg. muži 126 
5.Tolar Pavel1976reg. muži 136 
6.Faflík Miloslav1963reg. muži 137 
7.Oliverius Josef2009reg. muži 171 
8.Oliveriusová Hana2003reg. muži 197 
9.Vyčichlo Jiří1976reg. muži 185 
TJ Sokol Dobřív
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr1973reg. muži 69 
2.Tengler Miroslav1953reg. muži 109 
3.Plessl Zdeněk1968reg. muži 163 
4.Bělohlávek Eduard1961reg. muži 90 
5.Protiva Miroslav1971reg. muži 189 
6.Břinda Karel1973reg. muži 209 
TJ Sokol Těně D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rydrych Pavel1968reg. muži 110 
2.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 122 
3.Ježek Otakar1957reg. muži 125 
4.Poch Václav1964reg. muži 130 
5.Jílek Tomáš1980reg. muži 161 
6.Kořán Miloslav1953nez. muži  
7.Pour Ondřej1979nez. muži  
8.Pour Václav1956nez. muži  
9.Dvořák Viktor1995nez. muži  
10.Tomášek Patrik2007nez. muži 217Střídavý start z TJ Sokol Hůrky
TJ Sokol Osek u Rokycan B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bůcha Petr1972reg. muži 93 
2.Trunec Luboš1992reg. muži 106 
3.Havlíček Zdeněk1967reg. muži 108 
4.Mikuta Stanislav1963reg. muži 113 
5.Vančura Jan1960reg. muži 116 
6.Krejčí Michal1974reg. muži 152 
7.Peterka Jiří1986reg. muži 168 
8.Dudl Tomáš2000reg. muži 175 
9.Bůcha Adam1999reg. muži 179 
10.Dudl Jan1973reg. muži 181 
11.Šuster Jiří1971reg. muži 190 
12.Hlůžek Jaroslav1973reg. muži 300 
13.Lepešková Irena1968reg. muži 300 
14.Tománek Václav1947reg. muži 300 
15.Tomášů Jiří1953reg. muži 300 
SK Mostiště 2003
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Simler Jan1988reg. muži 72 
2.Mudra Antonín1961reg. muži 98 
3.Simler Josef1960reg. muži 129 
4.Turek Václav1970reg. muži 150 
5.Karel Petr1962reg. muži 164 
6.Jaroš Ivo1968reg. muži 177 
7.Konvalinka Aleš1988reg. muži 180 
8.Kadeřábek Miroslav1988reg. muži 188 
9.Vonásek Václav1961reg. muži 220 
SK Líšná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boubín Vladimír st.1951reg. muži 158 
2.Boubín Vladimír1982reg. muži 97 
3.Chrz Josef1971reg. muži 112 
4.Kuška Miroslav1956reg. muži 200 
5.Lukáš Zdeněk1972reg. muži 201 
Okresní soutěž 2. třídy
TJ MĚSTO ZBIROH B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maier Zdeněk1988reg. muži 123 
2.Laubr Václav1969reg. muži 133 
3.Kotva Petr1965reg. muži 146 
4.Drábek Tomáš1977reg. muži 157 
5.Chvojka Petr1988reg. muži 173 
6.Kocna Dan2005reg. muži 194 
7.Vácha Karel1977reg. muži 199 
8.Hulcr Milan1981reg. muži 203 
9.Bauer Tomáš2007nez.  
10.Jančík Pavel1977nez.  
11.Kovanda Jakub2008nez.  
12.Urx Miroslav2006nez.  
13.Zavalený Jiří2006nez.  
TJ Volduchy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čech Pavel1975reg. muži 141 
2.Danko Jakub1995reg. muži 142 
3.Čech Zdeněk1945reg. muži 143 
4.Svoboda František1978reg. muži 144 
5.Charvát Radim1974reg. muži 149 
TJ SPARTAK STRAŠICE C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Miroslav st.1952reg. muži 103 
2.Velek František1955reg. muži 124 
3.Bergmann Vladimír st.1950reg. muži 159 
4.Velek Jiří1975reg. muži 176 
5.Šlapák Karel1937reg. muži 178 
6.Svobodová Dagmar1965reg. muži 205 
7.Krátká Šárka1969reg. muži 206 
8.Ševčík Vladimír1956nez. muži  
9.Studnička Zdeněk1951nez. muži  
10.Havel Jakub2008nez. muži  
11.Bergmann Adam2002nez. muži  
TJ Sokol Holoubkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štorkán Jaroslav1948reg. muži 121 
2.Kořínek Jiří1949reg. muži 147 
3.Pavlovič Pavel1961reg. muži 162 
4.Praum Jiří1948reg. muži 170 
5.Suchý Petr1993reg. muži 172 
6.Plaček Martin1972nez. muži  
7.Neckář Martin1975nez. muži  
8.Slebodnik Luboš1982nez. muži  
SK Kornatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Václav1949reg. muži 104 
2.Meier Jiří1973reg. muži 107 
3.Žabka František1947reg. muži 139 
4.Tuček Aleš1954nez. muži  
5.Šustr Jindřich1956nez. muži  
6.Krátký Josef1983nez. muži  
7.Pihrt Karel1954nez. muži  
8.Remeš Ladislav1941nez. muži  
TJ Baník Kříše
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krhounek Ladislav1950reg. muži 111 
2.Kratochvíl Rudolf1970reg. muži 127 
3.Trnčák Miroslav1962reg. muži 140 
4.Potůček Pavel1981reg. muži 148 
5.Leicht Jan1959reg. muži 182 
6.Cajthaml Vladimír1974reg. muži 184 
7.Váňa Luděk1964reg. muži 211 
8.Váňa Luděk ml.1998reg. muži 212 
TJ Sokol Osek u Rokycan C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vančura Jan1960reg. muži 116 
2.Krejčí Michal1974reg. muži 152 
3.Peterka Jiří1986reg. muži 168 
4.Dudl Tomáš2000reg. muži 175 
5.Bůcha Adam1999reg. muži 179 
6.Dudl Jan1973reg. muži 181 
7.Šuster Jiří1971reg. muži 190 
8.Dudl Šimon2007reg. muži 192 
9.Hlůžek Jaroslav1973reg. muži 300 
10.Lepešková Irena1968reg. muži 300 
11.Tománek Václav1947reg. muži 300 
12.Tomášů Jiří1953reg. muži 300 
TJ Sokol Hůrky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štochl Marek1998nez. muži 156 
2.Kotrla Jaroslav1948nez. muži 160 
3.Růčka Antonín1973nez. muži 167 
4.Praum Jindřich1965nez. muži 169 
5.Frýauf František2003nez. muži 200 
6.Frýauf Jan2003nez. muži 186 
7.Janikovič Michal1984nez. muži 211 
8.Mošna Karel1967nez. muži 210 
9.Obruča Pavel1953nez. muži 212 
10.Papež Oldřich1954nez. muži 213 
11.Praum František1953nez. muži 207 
12.Roth Martin2005nez. muži 214 
13.Rys Jiří2008nez. muži 215 
14.Šťastný Karel1973nez. muži 216 
15.Štochl Filip1993nez. muži 183 
16.Tomášek Patrik2007nez. muži 217 
17.Vostrý Karel1978nez. muži 218 
TJ Sokol Mirošov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Judl Rostislav1971reg. muži 134. 
2.Kotas Pavel1964reg. muži 135. 
3.Kraidl Milan1972reg. muži 138. 
4.Hubáček Jan1963reg. muži 155. 
5.Vyskočil Martin1997nez. muži  
6.Ludín Jiří1963nez.  
7.Forst Radek1976nez.  
8.Sýkora Luboš1971nez.  
9.Mudra Jakub2006nez. Hostování z TJ Hrádek z.s.
Okresní soutěž 3. třídy
TJ MĚSTO ZBIROH C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocna Dan2005reg. muži 194 
2.Kovanda Jakub2008nez.  
3.Bauer Tomáš2007nez.  
4.Zavalený Jiří2006nez.  
5.Chvojka Petr1988reg. muži 173 
6.Hulcr Milan1981reg. muži 203 
7.Jančík Pavel1977nez.  
8.Urx Miroslav2006nez.  
9.Vácha Karel1977reg. muži 199 
TJ SPARTAK STRAŠICE D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brada Tomáš1994nez. muži 166 
2.Šlapák Karel1937reg. muži 178 
3.Svobodová Dagmar1965reg. muži 205 
4.Krátká Šárka1969reg. muži 206 
5.Ševčík Vladimír1956nez. muži  
6.Studnička Zdeněk1951nez. muži  
7.Havel Jakub2008nez. muži  
8.Bergmann Adam2002nez. muži  
TJ Sokol Holoubkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchý Petr1993reg. muži 172 
2.Slebodnik Luboš1982nez. muži  
3.Neckář Martin1975nez. muži  
4.Plaček Martin1972nez. muži  
TJ Sokol Radnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mudrová Michaela1980reg. ženy 195 
2.Dítě Lukáš2006reg. sži 196 
3.Mudra Tomáš2006reg. sži 198 
4.Dienstbier Bohuslav1947reg. muži nez. 
TJ Sokol Skomelno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tolar Pavel1976reg. muži 136 
2.Faflík Miloslav1963reg. muži 137 
3.Oliverius Josef2009reg. muži 171 
4.Vyčichlo Jiří1976reg. muži 185 
5.Jelínek Ladislav2006reg. muži 193 
TJ Sokol Skomelno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Jiří1983nez.  
2.Oliverius Petr1970nez.  
3.Paterová Aneta2006reg. muži 208 
4.Oliveriusová Hana2003reg. muži 197 
5.Prachař Antonín1957nez.  
6.Turek Josef ml.2006nez.  
7.Turek Josef1977nez.  
8.Turek Ondřej2009nez.  
SK Mostiště 2003 B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karel Petr1962reg. muži 164 
2.Jaroš Ivo1968reg. muži 177 
3.Konvalinka Aleš1988reg. muži 180 
4.Kadeřábek Miroslav1988reg. muži 188 
5.Vonásek Václav1961reg. muži 220 
TJ Sokol Hůrky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vostrý Karel1978nez. muži 218 
2.Obruča Pavel1953nez. muži 212 
3.Roth Martin2005nez. muži 214 
4.Rys Jiří2008nez. muži 215 
5.Janikovič Michal1984nez. muži 211 
6.Štochl Filip1993nez. muži 183 
7.Frýauf Jan2003nez. muži 186 
8.Frýauf František2003nez. muži 200 
9.Praum František1953nez. muži 207 
10.Mošna Karel1967nez. muži 210 
11.Papež Oldřich1954nez. muži 213 
12.Šťastný Karel1973nez. muži 216 
13.Tomášek Patrik2007nez. muži 217 
TJ Sokol Osek u Rokycan D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bůcha Adam1999reg. muži 179 
2.Dudl Jan1973reg. muži 181 
3.Šuster Jiří1971reg. muži 190 
4.Dudl Šimon2007reg. muži 192 
5.Hlůžek Jaroslav1973reg. muži 300 
6.Lepešková Irena1968reg. muži 300 
7.Tománek Václav1947reg. muži 300 
8.Tomášů Jiří1953reg. muži 300 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy