Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1. třídy
SKST Teplice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mládek Petr1990reg. muži 31-40 
2.Žejdlík Martin1977reg. muži 41-50 
3.Kulíšková Miroslava1987reg. muži 51-60 
4.Berky Josef1975reg. muži 51-60 
5.Freimann Karel1944reg. muži 61-70 
6.Jiroušek Martin1991reg. muži 71-80 
7.Mašek Jiří2003reg. muži 91-100 
8.Spodniak Jan1991reg. muži 121-130 
9.Freimannová Helena1994reg. muži 131-140 
10.Sobek Jiří2003reg. muži 141-150 
11.Hubáček Jan2007reg. muži 151-157 
SK TTC Duchcov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
2.Sander Miroslav1966reg. muži 21-30 
3.Pomej Tomáš1979reg. muži 21-30 
4.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
5.Janečka Josef1956reg. muži 61-70 
6.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
7.Kotyza Jan1974nez. muži  
SK TTC Duchcov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Míka Martin1971reg. muži 41-50 
2.Fürst Jiří1974reg. muži 61-70 
3.Mrha Zdeněk1971reg. muži 61-70 
4.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 71-80 
5.Kropáček Ladislav1958reg. muži 81-90 
6.Jelonek Vladimír1959reg. muži 81-90 
7.Skrčený Roman1967reg. muži 101-110 
8.Kopenec Martin1981reg. muži 121-130 
TJ Sokol Bílina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaník Jiří st.1964reg. muži 61-70 
2.Zvolánek Pavel1964reg. muži 61-70 
3.Mejzlík Stanislav1971reg. muži 71-80 
4.Krausam Martin1989reg. muži 81-90 
5.Grozík Ondřej1991reg. muži 91-100 
6.Niemcyk Stanislav1949reg. muži 131-140 
7.Nimsová Jana1974reg. muži 0-0 
8.Bulín Miroslav1950reg. muži 0-0 
9.Gregová Jana1963reg. muži 0-0 
10.Mejzlík Josef1946reg. muži 0-0 
TJ Lokomotiva Teplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Vladimír1968reg. muži 31-40 
2.Muláček Karel1965reg. muži 51-60 
3.Stejskal Jan1964reg. muži 51-60 
4.Musil Robert1967reg. muži 61-70 
5.Vorlíček Petr1968reg. muži 71-80 
6.Zajíček Miroslav1963reg. muži 101-110 
7.Bohos Štěpán1989reg. muži 111-120 
8.Lasík Petr1966reg. muži 111-120 
9.Novák Martin1967reg. muži 121-130 
TJ Krupka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Vojtěch1993kraj. muži 201-250 
2.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 201-250 
3.Hromádka Martin1970kraj. muži 201-250 
4.Mach Dalibor1970kraj. muži 251-296 
5.Brožek Miroslav ml.1987kraj. muži 251-296 
6.Dohnal Jiří1986kraj. muži 251-296 
7.Mokriš Jakub1998reg. muži 81-90 
8.Kramár Jiří1989reg. muži 91-100 
9.Ajdini Aneta2007nez. sžy  
10.Al Sakali Karim2006nez. sži  
11.Brožková Dominika2007nez. sžy  
12.Brožková Eliška2005nez. dky  
13.Čermáková Kamila2006nez. sžy  
14.Jankura Filip2009nez. mži  
15.Musil Petr2009nez. mži  
16.Oravec Matyáš2010nez. nži  
17.Smetana Vítek2003nez. dci  
18.Stejskalová Kristýna2009nez. mžy  
19.Šubrt Jan2009nez. mži  
20.Železný Ota2006nez. sži  
SK Dubí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mühlbauer Tomáš1984reg. muži 61-70 
2.Sochor Karel2003kraj. muži 251-296 
3.Matas Jakub1986reg. muži 81-90 
4.Günther Emil1955reg. muži 91-100 
5.Maier Vilém1964reg. muži 101-110 
6.Bechyně Bohuslav1958reg. muži 111-120 
7.Hoffmann František1948reg. muži 111-120 
8.Balda Jiří1974reg. muži 111-120 
9.Tarnóczi Jan1994reg. muži 111-120 
10.Lipš Petr1956nez. muži  
Sokol Verneřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hýsek Stanislav1964reg. muži 41-50 
2.Shejbal Pavel1975reg. muži 41-50 
3.Eckert František1964reg. muži 71-80 
4.Svatuška David1979reg. muži 91-100 
5.Rada Miroslav1948reg. muži 91-100 
6.Borovička Karel1976reg. muži 101-110 
7.Endršt Josef1976reg. muži 111-120 
8.Fišer Josef1953reg. muži 121-130 
9.Sukdolák Jiří1948reg. muži 121-130 
10.Turek Milan1940reg. muži 121-130 
11.Pech Jiří1957reg. muži 131-140 
12.Sanitrik Rastislav1962reg. muži 131-140 
13.Kaucová Ivana1967reg. ženy 141-150 
14.Sanitrik Milan1962reg. muži 141-150 
15.Černý Jiří1961reg. muži 151-157 
SKST Sokol Trnovany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špička Marcel1966reg. muži 75,5 
2.Vácha Zdeněk1958reg. muži 75,5 
3.Shejbal Jindřich1958reg. muži 85,5 
4.Vinduška Michal1977reg. muži 85,5 
5.Láník Karel1961reg. muži 85,5 
6.Semerád František1962reg. muži 95,5 
7.Cozl Václav1935reg. muži 105,5 
8.Dražan Zdeněk1960reg. muži 105,5 
9.Jančárek Tomáš1961reg. muži 105,5 
10.Nipl Jan1967reg. muži 125,5 
11.Škoda Filip2002reg. dci 115,5 
Sokol Bořislav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roth Vilém1972reg. muži 31-40 
2.Knížek Josef1950reg. muži 51-60 
3.Beneš Martin1969reg. muži 51-60 
4.Dvořák Václav1948reg. muži 71-80 
5.Beneš Marek1994reg. muži 131-140 
6.Kabourek Jiří1940reg. muži 131-140 
7.Brož Miroslav1983nez. muži nez. 
Sokol Bořislav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štajger Viliam1958reg. muži 41-50 
2.Slíva Petr1977reg. muži 41-50 
3.Hissen Martin1973reg. muži 41-50 
4.Hybášek Roman1964reg. muži 51-60 
5.Prokš Jaroslav1966reg. muži 111-120 
6.Pelc Jiří1972reg. muži 91-100 
Regionální přebor 2. třídy
ST Srbice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Golovko Pavel1985reg. muži 121.-130.cizinec 
2.Zlatohlávek Pavel1967reg. muži 141.-150. 
3.Walter Tomáš1973nez. muži  
4.Golovko Alexander1955nez. muži cizinec 
5.Tverdokhleb Victor1962nez. muži cizinec 
SKST Teplice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Freimann Karel1944reg. muži 61-70 
2.Jiroušek Martin1991reg. muži 71-80 
3.Mašek Jiří2003reg. muži 91-100 
4.Spodniak Jan1991reg. muži 121-130 
5.Freimannová Helena1994reg. muži 131-140 
6.Sobek Jiří2003reg. muži 141-150 
7.Navarová Jana1956reg. muži 141-150 
8.Hubáček Jan2007reg. muži 151-157 
9.Mahmutovič Alen2007reg. sži 151-157 
10.Hanuš David2008reg. mži 00-00 
11.Jehlička Jaroslav1961reg. muži 00-00 
TJ Lokomotiva Teplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Petr1968reg. muži 71-80 
2.Zajíček Miroslav1963reg. muži 101-110 
3.Bohos Štěpán1989reg. muži 111-120 
4.Lasík Petr1966reg. muži 111-120 
5.Novák Martin1967reg. muži 121-130 
6.Muláčková Štěpánka1967nez.  
SK Dubí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maier Vilém1964reg. muži 101-110 
2.Bechyně Bohuslav1958reg. muži 111-120 
3.Hoffmann František1948reg. muži 111-120 
4.Tarnóczi Jan1994reg. muži 111-120 
5.Balda Jiří1974reg. muži 111-120 
6.Sailer Jiří1970reg. muži 131-140 
7.Cingl Miroslav1955reg. muži 141-150 
8.Budínský Aleš1969nez. muži  
Sokol Verneřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rada Miroslav1948reg. muži 91-100 
2.Borovička Karel1976reg. muži 101-110 
3.Endršt Josef1976reg. muži 111-120 
4.Sukdolák Jiří1948reg. muži 121-130 
5.Pech Jiří1957reg. muži 131-140 
6.Sanitrik Rastislav1962reg. muži 131-140 
Sokol Verneřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Josef1953reg. muži 121-130 
2.Turek Milan1940reg. muži 121-130 
3.Kaucová Ivana1967reg. ženy 141-150 
4.Sanitrik Milan1962reg. muži 141-150 
5.Černý Jiří1961reg. muži 151-157 
6.Pudil Jaroslav1978reg. muži nezařazen 
7.Dudešek Petr2003reg. muži nezařazen 
8.Mravec Martin2004reg. muži nezařazen 
9.Malík Stanislav1971reg. muži Nezařazen 
SKST Sokol Trnovany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančárek Tomáš1961reg. muži 105,5 
2.Škoda Filip2002reg. dci 115,5 
3.Nipl Jan1967reg. muži 125,5 
4.Novák Petr1968reg. muži 145,5 
5.Michálek Rasek2000reg. dci 145,5 
6.Kaliba Jaroslav1953nez. muži  
7.Koucký Karel1963nez. muži  
SKST Sokol Trnovany E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolinský Tadeáš2003reg. dci 145,5 
2.Bradáč Tomáš2004reg. dci 155,5 
3.Náprstek Jakub2004reg. dci 155,5 
4.Necid Pavel2003reg. dci 155,5 
5.Poulsen Justin2005reg. dci 155,5 
6.Kasal Jaroslav2004nez. dci  
7.Řebíček Tadeáš2010nez. nži  
8.Tuček Vojtěch1953nez. muži  
9.Malík Šimon2006nez. sži Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Verneřice
10.Malík Matyáš2009nez. mži Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Verneřice
SKST Sokol Trnovany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láník Karel1961reg. muži 85,5 
2.Semerád František1962reg. muži 95,5 
3.Cozl Václav1935reg. muži 105,5 
4.Dražan Zdeněk1960reg. muži 105,5 
5.Chyský Tomáš1972reg. muži 115,5 
6.Krausová Martina1973nez. ženy  
Sokol Bořislav D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelc Jiří1972reg. muži 91-100 
2.Prokš Jaroslav1966reg. muži 111-120 
3.Beneš Marek1994reg. muži 131-140 
4.Feit Petr1975reg. muži 131-140 
5.Kabourek Jiří1940reg. muži 131-140 
6.Hadrava Slavomír1971nez. muži nez. 
7.Pauzová Hana2002nez. ženy  
8.Svoboda Milan1943nez. muži  
9.Vlček Jan2005nez. sži  
10.Beran Ladislav1956nez. muži  
TJ Baník Osek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Husák Ondřej1977reg. muži 81-90 
2.Novák Pavel1965reg. muži 91-100 
3.Schmidt Jiří1961reg. muži 101-110 
4.Kusý Marian1965reg. muži 111-120 
5.Klas Pavel1962reg. muži 121-130 
6.Fuchs Petr1974nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy