Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
TJ Sever Žatec, z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubovský Zdeněk1987kraj. muži 141-160 
2.Plečinda Jiří1953kraj. muži 251-296 
3.Šmidílek Pavel1958kraj. muži 353 
4.Farkota Jiří ml.1969kraj. muži 360 
5.Brandtl Aleš2004kraj. muži 370 
6.Zach František1952kraj. muži 387 
7.Suško Michal1951kraj. muži 484 
8.Karas Pavel1950kraj. muži 551 
9.Gombik Štefan1951kraj. muži 668 
10.Vyhnálek Vladimír1964nez. muži  
11.Kvarda Pavel1992nez. muži  
12.Pohanka Filip1991nez. muži  
OÚ Blažim Tygři
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartko Ondřej2002reg. muži 1 
2.Lakatoš Roman1976reg. muži 5 
3.Káninský Jaroslav1955reg. muži 16 
4.Bartko Pavel ml.1994reg. muži 32 
5.Gaži Radek1997reg. muži 35 
6.Lakatoš Alexander1997reg. muži 59 
7.Říha Zdeněk1953reg. muži 63 
8.Lakatoš Robert1977reg. muži 67 
9.Lakatoš Patrik2006reg. muži 69 
10.Sodomka Oldřich1960reg. muži 101 
11.Bartko Pavel st.1972reg. muži 116 
12.Uhlík Jiří1991nez. muži 0 
TJ Sokol Černčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Betka Pavel1979reg. muži 37 
2.Ondráček Milan1966reg. muži 44 
3.Koblížka Petr1974reg. muži 55 
4.Kolovratník Martin ml.2000reg. muži 102 
5.Kulhavý Miloš1942reg. muži 87 
6.Košťál Jindřich1945reg. muži 89 
7.Brandtl Jaroslav1943reg. muži 95 
8.Maršal Luděk1968reg. muži 103 
9.Volmut Jaroslav1944reg. muži 106 
10.Kříž Vladislav1973reg. muži 145 
TJ Sokol Peruc A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Libor1971reg. muži 2 
2.Ineman Robert1972reg. muži 3 
3.Hořínek Vladimír1982reg. muži 14 
4.Kučera Vladimír1965reg. muži 18 
5.Černý Pavel1958reg. muži 28 
6.Kučera Petr1973reg. muži 62 
7.Kuželka Zdeněk1951reg. muži 72 
8.Novák Pavel1968reg. muži 86 
9.Bradschetl Karel1958reg. muži 90 
10.Pácha Vít1964reg. muži 92 
11.Frič Rostislav1973reg. muži 108 
12.Muzika Jan1964reg. muži 109 
13.Bucek Zdeněk1948reg. muži 112 
14.Hosnedl Tomáš1982reg. muži nez. 
OÚ Výškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mildorf Jiří1956reg. muži 11 
2.Fiedler Jakub1978reg. muži 13 
3.Nowak Jiří1978reg. muži 46 
4.Vápeník Jan1971reg. muži 61 
5.Příhoda Marcel1969reg. muži 51 
6.Musil Lubomír1964reg. muži 113 
7.Hubený Zdeněk1960reg. muži 115 
8.Schöpp Pavel1982reg. muži 118 
9.Cihlář Antonín1944reg. muži 123 
TJ Sokol Telce A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filip Martin1965reg. muži 41 
2.Obr Jaroslav1967reg. muži 6 
3.Uldrich Milan1965reg. muži 36 
4.Wágner Josef1972reg. muži 40 
5.Charvát Pavel1958reg. muži 114 
6.Hubáček Miroslav1963reg. muži 57 
7.Jiříkovský Jiří1980reg. muži 80 
8.Michna Oldřich1968reg. muži 76 
9.Routner Milan1960reg. muži 85 
10.Tomišinec Zdenek1971reg. muži 120 
OÚ Blšany u Loun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zmatlík Jaroslav st.1950reg. muži 24 
2.Menšík Václav st.1969reg. muži 43 
3.Vilhelm Pavel1987reg. muži 50 
4.Čimpera Alexandr1967reg. muži 84 
5.Beránek Petr1970reg. muži 79 
6.Volák Lukáš1989reg. muži 88 
7.Vilhelm Josef1963reg. muži 93 
8.Konečný Dobromil1950reg. muži 97 
9.Patrovský Vlastimil st.1950reg. muži 119 
Sportovní klub Cítoliby, z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rais Jindřich1965kraj. muži 461 
2.Menčík Pavel1971kraj. muži 474 
3.Knor Martin1971reg. muži 17 
4.Rybák Milan1965reg. muži 24 
5.Růžek Jan1985reg. muži 39 
6.Bárta Jaromír1962reg. muži 80 
Sportovní klub Cítoliby, z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Czervoniak Ladislav1966reg. muži 36 
2.Hegr Miloslav1955reg. muži 44 
3.Reichl Jaroslav st.1969reg. muži 50 
4.Rambousek Jiří1985reg. muži 65 
5.Dubecký Zdenko1961reg. muži 77 
6.Vitmajer Roman1967reg. muži 79 
Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polanecký Miroslav1963kraj. muži 201-250 
2.Beckert Zdeněk1966kraj. muži 251-296 
3.Kadlec Zdeněk1956kraj. muži 251-296 
4.Polanecký Lukáš1989reg. muži 15 
5.Hruška Miroslav1953reg. muži nez 
Tělovýchovná jednota Smolnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Filip1993reg. muži 9 
2.Pechal Roman1966reg. muži 10 
3.Kusáková Milada1961reg. ženy 22 
4.Dlouhý Václav1977reg. muži 26 
5.Petržilka Vladislav1960reg. muži 49 
6.Šuma Jaroslav1946reg. muži 56 
7.Petrlík Jiří st.1951reg. muži 60 
8.Kabourek Vladimír ml.1987reg. muži 64 
9.Jech Petr1971reg. muži 96 
10.Vážný Jan1992reg. muži 105 
11.Nový Ladislav1969reg. muži 107 
12.Kabourek Vladimír st.1958nez. muži  
13.Němeček Josef1957nez. muži  
14.Pecinka Václav1951nez. muži  
15.Petrlík Jiří ml.1978nez. muži  
Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Figa Norbert1978kraj. muži 251-296 
2.Kuttelwascher Luboš1962nez. muži  
3.Macháček Martin1999nez. muži  
4.Kiesswetter Vojtěch ml.1998nez. muži  
5.Michal Jozef1944nez. muži  
6.Kříž Jiří1976nez. muži  
7.Zaspal Adolf1970nez. muži  
8.Vopat Ladislav1952nez. muži  
Okresní přebor 2. třídy
SK Havran Kryry B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lorenc František ml.1999reg. muži 71 
2.Kneifl Jan1976reg. muži 77 
3.Kolář Pavel1967reg. muži 81 
4.Spurný Karel1968reg. muži 94 
5.Dressler Tomáš1986reg. muži 100 
6.Fiala Josef1991reg. muži 111 
7.Heský Rostislav1971nez. muži  
Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Lubomír1953reg. muži 78 
2.Brzobohotý Zdeněk st.1959reg. muži 98 
3.Damaška Petr1955reg. muži 53 
4.Gono Milan1947reg. muži 83 
5.Kobelčuk Jiří st.1967reg. muži 42 
6.Vonka Vlastimil1955reg. muži 117 
TJ Sokol Koštice, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Tomáš1988reg. muži 2 
2.Mical Petr1980reg. muži 14 
3.Gertner Jiří1944reg. muži 15 
4.Burdych Petr1965reg. muži 46 
5.Procházka Václav1998reg. muži 100+ 
6.Lehký Zdeněk1977reg. muži 100+ 
7.Brabec Vlastimil1980reg. muži 100+ 
8.Chrudimský Karel1962reg. muži 100+ 
9.Sailer Zdeněk1967reg. muži 100+ 
OÚ Blažim Kačeři
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gaži Radek1997reg. muži 35 
2.Lakatoš Alexander1997reg. muži 59 
3.Říha Zdeněk1953reg. muži 63 
4.Lakatoš Robert1977reg. muži 67 
5.Lakatoš Patrik2006reg. muži 69 
6.Sodomka Oldřich1960reg. muži 101 
7.Bartko Pavel st.1972reg. muži 116 
8.Škrabal Petr1968nez. muži 0 
9.Fedák Rudolf1963nez. muži 0 
10.Hegenbart Tomáš2005nez. dci  
TJ Sokol Černčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rulf Jaroslav1956reg. muži 68 
2.Kulhavý Miloš1942reg. muži 87 
3.Košťál Jindřich1945reg. muži 89 
4.Brandtl Jaroslav1943reg. muži 95 
5.Maršal Luděk1968reg. muži 103 
6.Volmut Jaroslav1944reg. muži 106 
7.Kříž Vladislav1973reg. muži 145 
TJ Sokol Líšťany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Jan ml.1985reg. muži nezařazen 
2.Studenovský Alois1967reg. muži 34 
3.Formánek Jan1957reg. muži nezařazen 
4.Zelenka Jan st.1956reg. muži nezařazen 
5.Makridenkov Sergey1984reg. muži nezařazencizinec 
6.Linhart Karel1961reg. muži nezařazen 
7.Čapek Ondřej1991nez. muži nezařazen 
TJ Sokol Peruc B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Pavel1958reg. muži 28 
2.Kučera Petr1973reg. muži 62 
3.Kuželka Zdeněk1951reg. muži 72 
4.Novák Pavel1968reg. muži 86 
5.Bradschetl Karel1958reg. muži 90 
6.Pácha Vít1964reg. muži 92 
7.Frič Rostislav1973reg. muži 108 
8.Muzika Jan1964reg. muži 109 
9.Bucek Zdeněk1948reg. muži 112 
10.Hosnedl Tomáš1982reg. muži nez. 
OÚ Výškov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gutlebet Milan1967reg. muži 45 
2.Příhoda Marcel1969reg. muži 51 
3.Musil Lubomír1964reg. muži 113 
4.Hubený Zdeněk1960reg. muži 115 
5.Schöpp Pavel1982reg. muži 118 
6.Cihlář Antonín1944reg. muži 123 
TJ Sokol Telce B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Pavel1958reg. muži 114 
2.Hubáček Miroslav1963reg. muži 57 
3.Jiříkovský Jiří1980reg. muži 80 
4.Michna Oldřich1968reg. muži 76 
5.Routner Milan1960reg. muži 85 
6.Tomišinec Zdenek1971reg. muži 120 
OÚ Blšany u Loun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Petr1970reg. muži 79 
2.Volák Lukáš1989reg. muži 88 
3.Vilhelm Josef1963reg. muži 93 
4.Konečný Dobromil1950reg. muži 97 
5.Patrovský Vlastimil st.1950reg. muži 119 
6.Havlišta Radek1973reg. muži 1000 
7.Konečný Libor1974reg. muži 1000 
TK Chraberce
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Ladislav1956reg. muži 201 
2.Liehm Vojtěch1990reg. muži 101 
3.Rus Aleš1988reg. muži 102 
4.Rus Tomáš1987reg. muži 103 
5.Kricner Lubomír1955reg. muži 100 
Tělovýchovná jednota Smolnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petržilka Vladislav1960reg. muži 49 
2.Šuma Jaroslav1946reg. muži 56 
3.Petrlík Jiří st.1951reg. muži 60 
4.Kabourek Vladimír ml.1987reg. muži 64 
5.Jech Petr1971reg. muži 96 
6.Vážný Jan1992reg. muži 105 
7.Nový Ladislav1969reg. muži 107 
8.Kabourek Vladimír st.1958nez. muži  
9.Němeček Josef1957nez. muži  
10.Pecinka Václav1951nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy