Soupisky
Regionální přebor I. třídy
V. Opatovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Türk Petr st.1975reg. muži 61-75 
2.Vykydal Lubomír1995reg. muži 41-50 
3.Vrbický Patrik1994reg. muži 76-100 
4.Vacula Aleš1995kraj. muži 76-100 
5.Zemánek Jaroslav1997reg. muži 101-150 
6.Šafář Patrik1995reg. muži 101-150 
7.Maleček Josef1955reg. muži 151-250 
8.Gerbrich Radim1974reg. muži 151-250 
9.Zemánek Tomáš2003reg. muži 151-250 
10.Horák Vít1982reg. muži 151-250 
Boskovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zachoval Leoš1969reg. muži 31.-40. 
2.Pařízek Jiří1987reg. muži 51.-60. 
3.Vlach Marek1992reg. muži 61.-75. 
4.Dokoupil Roman1982reg. muži 76.-100. 
5.Harna Václav1999reg. muži 101.-150. 
6.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 101.-150. 
7.Votoček Michal2001reg. muži 101.-150.N 
8.Mládek Jindřich1958reg. muži 151.-250. 
9.Votoček Lukáš2004reg. muži 151.-250. 
10.Přibyl Martin2002reg. muži 151.-250. 
11.Fučík Petr1968reg. muži 151.-250. 
12.Řehoř Luděk1968reg. muži 151.-250. 
13.Holý Vítek1979reg. muži 151.-250. 
14.Štěpán Martin1971reg. muži 251.-500. 
15.Říha Jakub1978reg. muži 251.-500. 
16.Vu Patrik2002reg. muži 251.-500. 
Křetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koudelka Ladislav ml.1993reg. muži 51-60 
2.Všianský Pavel1967reg. muži 61-75 
3.Maresch Michal1994reg. muži 61-75N 
4.Maresch Robert1965reg. muži 151-250 
5.Bačovský Filip1998reg. muži 151-250 
6.Koudelka Ladislav st.1966reg. muži 151-250 
Šošůvka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kutil Šimon1991reg. muži 31-40 
2.Dvořák Leoš1962reg. muži 51-60 
3.Krátký Marek1990reg. muži 61-75 
4.Zouhar Aleš1969reg. muži 76-100 
5.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101-150 
6.Mikulášek Josef1975reg. muži 101-150 
7.Ševčík Jaroslav1956reg. muži 101-150 
8.Petlach Radek1991reg. muži 151-250 
9.Zouhar Michal1995reg. muži 151-250 
10.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 251-500 
11.Dujka František2004reg. muži 251-500 
12.Hloušek Ondřej2003reg. muži 251-500 
Letovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andrle Martin2000reg. muži 24-30 
2.Rouchal Jan1988reg. muži 51-60 
3.Musil Zdeněk1987reg. muži 101-150 
4.Mužík Martin1990reg. muži 101-150 
5.Chlup Dominik2001reg. muži 101-150 
6.Pelíšek Alois1976reg. muži 151-250 
7.Novotný Jan1993reg. muži 251-500 
8.Němeček Václav st.1978reg. muži 251-500 
9.Plšek Matyáš2003reg. muži 251-500 
10.Řehoř Michal1999reg. muži 251-500 
11.Prudil Martin1973reg. muži 251-500 
12.Striová Kristýna1998reg. muži 251-500 
Ždárná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter Milan1979reg. muži 41-50 
2.Meluzín Rostislav1987reg. muži 51-60 
3.Sýkora Josef1982reg. muži 101-150 
4.Žáček Václav1988reg. muži 101-150 
5.Pavlů Bedřich1979reg. muži 101-150 
6.Slaný Petr1972reg. muži 151-250 
7.Vlček Josef1966reg. muži 151-250 
8.Polívka Jan1981reg. muži 151-250 
9.Grmela Marek1994reg. muži 151-250 
10.Látal Radek2000reg. muži 251-500 
11.Stara David1982reg. muži 251-500 
12.Žáček Vítězslav1998reg. muži 251-500 
13.Parák Daniel1997reg. muži 251-500 
14.Soldán Stanislav1993reg. muži 251-500 
15.Kavan Ondřej2003reg. muži 251-500 
Rohozec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Radek1983reg. muži 51-60 
2.Suchomel Vít1995reg. muži 61-75 
3.Suchomel Josef1961reg. muži 76-100 
4.Kříž Zbyněk1980reg. muži 76-100 
5.Matoušek Petr1976reg. muži 151-250 
6.Kříž Martin1983reg. muži 151-250 
7.Suchomel Miroslav1964reg. muži 151-250 
8.Suchomel Kamil1992reg. muži 151-250 
9.Matoušek Miroslav1949reg. muži 151-250 
10.Smetana Milan1955reg. muži 251-500 
11.Kotouček Ladislav1961reg. muži 251-500 
12.Herák Martin1972reg. muži 251-500 
13.Antonovič Josef1963reg. muži 151-250 
Zbraslavec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Illek Roman1963reg. muži 41.-50. 
2.Svěrák Martin1985reg. muži 51.-60. 
3.Krása Petr st.1970reg. muži 61.-75. 
4.Stloukal Jiří1980reg. muži 61.-75. 
5.Sekanina Jan1963reg. muži 76.-100. 
6.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76.-100. 
7.Švancara Vladimír1965reg. muži 76.-100. 
8.Jonáš Martin1978reg. muži 101.-150. 
9.Křepela Martin1980reg. muži 151.-250. 
10.Charvát Rudolf1962reg. muži 151.-250. 
11.Krása Marek2002reg. muži 151.-250. 
12.Švancara Jakub2003reg. muži 251.-500. 
Blansko D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zukal Aleš2002kraj. muži 231-240 
2.Přikryl Vojtěch2006kraj. muži 291-300 
3.Procházka Ondřej1986reg. muži 41-50 
4.Trávníčková Karla1973reg. muži 51-60 
5.Bednář Josef2001reg. muži 61-75 
6.Skoupý Petr2002reg. muži 76-100 
7.Pokorný Martin2004reg. muži 76-100 
8.Záviška Radek1988reg. muži 101-150 
9.Večeřa Martin1990reg. muži 101-150 
10.Štěpánek Ondřej2003reg. muži 101-150 
11.Mazal Antonín1976reg. muži 151-250 
12.Přikryl Lukáš2010reg. muži 251-500 
13.Nedoma Pavel1961reg. muži 151-250 
14.Žáček Bronislav1948reg. muži 151-250 
Veselice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoták Jiří1964reg. muži 51-60 
2.Nečas Martin1987reg. muži 101-150 
3.Fabiánek Jan1991reg. muži 101-150 
4.Musil Martin1991reg. muži 101-150 
5.Stloukal Pavel1965reg. muži 101-150 
6.Straka Josef1953reg. muži 151-250 
7.Fabiánek Jiří1992reg. muži 251-500 
8.Jarůšek Josef1954reg. muži 251-500 
9.Štolpa Aleš1974reg. muži 251-500 
10.Manoušek Radim1990nez.  
Olešnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barták František1977reg. muži 61-75 
2.Dufek Zdeněk1970reg. muži 76-100 
3.Kovář Radim1995reg. muži 101-150 
4.Štourač Josef1949reg. muži 101-150 
5.Kadlec Jiří1970reg. muži 151-250 
6.Maresch Alex2001reg. muži 251-500 
7.Holčák Martin2002reg. muži 251-500 
8.Sobotka František2003reg. muži 251-500 
9.Kánský Tomáš2001reg. muži 251-500 
10.Jančík Michal2002reg. muži 251-500 
11.Jež Jiří1961nez. muži  
12.Steiner Adam2003nez. muži  
Bořitov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bubeník Radek1974reg. muži 51-60 
2.Pavlů Miroslav1966reg. muži 61-75 
3.Kovář Jiří ml.1975reg. muži 76-100 
4.Kopecký Květoslav1964reg. muži 101-150 
5.Stejskal Marek1981reg. muži 101-150 
6.Ostrý Jan1957reg. muži 101-150 
7.Odehnal Ladislav1972reg. muži 101-150 
8.Schiffneder Pavel1968reg. muži 251-500 
9.Blažek Rudolf1943reg. muži 251-500 
10.Mareček Petr1963reg. muži 251-500 
11.Polák Josef1959reg. muži 251-500 
Regionální přebor II. třídy
Rájec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šustáček Ondřej1978reg. muži 41-50 
2.Svoboda Jan1993reg. muži 61-75 
3.Vodák Jiří1978reg. muži 76-100 
4.Koumar Jiří1966reg. muži 76-100 
5.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
6.Bartoš Rostislav1971reg. muži 251-500 
7.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
8.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151-250 
9.Kala Vojtěch2004reg. muži 151-250 
10.Krejčí Petr1976nez.  
Křetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zvéška Radek1977reg. muži 76-100 
2.Šos Vít1975reg. muži 101-150 
3.Novotný Miloslav1973reg. muži 101-150 
4.Kozák Josef1952reg. muži 101-150 
5.Janků Karel1957reg. muži 151-250 
6.Novotný Adam1995reg. muži 151-250 
7.Winkler Adam2000reg. muži 251-500 
8.Slezák Martin2000reg. muži 251-500 
9.Pospíšil Jakub2003reg. muži 251-500 
Ždárná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlů Bedřich1979reg. muži 101-150 
2.Slaný Petr1972reg. muži 151-250 
3.Vlček Josef1966reg. muži 151-250 
4.Polívka Jan1981reg. muži 151-250 
5.Grmela Marek1994reg. muži 151-250 
6.Látal Radek2000reg. muži 251-500 
7.Stara David1982reg. muži 251-500 
8.Žáček Vítězslav1998reg. muži 251-500 
9.Parák Daniel1997reg. muži 251-500 
10.Soldán Stanislav1993reg. muži 251-500 
11.Kavan Ondřej2003reg. muži 251-500 
Velenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fagulec Martin1974reg. muži 51-60 
2.Jedlička Lukáš1991reg. muži 101-150 
3.Musil Josef st.1973reg. muži 151-250 
4.Havelka Pavel1986reg. muži 151-250 
5.Musil Josef ml.1995reg. muži 151-250 
6.Grešo Jakub1989reg. muži 151-250 
7.Celý Petr1985reg. muži 251-500 
8.Krejčíř Břetislav1967reg. muži 251-500 
Bořitov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Marek1981reg. muži 101-150 
2.Ostrý Jan1957reg. muži 101-150 
3.Odehnal Ladislav1972reg. muži 101-150 
4.Schiffneder Pavel1968reg. muži 251-500 
5.Blažek Rudolf1943reg. muži 251-500 
6.Kovář Jiří st.1953reg. muži 251-500 
7.Mareček Petr1963reg. muži 251-500 
8.Polák Josef1959reg. muži 251-500 
9.Kabát Ladislav1956reg. muži 251-500 
10.Pařízek Leoš1974reg. muži 251-500 
11.Fojt Antonín1961reg. muži 251-500 
12.Odehnal Ladislav ml.2004reg. muži 251-500 
13.Odehnal Jiří2002reg. muži 251-500 
14.Málek Karel1958nez.  
15.Mareček Milan1964nez.  
Kunštát B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sojka Petr st.1968reg. muži 61-75 
2.Štaud Miloš1965reg. muži 76-100 
3.Nejedlý Jiří1980reg. muži 76-100 
4.Macháček Filip2004reg. muži 101-150 
5.Nejedlý Pavel1983reg. muži 101-150 
6.Filip Dočekal2003reg. muži 251-500 
7.Hrubý Jan1968reg. muži 251-500 
Kunštát C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boček Josef1967reg. muži 101-150 
2.Polák Martin1984reg. muži 101-150 
3.Záboj Miloš1974reg. muži 151-250 
4.Sojka Petr ml.1994reg. muži 151-250N 
5.Tenora Jiří1994reg. muži 151-250 
6.Šauer Martin1972reg. muži 251-500 
7.Podsedník Bohumír1954reg. muži 251-500 
8.Rotroekl Richard2003reg. muži 251-500 
Brumov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tulis Radek ml.1990reg. muži 76-100 
2.Musil Antonín1967reg. muži 101-150 
3.Dolníček Pavel1969reg. muži 101-150 
4.Musil Tomáš1991reg. muži 101-150 
5.Dítě Pavel st.1983reg. muži 101-150 
6.Nečas František1971reg. muži 151-250 
7.Šrámek Miroslav1967reg. muži 151-250 
8.Nečas Marek1998reg. muži 151-250 
9.Merta Lukáš2003nez. dci  
Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masařík Radim1969reg. muži 41-50 
2.Zouhar Ondřej1984reg. muži 76-100 
3.Žáček Miroslav1972reg. muži 101-150 
4.Gyurgyik Pavel1962reg. muži 101-150 
5.Bezděk Michal1993reg. muži 101-150 
6.Farkaš Michael1993reg. muži 151-250 
7.Žáček Roman2002reg. muži 151-250 
8.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 151-250 
9.Zukal Filip2009reg. muži 151-250Hostování z KST Blansko, z.s.
10.Zukal Josef1969reg. muži 251-500 
11.Zouhar Miloslav1958nez.  
12.Flek Roman1970nez.  
Blansko E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Josef2001reg. muži 61-75 
2.Pokorný Martin2004reg. muži 76-100 
3.Večeřa Martin1990reg. muži 101-150 
4.Záviška Radek1988reg. muži 101-150 
5.Štěpánek Ondřej2003reg. muži 101-150 
6.Nedoma Pavel1961reg. muži 151-250 
7.Žáček Bronislav1948reg. muži 151-250 
8.Mazal Antonín1976reg. muži 151-250 
9.Novohradská Karolína2005reg. muži 151-250 
10.Mazalová Kristýna2004reg. muži 251-500 
11.Přikryl Lukáš2010reg. muži 251-500 
12.Pilitowská Lea2005reg. muži 251-500 
13.Chalupa David2006reg. muži 251-500 
14.Čech Filip2009nez.  
15.Fiala Karel1978nez.  
16.Jarůšek Josef1952nez.  
17.Krejčí Aleš1990nez.  
18.Němec Josef1947nez.  
19.Vencel Stanislav1958nez.  
Adamov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Lukáš1988reg. muži 90 
2.Kotol Lukáš1994reg. muži 95 
3.Všianský Martin1986reg. muži 155 
4.Dobeš Roman1978reg. muži 156 
5.Fialová Markéta1980reg. muži 189 
6.Vymazal Rostislav2002reg. muži 229 
7.Ostrý Jan1979reg. muži 246 
8.Šafárik Ferdinand1968reg. muži 262 
9.Beneš Zbyněk1985nez.  
10.Dočkalová Gabriela1978nez.  
11.Kolář Jaromír2006nez.  
12.Dočkal Alexander2008nez.  
13.Fojt Tomáš2006nez.  
Voděrady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trčka Petr1961reg. muži 61-75 
2.Bednář Miroslav1971reg. muži 76-100 
3.Švancara Radim1978reg. muži 101-150 
4.Kyrcz Miroslav1979reg. muži 101-150 
5.Mrázek David1985reg. muži 151-250 
6.Kotouček Lukáš1979reg. muži 151-250 
7.Šmerda Pavel1976reg. muži 151-250 
8.Prokop Lubomír1957reg. muži 151-250 
9.Tajovský Zbyněk1974reg. muži 151-250 
10.Švancarová Markéta1999reg. muži 251-500 
11.Novák Jan1979reg. muži 251-500 
12.Slezák Michal2000nez.  
13.Opluštil Roman1993nez.  
14.Klimeš Richard2004nez.  
15.Mihola Štěpán2005nez.  
16.Pavel František1966nez.  
Regionální přebor III. třídy
Boskovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harna Václav1999reg. muži 101.-150. 
2.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 101.-150. 
3.Votoček Michal2001reg. muži 101.-150.N 
4.Mládek Jindřich1958reg. muži 151.-250. 
5.Votoček Lukáš2004reg. muži 151.-250. 
6.Přibyl Martin2002reg. muži 151.-250. 
7.Fučík Petr1968reg. muži 151.-250. 
8.Řehoř Luděk1968reg. muži 151.-250. 
9.Holý Vítek1979reg. muži 151.-250. 
10.Štěpán Martin1971reg. muži 251.-500. 
11.Říha Jakub1978reg. muži 251.-500. 
12.Vu Patrik2002reg. muži 251.-500. 
Šošůvka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101-150 
2.Mikulášek Josef1975reg. muži 101-150 
3.Ševčík Jaroslav1956reg. muži 101-150 
4.Zouhar Michal1995reg. muži 151-250 
5.Petlach Radek1991reg. muži 151-250 
6.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 251-500 
7.Dujka František2004reg. muži 251-500 
8.Hloušek Ondřej2003reg. muži 251-500 
9.Čermák Miroslav1949reg. muži 251-500 
10.Mrázek Petr2003reg. muži 251-500 
11.Hloušek Jiří1967reg. muži 251-500 
12.Kučera Libor2003reg. muži 251-500 
Rohozec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Petr1976reg. muži 151-250 
2.Kříž Martin1983reg. muži 151-250 
3.Suchomel Miroslav1964reg. muži 151-250 
4.Suchomel Kamil1992reg. muži 151-250 
5.Matoušek Miroslav1949reg. muži 151-250 
6.Smetana Milan1955reg. muži 251-500 
7.Kotouček Ladislav1961reg. muži 251-500 
8.Herák Martin1972reg. muži 251-500 
9.Antonovič Josef1963reg. muži 151-250 
10.Matoušek Michal1974nez.  
11.Jíra Lukáš1982nez.  
V. Opatovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemánek Jaroslav1997reg. muži 101-150 
2.Šafář Patrik1995reg. muži 101-150 
3.Maleček Josef1955reg. muži 151-250 
4.Horák Vít1982reg. muži 151-250 
5.Zemánek Tomáš2003reg. muži 151-250 
6.Gerbrich Radim1974reg. muži 151-250 
7.Lysoněk Filip2005reg. muži 251-500 
8.Ševčík Ondřej2007reg. muži 251-500 
9.Luňáček Jan2003reg. muži 251-500 
10.Valenta Jakub2007kraj. muži 251-500 
11.Luňáček Matěj2006reg. muži 251-500 
12.Ševčík Petr2008reg. muži 251-500 
13.Přikryl Tomáš2007reg. muži 251-500 
Okrouhlá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bašný Josef1987reg. muži 151-250 
2.Vlach Ivo1985reg. muži 151-250 
3.Tichý Radek1965reg. muži 151-250 
4.Čapka Petr1974reg. muži 151-250 
5.Čapka Petr st.1950reg. muži 151-250 
6.Šindelka Ondřej1986reg. muži 251-500 
7.Čapka Klement1952nez.  
8.Přikryl Petr1979nez.  
9.Slepánek František1991nez.  
Svitávka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuběna Petr1977reg. muži 76-100 
2.Zoubek Jaroslav1962reg. muži 151-250 
3.Dušil Zdeněk1951reg. muži 151-250 
4.Sedlák Vítězslav1988reg. muži 151-250 
5.Šmerda Borek1963nez.  
6.Pokorný Miloš1974nez.  
Velenov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Písařík Michal1980reg. muži 101-150 
2.Grešo Jakub1989reg. muži 151-250 
3.Musil Josef ml.1995reg. muži 151-250 
4.Celý Petr1985reg. muži 251-500 
5.Krejčíř Břetislav1967reg. muži 251-500 
6.Veselý Jakub1994reg. muži 251-500 
7.Havelka Dominik2002reg. muži 251-500 
8.Havelka Jan2006reg. muži 251-500 
9.Kratochvíl Lubomír Jiří1964reg. muži 251-500 
Zbraslavec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekanina Jan1963reg. muži 76.-100. 
2.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76.-100. 
3.Švancara Vladimír1965reg. muži 76.-100. 
4.Jonáš Martin1978reg. muži 101.-150. 
5.Křepela Vladimír1956reg. muži 151.-250. 
6.Křepela Martin1980reg. muži 151.-250. 
7.Charvát Rudolf1962reg. muži 151.-250. 
8.Křepela Jiří1975reg. muži 151.-250. 
9.Jonáš Pavel1952reg. muži 151.-250. 
10.Krása Marek2002reg. muži 151.-250. 
11.Švancara Jakub2003reg. muži 251.-500. 
12.Křepela David2012kraj. nži 78 
Brumov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dítě Pavel st.1983reg. muži 101-150 
2.Nečas František1971reg. muži 151-250 
3.Šrámek Miroslav1967reg. muži 151-250 
4.Nečas Marek1998reg. muži 151-250 
5.Merta Lukáš2003nez. dci  
Vanovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dokoupil Jiří1984reg. muži 101-150 
2.Gonšor Michal1968reg. muži 151-250 
3.Klement Roman1974reg. muži 151-250 
4.Lebiš Pavel1965reg. muži 151-250 
5.Kubín František1949reg. muži 151-250 
6.Ševčík František1973reg. muži 251-500 
7.Palbuchta Kryštof2003reg. muži 251-500 
8.Chlup Radek1980reg. muži 251-500 
9.Javůrek Daniel1998reg. muži 251-500 
10.Palbuchta Jaroslav1963reg. muži 251-500 
11.Kalas Michal1995nez.  
Petrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandus Petr1962reg. muži 76-100 
2.Švach Jiří1975reg. muži 151-250 
3.Pavlíček Ondřej1998reg. muži 151-250 
4.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 151-250N 
5.Foit Miroslav1953reg. muži 151-250 
6.Hruška Luboš1977reg. muži 151-250 
7.Kalod Jiří1947reg. muži 151-250 
8.Komárek František1977reg. muži 151-250 
9.Pernica Jiří1966reg. muži 151-250 
10.Skácel Karel1972reg. muži 151-250 
11.Vintr Pavel1967reg. muži 151-250 
Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděk Michal1993reg. muži 101-150 
2.Farkaš Michael1993reg. muži 151-250 
3.Žáček Roman2002reg. muži 151-250 
4.Zukal Filip2009reg. muži 151-250Hostování z KST Blansko, z.s.
5.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 151-250 
6.Zukal Josef1969reg. muži 251-500 
7.Zouhar Miloslav1958nez.  
8.Flek Roman1970nez.  
Regionální přebor IV. třídy
Křetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janků Karel1957reg. muži 151-250 
2.Novotný Adam1995reg. muži 151-250 
3.Bačovský Filip1998reg. muži 151-250 
4.Koudelka Ladislav st.1966reg. muži 151-250 
5.Winkler Adam2000reg. muži 251-500 
6.Pospíšil Jakub2003reg. muži 251-500 
7.Slezák Martin2000reg. muži 251-500 
8.Burgr Vojtěch2003reg. muži 251-500 
9.Novotná Natálie2000reg. muži 251-500 
10.Pelíšek Tomáš2004reg. muži 251-500 
11.Šamšula Filip2006reg. muži 251-500 
Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krátký Pavel1971reg. muži 101-150 
2.Filouš Martin1981reg. muži 151-250 
3.Přikryl Jiří1991reg. muži 151-250 
4.Ondroušek Alois1961reg. muži 151-250 
5.Hebelka Radek1985reg. muži 251-500 
6.Kala Jan1981nez.  
Voděrady B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek David1985reg. muži 151-250 
2.Kotouček Lukáš1979reg. muži 151-250 
3.Šmerda Pavel1976reg. muži 151-250 
4.Prokop Lubomír1957reg. muži 151-250 
5.Novák Jan1979reg. muži 251-500 
6.Švancarová Markéta1999reg. muži 251-500 
7.Klimeš Richard2004nez.  
8.Opluštil Roman1993nez.  
9.Slezák Michal2000nez.  
10.Mihola Štěpán2005nez.  
11.Pavel František1966nez.  
Zbraslavec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepela Vladimír1956reg. muži 151.-250. 
2.Křepela Martin1980reg. muži 151.-250. 
3.Charvát Rudolf1962reg. muži 151.-250. 
4.Krása Marek2002reg. muži 151.-250. 
5.Jonáš Pavel1952reg. muži 151.-250. 
6.Křepela Jiří1975reg. muži 151.-250. 
7.Křepela Pavel ml.1973reg. muži 251.-500. 
8.Švancara Jakub2003reg. muži 251.-500. 
9.Just Jaroslav1959nez.  
Brťov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobrovolný Lukáš1986reg. muži 151-250 
2.Svoboda Jiří1977reg. muži 151-250 
3.Tatíček Aleš1984reg. muži 151-250 
4.Pavlů Martin1989reg. muži 151-250 
Vanovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín František1949reg. muži 151-250 
2.Ševčík František1973reg. muži 251-500 
3.Palbuchta Kryštof2003reg. muži 251-500 
4.Chlup Radek1980reg. muži 251-500 
5.Javůrek Daniel1998reg. muži 251-500 
6.Palbuchta Jaroslav1963reg. muži 251-500 
7.Kalas Michal1995nez.  
Rájec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
2.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
3.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151-250 
4.Kala Vojtěch2004reg. muži 151-250 
5.Bartoš Rostislav1971reg. muži 251-500 
6.Falta Jiří1991nez.  
Veselice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stloukal Pavel1965reg. muži 101-150 
2.Straka Josef1953reg. muži 151-250 
3.Fabiánek Jiří1992reg. muži 251-500 
4.Jarůšek Josef1954reg. muži 251-500 
5.Štolpa Aleš1974reg. muži 251-500 
6.Manoušek Radim1990nez.  
Petrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foit Miroslav1953reg. muži 151-250 
2.Komárek František1977reg. muži 151-250 
3.Hruška Luboš1977reg. muži 151-250 
4.Skácel Karel1972reg. muži 151-250 
5.Kotouč Jan2003reg. dci 251-500 
6.Matuška Václav1954reg. muži 251-500N 
Petrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalod Jiří1947reg. muži 151-250 
2.Pernica Jiří1966reg. muži 151-250 
3.Vintr Pavel1967reg. muži 151-250 
4.Dvořáček Libor1969reg. muži 151-250 
5.Paulík Vladimír1967reg. muži 251-500 
6.Musil Josef1958reg. muži 251-500 
7.Šimek Milan1981reg. muži 251-500 
Ždárná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grmela Marek1994reg. muži 151-250 
2.Látal Radek2000reg. muži 251-500 
3.Stara David1982reg. muži 251-500 
4.Žáček Vítězslav1998reg. muži 251-500 
5.Parák Daniel1997reg. muži 251-500 
6.Soldán Stanislav1993reg. muži 251-500 
7.Kavan Ondřej2003reg. muži 251-500 
Kuničky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karandyszewský David1986reg. muži 151-250 
2.Karandyszewský Jaroslav1978reg. muži 151-250 
3.Kazda Tomáš1999reg. muži 251-500 
4.Maňoušek Petr1973reg. muži 251-500 
5.Skoták Jiří1953reg. muži 251-500 
6.Karandyszewský Jaroslav ml.2002nez.  
Regionální soutěž I. třídy
Letovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlup Dominik2001reg. muži 101-150 
2.Plšek Matyáš2003reg. muži 251-500 
3.Striová Kristýna1998reg. muži 251-500 
4.Řehoř Michal1999reg. muži 251-500 
5.Prudil Martin1973reg. muži 251-500 
6.Novotný Jan1993reg. muži 251-500 
7.Majdl Karel2007nez.  
Letovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelíšek Alois1976reg. muži 151-250 
2.Němeček Václav st.1978reg. muži 251-500 
3.Pelíšek Patrik2003reg. muži 251-500 
4.Pelíšek Jan2008reg. muži 251-500 
5.Němeček Václav ml.2006reg. muži 251-500 
Vísky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlesinger Jan1984reg. muži 151-250 
2.Čapka Libor1977reg. muži 251-500 
3.Učeň Jan1983reg. muži 251--500 
4.Přichystal Jan1982reg. muži 251-500 
5.Synek Karel1969reg. muži 251-500 
6.Kamba Stanislav1982reg. muži 251-500 
7.Lokaj Petr1982reg. muži 251-500 
8.Lokaj Pavel1981reg. muži 251-500 
9.Schon Petr1981reg. muži 251-500 
10.Janků Pavel1976reg. muži 251-500 
11.Kučera Martin1982reg. muži 251-500 
12.Nečas Miroslav1982reg. muži 251-500 
Bořitov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Rudolf1943reg. muži 251-500 
2.Mareček Petr1963reg. muži 251-500 
3.Polák Josef1959reg. muži 251-500 
4.Fojt Antonín1961reg. muži 251-500 
5.Kovář Jiří st.1953reg. muži 251-500 
6.Kabát Ladislav1956reg. muži 251-500 
7.Pařízek Leoš1974reg. muži 251-500 
8.Odehnal Ladislav ml.2004reg. muži 251-500 
9.Odehnal Jiří2002reg. muži 251-500 
10.Málek Karel1958nez.  
11.Mareček Milan1964nez.  
Kunštát D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenora Jiří1994reg. muži 151-250 
2.Filip Dočekal2003reg. muži 251-500 
3.Hrubý Jan1968reg. muži 251-500 
4.Šauer Martin1972reg. muži 251-500 
5.Podsedník Bohumír1954reg. muži 251-500 
6.Rotroekl Richard2003reg. muži 251-500 
7.Kováč Roman2004reg. muži 251-500 
8.Kopecký Jan2001reg. muži 251-500 
9.Holík Petr1973reg. muži 251-500 
10.Kopecký Aleš1975reg. muži 251-500 
11.Bednář Jiří1985nez.  
12.Klein Miroslav1968nez.  
13.Barták Lukáš2011nez.  
Štěchov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křelina Adam2002reg. muži 151.-250. 
2.Navrátil Milan st.1959reg. muži 251.-500. 
3.Křelina Jaroslav1971reg. muži 251.-500. 
4.Dolníček Petr1971reg. muži 251.-500. 
5.Sedláček Jiří1989reg. muži 251.-500. 
6.Sedlák Milan st.1970reg. muži 251.-500. 
Suchý A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapka Pavel1972reg. muži 251-500 
2.Kočvara Petr1970reg. muži 251-500 
3.Komárek Jakub1985reg. muži 251-500 
4.Sekanina Stanislav1975reg. muži 251-500 
5.Kočvara Martin1986reg. muži 251-500 
6.Kočvara Petr ml.1997reg. muži 251-500 
7.Koudelka Jan1992reg. muži 251-500 
8.Látal Martin1974reg. muži 251-500 
9.Minxová Anna2001reg. muži 251-500 
10.Hampl René1976nez.  
V. Opatovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gerbrich Radim1974reg. muži 151-250 
2.Zemánek Tomáš2003reg. muži 151-250 
3.Lysoněk Filip2005reg. muži 251-500 
4.Ševčík Ondřej2007reg. muži 251-500 
5.Luňáček Jan2003reg. muži 251-500 
6.Valenta Jakub2007kraj. muži 251-500 
7.Luňáček Matěj2006reg. muži 251-500 
8.Ševčík Petr2008reg. muži 251-500 
9.Přikryl Tomáš2007reg. muži 251-500 
10.Horák Vojtěch1971nez.  
11.Vaněk Jan2007nez.  
12.Buryška Vojtěch2008nez.  
13.Španiel Miroslav1967nez.  
14.Ambroz Miroslav1966nez.  
Olešnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Jiří1970reg. muži 151-250 
2.Maresch Alex2001reg. muži 251-500 
3.Holčák Martin2002reg. muži 251-500 
4.Sobotka František2003reg. muži 251-500 
5.Kánský Tomáš2001reg. muži 251-500 
6.Jančík Michal2002reg. muži 251-500 
7.Jež Jiří1961nez.  
8.Steiner Adam2003nez.  
Křetín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Winkler Adam2000reg. muži 251-500 
2.Slezák Martin2000reg. muži 251-500 
3.Burgr Vojtěch2003reg. muži 251-500 
4.Šamšula Filip2006reg. muži 251-500 
5.Novotná Natálie2000reg. muži 251-500 
6.Pelíšek Tomáš2004reg. muži 251-500 
7.Pospíšil Jakub2003reg. muži 251-500 
Petrovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paulík Vladimír1967reg. muži 251-500 
2.Musil Josef1958reg. muži 251-500 
3.Šimek Milan1981reg. muži 251-500 
4.Kotouč Jan2003reg. dci 251-500 
5.Matuška Václav1954reg. muži 251-500N 
Regionální soutěž II. třídy
Bořitov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Jiří st.1953reg. muži 251-500 
2.Kabát Ladislav1956reg. muži 251-500 
3.Pařízek Leoš1974reg. muži 251-500 
4.Odehnal Ladislav ml.2004reg. muži 251-500 
5.Odehnal Jiří2002reg. muži 251-500 
6.Málek Karel1958nez.  
7.Mareček Milan1964nez.  
Boskovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votoček Lukáš2004reg. muži 151.-250. 
2.Fučík Petr1968reg. muži 151.-250. 
3.Přibyl Martin2002reg. muži 151.-250. 
4.Řehoř Luděk1968reg. muži 151.-250. 
5.Holý Vítek1979reg. muži 151.-250. 
6.Štěpán Martin1971reg. muži 251.-500. 
7.Říha Jakub1978reg. muži 251.-500. 
8.Vu Patrik2002reg. muži 251.-500. 
9.Klusáček Benedikt2008nez.  
10.Janků Pavel2007nez.  
11.Odehnal Aleš2007nez.  
12.Skopal Tadeáš2008nez.  
13.Fojt Dalibor2006nez.  
14.Kontranyi Daniel2008nez.  
Šošůvka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petlach Radek1991reg. muži 151-250 
2.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 251-500 
3.Dujka František2004reg. muži 251-500 
4.Hloušek Ondřej2003reg. muži 251-500 
5.Čermák Miroslav1949reg. muži 251-500 
6.Mrázek Petr2003reg. muži 251-500 
7.Hloušek Jiří1967reg. muži 251-500 
8.Kučera Libor2003reg. muži 251-500 
9.Baláž František1992nez.  
10.Strachoň Štěpán1990nez.  
V. Opatovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňáček Jan2003reg. muži 251-500 
2.Valenta Jakub2007kraj. muži 251-500 
3.Luňáček Matěj2006reg. muži 251-500 
4.Ševčík Petr2008reg. muži 251-500 
5.Přikryl Tomáš2007reg. muži 251-500 
6.Horák Vojtěch1971nez.  
7.Buryška Vojtěch2008nez.  
8.Vaněk Jan2007nez.  
9.Španiel Miroslav1967nez.  
10.Ambroz Miroslav1966nez.  
Vísky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synek Karel1969reg. muži 251-500 
2.Kamba Stanislav1982reg. muži 251-500 
3.Lokaj Petr1982reg. muži 251-500 
4.Lokaj Pavel1981reg. muži 251-500 
5.Schon Petr1981reg. muži 251-500 
6.Janků Pavel1976reg. muži 251-500 
7.Kučera Martin1982reg. muži 251-500 
8.Nečas Miroslav1982reg. muži 251-500 
Velenov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčíř Břetislav1967reg. muži 251-500 
2.Havelka Dominik2002reg. muži 251-500 
3.Havelka Jan2006reg. muži 251-500 
4.Kratochvíl Lubomír Jiří1964reg. muži 251-500 
5.Veselý Jakub1994reg. muži 251-500 
Kunštát E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podsedník Bohumír1954reg. muži 251-500 
2.Rotroekl Richard2003reg. muži 251-500 
3.Kováč Roman2004reg. muži 251-500 
4.Kopecký Jan2001reg. muži 251-500 
5.Holík Petr1973reg. muži 251-500 
6.Kopecký Aleš1975reg. muži 251-500 
7.Bednář Jiří1985nez.  
8.Klein Miroslav1968nez.  
9.Barták Lukáš2011nez.  
10.Šabrňáková Aneta2007nez.  
Zbraslavec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepela Jiří1975reg. muži 151.-250. 
2.Jonáš Pavel1952reg. muži 151.-250. 
3.Křepela Pavel ml.1973reg. muži 251.-500. 
4.Křepelová Věra1988reg. muži 251.-500. 
5.Křepela Tomáš2002reg. muži 251.-500. 
6.Just Jaroslav1959nez.  
7.Šafář Miroslav1993nez.  
Suchý B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočvara Martin1986reg. muži 251-500 
2.Kočvara Petr ml.1997reg. muži 251-500 
3.Koudelka Jan1992reg. muži 251-500 
4.Látal Martin1974reg. muži 251-500 
5.Minxová Anna2001reg. muži 251-500 
6.Hampl René1976nez.  
Svitávka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmerda Borek1963nez.  
2.Pokorný Miloš1974nez.  
3.Řezník Libor1975nez.  
4.Veselý Martin1972nez.  
5.Veselý Jakub1996nez.  
Voděrady C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Jan1979reg. muži 251-500 
2.Švancarová Markéta1999reg. muži 251-500 
3.Slezák Michal2000nez.  
4.Opluštil Roman1993nez.  
5.Klimeš Richard2004nez.  
6.Mihola Štěpán2005nez.  
7.Pavel František1966nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy