Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
TJ Sokol Železný Brod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bachůrek Jaroslav1957reg. muži 21 - 30 
2.Hloušek Antonín1947reg. muži 31 - 60 
3.Šonský Jaroslav1957reg. muži 31 - 60 
4.Vít Jiří1941reg. muži 31 - 60 
5.Štěpánek František1951reg. muži 31 - 60 
6.Pospíšil Pavel1962nez.  
7.Vrabec Milan1960nez.  
TJ Sokol Mukařov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Pavel1978reg. muži 21-30 
2.Bartůněk Radek1977reg. muži 31-60 
3.Schleif Filip1986reg. muži 61-90 
4.Hujer František1973reg. muži 91-120 
5.Melichar Václav1952reg. muži 91-120 
6.Netopil Jiří1944nez.  
7.Pivrnec Zdeněk1976nez.  
8.Vele Jaroslav1977nez.  
TJ Sokol Hamrska A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vynokurov Viktor1974reg. muži 31-60cizinec 
2.Havel Jiří2003reg. muži 61-90 
3.Šimek Daniel1974reg. muži 61-90 
4.Havel Jan1972reg. muži 91-120 
5.Borčický Michal1975reg. muži 91-120 
6.Rychtárech Jan1994reg. muži 91-120 
7.Trdla Josef1972reg. muži 91-120 
8.Svoboda Jan1963reg. muži 121-a výše 
9.Borčická Karolína2006nez.  
10.Haba Pavel1978nez.  
11.Habová Aneta2007nez.  
TJ Bižuterie C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrabec Jakub1988reg. muži 11 - 20 
2.Charvát Luboš1954reg. muži 21 - 30 
3.Mádle Luděk1955reg. muži 31 - 60 
4.Molitoris Dušan1944reg. muži 31 - 60 
5.Sudek Petr1970reg. muži 31 - 60 
6.Reczai Jiří1955reg. muži 31 - 60 
7.Šilhán Jiří1958reg. muži 61 - 90 
8.Kahan Ondřej2007reg. muži 91 - 120 
9.Mašek Vladislav1960reg. muži 91 - 120 
10.Sudek Karel1994reg. muži 91 - 120 
11.Košták Matěj2007reg. muži 121 a výše 
12.Berka Jan2008reg. muži 121 a výše 
13.Horváth Patrik1975reg. muži 121 a výše 
14.Jirman Petr1977nez.  
15.Jahoda Martin1986nez.  
16.Koťátko Luboš1971nez.  
17.Matouš Roman1967nez.  
18.Thér Petr1962nez.  
19.Šonský Patrik1992nez.  
20.Bureš Zdeněk1975nez.  
21.Šnajdr Pavel1944nez.  
22.Vele Ivan1945nez.  
23.Pobříslová Jana1966nez.  
24.Berková Natalie2006nez.  
25.Heřman David2006nez.  
26.Vrběcký Daniel2005nez.  
27.Bernich Daniel2007nez.  
28.Rose Tomáš2005nez.  
29.Nypl Patrik2009nez.  
30.Grossgott Marek2004nez.  
31.Jakubík Jaromír2007nez.  
32.Janáček Vojtěch2007nez.  
33.Soles Martin2007nez.  
34.Resl Matouš2010nez.  
T.T.C. Jablonec n.N. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hermsdörfer Zdeněk1954reg. muži 31-60 
2.Abraham Miroslav1957reg. muži 31-60 
3.Čejchan Tomáš1967reg. muži 31-60 
4.Kulhánek Pavel1961reg. muži 31-60 
5.Suchánek Jaroslav1948reg. muži 61-90 
6.Havrda Leoš1971reg. muži 61-90 
7.Kutil Ladislav1952reg. muži 61-90 
8.Hozda Vladimír1955reg. muži 91-120 
9.Van Wesemael Albert1992reg. muži 91-120 
10.Sklenář Josef1942reg. muži 91-120 
11.Syroha Michal1974reg. muži 121-a výše 
12.Pustai Josef1963reg. muži 121-a výše 
13.Šlesingr Milan1972reg. muži 121-a výše 
14.Hoffmannová Hana1989nez.  
15.Hrušková Štěpánka1972nez.  
16.Kočárník Milan1958nez.  
17.Matěcha Stanislav1976nez.  
18.Pušová Ivana1965nez.  
19.Trska Jakub1990nez.  
20.Tuž Vladimír1945nez.  
21.Van Wesemaelová Barbora1990nez.  
Spartak Rychnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Arnošt Tomáš1979reg. muži 31-60 
2.Geisler Petr1961reg. muži 31-60 
3.Šerák Petr1945reg. muži 31-60 
4.Geisler Jan1990reg. muži 61-90 
5.Hons Jaroslav1957reg. muži 61-90 
6.Baňas Rudolf1960reg. muži 91-120 
7.Karpíšek Roman1961reg. muži 91-120 
8.Sekanina Miloslav1968nez.  
Spartak Rychnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svárovský Vlastimil1973reg. muži 21-30 
2.Čermák Radek1974reg. muži 31-60 
3.Marek Stanislav1952reg. muži 31-60 
4.Hašlar Jan1996reg. muži 31-60 
5.Dyntera Pavel1966reg. muži 61-90 
6.Novotný Libor1958reg. muži 61-90 
7.Daníček Petr1974reg. muži 91-120 
8.Šilhán Miroslav1954nez.  
9.Žižka Tomáš1975nez.  
10.Gaisler Jan1970nez.  
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Miroslav1964reg. muži 11-20 
2.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
3.Kolesa Ladislav1960reg. muži 31-60 
4.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
5.Kaplan Josef1956reg. muži 121-a výše 
6.Abraham Zdeněk1955nez.  
7.Paldus Tomáš1975nez.  
TJ Sokol Bratříkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mastník Radek1971reg. muži 21-30 
2.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
3.Šeda Libor1981reg. muži 31-60 
4.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
5.Chlum Jaroslav1957reg. muži 91-120 
6.Pavlata Lukáš1988reg. muži 91-120 
7.Peerová Jana1964nez.  
TJ Sokol Bratříkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Václav1963reg. muži 61-90 
2.Ottis Michal1955reg. muži 61-90 
3.Sunek Pavel1946reg. muži 61-90 
4.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
5.Kotyza Josef1961reg. muži 91-120 
6.Matějček Ivan1986reg. muži 121-a výše 
7.Rak Petr1954nez.  
8.Jungmann Petr1968nez.  
TJ Sokol Koberovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Tomáš1980reg. muži 21-30 
2.Brožek Jan st.1960reg. muži 61-90 
3.Novák Zdeněk1954reg. muži 61-90 
4.Kobrle Stanislav1962reg. muži 61-90 
5.Salaba Josef1961reg. muži 61-90 
6.Radoch Jiří1954reg. muži 91-120 
7.Brožek Jan ml.1986nez.  
8.Plecháč Luděk1973nez.  
TJ Jiskra Tanvald A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holec Jaroslav st.1965reg. muži 31-60 
2.Harcuba Jaroslav1955reg. muži 31-60 
3.Ulvr Otakar1951reg. muži 31-60 
4.Směšný Milan1957reg. muži 61-90 
5.Hlavatý Ivo1955reg. muži 61-90 
6.Marousek Vladimír1961reg. muži 61-90 
7.Grohsgott Jiří1977reg. muži 61-90 
8.Štancl Vladimír1938reg. muži 61-90 
9.Lála Marek2002reg. muži 91-120 
10.Vorlíček Michal1977reg. muži 91-120 
11.Michal Stanislav1944reg. muži 91-120 
12.Kocourek Ivo1969reg. muži 121-a výše 
13.Seibt Roman1973reg. muži 121-a výše 
14.Ander Ota1948nez.  
15.Anderová Dita1977nez.  
16.Dolozim Ján1974nez.  
17.Vonka Ladislav1944nez.  
Okresní přebor 2. třídy
TJ Sokol Loužnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bursa Zdeněk1966reg. muži 61-90 
2.Pavlata Bořivoj1955reg. muži 61-90 
3.Jehlička Jiří st.1946reg. muži 61-90 
4.Daníček Miroslav1953reg. muži 91-120 
5.Tiler Martin2007reg. muži 121-a výše 
6.Tilerová Monika1980nez.  
TJ Sokol Hamrska B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borčický Michal1975reg. muži 91-120 
2.Rychtárech Jan1994reg. muži 91-120 
3.Trdla Josef1972reg. muži 91-120 
4.Svoboda Jan1963reg. muži 121-a výše 
5.Borčická Karolína2006nez.  
6.Haba Pavel1978nez.  
7.Habová Aneta2007nez.  
TJ Bižuterie D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sudek Petr1970reg. muži 31 - 60 
2.Reczai Jiří1955reg. muži 31 - 60 
3.Šilhán Jiří1958reg. muži 61 - 90 
4.Kahan Ondřej2007reg. muži 91 - 120 
5.Mašek Vladislav1960reg. muži 91 - 120 
6.Sudek Karel1994reg. muži 91 - 120 
7.Košták Matěj2007reg. muži 121 a výše 
8.Berka Jan2008reg. muži 121 a výše 
9.Horváth Patrik1975reg. muži 121 a výše 
10.Thér Petr1962nez.  
11.Šonský Patrik1992nez.  
12.Bureš Zdeněk1975nez.  
13.Šnajdr Pavel1944nez.  
14.Vele Ivan1945nez.  
15.Pobříslová Jana1966nez.  
16.Berková Natalie2006nez.  
17.Heřman David2006nez.  
18.Vrběcký Daniel2005nez.  
19.Bernich Daniel2007nez.  
20.Rose Tomáš2005nez.  
21.Nypl Patrik2009nez.  
22.Grossgott Marek2004nez.  
23.Jakubík Jaromír2007nez.  
24.Janáček Vojtěch2007nez.  
25.Soles Martin2007nez.  
26.Resl Matouš2010nez.  
T.T.C. Jablonec n.N. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchánek Jaroslav1948reg. muži 61-90 
2.Kutil Ladislav1952reg. muži 61-90 
3.Hozda Vladimír1955reg. muži 91-120 
4.Syroha Michal1974reg. muži 121-a výše 
5.Šlesingr Milan1972reg. muži 121-a výše 
6.Tuž Vladimír1945nez.  
7.Kočárník Milan1958nez.  
8.Trska Jakub1990nez.  
T.T.C. Jablonec n.N. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havrda Leoš1971reg. muži 61-90 
2.Van Wesemael Albert1992reg. muži 91-120 
3.Sklenář Josef1942reg. muži 91-120 
4.Pustai Josef1963reg. muži 121-a výše 
5.Hoffmannová Hana1989nez.  
6.Hrušková Štěpánka1972nez.  
7.Matěcha Stanislav1976nez.  
8.Pušová Ivana1965nez.  
9.Van Wesemaelová Barbora1990nez.  
Spartak Rychnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyntera Pavel1966reg. muži 61-90 
2.Novotný Libor1958reg. muži 61-90 
3.Hons Jaroslav1957reg. muži 61-90 
4.Daníček Petr1974reg. muži 91-120 
5.Baňas Rudolf1960reg. muži 91-120 
6.Karpíšek Roman1961reg. muži 91-120 
7.Šilhán Miroslav1954nez.  
8.Sekanina Miloslav1968nez.  
9.Žižka Tomáš1975nez.  
10.Gaisler Jan1970nez.  
TJ Sokol Bratříkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlum Jaroslav1957reg. muži 91-120 
2.Kotyza Josef1961reg. muži 91-120 
3.Pavlata Lukáš1988reg. muži 91-120 
4.Matějček Ivan1986reg. muži 121-a výše 
5.Kaplan Josef1956reg. muži 121-a výše 
6.Abraham Zdeněk1955nez.  
7.Paldus Tomáš1975nez.  
8.Peerová Jana1964nez.  
9.Rak Petr1954nez.  
10.Jungmann Petr1968nez.  
TJ Spartak Smržovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medlík Zdeněk1986reg. muži 61-90 
2.Bradáč Vítek2000reg. muži 91-120 
3.Míčka Nikolas2003reg. muži 91-120 
4.Svatý Karel2006reg. muži 121 - více 
5.Svatý Marek2006reg. muži 121 - více 
6.Medlík Marek1991nez.  
7.Šimerda Jan2007nez.  
8.Burdych Tomáš ml.2003nez.  
9.Burdych Tomáš st.1965nez.  
TJ Spartak Smržovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brunclík Jan2005reg. muži 91-120 
2.Röhrich Matyáš2006reg. muži 121 - více 
3.Vyhlídko Jan2005reg. muži 121 - více 
4.Taušová Daniela2004reg. muži 121 - více 
5.Černý Jonáš2004reg. muži 121 - více 
6.Sýkora Ondřej2005nez.  
7.Taušová Hana2007nez.  
8.Gibiš Martin2006nez.  
9.Salaba Marek 2008nez.  
10.Urban Václav2006nez.  
TJ Jiskra Tanvald B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marousek Vladimír1961reg. muži 61-90 
2.Hlavatý Ivo1955reg. muži 61-90 
3.Grohsgott Jiří1977reg. muži 61-90 
4.Lála Marek2002reg. muži 91-120 
5.Štancl Vladimír1938reg. muži 61-90 
6.Michal Stanislav1944reg. muži 91-120 
TJ Jiskra Tanvald C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Michal1977reg. muži 91-120 
2.Seibt Roman1973reg. muži 121-a výše 
3.Kocourek Ivo1969reg. muži 121-a výše 
4.Ander Ota1948nez.  
5.Anderová Dita1977nez.  
6.Dolozim Ján1974nez.  
7.Vonka Ladislav1944nez.  
TJ Autobrzdy Jablonec n.N.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synek Jiří1964reg. muži 31-60 
2.Kouba Petr1965reg. muži 31-60 
3.Bráza Marek1974reg. muži 61-90 
4.Nypl Martin1966reg. muži 91-120 
5.Mühl Roman1985reg. muži 121-a výše 
6.Smrček Leoš1967reg. muži 121-a výše 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy