Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1. třídy
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jiří1965kraj. muži 121-141 
2.Sadloň Michal1984kraj. muži 201-230 
3.Čermák Oldřich1963kraj. muži 201-230 
4.Vojtíšek Radek1979kraj. muži 201-230 
5.Sadloň Jozef st.1958reg. muži 61-70 
6.Krystlík Michal1976reg. muži 61-70 
7.Sekyra Pavel1960reg. muži 71-80 
8.Matějů Jan1972reg. muži 71-80 
9.Berger Jiří1954reg. muži 71-80 
10.Rozum Martin1977reg. muži 101-120 
11.Štefanides Petr1966reg. muži 121-140 
12.Jura Pavel1955reg. muži 121-140 
13.Matějů Petr1952reg. muži 141-170 
14.Jasanský Jiří1972reg. muži 141-170 
15.Vašata Stanislav1971reg. muži 141-170 
16.Čermák Libor1973reg. muži 171-200 
TJ Baník Vamberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotyza Ondřej1973kraj. muži 121-141 
2.Macháček Michal1977kraj. muži 201-230 
3.Kosek Jan1973kraj. muži 231-260 
4.Melkes Vítězslav ml.1971reg. muži 42 
5.Podolka Jan1947reg. muži 48 
6.Jedlinský Jiří1974reg. muži 51-60 
7.Michera Martin st.1973reg. muži 61-70 
8.Novák Radovan1962reg. muži 81-90 
9.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 91-100 
10.Panocha Jiří2002reg. muži 101-120 
11.Pavel Petr1967reg. muži 141-170 
12.Urbánek Tomáš2006reg. muži 201-230 
13.Michera Martin ml.2003reg. muži 201-230 
TJ Start Olešnice v Orlických horách A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínek Jiří st.1967reg. muži 21 
2.Mencl Jan1958reg. muži 51-60 
3.Rubeš Jaroslav1959reg. muži 61-70 
4.Ksandr Jan st.1969reg. muži 81-90 
5.Ksandr Jan ml.1988reg. muži 81-90 
6.Komůrka Václav ml.1990reg. muži 121-140 
7.Tamáš Lukáš1990reg. muži 121-140 
8.Novotný Jaromír st.1963reg. muži 141-170 
9.Pařízek Jan1993reg. muži 141-170 
10.Sedláček Josef1981reg. muži 141-170 
11.Dufek Daniel1975reg. muži 171-200 
12.Sedláčková Veronika1984reg. muži N171-200 
13.Pařízek Marcel1971reg. muži 201-230 
14.Škoda Milan1968reg. muži 231-248 
15.Ksandr Jiří1967reg. muži 231-248 
16.Dohnanský Pavel1975nez. muži  
17.Gottwald Radek1998nez. muži  
18.Krivčík Anton1960nez. muži  
19.Pola Dominik2000nez. muži  
20.Pola Jiří1972nez. muži  
21.Rudolf Petr1974nez. muži  
TTC Kostelec nad Orlicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petr Lukáš2006kraj. muži 142-170 
2.Lipenský Jakub2004kraj. muži 201-230 
3.Myšák Luděk1967reg. muži N 51-60 
4.Dušek Josef1965reg. muži 81-90 
5.Dubský Filip2003reg. muži 81-90 
6.Petr Radim2002reg. muži 91-100 
7.Lipenský Jaroslav1979reg. muži 141-170 
8.Zavacký Vojtěch2006reg. muži 141-170 
9.Hladký Radovan2009reg. muži 201-230 
10.Mejtský David2009reg. muži 201-230 
11.Zavacký Matěj2009reg. muži neklasifikován 
12.Novotný Lukáš2003reg. muži 61- 70Střídavý start z SK Záměl, z.s.
TTC Kostelec nad Orlicí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Robert1969kraj. muži N 200 
2.Malínský Milan1956kraj. muži 201-230 
3.Šilar Petr1969kraj. muži N 230 
4.Jenčík Ladislav1963kraj. muži 231-260 
5.Bartoš Petr1964reg. muži 61-70 
6.Čermák Josef1999reg. muži 101-120 
7.Šimon Petr1974reg. muži 101-120 
8.Beran Jan1964reg. muži 141-170 
9.Lerch Luboš1955reg. muži 171-200 
TJ Peklo nad Zdobnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frejvald Josef1974reg. muži 37 
2.Pavlišta Milan1974reg. muži 61-70 
3.Zeman Petr1976reg. muži 101-120 
4.Krsek Oldřich1951reg. muži 101-120 
5.Harbich František1957reg. muži 121-140 
6.Krsek Václav1953reg. muži 121-140 
7.Kalců Jiří1972reg. muži 121-140 
8.Sedláček Miroslav1948reg. muži 121-140 
9.Mizera Zdeněk1953reg. muži 141-170 
10.Mikyska Alan1971reg. muži 141-170 
TJ Sokol Častolovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ešpandr Pavel1992reg. muži 13 
2.Schmied Zbyněk1971reg. muži 17 
3.Podolský Milan1969reg. muži 18 
4.Beneš Martin1978reg. muži 19 
5.Kunčar Michal1978reg. muži 51-60 
6.Myšák Radek1982reg. muži 101-120 
7.Ešpandr Jan1991reg. muži 101-120 
8.Schmied Daniel2002reg. muži 171-200 
TJ Sokol Častolovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podolský Tomáš1980reg. muži 33 
2.Jíra Milan1973reg. muži 34 
3.Krystlík Aleš1974reg. muži 61-70 
4.Šmejkal Jiří st.1958reg. muži 61-70 
5.Frýda Miroslav1976reg. muži 101-120 
6.Štauber Jiří1971reg. muži 141-170 
7.Koblása Luboš1959reg. muži 141-170 
8.Kubrt Petr1943reg. muži N 
9.Podolský Martin1971reg. muži N 
10.Šupler Ondřej2005reg. muži N 
11.Šupler Evžen1973reg. muži N 
12.Málek Miloš1977reg. muži N 
13.Praus Zdeněk1977reg. muži N 
TTC Lhoty u Potštejna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michl Jakub2003kraj. muži 231 - 260Hostování z SK Dobré, z.s.
2.Kovaříček Matěj2006kraj. muži N 260Hostování z SK Dobré, z.s.
3.Drahoš Zdeněk1971reg. muži 46 
4.Trnka Jan1969reg. muži 51- 60 
5.Marek Jiří1992reg. muži 51 - 60 
6.Matějus Leoš1970reg. muži 61 - 70 
7.Bříza Jaroslav1962reg. muži 71 - 80 
8.Jakubec František1966reg. muži 91 - 100 
9.Vevjora Rostislav1954reg. muži 101 - 120 
10.Hájek Libor1977reg. muži 121 - 140 
11.Jireš Miloslav1973nez.  
KPST Záhornice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šitinová Petra1985reg. muži N15 
2.Kovaříček Jiří1962reg. muži 28 
3.Šichan Radek1974reg. muži 30 
4.Kovaříček Roman1987reg. muži 50 
5.Kovaříček Josef1950reg. muži 49 
6.Jarkovský Petr1975reg. muži 51-60 
7.Rydlová Jolana1993reg. muži N71-80 
8.Pícha Aleš1992reg. muži 141-170 
9.Růžička David2001reg. muži 141-170 
10.Kovaříček Ondřej1980reg. muži 141-170 
11.Findejs Stanislav1968reg. muži 171-200 
1. FC Rokytnice v Orlických horách A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Petr1970reg. muži 43 
2.Rücker Miroslav st.1973reg. muži 44 
3.Brůna Václav1959reg. muži 51-60 
4.Klátová Zuzana1991reg. muži N61-70 
5.Potužník Ondřej1986reg. muži 81-90 
6.Štěpánek Roman1974reg. muži 101-120 
7.Štefek Antonín1972reg. muži 101-120 
8.Štefek Michal1970reg. muži 121-140 
9.Lavrenčík Petr1955reg. muži 121-140 
10.Holenda Tomáš1966reg. muži 141-170 
11.Rajnoha David1978reg. muži 141-170 
12.Holenda Vratislav1977reg. muži 141-170 
13.Rücker Tomáš1972reg. muži 141-170 
14.Šreibr Miloslav1961reg. muži 171-200 
15.Novák Jan1969reg. muži 171-200 
16.Toncr Libor1974reg. muži 201-230 
17.Ksandr Martin1972reg. muži 231-248 
18.Pavlišta Miroslav2004reg. muži 231-248 
19.Podolský David1977nez. muži  
20.Rykr Radomil1969nez. muži  
21.Vencl Zdeněk1976nez. muži  
SK Týniště nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závodní Zbyněk1976reg. muži 51-60 
2.Houštěk Petr1970reg. muži 71-80 
3.Duzbaba Jaroslav1949reg. muži 81-90 
4.Strnad Otto1973reg. muži 81-90 
5.Zaňka Václav1950reg. muži 121-140 
6.Brom Luděk1968reg. muži 171-200 
7.Ptáček Petr1968reg. muži 171-200 
8.Sedláček Petr st.1958nez. muži  
9.Korbelová Romana1971nez. muži  
Regionální přebor 2. třídy
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadloň Jozef st.1958reg. muži 61-70 
2.Krystlík Michal1976reg. muži 61-70 
3.Sekyra Pavel1960reg. muži 71-80 
4.Berger Jiří1954reg. muži 71-80 
5.Matějů Jan1972reg. muži 71-80 
6.Rozum Martin1977reg. muži 101-120 
7.Štefanides Petr1966reg. muži 121-140 
8.Jura Pavel1955reg. muži 121-140 
9.Matějů Petr1952reg. muži 141-170 
10.Vašata Stanislav1971reg. muži 141-170 
11.Unger Jaroslav1967reg. muži 141-170 
12.Jasanský Jiří1972reg. muži 141-170 
13.Čermák Libor1973reg. muži 171-200 
14.Hylas Pavel1972reg. mži 171-200 
15.Richter Václav1949reg. muži 201-230 
16.Krystlík Vladimír1946reg. muži 201-230 
17.Palla Rostislav1948reg. muži 201-230 
18.Korman Jan1949reg. muži 201-230 
19.Viesner Jiří1974reg. muži 201-230 
20.Mazánek Josef1950reg. mži N 
TJ Baník Vamberk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podolka Jan1947reg. muži 48 
2.Jedlinský Jiří1974reg. muži 51-60 
3.Michera Martin st.1973reg. muži 61-70 
4.Novák Radovan1962reg. muži 81-90 
5.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 91-100 
6.Panocha Jiří2002reg. muži 101-120 
7.Pavel Petr1967reg. muži 141-170 
8.Novotný Ladislav1944reg. muži 141-170 
9.Muller Otakar1959reg. muži 171-200 
10.Martinek Josef1949reg. muži 171-200 
11.Urbánek Tomáš2006reg. muži 201-230 
12.Michera Martin ml.2003reg. muži 201-230 
13.Šembera Dalibor2006reg. muži 201-230 
TTC Kostelec nad Orlicí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Petr1964reg. muži 61-70 
2.Dubský Filip2003reg. muži 81-90 
3.Petr Radim2002reg. muži 91-100 
4.Šimon Petr1974reg. muži 101-120 
5.Čermák Josef1999reg. muži 101-120 
6.Zavacký Vojtěch2006reg. muži 141-170 
7.Lipenský Jaroslav1979reg. muži 141-170 
8.Beran Jan1964reg. muži 141-170 
9.Lerch Luboš1955reg. muži 171-200 
10.Ďoubek Josef1965reg. muži 171-200 
11.Moravec Josef1977reg. muži 171-200 
12.Hladký Radovan2009reg. muži 201-230 
13.Mejtský David2009reg. muži 201-230 
14.Krčmář Tomáš2008reg. muži 231-248 
15.Plocek Michal2006reg. muži 231-248 
16.Zavacký Matěj2009reg. muži neklasifikován 
TJ Prorubky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Jiří1966reg. muži 51-60 
2.Severýn Pavel1976reg. muži 71-80 
3.Krejčí Jaroslav1954reg. muži 91-100 
4.Plašil Miroslav1964reg. muži 121-140 
5.Černý Pavel1952reg. muži nezařazen 
TTC Lhoty u Potštejna C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jiří1992reg. muži 51 - 60 
2.Matějus Leoš1970reg. muži 61 - 70 
3.Bříza Jaroslav1962reg. muži 71 - 80 
4.Jakubec František1966reg. muži 91 - 100 
5.Vevjora Rostislav1954reg. muži 101 - 120 
6.Hájek Libor1977reg. muži 121 - 140 
7.Jireš Miloslav1973nez.  
8.Junek Dušan1968nez. muži  
KPST Záhornice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovaříček Josef1950reg. muži 49 
2.Jarkovský Petr1975reg. muži 51-60 
3.Rydlová Jolana1993reg. muži N71-80 
4.Kovaříček Ondřej1980reg. muži 141-170 
5.Pícha Aleš1992reg. muži 141-170 
6.Růžička David2001reg. muži 141-170 
7.Findejs Stanislav1968reg. muži 171-200 
8.Rathouský Lukáš1998reg. muži 171-200 
9.Říčář Jan1996reg. muži 171-200 
10.Vaněčková Jana1980reg. muži N171-200 
11.Paseka Vlastimil1977reg. muži N. 
12.Botlík Martin1982reg. muži N. 
13.Holanec Jakub2008reg. muži N.Hostování z SK Dobré, z.s.
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Pavel1971reg. muži 71-80 
2.Bartoš Jindřich1960reg. muži 71-80 
3.Bolehovský Karel1961reg. muži 91-100 
4.Merganc Jiří1952reg. muži 101-120 
5.Petřík Michal1970reg. muži 101-120 
6.Vyhnálek Jaroslav1962reg. muži 101-120 
7.Suchomel Jaroslav1977reg. muži 101-120 
8.Ketner Karel1958reg. muži 121-140 
9.Riesner Karel1959reg. muži 121-140 
10.Dvořáček Václav1949reg. muži 171-200 
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Griščenko Jan1993reg. muži 45 
2.Hubek Petr1976reg. muži 101-120 
3.Chlumecký Leoš1953reg. muži 121-140 
4.Křen Vladimír1960reg. muži 141-170 
5.Hájek Jaroslav1960reg. muži 141-170 
6.Lebruška Michal1974reg. muži 141-170 
7.Plašil Jan1967reg. muži 141-170 
8.Flégl Lukáš1989reg. muži 171-200 
9.Olšavský Miroslav1970reg. muži 171-200 
10.Hrabák Dušan1959reg. muži 201-230 
11.Bednář Vojtěch2003reg. muži 201-230 
12.Serbousek Petr1969reg. muži 201-230 
13.Kaplan Jiří1965reg. muži 201-230 
14.Lebruška Jaroslav1950reg. muži 231-248 
15.Šulc Jiří1962reg. muži 231-248 
16.Mazura Miroslav1981reg. muži n 
17.Pišl Zdeněk1988reg. muži n 
18.Šulcová Pavla1992reg. muži n 
SK Solnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubec Martin1978reg. muži 41 
2.Kubec Jiří ml.1976reg. muži 71-80 
3.Holoubek Václav1973reg. muži 81-90 
4.Novák Petr1977reg. muži 101-120 
5.Hrubý Milan1943reg. muži 171-200 
6.Havran Luděk1974reg. muži 201-230 
7.Brich Jiří1974reg. muži 201-230 
8.Kubec Jiří st.1954reg. muži 201-230 
9.Zezulka Kamil1977reg. muži 201-230 
10.Kříčenský Richard1970reg. muži 201-230 
11.Rybka Ivan1961nez.  
12.Moravec Tomáš1995nez.  
SK Kounov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vymetálek Jan1977reg. muži 47 
2.Ruffer Pavel1964reg. muži 51-60 
3.Janko Petr1963reg. muži 71-80 
4.Kolář Radek1974reg. muži 91-100 
5.Stejskal Jiří1977nez. muži  
6.Bašek Jaroslav1970nez. muži  
Regionální přebor 3. třídy
TJ Start Olešnice v Orlických horách B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ksandr Jan ml.1988reg. muži 81-90 
2.Komůrka Václav ml.1990reg. muži 121-140 
3.Tamáš Lukáš1990reg. muži 121-140 
4.Novotný Jaromír st.1963reg. muži 141-170 
5.Pařízek Jan1993reg. muži 141-170 
6.Sedláček Josef1981reg. muži 141-170 
7.Dufek Daniel1975reg. muži 171-200 
8.Sedláčková Veronika1984reg. muži N171-200 
9.Pařízek Marcel1971reg. muži 201-230 
10.Škoda Milan1968reg. muži 231-248 
11.Ksandr Jiří1967reg. muži 231-248 
12.Dohnanský Pavel1975nez. muži  
13.Gottwald Radek1998nez. muži  
14.Krivčík Anton1960nez. muži  
15.Pola Dominik2000nez. muži  
16.Pola Jiří1972nez. muži  
17.Rudolf Petr1974nez. muži  
TTC Kostelec nad Orlicí F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Josef1999reg. muži 101-120 
2.Lipenský Jaroslav1979reg. muži 141-170 
3.Zavacký Vojtěch2006reg. muži 141-170 
4.Beran Jan1964reg. muži 141-170 
5.Lerch Luboš1955reg. muži 171-200 
6.Ďoubek Josef1965reg. muži 171-200 
7.Moravec Josef1977reg. muži 171-200 
8.Krčmář Tomáš2008reg. muži 231-248 
9.Plocek Michal2006reg. muži 231-248 
10.Zavacký Matěj2009reg. muži neklasifikován 
11.Kotásek Jiří1951reg. muži neklasifikován 
TJ Peklo nad Zdobnicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harbich František1957reg. muži 121-140 
2.Krsek Václav1953reg. muži 121-140 
3.Kalců Jiří1972reg. muži 121-140 
4.Sedláček Miroslav1948reg. muži 121-140 
5.Mizera Zdeněk1953reg. muži 141-170 
6.Mikyska Alan1971reg. muži 141-170 
TJ Sokol Hroška
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Rudolf1973reg. muži 91-100 
2.Petr Kamil1975reg. muži 91-100 
3.Petr Jan1950reg. muži 101-120 
4.Červinka Roman1975reg. muži 121-140. 
5.König Josef1953reg. muži 171-200 
6.Koblása Karel1944reg. muži nez. 
7.Novotný Jiří1986reg. muži nez. 
8.Petr Tomáš2005reg. muži nez.Hostování z SK Dobré, z.s.
TJ Sokol Častolovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunčar Michal1978reg. muži 51-60 
2.Myšák Radek1982reg. muži 101-120 
3.Ešpandr Jan1991reg. muži 101-120 
4.Frýda Miroslav1976reg. muži 101-120 
5.Štauber Jiří1971reg. muži 141-170 
6.Koblása Luboš1959reg. muži 141-170 
7.Schmied Daniel2002reg. muži 171-200 
8.Kubrt Petr1943reg. muži N 
9.Podolský Martin1971reg. muži N 
10.Šupler Evžen1973reg. muži N 
11.Šupler Ondřej2005reg. muži N 
12.Praus Zdeněk1977reg. muži N 
13.Málek Miloš1977reg. muži N 
14.Fabián Marek1985reg. muži N 
15.Malý Jiří1978reg. muži N 
16.Novák Jaromír1956reg. muži N 
17.Truhlář Kamil1985reg. muži N 
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sarwa Mieczyslaw1968reg. muži 81-90 
2.Martinec Pavel1970kraj. muži 91-100 
3.Petelík Pavel st.1954reg. muži 121-140 
4.Provazník Josef1943reg. muži 121-140 
5.Tauer Jan1944reg. muži 171-200 
6.Karhan Zdeněk1945reg. muži 171-200 
7.Forche Karel1957reg. muži 171-200 
8.Tichý Josef1963reg. muži 171-200 
9.Malý František1958reg. muži 201-230 
10.Lakomý Richard1967reg. muži 201-230 
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Michal1970reg. muži 101-120 
2.Vyhnálek Jaroslav1962reg. muži 101-120 
3.Suchomel Jaroslav1977reg. muži 101-120 
4.Ketner Karel1958reg. muži 121-140 
5.Riesner Karel1959reg. muži 121-140 
6.Dvořáček Václav1949reg. muži 171-200 
1. FC Rokytnice v Orlických horách B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potužník Ondřej1986reg. muži 81-90 
2.Štefek Antonín1972reg. muži 101-120 
3.Lavrenčík Petr1955reg. muži 121-140 
4.Rücker Tomáš1972reg. muži 141-170 
5.Novák Jan1969reg. muži 171-200 
6.Šreibr Miloslav1961reg. muži 171-200 
7.Pavlišta Miroslav2004reg. muži 231-248 
8.Rykr Radomil1969nez. muži  
1. FC Rokytnice v Orlických horách C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Roman1974reg. muži 101-120 
2.Štefek Michal1970reg. muži 121-140 
3.Holenda Tomáš1966reg. muži 141-170 
4.Rajnoha David1978reg. muži 141-170 
5.Holenda Vratislav1977reg. muži 141-170 
6.Toncr Libor1974reg. muži 201-230 
7.Ksandr Martin1972reg. muži 231-248 
8.Podolský David1977nez. muži  
9.Vencl Zdeněk1976nez. muži  
SK Záměl
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Lukáš2003reg. muži 61- 70 
2.Kulička Petr1979reg. muži 101-120 
3.Hájek Karel1951reg. muži 141-170 
4.Kunc Jiří1944reg. muži 141-170 
5.Krupička Tomáš1952reg. muži 141-170 
6.Zemaník Zdeněk1951reg. muži 171-200 
7.Nuc Karel1952reg. muži N 
8.Holub Jan1942reg. muži N 
Regionální přebor 4. třídy
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějů Jan1972reg. muži 71-80 
2.Rozum Martin1977reg. muži 101-120 
3.Štefanides Petr1966reg. muži 121-140 
4.Matějů Petr1952reg. muži 141-170 
5.Unger Jaroslav1967reg. muži 141-170 
6.Palla Rostislav1948reg. muži 201-230 
7.Korman Jan1949reg. muži 201-230 
8.Krystlík Vladimír1946reg. muži 201-230 
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jura Pavel1955reg. muži 121-140 
2.Vašata Stanislav1971reg. muži 141-170 
3.Jasanský Jiří1972reg. muži 141-170 
4.Čermák Libor1973reg. muži 171-200 
5.Hylas Pavel1972reg. mži 171-200 
6.Richter Václav1949reg. muži 201-230 
7.Viesner Jiří1974reg. muži 201-230 
8.Mazánek Josef1950reg. mži N 
TJ Baník Vamberk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 91-100 
2.Panocha Jiří2002reg. muži 101-120 
3.Pavel Petr1967reg. muži 141-170 
4.Novotný Ladislav1944reg. muži 141-170 
5.Muller Otakar1959reg. muži 171-200 
6.Martinek Josef1949reg. muži 171-200 
7.Lipovský Jaroslav1964reg. muži 171-200 
8.Přibyl Luboš1955reg. muži 201-230 
9.Hušek Pavel1969reg. muži 201-230 
10.Zezulka Stanislav1953reg. muži 231-248 
11.Poslušný Jan1948nez.  
12.Štefanides Ladislav1948nez.  
TJ Start Olešnice v Orlických horách C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízek Jan1993reg. muži 141-170 
2.Sedláček Josef1981reg. muži 141-170 
3.Dufek Daniel1975reg. muži 171-200 
4.Sedláčková Veronika1984reg. muži N171-200 
5.Pařízek Marcel1971reg. muži 201-230 
6.Škoda Milan1968reg. muži 231-248 
7.Ksandr Jiří1967reg. muži 231-248 
8.Dohnanský Pavel1975nez. muži  
9.Gottwald Radek1998nez. muži  
10.Krivčík Anton1960nez. muži  
11.Pola Dominik2000nez. muži  
12.Pola Jiří1972nez. muži  
13.Rudolf Petr1974nez. muži  
SK Týniště nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaňka Václav1950reg. muži 121-140 
2.Brom Luděk1968reg. muži 171-200 
3.Ptáček Petr1968reg. muži 171-200 
4.Provazník Ladislav1932reg. muži 201-230 
5.Závodní Daniel2008reg. muži 201-230 
6.Šebor Jiří1943reg. muži 231-248 
7.Hrabina Rudolf1968reg. muži 231-248 
8.Polčák Ondřej2004reg. muži 231-248 
9.Malý Petr1968reg. muži 231-248 
10.Dlabal Josef2007reg. muži 231-248 
11.Radil Šimon2003reg. muži 231-248 
12.Polčáková Lucie1974reg. muži N 231-248 
13.Závodní Markéta1978reg. muži N 231-248 
14.Sedláček Petr st.1958nez. muži  
15.Richterová Andrea1975nez. muži  
16.Korbelová Romana1971nez. muži  
17.Zavoral David1980nez. muži  
18.Prokeš Adam1977nez. muži  
19.Novotný Adam2007nez. muži  
20.Prokeš Radovan2007nez. muži  
KPST Záhornice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pícha Aleš1992reg. muži 141-170 
2.Růžička David2001reg. muži 141-170 
3.Yaghob Filip1972reg. muži 171-200 
4.Findejs Stanislav1968reg. muži 171-200 
5.Kajnová Adéla1995reg. muži N171-200 
6.Rathouský Lukáš1998reg. muži 171-200 
7.Říčář Jan1996reg. muži 171-200 
8.Vaněčková Jana1980reg. muži N171-200 
9.Žabokrcký Petr1984reg. muži 231-248 
10.Jarkovská Petra2003reg. muži N231-248 
11.Paseka Vlastimil1977reg. muži N. 
12.Botlík Martin1982reg. muži N. 
13.Burket Josef1961reg. muži N. 
14.Růžička Vít2003reg. muži N. 
15.Holanec Jakub2008reg. muži N.Hostování z SK Dobré, z.s.
16.Wéber Adam2008reg. muži N. 
17.Vrátný Miloslav1958reg. muži N. 
18.Mazáč Robin2005reg. muži N. 
19.Kopecký David2007reg. muži N. 
20.Slavíček Josef2002reg. muži N. 
1. FC Rokytnice v Orlických horách D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holenda Vratislav1977reg. muži 141-170 
2.Šreibr Miloslav1961reg. muži 171-200 
3.Novák Jan1969reg. muži 171-200 
4.Toncr Libor1974reg. muži 201-230 
5.Ksandr Martin1972reg. muži 231-248 
6.Pavlišta Miroslav2004reg. muži 231-248 
7.Podolský David1977nez. muži  
8.Rykr Radomil1969nez. muži  
9.Vencl Zdeněk1976nez. muži  
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Jaroslav1960reg. muži 141-170 
2.Lebruška Michal1974reg. muži 141-170 
3.Plašil Jan1967reg. muži 141-170 
4.Flégl Lukáš1989reg. muži 171-200 
5.Mazura Miroslav1981reg. muži n 
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olšavský Miroslav1970reg. muži 171-200 
2.Hrabák Dušan1959reg. muži 201-230 
3.Serbousek Petr1969reg. muži 201-230 
4.Bednář Vojtěch2003reg. muži 201-230 
5.Kaplan Jiří1965reg. muži 201-230 
6.Lebruška Jaroslav1950reg. muži 231-248 
7.Šulc Jiří1962reg. muži 231-248 
8.Pišl Zdeněk1988reg. muži n 
9.Šulcová Pavla1992reg. muži n 
SDH Vrbice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejs Zdeněk1962reg. muži 121-140 
2.Bečička Jaroslav1957reg. muži 171-200 
3.Myšák Josef1954reg. muži 171-200 
4.Kučera Stanislav1979reg. muži 201-230 
5.Hudousek Josef1963reg. muži 201-230 
6.Hudousek Luboš1991reg. muži 201-230 
Regionální přebor 5. třídy
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Unger Jaroslav1967reg. muži 141-170 
2.Hylas Pavel1972reg. mži 171-200 
3.Korman Jan1949reg. muži 201-230 
4.Krystlík Vladimír1946reg. muži 201-230 
5.Richter Václav1949reg. muži 201-230 
6.Palla Rostislav1948reg. muži 201-230 
7.Viesner Jiří1974reg. muži 201-230 
8.Mazánek Josef1950reg. mži N 
TJ Baník Vamberk E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Tomáš2006reg. muži 201-230 
2.Michera Martin ml.2003reg. muži 201-230 
3.Šembera Dalibor2006reg. muži 201-230 
4.Frejvaldová Martina2008reg. muži N 201-230 
5.Hamerská Adéla2008reg. muži N 231-248 
6.Kolečková Eliška2007nez.  
7.Koblic Martin2006nez.  
8.Novotný Jan2007nez.  
9.Málek Šimon2007nez.  
10.Souhrada Vladimír1949nez.  
11.Tauer Jan1973nez.  
TJ Baník Vamberk F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Muller Otakar1959reg. muži 171-200 
2.Lipovský Jaroslav1964reg. muži 171-200 
3.Přibyl Luboš1955reg. muži 201-230 
4.Hušek Pavel1969reg. muži 201-230 
5.Zezulka Stanislav1953reg. muži 231-248 
6.Antal Miroslav1962nez.  
7.Chudý Zdeněk1952nez.  
8.Skalický Miroslav1944nez.  
9.Vašátko Vratislav1953nez.  
10.Štefanides Ladislav1948nez.  
TJ Sokol Častolovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štauber Jiří1971reg. muži 141-170 
2.Koblása Luboš1959reg. muži 141-170 
3.Schmied Daniel2002reg. muži 171-200 
4.Kubrt Petr1943reg. muži N 
5.Podolský Martin1971reg. muži N 
6.Šupler Evžen1973reg. muži N 
7.Šupler Ondřej2005reg. muži N 
8.Málek Miloš1977reg. muži N 
9.Praus Zdeněk1977reg. muži N 
10.Novák Jaromír1956reg. muži N 
11.Fabián Marek1985reg. muži N 
12.Malý Jiří1978reg. muži N 
13.Truhlář Kamil1985reg. muži N 
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tauer Jan1944reg. muži 171-200 
2.Karhan Zdeněk1945reg. muži 171-200 
3.Forche Karel1957reg. muži 171-200 
4.Tichý Josef1963reg. muži 171-200 
5.Malý František1958reg. muži 201-230 
6.Lakomý Richard1967reg. muži 201-230 
SK Týniště nad Orlicí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závodní Daniel2008reg. muži 201-230 
2.Dlabal Josef2007reg. muži 231-248 
3.Radil Šimon2003reg. muži 231-248 
4.Závodní Markéta1978reg. muži N 231-248 
5.Novotný Adam2007nez. muži  
6.Prokeš Radovan2007nez. muži  
7.Karlíková Lucie2008nez. muži  
8.Zavoral Matěj2008nez. muži  
9.Richter Ondřej2009nez. muži  
10.Strnad Sebastián2009nez. muži  
11.Rydrych Petr2011nez. muži  
12.Zavoral David1980nez. muži  
13.Prokeš Adam1977nez. muži  
SK Týniště nad Orlicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabina Rudolf1968reg. muži 231-248 
2.Polčák Ondřej2004reg. muži 231-248 
3.Malý Petr1968reg. muži 231-248 
4.Šebor Jiří1943reg. muži 231-248 
5.Polčáková Lucie1974reg. muži N 231-248 
6.Richterová Andrea1975nez. muži  
7.Korbelová Romana1971nez. muži  
8.Sedláček Petr st.1958nez. muži  
KPST Záhornice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rathouský Lukáš1998reg. muži 171-200 
2.Říčář Jan1996reg. muži 171-200 
3.Vaněčková Jana1980reg. muži N171-200 
4.Kajnová Adéla1995reg. muži N171-200 
5.Žabokrcký Petr1984reg. muži 231-248 
6.Jarkovská Petra2003reg. muži N231-248 
7.Botlík Martin1982reg. muži N. 
8.Burket Josef1961reg. muži N. 
9.Kopecký David2007reg. muži N. 
10.Mazáč Robin2005reg. muži N. 
11.Paseka Vlastimil1977reg. muži N. 
12.Rohlenová Nela1998reg. muži N. 
13.Růžička Vít2003reg. muži N. 
14.Wéber Adam2008reg. muži N. 
15.Vrátný Miloslav1958reg. muži N. 
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaplan Jiří1965reg. muži 201-230 
2.Lebruška Jaroslav1950reg. muži 231-248 
3.Šulc Jiří1962reg. muži 231-248 
4.Mazura Miroslav1981reg. muži n 
5.Pišl Zdeněk1988reg. muži n 
6.Šulcová Pavla1992reg. muži n 
SK Solnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Milan1943reg. muži 171-200 
2.Havran Luděk1974reg. muži 201-230 
3.Brich Jiří1974reg. muži 201-230 
4.Kubec Jiří st.1954reg. muži 201-230 
5.Zezulka Kamil1977reg. muži 201-230 
6.Kříčenský Richard1970reg. muži 201-230 
7.Rybka Ivan1961nez.  
8.Moravec Tomáš1995nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy