Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž první třídy
Tělocvičná jednota Sokol Chrast
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meduna Richard1962reg. muži 26 - 30 
2.Pýcha František1972reg. muži 31 - 40 
3.Kaplanová Miroslava1983reg. muži 61 - 70 N 
4.Sedláčková Martina1985reg. muži 61 - 70 N 
5.Řezníček Miloš1960reg. muži 81 - 90 
6.Schejbal Jaroslav1951reg. muži 111-125 
7.Mokříž Michal2007reg. muži 141 - 156 
8.Král David2007reg. muži 157 - 180 
9.Moško Kryštof2009nez. muži 0 
10.Štantejský Ondřej2010nez. muži 0 
11.Vrána Pavel1985nez. muži 0 
12.Synková Sofie2007nez. muži 0 
13.Drahošová Sára2006nez. muži 0 
14.Křivský Matěj2009nez. muži 0 
15.Gruber Lukáš2009nez. muži 0 
16.Brožka Jiří2010nez. muži 0 
17.Drahoš Josef2010nez. muži 0 
18.Hes František2012nez. muži 0 
19.Janoušek Lukáš2010nez. muži 0 
20.Jíra Daniel2010nez. muži 0 
21.Jíra Matyáš2012nez. muži 0 
22.Mošková Dorota2012nez. muži 0 
23.Smutný Matouš2011nez. muži 0 
24.Štantejský Martin2012nez. muži 0 
TJ Markovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hort Petr1970reg. muži 61-70 
2.Rulík Jiří1944reg. muži 71-80 
3.Kratochvíl Miloš1978reg. muži 81-90 
4.Herzán Zdeněk1969reg. muži 91-100 
5.Stanislav Jiří1981reg. muži 101-110 
6.Rubeš Vladimír1961reg. muži 157-180 
7.Kysela Starší Jan st.1973reg. muži 157-180 
8.Kysela Mladší Jan ml.1995reg. muži 157-180 
9.Kysela Mladší Josef ml.1976reg. muži 157-180 
10.Pilař Libor1974reg. muži N 
11.Bouška Jaroslav1980reg. muži N 
TJ Trojovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Pavel st.1951reg. muži 41 - 50 
2.Friedl Jan1983reg. muži 71 - 80 
3.Jirout Josef st.1964reg. muži 81 - 90 
4.Jelínek Tomáš1995reg. muži 81 - 90 
5.Jirout Rostislav1989reg. muži 91 - 100 
6.Křičenský Pavel1996reg. muži 81 - 90 
7.Motyčka Zdeněk1957reg. muži 91 - 100 
8.Jelínek Jiří1958reg. muži 157 - 180 
9.Klvaňa Martin1988reg. muži 157 - 180 
10.Kudrnka Stanislav1954reg. muži 181 
11.Tesner Rostislav1942reg. muži 101 - 110 
12.Jirout Josef ml.1985reg. muži 126 - 140 
13.Santa Petr1962reg. muži 157 - 180 
14.Mattuš Milan st.1937reg. muži 181 
Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stryka Václav1952reg. muži 061-70 
2.Bečka Jaromír1964reg. muži 061-70 
3.Zavoral Zdeněk1956reg. muži 061-70 
4.Sokol Petr1956reg. muži 91-100N 
5.Sýkora Aleš1972reg. muži 111-125 
6.Bílek Jiří1974reg. muži 111-125 
7.Buřval Miloš1966reg. muži 126-140 
8.Damborský Antonín1955reg. muži 126-140 
9.Vodrážka Martin1972reg. muži 126-140 
10.Nevečeřal Petr1959reg. muži 141-156 
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černík Jaromír1969kraj. muži N121.-140. 
2.Kadlec Zdeněk1960reg. muži 41-50 
3.Štefl Václav1979reg. muži 51-60N 
4.Šimon Vítězslav1981reg. muži 61-70 
5.Smetana Vladislav1962reg. muži 91-100 
6.Crha Jiří1959reg. muži 101-110 
7.Skohoutil Jiří1979reg. muži 101-110 
8.Levínský Josef1950reg. muži 111-125 
9.Poskočil Stanislav1947reg. muži 126-140 
10.Šlechta Marek1973reg. muži 126-140 
11.Jirout Jan1975reg. muži 157-180 
12.Indruchová Olga1976reg. muži 181 
13.Gjorgjevikj Antonio2007reg. muži 181 
14.Rulík Jiří ml.2008reg. muži N 
15.Štěňha Jakub2006reg. muži N 
TJ Sokol Proseč u Skutče A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Adolf1969reg. muži 31-40 
2.Prášek Zbyněk1979reg. muži 61-70 
3.Herynek František1990reg. muži 91-100 
4.Prousek Vít1987reg. muži N 
5.Zástěra Jaroslav1971reg. muži 91-100 
6.Sodomka Jindřich1973reg. muži 101-110 
7.Adamec Miloš1964reg. muži 111-125 
8.Duba Josef1964reg. muži 141-156 
9.Melichar Dalibor1971reg. muži 126-140 
10.Volf Josef1971reg. muži 111-125 
11.Řebíček Jan1955reg. muži 126-140 
12.Romportl Vít1977reg. muži 181 
13.Trynkl Josef1969reg. muži 141-156 
14.Zeman Pavel1977reg. muži 111-125 
T.J. Sokol Chrudim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladík Miroslav1955kraj. muži 162 
2.Sourada Petr1961kraj. muži 162 
3.Zikmunda Zdeněk1962kraj. muži 162 
4.Hanousek Ondřej1988reg. muži 16-20 
5.Stehlík Milan1960reg. muži 41-50N 
6.Hort Miloš1964reg. muži 41-50N 
7.Starka Martin2005reg. muži 51-60 
8.Komárek Adam2003reg. muži 51-60N 
9.Steklý Tibor1964reg. muži 61-70 
10.Šula Petr1998reg. muži 81-90 
11.Pospíšil Jaroslav2004reg. muži 91-100 
12.Foltýn Michal1982reg. muži 141-156N 
13.Bříza Kryštof2006reg. muži 181 
14.Dus Dalibor2007reg. muži 181 
15.Vohradníková Adéla2004kraj. ženy 16 
TJ Sokol Radčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Radek1972reg. muži 71-80 
2.Ducheček Petr ml.1974reg. muži 81-90 
3.Melezínek Josef1962reg. muži 81-90 
4.Mach Jiří1949reg. muži 101-110 
5.Vařejčko Tomáš1970reg. muži 111-120 
6.Vařejčko David1997reg. muži 181 
7.Karásek Jan1981reg. muži 126-140 
8.Ducheček Petr1948reg. muži 141-156 
9.Kyncl Petr1988reg. muži 157-180 
10.Kubíčková Marcela1989reg. muži 157-180 
11.Kubíček Štěpán1988reg. muži 181 
SK Spartak Slatiňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Houba Ondřej1976reg. muži 41-50 
2.Klepetko Vlastimil1962reg. muži 71-80 
3.Jiruška Jiří1964reg. muži 91-100 
4.Hubner Jan1976reg. muži 101-110 
5.Hroch Petr1958reg. muži 126-140 
6.Čížek Michal1975reg. muži 141-156 
7.Mašinda Jaroslav1954reg. muži 157-180 
8.Imramovský Jan1972reg. muži 181 
9.Letáček Tomáš1993reg. muži 181 
10.Hübner Lukáš2008kraj. sži 21-22Střídavý start z TJ Sokol Chrudim
TTC Luže A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baťa Roman1969reg. muži 051-60 
2.Řezáč Libor1968reg. muži 071-80 
3.Škoda Jan1971reg. muži 071-80 
4.Hrubý Ivo1973reg. muži 071-80 
5.Jeřábek Roman1964reg. muži 91-100N 
6.Němeček Pavel1975reg. muži 101-110 
7.Soukup Jan1973reg. muži 111-125 
8.Hudec Petr1956reg. muži 141-156 
9.Petránek Jan1955reg. muži 141-156 
10.Nosek Petr1952reg. muži 141-15N 
11.Roubínek Vlastimil1948reg. muži 141-15N 
12.Jedlička Jaroslav1970reg. muži 157-180 
13.Janecký Petr1972reg. muži 181 
14.Hrubý Vítězslav1978reg. muži N 
15.Vítek Robert1978reg. muži N 
TTC Skuteč C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Lukáš ml.2002kraj. muži 162- 
2.Novák Vojtěch1996reg. muži 81-90 
3.Krupka Jan1998reg. muži 91-100 
4.Doležal Marek1973reg. muži 91-100N 
5.Holas Pavel1970reg. muži 111-125 
6.Hubený Zdeněk1959reg. muži 111-125 
7.Pacetti Lukáš2000reg. muži 111-125 
8.Andrle David1997reg. muži 126-140 
9.Paulus Jiří1953reg. muži 126-140 
10.Šťava Milan st.1972reg. muži 141-156 
11.Novák Pavel1962reg. muži 157-180 
Regionální soutěž druhé třídy
SK Horka z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefec Petr1972reg. muži 61-70 
2.Železný Václav1948reg. muži 126-140 
3.Dostál Lukáš2005reg. dci 141 
4.Dostál Jakub2002reg. dci 157-180 
5.Těšík Rostislav1974reg. muži 157-180 
6.Borecký Petr1974reg. muži 181 
7.Novotný Hubert III.1962reg. muži 181 
8.Sodomka Josef1955reg. muži 181 
9.Dostál Jiří1975reg. muži N 
10.Vodák Martin III.1974reg. muži N 
TJ Trojovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křičenský Pavel1996reg. muži 81 - 90 
2.Jirout Rostislav1989reg. muži 91 - 100 
3.Motyčka Zdeněk1957reg. muži 91 - 100 
4.Tesner Rostislav1942reg. muži 101 - 110 
5.Jirout Josef ml.1985reg. muži 126 - 140 
6.Jelínek Jiří1958reg. muži 157 - 180 
7.Jelínková Lenka1995reg. muži 126 - 140 N 
8.Klvaňa Martin1988reg. muži 157 - 180 
9.Kudrnka Stanislav1954reg. muži 181 
10.Mattuš Milan st.1937reg. muži 181 
11.Santa Petr1962reg. muži 157 - 180 
Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Aleš1972reg. muži 111-125 
2.Damborský Antonín1955reg. muži 126-140 
3.Vodrážka Martin1972reg. muži 126-140 
4.Sýkora Pavel1951reg. muži 126-14N 
5.Nevečeřal Petr1959reg. muži 141-156 
Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Jiří1974reg. muži 111-125 
2.Buřval Miloš1966reg. muži 126-140 
3.Dimter Jiří1967reg. muži 141-156 
4.Kacafírek Miloš1978reg. muži 141-156 
5.Koreček František1959reg. muži 141-156 
6.Dolan Aleš1973reg. muži 141-156 
7.Trávníček Miloš1975reg. muži 157-180 
8.Tlapák Pavel1956reg. muži 157-180 
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Vladislav1962reg. muži 91-100 
2.Crha Jiří1959reg. muži 101-110 
3.Skohoutil Jiří1979reg. muži 101-110 
4.Levínský Josef1950reg. muži 111-125 
5.Poskočil Stanislav1947reg. muži 126-140 
6.Šlechta Marek1973reg. muži 126-140 
7.Jirout Jan1975reg. muži 157-180 
8.Indruchová Olga1976reg. muži 181 
9.Gjorgjevikj Antonio2007reg. muži 181 
10.Štěňha Jakub2006reg. muži N 
11.Rulík Jiří ml.2008reg. muži N 
12.Bombač Martin2007reg. muži N 
13.Václavík Ondřej2008nez. muži N 
14.Vašáková Karolína2007reg. muži N 
15.Vašáková Michaela2007reg. muži N 
16.Koreček Tobiáš2010reg. muži N 
17.Novák Matyáš2010reg. muži N 
18.Wagner Jiří1979reg. muži N 
TJ Sokol Proseč u Skutče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zástěra Jaroslav1971reg. muži 91-100 
2.Michálek Libor1965reg. muži 61-70N 
3.Sodomka Jindřich1973reg. muži 101-110 
4.Melichar Dalibor1971reg. muži 126-140 
5.Adamec Miloš1964reg. muži 111-125 
6.Duba Josef1964reg. muži 141-156 
7.Řebíček Jan1955reg. muži 126-140 
8.Romportl Vít1977reg. muži 181 
9.Trynkl Josef1969reg. muži 141-156 
10.Volf Josef1971reg. muži 111-125 
11.Zeman Pavel1977reg. muži 111-125 
T.J. Sokol Chrudim D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stehlík Milan1960reg. muži 41-50N 
2.Hort Miloš1964reg. muži 41-50N 
3.Starka Martin2005reg. muži 51-60 
4.Komárek Adam2003reg. muži 51-60N 
5.Steklý Tibor1964reg. muži 61-70 
6.Dostálek Josef1948reg. muži 101-110 
7.Kopáček Miroslav1960reg. muži 111-125 
8.Pavlas Petr1945reg. muži 111-125 
9.Pavlousek Bohuslav1950reg. muži 111-125 
10.Šnor Karel1953reg. muži 111-125 
11.Němec Jaromír1954reg. muži 126-140 
12.Šantrůček Libor1964reg. muži 141-156 
13.Linhart Marek1975reg. muži 157-180 
TTC Luže B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábek Roman1964reg. muži 91-100N 
2.Němeček Pavel1975reg. muži 101-110 
3.Soukup Jan1973reg. muži 111-125 
4.Hudec Petr1956reg. muži 141-156 
5.Petránek Jan1955reg. muži 141-156 
6.Nosek Petr1952reg. muži 141-15N 
7.Roubínek Vlastimil1948reg. muži 141-15N 
8.Jedlička Jaroslav1970reg. muži 157-180 
9.Janecký Petr1972reg. muži 181 
10.Hrubý Vítězslav1978reg. muži N 
11.Vítek Robert1978reg. muži N 
TTC Skuteč D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holas Pavel1970reg. muži 111-125 
2.Hubený Zdeněk1959reg. muži 111-125 
3.Pacetti Lukáš2000reg. muži 111-125 
4.Andrle David1997reg. muži 126-140 
5.Paulus Jiří1953reg. muži 126-140 
6.Šťava Milan st.1972reg. muži 141-156 
7.Novák Pavel1962reg. muži 157-180 
Regionální soutěž třetí třídy
Tělocvičná jednota Sokol Chrast
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řezníček Miloš1960reg. muži 81 - 90 
2.Schejbal Jaroslav1951reg. muži 111-125 
3.Mokříž Michal2007reg. muži 141 - 156 
4.Král David2007reg. muži 157 - 180 
5.Vrána Pavel1985nez. muži 0 
6.Moško Kryštof2009nez. muži 0 
7.Štantejský Ondřej2010nez. muži 0 
8.Křivský Matěj2009nez. muži 0 
9.Synková Sofie2007nez. muži 0 
10.Drahošová Sára2006nez. muži 0 
11.Gruber Lukáš2009nez. muži 0 
12.Brožka Jiří2010nez. muži 0 
13.Drahoš Josef2010nez. muži 0 
14.Hes František2012nez. muži 0 
15.Janoušek Lukáš2010nez. muži 0 
16.Jíra Daniel2010nez. muži 0 
17.Jíra Matyáš2012nez. muži 0 
18.Mošková Dorota2012nez. muži 0 
19.Smutný Matouš2011nez. muži 0 
20.Štantejský Martin2012nez. muži 0 
TJ Markovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubeš Vladimír1961reg. muži 157-180 
2.Kysela Starší Jan st.1973reg. muži 157-180 
3.Kysela Mladší Josef ml.1976reg. muži 157-180 
4.Kysela Mladší Jan ml.1995reg. muži 157-180 
5.Pilař Libor1974reg. muži N 
6.Bouška Jaroslav1980reg. muži N 
7.Stanislav Jiří1981reg. muži 101-110 
SK Prachovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pištínek Jaromír ml.1985reg. muži 81-90 
2.Horák Tomáš1970reg. muži 126-140 
3.Uher Petr1946reg. muži 157-180 
4.Navrátil Miroslav1997reg. muži 157-180 
5.Smetana Milan1975reg. muži 157-180 
6.Kroutil Miloš1969reg. muži 157-180 
7.Pokstefel Pavel2003reg. muži 181 
8.Pištínek Jaromír st.1951reg. muži 181 
9.Pištínek Josef1982reg. muži ner. 
10.Velebný František1998reg. muži ner. 
KST Linea Chrudim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Steiner Petr1965reg. muži 31-40N 
2.Budinský Petr1961reg. muži 31-40 
3.Pilař Jaroslav1991reg. muži 51-60N 
4.Mandlík Miroslav1979reg. muži 71-80 
5.Nepovím Martin1972reg. muži 157-180 
6.Daněk Aleš1976reg. muži 181 
7.Daněk Tomáš1997reg. muži 181 
8.Kacálek Aleš1976reg. muži 181 
9.Štěpánek Pavel1958reg. muži 181 
10.Vich Mikoláš1970nez. muži  
TJ Sokol Proseč u Skutče C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volf Josef1971reg. muži 111-125 
2.Adamec Miloš1964reg. muži 111-125 
3.Zeman Pavel1977reg. muži 111-125 
4.Trynkl Josef1969reg. muži 141-156 
5.Duba Josef1964reg. muži 141-156 
6.Řebíček Jan1955reg. muži 126-140 
7.Romportl Vít1977reg. muži 181 
T.J. Sokol Chrudim E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šula Petr1998reg. muži 81-90 
2.Pospíšil Jaroslav2004reg. muži 91-100 
3.Dostálek Josef1948reg. muži 101-110 
4.Kopáček Miroslav1960reg. muži 111-125 
5.Foltýn Michal1982reg. muži 141-156N 
6.Sedláčková Karla2001reg. muži 141-156N 
7.Bříza Kryštof2006reg. muži 181 
8.Dus Dalibor2007reg. muži 181 
9.Vohradníková Adéla2004kraj. ženy 16 
10.Kavalír Adam2003kraj. dci 22-25 
11.Kacafírková Agáta2007kraj. dky 11-13 
12.Vostrovská Lucie2006kraj. dky 11-13 
13.Hübner Lukáš2008kraj. sži 21-22 
14.Michek Tomáš2009kraj. sži 23-25 
15.Švadlenka Matěj2007kraj. mži 13 
16.Rubek Jakub2008kraj. mži 14 
17.Borecká Karolína2009kraj. nžy 1 
18.Jílková Vanessa1997nez.  
TJ Sokol Radčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vařejčko Tomáš1970reg. muži 111-120 
2.Vařejčko David1997reg. muži 181 
3.Karásek Jan1981reg. muži 126-140 
4.Ducheček Petr1948reg. muži 141-156 
5.Kyncl Petr1988reg. muži 157-180 
6.Kubíčková Marcela1989reg. muži 157-180 
7.Kubíček Štěpán1988reg. muži 181 
8.Popelka Josef1954reg. muži 157-180 
SK Spartak Slatiňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hroch Petr1958reg. muži 126-140 
2.Čížek Michal1975reg. muži 141-156 
3.Imramovský Jan1972reg. muži 181 
4.Letáček Tomáš1993reg. muži 181 
5.Mašinda Jaroslav1954reg. muži 157-180 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy