Soupisky
Regionální přebor muži 1.
TJ Sokol Libáň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Vlastimil1954reg. muži 34 
2.Vaníček Jiří1957reg. muži 58 
3.Verner Pavel1976reg. muži 83 
4.Mička Oldřich1985reg. muži N 
5.Havel Stanislav1963reg. muži N 
6.Horák David1973reg. muži 149 
7.Horák David2007reg. sži N 
8.Horák Denis2011reg. sži N 
9.Horák Robert1973reg. muži 111 
10.Jakoubek Václav1973reg. muži 128 
11.Klár Šimon2010reg. sži 14 
12.Klár Tobiáš2007reg. sži 27 
13.Kouřil Jan2008reg. sži 39 
14.Plíšek Pavel1976reg. muži 274 
15.Valnoha Milan1968reg. muži 148 
SK Miletín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladký Karel1985reg. muži 66 
2.Rézmüves Dezidér1983reg. muži 74 
3.Rychtera Daniel1975reg. muži 84 
4.Novák Aleš1978reg. muži 87 
5.Petr Miloš1989reg. muži 118 
6.Plecháč Roman1988reg. muži 131 
7.Černík Luděk1977reg. muži 153 
8.Balihar Jan1972reg. muži 185 
9.Fof Ladislav1983reg. muži 189 
10.Drahonínský Marek1973reg. muži 191 
11.Petrová Soňa2002reg. muži 194 
12.Řehák Michal1978reg. muži 237 
13.Hátle Jan1989reg. muži 241 
14.Kozák Filip2004reg. muži 247 
15.Šotola Petr1974reg. muži 250 
16.Kozák Tomáš2000reg. muži N 
17.Kněžourek Vladimír1946reg. muži 257 
18.Portík Luboš1968reg. muži 259 
19.Jenčovský Tomáš2005reg. muži N 
TJ Sokol Radim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Breuer Jan1963reg. muži 70 
2.Myšík Tomáš1985reg. muži 77 
3.Stříbrný Karel1985reg. muži 81 
4.Míka Pavel1971reg. muži 133 
5.Šimek Milan1949reg. muži 226 
6.Adolf Tomáš1963reg. muži 351 
7.Čermák Josef st.1949reg. muži 298 
8.Barochovský Josef1978reg. muži 284 
9.Vrabec Dušan1975reg. muži 291 
TJ Lázně Bělohrad B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zívr Pavel1971reg. muži 63. 
2.Fejfar Zdeněk1977reg. muži 64. 
3.Ordáň Martin1971reg. muži 69. 
4.Šulc Milan1965reg. muži 75. 
5.Petřivý Milan1953reg. muži 67. 
6.Šulc Jiří1962reg. muži 109. 
7.Vít Jiří1951reg. muži 115. 
8.Šulc Jan1988nez.  
9.Hoza Roman1946reg. muži 133. 
10.Stehlík Emil1949reg. muži 145. 
11.Jüngling Pavel1957reg. muži 167. 
12.Václavík Josef1944reg. muži 172. 
TJ Butoves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grym Petr1964reg. muži 55 
2.Hlawatschke Aleš1982reg. muži 71 
3.Žďárský Miroslav1954reg. muži 95 
4.Šviha Tomáš2006reg. muži N 
5.Jón Leoš1970reg. muži 126 
6.Hlawatschke Alfréd st.1954reg. muži 120 
7.Konůpek Ladislav st.1977reg. muži 151 
8.Konůpek Ladislav ml.2004reg. muži 186 
9.Volek Jan1982reg. muži 212 
10.Zhouf Václav1953reg. muži 206 
11.Vích Tomáš1975reg. muži N 
12.Hyršal Filip2005reg. muži N 
TJ Jičín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohut Jan1982reg. muži 71-72 
2.Novotný Milan1968reg. muži 80 
3.Novotný Zdeněk1967reg. muži 85 
4.Harcuba Petr1966reg. muži 93 
5.Rejha Josef1971reg. muži 78-79 
6.Augustin Ondřej1998reg. muži 88 
7.Fejtek Petr ml.2001reg. muži 123-124 
8.Havránek Lukáš1997reg. muži 134 
9.Zikmund Zbyněk1958reg. muži 147 
10.Kuba Vojtěch2006reg. muži N205 
11.Kunášek František1946reg. muži 213 
12.Karták Kryštof2006reg. dci 5 
13.Jenka Martin2004reg. dci 16 
14.Kodym Rostislav2006reg. sži 8 
15.Wágner Radim2008nez.  
16.Kryl Jaroslav1971nez.  
17.Kříž Milan st.1952nez.  
18.Bodlák Ondřej1972nez.  
19.Forgáč Adam1999nez.  
20.Turek Michal1978nez.  
21.Harcuba Patrik2004nez.  
TJ Nová Paka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžek Roman1995kraj. muži 171-200 
2.Kadavý Šimon2002kraj. muži 201-230 
3.Stoklas Horst1966kraj. muži 231-260 
4.Virag Miroslav1976kraj. muži 231-260 
5.Stuchlik Jiří1960reg. muži 81 
6.Plecháčová Pavlína1975reg. muži 89 
7.Hanuš Jaromír1985reg. muži 92 
8.Morávek Jiří ml.1988reg. muži 94 
9.Erlebach Jaromír1966reg. muži N159 
10.Osten Pavel1949reg. muži 177 
11.Albrecht Roman1987reg. muži 205 
12.Nožička Jaroslav1990reg. muži N222 
13.Vydra Roman1966reg. muži 244.-245. 
14.Knap Jan1966reg. muži 252 
15.Fišar Tomáš1988nez. muži  
16.Morávek Jiří st.1961nez. muži  
17.Milický Tomáš1970nez. muži  
TJ Jiskra Hořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vzorek Rudolf1965kraj. muži 121-141 
2.Polák Roman1972kraj. muži 142-170 
3.Štěpánek Zdeněk1977kraj. muži 142-170 
4.Kvapil Antonín1987kraj. muži 201-230 
5.Zelený Martin1997kraj. muži 231-260 
6.Zelený Jiří ml.1984kraj. muži 231-260 
7.Zemánek Vladimír1964reg. muži 78-79 
8.Šotek Jan1975reg. muži 119-120 
9.Vyskočil Petr1972reg. muži 114 
10.Krejčí Vojtěch1983reg. muži 122 
11.Samek Jiří1952reg. muži 152 
12.Hovad David1992reg. muži 179-180 
13.Táborský Karel1999reg. muži 181 
14.Hovad Martin1990reg. muži 216 
15.Pulda Václav1948reg. muži 258 
TJ Sokol Chomutice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša Pavel1977reg. muži 61 
2.Kučera Ondřej1989reg. muži 65 
3.Tonarová Tereza2006reg. muži 166 
4.Kubík Miroslav1963reg. muži 142 
5.Průša Jiří1976reg. muži 132 
6.Dürschmied Jan st.1965reg. muži 97 
7.Jón Miloš1973reg. muži 154 
8.Scháňko Jiří1960reg. muži 220 
9.Vaníček Pavel1973reg. muži 203 
10.Bílek Martin1988reg. muži 243 
11.Petráček Vratislav2005reg. sži 7 
12.Sedláček Jakub2005reg. sži 21 
13.Dürschmied Jan ml.2002nez. dci  
TJ Sokol Rovensko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vágenknecht Tomáš1972reg. muži 76 
2.Kozák Patrik1972reg. muži 91 
3.Stuchlík Pavel1985reg. muži 135 
4.Kopecký Jiří1971reg. muži N 
5.Tyrychtr Milan1964reg. muži 144 
6.Ježek Josef1979reg. muži 160 
7.Varečka Michal1982reg. muži N 
8.Šteffan Jan1984reg. muži N 
9.Stantejský Jaroslav1986reg. muži 163 
10.Bém Vladimír1957reg. muži 208 
11.Mráz Luboš1967reg. muži N 
12.Drahoňovský Zdeněk1959reg. muži N 
Regionální přebor muži 2
TJ Sokol Libáň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Robert1973reg. muži 111 
2.Jakoubek Václav1973reg. muži 128 
3.Valnoha Milan1968reg. muži 148 
4.Horák David1973reg. muži 149 
5.Plíšek Pavel1976reg. muži 274 
6.Havel Stanislav1963reg. muži N 
7.Horák David2007reg. sži N 
8.Horák Denis2011reg. sži N 
9.Klár Šimon2010reg. sži 14 
10.Klár Tobiáš2007reg. sži 27 
11.Kouřil Jan2008reg. sži 39 
TJ Sokol Lány A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čeřovský Jiří1968reg. muži 129 
2.Stuchlík Petr1977reg. muži 82 
3.Vokrouhlecký David1982reg. muži 90 
4.Vokrouhlecký Jiří1983reg. muži 108 
5.Vokrouhlecký Martin1979reg. muži 77 
6.Vokrouhlecký Zdeněk1951reg. muži 100 
7.Zahradník Zdeněk1972reg. muži 141 
TJ Sokol Železnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýba Zdeněk1974reg. muži N 
2.Kabela Filip1981reg. muži 96 
3.Vraštil Jiří1967reg. muži 107-108 
4.Kudrnáč Miloslav1961reg. muži 121 
5.Krétová Monika1971reg. muži 142 
6.Ježková Zuzana1967reg. muži 155-156 
7.Jindra Zbyněk1952reg. muži 161 
8.Výborný Martin1948reg. muži 192 
9.Tominec Ivan1949reg. muži 193 
10.Švanda Ondřej1987reg. muži 195 
11.Kabela Miloš1949reg. muži 202 
12.Hrabala Jan1971reg. muži 230 
13.Jiřiště Jaroslav1951reg. muži N 
14.Horák Karel1970reg. muži N 
15.Tajčová Zdena1964reg. muži N 
TJ Lázně Bělohrad C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřivý Milan1953reg. muži 67. 
2.Šulc Jiří1962reg. muži 109. 
3.Vít Jiří1951reg. muži 115. 
4.Šulc Jan1988nez.  
5.Hoza Roman1946reg. muži 133. 
6.Stehlík Emil1949reg. muži 145. 
7.Jüngling Pavel1957reg. muži 167. 
8.Václavík Josef1944reg. muži 172. 
9.Jína Vojtěch1983reg. muži 222. 
10.Knězáček Jiří1965reg. muži 226. 
11.Pour Jan2007reg. muži 265. 
12.Kout Filip2004reg. dci 19. 
13.Šulc Jakub2004reg. dci 12. 
14.Bičiště Martin2005reg. sži 9. 
15.Dlab Vojtěch2005nez.  
16.Kout Tomáš1995nez.  
TJ Sokol Chlumec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlín Jan1966reg. muži 117 
2.Kycelt Lukáš2008reg. muži 136 
3.Koníček Jan1992reg. muži 157-158 
4.Veselý Zdeněk1960reg. muži 201 
5.Vávra Martin2008kraj. mži 57-63 
6.Skřivan Tobiáš2011kraj. nži 39-44 
7.Kavalír Adam2011kraj. nži 45-56 
8.Leden Michal1976reg. muži N 
9.Jeřábek Jan1973nez.  
10.Dosedělová Marcela1971nez.  
11.Kyceltová Petra2001nez.  
12.Zelenka Josef1960nez.  
13.Vávra David2009nez.  
14.Černá Karolína2012nez.  
15.Doležal Ondřej2007nez.  
16.Kubík Natan2009nez.  
17.Pohanka Lukáš2007nez.  
18.Synek Petr2008nez.  
19.Tureček Tomáš2006nez.  
TJ Jičín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejha Josef1971reg. muži 78-79 
2.Augustin Ondřej1998reg. muži 88 
3.Fejtek Petr ml.2001reg. muži 123-124 
4.Havránek Lukáš1997reg. muži 134 
5.Zikmund Zbyněk1958reg. muži 147 
6.Kuba Vojtěch2006reg. muži N205 
7.Kunášek František1946reg. muži 213 
8.Karták Kryštof2006reg. dci 5 
9.Jenka Martin2004reg. dci 16 
10.Kodym Rostislav2006reg. sži 8 
11.Wágner Radim2008nez.  
12.Kryl Jaroslav1971nez.  
13.Kříž Milan st.1952nez.  
14.Bodlák Ondřej1972nez.  
15.Forgáč Adam1999nez.  
16.Turek Michal1978nez.  
17.Harcuba Patrik2004nez.  
TJ TK Žlunice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smutný Přemysl1966reg. muži 116 
2.Němeček Ladislav1959reg. muži 125 
3.Haken Jiří1956reg. muži 137 
4.Jansta Josef1959reg. muži N 
5.Mokošin Petr1965reg. muži 159 
6.Nechanický Pavel1975reg. muži 225 
7.Libánský Milan1960reg. muži 235 
8.Karpaš Pavel1971reg. muži 243 
9.Mázor Petr1974reg. muži 254 
10.Horák Roman1972reg. muži 263 
TJ Nová Paka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlik Jiří1960reg. muži 81 
2.Plecháčová Pavlína1975reg. muži 89 
3.Hanuš Jaromír1985reg. muži 92 
4.Morávek Jiří ml.1988reg. muži 94 
5.Erlebach Jaromír1966reg. muži N159 
6.Osten Pavel1949reg. muži 177 
7.Albrecht Roman1987reg. muži 205 
8.Nožička Jaroslav1990reg. muži N222 
9.Vydra Roman1966reg. muži 244.-245. 
10.Knap Jan1966reg. muži 252 
11.Fišar Tomáš1988nez. muži  
12.Morávek Jiří st.1961nez. muži  
13.Milický Tomáš1970nez. muži  
TJ Jiskra Hořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelený Martin1997kraj. muži 231-260 
2.Zelený Jiří ml.1984kraj. muži 231-260 
3.Zemánek Vladimír1964reg. muži 78-79 
4.Šotek Jan1975reg. muži 119-120 
5.Vyskočil Petr1972reg. muži 114 
6.Krejčí Vojtěch1983reg. muži 122 
7.Samek Jiří1952reg. muži 152 
8.Hovad David1992reg. muži 179-180 
9.Táborský Karel1999reg. muži 181 
10.Hovad Martin1990reg. muži 216 
11.Pulda Václav1948reg. muži 258 
12.Kárník Milan1995reg. muži N 
TJ Sokol Nemyčeves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomi Marek1990reg. muži N85 
2.Stránský Michal1982reg. muži 98 
3.Macek David1982reg. muži 104 
4.Olejarčík Stanislav1988reg. muži 113 
5.Trč Roman st.1957reg. muži 106 
6.Bílek Miloslav1967reg. muži N115 
7.Nosek Milan1966reg. muži 130 
8.Bareš Jaromír1967reg. muži 175 
9.Rössler Leoš1973reg. muži 197 
Regionální přebor muži 3
SK Miletín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plecháč Roman1988reg. muži 131 
2.Rais Roman1975reg. muži 138 
3.Balihar Jan1972reg. muži 185 
4.Fof Ladislav1983reg. muži 189 
5.Hátle Jan1989reg. muži 241 
6.Šotola Petr1974reg. muži 250 
7.Portík Luboš1968reg. muži 259 
SK Miletín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petr Miloš1989reg. muži 118 
2.Černík Luděk1977reg. muži 153 
3.Drahonínský Marek1973reg. muži 191 
4.Petrová Soňa2002reg. muži 194 
5.Řehák Michal1978reg. muži 237 
6.Kozák Tomáš2000reg. muži N 
7.Kozák Filip2004reg. muži 247 
8.Kněžourek Vladimír1946reg. muži 257 
PINGO Chyjice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Douša Jiří1971reg. muži 170 
2.Douša Michal2000nez. muži  
3.Douša Tomáš1998reg. muži 182 
4.Mádlo Josef1954reg. muži 143 
5.Douša Luboš1969nez. muži  
6.Říha Martin1984nez. muži  
7.Šolc Jiří1982reg. muži 187 
8.Šolcová Barbora1984nez. muži  
9.Srb Dan2000reg. muži 218 
10.Stránský Tomáš1985reg. muži 253 
11.Tintěra Aleš1978reg. muži 184 
12.Veselý Milan1984reg. muži 223 
13.Veselý Radek1986reg. muži 279 
14.Zelinger David1983reg. muži 274 
15.Šolc Dominik2005reg. muži 254 
16.Brejchová Nela2007nez. sžy  
17.Havíř Josef1967nez. muži  
TJ SOKOL Stará Paka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krutský Jiří st.1953reg. muži 73 
2.Vávra Pavel1974reg. muži 112 
3.Handschug Jan2000reg. muži 123-124 
4.Hruška Ladislav1973reg. muži 157-158 
5.Knap Jiří1955reg. muži 168 
6.Krutský Jiří ml.1986nez. muži  
7.Havelka Martin1972nez. muži  
8.Kamler Ondřej1981nez. muži  
9.Kobrle Zdeněk1958nez. muži  
10.Kuřík Pavel1955nez. muži  
11.Lhota František1955nez. muži  
12.Pánek Milan1958nez. muži  
13.Rosenbergová Marta1944nez. muži  
14.Bajer Jan2000nez. muži  
15.Bajer Václav2004nez. muži  
16.Doubek František2002nez. muži  
17.Dytrych Filip2005reg. sži 55 
18.Dytrychová Markéta2005reg. sži 48 
19.Flégl Tomáš1998nez. muži  
20.Handlovič Ivan2002nez. muži  
21.Herber Jan2009nez. sži  
22.Jech Radek1998nez. muži  
23.Šír Adam2003nez. muži  
24.Šolc Martin1987nez. muži  
25.Herberová Lucie2002nez. muži  
26.Zákoutská Pavlína2005reg. sži 48 
TJ Sokol Železnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krétová Monika1971reg. muži 142 
2.Ježková Zuzana1967reg. muži 155-156 
3.Jindra Zbyněk1952reg. muži 161 
4.Výborný Martin1948reg. muži 192 
5.Tominec Ivan1949reg. muži 193 
6.Švanda Ondřej1987reg. muži 195 
7.Kabela Miloš1949reg. muži 202 
8.Hrabala Jan1971reg. muži 230 
9.Jiřiště Jaroslav1951reg. muži N 
10.Horák Karel1970reg. muži N 
11.Tajčová Zdena1964reg. muži N 
TJ Lázně Bělohrad D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoza Roman1946reg. muži 133. 
2.Stehlík Emil1949reg. muži 145. 
3.Václavík Josef1944reg. muži 172. 
4.Kordík Jakub1994reg. muži 162. 
5.Jüngling Pavel1957reg. muži 167. 
6.Brykner Antonín1941reg. muži 215. 
7.Knězáček Jiří1965reg. muži 226. 
8.Jína Vojtěch1983reg. muži 222. 
9.Vajdl Tomáš2000reg. muži 256. 
10.Pour Jan2007reg. muži 265. 
11.Šulc Jakub2004reg. dci 12. 
12.Klejch Karel1966reg. muži N 279. 
13.Kout Filip2004reg. dci 19. 
14.Bičiště Martin2005reg. sži 9. 
15.Kout Tomáš1995nez.  
16.Dlab Vojtěch2005nez.  
TJ Jičín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikmund Zbyněk1958reg. muži 147 
2.Kuba Vojtěch2006reg. muži N205 
3.Kunášek František1946reg. muži 213 
4.Karták Kryštof2006reg. dci 5 
5.Jenka Martin2004reg. dci 16 
6.Kodym Rostislav2006reg. sži 8 
7.Wágner Radim2008nez.  
8.Kryl Jaroslav1971nez.  
9.Kříž Milan st.1952nez.  
10.Bodlák Ondřej1972nez.  
11.Forgáč Adam1999nez.  
12.Turek Michal1978nez.  
13.Harcuba Patrik2004nez.  
TJ Sokol Roškopov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Petr ml.1977reg. muži 52 
2.Krejčí Josef st.1947reg. muži 130 
3.Stuchlík Jiří1972reg. muži 167 
4.Šafář Jaromír1998reg. muži 180 
5.Sochor Luděk1968reg. muži 13 
6.Rajm Pavel1974reg. muži 22 
7.Zuzánek Karel1974reg. muži 28 
8.Krejčí Petr st.1952nez. muži  
9.Kočandrle Ondřej1973nez. muži  
TJ Jiskra Hořice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Petr1972reg. muži 114 
2.Krejčí Vojtěch1983reg. muži 122 
3.Samek Jiří1952reg. muži 152 
4.Hovad David1992reg. muži 179-180 
5.Táborský Karel1999reg. muži 181 
6.Hovad Martin1990reg. muži 216 
7.Pulda Václav1948reg. muži 258 
8.Holubička Jiří1974reg. muži N 
TJ Sokol Nemyčeves C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trč Roman st.1957reg. muži 106 
2.Bílek Miloslav1967reg. muži N115 
3.Nosek Milan1966reg. muži 130 
4.Bareš Jaromír1967reg. muži 175 
5.Rössler Leoš1973reg. muži 197 
6.Hrdý Bohuslav1953reg. muži 196 
7.Hendrych Lukáš1975reg. muži 199 
8.Pulec Jan1953reg. muži N207 
TJ Sokol Rovensko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tyrychtr Milan1964reg. muži 144 
2.Ježek Josef1979reg. muži 160 
3.Varečka Michal1982reg. muži N 
4.Šteffan Jan1984reg. muži N 
5.Stantejský Jaroslav1986reg. muži 163 
6.Bém Vladimír1957reg. muži 208 
7.Mráz Luboš1967reg. muži N 
8.Drahoňovský Zdeněk1959reg. muži N 
9.Borovička Zdeněk1966reg. muži 268 
10.Petrásek Václav1989reg. muži 238 
11.Brožek Tomáš1982reg. muži 248 
12.Kára Zdeněk1976reg. muži 277 
13.Soukup David1979reg. muži N 
14.Horáček Miloslav1954reg. muži N 
15.Soukup Martin1980reg. muži N 
16.Kupec František1992reg. muži N 
17.Tichý Jakub1991reg. muži N 
18.Stuchlík Michal1990reg. muži N 
19.Brožek Josef st.1939reg. muži N 
Regionální přebor muži 4
PINGO Chyjice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tintěra Aleš1978reg. muži 184 
2.Šolc Jiří1982reg. muži 187 
3.Douša Luboš1969nez. muži  
4.Srb Dan2000reg. muži 218 
5.Říha Martin1984nez. muži  
6.Brejchová Nela2007nez. sžy  
7.Šolcová Barbora1984nez. muži  
8.Stránský Tomáš1985reg. muži 253 
9.Veselý Milan1984reg. muži 223 
10.Veselý Radek1986reg. muži 279 
11.Zelinger David1983reg. muži 274 
12.Šolc Dominik2005reg. muži 254 
13.Havíř Josef1967nez. muži  
TJ Sokol Kopidlno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masák Radek2002reg. muži 210 
2.Brodský František1937reg. muži 241-242 
3.Ševců Václav1952reg. muži N 
4.Pelant Petr1997reg. muži N 
5.Machačný Alois1946reg. muži N 
6.Krejčík Patrik2004reg. muži N 
7.Koutník Jan2004reg. muži N 
TJ Sokol Rovensko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stantejský Jaroslav1986reg. muži 163 
2.Bém Vladimír1957reg. muži 208 
3.Mráz Luboš1967reg. muži N 
4.Drahoňovský Zdeněk1959reg. muži N 
5.Borovička Zdeněk1966reg. muži 268 
6.Petrásek Václav1989reg. muži 238 
7.Brožek Tomáš1982reg. muži 248 
8.Kára Zdeněk1976reg. muži 277 
9.Soukup David1979reg. muži N 
10.Soukup Martin1980reg. muži N 
11.Horáček Miloslav1954reg. muži N 
12.Kupec František1992reg. muži N 
13.Tichý Jakub1991reg. muži N 
14.Stuchlík Michal1990reg. muži N 
15.Brožek Josef st.1939reg. muži N 
TJ Sokol Železnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tominec Ivan1949reg. muži 193 
2.Švanda Ondřej1987reg. muži 195 
3.Kabela Miloš1949reg. muži 202 
4.Hrabala Jan1971reg. muži 230 
5.Jiřiště Jaroslav1951reg. muži N 
6.Horák Karel1970reg. muži N 
7.Tajčová Zdena1964reg. muži N 
TJ Jiskra Nový Bydžov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kynčl Milan1974kraj. muži 201-230 
2.Hrubý Michal1977reg. muži 102 
3.Haltuf David2001reg. muži 110 
4.Veinfurter Karel1979reg. muži 190 
5.Sauer Miroslav1975reg. muži 203-204 
6.Panocha Jan1967reg. muži 246 
7.Žibrún Robert1970nez.  
8.Štefan Martin2003nez.  
9.Sixta Jakub2005nez.  
TJ Sokol Valdice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gebauer Jiří1969kraj. muži 230.N 
2.Bilanský Přemysl1961reg. muži 169. 
3.Hlava Martin1970reg. muži 174. 
4.Imlauf Martin1969reg. muži 188. 
5.Balcar Adam2002reg. muži 221. 
6.Mikule Stanislav1951reg. muži 223.-225 
7.Veselý Lubomír1977reg. muži 258.N 
8.Jirásek Tomáš2005reg. dci 36. 
9.Dlesk Filip2007reg. dci 37. 
10.Bukartyk Jiří1956nez.  
TJ Butoves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jón Leoš1970reg. muži 126 
2.Hlawatschke Alfréd st.1954reg. muži 120 
3.Konůpek Ladislav st.1977reg. muži 151 
4.Konůpek Ladislav ml.2004reg. muži 186 
5.Zhouf Václav1953reg. muži 206 
6.Volek Jan1982reg. muži 212 
7.Vích Tomáš1975reg. muži N 
8.Hyršal Filip2005reg. muži N 
9.Ondráček Jonáš2009reg. muži N 
10.Hlawatschke Alfred ml.2009reg. muži N 
TJ Sokol Úbislavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vít Radek1973reg. muži 127 
2.Brendl Jiří st.1960reg. muži 165 
3.Brendl Lukáš1981reg. muži 183 
4.Brendl Filip1997reg. muži 227 
5.Pakosta David1992reg. muži Nez. 
6.Samler Milan1995reg. muži Nez. 
7.Bajer Adam2005reg. sži 43 
TJ Nová Paka E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Erlebach Jaromír1966reg. muži N159 
2.Osten Pavel1949reg. muži 177 
3.Albrecht Roman1987reg. muži 205 
4.Nožička Jaroslav1990reg. muži N222 
5.Vydra Roman1966reg. muži 244.-245. 
6.Knap Jan1966reg. muži 252 
7.Fišar Tomáš1988nez. muži  
8.Morávek Jiří st.1961nez. muži  
9.Milický Tomáš1970nez. muži  
10.Celjak Jan2007reg. sži 2 
11.Kracík Martin2007reg. sži 18 
12.Řezníček Adam2006reg. sži 20 
13.Kracík Ladislav2007reg. sži 29 
14.Polák Petr2007nez. sži  
TJ Sokol Chomutice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dürschmied Jan st.1965reg. muži 97 
2.Průša Jiří1976reg. muži 132 
3.Jón Miloš1973reg. muži 154 
4.Vaníček Pavel1973reg. muži 203 
5.Scháňko Jiří1960reg. muži 220 
6.Bílek Martin1988reg. muži 243 
7.Petráček Vratislav2005reg. sži 7 
8.Veselý Radek2006reg. sži 16 
9.Sedláček Jakub2005reg. sži 21 
10.Dürschmied Jan ml.2002nez. dci  
TJ Sokol Nemyčeves D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rössler Leoš1973reg. muži 197 
2.Hendrych Lukáš1975reg. muži 199 
3.Pulec Jan1953reg. muži N207 
4.Suchánek Jaromír1993reg. muži N195 
5.Homola Ondřej1996reg. muži 211 
6.Hrdý Bohuslav1953reg. muži 196 
7.Ludvík Luděk1955reg. muži 239 
8.Rejman Bohumil1954reg. muži 272 
9.Lachman Aleš1973reg. muži N 
10.Trč Lukáš2003reg. dci 15 
11.Bílek Jan2004reg. dci 20 
12.Zedek Pavel1991reg. muži N 
13.Palička Josef1956reg. muži N282 
TJ SOKOL Popovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kazda Petr1979reg. muži 28. 
2.Kazda Václav ml.1978reg. muži 176. 
3.Prochazka Jan1985reg. muži 207. 
4.Kazda Václav st.1954reg. muži N. 
5.Farkaš Jiří1974reg. muži 233. 
6.Páv Jan1989reg. muži N. 
7.Valeš Václav2000reg. muži 267. 
8.Suchochleb Matěj2003reg. muži 276. 
9.Valeš Daniel2005reg. muži N. 
10.Šamko Vladislav ml.2002reg. muži 280. 
11.Kazda Jakub2007reg. muži N. 
12.Kazda Vojtěch2007reg. muži N. 
13.Šamko Vladislav st.1981reg. muži 215. 
14.Novotný Jiří1995reg. muži N. 
15.Valtera Adam2006reg. sži N. 
Regionální přebor muži 5
TJ SOKOL Popovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Farkaš Jiří1974reg. muži 233. 
2.Šamko Vladislav ml.2002reg. muži 280. 
3.Valeš Václav2000reg. muži 267. 
4.Suchochleb Matěj2003reg. muži 276. 
5.Valeš Daniel2005reg. muži N. 
6.Páv Jan1989reg. muži N. 
7.Kazda Vojtěch2007reg. muži N. 
8.Kazda Jakub2007reg. muži N. 
9.Šamko Vladislav st.1981reg. muži 215. 
10.Novotný Jiří1995reg. muži N. 
11.Valtera Adam2006reg. sži N. 
TJ Sokol Nemyčeves E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Bohuslav1953reg. muži 196 
2.Homola Ondřej1996reg. muži 211 
3.Ludvík Luděk1955reg. muži 239 
4.Rejman Bohumil1954reg. muži 272 
5.Palička Josef1956reg. muži N282 
6.Lachman Aleš1973reg. muži N 
7.Trč Lukáš2003reg. dci 15 
8.Bílek Jan2004reg. dci 20 
9.Agh Tibor2006reg. dci 23 
10.Zedek Pavel1991reg. muži N 
TJ Sokol Roškopov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Luděk1968reg. muži 13 
2.Rajm Pavel1974reg. muži 22 
3.Zuzánek Karel1974reg. muži 28 
4.Drábek Václav1967reg. muži 8 
5.Rajm Matyáš2004reg. dci 7 
6.Roman Ladislav1990reg. muži 14 
7.Krejčí Petr st.1952reg. muži 50 
8.Kočandrle Ondřej1973reg. muži 51 
9.Křížová Eliška2004reg. dky 5 
10.Zuzánková Tereza2003reg. dky 14 
11.Krejčí Petr nejml.2007reg. sži 15 
12.Kříž Matěj2006reg. sži 35 
13.Krejčí Václav2009reg. mži 30 
TJ TK Žlunice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokošin Petr1965reg. muži 159 
2.Nechanický Pavel1975reg. muži 225 
3.Libánský Milan1960reg. muži 235 
4.Karpaš Pavel1971reg. muži 243 
5.Mázor Petr1974reg. muži 254 
6.Horák Roman1972reg. muži 263 
TJ Lázně Bělohrad E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jína Vojtěch1983reg. muži 222. 
2.Knězáček Jiří1965reg. muži 226. 
3.Vajdl Tomáš2000reg. muži 256. 
4.Klejch Karel1966reg. muži N 279. 
5.Pour Jan2007reg. muži 265. 
6.Kout Filip2004reg. dci 19. 
7.Šulc Jakub2004reg. dci 12. 
8.Bičiště Martin2005reg. sži 9. 
9.Dlab Vojtěch2005nez.  
10.Kout Tomáš1995nez.  
TJ Lázně Bělohrad F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brykner Antonín1941reg. muži 215. 
2.Čížek Jaroslav1955reg. muži 262. 
3.Krausová Michaela1981reg. muži 271. 
4.Vítová Daniela st.1951reg. muži 278. 
5.Vítová Daniela ml.1976reg. muži 270. 
6.Šmika Hugo2011reg. sži 26.Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
7.Novotný František2008reg. sži 15. 
8.Matouš Lukáš2008reg. sži 6. 
Stolní tenis Sobotka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fejfar Milan1964reg. muži 261 
2.Zahradník Václav1950reg. muži 294 
3.Najman Tomáš1971reg. muži 195 
4.Kozák Vratislav1972reg. muži 271 
5.Hofman Zdeněk1955reg. muži 312 
6.Hořák Jiří1945nez. muži  
7.Kuchař Petr1971reg. muži 330 
TJ Sokol Rovensko D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borovička Zdeněk1966reg. muži 268 
2.Petrásek Václav1989reg. muži 238 
3.Brožek Tomáš1982reg. muži 248 
4.Kára Zdeněk1976reg. muži 277 
5.Soukup David1979reg. muži N 
6.Soukup Martin1980reg. muži N 
7.Kupec František1992reg. muži N 
8.Tichý Jakub1991reg. muži N 
9.Horáček Miloslav1954reg. muži N 
10.Stuchlík Michal1990reg. muži N 
11.Brožek Josef st.1939reg. muži N 
12.Rychtr Vojtěch2007reg. sži N 
13.Soukup Dominik2010reg. nži 57 
14.Soukupová Natálie2008reg. nžy 57 
15.Soukup Jan2008reg. nži N 
TJ Sokol Radim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Milan1949reg. muži 226 
2.Barochovský Josef1978reg. muži 284 
3.Kalenský Jiří1960reg. muži 286 
4.Čermák Josef st.1949reg. muži 298 
5.Vrabec Dušan1975reg. muži 291 
6.Adolf Tomáš1963reg. muži 351 
7.Nidrle Václav1953reg. muži 399 
8.Dědková Anna2003reg. ženy 17 
9.Míková Adéla2003reg. ženy 10 
10.Nosek Petr2005reg. muži 357 
PINGO Chyjice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Milan1984reg. muži 223 
2.Stránský Tomáš1985reg. muži 253 
3.Zelinger David1983reg. muži 274 
4.Veselý Radek1986reg. muži 279 
5.Říha Martin1984nez. muži  
6.Šolcová Barbora1984nez. muži  
7.Brejchová Nela2007nez. sžy  
8.Šolc Dominik2005reg. muži 254 
9.Havíř Josef1967nez. muži  
SK Miletín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehák Michal1978reg. muži 237 
2.Hátle Jan1989reg. muži 241 
3.Kozák Filip2004reg. muži 247 
4.Šotola Petr1974reg. muži 250 
5.Kozák Tomáš2000reg. muži N 
6.Kněžourek Vladimír1946reg. muži 257 
7.Portík Luboš1968reg. muži 259 
8.Jenčovský Tomáš2005reg. muži N 
TTC Slatiny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svobodová Šárka1974reg. muži 218 
2.Debnár Josef1982reg. muži 228 
3.Martínek Jiří1971reg. muži 236 
4.Hampl Jindřich1984reg. muži 249 
5.Tobiáš Lubomír1967reg. muži 273 
6.Bílek Zdeněk1976reg. muži 281 
7.Straděj Jaroslav1979reg. muži N 
Regionální přebor dorost
TJ Sokol Lány A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fajfr Radek2004reg. dci 29 
2.Vokrouhlecký Jiří nejml.2005reg. dci 33 
SK Miletín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Filip2004reg. dci 12 
2.Jenčovský Tomáš2005reg. dci N 
PINGO Chyjice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brejchová Nela2007nez. dky  
2.Šolc Dominik2005reg. muži 254 
TJ Sokol Radim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Míková Adéla2003reg. ženy 10 
2.Nosek Petr2005reg. muži 357 
3.Dědková Anna2003reg. ženy 17 
TJ Sokol Železnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daniš Jaroslav2005reg. sži 22-23 
2.Veselý Filip2005reg. sži 22-23 
3.Veselý Adam2006reg. sži 25 
4.Nydrle Adam2006reg. sži 29 
5.Brožíček Tomáš2007reg. sži 37 
TJ Lázně Bělohrad A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šulc Jakub2004reg. dci 12. 
2.Kout Filip2004reg. dci 19. 
3.Pour Jan2007reg. sži 3. 
4.Matouš Lukáš2008reg. sži 6. 
5.Kaplan Vojtěch2008nez.  
TJ Lázně Bělohrad B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bičiště Martin2005reg. sži 9. 
2.Dlab Vojtěch2005nez.  
3.Novotný František2008reg. sži 15. 
4.Kaplan Václav2005nez.  
5.Dlab Roman2007nez.  
TJ Sokol Valdice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Tomáš2005reg. dci 36. 
2.Dlesk Filip2007reg. dci 37. 
3.Štika Filip2005nez. dci  
TJ Sokol Úbislavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajer Adam2005reg. sži 43 
2.Vít Václav2010reg. mži 49-50 
3.Vít Jakub2010reg. mži 54 
4.Vítová Klára2008reg. mžy Nez. 
TJ Jičín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karták Kryštof2006reg. dci 6 
2.Kuba Vojtěch2006reg. dci 11 
3.Jenka Martin2004reg. dci 16 
4.Kodym Rostislav2006reg. sži 8 
5.Wágner Radim2008nez.  
6.Harcuba Patrik2004nez.  
TJ TK Žlunice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mázor Mikuláš2010nez. dci N 
2.Nechanický Vojtěch2010nez. dci N 
TJ Sokol Nemyčeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trč Lukáš2003reg. dci 15 
2.Bílek Jan2004reg. dci 20 
3.Agh Tibor2006reg. dci 23 
4.Kolář Patrik2003reg. dci N 
TJ Sokol Roškopov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rajm Matyáš2004reg. dci 7 
2.Zuzánková Tereza2003reg. dky 14 
3.Křížová Eliška2004nez. dky  
4.Krejčí Petr nejml.2007reg. sži 15 
5.Krejčí Václav2009reg. mži 30 
6.Kříž Matěj2006reg. sži 35 
7.Medlík Josef2007nez. sži  
8.Beránek Krejčí Jakub2008nez. mži  
9.Sochorová Klára2004nez. ženy  
10.Sochorová Magdaléna2006nez. sžy  
11.Doubek Jan2007nez. sži  
TJ Sokol Chomutice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tonarová Tereza2006reg. muži 166 
2.Veselý Radek2006reg. sži 26 
3.Petráček Vratislav2005reg. sži 7 
4.Průša Marek2008reg. sži 35 
5.Sedláček Jakub2005reg. sži 21 
6.Schanilec Denis2008reg. sži ner 
TJ SOKOL Popovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valeš Daniel2005reg. dci N. 
2.Suchochleb Matěj2003reg. dci N. 
3.Kazda Vojtěch2007reg. sži 9. 
4.Kazda Jakub2007reg. sži 8. 
5.Valtera Adam2006reg. dci N. 
regionální přebor žactvo
TJ Sokol Libáň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klár Šimon2010reg. sži 14 
2.Klár Tobiáš2007reg. sži 27 
3.Kouřil Jan2008reg. sži 39 
4.Horák David2007reg. sži N 
5.Horák Denis2011reg. sži N 
TJ SOKOL Stará Paka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herber Jan2009nez. sži  
2.Crha Adam2012nez. nži  
3.Dlabola Petr2011nez. nži  
4.Vajgl Pavel ml.2014nez. nži  
5.Vajglová Kristýna2008nez. nži  
TJ Jiskra Nový Bydžov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmínková Sára2007reg. sžy 13 
2.Šafaříková Adéla2007reg. sžy 17 
3.Procházka Jiří2006reg. sži 24 
4.Pavelka Martin2009nez. mži  
TJ Jiskra Nový Bydžov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schovánková Natálie2007reg. sžy 32 
2.Tichý Ondřej2006reg. sži 34 
3.Mocek Lukáš2009reg. mži 40 
4.Kalčíková Kateřina2007reg. sžy 45 
TJ Jiskra Nový Bydžov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Štěpán2008nez. mži  
2.Hataš Jakub2010nez. nži  
3.Hyršál David2010nez. nži Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Hyršálová Kateřina2010nez. nžy Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TJ Lázně Bělohrad A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pour Jan2007reg. sži 3. 
2.Matouš Lukáš2008reg. sži 6. 
3.Novotný František2008reg. sži 15. 
4.Dlab Roman2007nez.  
5.Kaplan Vojtěch2008nez.  
6.Šmika Hugo2011reg. sži 26.Střídavý start z TJ Tatran Hostinné, spolek
TJ Sokol Chlumec n.C. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycelt Lukáš2008kraj. mži 11-12 
2.Vávra Martin2008kraj. mži 57-63 
3.Skřivan Tobiáš2011kraj. nži 29-33 
4.Kavalír Adam2011kraj. nži 45-56 
5.Vávra David2009nez.  
6.Černá Karolína2012nez.  
7.Doležal Ondřej2007nez.  
8.Kubík Natan2009nez.  
9.Pohanka Lukáš2007nez.  
10.Synek Petr2008nez.  
11.Tureček Tomáš2006nez.  
TJ Butoves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondráček Jonáš2009reg. sži 36 
2.Pelc Matěj2007reg. sži 59 
3.Havelka Adam2009reg. sži N 
4.Hlawatschke Alfred ml.2009reg. sži N 
TJ Butoves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubišta Michal2007reg. sži N 
2.Šviha Tomáš2006reg. sži N 
3.Ondráček Šimon2007reg. sži 42 
TJ Sokol Roškopov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medlík Josef2007reg. sži 8 
2.Beránek Krejčí Jakub2008nez. sži  
3.Doubek Jan2007nez. sži  
4.Bažant Jonáš2014nez. sži  
5.Sochorová Magdaléna2006nez. sžy  
TJ Sokol Roškopov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Petr nejml.2007reg. sži 15 
2.Krejčí Václav2009reg. mži 30 
3.Kříž Matěj2006reg. sži 35 
TJ Nová Paka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Celjak Jan2007reg. sži 2 
2.Kracík Martin2007reg. sži 18 
3.Řezníček Adam2006reg. sži 20 
4.Kracík Ladislav2007reg. sži 29 
5.Polák Petr2007nez. sži  
TJ Jiskra Hořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrz Jiří2008reg. mži 28 
2.Sedláčková Karolína2010reg. mži 52 
3.Sedláček Jaroslav2011reg. mži 53 
4.Janek David2008reg. mži 60 
5.Tázlar Dominik2010reg. mži 60 
TJ Sokol Chomutice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tonarová Tereza2006reg. muži 166 
2.Schanilec Denis2008reg. sži 35 
3.Veselý Radek2006reg. sži 26 
4.Průša Marek2008reg. sži 35 
TJ SOKOL Popovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kazda Jakub2007reg. sži 8. 
2.Kazda Vojtěch2007reg. sži 9. 
3.Valtera Adam2006reg. sži N. 
TJ Sokol Rovensko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychtr Vojtěch2007reg. sži N 
2.Soukup Dominik2010reg. nži 57 
3.Soukup Jan2008reg. mži 51 
4.Soukupová Natálie2008reg. mži 57 
Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Marek2008reg. sži 41 
2.Šamková Karolína2006reg. sži 44 
3.Bořil Ivan2009reg. sži 56 
Okresní pohár žáci A
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycelt Lukáš2008kraj. mži 11-12 
2.Vávra Martin2008kraj. mži 57-63 
3.Skřivan Tobiáš2011kraj. nži 29-33 
4.Kavalír Adam2011kraj. nži 45-56 
5.Vávra David2009nez.  
6.Synek Petr2008nez.  
7.Tureček Tomáš2006nez.  
8.Pohanka Lukáš2007nez.  
9.Kubík Natan2009nez.  
10.Doležal Ondřej2007nez.  
11.Černá Karolína2012nez.  
Okresní pohár žáci D
TJ Sokol Rovensko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Jan2008reg. mži 51 
2.Soukupová Natálie2008reg. mži 57 
3.Soukup Dominik2010reg. nži 57 
4.Rychtr Vojtěch2007reg. sži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy