Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní soutěž 1.třídy
Sport team Brozany nad Ohří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaníček Pavel ml.2000reg. muži 95 
2.Šíma Jan1957reg. muži 110 
3.Vaněk Michal1980reg. muži 130 
4.Šteker Radek1964reg. muži 130 
5.Horký Vladimír1980reg. muži 150 
6.Franz Jan1985reg. muži 150 
7.Kulík Josef1959reg. muži 150 
8.Zach Ivan1960reg. muži 150 
T.J. Sokol Terezín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Petr1972kraj. muži 201-250 
2.Futera Vratislav1963reg. muži 61-70 
3.Hájková Jana1980reg. muži 71-80 
4.Pospíšil Petr1979reg. muži 91-100 
5.Stranka Pavel1962reg. muži 91-100 
6.Skokan Jaroslav1955reg. muži 101-120 
7.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
8.Friedrich Bohuslav1962reg. muži 121-140 
9.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
10.Kuře Pavel1971reg. muži 141-160 
11.Cyrkva Zdeněk1976reg. muži 141-160 
12.Martínek Karel1966reg. muži 141-160 
13.Marousek Jaroslav1953reg. muži 141-160 
14.Pěnka Zbyněk1961reg. muži 181-200 
Stolní tenis Baroni Třebívlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maxa Zdeněk1960kraj. muži 201-250 
2.Šolar Milan1958reg. muži 51-60 
3.Šolar Ladislav1962reg. muži 71-80 
4.Krug Antonín1963reg. muži 91-100 
5.Hřebačka Daniel1988reg. muži 121-140 
6.Ježek Karel1948nez. muži  
7.Štokr Martin1965nez. muži  
TTC Roudnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 225,5 
2.Bláha František1952reg. muži 25,5 
3.Čada Jaroslav1975reg. muži 65,5 
4.Plicka František1956reg. muži 75,5 
5.Dufek Jaroslav1986reg. muži 110,5 
6.Šinfelt Jakub1983reg. muži 110,5 
7.Bláha František ml.1976reg. muži 130,5 
8.Nguyen Hai Van1966reg. muži 130,5cizinec 
9.Masár Martin1974reg. muži 130,5 
10.Mitro Erik1994reg. muži 150,5cizinec 
TTC Roudnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horejsek Jakub1994reg. muži 65,5 
2.Sedláček Jiří ml.1966reg. muži 75,5 
3.Zimák Michal1951reg. muži 75,5 
4.Mejzr Radek1971reg. muži 85,5 
5.Jaroš Václav1959reg. muži 85,5 
6.Kozel Bohumil1947reg. muži 105,5 
7.Jiránek Miroslav1959reg. muži 105,5 
8.Řezáč Josef2008reg. mži 170,5 
SK Štětí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1982reg. muži 51-60 
2.Jurista Josef1951reg. muži 71-80 
3.Macek Jan1957reg. muži 71-80 
4.Pilař Libor1969reg. muži 81-90 
5.Burda Petr1970reg. muži 81-90 
6.Klímová Kristýna1979reg. ženy 101-120 
7.Balogová Andrea1977reg. ženy 121-140 
8.Hladký Vlastimil1961reg. muži 161-180 
9.Drtil Roman1973reg. muži 161-180 
SK Štětí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmejkal Michal1993reg. muži 91-100 
2.Plšek Richard1978reg. muži 91-100 
3.Beran Aleš1974reg. muži 101-120 
4.Novotný Pavel1975reg. muži 121-140 
5.Pilař Jan1992reg. muži 121-140 
6.Čenkovič Jaroslav1938reg. muži 161-180 
TTC Bohušovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Tomáš1989reg. muži 41 - 50 
2.Kirchner Petr1967reg. muži 61 - 70 
3.Krejčí Miloslav1965reg. muži 81 - 90 
4.Pacl Miloslav1958reg. muži 101 - 120 
5.Ruška Drahoš1971reg. muži 121 - 140 
6.Kalina Miroslav1968reg. muži 141 - 160 
TJ Sokol Mnetěš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloub Pavel1970reg. muži 51-60 
2.Kloub Lukáš1991reg. muži 61--70 
3.Keltner František1971reg. muži 71-80 
4.Kloub Petr1966reg. muži 101--120 
5.Mareš Václav1989reg. muži 101-120 
6.Král Pavel1993reg. muži 121-140 
7.Maťák Jiří1964reg. muži 121-140 
8.Řezáč Jiří1952reg. muži 141-160 
9.Vavro Miloš1976reg. muži 141-160 
KST Kalich Litoměřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Pavel ml.1981reg. muži 65,5 
2.Marušinec Zdeněk1969reg. muži 85,5 
3.Kaválek Ondřej1962reg. muži 110,5 
4.Valášek Valerián1962reg. muži 150,5 
5.Svatoš Leoš1967reg. muži 150,5 
6.Kudera Jan1973nez.  
7.Cigánek Jiří1966nez.  
8.Kmoch Pavel1951nez.  
9.Nedbal Václav1947nez.  
KST Kalich Litoměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borecký Vlastimil1955kraj. muži 201-250 
2.Bartošek Ivo1959reg. muži 65,5 
3.Zeman Vladimír1964reg. muži 85,5 
4.Friedl Rudolf1958reg. muži 95,5 
5.Kohlert Jiří1964reg. muži 95,5 
6.Šindelář Miloslav st.1970reg. muži 110,5 
7.Šperling Milan1958reg. muži 110,5 
8.Sekyra Jiří1949nez.  
TTC Litoměřice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petržílková Eliška2006reg. muži 51-60 
2.Drbohlav Michal2002reg. muži 91-100 
3.Vytlačil Václav1959reg. muži 101-120 
4.Krupka Martin2001reg. muži 101-120 
5.Červenka Zdeněk1943reg. muži 101-120 
6.Vešicová Renata1976reg. muži 121-140 
7.Ponocný Lubomír1956reg. muži 141-160 
8.Jančička Petr2004reg. muži 161-180 
9.Váša Ladislav1955reg. muži 161-180 
10.Košovský Ladislav1951reg. muži 161-180 
11.Fedorovičová Petra2007reg. muži 181-200 
12.Dunda Andrej2005reg. muži 181-200 
13.Studihrad Jiří1948reg. muži 181-200 
14.Dudová Magda2007reg. muži 181-200 
15.Hrdlička Lukáš2007reg. muži 181-200 
16.Zozulia Volodymyr1985nez. cizinec 
Okresní soutěž 2.třídy
ST Brozany nad Ohří C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horký Vladimír1980reg. muži 150 
2.Kulík Josef1959reg. muži 150 
3.Zach Ivan1960reg. muži 150 
4.Franz Jan1985reg. muži 150 
5.Klominský Jiří1959reg. muži 200N 
6.Řebíček Jan1982reg. muži 200N 
T.J. Sokol Terezín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stranka Pavel1962reg. muži 91-100 
2.Skokan Jaroslav1955reg. muži 101-120 
3.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
4.Friedrich Bohuslav1962reg. muži 121-140 
5.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
6.Kuře Pavel1971reg. muži 141-160 
7.Cyrkva Zdeněk1976reg. muži 141-160 
8.Martínek Karel1966reg. muži 141-160 
9.Marousek Jaroslav1953reg. muži 141-160 
10.Pěnka Zbyněk1961reg. muži 181-200 
ASK Lovosice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stein Petr1967reg. muži 71-80 
2.Skopec Petr1977reg. muži 101-120 
3.Lehký Milan1951reg. muži 101-120 
4.Mego Pavel1944reg. muži 141-160 
5.Lehký Milan ml.1979reg. muži 101-120 
6.Santo Petr1980reg. muži 141-160 
7.Hýř Lukáš1981reg. muži 161-180 
8.Jirásek Ivan1963reg. muži 161-180 
9.Filous Pavel1954reg. muži 161-180 
10.Zábranský Bohuslav2004reg. muži 181-200 
11.Oberraiter Miroslav1956nez. muži  
TTC Roudnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Václav1959reg. muži 85,5 
2.Kozel Bohumil1947reg. muži 105,5 
3.Jiránek Miroslav1959reg. muži 105,5 
4.Řezáč Josef2008reg. mži 170,5 
5.Laube Jiří1949reg. muži 190.5 
6.Došek Jiří2004reg. dci 190.5 
TTC Roudnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Jaroslav1986reg. muži 110,5 
2.Šinfelt Jakub1983reg. muži 110,5 
3.Bláha František ml.1976reg. muži 130,5 
4.Nguyen Hai Van1966reg. muži 130,5cizinec 
5.Masár Martin1974reg. muži 130,5 
6.Mitro Erik1994reg. muži 150,5cizinec 
7.Čada Jakub2007reg. sži 190.5 
8.Červený Jan1994reg. muži 190.5 
9.Medáček Jaroslav1997nez.  
SK Štětí F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burda Petr1970reg. muži 81-90 
2.Klímová Kristýna1979reg. ženy 101-120 
3.Balogová Andrea1977reg. ženy 121-140 
4.Dostálek Jiří1949reg. muži 121-140 
5.Pilař Jan1992reg. muži 121-140 
6.Hladký Vlastimil1961reg. muži 161-180 
7.Holer Ladislav1952nez. muži  
SK Štětí G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havran Michal1977reg. muži 121-140 
2.Husáková Věra1963reg. ženy 141-160 
3.Kučerák Václav1946reg. muži 141-160 
4.Gründer Antonín1953reg. muži 141-160 
5.Drtil Roman1973reg. muži 161-180 
6.Krauskopf Milan1951reg. muži 161-180 
7.Čenkovič Jaroslav1938reg. muži 161-180 
TJ Sokol Mnetěš B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Václav1989reg. muži 101-120 
2.Král Pavel1993reg. muži 121-140 
3.Maťák Jiří1964reg. muži 121-140 
4.Vavro Miloš1976reg. muži 141-160 
5.Řezáč Jiří1952reg. muži 141-160 
6.Král Jaroslav1961reg. muži - 
7.Král Jaroslav ml.1990reg. muži - 
8.Benda Jaroslav1963reg. muži - 
9.Rohan Vlastimil1965reg. muži - 
TTC Litoměřice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červenka Zdeněk1943reg. muži 101-120 
2.Vešicová Renata1976reg. muži 121-140 
3.Ponocný Lubomír1956reg. muži 141-160 
4.Jančička Petr2004reg. muži 161-180 
5.Váša Ladislav1955reg. muži 161-180 
6.Košovský Ladislav1951reg. muži 161-180 
7.Fedorovičová Petra2007reg. muži 181-200 
8.Dunda Andrej2005reg. muži 181-200 
9.Studihrad Jiří1948reg. muži 181-200 
10.Dudová Magda2007reg. muži 181-200 
11.Hrdlička Lukáš2007reg. muži 181-200 
Okresní soutěž 3.třídy
T.J. Sokol Terezín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
2.Kuře Pavel1971reg. muži 141-160 
3.Cyrkva Zdeněk1976reg. muži 141-160 
4.Martínek Karel1966reg. muži 141-160 
5.Marousek Jaroslav1953reg. muži 141-160 
6.Pěnka Zbyněk1961reg. muži 181-200 
7.Gräf Jan1933nez. muži 0 
ASK Lovosice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehký Milan ml.1979reg. muži 101-120 
2.Santo Petr1980reg. muži 141-160 
3.Jirásek Ivan1963reg. muži 161-180 
4.Hýř Lukáš1981reg. muži 161-180 
5.Filous Pavel1954reg. muži 161-180 
6.Zábranský Bohuslav2004reg. muži 181-200 
7.Dunaj Pavel1948nez. muži  
8.Peterka Milan st.1958nez. muži  
Sokol Libochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bernard Jaroslav1933reg. muži 180-200 
2.Červenka Václav1952reg. muži 161-180 
3.Obr Ivan1948reg. muži 91-100 
4.Špička Štěpán2005reg. dci 181-200 
5.Štembera Matěj2008nez. mži 0 
6.Dlouhý Adam2008nez. mži 0 
7.Lahovský Vladimír1963nez. muži 0 
8.Špička Martin2009nez. mži 0 
9.Štembera Marek2010nez. nži 0 
TTC Roudnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laube Jiří1949reg. muži 190.5 
2.Došek Jiří2004reg. dci 190.5 
3.Čada Jakub2007reg. sži 190.5 
4.Červený Jan1994reg. muži 190.5 
5.Hrádek Antonín1946reg. muži nez. 
6.Čada David2001reg. muži nez. 
7.Holek Tomáš1986nez.  
8.Laube Tomáš1976nez.  
9.Janda Viktor2009nez. mži  
10.Jandová Petra1980nez. ženy  
11.Jandová Zuzana2011nez. nžy  
12.Málek Michal2004nez.  
13.Dvořák Vojtěch2006nez.  
SK Hrobce
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukáš Miroslav1969reg. muži 81 
2.Svoboda Daniel1976reg. muži 121 
3.Hála Tomáš1979reg. muži 161 
4.Lacza Pavel1959reg. muži 161 
5.Klaboch Jiří1949reg. muži 161 
6.Spurný Antonín st.1958reg. muži 181 
7.Barvínek Václav1965reg. muži 161 
SK Štětí H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilař Jan1992reg. muži 121-140 
2.Čenkovič Jaroslav1938reg. muži 161-180 
3.Hladký Vlastimil1961reg. muži 161-180 
4.Drtil Roman1973reg. muži 161-180 
5.Krauskopf Milan1951reg. muži 161-180 
6.Drtilová Sára2008nez. mžy  
7.Chaloupková Jana1978nez. ženy  
8.Taušnerová Kateřina1987nez. ženy  
9.Sirůček Petr2009nez. mži  
10.Dvořák Lukáš2007nez. sži  
11.Krčka Vojtěch2007nez. sži  
12.Novotný Pavel ml.2010nez. nži  
TTC Litoměřice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váša Ladislav1955reg. muži 161-180 
2.Košovský Ladislav1951reg. muži 161-180 
3.Fedorovičová Petra2007reg. muži 181-200 
4.Dunda Andrej2005reg. muži 181-200 
5.Studihrad Jiří1948reg. muži 181-200 
6.Dudová Magda2007reg. muži 181-200 
7.Hrdlička Lukáš2007reg. muži 181-200 
8.Roděj Vladimír1949nez.  
9.Dobeš Šimon2006nez.  
10.Petržílek Michal2011nez.  
11.Svoboda Tomáš2005nez.  
TJ Žitenice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Landa Josef1962reg. muži 81 
2.Šnajdr Jiří st.1970reg. muži 123 
3.Šnajdr Jiří2003reg. dci 135 
4.Bolech Aleš1975reg. muži 142 
5.Kulík Milan1967reg. muži 149 
6.Hák Martin1970reg. muži nez 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy