Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
SO Slaná u Semil A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janata Tomáš1996reg. muži 21-60 
2.Kouble Daniel1997reg. muži 21-60 
3.Kopal Aleš1992reg. muži 21-60 
4.Leopold Mikuláš1970reg. muži 21-60 
5.Skalský Milan1970reg. muži 21-60 
6.Klement Milan1982nez. muži  
Sokol Vesec, z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bittner Martin1967reg. muži 21-60 
2.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
3.Ježek Pavel1967reg. muži 21-60 
4.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
5.Šírek František1946reg. muži 61-100 
6.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
7.Pleštil Luděk1979reg. muži 101-130 
8.Macoun Michael1967nez.  
9.Jíra Jiří1959nez.  
10.Vele Martin1972nez.  
11.Kůtek Milan1978nez.  
12.Brziak Jozef1970nez.  
13.Macoun David1990nez.  
Sokol Turnov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
2.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
3.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
4.Varcl Matěj1988reg. muži 21-60 
5.Filip Josef2000reg. muži 21-60 
6.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
Sokol Turnov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrák Michal2003reg. muži 21-60 
2.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
3.Kosař Václav2003reg. muži 61-100 
4.Brenner Matěj2001reg. muži 61-100 
5.Vondráčková Lucie2001reg. muži 61-100 
6.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
7.Brož Kryštof2005reg. muži 61-100Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Star Sokol Turnov
Sokol Horní Branná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Vladimír1960reg. muži 61 - 100 
2.Krejčí Josef1946reg. muži 61 - 100 
3.Kučera Michal1973reg. muži 61 - 100 
4.Tryzna Pavel1948reg. muži 61 - 100 
5.Zavoral Ivo1953reg. muži 101 - 130 
6.Šeda Zdeněk1952reg. muži 101 - 130 
Sokol Semily B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Málek Lukáš1984reg. muži 21-60 
2.David Lukáš2003reg. muži 21-60 
3.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
4.Král Libor1971reg. muži 101-130 
5.Krejsa Karel1952reg. muži 101-130 
6.Kubík Tomáš1972reg. muži 131-153 
Orel Studenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuřík Martin1997reg. muži 21-60 
2.Kuřík Jan st.1966reg. muži 21-60 
3.Exner Tomáš2000reg. muži 21-60 
4.Kuřík František2001reg. muži 61-100 
5.Tesař Miloš 1963reg. muži 21-60 
6.Vancl Jan1983nez. muži  
7.Suja Jan1960nez. muži  
8.Hylmar Pavel1982nez. muži  
9.Tichý Josef1971nez. muži  
10.Urban Šimon2004nez. muži  
11.Urban Václav1971nez. muži  
Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hercík Jan1980reg. muži 21-60 
2.Hercík Jaroslav ml.1972reg. muži 21-60 
3.Morávek Luděk1966reg. muži 101-130 
4.Jenček Radek1977reg. muži 101-130 
5.Hercik Jaroslav st.1945reg. muži 131-153 
6.Tominec Tomáš1971nez.  
7.Novák Petr1977nez.  
8.Hercík Michal1974nez.  
9.Hercík Jakub2000nez.  
Sokol Víchová n.J. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimenta Miroslav1964reg. muži 21-60 
2.Brumlich Ladislav ml.1991reg. muži 61-100 
3.Vejnar Josef1957reg. muži 61-100 
4.Jirouš Zbyněk1960reg. muži 101-130 
5.Hartig Petr1971reg. muži 101-130 
6.Návesník Stanislav1946reg. muži 101-130 
7.Tobiáš Vladimír1963reg. muži 101-130 
8.Hrubec Zbyněk1960reg. muži 131-153 
9.Brumlich Ladislav st.1961reg. muži nezař. 
Sokol Košťálov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ouhrabka Michal1976reg. muži 21-60 
2.Flajšr Antonín1964reg. muži 21-60 
3.Pastorek Milan1972reg. muži 61-100 
4.Ouhrabka Petr1971reg. muži 61-100 
5.Jůza Jiří1969reg. muži 61-100 
6.Najbr Jiří1965reg. muži 61-100 
7.Móro Jaroslav1960reg. muži 61-100 
8.Škaloud Miroslav1959reg. muži 61-100 
9.Prášková Vlasta1959reg. muži 61-100 
10.Kobrle Jaroslav1946nez. muži  
Sokol Nová Ves n.P. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Crha Radek1981reg. muži 21-60 
2.Krejčík František1975reg. muži 61-100 
3.Fišarová Markéta1984reg. muži 61-100 
4.Zelenka Václav1991reg. muži 101-130 
5.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-130 
6.Dlouhý Dominik1999reg. muži 101-130 
7.Hodouš Marek2003reg. muži 101-130 
8.Doškář Vladimír2003reg. muži 131-153 
9.Píro Štěpán2003reg. muži 131-153 
10.Podzimková Anna2006reg. muži 131-153 
11.Drašar Lukáš2004reg. muži 154-168 
12.Hegarová Monika1991reg. muži 154-168 
13.Kynčl Luboš1952reg. muži 154-168 
14.Mizerová Viktorie2004reg. muži 154-168 
15.Podzimková Eliška2004reg. muži 154-168 
16.Golis Radek1981nez.  
17.Hlubuček Radek1978nez.  
18.Zelenková Monika1994nez.  
19.Bláha David1987nez.  
Okresní přebor 2. třídy
Sokol Turnov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filip Josef2000reg. muži 21-60 
2.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
3.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
4.Vondráčková Lucie2001reg. muži 61-100 
5.Franců Matyáš2003reg. muži 131-153 
6.Louda Václav1975nez.  
7.Ouvín Josef1950nez.  
8.Varcl Jan ml.1990nez.  
9.Fanta Vilém2007reg. muži 131-153Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Star Sokol Turnov
10.Nechvíl Richard2008reg. muži 154-168Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Star Sokol Turnov
11.Csizmazia Antonín2011nez. Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Star Sokol Turnov
Obec Jesenný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudský Libor1970reg. muži 61-100 
2.Novotný Pavel1956reg. muži 101-130 
3.Košatka Marcel1967reg. muži 101-130 
4.Kratochvíl Jaromír1951reg. muži 131-153 
5.Holina Antonín1954nez.  
6.Novák Jiří1946nez.  
Obec Jesenný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svaček Igor1976reg. muži 61-100 
2.Samko Štefan1973reg. muži 61-100 
3.Václavík Miroslav1992reg. muži 61-100 
4.Boháč Martin1974reg. muži 101-130 
5.Brandejs Jan1979reg. muži 101-130 
6.Hás Vítek2000reg. muži 154-168 
Orel Studenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesař Miloš 1963reg. muži 21-60 
2.Suja Jan1960nez. muži  
3.Tichý Josef1971nez. muži  
4.Urban Šimon2004nez. muži  
5.Hylmar Pavel1982nez. muži  
6.Urban Václav1971nez. muži  
7.Vancl Jan1983nez. muži  
Sokol Víchová .J. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hartig Petr1971reg. muži 101-130 
2.Návesník Stanislav1946reg. muži 101-130 
3.Tobiáš Vladimír1963reg. muži 101-130 
4.Hrubec Zbyněk1960reg. muži 131-153 
5.Brumlich Ladislav st.1961reg. muži nezař. 
6.Faistauer Michal ml.2008reg. mži nezař. 
7.Hartig Daniel2006reg. sži nezař. 
Star Sokol Turnov, z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mizera Petr1978reg. muži 61-100 
2.Novák Luboš1968reg. muži 61-100 
3.Pařízek Jan1951reg. muži 101-130 
4.Dědková Jitka1957reg. muži 154-168 
5.Hovorková Naďa1957reg. muži 154-168 
6.Novák Alan2004reg. muži 154-168 
Star Sokol Turnov, z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Kryštof2005reg. muži 61-100 
2.Housa Aleš1977reg. muži 61-100 
3.Brenner Radek1976reg. muži 154-168 
4.Zajíček Jan st.1943reg. muži 154-168 
Sokol Tatobity A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnička Michal1977reg. muži 61-100 
2.Kořínková Lucie2005reg. muži 101-130 
3.Mlejnek Jakub2004reg. muži 101-130 
4.Tauchman Jiří1968reg. muži 131-153 
5.Buriánek Jan2005reg. muži 101-130 
6.Adamíra Jiří1977reg. muži 131-153 
7.Adamíra Jiří ml.2003reg. muži 131-153 
8.Adamíra Šimon2007reg. muži 131-153 
9.Malý Vojta2005nez. muži  
Sokol Chuchelna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cee Michal1973reg. muži 61-100 
2.Tomeš Vladimír1972reg. muži 101-130 
3.Vrba Jindřich1982reg. muži 101-130 
4.Bém Jan1977reg. muži 131-153 
5.Brykner Milan2005reg. muži 131-153 
6.Heřman Miloš1953reg. muži 131-153 
7.Heřman Jiří1987nez.  
Sokol Benešov u Semil A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Jan1970reg. muži 61-100 
2.Martinec Jan1951reg. muži 101-130 
3.Klikar Miloš1969reg. muži 101-130 
4.Seidl Jan1973reg. muži 101-130 
5.Drahný Stanislav1958reg. muži 101-130 
Okresní přebor 3. třídy
Star Sokol Turnov, z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fanta Vilém2007reg. muži 131-153 
2.Opluštil Jan2006reg. muži 131-153 
3.Nechvíl Richard2008reg. muži 154-168 
4.Novák Alan2004reg. muži 154-168 
5.Bříza Jakub2005nez.  
6.Csizmazia Antonín2011nez.  
7.Jansa Jakub2010nez.  
8.Táborský Václav2009nez.  
9.Königová Anežka2008nez.  
Sokol Košťálov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jůza Jiří1969reg. muži 61-100 
2.Prášková Vlasta1959reg. muži 61-100 
3.Morávek Michal2005reg. muži 131-153 
4.Sprostý Jakub2004reg. muži 131-153 
5.Morávek Jan1973reg. muži 131-153 
6.Nosek Jaroslav2006reg. muži 154-168 
Sokol Nová Ves n.P. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodouš Marek2003reg. muži 101-130 
2.Doškář Vladimír2003reg. muži 131-153 
3.Píro Štěpán2003reg. muži 131-153 
4.Podzimková Anna2006reg. muži 131-153 
5.Drašar Lukáš2004reg. muži 154-168 
6.Hegarová Monika1991reg. muži 154-168 
7.Kynčl Luboš1952reg. muži 154-168 
8.Mizerová Viktorie2004reg. muži 154-168 
9.Podzimková Eliška2004reg. muži 154-168 
10.Zelenková Monika1994nez.  
11.Diviš Ondřej2008nez.  
12.Hanáková Nela2009nez.  
13.Hodouš Vojtěch2008nez.  
14.Mizera Filip2008nez.  
15.Otmar Jakub2008nez.  
16.Otmar Lukáš2011nez.  
17.Otmarová Magdaléna2011nez.  
18.Podzimková Tereza2009nez.  
19.Zajícová Tamara2007nez.  
Sokol Tatobity B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Jan2005reg. muži 101-130 
2.Adamíra Šimon2007reg. muži 131-153 
3.Adamíra Jiří ml.2003reg. muži 131-153 
4.Adamíra Jiří1977reg. muži 131-153 
5.Malý Vojta2005nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy