Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní soutěž 1. třídy
KST Jirkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Majoroš Alexandr1958reg. muži 55,5 
2.Judák Jiří1949reg. muži 65,5 
3.Kočvara Ivan1963reg. muži 75,5 
4.Valach Josef1950reg. muži 75,5 
5.Domáň Josef2005reg. muži 85,5 
6.Franc Zdeněk1947reg. muži 85,5 
7.Hroza Rostislav1953reg. muži 95,5 
8.Žilka Filip2004reg. muži 95.5 
9.Merxbauer Martin2007reg. muži 110,5 
10.Jiroušek Miroslav1958nez.  
Klášterec nad Ohří B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváč Jiří1986kraj. muži 201-250 
2.Hlaváč Vít1984reg. muži 45,5 
3.Ujváry Miroslav1983reg. muži 65,5 
4.Větrovský Jan1985nez. muži  
5.Pavlů Karel1981nez. muži  
6.Patřičný Tomáš2006nez. sži  
7.Ujváry Adam2009nez. sži  
Klášterec nad Ohří C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voříšek Jan1958reg. muži 35,5 
2.Hlaváč František1963reg. muži 75,5 
3.Šimek Libor1967reg. muži 85,5 
4.Bigar Jan1963reg. muži 110,5 
5.Studnička Petr1952reg. muži 110,5 
6.Homolka Miroslav1960nez. muži  
7.Hřích Mojmír1952nez. muži  
8.Sedláček Matěj2007nez. sži  
Baník Vysoká Pec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kršek Stanislav1955reg. muži 55,5 
2.Wojtowicz Marek1992reg. muži 95,5 
3.Galo Luboš1958reg. muži 95,5 
4.Sadílek Stanislav1968reg. muži 95,5 
5.Vaverka Miroslav1971reg. muži 110,5 
6.Baláž Miroslav1961reg. muži 110,5 
7.Baláž Martin1992reg. muži 110,5 
8.Dubský Vlastimil1969reg. muži 110,5 
9.Holub Dušan1963reg. muži 110,5 
10.Holub Václav st.1964reg. muži Nehodnocen 
11.Holub Václav ml.1992reg. muži Nehodnocen 
12.Kekel Milan1969reg. muži Nehodnocen 
TJ SLOVAN Vejprty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Budjač René1957reg. muži 45,5 
2.Čajan Antonín1958reg. muži 45,5 
3.Kratochvíl Petr1962reg. muži 65,5 
4.Petrovič Jan1948reg. muži 95,5 
5.Čurda Gustav1954reg. muži 95,5 
6.Skala Antonín1957nez. muži  
7.Súkeník Jozef1977nez. muži cizinec 
8.Kounovský David1973nez. muži  
9.Merta Miroslav1948nez. muži  
VTŽ Chomutov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejcovský Antonín1949reg. muži 25,5 
2.Martykiewiecz Dušan1979reg. muži 55,5N 
3.Starý Ladislav1970reg. muži 75,5 
4.Mikeska Radek1972reg. muži 85,5 
5.Vohradník Miloš1946reg. muži 75,5 
6.Bareš Jaroslav1950reg. muži 95,5 
7.Bajer Josef1979reg. muži 95,5 
8.Jelínek Jan st.1974reg. muži 110,5 
9.Jelínek Jan ml.2007reg. muži 110,5 
10.Kárová Karolína2007reg. muži 110,5 
11.Pekár Matyáš2006reg. muži 110,5 
TJ Sokol Spořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Zbyněk1957reg. muži 55,5 
2.Procházka Oldřich1976reg. muži 65,5 
3.Rokyta Jan1983reg. muži 65,5 
4.Svoboda Petr1972reg. muži 65,5 
5.Magna Stanislav1951reg. muži 75,5 
6.Šafář František1954reg. muži 85,5 
7.Svoboda Pavel1966nez. muži  
8.Kočí Radek1974nez. muži  
9.Novák Antonín1977nez. muži  
10.Kopečný Pavel1976nez. muži  
Baník Březenecká C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1969reg. muži 45,5 
2.Brůha Oldřich1958reg. muži 45,5 
3.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 55,5 
4.Benetka Hynek1975reg. muži 55,5 
5.Apko Libor1968reg. muži 65,5 
6.Žižka Karel1969reg. muži 85,5 
Baník Březenecká D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Jiří1994reg. muži 55,5 
2.Pail Jáchym2001reg. muži 65,5 
3.Hurník Vladimír1972reg. muži 85,5 
4.Sojka Theodor1954reg. muži 85,5 
5.Klíma Karel1950reg. muži 95,5 
6.Štěpán Petr1969reg. muži 110,5 
7.Ulrich Václav1956nez. muži  
8.Mandák Josef1994nez. muži  
KST Kadaň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartl Michal1979reg. muži 25,5 
2.Otruba Marek1981reg. muži 45,5 
3.Vaško Zdeněk1965reg. muži 65,5 
4.Poustecký Lubomír1951reg. muži 75,5 
5.Šabík Kamil1985reg. muži 85,5 
6.Jamečný Roman1970reg. muži 85,5 
7.Trepesch Josef1982reg. muži 110,5 
8.Vašíček Radek1966reg. muži 0,0 
9.Drozd Jindřich1968reg. muži 0,0 
SK Strupčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vykouk Jaromír1979reg. muži 20 
2.Nemazal Zdeněk ml.1986reg. muži 35,5 
3.Boukal Ondřej2006reg. muži 95,5 
4.Nemazal Zdeněk st.1964reg. muži 110,5 
5.Kopečný Vladimír1948reg. muži 110,5 
6.Triebe Bedřich1949reg. muži 110,5 
7.Mouřenec Jan2005reg. muži 130,5 
8.Burda Daniel2006reg. muži 130,5 
9.Pavlišová Viktorija st.1964nez. muži  
10.Flach Tomáš1990nez. muži  
Baník Březenecká E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sučík David2001reg. muži 130,5 
2.Rác Vojtěch2006reg. muži 150,5 
3.Runt Tomáš2005reg. muži 150,5 
4.Tlustý Adam2006reg. muži 150,5 
5.Zhaxybekov Arsen2005reg. muži 150,5 
6.Růžička Lukáš2007nez. muži  
7.Tlustý Jiří1970nez. muži  
Okresní přebor 2. třídy
KST Jirkov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obracaník Štefan1952reg. muži 75,5 
2.Tejml Bohumil1948reg. muži 85,5 
3.Fulínová Hana1975reg. muži 130,5 
4.Vítová Drahomíra1959reg. muži 130,5 
5.Hořínková Slávina1948reg. muži 130,5 
6.Bodlák Petr1972nez. muži  
7.Káš Otakar1966nez.  
KST Jirkov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franc Zdeněk1947reg. muži 85,5 
2.Hroza Rostislav1953reg. muži 95,5 
3.Kužel Petr1977reg. muži 110,5 
4.Kužel Adam2007reg. muži 130,5 
5.Kuželová Sabina2011reg. muži 130,5 
6.Škapová Alžběta2008reg. muži 130,5 
7.Raška Matouš2006reg. muži 130,5 
8.Sedláčková Marie Emma2011kraj. mžy 2 
Baník Vysoká Pec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverka Miroslav1971reg. muži 110,5 
2.Baláž Martin1992reg. muži 110,5 
3.Baláž Miroslav1961reg. muži 110,5 
4.Dubský Vlastimil1969reg. muži 110,5 
5.Holub Dušan1963reg. muži 110,5 
6.Holub Václav st.1964reg. muži Nehodnocen 
7.Holub Václav ml.1992reg. muži Nehodnocen 
8.Kekel Milan1969reg. muži Nehodnocen 
VTŽ Chomutov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vohradník Miloš1946reg. muži 75,5 
2.Bareš Jaroslav1950reg. muži 95,5 
3.Bajer Josef1979reg. muži 95,5 
4.Bíma Miroslav1956reg. muži 130,5 
5.Kára Jan1973nez. muži  
6.Kárová Hana2005nez. muži  
VTŽ Chomutov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Jan st.1974reg. muži 110,5 
2.Jelínek Jan ml.2007reg. muži 110,5 
3.Kárová Karolína2007reg. muži 110,5 
4.Pekár Matyáš2006reg. muži 110,5 
5.Krásl Samuel2007nez. muži  
6.Kerekanič Jan2005nez. muži  
7.Pekár Marek1975nez. muži  
8.Duchoň Matěj2009nez. muži  
KST Libědice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pálinkáš Robert1984reg. muži 16 
2.Blažek Jan1953reg. muži 23 
3.Molnár Jiří1956reg. muži 41 
4.Szetei Ladislav1960reg. muži 60 
5.Juchnievicz Andrzej1956nez. muži nez. 
6.Kozlík David1996nez. muži nez. 
7.Šablatůra Kolman1961nez. muži nez. 
8.Radimský Zdeněk1964reg. muži nez. 
9.Zuzák Miroslav1969nez. muži nez. 
10.Tomeš Jiří1968nez. muži nez. 
SK Strupčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mouřenec Jan2005reg. muži 130,5 
2.Burda Patrik2006reg. muži 130,5 
3.Skřivan Marek2007reg. muži 130,5 
4.Pavlišová Viktorija st.1964nez. muži  
5.Flach Tomáš1990nez. muži  
6.Zábran Matyáš2009nez. muži  
SK Strupčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopečný Vladimír1948reg. muži 110,5 
2.Triebe Bedřich1949reg. muži 110,5 
3.Burda Daniel2006reg. muži 130,5 
4.Beran Martin2006nez. muži  
5.Čmejla Daniel2007nez. muži  
6.Bašek Martin1978nez. muži  
7.Vlásek Vojtěch2007nez. muži  
8.Vlásková Michaela1987nez. muži  
9.Bůlfinek František2008nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy