Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
okresní soutěž 1.stupně
SKST Cvikov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišera Milan1967kraj. muži 101-130 
2.Král Pavel1965reg. muži 31-60 
3.Čeřovský Ivo1962nez. muži  
4.Cikl Pavel1955nez. muži  
5.Novotný Miroslav1972nez. muži  
6.Mládek Petr1973nez. muži  
7.Grančič Ivan1966nez. muži  
8.Ceban Alexandr2004nez. sži  
9.Bárta Marek2007nez. mži  
TJ Doksy - Mimoň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrba Josef1959reg. muži 31-60 
2.Pulkrábek Václav1953reg. muži 61-100 
3.Adam Milan1961reg. muži 61-100 
4.Bönsch Richard1965nez. muži nezařazen 
5.Ešner Miroslav1958nez. muži nezařazen 
6.Franěk Josef1969nez. muži nezařazen 
7.Kočí Pavel1971nez. muži nezařazen 
8.Lučan Ladislav1962nez. muži nezařazen 
9.Smetáček Jiří1971nez. muži nezařazen 
TJ Doksy - Mimoň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motl Ladislav1952reg. muži 31-60 
2.Kalanyos Jiří1982reg. muži 31-60 
3.Urban Tomáš1983reg. muži 61-100 
4.Židlický Martin1967reg. muži 61-100 
5.Urban Ivo1955reg. muži 61-100 
6.Fečuš Jan1963nez. muži nezařazen 
7.Nguyen Ba Hoang Tai2006nez. sži nezařazen 
8.Sluka Jaroslav2006nez. sži nezařazen 
TJ Zákupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůžek Petr ml.1975reg. muži 31-60 
2.Hübsch Otto1973reg. muži 11-30 
3.Častulík Zdeněk1965reg. muži 61-100 
4.Červenka Bohuslav1948reg. muži 61-100 
5.Moravčík Roman1969reg. muži nezařazený 
6.Mareček František1959reg. muži nezařazený 
7.Neumann Josef1967reg. muži nezařazený 
8.Lalák Milan1978reg. muži nezařazený 
9.Hovorka Milán1941reg. muži nezařazený 
10.Neumann Petr1971reg. muži nezařazený 
11.Lalák Milan ml.2006reg. sži nezařazený 
12.Václavík Jakub2004reg. dci nezařazený 
TJ Zákupy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makarov Štěpán1972reg. muži 61-100 
2.Brůžek Petr st.1950reg. muži 61-100 
3.Tomash David1968reg. muži 61-100 
4.Pinc Stanislav1979reg. muži 61-100 
5.Mareček Antonín1965reg. muži neřazeno 
6.Vinš Josef1961reg. muži nezařaný 
7.Kučera Tomáš1975reg. muži nezařazený 
8.Pohorský Oldřich1961reg. muži nezařazený 
9.Kofanov Sergej1962reg. muži nezařazený 
10.Uzyiuk Ievgen1964reg. muži nezařazený 
11.Hrádek Daniel2010reg. nži nezařazený 
12.Mery Tomáš1983reg. muži nezařazený 
TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sršeň Petr1955reg. muži 31 - 60 
2.Choma Ondřej2008reg. muži 61 - 100 
3.Pícha Štěpán2005reg. muži 61 - 100 
4.Reichl Jiří1943nez.  
5.Tuzar Zdenek1950nez.  
6.Březina Štěpán1948nez.  
7.Rek Petr2006nez.  
8.Pospíchal Jindřich1947nez.  
TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reichl Radomír1951kraj. muži 101 - 130 
2.Čech Milan1961reg. muži 31 - 60 
3.Dědek Pavel1967reg. muži 31 - 60 
4.Gabriel Václav st.1976reg. muži 31 - 60 
5.Marx Pavel1979reg. muži 61 - 100 
6.Čech Lukáš1993nez.  
7.Čech Tomáš1986nez.  
8.Jaderný Petr1958nez.  
Stolní tenis Sloup v Čechách A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žanda Josef1980reg. muži 31-60 
2.Gregorová Libuše1974reg. muži 31-60 
3.Hruška Václav st.1955reg. muži 31-60 
4.Krsek Ladislav1951reg. muži 61-100 
5.Rumlenová Tereza2004nez. dky  
6.Studničková Rozálie2004nez.  
7.Dragoun Luděk1968reg. muži 61-100 
Stolní tenis Sloup v Čechách B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíč Igor1960reg. muži 31-60 
2.Krok Lukáš1986reg. muži 31-60 
3.Jirotka Jindřich1984reg. muži 61-100 
4.Luxík Vratislav1959reg. muži 61-100 
5.Fenyes Martin1968nez.  
6.Hřeben David st.1974nez.  
7.Šulc Martin1972reg. muži 61-100 
TJ Sokol Volfartice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Najman Marek1990reg. muži 31-60 
2.Sedláček Tomáš1989reg. muži 61-100 
3.Kopecký Stanislav1963reg. muži 61-100 
4.Nikolov Georgi1974nez.  
5.Hau Martin1967nez.  
6.Najman Zdeněk1958nez.  
7.Čálek Miroslav2004nez.  
8.Reichmann Filip2006nez.  
9.Reichmann Václav2003nez.  
TJ Jiskra Kamenický Šenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cháb Ladislav1952reg. muži 61-100 
2.Hanus Antonín st.1977reg. muži 61-100 
3.Fírer Jiří1966reg. muži 61-100 
4.Majcher Patrik2004reg. muži 61-100 
5.Petrusová Natálie2005reg. muži 61-100 
6.Pácal Karel1935reg. muži 61-100 
7.Čermák Miloslav1967reg. muži 101 
8.Kadlec Ladislav1957reg. muži 101 
9.Slanina Jaroslav1951reg. muži 101 
10.Hanus Antonín ml.2008reg. muži 101 
11.Hanus Ondřej2010reg. muži 101 
12.Němečková Lenka2005reg. muži 101 
13.Sillerová Andrea2005reg. muži 101 
okresní soutěž 2.stupně
TJ Zákupy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareček Antonín1965reg. muži neřazeno 
2.Mareček František1959reg. muži nezařazený 
3.Moravčík Roman1969reg. muži nezařazený 
4.Neumann Josef1967reg. muži nezařazený 
5.Vinš Josef1961reg. muži nezařaný 
6.Kučera Tomáš1975reg. muži nezařazený 
7.Hovorka Milán1941reg. muži nezařazený 
8.Václavík Jakub2004reg. dci nezařazený 
9.Schneiderová Lenka1976reg. ženy nezařazený 
10.Pinc Karel1953reg. muži nezařazený 
TJ Zákupy D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kofanov Sergej1962reg. muži nezařazený 
2.Uzyiuk Ievgen1964reg. muži nezařazený 
3.Pohorský Oldřich1961reg. muži nezařazený 
4.Lalák Milan1978reg. muži nezařazený 
5.Lalák Milan ml.2006reg. sži nezařazený 
6.Neumann Petr1971reg. muži nezařazený 
7.Mery Tomáš1983reg. muži nezařazený 
8.Hrádek Daniel2010reg. nži nezařazený 
9.Popadynec Juraj2004reg. muži nezařazený 
10.Smymeczek David2003reg. muži nezařazený 
TJ LOKO Č.Lípa F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Panáček Filip2009nez.  
2.Rek Vítek2009nez.  
3.Šimčík Lukáš2004nez.  
4.Kaplánek Martin2003nez.  
5.Čech Tomáš1986nez.  
6.Čech Lukáš1993nez.  
7.Březina Štěpán1948nez.  
8.Pospíchal Jindřich1947nez.  
T.J. Jiskra Svor z.s. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlégr Ondřej1976reg. muži 21 
2.Drábek Milan1981reg. muži 13 
3.Kubásek Daniel1971reg. muži 8 
4.Polák Pavel1960reg. muži 16 
5.Polák Tomáš1982kraj. muži 1 
6.Jaderný Miroslav ml.1985reg. muži 22 
7.Jirák Jiří1987reg. muži 8 
T.J. Jiskra Svor z.s. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Pavel1965reg. muži 35 
2.Kryl Vladimír1955reg. muži 14 
3.Martínek Jaromír1946reg. muži 24 
4.Pavlíček Martin1971reg. muži 29 
5.Pavlíček Jonáš2008reg. muži 26 
6.Taller René1960reg. muži 40 
7.Jonák Jan1977reg. muži 50 
8.Drábek Milan2009reg. muži 30 
9.Procházka Jiří1977reg. muži 61-100 
AST Kamenický Šenov z.s.B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korp Petr st.1972reg. muži 10 
2.Korpová Romana ml.2007reg. ženy 50 
3.Komárek Filip2005reg. muži 77 
4.Korpová Romana st.1984reg. ženy 50 
5.Komárek Patrik2008reg. mži 89 
6.Korpová Tereza2012reg. ženy 50 
7.Prousková Barbora2007reg. ženy 50 
Stolní tenis Sloup v Čechách C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dragoun Luděk1968reg. muži 61-100 
2.Rumlenová Tereza2004nez. dky  
3.Studnička Jaromír1972reg. muži 31-60 
4.Studničková Rozálie2004nez.  
5.Fenyes Martin1968nez.  
6.Hřeben David st.1974nez.  
7.Šulc Martin1972reg. muži 61-100 
DDM Cvikováček B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomek Jaroslav st.1963reg. muži 61-100 
2.Madaraszová Klára1994nez.  
3.Růžička Zdeněk1953nez.  
4.Studničný Josef1968nez.  
5.Viktora Radek1976nez.  
6.Kříž Josef1982nez.  
7.Gežo Miroslav1978nez.  
8.Libichová Kateřina1984nez.  
9.Kocelská Monika1989nez.  
TJ Sokol Volfartice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hau Martin1967nez.  
2.Najman Zdeněk1958nez.  
3.Čálek Miroslav2004nez.  
4.Reichmann Filip2006nez.  
5.Reichmann Václav2003nez.  
TJ Jiskra Kamenický Šenov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pácal Karel1935reg. muži 61-100 
2.Petrusová Natálie2005reg. muži 61-100 
3.Kadlec Ladislav1957reg. muži 101 
4.Slanina Jaroslav1951reg. muži 101 
5.Němečková Lenka2005reg. muži 101 
6.Sillerová Andrea2005reg. muži 101 
7.Fišer Jiří1985reg. muži 101 
8.Karchňák Petr1973reg. muži 101 
9.Hanus Antonín ml.2008reg. muži 101 
10.Hanus Ondřej2010reg. muži 101 
11.Hanusová Karolína2010reg. muži 101 
12.Petrusová Terezie2011reg. muži 101 
13.Král Martin ml.2007reg. muži 101 
14.Křivánek Viktor2011reg. muži 101 
TJ Jiskra Nový Bor, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudeček Evžen1956reg. muži 61-100 
2.Kašubiaková Viktorie2004reg. muži 61-100 
3.Čupec Daniel1978reg. muži 61-100 
4.Lepšík Jan1995nez.  
5.Kopecká Klára1979nez.  
6.Kučera Pavel1945nez.  
7.Novák Roman1962nez.  
8.Černohub Vít2010nez.  
9.Brejcha Karel1952nez.  
10.Čupcová Valerie2012nez.  
11.Čupcová Viktorie2009nez.  
12.Hepp Petr1977nez.  
13.Pavlíček Zdeněk1954nez.  
14.Poláček Karel1940nez.  
15.Rámisch Josef1949nez.  
16.Kuželka Josef1948nez.  
TJ LOKO Č..Lípa G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marx Pavel1979reg. muži 61 - 100 
2.Rek Petr2006nez.  
3.Motlík Petr1959nez.  
4.Motlík Denis2008nez.  
5.Motlík Tomáš2003nez.  
6.Činka Bořek1955nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy