Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1
TJ Sokol Mistrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Robin1996kraj. muži 141.-160. 
2.Valenta Jakub1990reg. muži 16. 
3.Krejčí Filip1993reg. muži 20N 
4.Vašatová Eliška1986reg. muži 51.-60. 
5.Krejčí Tomáš st.1967reg. muži 71.-80. 
6.Baláš Zbyněk1963reg. muži 71.-80. 
7.Kapalčík Šimon1995reg. muži 101.-120. 
8.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 161.-180. 
9.Doleček Miroslav1958reg. muži 161.-180. 
10.Novotný Jan1952nez. muži  
TJ Sokol Řetová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Radek1979reg. muži 28 
2.Bureš Lukáš1997reg. muži 31 
3.Kovář Dušan1974reg. muži 39 
4.Dušek Rudolf1978reg. muži 50 
5.Fangl Jiří1974reg. muži 81-90 
6.Kovářová Jana nejml.2002reg. ženy 1161-180 
7.Hladil Jan2005nez. dci  
8.Kovářová Pavla2006nez. sžy  
9.Mužík Samuel2001nez. dci  
10.Kolář Jakub2002nez. muži  
11.Beneš Petr2005nez. dci  
12.Kazda Kryštof2005nez. dci  
TJ Lanškroun C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Adam1996reg. muži 34. 
2.Dymák Jan1990reg. muži 51.-60. 
3.Vybíral Roman1965reg. muži 51.-60. 
4.Přichystal Adam2006reg. muži 62.-70. 
5.Marek Jaroslav1952reg. muži 62.-70. 
6.Doležel Daniel1998reg. muži 71.-80. 
7.Novák Václav1995reg. muži 81.-90. 
8.Bako Ladislav1965reg. muži 91.-100. 
9.Jančar Oliver2005reg. muži 121.-140. 
10.Dařílek Pavel1971reg. muži 161.-180. 
11.Hřebíček Ota1975reg. muži 201. 
12.Osladilová Eliška1955nez.  
13.Zelinka Adam2006nez.  
14.Marek Lukáš2007nez.  
15.Najmanová Markéta2007nez.  
16.Kylarová Lucie2005nez.  
17.Šilarová Lucie2005nez.  
18.Kuncová Lucie2004nez.  
19.Pavlíček Martin2008nez.  
TJ Sokol Žamberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomel Michael1994reg. muži 34 
2.Richtr Michal1995reg. muži 51-60 
3.Vencl Josef ml.1978reg. muži 51-60 
4.Duben Josef1971reg. muži 51-60N 
5.Provazník Pavel1963nez. muži  
6.Bělský Jiří1965nez. muži  
7.Toman Radim1974nez. muži  
8.Havel Břetislav1965reg. muži 62-70 
9.Šafář Jiří1970reg. muži 101-120 
10.Kladivo Josef1963reg. muži 121-140 
11.Žák Jakub1983reg. muži 121-140 
12.Šafářová Amálie2002reg. muži 141-160 
TJ Sokol Libchavy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horníček Martin1974reg. muži 9 
2.Videnský Daniel1975reg. muži 40 
3.Depeš Jaroslav1967reg. muži 73 
4.Pešek Radek1982reg. muži 91 
5.Šplouchal Radim1978reg. muži 100N 
6.Chládek Zdeněk1969reg. muži 107 
7.Siegl Petr1964reg. muži 116 
8.Richter Pavel1988reg. muži 137 
9.Špaček Jaroslav1976reg. muži 149 
10.Martinec Václav1989reg. muži 195 
11.Šprindrich Karel1976reg. muži 224 
12.Rejman Vladimír1974reg. muži 166 
13.Pešek Jaroslav1947reg. muži 225 
14.Šeda Jiri1974reg. muži 226 
KST SK US Steinerová Choceň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Absolon Martin1975kraj. muži 121 
2.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 121 
3.Beneš Václav1969kraj. muži 141 
4.Trkal Jaroslav1964kraj. muži 141 
5.Oliva Vladimír1954reg. mži 43 
6.Flídr Adam2005reg. muži 49 
7.Beneš Václav ml.1998reg. muži 71 
8.Zemánek Petr1991reg. muži 121 
9.Průcha Vladimír1953nez. muži N201 
TJ Sokol Hnátnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Adam2001reg. muži 6 
2.Hubálek Petr1973reg. muži 18 
3.Šmajzr Martin1970reg. muži 51 
4.Aliger Vladislav1964reg. muži 161 
5.Melichar Martin2001reg. muži 181 
6.Kubelka Jan1981reg. muži 181 
7.Babák Jan1976reg. muži 201 
8.Červinka Vít1976reg. muži 201 
9.Kroul Jiří1965reg. muži 201 
10.Sysr Jan1977reg. muži 201 
TTC Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schejbal Petr1975reg. muži 10N 
2.Sochor Martin1984reg. muži 12N 
3.Vavroušek Michal2006reg. sži 21Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
4.Táborský Jiří1952reg. muži 25 
5.Pohl Pavel st.1975reg. muži 25 
6.Novotný Jiří1966reg. muži 34 
7.Hýbl Josef1974reg. muži 62-70 
8.Nežádal Karel1961reg. muži 62-70 
9.Hrubeš Ladislav1957reg. muži 62-70 
10.Smrček Petr1975reg. muži 201 
11.Janďourek Pavel1940reg. muži 210 
12.Janků Jaroslav1946reg. muži N 
13.Pohl Pavel ml.2008reg. mži NHostování z KST SK US Steinerová Choceň
14.Mjiroslav Falta1965reg. muži N 
Orel Vysoké Mýto B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojnar Jiří1987kraj. muži 101-120 
2.Sychra Václav1974kraj. muži 141-160N 
3.Synek Martin1973reg. muži 4 
4.Kučera Martin1998reg. muži 8 
5.Šimek Libor1975reg. muži 42 
6.Herel Miroslav1982reg. muži 46 
7.Stejskal Jan1999reg. muži 47 
8.Novák Jan1977reg. muži 62-70 
9.Dian Marian1950reg. muži 121-140 
10.Jiříček Jaroslav1964reg. muži 161-180 
11.Chadima Lubomír1959reg. muži 161-180 
12.Škoda Michal1972reg. muži 161-180 
13.Škoda Jakub2005reg. muži 181-200 
14.Josefy Vladimír1948reg. muži 181-200 
15.Mrkos Ladislav1973reg. muži 181-200 
16.Kopecký Jan1949reg. muži 201- 
17.Zeman Daniel2003reg. muži 201- 
18.Kopecký Pavel1986nez.  
19.Zemek Jiří1957nez.  
20.Hynek Lukáš2008nez.  
21.Lexa Matyáš2004nez.  
22.Mrkos Michal2012nez.  
23.Mrkosová Kateřina2008nez.  
24.Sys Tobiáš2006nez.  
25.Talácko Ben2005nez.  
TTC Ústí nad Orlicí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupa Michal2003kraj. muži 162 
2.Motl Daniel1991kraj. muži 162N 
3.Rebejová Karla1959reg. muži 15 
4.Svojanovský Jakub2005reg. muži 20 
5.Hlavsa Alexander2004reg. muži 101-120 
6.John Jiří1996reg. muži 121-140 
7.Novák Vladimír1953reg. muži 121-140 
8.Kaplan Jakub2005reg. muži 121-140 
9.Neťuka Pavel1951reg. muži 141-160 
10.Vencl Filip2003reg. muži 181-200 
11.Kubíček Tomáš2008nez. muži  
12.Krupová Soňa2005nez. muži  
TJ Jiskra Králíky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Luděk1959reg. muži 11 
2.Dostál Martin1967reg. muži 17N 
3.Kubíček Milan1963reg. muži 30 
4.Opravil Jiří1995reg. muži 51-60 
5.Vyšohlíd Antonín1956reg. muži 70N 
6.Pospíšil Tomáš st.1965reg. muži 71-80 
7.Lohynský Milan1965reg. muži 101-120 
8.Mlčuch Jiří1965reg. muži 161-180 
9.Láryš Jaromír1954reg. muži 121-140 
10.Kudryavtsev Oleksiy1976reg. muži 201-cizinec 
11.Habivský Karel1976reg. muži ne 
12.Hlava Karel1963reg. muži ne 
TJ Zálší A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stříteský Radek1971reg. muži 33 
2.Vachalík Lubor1967reg. muži 38 
3.Záruba Pavel1970reg. muži 44 
4.Sisr František1967reg. muži 62-70 
5.Novák Ondřej1971reg. muži 62-70 
6.Nekvinda Josef1993reg. muži 81-90 
7.Lásko Jiří ml.1990reg. muži 101-120 
8.Hanuš Petr1964reg. muži 141-160 
9.Táfl Petr1962nez.  
10.Lásko Jiří1954nez.  
11.Břeň Martin1978nez.  
12.Staněk Jan1954nez.  
13.Stříteský Martin1993nez.  
14.Lásko Martin1988nez.  
15.Lásko Martin II.2005nez.  
16.Peterka Josef2010nez.  
17.Peterka Petr2008nez.  
Regionální přebor 2
SK Skořenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrych Milan1997reg. muži 29 
2.Ulrych Miloš st.1962reg. muži 81-90 
3.Bělohlávek Luboš1972reg. muži 91-100 
4.Viktorín Jaroslav1960reg. muži 181-200 
5.Ulrych Miloš1988nez. muži  
TJ Lanškroun D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jaroslav1952reg. muži 62.-70. 
2.Doležel Daniel1998reg. muži 71.-80. 
3.Novák Václav1995reg. muži 81.-90. 
4.Bako Ladislav1965reg. muži 91.-100. 
5.Jančar Oliver2005reg. muži 121.-140. 
6.Dařílek Pavel1971reg. muži 161.-180. 
7.Hřebíček Ota1975reg. muži 201. 
8.Osladilová Eliška1955nez.  
9.Zelinka Adam2006nez.  
10.Marek Lukáš2007nez.  
11.Najmanová Markéta2007nez.  
12.Kylarová Lucie2005nez.  
13.Šilarová Lucie2005nez.  
14.Kuncová Lucie2004nez.  
15.Pavlíček Martin2008nez.  
TJ Sokol Česká Třebová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malina Milan1962reg. muži 71-80 
2.Řeháček Martin1970reg. muži 71-80 
3.Rybka Robert1978reg. muži 81-90 
4.Mikeš Pavel1960reg. muži 101-120 
5.Gregor Miroslav1945reg. muži 101-120 
6.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 121-140 
7.Horáček Šimon2003reg. muži 141-160 
8.Gregor Jan2005reg. muži 141-160 
9.Vašina Václav1971reg. muži 141-160 
10.Skalický Josef1957reg. muži 181-200 
11.Kadlečík Michal1969reg. muži N 
12.Vaňous Jan1981reg. muži N 
13.Studený Pavel1974reg. muži N 
14.Smolová Šárka1978reg. ženy N 
15.Geldner Josef1947reg. muži N 
TJ Sokol Žamberk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Břetislav1965reg. muži 62-70 
2.Šafář Jiří1970reg. muži 101-120 
3.Kladivo Josef1963reg. muži 121-140 
4.Žák Jakub1983reg. muži 121-140 
5.Šafářová Amálie2002reg. muži 141-160 
6.Provazník Pavel1963nez. muži  
7.Bělský Jiří1965nez. muži  
8.Toman Radim1974nez. muži  
9.Šindelář Josef1970reg. muži 141-160 
10.Krulikovský Pavel1965nez. muži  
TTC Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pohl Pavel st.1975reg. muži 25 
2.Novotný Jiří1966reg. muži 34 
3.Hýbl Josef1974reg. muži 62-70 
4.Nežádal Karel1961reg. muži 62-70 
5.Hrubeš Ladislav1957reg. muži 62-70 
6.Janďourek Pavel1940reg. muži 210 
7.Smrček Petr1975reg. muži 201 
8.Pohl Pavel ml.2008reg. mži NHostování z KST SK US Steinerová Choceň
9.Janků Jaroslav1946reg. muži N 
10.Mjiroslav Falta1965reg. muži N 
Orel Vysoké Mýto C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Libor1975reg. muži 42 
2.Herel Miroslav1982reg. muži 46 
3.Stejskal Jan1999reg. muži 47 
4.Novák Jan1977reg. muži 62-70 
5.Dian Marian1950reg. muži 121-140 
6.Chadima Lubomír1959reg. muži 161-180 
7.Jiříček Jaroslav1964reg. muži 161-180 
8.Škoda Michal1972reg. muži 161-180 
9.Josefy Vladimír1948reg. muži 181-200 
10.Mrkos Ladislav1973reg. muži 181-200 
11.Škoda Jakub2005reg. muži 181-200 
12.Zeman Daniel2003reg. muži 201- 
13.Kopecký Jan1949reg. muži 201- 
14.Kopecký Pavel1986nez.  
15.Zemek Jiří1957nez.  
16.Hynek Lukáš2008nez.  
17.Lexa Matyáš2004nez.  
18.Mrkos Michal2012nez.  
19.Mrkosová Kateřina2008nez.  
20.Sys Tobiáš2006nez.  
21.Talácko Ben2005nez.  
TJ Sokol Plchovice Sršně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sládek Libor1964reg. muži 51-60 
2.Šeda Ondřej2000reg. muži 91-100 
3.Šimek Roman1979reg. muži 91-100 
4.Záloha Jan1970reg. muži 141-160 
5.Chour Jan1993nez. muži  
6.Dušek Daniel1975reg. muži 201- 
7.Dušek Jiří st.1951reg. muži 201- 
8.Dušek Jiří ml.1978reg. muži 201- 
9.Jetleb Petr1947reg. muži 201- 
10.Kozák Martin1969reg. muži 181-200 
11.Matoušek Jiří1947reg. muži 141-160 
12.Melkus Emil1964reg. muži 201- 
13.Novotný Miloš1964reg. muži 201- 
14.Novotný Petr1972reg. muži 201- 
15.Štastná Božena1953reg. muži 201- 
16.Vojtíšek Jindřich1955reg. muži 91-100 
17.Zídek Josef1957reg. muži 201- 
TJ Sokol Tatenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuběnka Radek1967reg. muži 45 
2.Suchý Jaroslav1967reg. muži 48 
3.Kristek Pavel1963reg. muži 51-60 
4.Knápek Jaroslav1978reg. muži 62*70 
5.Totušek Josef1976reg. muži 81-90 
6.Kristek Josef1959reg. muži 141-160 
7.Pasler Dietmar1968reg. muži 161-180 
8.Škaroupka Petr1968reg. muži 181-800 
9.Martínek Ladislav1954reg. muži 201 
10.Glocar Michal1974reg. muži 201 
11.Stejskal Ladislav1948reg. muži 201 
TJ Sokol Lukavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomel Petr1986reg. muži 51-60 
2.Kos Jiří1965reg. muži 81-90 
3.Dostálek Petr1967reg. muži 91-100 
4.Severa Vlastimil1963reg. muži 101-120 
5.Dostálek Vojtěch2002reg. muži 121-140 
6.Štrunc Jaroslav1967reg. muži nezařazený 
TJ Jiskra Králíky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyšohlíd Antonín1956reg. muži 70N 
2.Pospíšil Tomáš st.1965reg. muži 71-80 
3.Lohynský Milan1965reg. muži 101-120 
4.Mlčuch Jiří1965reg. muži 161-180 
5.Láryš Jaromír1954reg. muži 121-140 
6.Chum Jiří1988reg. muži 201- 
7.Kudryavtsev Oleksiy1976reg. muži 201-cizinec 
8.Habivský Karel1976reg. muži ne 
9.Hlava Karel1963reg. muži ne 
10.Feranec Karel st.1956reg. muži ne 
11.Pospíšil Tomáš ml.1996reg. muži ne 
TJ Sokol Sudslava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valach Přemysl1985reg. muži 27 
2.Valach Josef1958reg. muži 51-60 
3.Slezáková Blanka1970reg. muži 51-60 
4.Marešová Marie1961reg. muži 101-120 
5.Pavelka Dominik1999reg. muži 101-120 
6.Harapátová Stanislava1964reg. muži 101-120 
7.Drábek Jiří1965reg. muži 121-140 
8.Drábek Vladimír1967reg. muži 121-140 
9.Syrový Tomáš1996reg. muži 161-180 
10.Drábková Tereza1995reg. muži 181-200 
11.Harapátová Lucie1990reg. muži 181-200 
12.Buben Petr1965reg. muži 201- 
13.Bubnová Kateřína1996reg. muži 201- 
14.Drábková Vendula1992reg. muži 201- 
15.Drábková Veronika1995reg. muži 201- 
16.Fajfrová Michaela2005reg. muži 201-Hostování z KST SK US Steinerová Choceň
17.Hylák Jiří1970reg. muži 201- 
18.Hyláková Lucie2004reg. muži 201- 
19.Hyláková Monika2000reg. muži 201- 
20.Novotný Lukáš1999reg. muži 201- 
21.Peňáz David2003reg. muži 201- 
22.Peňáz Tomáš2006reg. muži 201- 
23.Počtýnská Adéla1991reg. muži 201- 
24.Zemanová Olga1998reg. muži 201- 
25.Zemanová Pavlína2000reg. muži 201- 
Orel Orlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Karel st.1957reg. muži 32 
2.Doskočil Martin1973reg. muži 41 
3.Beneš Jindřich1967reg. muži 71-80 
4.Skalický Jiří1957reg. muži 71-80 
5.Krčál Jiří1956nez. muži  
6.Králík Daniel1961nez. muži  
7.Liebich David2006nez. sži  
8.Liebich František2008nez. mži  
9.Kalousek Jiří2004nez. dci  
10.Majvald Lukáš2003nez. dci  
TJ Sokol Těchonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejsa Daniel1974reg. muži 20 
2.Kosek Miroslav1955reg. muži 81-90 
3.Kobulej Vasilij1952reg. muži 81-90 
4.Horníček Lubomír1958reg. muži 121-140 
5.Krejčová Lucie1992reg. muži 91-100 
6.Marek Jan1955reg. muži 121-140 
7.Leicht Jan1953reg. muži 161-180 
8.Moravec Oldřich1943reg. muži 141-160 
9.Motyčka Václav1945reg. muži 161-180 
10.Leicht Roman1977reg. muži 161-180 
11.Čada Marek1996reg. muži 201 
12.Trejtnar Radim1972reg. muži 201 
Regionální přebor 3
TJ Sokol Mistrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Tomáš st.1967reg. muži 71.-80. 
2.Baláš Zbyněk1963reg. muži 71.-80. 
3.Kapalčík Šimon1995reg. muži 101.-120. 
4.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 161.-180. 
5.Doleček Miroslav1958reg. muži 161.-180. 
6.Novotný Jan1952nez. muži  
Sportovní Klub Džbánov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stříteský Vít1979reg. muži 91-100 
2.Drahoš Radek1994reg. muži 91-100 
3.Shejbal Martin1978reg. muži 101-120 
4.Duchoslav Pavel1977reg. muži 141-160 
5.Říha Josef1977reg. muži 181-200 
6.Shejbal František1952reg. muži - 
Sokol Mostek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Jiří1980reg. muži 90 - 100 
2.Frydrych Miroslav1949reg. muži 101-120 
3.Marhold Petr1978reg. muži 101-120 
4.Slavík Tomáš1980reg. muži 101-120 
5.Doubrava Zdeněk1960reg. muži 141 - 160 
6.Vaniš Marek1979reg. muži 161-180 
7.Král Zdeněk1951reg. muži 201 
8.Bartoň Vladimír1951reg. muži 201 
TJ Sokol Nekoř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Jakub2000reg. muži 121-140 
2.Kaplan Jakub1994reg. muži 101-120 
3.Beneš Jan1999reg. muži 141-160 
4.Marek Vojtěch1994reg. muži 161-180 
5.Lehký Jiří1992reg. muži 81-90 
6.Schauer Lukáš1988reg. muži 121-140 
7.Mikyska Filip2006reg. muži 201- 
8.Lehký Jaroslav1964reg. muži 201- 
9.Krejčí Tomáš1991reg. muži 201- 
10.Bezstarosti Jan1994reg. muži 201- 
11.Bělský Radek1967reg. muži 201- 
TJ Sokol Libchavy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šplouchal Radim1978reg. muži 100N 
2.Chládek Zdeněk1969reg. muži 107 
3.Siegl Petr1964reg. muži 116 
4.Richter Pavel1988reg. muži 137 
5.Špaček Jaroslav1976reg. muži 149 
6.Rejman Vladimír1974reg. muži 166 
7.Martinec Václav1989reg. muži 195 
8.Šprindrich Karel1976reg. muži 224 
9.Pešek Jaroslav1947reg. muži 225 
10.Šeda Jiri1974reg. muži 226 
TJ Sokol Česká Třebová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gregor Miroslav1945reg. muži 101-120 
2.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 121-140 
3.Gregor Jan2005reg. muži 141-160 
4.Horáček Šimon2003reg. muži 141-160 
5.Vašina Václav1971reg. muži 141-160 
6.Skalický Josef1957reg. muži 181-200 
7.Kadlečík Michal1969reg. muži N 
8.Vaňous Jan1981reg. muži N 
9.Studený Pavel1974reg. muži N 
10.Smolová Šárka1978reg. ženy N 
11.Beneš Stanislav1955reg. muži N 
TJ Sokol Dolní Dobrouč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Stanislav1967reg. muži 121-140 
2.Skalický Pavel1978reg. muži 141-160 
3.Kubíček Pavel1963reg. muži 141-160 
4.Felgr Pavel1961reg. muži 141-160 
5.Kubíček Pavel ml.1963reg. muži 141-160 
6.Kolman Radek1983reg. muži 201 
7.Kapoun Petr1958reg. muži 181-200 
8.Kalous Richard1978reg. muži 201 
9.Havlíček Vlastimil1965reg. muži 201 
10.Fišer Radim1976reg. muži 201 
11.Felgr Lukáš1986reg. muži 161-180 
12.Dostál Vašek1967reg. muži 201 
TJ Sokol Plchovice Sršně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtíšek Jindřich1955reg. muži 91-100 
2.Matoušek Jiří1947reg. muži 141-160 
3.Kozák Martin1969reg. muži 181-200 
4.Novotný Petr1972reg. muži 201- 
5.Melkus Emil1964reg. muži 201- 
6.Zídek Josef1957reg. muži 201- 
7.Novotný Miloš1964reg. muži 201- 
8.Dušek Jiří ml.1978reg. muži 201- 
9.Dušek Jiří st.1951reg. muži 201- 
10.Dušek Daniel1975reg. muži 201- 
11.Chour Jan1993nez. muži  
12.Jetleb Petr1947reg. muži 201- 
13.Štastná Božena1953reg. muži 201- 
TJ Zálší B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Ondřej1971reg. muži 62-70 
2.Nekvinda Josef1993reg. muži 81-90 
3.Lásko Jiří ml.1990reg. muži 101-120 
4.Hanuš Petr1964reg. muži 141-160 
5.Táfl Petr1962nez.  
6.Lásko Jiří1954nez.  
7.Břeň Martin1978nez.  
8.Staněk Jan1954nez.  
9.Stříteský Martin1993nez.  
10.Lásko Martin1988nez.  
11.Lásko Martin II.2005nez.  
12.Peterka Josef2010nez.  
13.Peterka Petr2008nez.  
TJ Sokol Sudslava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Dominik1999reg. muži 101-120 
2.Harapátová Stanislava1964reg. muži 101-120 
3.Drábek Jiří1965reg. muži 121-140 
4.Harapátová Lucie1990reg. muži 181-200 
5.Drábek Vladimír1967reg. muži 121-140 
6.Šimek Josef1978reg. muži 161-180 
7.Syrový Tomáš1996reg. muži 161-180 
8.Drábková Tereza1995reg. muži 181-200 
9.Buben Petr1965reg. muži 201- 
10.Bubnová Kateřína1996reg. muži 201- 
11.Drábková Vendula1992reg. muži 201- 
12.Drábková Veronika1995reg. muži 201- 
13.Fajfrová Michaela2005reg. muži 201-Hostování z KST SK US Steinerová Choceň
14.Hylák Jiří1970reg. muži 201- 
15.Hyláková Lucie2004reg. muži 201- 
16.Hyláková Monika2000reg. muži 201- 
17.Novotný Lukáš1999reg. muži 201- 
18.Peňáz David2003reg. muži 201- 
19.Peňáz Tomáš2006reg. muži 201- 
20.Počtýnská Adéla1991reg. muži 201- 
21.Zemanová Olga1998reg. muži 201- 
22.Zemanová Pavlína2000reg. muži 201- 
Regionální přebor 4S
TJ Sokol Líšnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Jan1970reg. muži 121-140 
2.Diblík Martin1993reg. muži 161-180 
3.Čamr Frasntišek1947reg. muži 161-180 
4.Vencl Jiří1950reg. muži 181-200 
5.Kaška Zdeněk1964reg. muži 201- 
6.Mareš Jan2002reg. muži 201- 
7.Bečka Jan1969reg. muži N 
8.Mareš Miroslav1968reg. muži N 
9.Diblík Milan1990reg. muži N 
10.Bečka Pavel1967reg. muži N 
11.Štantejský Jaroslav1958reg. muži N 
TJ Sokol Dolní Dobrouč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Pavel ml.1963reg. muži 141-160 
2.Felgr Lukáš1986reg. muži 161-180 
3.Kapoun Petr1958reg. muži 181-200 
4.Havlíček Vlastimil1965reg. muži 201 
5.Kolman Radek1983reg. muži 201 
6.Kalous Richard1978reg. muži 201 
7.Fišer Radim1976reg. muži 201 
8.Dostál Vašek1967reg. muži 201 
TJ Sokol Žamberk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Josef1970reg. muži 141-160 
2.Šafářová Amálie2002reg. muži 141-160 
3.Linhartová Julie2002reg. muži 201- 
4.Faltejsek Bohumír1964nez. muži  
5.Bříza Jaroslav1977nez. muži  
6.Krulikovský Pavel1965nez. muži  
7.Cvik Vojtěch2003nez. dci  
8.Cviková Veronika2006nez. sžy  
9.Faltus Vít2004nez. muži  
10.Hylmar Zdeněk2005nez. dci  
11.Toman Radim1974nez. muži  
SK Verměřovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faltus Robert1976nez. muži n 
2.Hofman Josef1976nez. muži n 
3.Kulhavý Daniel1988nez. muži n 
4.Macan Václav1977nez. muži n 
5.Nastoupil Roman1972nez. muži n 
6.Prokopec Ladislav1970nez. muži n 
7.Sklenář Jan1974nez. muži n 
8.Vágner Daniel1978nez. muži n 
9.Grim David1991nez. muži n 
TJ Sokol Hnátnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichar Martin2001reg. muži 181 
2.Kubelka Jan1981reg. muži 181 
3.Červinka Vít1976reg. muži 201 
4.Babák Jan1976reg. muži 201 
5.Kroul Jiří1965reg. muži 201 
6.Sysr Jan1977reg. muži 201 
TJ Jablonné nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacek Ondřej1987reg. muži 255 
2.Lička Leoš1966reg. muži 257 
3.Černohous Petr1982reg. muži 277 
4.Kosek Miroslav1969reg. muži 281 
5.Filip František1984reg. muži 283 
6.Brožek Miroslav1962reg. muži 290 
7.Brožek Radovan1992reg. muži 304 
8.Skalický Stanislav1958reg. muži 381 
TJ Sokol Tatenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Totušek Josef1976reg. muži 81-90 
2.Kristek Josef1959reg. muži 141-160 
3.Pasler Dietmar1968reg. muži 161-180 
4.Škaroupka Petr1968reg. muži 181-800 
5.Martínek Ladislav1954reg. muži 201 
6.Glocar Michal1974reg. muži 201 
7.Stejskal Ladislav1948reg. muži 201 
TJ Jiskra Králíky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láryš Jaromír1954reg. muži 121-140 
2.Chum Jiří1988reg. muži 201 
3.Kudryavtsev Oleksiy1976reg. muži 201-cizinec 
4.Habivský Karel1976reg. muži ne 
5.Feranec Karel st.1956reg. muži ne 
6.Hlava Karel1963reg. muži ne 
7.Pospíšil Tomáš ml.1996reg. muži ne 
TJ Lanškroun E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančar Oliver2005reg. muži 121.-140. 
2.Dařílek Pavel1971reg. muži 161.-180. 
3.Hřebíček Ota1975reg. muži 201. 
4.Zelinka Adam2006nez.  
5.Marek Lukáš2007nez.  
6.Najmanová Markéta2007nez.  
7.Kylarová Lucie2005nez.  
8.Šilarová Lucie2005nez.  
9.Kuncová Lucie2004nez.  
10.Pavlíček Martin2008nez.  
11.Chládek David ml.2009nez.  
12.Marek Filip2009nez.  
13.Osladilová Eliška1955nez.  
TJ Sokol Těchonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčová Lucie1992reg. muži 91-100 
2.Marek Jan1955reg. muži 121-140 
3.Leicht Jan1953reg. muži 161-180 
4.Moravec Oldřich1943reg. muži 141-160 
5.Leicht Roman1977reg. muži 161-180 
6.Motyčka Václav1945reg. muži 161-180 
7.Trejtnar Radim1972reg. muži 201 
8.Čada Marek1996reg. muži 201 
TTC Ústí nad Orlicí F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlavsa Alexander2004reg. muži 101-120 
2.John Jiří1996reg. muži 121-140 
3.Novák Vladimír1953reg. muži 121-140 
4.Kaplan Jakub2005reg. muži 121-140 
5.Neťuka Pavel1951reg. muži 141-160 
6.Vencl Filip2003reg. muži 181-200 
7.Hlavsa Miloslav1967nez. muži  
8.Jiroušek Jakub2006nez. muži  
9.Kubíček Tomáš2008nez. muži  
10.Kulda David2006nez. muži  
11.Částek Martin2006nez. muži  
12.Šedová Natálie2008nez. muži  
Regionální přebor 4J
TJ Sokol Řetová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fangl Jiří1974reg. muži 81-90 
2.Kovářová Jana nejml.2002reg. ženy 1161-180 
3.Hladil Jan2005nez. dci  
4.Mužík Samuel2001nez. dci  
5.Kazda Kryštof2005nez. dci  
6.Kazda Lukáš1977nez. muži  
7.Kolář Jakub2002nez. muži  
8.Kovářová Pavla2006nez. sžy  
9.Sychrová Hana2007nez. sžy  
10.Beneš Petr2005nez. dci  
11.Beneš Ondřej2008nez. mži  
Sokol Mostek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doubrava Zdeněk1960reg. muži 141 - 160 
2.Vaniš Marek1979reg. muži 161-180 
3.Král Zdeněk1951reg. muži 201 
4.Bartoň Vladimír1951reg. muži 201 
TJ Sokol Libchavy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Jaroslav1976reg. muži 149 
2.Rejman Vladimír1974reg. muži 166 
3.Martinec Václav1989reg. muži 195 
4.Pešek Jaroslav1947reg. muži 225 
5.Šeda Jiri1974reg. muži 226 
6.Šprindrich Karel1976reg. muži 224 
Orel Vysoké Mýto D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dian Marian1950reg. muži 121-140 
2.Jiříček Jaroslav1964reg. muži 161-180 
3.Josefy Vladimír1948reg. muži 181-200 
4.Zeman Daniel2003reg. muži 201- 
5.Zemek Jiří1957nez.  
6.Kopecký Pavel1986nez.  
7.Lexa Matyáš2004nez.  
8.Talácko Ben2005nez.  
Orel Vysoké Mýto E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škoda Michal1972reg. muži 161-180 
2.Chadima Lubomír1959reg. muži 161-180 
3.Škoda Jakub2005reg. muži 181-200 
4.Mrkos Ladislav1973reg. muži 181-200 
5.Kopecký Jan1949reg. muži 201- 
6.Hynek Lukáš2008nez.  
7.Mrkos Michal2012nez.  
8.Mrkosová Kateřina2008nez.  
9.Sys Tobiáš2006nez.  
10.Chadima Stanislav1961nez.  
TJ Sokol Plchovice Sršně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Daniel1975reg. muži 201- 
2.Novotný Miloš1964reg. muži 201- 
3.Dušek Jiří st.1951reg. muži 201- 
4.Jetleb Petr1947reg. muži 201- 
5.Štastná Božena1953reg. muži 201- 
6.Dušek Jiří ml.1978reg. muži 201- 
7.Chour Jan1993nez. muži  
8.Melkus Emil1964reg. muži 201- 
9.Zídek Josef1957reg. muži 201- 
TTC Sedlec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubeš Ladislav1957reg. muži 62-70 
2.Janďourek Pavel1940reg. muži 210 
3.Smrček Petr1975reg. muži 201 
4.Pohl Pavel ml.2008reg. mži N210Hostování z KST SK US Steinerová Choceň
5.Janků Jaroslav1946reg. muži 210 
6.Mjiroslav Falta1965reg. muži N210 
7.Dolanský Stanislav1947reg. muži N210 
8.Ochodnický Dušan1995reg. muži N210 
9.Vopařil Rudolf1963reg. muži N210 
TJ Sokol Sudslava D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábek Vladimír1967reg. muži 121-140 
2.Syrový Tomáš1996reg. muži 161-180 
3.Šimek Josef1978reg. muži 161-180 
4.Drábková Tereza1995reg. muži 181-200 
5.Drábková Vendula1992reg. muži 201- 
6.Drábková Veronika1995reg. muži 201- 
7.Buben Petr1965reg. muži 201- 
8.Bubnová Kateřína1996reg. muži 201- 
9.Fajfrová Michaela2005reg. muži 201-Hostování z KST SK US Steinerová Choceň
10.Hylák Jiří1970reg. muži 201- 
11.Hyláková Lucie2004reg. muži 201- 
12.Hyláková Monika2000reg. muži 201- 
13.Novotný Lukáš1999reg. muži 201- 
14.Peňáz David2003reg. muži 201- 
15.Peňáz Tomáš2006reg. muži 201- 
16.Počtýnská Adéla1991reg. muži 201- 
17.Zemanová Olga1998reg. muži 201- 
18.Zemanová Pavlína2000reg. muži 201- 
Sokol Tisová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černín Vladimír1980nez. muži  
2.Ďurač Michal1978nez. muži  
3.Flídr Zdeněk1954nez. muži  
4.Kurka Michal2008nez. mži  
5.Kysela Lukáš2006nez. sži  
6.Lipenský Vladimír1961nez. muži  
7.šereda martin1976nez. muži  
TJ Zálší C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táfl Petr1962nez.  
2.Lásko Jiří1954nez.  
3.Břeň Martin1978nez.  
4.Staněk Jan1954nez.  
5.Stříteský Martin1993nez.  
6.Lásko Martin1988nez.  
7.Lásko Martin II.2005nez.  
8.Peterka Josef2010nez.  
9.Peterka Petr2008nez.  
Regionální přebor žactvo
TJ Sokol Žamberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cviková Veronika2006nez. sžy  
2.Faltus Vojtěch2007nez. sži  
3.Tomáš Jakub2008nez. mži  
4.Sviták Michal2010nez. nži  
5.Ševčík Albert2007nez. sži  
6.Jankovič Libor2006nez. sži  
7.Havlíček Matěj2007nez. sži  
8.Černoch Jakub2007nez. sži  
TJ Sokol Řetová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sychrová Hana2007nez. sžy  
2.Kovářová Lucie2009nez. mžy  
3.Kovářová Pavla2006nez. sžy  
4.Beneš Ondřej2008nez. mži  
5.Melíšek Jan2006nez. sži  
6.Špánková Kristýna2006nez. sžy  
Orel Vysoké Mýto
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hynek Lukáš2008nez.  
2.Mrkos Michal2012nez.  
3.Mrkosová Kateřina2008nez.  
4.Sys Tobiáš2006nez.  
5.Kysela Lukáš2006nez. Střídavý start z Sokol Tisová
TJ Zálší
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka Petr2008reg. sži 30 
2.Peterka Josef2010reg. sži 33 
3.Lásková Denisa2008nez.  
Orel Orlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liebich David2006nez.  
2.Liebich František2008nez.  
3.Plíva Jakub2006nez.  
KST SK US Steinerová Choceň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pohl Pavel ml.2008kraj. mži 5 
2.Kubíček Filip2007nez. sži N99 
3.Marhold Jan2008nez. mži N99 
4.Štolba Jakub2006kraj. sži N99 
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Tomáš2008nez.  
2.Šedová Natálie2008nez.  
3.Kulda David2006nez.  
4.Mackowiakova Markéta2010nez.  
5.Jiroušek Jakub2006nez.  
6.Částek Martin2006nez.  
7.Čopian Vilém2012nez.  
8.Čopian Vojtěch2010nez.  
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daul Matyáš2010reg. nži nk 
2.Horký Damián2011reg. nži nk 
3.Kaláb Matyáš2010reg. nži nk 
4.Maňas Jan2009reg. nži nk 
5.Ondráček Filip2008reg. nži nk 
Regionální přebor dorostu
Orel Vysoké Mýto
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škoda Jakub2005reg. muži 181-200 
2.Zeman Daniel2003reg. muži 201- 
3.Lexa Matyáš2004nez.  
4.Talácko Ben2005nez.  
5.Hynek Lukáš2008nez.  
6.Sys Tobiáš2006nez.  
7.Mrkosová Kateřina2008nez.  
8.Mrkos Michal2012nez.  
TJ Zálší
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lásko Martin II.2005nez.  
2.Peterka Josef2010nez.  
3.Peterka Petr2008nez.  
TJ Sokol Česká Třebová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáček Šimon2003reg. dci N 
2.Gregor Jan2005reg. dci N 
3.Vomáčková Marie2007reg. dky N 
4.Studený Petr2006reg. sži N 
5.Kolář Matěj2006reg. dci N 
6.Rybková Denisa2011reg. dky N 
7.Čečotková Petra2010reg. dky N 
8.Rybková Žaneta2009reg. dky N 
Orel Orlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Majvald Lukáš2003nez.  
2.Kalousek Jiří2004nez.  
3.Liebich David2006nez.  
4.Liebich František2008nez.  
5.Plíva Jakub2006nez.  
KST SK US Steinerová Choceň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flídr Adam2005kraj. dci 20 
2.Mikeska Martin2005kraj. sži 18 
3.Fajfrová Michaela2005kraj. dky 9 
4.Pohl Pavel ml.2008kraj. mži 5 
5.Kubíček Filip2007nez. sži N99 
6.Marhold Jan2008nez. mži N99 
7.Štolba Jakub2006kraj. sži N99 
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupa Michal2003nez.  
2.Svojanovský Jakub2005nez.  
3.Doležalová Markéta2004nez.  
4.Hlavsa Alexander2004nez.  
5.Částek Martin2006nez.  
6.Čopian Vilém2012nez.  
7.Čopian Vojtěch2010nez.  
8.Jiroušek Jakub2006nez.  
9.Kaplan Jakub2005nez.  
10.Krupová Soňa2005nez.  
11.Kubíček Tomáš2008nez.  
12.Kulda David2006nez.  
13.Mackowiakova Markéta2010nez.  
14.Šedová Natálie2008nez.  
15.Vencl Filip2003nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy