Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž
TJ Baník Meziboří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sirotek Václav1951kraj. muži 121-140 
2.Paďourek Pavel1966reg. muži 61-70 
3.Hosták Marcel1986reg. muži 71-80 
4.Burš Ivan1943reg. muži 71-80 
5.Král Erich1943reg. muži 81-90 
6.Zralý Daniel1976reg. muži 81-90 
7.Kadlec Zdeněk1968nez. muži  
TJ Baník Meziboří B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejna Marek1978reg. muži 91-100 
2.Slivoň Miloš1945reg. muži 91-100 
3.Hejna Martin1980reg. muži 91-100 
4.Hocelík Viktor1938reg. muži 101-120 
5.Hubová Soňa1973reg. muži 121-140 
6.Zozulák Petr1983reg. muži 121-140 
7.Czechová Pavlína1972reg. muži 141-142 
TTC Litvínov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožová Alena1974kraj. muži 273,5 
2.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 273,5 
3.Jankovič Štěpán1949reg. muži 35,5 
4.Kůrka Radek1970reg. muži 55,5 
5.Zelenka Milan1966reg. muži 65,5 
6.Gálová Natálie2007reg. muži 130,5 
7.Novotný Jan2007reg. muži 130,5 
8.Kaur Richard2009reg. muži 130,5 
9.Melisov Aibek1973reg. muži Ncizinec 
10.Lukeš Richard2007reg. muži N 
11.Worth Dominik2011reg. muži N 
12.Brezáni Filip2009reg. muži N 
13.Fürst Jiří2009reg. muži N 
14.Zejnič Ivan2008reg. muži N 
TTC Litvínov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plzák Jindřich1994reg. muži 65,5 
2.Kovařík Roman1963reg. muži 85,5 
3.Rytich Milan1964reg. muži 95,5 
4.Pich Jan st.1969reg. muži 110,5 
5.Glajc Jaroslav1966reg. muži 110,5 
6.Hojdar David1971reg. muži 130,5 
7.Brejška Roman1975reg. muži N 
TTC Litvínov F - BERYTEAM
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Václav st.1959reg. muži 14 
2.Gulík Josef1958reg. muži 95,5 
3.Čmerda Tomáš2008reg. muži 95,5 
4.Belák Dušan1958reg. muži 110,5 
5.Pourová Dina2004reg. muži 110,5 
6.Růžičková Barbora2007reg. muži 110,5 
7.Vobrubová Zuzana2006reg. muži 110,5 
8.Hojdar Adam2005reg. muži 110,5 
9.Loefner Martin2008reg. muži 130,5 
10.Smrčka Jiří1955reg. muži N 
ST Kopisty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knieradl Josef1961kraj. muži 251-296 
2.Karez Jindřich1946reg. muži 61-70 
3.Nosek Jaroslav1973reg. muži 71-80 
4.Loefner Tomáš1977reg. muži 81-90 
5.Pech Martin2000reg. muži 71-80 
6.Dvořák Jiří1974reg. muži 101-120 
7.Franc Petr1963reg. muži 101-120 
8.Pribuš Michal1997reg. muži 101-120 
OÚ Polerady
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Pavel1967nez. muži  
2.Muhl Radek2002nez. muži  
3.Sirotek Zdeněk1955nez. muži  
4.Šefl Václav1972nez. muži  
5.Fiala Ondřej2004nez. muži  
6.Švarcová Janetta1979nez. muži  
7.Fiala Václav1974nez. muži  
8.Janda Adam2006nez. muži  
9.Krunt Tomáš2002nez. muži  
SKST Baník Most I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roud Václav1943reg. muži 75,5 
2.Houdková Helena1996reg. muži 95,5 
3.Belancová Jitka1975reg. muži 110,5 
4.Vokřál Zdeněk1951reg. muži 110,5 
5.Hádl Jakub2005reg. muži 110,5 
6.Suchý Matyáš2005reg. muži 130,5 
7.Loucký Matěj2006reg. muži 130,5 
8.Klempt Otakar1948reg. muži 130,5 
9.Matějka Eduard1950reg. muži 130,5 
10.Bohuněk Ladislav1950nez.  
11.Marek Vojtěch2006nez.  
12.Zárubová Eliška2004nez.  
13.Šťovíček Richard2006nez.  
SKST Baník Most H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Zdeněk1959reg. muži 75,5 
2.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 85,5 
3.Wachtel Antonín1963reg. muži 85,5 
4.Beneš Jan1998reg. muži 85,5 
5.Skopec Karel1953reg. muži 85,5 
6.Vacín Jan1996nez.  
7.Kadlec David1989nez.  
8.Drda Šimon2003nez.  
9.Marešová Nela2004nez.  
SKST Baník Most G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiška Václav1951reg. muži 55,5 
2.Písařík Karel1959reg. muži 55,5 
3.Čapský Miroslav1953reg. muži 65,5 
4.Miškolci Milan1937reg. muži 65,5 
5.Basák Josef1947reg. muži 75,5 
6.Faltys Zdeněk st.1961reg. muži 85,5 
7.Hleba Vladyslav1970reg. muži 110,5 
8.Balín Tomáš2007nez.  
9.Vála Šimon2007nez.  
Sokol Horní Jiřetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikač Jiří1981reg. muži 51-60 
2.Pech Adam2005reg. muži 71-80 
3.Košťálek Tomáš1994reg. muži 91-100 
4.Cibrik Martin1992reg. muži 101-120 
5.Černuška Josef1962nez. muži  
6.Domkář Miroslav1947nez. muži  
7.Hylský Zdeněk1947nez.  
8.Šimek Jan1955nez.  
9.Gabriš Milan1957nez. muži 0 
TJ Sokol Obrnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hotový Martin1970reg. muži 65,5 
2.Heissler Ladislav1969reg. muži 65,5 
3.Bambas Jiří1965reg. muži 75,5 
4.Bednář Pavel1969reg. muži 130,5 
5.Zázvorka Jan1972reg. muži 130,5 
6.Tůma František1994nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy