Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 1 muži
Sokol H.Studenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lupoměský Tomáš1971reg. muži 31-60r 
2.Fiedler Roman1961reg. muži 31-60r 
3.Novotný Daniel1993reg. muži 31-60r 
4.Pelda Petr1992reg. muži 61-90r 
5.Culek Lukáš1998reg. muži 61-90r 
6.Culek Martin1998reg. muži 91-120r 
7.Bajowský Miroslav1972reg. muži 91-120r 
8.Lupoměský Martin ml.1974reg. muži 91-120r 
9.Bureš David1996reg. muži 121-150r 
10.Bičík Milan1949reg. muži 121-150r 
11.David Aleš1961reg. muži N 
TJ Šmolovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocman Jan2001reg. muži 31-60 
2.Milichovský Jakub2000reg. muži 31-60 
3.Kučera Václav ml.2001reg. muži 61-90 
4.Polák Richard ml.2003reg. muži 61-90 
5.Hlaváč Bohumír1965reg. muži 121-150 
6.Kučera Filip2005reg. muži 151-180 
7.Kučera Václav1971reg. muži 151-180 
8.Hlaváč Jan1997reg. muži N 
TJ Šmolovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Michal1991kraj. muži 201-250 
2.Hocke Ondřej2001reg. muži 2 
3.Fejt Josef1973reg. muži 21-30 
4.Wasserbauer Jaroslav1982reg. muži 31-60 
5.Kocman Václav1999reg. muži 151-180 
Sokol Ledeč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plecitý Tomáš1966kraj. muži 201-250k 
2.Nechvátal Josef1958reg. muži 1r 
3.Pejchal Vlastimil1962reg. muži 7r 
4.Vídeňský Aleš1983reg. muži 31-60r 
5.Smejkal Miroslav1956reg. muži 31-60r 
6.Egart Josef1953reg. muži 31-60r 
7.Šilhan Stanislav st.1953reg. muži 31-60r 
8.Veselý Jakub2005reg. muži 121-150 reg 
9.Zajíček Rostislav1962reg. muži N 
CHS Chotěboř D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voldán Jiří1965reg. muži 8 
2.Veselý Jiří st.1954reg. muži 9 
3.Málek Miroslav1971reg. muži 13 
4.Fejfar Vlastislav1974reg. muži 18 
5.Sobotka Martin1972reg. muži 31-60 
6.Nejedlý Miroslav1952reg. muži 61-90 
7.Živný Libor1963reg. muži 61-90 
8.Maštera Petr1982reg. muži 91-120 
9.Štolfa Ondřej2003reg. muži 151-180 
10.Jun Rudolf2005nez. N 
11.Medek Milan1956nez. N 
CHS Chotěboř E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Stanislav1952reg. muži 31-60 
2.Zvolánek Tomáš1964reg. muži 31-60 
3.Mužátko Tomáš1982reg. muži 31-60 
4.Ledvinka Bohumil1975reg. muži 31-60 
5.Pokorný Radim2003reg. muži 61-90 
6.Kučera Jiří1965reg. muži 61-90 
7.Janovský Zdeněk1957reg. muži 91-120 
8.Nedbal Patrik2005reg. muži 121-150 
9.Joksch David2006reg. muži 121-150 
10.Rojka Matyáš2005nez. N 
11.Klepetko Jiří1982nez. N 
Jiskra H.Brod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Martin1998reg. muži 12R 
2.Pazdera Pavel2001reg. muži 20r 
3.Trtík Zdeněk2001reg. muži 21-30R 
4.Jakeš Petr1965kraj. muži 31-60R 
5.Fikar Milan1968reg. muži 61-90r 
6.Trtík Tomáš2003reg. muži 91-120r 
7.Fikar Petr1979reg. muži 91-120r 
8.Křehlík Vladimír1943reg. muži 91-120r 
9.Krejčí Aleš1985reg. muži 91-120r 
10.Fischer Michal1945reg. muži 121-150r 
Jiskra H.Brod D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bencová Bohdana1972kraj. muži 171-200k 
2.Vavřička Richard2004reg. muži 15R 
3.Beránek Petr2004reg. muži 31-60R 
4.Sedláček Václav2003kraj. muži 31-60R 
5.Staněk Vladimír1996reg. muži 61-90r 
6.Bauer Jan2004reg. muži 91-120r 
7.Ruč Tomáš2008reg. muži 151-180R 
8.Pazourová Karolína2008reg. muži 151-180R 
9.Kocmanová Kristína2006ČR sžy 46 
10.Kos Radim2006reg. muži N 
11.Svobodová Simona2009reg. muži N 
12.Šimek Miroslav2004reg. muži N 
Jiskra H.Brod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mátl Bohumil1963reg. muži 10r 
2.Sommer Patrik1996reg. muži 17r 
3.Parkán Michal1979reg. muži 21-30r 
4.Zelenka Milan1965reg. muži 31-60r 
5.Kučírek Petr1964reg. muži 61-90r 
6.Ranecký Tomáš1981reg. muži 61-90r 
7.Duben Bohumil1982reg. muži 61-90r 
8.Bukač Jiří1977reg. muži 121-150r 
9.Stryhal Václav1991reg. muži N 
10.Vrbata Josef1988reg. muži N 
Sokol Přibyslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stehno Vladislav1975reg. muži 21.-30. 
2.Bednář Marek1979reg. muži 21.-30. 
3.Kamarád Prokop2006reg. muži 31.-60. 
4.Benc Ota1986reg. muži 31.-60. 
5.Kerbr Zdeněk1975reg. muži 31.-60. 
6.Filip Jakub1990reg. muži 61.-90. 
7.Höfer Tomáš1977reg. muži 61.-90. 
8.Mach Michal1985reg. muži 61.-90. 
9.Thomayer Jan1979reg. muži 91.-120. 
10.Melichar Zbyněk1949reg. muži 91.-120. 
11.Šrámek Roman1978reg. muži 121.-150. 
12.Stehno Lukáš2008reg. muži 121-150 reg 
13.Moštěk Josef1955reg. muži 121.-150. 
14.Körber Pavel2005reg. muži 151.-180. 
15.Stehno Adam2006nez. sži  
HB Ostrov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malina Vítězslav1972kraj. muži 81-90 
2.Holub Šťěpán2007kraj. muži 141-170 
3.Růžička Jakub2007kraj. muži 201-250 
4.Hitzger Petr ml.1976reg. muži 4 
5.Švec Petr1971reg. muži 16 
6.Sáblík Petr ml.2007reg. muži 21-30 
7.Hitzger Marek2008reg. muži 31-60 
8.Fikejz Václav2007reg. muži 61-90 
9.Kunc Jan2010reg. muži 61-90 
10.Benc Jaroslav2008reg. muži 61-90 
11.Staněk Štěpán2008reg. muži 121-150 
12.Peštálová Klára2005ČR sžy 35 
Hasiči Jitkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láznička Roman1972reg. muži 3 
2.Janáček Jiří1960reg. muži 11 
3.Hiblbauer Jiří1973reg. muži 19 
4.Kytlička Tomáš1975reg. muži 21-30 
5.Wasserbauer Jaroslav st.1958reg. muži 21-30 
6.Paušíma Milan1964reg. muži 31-60 
7.Kubát Petr1965reg. muži 31-60 
8.Žižka Martin1977reg. muži 61-90 
9.Venc František1966reg. muži 61-90 
10.Štukhejl Pavel1963reg. muži 61-90 
11.Paušíma Čeněk1972reg. muži 91-120 
12.Kryštofek Jiří1992reg. muži 91-120 
13.Zelený Zbyněk1988reg. muži 91-120 
14.Hamerník Miloš1976reg. muži 91-120 
15.Šumpich Jan1969reg. muži 121-150 
16.Hájková Eva1952reg. muži 151-180 
17.Diviš Pavel1969reg. muži 151-180 
18.Čejka Martin1978reg. muži 151-180 
19.Kalenda Jaroslav1979reg. muži 151-180 
20.Benc Zdeněk1992nez. muži  
21.Mrtka Radek2003nez. muži  
Regionální soutěž 2 muži
TJ ZOD Kámen
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císař Luboš1961reg. muži 31-60r 
2.Röhrich Karel1978reg. muži 61-90r 
3.Nováček Roman1966reg. muži 91-120r 
4.Špitálník Luboš1974reg. muži 91-120r 
5.Güldner Lukáš1983reg. muži 151-180r 
6.Kruntorád Zdeněk1957reg. muži N 
7.Holub Petr1999reg. muži N 
Sokol Ledeč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Miroslav1956reg. muži 31-60r 
2.Egart Josef1953reg. muži 31-60r 
3.Šilhan Stanislav st.1953reg. muži 31-60r 
4.Och Lubomír1953reg. muži 61-90r 
5.Kosprd Antonín1949reg. muži 91-120r 
6.Veselý Jakub2005reg. muži 121-150 reg 
7.Krajíček Vojtěch2006reg. muži 121-150r 
8.Pelúch Roman2003reg. muži 151-180r 
9.Jindra Leoš1963nez. muži N 
SK Stříbrné Hory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Miloslav1980reg. muži 20 reg 
2.Mokrý Tomáš1976reg. muži 31-60 reg 
3.Kotil Miloslav1951reg. muži 61-90 reg 
4.Pešek Karel1964reg. muži 91-120 reg 
5.Muhlfait Antonín1942reg. muži 121-150 reg 
6.Daniel Tomáš1996reg. muži 121-150 reg 
7.Tomas Milan1974reg. muži 121-150 reg 
8.Daniel Václav1972reg. muži 121-150 reg 
9.Major Petr1970reg. muži 121-150 reg 
10.Moravec Stanislav1974reg. muži 151-180 reg 
CHS Chotěboř F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sobotka Martin1972reg. muži 31-60 
2.Pokorný Radim2003reg. muži 61-90 
3.Nejedlý Miroslav1952reg. muži 61-90 
4.Kučera Jiří1965reg. muži 61-90 
5.Živný Libor1963reg. muži 61-90 
6.Janovský Zdeněk1957reg. muži 91-120 
7.Maštera Petr1982reg. muži 91-120 
8.Nedbal Patrik2005reg. muži 121-150 
9.Joksch David2006reg. muži 121-150 
10.Štolfa Ondřej2003reg. muži 151-180 
11.Rojka Matyáš2005nez. N 
12.Jun Rudolf2005nez. N 
Sokol Maleč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Milan1962reg. muži 5 
2.Myška Roman1981reg. muži 31-60 
3.Mejstřík Jiří1977reg. muži 61-90 
4.Klepetko Jiří1958reg. muži 91-120 
5.Chalupa Karel1973reg. muži 91-120 
6.Lesák Josef1992reg. muži 91-120 
7.Novotný Pavel1950reg. muži 91-120 
8.Čejka Miroslav1956reg. muži 121-150 
9.Kalvoda Martin1983reg. muži 121-150 
Jiskra H.Brod E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duben Bohumil1982reg. muži 61-90r 
2.Kučírek Petr1964reg. muži 61-90r 
3.Ranecký Tomáš1981reg. muži 61-90r 
4.Staněk Vladimír1996reg. muži 61-90r 
5.Fikar Milan1968reg. muži 61-90r 
6.Křehlík Vladimír1943reg. muži 91-120r 
7.Fikar Petr1979reg. muži 91-120r 
8.Trtík Tomáš2003reg. muži 91-120r 
9.Krejčí Aleš1985reg. muži 91-120r 
10.Bukač Jiří1977reg. muži 121-150r 
11.Fischer Michal1945reg. muži 121-150r 
12.Kocman Erik2005reg. muži 151-180R 
Sokol Přibyslav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kerbr Zdeněk1975reg. muži 31.-60. 
2.Filip Jakub1990reg. muži 61.-90. 
3.Höfer Tomáš1977reg. muži 61.-90. 
4.Mach Michal1985reg. muži 61.-90. 
5.Thomayer Jan1979reg. muži 91.-120. 
6.Melichar Zbyněk1949reg. muži 91.-120. 
7.Šrámek Roman1978reg. muži 121.-150. 
8.Stehno Lukáš2008reg. muži 121-150 reg 
9.Kamarád Štěpán2009reg. muži 121-150regHostování z HB Ostrov , z.s.
10.Moštěk Josef1955reg. muži 121.-150. 
11.Šrámek Matěj2009reg. muži 121-150Hostování z HB Ostrov , z.s.
12.Körber Pavel2005reg. muži 151.-180. 
13.Flekal Jakub2006reg. muži 151.-180. 
14.Dolák Vladimír st.1946nez. muži  
15.Stehno Adam2006nez. sži  
Hasiči Jitkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paušíma Milan1964reg. muži 31-60 
2.Štukhejl Pavel1963reg. muži 61-90 
3.Paušíma Čeněk1972reg. muži 91-120 
4.Kryštofek Jiří1992reg. muži 91-120 
5.Šumpich Jan1969reg. muži 121-150 
6.Diviš Pavel1969reg. muži 151-180 
7.Kalenda Jaroslav1979reg. muži 151-180 
8.Benc Zdeněk1992nez. muži  
HB Ostrov H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Petr1971reg. muži 16 
2.Sáblík Petr ml.2007reg. muži 21-30 
3.Hitzger Marek2008reg. muži 31-60 
4.Fikejz Václav2007reg. muži 61-90 
5.Benc Jaroslav2008reg. muži 61-90 
6.Kunc Jan2010reg. muži 61-90 
7.Staněk Štěpán2008reg. muži 121-150 
8.Peštálová Klára2005ČR sžy 35 
9.Jinek Miroslav1979nez. muži  
Hasiči Jitkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wasserbauer Jaroslav st.1958reg. muži 21-30 
2.Kubát Petr1965reg. muži 31-60 
3.Žižka Martin1977reg. muži 61-90 
4.Venc František1966reg. muži 61-90 
5.Hamerník Miloš1976reg. muži 91-120 
6.Zelený Zbyněk1988reg. muži 91-120 
7.Čejka Martin1978reg. muži 151-180 
8.Hájková Eva1952reg. muži 151-180 
9.Mrtka Radek2003nez. muži  
Sokol Mírovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chroustovský Antonín1981reg. muži 14 
2.Matějovský Roman1964reg. muži 31-60 
3.Výboch Jaromír1957reg. muži 61-90 
4.Hušek Jiří1977reg. muži 61-90 
5.Kafka Pavel1963reg. muži 61-90 
6.Havel Ladislav1955reg. muži 121-150 
7.Prchal Petr1982reg. muži 121-150 
Regionální soutěž 3 muži
SK Stříbrné Hory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Muhlfait Antonín1942reg. muži 121-150 reg 
2.Daniel Tomáš1996reg. muži 121-150 reg 
3.Tomas Milan1974reg. muži 121-150 reg 
4.Daniel Václav1972reg. muži 121-150 reg 
5.Major Petr1970reg. muži 121-150 reg 
6.Moravec Stanislav1974reg. muži 151-180 reg 
7.Sláma Zdeněk1956reg. muži N 
8.Danielka Filip1995reg. muži N 
9.Musil Daniel1978reg. muži N 
10.Pivoňka Stanislav1946reg. muži N 
11.Musilová Veronika2010nez. muži N 
12.Modrá Helena1969reg. muži N 
13.Roubínek Lukáš2003nez. muži N 
14.Jadrná Kateřina2010nez. muži N 
Sokol H.Studenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Culek Lukáš1998reg. muži 61-90r 
2.Bajowský Miroslav1972reg. muži 91-120r 
3.Culek Martin1998reg. muži 91-120r 
4.Lupoměský Martin ml.1974reg. muži 91-120r 
5.Bičík Milan1949reg. muži 121-150r 
6.Bureš David1996reg. muži 121-150r 
7.David Aleš1961reg. muži N 
TJ Šmolovy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváč Bohumír1965reg. muži 121-150 
2.Kocman Václav1999reg. muži 151-180 
3.Kučera Filip2005reg. muži 151-180 
4.Kučera Václav1971reg. muži 151-180 
5.Hlaváč Jan1997reg. muži N 
6.Jablonský Ondřej2011reg. muži N 
7.Wasserbauer Max2012reg. muži N 
8.Zezulák Adam2006reg. muži N 
Sokol Ledeč C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosprd Antonín1949reg. muži 121-150r 
2.Veselý Jakub2005reg. muži 121-150 reg 
3.Krajíček Vojtěch2006reg. muži 121-150r 
4.Jindra Leoš1963nez. muži N 
5.Egart Vladislav1947nez. muži N 
6.Cihlář Jan1951nez. muži N 
CHS Chotěboř G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Živný Libor1963reg. muži 61-90 
2.Janovský Zdeněk1957reg. muži 91-120 
3.Maštera Petr1982reg. muži 91-120 
4.Nedbal Patrik2005reg. muži 121-150 
5.Joksch David2006reg. muži 121-150 
6.Štolfa Ondřej2003reg. muži 151-180 
7.Rojka Matyáš2005nez. N 
8.Krejčík Josef1944nez. N 
9.Slavík Josef1944nez. N 
10.Bouchner Josef1960nez. N 
11.Jun Rudolf2005nez. N 
Sokol Maleč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Karel1973reg. muži 91-120 
2.Lesák Josef1992reg. muži 91-120 
3.Novotný Pavel1950reg. muži 91-120 
4.Čejka Miroslav1956reg. muži 121-150 
5.Kalvoda Martin1983reg. muži 121-150 
6.Culka Ladislav1960nez. muži  
Jiskra H.Brod F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fikar Petr1979reg. muži 91-120r 
2.Krejčí Aleš1985reg. muži 91-120r 
3.Trtík Tomáš2003reg. muži 91-120r 
4.Fikar Milan1968reg. muži 61-90r 
5.Fischer Michal1945reg. muži 121-150r 
6.Bukač Jiří1977reg. muži 121-150r 
7.Ruč Tomáš2008reg. muži 151-180R 
8.Krejčí Adolf1953reg. muži 151-180R 
Jiskra H.Brod G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazourová Karolína2008reg. muži 151-180R 
2.Havlíčková Aneta2005reg. muži 151-180RHostování z Sportovní klub Stříbrné Hory
3.Kocman Erik2005reg. muži 151-180R 
4.Kocmanová Kristína2006ČR sžy 46 
5.Kos Radim2006reg. muži N 
6.Fiedlerová Petra2003nez. muži NHostování z Sportovní klub Stříbrné Hory
7.Sommerová Natalie2004reg. muži NHostování z Sportovní klub Stříbrné Hory
8.Šimek Miroslav2004reg. muži N 
9.Reinold Petr2008reg. muži N 
10.Svobodová Simona2009reg. muži N 
Sokol Přibyslav D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Thomayer Jan1979reg. muži 91.-120. 
2.Melichar Zbyněk1949reg. muži 91.-120. 
3.Šrámek Roman1978reg. muži 121.-150. 
4.Moštěk Josef1955reg. muži 121.-150. 
5.Kamarád Štěpán2009reg. muži 121-150regHostování z HB Ostrov , z.s.
6.Šrámek Matěj2009reg. muži 121-150Hostování z HB Ostrov , z.s.
7.Stehno Lukáš2008reg. muži 121-150 reg 
8.Körber Pavel2005reg. muži 151.-180. 
9.Flekal Jakub2006reg. muži 151.-180. 
10.Stehno Adam2006nez. sži  
Sokol Ledeč D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laudát Václav1954reg. muži 121-150r 
2.Pelúch Roman2003reg. muži 151-180r 
3.Komárek Vladimír1947nez. muži N 
4.Smejkal David2005nez. muži N 
5.Ouřada Jonáš2006nez. muži N 
6.Tutka Jaroslav2005reg. muži N 
7.Nečil Ladislav2002reg. muži N 
8.Nekola Jaroslav1961reg. muži N 
9.Stehno Martin2005reg. muži N 
10.Hart Matěj2007nez. muži N 
Hasiči Jitkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelený Zbyněk1988reg. muži 91-120 
2.Hamerník Miloš1976reg. muži 91-120 
3.Šumpich Jan1969reg. muži 121-150 
4.Diviš Pavel1969reg. muži 151-180 
5.Hájková Eva1952reg. muži 151-180 
6.Kalenda Jaroslav1979reg. muži 151-180 
7.Čejka Martin1978reg. muži 151-180 
8.Benc Zdeněk1992nez. muži  
9.Mrtka Radek2003nez. muži  
10.Ehrlerová Markéta2007nez. muži N 
11.Neubergová Barbora2007nez. muži N 
12.Jeřábek Nikolas2009nez. muži N 
13.Hiblbauerová Karolína2004nez. muži N 
14.Barák Martin2005nez. muži N 
Sokol Mírovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kafka Pavel1963reg. muži 61-90 
2.Hitzger Adam2005reg. muži 91-120Hostování z HB Ostrov , z.s.
3.Havel Ladislav1955reg. muži 121-150 
4.Prchal Petr1982reg. muži 121-150 
5.Feitová Nikola2006ČR sžy 53Hostování z HB Ostrov , z.s.
6.Hejkal Filip ml.2011ČR nži 69Hostování z HB Ostrov , z.s.
7.Vožická Eliška2009ČR mžy 48Hostování z HB Ostrov , z.s.
8.Hitzger Petr1951nez.  
9.Myšička Josef1970nez.  
10.Satrapa Václav1955nez.  
11.Svoboda Josef1956nez.  
12.Slavík Ondřej2011nez. Hostování z HB Ostrov , z.s.
13.Prchal Josef1958nez.  
14.Staněk Vladimír1975nez.  
15.Machovec Jan2011nez. Hostování z HB Ostrov , z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy