Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 20/21 - ZRUŠENO
TJ Spartak Horní Slavkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurfúrst Oldřich1955kraj. muži 121-150 
2.Krombholz Josef1949reg. muži 73-77 
3.Kottner František1953reg. muži 73-77N 
4.Uhrin Juraj1949reg. muži 78-84 
5.Klečka Karel2004reg. muži 97-100 
6.Pósingerová Klára2005reg. muži 97-100N 
7.Mandlová Nikola2007nez.  
8.Koutná Lucie2008nez.  
9.Musil Matouš2007nez.  
10.Musil Šimon2007nez.  
11.Odvárková Tereza2008nez.  
12.Beranová Veronika2007nez.  
13.Novotná Karolína2007nez.  
14.Doležal Jan2007nez.  
15.Fischer Benjamin2010nez.  
TJ Slavoj Kynšperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galek Roman1964nez.  
2.Veselý Marek1983nez.  
3.Rosová Jaroslava2001nez.  
4.Nováček Ladislav1965nez.  
5.Turčinek Antonín1949nez.  
6.Váňa Petr1974nez.  
7.Halada Ján1966nez.  
8.Oboňová Tereza1992nez.  
9.Socha Zdeněk1965nez.  
10.Konečný Jan1987nez.  
11.Galek Vojtěch1990nez.  
TTC Sokolov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabiš Štefan1972reg. muži 59-63 
2.Vébr Jaroslav1956reg. muži 64-72 
3.Coma Josef1948reg. muži 64-72 
4.Koryťák Jan1969reg. muži 64-72 
5.Latosinská Eva1974reg. muži 64-72 
6.Bauer Václav1985reg. muži 73-77 
7.Dorschnerová Sulika1962reg. muži 78-84 
8.Koliáš Kryštof2004reg. muži 85-90 
9.Koryťáková Pavlína1991reg. muži 97-100 
10.Truong Van Ba1958nez.  
11.Wildhaber Luboš1972nez.  
12.Kejšar Antonín2007nez.  
13.Kopal Daniel2005nez.  
TJ Baník Vintířov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horvát Milan2000reg. muži 57-58 
2.Kraka Lukáš1998reg. muži 73-77 
3.Daněk Roman1968reg. muži 78-84 
4.Nesměrák Jiří st.1971reg. muži 78-84 
5.Lichner Jaroslav1962reg. muži 93-96 
6.Hanák Tobiáš2003reg. muži N 
7.Kraka Zdeněk1964reg. muži N 
8.Stančík Josef1961reg. muži N 
9.Rychvalský Jiří1948reg. muži N 
10.Vrabec Rudolf2007reg. muži N 
TJ Baník Vintířov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlavatý Jaroslav1973reg. muži 78-84 
2.Ševc Jozef1965reg. muži 78-84N 
3.Nesměrák Jiří ml.2006reg. muži 85-90 
4.Stellner Karel ml.2009reg. muži 85-90 
5.Bartoš Vítězslav1958reg. muži N 
6.Müller Ladislav2011reg. muži N 
7.Stellnerová Denisa st.1985reg. muži N 
8.Stellnerová Denisa ml.2010reg. muži N 
9.Komárek Damien2011reg. muži N 
10.Kosař Petr2010reg. muži N 
11.Kosař Daniel2007reg. muži N 
12.Ludrovská Mirka2011reg. muži N 
SKST Chodov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boči Lukáš2004kraj. muži 101-120 
2.Brož Matěj2003kraj. muži 101-120 
3.Sankotová Klára2005kraj. muži 101-120 
4.Svoboda Dominik2003kraj. muži 121-150 
5.Mihok Dušan2008reg. muži 73-77 
6.Hupfer Matyáš2007reg. muži 85-90 
7.Kořínková Nela2008reg. muži 93-96 
8.Manoch Jan2006reg. muži 93-96 
9.Preložníková Adéla2008reg. muži 97-100 
10.Fassel David st.1975nez.  
11.Heyer Roland2006nez.  
12.Koubek Adam2008nez.  
13.Smutný Jakub2007nez.  
14.Tonhauserová Nikola2010nez.  
TJ Loket nad Ohří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotlaba Josef1945kraj. muži 101-120 
2.Kára Josef1967kraj. muži 121-150 
3.Kotlaba Miroslav1948kraj. muži 121-150 
4.Nováček Vladislav1957kraj. muži 121-150 
5.Majer Vlastimil1976nez.  
6.Dostál Stanislav1951nez.  
7.Bednář Jiří1942nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy