Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY
TJ Sokol Velké Svatoňovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuťák Petr1979reg. muži 61. - 65. 
2.Kult Vladimír1958reg. muži 66. - 70. 
3.Copák Juraj1946reg. muži 71. - 75. 
4.Landsmann Ivo1967reg. muži 81. - 85. 
5.Bradáč Ladislav1964reg. muži 91. - 95. 
6.Kult David1979reg. muži 101.- 110. 
7.Mlynář Rudolf1967reg. muži 101.- 110. 
8.Vavřena Luboš1979reg. muži 111. - 120. 
9.Císař Miroslav1964reg. muži 111. - 120. 
10.Vavřena Vladimír1950reg. muži 131.- 140. 
11.Havlas Petr1966reg. muži 131.- 140. 
12.Bradáč Ladislav ml.2002reg. muži 141. - 151. 
13.Vlček Jan st.1967reg. muži 151.N 
14.Krišťák Milan1967nez. muži  
15.Kalhous Matěj1999nez.  
16.Kuťák Dominik2005nez. muži  
17.Kuťák Petr ml.2014nez.  
SK Janské Lázně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toth Vlastimil1963reg. muži 29 
2.Nývlt Ladislav1964reg. muži 42N 
3.Holub Petr1966reg. muži 66-70 
4.Soukup Josef1949reg. muži 71-75 
5.Erban Jakub1993reg. muži 101-110 
6.Bureš Petr1944reg. muži 101-110 
7.Maksymov Milan1964reg. muži 121-130 
8.Siddall Ronald2002reg. muži 131-140 
9.Zbitková Anna2004reg. dky 151N 
10.Kábrt Milan st.1956nez. muži N 
11.Resler Jiří1978nez. muži N 
12.Tůma Erhard1965nez. muži  
TJ Tatran Hostinné "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buchar Petr1960kraj. muži 201.-230. 
2.Schwab Ráchel Magdaléna2003kraj. muži N230. 
3.Sivák Jakub2007kraj. muži N230. 
4.Doubek Michal2004reg. muži 66.-70. 
5.Janičata Libor1979reg. muži 66.-70. 
6.Chmelík Jan1980reg. muži 76.-80. 
7.Petružálková Anna2004reg. muži N85. 
8.Antoš Michal2002reg. muži N90. 
9.Matěják Jan1991reg. muži 131.-140. 
10.Polák Kryštof2002reg. muži 141.-151. 
11.Losenická Adéla2005reg. muži N151. 
12.Matuška Petr ml.2007kraj. dci 22.-24. 
13.Jindřišek Erik2006nez. sži  
TJ Tatran Hostinné "G"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dymák Ladislav1976kraj. muži 231.-260. 
2.Dian Marek1973kraj. muži N260. 
3.Doubek Martin1965reg. muži 51.-55. 
4.Rulc Bohumír1946reg. muži 56.-60. 
5.Klug Otmar1958reg. muži 81.-85. 
6.Mádle Martin1961reg. muži 95.-100. 
7.Bošelová Anna1951reg. muži N110. 
8.Etrich Petr1963reg. muži 121.-130. 
9.Sixta Petr1963reg. muži 121.-130. 
10.Kalvach Petr1949reg. muži N130. 
11.Bönisch Milan1947nez. muži  
12.Plecháč Jiří1949nez. muži  
13.Cilerová Eva1950nez. ženy  
TJ Bernartice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikl Antonín1952kraj. muži 171-200 
2.Tylš Adolf1978kraj. muži N260 
3.Voplatek Karel1947reg. muži 61-65 
4.Šnajdr Antonín1947reg. muži 101-110 
5.Kleiner Reinhard1942reg. muži 141-151 
6.Kruliš Josef1943nez.  
7.Pokorný Jiří1966nez.  
8.Šnajdr Antonín ml.1972nez.  
TJ Rudník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matěásko Jiří1970reg. muži 56-60 
2.Toman Luboš1969reg. muži 61-65 
3.Toman Richard1966reg. muži 66-70 
4.Havelka Miloslav1963reg. muži 86-90 
5.Steklý Pavel1974reg. muži 86-90 
6.Voňka Martin1982reg. muži 95-100 
7.Bernášek Miroslav1962reg. muži 121-130 
8.Černý Vladimír1958reg. muži 131-140 
9.Pavlata Jiří1958reg. muži 151N 
10.Pilnáček Jiří1931nez. muži - 
11.Voňka Martin ml.2007nez. muži - 
12.Vašata Milan1968nez. muži - 
TJ Lokomotiva Trutnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiránek Tomáš1980reg. muži 42 
2.Čurda Zdeněk1976reg. muži 51-55 
3.Polák Martin1971reg. muži 71-75 
4.Doubek Václav1972reg. muži 111-120 
5.Březina Tomáš2003reg. muži 86-90 
6.Macl Marek2005reg. muži 111-120 
7.Hrušková Veronika1978reg. muži 120N 
8.Malík Ondřej2008reg. muži 141-151 
9.Kalášková Lenka1952reg. muži N 
TJ Dvůr Králové n.L.,"C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Všetečka Martin1956reg. muži 61-65 
2.Valeš Pavel1976reg. muži 71-75 
3.Konrád Michal1992reg. muži 76-80 
4.Havrda Luboš1960reg. muži 86-90 
5.Joneš Milan1948reg. muži 131-140 
6.Novotný Adam2005reg. muži 140N 
7.Spatzier František1940reg. muži 151N 
8.Fišera Jiří1963nez. muži  
9.Vašina Lukáš1992nez. muži  
10.Novotný Petr1963nez. muži  
11.Labíková Miluše1955nez. muži  
12.Hronešová Jana1973nez. muži  
13.Masopustová Klára2001nez. muži  
TTC KB Brázda Vrchlabí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Jaroslav1949kraj. muži 142-170 
2.Brázda Martin1959kraj. muži 171-200 
3.Svoboda Bohumil1960reg. muži 131-140 
4.Šín Jiří1948nez. muži  
5.Vitvar Jan2006nez. sži  
6.Studecký Marián2007nez. sži  
7.Tomeš Petr1957nez. muži  
TJ Trutnov - Poříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuček Josef1952kraj. muži 201.-230. 
2.Benko Jakub1998kraj. muži 231.-260. 
3.Falta Martin1973kraj. muži 231.-260. 
4.Birke Marek1973reg. muži 51.-55. 
5.Břeň Tomáš1971reg. muži 65N 
6.Golík Ondřej2000reg. muži 81.-85. 
7.Šolc Oldřich1949reg. muži 111.-120. 
8.Tatar Josef1952reg. muži 111.-120. 
9.Vašíček Karel1943reg. muži 130N 
10.Mareš Adam2005reg. muži 131.-140. 
11.Taláb Martin2002reg. muži 140N 
12.Vladovičová Lucie2006reg. muži 140N 
13.Fendrychová Klára2003reg. muži 151N 
14.Rozporka Bohuslav1964nez. muži  
15.Libnar Radek1975nez. muži  
16.Hanák Miroslav1974nez. muži  
17.Kratochvíl Aleš1975nez. muži  
18.Braun Jan1999nez. muži  
19.Kobrlová Nikola1999nez. muži  
20.Nostitz Katrin1982nez. muži cizinec 
21.Taláb Ondřej2005nez. muži  
22.Golík Matěj2007nez. muži  
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY
TJ Sparta Úpice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Martin st.1960reg. muži 86-90 
2.Hejna Josef1971reg. muži 101-110 
3.Žiaran Milan1971reg. muži 111-120 
4.Hejna Lukáš2007reg. muži 151N 
5.Petera Ondřej2004reg. muži 141-151 
6.Vraňan Miroslav1946nez.  
7.Novotný Milan1960nez.  
8.Mílová Alena1958nez.  
9.Glemba Adam1994nez. muži  
TJ Baník Žacléř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlasák Miroslav1960reg. muži 71.-75. 
2.Demuth Roman1973reg. muži 76.-80. 
3.Mentl Jan1953reg. muži 91.-95. 
4.Maryška Josef1962reg. muži 101.-110. 
5.Vokatý Milan1966reg. muži N 
6.Řehák Oldřich1947reg. muži N 
7.Gajdoš Martin1969reg. muži N 
8.Huňka Tomáš2004reg. muži N 
9.Mach Patrik1998reg. muži N 
10.Mach Lukáš2001reg. muži N 
TJ Sokol Velké Svatoňovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bradáč Ladislav1964reg. muži 91. - 95. 
2.Kult David1979reg. muži 101.- 110. 
3.Mlynář Rudolf1967reg. muži 101.- 110. 
4.Vavřena Luboš1979reg. muži 111. - 120. 
5.Císař Miroslav1964reg. muži 111. - 120. 
6.Vavřena Vladimír1950reg. muži 131.- 140. 
7.Havlas Petr1966reg. muži 131.- 140. 
8.Bradáč Ladislav ml.2002reg. muži 141. - 151. 
9.Vlček Jan st.1967reg. muži 151.N 
10.Kalhous Matěj1999nez.  
11.Krišťák Milan1967nez. muži  
12.Kuťák Dominik2005nez. muži  
13.Kuťák Petr ml.2014nez.  
TJ Tatran Hostinné "H"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janičata Libor1979reg. muži 66.-70. 
2.Klug Otmar1958reg. muži 81.-85. 
3.Mádle Martin1961reg. muži 95.-100. 
4.Bošelová Anna1951reg. muži N110. 
5.Etrich Petr1963reg. muži 121.-130. 
6.Sixta Petr1963reg. muži 121.-130. 
7.Kalvach Petr1949reg. muži N130. 
8.Polák Kryštof2002reg. muži 141.-151. 
9.Losenická Adéla2005reg. muži N151. 
10.Cerman Jakub2010kraj. mži 19. 
11.Donát Antonín2010ČR nži 36. 
12.Gazárek Radim2011ČR nži 36. 
13.Bönisch Milan1947nez. muži  
14.Plecháč Jiří1949nez. muži  
15.Jindřišek Erik2006nez. sži  
16.Cilerová Eva1950nez. ženy  
TJ Lánov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Goll Jan1964reg. muži 37 
2.Čivrný Vladimír1961reg. muži 81-85 
3.Erlebach Josef1954reg. muži 95-100 
4.Erlebach Miloš1961reg. muži 111-120 
5.Kalenský Josef1964reg. muži 111-120 
6.Matěják Stanislav1961reg. muži 121-130 
7.Blažek Jiří1935reg. muži 121-130 
8.Pištora Josef1966reg. muži 131-140 
9.Talášek Vlastimil1951reg. muži 141-151 
10.Hlava Jan1988reg. muži 151N 
11.Mikeška Michal1998nez. muži N 
12.Otradovský Jaroslav1945nez. muži N 
TJ Lokomotiva Trutnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březina Tomáš2003reg. muži 86-90 
2.Hrušková Veronika1978reg. muži 90N 
3.Macl Marek2005reg. muži 111-120 
4.Malík Ondřej2008reg. muži 141-151 
5.Kalášková Lenka1952reg. muži N 
6.Novotný Lukáš2008reg. muži N 
7.Topalovský Petr2007reg. muži N 
8.Nosek Jan2008reg. muži N 
9.Javůrek Petr2006reg. muži N 
10.de Man Ashley2009reg. muži N 
TJ Trutnov - Poříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břeň Tomáš1971reg. muži 65N 
2.Golík Ondřej2000reg. muži 81.-85. 
3.Šolc Oldřich1949reg. muži 111.-120. 
4.Tatar Josef1952reg. muži 111.-120. 
5.Vašíček Karel1943reg. muži 130N 
6.Mareš Adam2005reg. muži 131.-140. 
7.Vladovičová Lucie2006reg. muži 140N 
8.Taláb Martin2002reg. muži 140N 
9.Fendrychová Klára2003reg. muži 151N 
10.Rozporka Bohuslav1964nez. muži  
11.Libnar Radek1975nez. muži  
12.Hanák Miroslav1974nez. muži  
13.Kratochvíl Aleš1975nez. muži  
14.Braun Jan1999nez. muži  
15.Kobrlová Nikola1999nez. muži  
16.Nostitz Katrin1982nez. muži cizinec 
17.Taláb Ondřej2005nez. muži  
18.Golík Matěj2007nez. muži  
TJ Baník Rtyně v P. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 76. - 80. 
2.Koblížek Ondřej2008reg. muži 91. - 95. 
3.Ducháč Pavel1979reg. muži 101. - 110. 
4.Vlk Aleš1996reg. muži 151. N 
5.Cvrkal Mikuláš2005nez.  
6.Šolc Adolf1941nez.  
7.Valta Petr1997nez.  
8.Kábrt Jiří2010nez.  
9.Jansa Marek2007nez.  
10.Vlček Vojtěch2009nez.  
SPST Trutnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastor Jan1960reg. muži 2 
2.Friedrich Tomáš1988reg. muži 3 
3.Prouza Jan1974reg. muži 4 
4.Arnošt Antonín1965reg. muži 5 
5.Prouza Vojtěch1999reg. muži 7 
SPST Trutnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gerberich Miroslav1971reg. muži 1 
2.Gerberich Petr1972reg. muži 5 
3.Vlček Petr1968reg. muži 6 
4.Vladovič Miloš1968reg. muži 7 
5.Hrbek Martin1969reg. muži 8 
6.Braun Miroslav1968reg. muži 9 
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY
TJ Sparta Úpice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petera Ondřej2004reg. muži 141-151 
2.Dub Josef2004reg. muži 141-151 
3.Dub Josef st.1972reg. muži 141-151 
4.Dubova Renata1979reg. muži 151N 
5.Vraňan Miroslav1946nez.  
6.Novotný Milan1960nez.  
7.Mílová Alena1958nez.  
8.Glemba Adam1994nez. muži  
TJ Sokol Velké Svatoňovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nývlt Lukáš1979reg. muži 95. - 100. 
2.Císař Miroslav1964reg. muži 111. - 120. 
3.Vavřena Vladimír1950reg. muži 131.- 140. 
4.Havlas Petr1966reg. muži 131.- 140. 
5.Bradáč Ladislav ml.2002reg. muži 141. - 151. 
6.Vlček Jan st.1967reg. muži 151.N 
7.Krišťák Milan1967nez. muži  
8.Kalhous Matěj1999nez.  
9.Kuťák Dominik2005nez. muži  
10.Kuťák Petr ml.2014nez.  
SK Janské Lázně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Erban Jakub1993reg. muži 101-110 
2.Bureš Petr1944reg. muži 101-110 
3.Maksymov Milan1964reg. muži 121-130 
4.Siddall Ronald2002reg. muži 131-140 
5.Zbitková Anna2004reg. dky 151N 
6.Resler Jiří1978nez. muži N 
7.Tůma Erhard1965nez. muži N 
8.Kábrt Milan st.1956nez. muži N 
9.Erban Matěj2010reg. mži N 
10.Feik Jan ml.2010reg. nži N 
11.Píchová Karolina2002nez. dky N 
TJ Rudník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Steklý Pavel1974reg. muži 86-90 
2.Voňka Martin1982reg. muži 95-100 
3.Bernášek Miroslav1962reg. muži 121-130 
4.Černý Vladimír1958reg. muži 131-140 
5.Pavlata Jiří1958reg. muži 151N 
6.Voňka Martin ml.2007nez. muži - 
7.Vašata Milan1968nez. muži - 
8.Balog Petr2003nez. muži - 
9.Rodr Patrik2004nez. muži - 
10.Trenkler Aleš2003nez. muži - 
11.Pilnáček Jiří1931nez. muži - 
TJ Lánov, B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matěják Stanislav1961reg. muži 121-130 
2.Blažek Jiří1935reg. muži 121-130 
3.Pištora Josef1966reg. muži 131-140 
4.Talášek Vlastimil1951reg. muži 141-151 
5.Hlava Jan1988reg. muži 151N 
6.Mikeška Michal1998nez. muži N 
7.Otradovský Jaroslav1945nez. muži N 
TJ Dvůr Králové n.L.. D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Joneš Milan1948reg. muži 131-140 
2.Novotný Adam2005reg. muži 140N 
3.Spatzier František1940reg. muži 151N 
4.Fišera Jiří1963nez. muži  
5.Novotný Petr1963nez. muži  
6.Vašina Lukáš1992nez. muži  
7.Labíková Miluše1955nez. muži  
8.Hronešová Jana1973nez. muži  
9.Masopustová Klára2001nez. muži  
10.Vojtíšek Daniel2007nez. muži  
11.Šrámek Ondřej2006nez. muži  
12.Andrlová Jana2008nez. muži  
13.Holan Ondřej2009nez. muži  
14.Křenek Tomáš2008nez. muži  
15.Vaníček Matěj2008nez. muži  
TTC KB Vrchlabí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocián Jiří1945reg. muži 121-130 
2.Petřík Jaromír1943reg. muži 141-151 
3.Vích Karel1943reg. muži 141-151 
4.Antošová Alena1948nez. ženy 141-151 
5.Tomeš Petr1957nez. muži  
6.Vitvar Jan2006nez. sži  
7.Studecký Marián2007nez. sži  
TJ Sokol Žireč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stolín Jan1966reg. muži 91 
2.Rezek Radek1970reg. muži 111 
3.Šévl Vladimír1971reg. muži 111 
4.Kábrt Jan1978reg. muži 121 
5.Šévl Martin1986reg. muži 130 
6.Kremlička Radovan1974nez. muži  
7.Kerner Pavel1955nez. muži  
8.Šévl Daniel1975nez. muži  
REGIONÁLNÍ PŘEBOR ŽACTVA
SK Janské Lázně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Erban Matěj2010reg. nži N 
2.Feik Jan ml.2010reg. nži N 
3.Honzíková Johanka2009reg. mžy N 
4.Bejdák Josef2006reg. sži N 
5.Hedvičáková Tereza2007reg. sžy N 
6.Vaňková Kateřina2010reg. nžy N 
7.Zbitek Ondřej2007reg. sži N 
TJ Baník Rtyně v P.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblížek Ondřej2008nez.  
2.Kábrt Jiří2010nez.  
3.Vlček Vojtěch2009nez.  
4.Jansa Marek2007nez.  
TJ Tatran Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sivák Jakub2007ČR sži 26. 
2.Vlach Tomáš nejml.2006ČR sži 37.. 
3.Matuška Petr ml.2007ČR sži 43. 
4.Cerman Jakub2010kraj. mži 19. 
5.Matuška Tomáš2012kraj. mži 28.-29. 
6.Donát Antonín2010ČR nži 36. 
7.Gazárek Radim2011ČR nži 36. 
8.Bartoš Dominik2013nez.  
9.Dombai Filip2009nez.  
10.Dostál Martin2007nez.  
11.Jindřišek Erik2006nez.  
12.Kuchař Jiří2009nez.  
13.Mazálek Gabriel2009nez.  
14.Šitina Jan2009nez.  
16.Antošová Bára2007ČR sžy 15. 
17.Klimentová Bára2009nez.  
TJ Baník Žacléř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Demuth Matyáš2010nez.  
2.Havlíčková Karolína2007nez.  
3.Muňoz Marek2009nez.  
4.Postava Jan2010nez.  
TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Ondřej2008kraj. mži 21 
2.de Man Ashley2009kraj. mžy 29-30 
3.Nosek Jan2008kraj. mži N 
4.Javůrek Petr2006kraj. mži N 
5.Novotný Lukáš2008kraj. mži N 
6.Topalovský Petr2007kraj. sži N 
TJ Dvůr Králové n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtíšek Daniel2007nez. sži  
2.Andrlová Jana2008nez. sži  
3.Šrámek Ondřej2006nez. sži  
4.Vaníček Matěj2008nez. sži  
5.Křenek Tomáš2008nez. sži  
6.Holan Ondřej2009nez. sži  
TJ Trutnov - Poříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vladovičová Lucie2006nez. sžy  
2.Golík Matěj2007nez. sži  
3.Štěpánek Jan2008nez. mži  
4.Zemek Martin2008nez. mži  
5.Holeček Ondřej2009nez. mži  
6.Vlček Adam2009nez. mži  
7.Vítová Andrea2010nez. nžy  
TJ Sokol Stěžery
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veldon John2008kraj. mži 13 
2.Bartošek Matyáš2009kraj. nži 19-21 
3.Valenta Jan2010kraj. nži 34-41 
4.Nováková Tereza2009kraj. nžy 12 
5.Šancová Veronika2006kraj. sžy neklas. 
6.Stejskal Vojtěch2007kraj. sži neklas. 
7.Vít Matyáš2006kraj. sži neklas. 
8.Potočný Patrik2012kraj. nži neklas. 
9.Rýgl Lukáš2011kraj. nži n 
10.Sak Vojtěch2011kraj. nži neklas. 
11.Svilias Dimitris Oliver2011kraj. nži neklas. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy