Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I. třídy
TTC Nové Město nad Metují B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koukola Jaromír1973kraj. muži 171.-200. 
2.Barták Zdeněk1950kraj. muži 231.-260. 
3.Truchlík František1950reg. muži 91.-100. 
4.Zelený Milan1964reg. muži 121.-140. 
5.Klug Karel1988reg. muži 219 N. 
6.Matouš Josef1962nez. muži  
7.Dostál Josef2006nez. muži  
8.Stříbrný Petr1963nez. muži  
9.Bachura Pavel1974nez. muži  
TJ Sokol Bukovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubíř Pavel1966reg. muži 34 
2.Thér Jaroslav1970reg. muži 51.-60. 
3.Šlehobr Josef1969reg. muži 61.-70. 
4.Průša Libor1968reg. muži 71.-80. 
5.Pohner Pavel1960reg. muži 71.-80. 
TJ Náchod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solovic Martin1994kraj. muži 142-170 
2.Trejtnar Ladislav1969kraj. muži 201-230 
3.Cvetanov Krasimir1959reg. muži 61-70 
4.Špelda Jiří1960reg. muži 81-90 
5.Trudičová Ludmila1962reg. muži 61-70 
6.Burdych Viktor1959reg. muži N90 
7.Hoferka Dušan1949reg. muži 101-120 
8.Kuře Otakar1946reg. muži 101-120 
9.Majdiak Jan1992reg. muži 121-140 
10.Ptáček Petr1972reg. muži 121-140 
11.Madarász Štefan1960reg. muži 121-140 
12.Zetek Libor1959reg. muži 121-140 
13.Rojt Jan1959reg. muži 141-160 
14.Matouš Josef1971reg. muži 219N 
TJ Lokomotiva Meziměstí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzecki Piotr1950reg. muži N80cizinec 
2.Parszuto Dariusz1975reg. muži N90cizinec 
3.Vlach Tomáš1973reg. muži 121-140 
4.Sadílek Jiří1943reg. muži 121-140 
5.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži N160cizinec 
6.Bek Miroslav1949reg. muži 161-180 
7.Krejčí Jan1975reg. muži 181-200 
8.Kuchta Petr1955reg. muži N219 
9.Krejčová Kateřina2008kraj. mžy 16 
10.Čápová Ella2010kraj. nžy 8 
11.Krejčí Matěj2013nez. nži  
TJ Slovan Broumov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gombarčík Karel st.1953reg. muži N70 
2.Rýgl Petr ml.1982reg. muži 71-80 
3.Hauschke Tomáš1988reg. muži N80 
4.Holeček Petr1967reg. muži 91-100 
5.Hornych Josef1967reg. muži 101-120 
6.Černý Miroslav1966reg. muži 101-120 
7.Kubeček Josef1949nez. muži  
8.Macháček Adam2008reg. mži 5 
9.Lux Jan2007reg. mži 7 
10.Macháček Matyáš2008reg. mži 16 
TJ Knauf Lipí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janko Lukáš1971reg. muži 30 
2.Kozák Zdeněk1961reg. muži 38 
3.Dyntar Petr1981reg. muži 51-60 
4.Macoun Petr1968reg. muži 51-60 
5.Zelený Petr1991reg. muži 81-90 
6.Andrejsová Markéta1976reg. muži 141-160 
7.Schwarz Vít1966reg. muži 200N 
8.Šilar Karel1971reg. muži 181-200 
9.Sokol Zdeněk1948reg. muži 161-180 
10.Leixnerová Jana1968reg. muži 201-219 
11.Ptáček Ladislav1963nez. muži  
TJ Sokol Česká Skalice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marinica Kamil1973reg. muži 39 
2.Pham Ngoc Binh1964reg. muži N44 
3.Dvořáček Jiří1958reg. muži 45 
4.Ducháč Milan1952reg. muži 51-60 
5.Kolátor Vladimír1957reg. muži N80 
6.Měšťanová Petra1996reg. muži N120 
7.Hamzová Klárka1996reg. muži N160 
TJ Sokol Jasenná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roleček Patrik1971reg. muži 61 - 70 
2.Duben Milan1974reg. muži 71 - 80 
3.Šuták Pavel ml.1989reg. muži 81 - 90 
4.Kučerová Markéta1996reg. muži 101 - 120 
5.Kučera Vratislav1960reg. muži 121 - 140 
6.Duben Tomáš1972reg. muži 141 - 160 
7.Tláskalová Klára1998kraj. muži nkl 
TJ Sokol Žďárky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jaroslav ml.1973reg. muži 35 
2.Urban Martin1976reg. muži 36 
3.Krejsar Jiří1962reg. muži 81-90 
4.Sedláček Vlastimil1950reg. muži 81-90 
5.Souček Tomáš1980reg. muži 91-100 
6.Bartoň Stanislav1977reg. muži 101-120 
7.Špaček Václav1998reg. muži 181-200 
8.Jerman Vojtěch2001reg. muži 181-200 
9.Kanozsay Martin1995reg. muži 219N 
10.Staněk Karel1954nez. muži  
TJ Jiskra Jaroměř C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtíšek Radomír ml.1985kraj. muži 171-200 
2.Pábl Josef1964kraj. muži 171-200 
3.Hrobský Josef1958kraj. muži 231-260 
4.Hrycík Ladislav1958reg. muži 61-70 
5.Hrobský Petr1958reg. muži 91-100 
6.Jirásek Petr1958reg. muži 121-140 
7.Kyška Jiří1957reg. muži 121-140 
8.Le Tiu1961reg. muži 161-180 
TJ Jiskra Jaroměř D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Zdeněk1952reg. muži 51-60 
2.Petráško Milan1950reg. muži 61-70 
3.Bouček Stanislav1943reg. muži 71-80 
4.Hejzlar Jaromír1947reg. muži 101-120 
5.Doubek Ondřej2001reg. muži 101-120 
6.Osladil Václav1960reg. muži 121-140 
7.Fidra Stanislav1962reg. muži 141-160 
8.Hardubejová Anna1964reg. muži 219N 
Regionální přebor II. třídy
TJ Sokol České Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Josef1976reg. muži 81-90. 
2.Plachta Jiří1989reg. muži 91-100. 
3.Kozák Ladislav1948reg. muži 91-100. 
4.Louda Aleš1961reg. muži N160. 
5.Borůvka Petr1978reg. muži N160. 
6.Javornický Aleš1975reg. muži 181-200. 
7.Nováček Jiří1977reg. muži 181-200. 
8.Zítko Pavel1947reg. muži 181-200. 
9.Galina Michal1982nez.  
TJ Jiskra Veba Machov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krtička Jan1964reg. muži 71-80 
2.Bernard Miloš1967reg. muži 81-90 
3.Kollert Václav1963reg. muži 91-100 
4.Trojtl Josef1979reg. muži 201-219 
5.Průša Jan1990nez. muži  
TJ Náchod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trudičová Ludmila1962reg. muži 61-70 
2.Burdych Viktor1959reg. muži N90 
3.Hoferka Dušan1949reg. muži 101-120 
4.Kuře Otakar1946reg. muži 101-120 
5.Zetek Libor1959reg. muži 121-140 
6.Majdiak Jan1992reg. muži 121-140 
7.Ptáček Petr1972reg. muži 121-140 
8.Madarász Štefan1960reg. muži 121-140 
9.Rojt Jan1959reg. muži 141-160 
10.Matouš Josef1971reg. muži 219N 
TJ Sokol Zbečník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macura Miloslav1967reg. muži 101-120 
2.Tér Libor1969reg. muži 101-120 
3.Ječmínek Miroslav1965reg. muži 121-140 
4.Kleprlík Štěpán1984reg. muži N140 
5.Sadílek Jan1967reg. muži 141-160 
6.Červený Karel1964reg. muži 181-200 
7.Sagner Jan1983reg. muži 220N 
8.Macurová Denisa2003reg. dky 220NStřídavý start z SK Dobré, z.s.
9.Friede Norbert1964reg. muži 220N 
10.Štencl Josef1949reg. muži 201-219 
Orel jednota Bohuslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubant Miroslav1952reg. muži 81-90 
2.Jakl Petr1951reg. muži 91-100 
3.Dudek Petr1977reg. muži 100N 
4.Jakl Pavel1978reg. muži 121-140 
5.Prušinovský Jiří1957reg. muži 141-160 
6.Nováček Tomáš1980reg. muži 161-180 
7.Lejsek Petr1965reg. muži 219N 
Orel jednota Bohuslavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petera Milan1951reg. muži 61-70 
2.Svoboda Vít1955reg. muži 71-80 
3.Tojnar Jiří st.1970reg. muži 71-80 
4.Krupička Vladimír1961reg. muži 101-120 
5.Ungrád Jiří1976reg. muži 141-160 
6.Němeček Vítězslav1956reg. muži 181-200 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Lukáš2000reg. muži N 90 
2.Vítková Hana1984reg. muži 91 - 100 
3.Šorm Luboš st.1964reg. muži 101 - 120 
4.Němeček Miroslav1956reg. muži 121 - 140 
5.Leisek Otakar1957reg. muži N 160 
6.Joneš Miloslav1969reg. muži 161 - 180 
7.Kreuzig Robert1957reg. muži 161 - 180 
8.Macák Martin1970reg. muži N 180 
9.Kozák Ondřej1998kraj. muži N 219 
10.Novotný Michal2005reg. muži 181 - 200 
11.Holeček David2005reg. muži N 200 
12.Matuška Petr1954reg. muži N 219 
13.Steinová Klára2006kraj. dky 14 
14.Kuhajdíková Pavlína2004kraj. dky 15 
15.Cejnarová Tereza2009kraj. mžy 17 - 19 
16.Nápravník Ondřej2010kraj. mži 20 - 22 
17.Matuška Tomáš2012kraj. mži 28.-29.Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
18.Gorol Adam2012kraj. mži 32 - 35 
TJ Sokol Česká Skalice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolátor Vladimír1957reg. muži N80 
2.Ošťádal Jaroslav1945reg. muži 101-120 
3.Měšťanová Petra1996reg. muži N120 
4.Perutek Josef1953reg. muži 121-140 
5.Hrubeš Jaroslav1941reg. muži 121-140 
6.Prosa Stanislav1950reg. muži N140 
7.Ošťádal Jaroslav ml.1984reg. muži 141-160 
8.Špreňarová Miroslava1964reg. muži N160 
9.Hamzová Klárka1996reg. muži N160 
10.Hamza Daniel1990reg. muži N160 
TJ Sokol Velká Jesenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Pavel1975nez. muži 101-120 
2.Kratěna Vojtěch st.1960reg. muži 101-120 
3.Dvořáček Aleš1962reg. muži 141-160 
4.Hofman Lukáš1983reg. muži 141-160 
5.Hofman Václav1954reg. muži 141-160 
6.Fanta David1996reg. muži 200N 
7.Cohorna Petr ml.1993reg. muži 181-200 
8.Cohorna Petr st.1968reg. muži 161-180 
9.Vojtas Miloš1972nez. muži 200N 
10.Zajíček Miloš1968reg. muži 181-200 
TJ Sokol Žďárky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Tomáš1980reg. muži 91-100 
2.Bartoň Stanislav1977reg. muži 101-120 
3.Špaček Václav1998reg. muži 181-200 
4.Jerman Vojtěch2001reg. muži 181-200 
5.Kanozsay Martin1995reg. muži 219N 
6.Staněk Karel1954nez. muži  
TJ Horní Kostelec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rolínek Petr1970reg. muži N70 
2.Dobiáš Lubomír1953reg. muži 81-90 
3.Škoda Jiří1959reg. muži 91-100 
4.Drapač Petr st.1964reg. muži 101-120 
5.Liška Jiří1974reg. muži 101-120 
6.Mýl Karel1953reg. muži 101-120 
7.Čápová Lenka1966reg. muži N120 
8.Rosa Zdeněk1965reg. muži 121-140 
9.Kuřátko Miloš1966reg. muži 121-140 
10.Semerák Pavel1952reg. muži 121-140 
11.Ligač Jozef1957reg. muži N140.cizinec 
12.Brát Petr1960reg. muži 141-160 
13.Tichý Jan1959reg. muži 141-160 
14.Hrstka Milan1966reg. muži N219 
TJ Jiskra Jaroměř E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrobský Petr1958reg. muži 91-100 
2.Doubek Ondřej2001reg. muži 101-120 
3.Jirásek Petr1958reg. muži 121-140 
4.Kyška Jiří1957reg. muži 121-140 
5.Osladil Václav1960reg. muži 121-140 
6.Fidra Stanislav1962reg. muži 141-160 
7.Le Tiu1961reg. muži 161-180 
8.Tichý Tomáš1989reg. muži 180N 
9.Valčík Lukáš2000reg. muži 180N 
10.Pilař Jiří1998reg. muži NEZ 
11.Pisch Petr1965reg. muži NEZ 
12.Divecký Václav1966reg. muži 201-219 
Regionální přebor III. třídy
TJ Sokol Vysoká Srbská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Thér Milan1986reg. muži 141 
2.Macháčková Blanka1986reg. muži 141 
3.Špaček Václav1970reg. muži 161 
4.Belák Kamil1987reg. muži 161 
5.Svatoš Radek1978reg. muži 180N 
6.Thér Josef1959reg. muži 200N 
7.Teichmann Roman1975reg. muži 219N 
8.Sedláček Radek1994nez. muži  
9.Divíšek David1977nez. muži  
TJ Náchod D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Majdiak Jan1992reg. muži 121-140 
2.Ptáček Petr1972reg. muži 121-140 
3.Madarász Štefan1960reg. muži 121-140 
4.Zetek Libor1959reg. muži 121-140 
5.Rojt Jan1959reg. muži 141-160 
6.Matouš Josef1971reg. muži 219N 
TJ Lokomotiva Meziměstí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži N160cizinec 
2.Bek Miroslav1949reg. muži 161-180 
3.Krejčí Jan1975reg. muži 181-200 
4.Kuchta Petr1955reg. muži N219 
5.Krejčová Kateřina2008kraj. mžy 16 
6.Čápová Ella2010kraj. nžy 8 
7.Krejčí Matěj2013nez. nži  
8.Czarnecki Jakub1996nez. muži cizinec 
TJ Jiskra Jaroměř F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Osladil Václav1960reg. muži 121-140 
2.Fidra Stanislav1962reg. muži 141-160 
3.Le Tiu1961reg. muži 161-180 
4.Tichý Tomáš1989reg. muži 180N 
5.Munzar Jiří1957reg. muži 180N 
6.Valčík Lukáš2000reg. muži 180N 
7.Divecký Václav1966reg. muži 201-219 
8.Hardubejová Anna1964reg. muži 219N 
Orel jednota Bohuslavice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ungrád Jiří1976reg. muži 141-160 
2.Prušinovský Jiří1957reg. muži 141-160 
3.Němeček Vítězslav1956reg. muži 181-200 
4.Smola Jan1955reg. muži 201-219 
5.Lejsek Petr1965reg. muži 219N 
6.Franc Jan1972reg. muži nezařazen 
7.Stuchlík Zdeněk1955reg. muži nezařazen 
8.Mervart Václav1945reg. muži nezařazen 
TJ Knauf Lipí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelený Petr1991reg. muži 81-90 
2.Andrejsová Markéta1976reg. muži 141-160 
3.Sokol Zdeněk1948reg. muži 161-180 
4.Šilar Karel1971reg. muži 181-200 
5.Schwarz Vít1966reg. muži 200N 
6.Leixnerová Jana1968reg. muži 201-219 
7.Hepnar Jan1957nez. muži  
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Leisek Otakar1957reg. muži N 160 
2.Joneš Miloslav1969reg. muži 161 - 180 
3.Kreuzig Robert1957reg. muži 161 - 180 
4.Novotný Michal2005reg. muži 181 - 200 
5.Macák Martin1970reg. muži N 180 
6.Holeček David2005reg. muži N 200 
7.Kozák Ondřej1998kraj. muži N 219 
8.Matuška Petr1954reg. muži N 219 
9.Steinová Klára2006kraj. dky 14 
10.Kuhajdíková Pavlína2004kraj. dky 15 
11.Nápravník Ondřej2010kraj. mži 20 - 22 
12.Matuška Tomáš2012kraj. mži 28.-29.Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
13.Gorol Adam2012kraj. mži 32 - 35 
14.Cejnarová Tereza2009kraj. mžy 17 - 19 
15.Škoda Jaroslav1978nez.  
16.Svoboda Jakub2001nez.  
TJ Sokol Česká Skalice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubeš Jaroslav1941reg. muži 121-140 
2.Prosa Stanislav1950reg. muži N140 
3.Ošťádal Jaroslav ml.1984reg. muži 141-160 
4.Bekr Milan1971reg. muži N160 
5.Špreňarová Miroslava1964reg. muži N160 
6.Hamza Daniel1990reg. muži N160 
7.Postupa Jan1977reg. muži 161-180 
8.Hrubý Bohuslav1955reg. muži 161-180 
9.Čáp Petr1964reg. muži 161-180 
TJ Sokol Jasenná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Vratislav1960reg. muži 121 - 140 
2.Duben Tomáš1972reg. muži 141 - 160 
3.Šuták Pavel1957reg. muži 141 - 160 
4.Dvořák Karel1956reg. muži 161 - 180 
5.Dubnová Alena1971reg. muži 181 - 200 
6.Karel Jiří1973reg. muži 181 - 200 
7.Sedláček Petr1974reg. muži 200N 
TJ Sokol Stěžery D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Jiří1982reg. muži 61-70 
2.Rákosník Josef1934reg. muži 61-70 
3.Krása Jakub2005reg. muži 61-70 
4.Šanc Tomáš2008reg. muži 71-76 
5.Balcar Vojtěch2008reg. muži 71-76 
6.Suchánek Filip2006reg. muži 71-76 
7.Veldon John2008reg. muži 71-76 
8.Vít Matyáš2006reg. muži 71-76 
9.Simonová Barbora2005reg. muži N76 
10.Šimek Karel1960reg. muži neklas. 
11.Stejskal Vojtěch2007reg. muži neklas. 
12.Šanc Vojtěch1995reg. muži neklas. 
TJ Sokol Velký Dřevíč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaníček Michal1968reg. muži 101-120 
2.Beran Pavel1975reg. muži 141-160 
3.Míšek Petr1969reg. muži 141-160 
4.Bartoš Jan1975reg. muži 219N 
5.Šubrt Arne1962reg. muži 219N 
6.Posnar Petr1976reg. muži N 
TJ Horní Kostelec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mýl Karel1953reg. muži 101-120 
2.Kuřátko Miloš1966reg. muži 121-140 
3.Semerák Pavel1952reg. muži 121-140 
4.Brát Petr1960reg. muži 141-160 
5.Ligač Jozef1957reg. muži N140.cizinec 
6.Tichý Jan1959reg. muži 141-160 
7.Liška Lukáš2006reg. muži 181-200 
8.Hrstka Milan1966reg. muži N219 
9.Šimůnek Josef1948reg. muži N219 
Regionální přebor IV. třídy
TJ Sokol České Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borůvka Petr1978reg. muži N160. 
2.Javornický Aleš1975reg. muži 181-200. 
3.Nováček Jiří1977reg. muži 181-200. 
4.Zítko Pavel1947reg. muži 181-200. 
5.Čermák Jiří1951nez.  
TJ Sokol Horní Radechová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Králíček Jaromír1958reg. muži 161-180 
2.Lanta Robert1971reg. muži 201-219 
3.Seidl Pavel1974reg. muži 201-219 
4.Vlček Petr1995reg. muži 201-219 
5.Jirásek Lukáš1986reg. muži N 
6.Gonák Aleš1966reg. muži N 
7.Horčička Libor1981reg. muži N 
8.Koblížek Jiří1965reg. muži N 
9.Kašpar Petr1965reg. muži N 
TJ START Náchod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dörrová Iva1960reg. muži nkl 
2.Malinová Radka1970reg. muži nkl 
3.Nováková Štěpánka1969reg. muži nkl 
4.Šimůnková Hana1964reg. muži nkl 
5.Slavík Stanislav1946reg. muži nkl 
6.Šolc Zdeněk ml.1963reg. muži nkl 
7.Šolc Zdeněk st.1943reg. muži nkl 
8.Tlapák Vratislav1948reg. muži nkl 
TJ Sokol Zbečník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadílek Jan1967reg. muži 141-160 
2.Červený Karel1964reg. muži 181-200 
3.Herzog Antonín1955reg. muži 201-219 
4.Štencl Josef1949reg. muži 201-219 
5.Štencl Josef ml.1974reg. muži 201-219 
6.Friede Norbert1964reg. muži 220N 
TJ Nahořany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voborník Petr1967reg. muži 181-200 
2.Vlášek Kamil1978reg. muži 181-200 
3.Vlášek Aleš1980reg. muži 201-219 
4.Kárník Vladimír1973reg. muži 201-219 
5.Flek Vladimír1959nez. muži  
6.Pavlát Radek1981nez. muži  
SKIPINEX Dolní Radechová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Pavel1978reg. muži 161-180 
2.Nývlt Petr1965reg. muži 161-180 
3.Morávek Pavel1972reg. muži 180N 
4.Vlček Miroslav1975reg. muži 181-200 
5.Nýč Bohuslav1950reg. muži 200N 
6.Lokvenc Miroslav1958reg. muži 200N 
7.Tichý Dragutin1959reg. muži 200N 
8.Gebrt Miloň1974reg. muži 219N 
9.Matys Jaromír1968nez. muži  
10.Rais Tomáš1987nez. muži  
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macák Martin1970reg. muži N 180 
2.Holeček David2005reg. muži N 200 
3.Matuška Petr1954reg. muži N 219 
4.Steinová Klára2006kraj. dky 14 
5.Kuhajdíková Pavlína2004kraj. dky 15 
6.Jedličková Hana2011kraj. dky 17 - 19 
7.Jedličková Ema2008kraj. dky 17 - 19 
8.Nápravník Ondřej2010kraj. mži 20 - 22 
9.Matuška Tomáš2012kraj. mži 28.-29.Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
10.Gorol Adam2012kraj. mži 32 - 35 
11.Cejnarová Tereza2009kraj. mžy 17 - 19 
12.Loudová Eliška2011kraj. nžy 18 - 20 
13.Vladovič Tomáš2010kraj. nži 24 - 27 
14.Buchal Oto2007nez.  
15.Vítek Josef1957nez.  
16.Kadaník Richard1969nez.  
17.Vrabec Vítězslav1967nez.  
TJ Sokol Česká Skalice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cimburek Jaroslav1949reg. muži 141-160 
2.Čáp Petr1964reg. muži 161-180 
3.Hrubý Bohuslav1955reg. muži 161-180 
4.Kuťák Vladimír1948reg. muži 181-200 
5.Špetla Jaromír1947reg. muži 201-219 
6.Dvořáčková Naděžda1959nez. N 
TJ Sokol Česká Skalice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamza Daniel1990reg. muži N160 
2.Postupa Jan1977reg. muži 161-180 
3.Kučera Jan1984reg. muži N219 
4.Závoďančík Martin2008nez.  
5.Janko Jan2006nez.  
6.Měšťanová Pavlína2006nez.  
7.Dřízal Tomáš2006nez. sži N 
TJ Sokol Velká Jesenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cohorna Petr st.1968reg. muži 161-180 
2.Cohorna Petr ml.1993reg. muži 181-200 
3.Zajíček Miloš1968reg. muži 181-200 
4.Vohralík Pavel1953reg. muži 201-219 
5.Fanta David1996reg. muži 200N 
6.Vojtas Miloš1972nez. muži 200N 
7.Zelený Lukáš1982reg. muži 219N 
TJ Sokol Libchyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Jiří1961reg. muži 61-70 
2.Kárník Milan1961reg. muži 71-80 
3.Kovalčík Josef1960reg. muži 161-180 
4.Kulhavý Petr1960reg. muži 161-180 
5.Hubka Tomáš1979reg. muži 181-200 
6.Konvalina Robert1976reg. muži 201-219 
7.Vacek Vladimír1958reg. muži N219 
TJ Sokol Jasenná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dubnová Alena1971reg. muži 181 - 200 
2.Karel Jiří1973reg. muži 181 - 200 
3.Sedláček Petr1974reg. muži 200N 
4.Coufal Pavel1971reg. muži 201 - 219 
5.Samek David1977reg. muži 201 - 219 
6.Holeček Martin1976reg. muži 219N 
TJ Horní Kostelec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk František1973reg. muži 121-140 
2.Ligač Jozef1957reg. muži N140.cizinec 
3.Tichý Jan1959reg. muži 141-160 
4.Liška Lukáš2006reg. muži 181-200 
5.Lišková Kateřina2006reg. muži 201-219 
6.Šťovíček Tomáš2004reg. muži 201-219 
7.Hrstka Milan1966reg. muži N219 
8.Šimůnek Josef1948reg. muži N219 
9.Koblása Lubomír1970reg. muži nez. 
10.Tichý Karel1968reg. muži nez. 
TJ Jiskra Jaroměř G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Munzar Jiří1957reg. muži 180N 
2.Divecký Václav1966reg. muži 201-219 
3.Hardubejová Anna1964reg. muži 219N 
4.Kuneš Jan1957reg. muži NEZ 
5.Nedomlel Konstantin1969reg. muži NEZ 
6.Kočica Matyáš2008reg. muži NEZ 
7.Kočica Michal2005reg. muži NEZ 
8.Zapletal Jan2007reg. muži NEZ 
9.Vejroch Jiří2008reg. muži NEZ 
10.Konečný Miloš1940reg. muži NEZ 
Regionální přebor mládeže
TJ Slovan Broumov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrychová Leona2003reg. dky 2 
2.Doubravová Eliška2004reg. dky 3 
3.Macháček Adam2008reg. mži 5 
4.Lux Jan2007reg. mži 7 
5.Macháček Matyáš2008reg. mži 16 
6.Bitvar Richard2009reg. nži 13 
7.Lukašák Filip2009nez. mži  
TJ Jiskra Jaroměř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočica Michal2005reg. dci 13 
2.Kvaček Matěj2005reg. dci 15 
3.Zapletal Jan2007reg. dci 33 
4.Vejroch Jiří2008reg. dci 41 
5.Kočica Matyáš2008reg. dci 42 
6.Palusková Kristýna2011reg. dci 60 
7.Jelínek Alexandr2011reg. dci nez 
8.Holeček Karel2011reg. dci nez 
TTC Nové Město nad Metují A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrco Adam2006reg. sži 6. 
2.Dostál Josef2006reg. sži 7. 
3.Fröde David2006reg. sži 8. 
4.Dvořák Tomáš2005reg. sži 12. 
5.Mizera Petr2007reg. mži 3. 
6.Hrnčíř Šimon2008reg. mži 11. 
7.Matoulek Dominik2009reg. nži 11. 
8.Sláma Jakub2004reg. dci nkl. 
TJ Sokol Česká Skalice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závoďančík Martin2008kraj. mži 18 
2.Měšťanová Pavlína2006nez. mžy N 
3.Janko Jan2006nez. dci N 
4.Dřízal Tomáš2006nez. dci  
5.Dušek Filip2010nez. dci N 
6.Samková Veronika2010nez. nžy N 
7.Klouček Matěj2006nez. sži N 
8.Honzů Viktor2008nez. dci N 
9.Runštuk Martin2005nez. dci  
TJ Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Simonová Barbora2005kraj. sžy 12 
2.Šancová Veronika2006kraj. sžy neklas. 
3.Veldon John2008kraj. mži 13 
4.Stejskal Vojtěch2007kraj. sži neklas. 
5.Vít Matyáš2006kraj. sži neklas. 
6.Bartošek Matyáš2009kraj. nži 19-21 
7.Valenta Jan2010kraj. nži 34-41 
8.Nováková Tereza2009kraj. nžy 12 
9.Potočný Patrik2012kraj. nži neklas. 
10.Sak Vojtěch2011kraj. nži neklas. 
11.Rýgl Lukáš2011kraj. nži neklas. 
12.Svilias Dimitris Oliver2011kraj. nži neklas. 
TJ Lokomotiva Meziměstí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčová Kateřina2008kraj. mžy 16 
2.Čápová Ella2010kraj. nžy 8 
3.Krejčí Matěj2013nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy