Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní soutěž 1. třídy
TJ Slavoj Tachov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáček Jan1999reg. muži 4 
2.Mikulášek Pavel1957reg. muži 6 
3.Dresler Miroslav1959reg. muži 19 
4.Soukupová Jana1975reg. ženy 3 
5.Záliš Pavel1959reg. muži 29 
6.Žalud Pavel1965reg. muži 46 
7.Němec Tomáš2005reg. muži 77 
8.Otgon Altansukh1987nez. muži cizinec 
TJ Slavoj Tachov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císař Rudolf1961reg. muži 16 
2.Nič Jaroslav1963reg. muži 27 
3.Sňozík Ivan1952reg. muži 34 
4.Hohl Jan1965reg. muži 41 
5.Procházka Václav1983reg. muži 62 
6.Novotný Samuel2003reg. muži 76 
Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horvát Tomáš1988nez. muži 1 
2.Pejsar Petr1975nez. muži 2 
3.Poucha Václav1969nez. muži 3 
4.Krejča Vladimír2001nez. muži 4 
5.Myška Václav1973nez. muži 5 
6.Podolák Jaroslav1954nez. muži 6 
7.Novák Alois1975nez. muži 7 
8.Klívar Patrik1998nez. muži 8 
9.Krejča František2005nez. dci 10 
10.Mautner František1957nez. muži 9 
TJ Sparta Dlouhý Újezd
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doskočil Lukáš1989reg. muži 2 
2.Chejnovský Radek1970reg. muži 1 
3.Kochta Petr1969reg. muži 3 
4.Kochta Petr ml.1990reg. muži 4 
5.Zajíček Petr1976reg. muži 5 
6.Tipka Václav1980reg. muži 6 
7.Švábek Jan1984reg. muži 7 
8.Klinger Zbyněk1961reg. muži 8 
9.Synek Adam2003reg. dci 9 
10.Bystroň Ondřej1977reg. muži 10 
TJ Hraničář Částkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclík Martin1975reg. muži 31 
2.Zušťák Petr1976reg. muži 32 
3.Matejovič Petr1979reg. muži 33 
4.Matejovič Lukáš1982reg. muži 48 
5.Mikuláš Karel1975reg. muži 41 
6.Bíšek Bohumil1939reg. muži 71 
7.Vlasák Vladimír1953reg. muži 80 
8.Pfeifer Ladislav1951reg. muži 85 
9.Bureš Jiří1935reg. muži 87 
10.Lebeda Pavel ml.1986reg. muži 99 
11.Bašta Miroslav1943reg. muži 101 
12.Davídek Karel1967nez. muži  
13.Čtvrtečka Zdeněk1945nez. muži  
14.Lebeda Pavel st.1960nez. muži  
15.Matejovič Miroslav1952nez. muži  
TJ Slavoj Chodová Planá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vasilečko Michal1966reg. muži 11 
2.Wágner František1963reg. muži 13 
3.Abramčuk Jiří1975nez. muži N 
4.Petrželka Karel1970reg. muži N 
5.Alexa David1993reg. muži 17 
6.Krejčí Milan1970reg. muži 25 
7.Rolko Zdeněk1964reg. muži 31 
8.Straka Jiří1955reg. muži 49 
9.Rožumberg Jiří1966reg. muži 51 
10.Rolko Rudolf1958reg. muži 59 
11.Krejčí Antonín st.1937reg. muži 60 
12.Alexa Marcel1969reg. muži N 
13.Marek Tomáš1976reg. muži N 
ST DDM Stříbro B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošťálek Milan1959kraj. muži 201-250 
2.Honalová Klára1996kraj. muži 251 
3.Kříž Petr1964nez. muži  
4.Hájek Karel1959nez. muži  
5.Chalupecký Zdeněk1984nez. muži  
6.Gottfried Tomáš1977nez. muži  
7.Jelínek Kryštof2003nez. muži  
TJ Sokol Bor D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šoltés Juraj1954reg. muži 4 
2.Myška Václav2003reg. muži 15Hostování z Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín z.s.
3.Sedlák František1946reg. muži 39 
4.Krivda Daniel2004reg. muži 21 
5.Pour Pavel1961reg. muži 41 
6.Faltus Josef1973reg. muži 61 
7.Kasl Jakub2009reg. muži nezařazen 
8.Kalabzová Miroslava1978reg. ženy 5 
9.Pauchová Viktorie2007reg. ženy 7 
10.Šejba Bohumír1959reg. muži nezařazen 
11.Učík Rudolf1960reg. muži nezařazen 
OST Sokol Planá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovárník Jindřich1951reg. muži 8 
2.Skalík Karel1975reg. muži 17 
3.Jirák Jiří1952reg. muži 18 
4.Hýsek Jiří1961reg. muži 19 
5.Frouz Roman1965reg. muži 58 
6.Benda Luděk1962reg. muži 59 
7.Kňourek Vít1978reg. muži nezařazen 
TJ Čechie Halže
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brichta René1963reg. mžy 27 
2.Dokoupil Aleš1973reg. sžy 26 
3.Kirinovič Martin1985reg. mžy 2 
4.Rubášová Marie1962reg. mžy 30 
5.Škrabal František1943reg. mžy 23 
6.Švagr Bohuslav1950reg. mžy 7 
Okresní soutěž 2. třídy
TJ Slavoj Tachov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záliš Pavel1959reg. muži 29 
2.Žalud Pavel1965reg. muži 46 
3.Procházka Václav1983reg. muži 62 
4.Novotný Samuel2003reg. muži 76 
5.Němec Tomáš2005reg. muži 77 
6.Otgon Altansukh1987nez. muži cizinec 
Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Myška Václav1973nez. muži 5 
2.Podolák Jaroslav1954nez. muži 6 
3.Novák Alois1975nez. muži 7 
4.Klívar Patrik1998nez. muži 8 
5.Mautner František1957nez. muži 9 
6.Krejča František2005nez. dci 10 
TJ Sokol Milíře B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cikán Jiří1988ČR muži 88 
2.Cikán František1961ČR muži 92 
3.Koštál Martin1975ČR muži N 
4.Kučera Martin1975ČR muži 99 
5.Mareš Michal1961ČR muži N 
6.Mikuláš Marek1976ČR muži 95 
7.Nováček Ladislav1973ČR muži 99 
8.Toman Václav1965ČR muži 97 
TJ Slavoj Chodová Planá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rolko Zdeněk1964reg. muži 31 
2.Straka Jiří1955reg. muži 49 
3.Rožumberg Jiří1966reg. muži 51 
4.Krejčí Antonín st.1937reg. muži 60 
5.Alexa David1993reg. muži 17 
6.Krejčí Milan1970reg. muži 25 
7.Netek Václav1969reg. muži 69 
8.Alexa Marcel1969reg. muži N 
9.Marek Tomáš1976reg. muži N 
TJ Hraničář Částkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikuláš Karel1975reg. muži 41 
2.Bíšek Bohumil1939reg. muži 71 
3.Vlasák Vladimír1953reg. muži 80 
4.Pfeifer Ladislav1951reg. muži 85 
5.Bureš Jiří1935reg. muži 87 
6.Lebeda Pavel ml.1986reg. muži 99 
7.Bašta Miroslav1943reg. muži 101 
8.Čtvrtečka Zdeněk1945nez. muži  
9.Lebeda Pavel st.1960nez. muži  
10.Matejovič Miroslav1952nez. muži  
11.Davídek Karel1967nez. muži  
TJ Sokol Milíře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrunc Štěpán1981ČR muži 30 
2.Čech Radek1971ČR muži 73 
3.Vávra Alois1965ČR muži 45 
4.Štrunc Petr ml.1968ČR muži 80 
5.Šuhaj Ivan ml.1968ČR muži 78 
6.Toman Michal ml.2003ČR dci 89 
TJ Slavoj Chodová Planá D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rolko Rudolf1958reg. muži 59 
2.Krejčí Jiří2002reg. muži 75 
3.Nejedlý Jakub2009reg. mži 84 
4.Temejčík Michal2003reg. dci N 
5.Rapšová Viktorie2007reg. sžy N 
6.Keplová Kateřina2008reg. mžy N 
7.Kohoutová Eliška2007reg. mžy N 
8.Sloupová Patricie2007reg. sžy N 
9.Rolková Anežka2009reg. mžy N 
10.Krejčová Kateřina2006reg. sžy N 
11.Rapšo Mikuláš2010reg. nži N 
12.Rolko Rudolf ml.2011reg. nži N 
13.Kohoutová Tereza2010reg. nžy N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy