Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RP I.třídy
TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurka Michal1962kraj. muži 162 
2.Nešetřil Jaroslav1978kraj. muži 162 
3.Žďárek Milan1962reg. muži 61-80 
4.Hloušek Robert1972reg. muži 61-80 
5.Sůra Jiří1979reg. muži 81-100 
6.Matyáš Radek1976reg. muži 81-100 
7.Rychtařík Roman1962reg. muži 101-120N 
8.Ashfield David1966reg. muži 121-128 
9.Čapek František1956reg. muži 121-128 
10.Matyáš Jakub2004reg. muži 121-128N 
11.Rudzinská Petra1977nez.  
12.Pech Lubomír1962nez.  
13.Skutil Michal1999nez.  
TJ Sokol Rosice nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Vladimír1948reg. muži 60 
2.Jedlička Matyáš2002reg. muži 81 - 100N 
3.Kala Richard2003reg. muži 101 - 120 
4.Šumpich Marek2004reg. muži 101 - 120 
5.Kára Petr1959reg. muži 101 - 120 
6.Zámečník Čestmír1950reg. muži 101 - 120 
7.Koudela Karel1972reg. muži 101 - 120 
8.Kira Michal1948reg. muži 101 - 120 
9.Michalovích Petr1964reg. muži 101 - 120 
10.Suchý David1974reg. muži nez. 
11.Holeka Adam2003reg. muži 121 - 128 
12.Mrštík Oldřich1948reg. muži nez. 
13.Vojtíšek Vratislav1943reg. muži nez. 
14.Černý Adam2003reg. muži nez. 
15.Kala Daniel1978reg. muži nez. 
16.Koblížek Matyáš2006reg. muži nez. 
17.Ruscitto Mathias2010reg. muži nez. 
18.Mrázek Kliment2001reg. muži nez. 
19.Kabeláčová Barbora2010reg. muži nez. 
20.Riegerová Agáta2008reg. muži nez. 
TJ Jiskra Holice,z.s. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Víšek Roman1987kraj. muži 91-100 
2.Zajíček Miroslav1987reg. muži 60N 
3.Theodor Jiří1963reg. muži 61-80 
4.Andrlík Tomáš1979reg. muži 61-80 
5.Málek Jiří nejml.2002reg. muži 61-80N 
6.Murdych Tomáš1970reg. muži 61-80N 
7.Košťál Jiří1962reg. muži 61-80N 
8.Kněžour Roman1972reg. muži 81-100 
9.Klouček Jaroslav1975reg. muži 101-120 
10.Moravec Miroslav1961reg. muži 101-120N 
11.Hendrych Jakub1973reg. muži 101-120N 
12.Krejza Josef1943reg. muži 101-120N 
13.Kyncl František1939reg. muži 121-128N 
14.Krejčík Libor1973nez. muži  
15.Pečinka Vítězslav1950nez. muži  
16.Klouček Jan2005nez. muži  
17.Theodor Daniel1993nez. muži  
18.Bureš Viktor2008nez. muži  
19.Hendrych Lukáš2007nez. muži  
20.Rufr Martin2007nez. muži  
21.Skopal Přemysl2009nez. muži  
USK Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Matouš1989nez. muži 43N 
2.Sedláček Michal1970reg. muži 43 
3.Heřmánková Andrea1998reg. muži 46 
4.Prusek Ondřej1974reg. muži 52 
5.Čečotka Ladislav1981reg. muži 81-100N 
6.Chvojka Jan1968reg. muži N 
7.Hlaváček Martin1993reg. muži 121-128N 
8.Kvapil Jiří1974nez. muži N 
9.Návesník Jakub1985reg. muži 61-80 
10.Nečas Ondřej1974reg. muži 101-120N 
11.Němcová Dana1963reg. muži 81-100N 
12.Velechová Adéla1993reg. muži 61-80 
13.Vlček Miroslav1955reg. muži 61-80N 
TJ Tesla Pardubice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miřejovský Jan1961reg. muži 48 
2.Kalhous Vlastimil1953reg. muži 56 
3.Makalouš Vladimír1955reg. muži 59 
4.Kolísek Miroslav1962reg. muži 61-80 
5.Novák Milan1956reg. muži 61-80N 
6.Nadrchal Ladislav1953reg. muži 81-100 
7.Stano Jan1967reg. muži 81-100 
8.Jelínek Milan1973reg. muži 81-100 
9.Sedláček Ivo1962reg. muži 101-120 
10.Nadrchal Jaroslav1956reg. muži 101-120 
11.Vojtěch Jaroslav1964reg. muži 101-120 
12.Bogapov Martin1969reg. muži 101-120N 
TJ Tesla Pardubice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herudek Miroslav1964kraj. muži 162N 
2.Vojtěch Petr1993reg. muži 49 
3.Bayerová Anežka ml.2003reg. muži 55 
4.Záleský Martin2007reg. muži 57Hostování z DTJ Hradec Králové
5.Vitvar Ondřej1998reg. muži 61-80 
6.Tvrdík Jan1987reg. muži 61-80 
7.Firich Ladislav1948reg. muži 61-80 
8.Karcol Jaroslav1964reg. muži 61-80 
9.Beránková Romana1965reg. muži 81-100 
10.Firich Luděk1977reg. muži 81-100 
11.Korcová Eva1967reg. muži 81-100 
12.Weber Jan1966reg. muži 101-120 
13.Bubeník Martin1966reg. muži 101-120 
14.Rubeš Přemysl1984reg. muži 101-120N 
15.Kadleček Vojtěch2004reg. muži 101-120N 
SK TTC Slovan Pardubice, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrych Pavel1966reg. muži 46N 
2.Karabec Pavel1970reg. muži 54 
3.Salavec Luboš1955reg. muži 61-80 
4.Baloušek Miroslav1958reg. muži 61-80 
5.Dubišar Jindřich1951reg. muži 81-100 
6.Rosulek Roman1964reg. muži 101-120 
7.Kortan Vlastimil1951reg. muži 101-120 
8.Dostál Zdeněk1955reg. muži N 
TJ Loko Pardubice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Michal1965kraj. muži 121.-140. 
2.Václavek Michal1975reg. muži 44. 
3.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 60.N 
4.Nová Věra1954reg. muži 61.-80. 
5.Novák Karel1947reg. muži 81.-100. 
6.Košťál Jiří1961nez. muži  
7.Pytlík Jiří1969nez. muži  
8.Mandysová Ivana1963nez. muži  
TJ Loko Pardubice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaňůr Josef1966kraj. muži 121.-140. 
2.Mandys Ota1963reg. muži 56.N 
3.Šimůnek Michal1979reg. muži 61.-80. 
4.Hemerka Jiří1961reg. muži 61.-80. 
5.Valenta Petr1953reg. muži 81.-100. 
6.Hošek Petr1960reg. muži 101.-120. 
7.Horáková Eva1948reg. muži 101.-120.N 
TJ Spartak Sezemice, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Levai Vojtěch1984reg. muži 50-51 
2.Rudzinski Radek1966reg. muži 50-51 
3.Kouba Ondřej1984reg. muži 50-51N 
4.Hořeňovský David1983reg. muži 58 
5.Pitaš Jiří ml.1984reg. muži 61-80 
RP II.třídy
Sokol Ostřetín z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopka Oldřich1962reg. muži 81-100 
2.Toušek Petr1967reg. muži 101-120 
3.Pulpit Martin1965reg. muži 101-120 
4.Hejl Milan1972reg. muži 101-120 
5.Novotný Petr1973reg. muži 121-129 
6.Teplý Jiří1962reg. muži 121-129 
TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sůra Jiří1979reg. muži 81-100 
2.Matyáš Radek1976reg. muži 81-100 
3.Rychtařík Roman1962reg. muži 101-120N 
4.Ashfield David1966reg. muži 121-128 
5.Čapek František1956reg. muži 121-128 
6.Matyáš Jakub2004reg. muži 121-128N 
7.Pech Lubomír1962nez.  
8.Skutil Michal1999nez.  
TJ Sokol Rosice nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kára Petr1959reg. muži 101 - 120 
2.Zámečník Čestmír1950reg. muži 101 - 120 
3.Kira Michal1948reg. muži 101 - 120 
4.Koudela Karel1972reg. muži 101 - 120 
5.Mrštík Oldřich1948reg. muži nez. 
6.Michalovích Petr1964reg. muži 101 - 120 
7.Holeka Adam2003reg. muži 121 - 128 
8.Černý Adam2003reg. muži nez. 
9.Kala Daniel1978reg. muži nez. 
10.Koblížek Matyáš2006reg. muži nez. 
11.Suchý David1974reg. muži nez. 
12.Vojtíšek Vratislav1943reg. muži nez. 
13.Mrázek Kliment2001reg. muži nez. 
14.Ruscitto Mathias2010reg. muži nez. 
15.Kabeláčová Barbora2010reg. muži nez. 
16.Riegerová Agáta2008reg. muži nez. 
TJ Jiskra Holice,z.s. "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Málek Jiří nejml.2002reg. muži 61-80N 
2.Murdych Tomáš1970reg. muži 61-80N 
3.Košťál Jiří1962reg. muži 61-80N 
4.Kněžour Roman1972reg. muži 81-100 
5.Klouček Jaroslav1975reg. muži 101-120 
6.Moravec Miroslav1961reg. muži 101-120N 
7.Hendrych Jakub1973reg. muži 101-120N 
8.Krejza Josef1943reg. muži 101-120N 
9.Kyncl František1939reg. muži 121-128N 
10.Krejčík Libor1973nez. muži  
11.Pečinka Vítězslav1950nez. muži  
12.Klouček Jan2005nez. muži  
13.Theodor Daniel1993nez. muži  
14.Bureš Viktor2008nez. muži  
15.Hendrych Lukáš2007nez. muži  
16.Rufr Martin2007nez. muži  
17.Skopal Přemysl2009nez. muži  
18.Vohralík Oldřich1942nez. muži  
USK Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Návesník Jakub1985reg. muži 61-80 
2.Velechová Adéla1993reg. muži 61-80 
3.Vlček Miroslav1955reg. muži 61-80N 
4.Němcová Dana1963reg. muži 81-100N 
5.Čečotka Ladislav1981reg. muži 81-100N 
6.Chvojka Jan1968reg. muži N 
7.Hlaváček Martin1993reg. muži 121-128N 
8.Kvapil Jiří1974nez. muži N 
9.Nečas Ondřej1974reg. muži 101-120N 
TJ Tesla Pardubice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Firich Ladislav1948reg. muži 61-80 
2.Novák Milan1956reg. muži 61-80N 
3.Firich Luděk1977reg. muži 81-100 
4.Nadrchal Ladislav1953reg. muži 81-100 
5.Weber Jan1966reg. muži 101-120 
6.Bogapov Martin1969reg. muži 101-120N 
7.Vodehnal Jan1954nez.  
8.Kobera Michal2009nez.  
9.Velinský Jan1954nez.  
TJ Tesla Pardubice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tvrdík Jan1987reg. muži 61-80 
2.Karcol Jaroslav1964reg. muži 61-80 
3.Beránková Romana1965reg. muži 81-100 
4.Korcová Eva1967reg. muži 81-100 
5.Bubeník Martin1966reg. muži 101-120 
6.Rubeš Přemysl1984reg. muži 101-120N 
7.Kadleček Vojtěch2004reg. muži 101-120N 
8.Lukeš Martin1963nez.  
9.Merta Pavel1960nez.  
10.Potůčková Anděla1934nez.  
11.Přiklopil Aleš2007nez.  
12.Vykoukal Tomáš2006nez.  
TJ Tesla Pardubice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stano Jan1967reg. muži 81-100 
2.Jelínek Milan1973reg. muži 81-100 
3.Sedláček Ivo1962reg. muži 101-120 
4.Nadrchal Jaroslav1956reg. muži 101-120 
5.Vojtěch Jaroslav1964reg. muži 101-120 
6.Velešovský František1946nez.  
7.Ryšavý Václav1943nez.  
Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šrajer Martin1981reg. muži 61-80 
2.Čermák Zdeněk1964reg. muži 81-100 
3.Pešina Martin1975reg. muži 121-128 
4.Brojír Vlastislav1946reg. muži 121-128 
5.Svoboda Tomáš1983reg. muži 121-128 
6.Bahník Aleš1982reg. muži Nezařazen 
Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vich Rudolf1975reg. muži 61-80 
2.Čapek Lukáš1979reg. muži 81-100 
3.Votruba Lukáš1972reg. muži 81-100 
4.Hořenovský Radek1968reg. muži 81-100 
5.Pulkrábek Václav1962reg. muži 121-128N 
6.Novák Petr1963reg. muži N 
7.Votruba Vojtěch1999reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy