Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
městský přebor
SK Slatina C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tupec Pavel1978kraj. muži 221 - 230 
2.Tůma Pavel1969reg. muži 51 - 60 
3.Smílek Zdeněk1988reg. muži 81 -90 
4.Kozel Petr1981reg. muži 91 - 100 
5.Zaplatil Radek1977reg. muži 81 -90 
6.Halický David2000reg. muži 101 - 110 
7.Adam Vlastimil1980reg. muži 121 - 130 
8.Konečný Rostislav1968reg. muži 121 -130 
9.Holčik Petr1963reg. muži 121 -130N 
10.Plotěný Karel1957reg. muži 141 -150 
11.Herman Patrik1963reg. muži 131 -140 
12.Ondruš Milan1952reg. muži 141 -150 
13.Jaroušek Dušan1957reg. muži 141 -150N 
14.Čampa Petr1961reg. muži 151- 160 
15.Vondráček David1996reg. muži 161 -170 
16.Dufka Ámos1973reg. muži 161 - 170N 
17.Halický Tomáš1997reg. muži 191 -200 
Sokol Židenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hynšt Martin1970reg. muži 81-90 
2.Macek Ondřej1981reg. muži 91-100 
3.Marcell Jan1962reg. muži 101-110 
4.Vytřísal Karel1958reg. muži 131-140 
5.Bartoň Petr1963reg. muži 131-140 
6.Krajčovič Jozef1972reg. muži 141-150 
7.Malina Jan1942reg. muži 211-220 
8.Procházka Robert2004reg. muži 261-270 
9.Hnízdil Tomáš2004reg. muži 261-270N 
KST Oltec Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prachař Tomáš1975reg. muži 81-90 
2.Basovník Dalibor1985reg. muži 81-90 
3.Matějka Josef1948reg. muži 101-110 
4.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 101-110N 
5.Slivečka Michal1988reg. muži 121-130 
6.Peňáz Stanislav1956reg. muži 121-130N 
7.Hrůza Peter1949reg. muži 201-210cizinec 
8.Svoboda Miroslav1957reg. muži 211-220 
KST Oltec Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědek Zdeněk1971reg. muži 71-80 
2.Nováček Jiří1984reg. muži 111-120 
3.Kubín Jiří1952reg. muži 111-120 
4.Švehla David1969reg. muži 111-120 
5.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
6.Voznica František1952reg. muži 131-140 
7.Kubín Aleš1983reg. muži 171-180 
8.Janeček Martin2001reg. muži 161-170Střídavý start z SKST Nový Lískovec, z.s.
9.Navrátil Lukáš2004reg. muži 161-170Střídavý start z SKST Nový Lískovec, z.s.
TJ Holásky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimeš René1966kraj. muži 281-290 
2.Rozman Michal1990reg. muži 71-80 
3.Babáková Klára1993reg. muži 71-80N 
4.Šturm Jan1992reg. muži 81-90 
5.Šelc Martin1988reg. muži 121-130 
6.Sýkora Josef1949reg. muži 141-150N 
7.Grulich Zdeněk1964reg. muži 151-160N 
8.Špondr Martin1990reg. muži 171-180 
9.Vondruška Ladislav1947reg. muži 181-190 
10.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 191-200 
11.Pazdera Miroslav1946reg. muži 201-210 
Sokol Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marušinec Jan1970reg. muži 61-70 
2.Pluhař Pavel1977reg. muži 61-70 
3.Ovesný Tomáš1992reg. muži 71-80 
4.Honek Milan1956reg. muži 121-130 
5.Walsberger Martin2004reg. muži 121-130 
6.Svoboda Pavel2005reg. muži 141-150 
7.Ovesný František1959reg. muži 151-160 
8.Gottvald Ivo1957reg. muži 151-160 
9.Urban Jiří1999reg. muži 151-160 N 
Sokol Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrýšek David1974reg. muži 71-80 
2.Žák Jiří 1987reg. muži 91-100 
3.Kukla Marek st.1964reg. muži 101-110 
4.Zmrzlý Karel 1959reg. muži 111-120 
5.Spurný Mojmír1970reg. muži 131-140 
6.Netušil Radek1990reg. muži 151-160 
7.Doležel Karel2002reg. muži 171-180 
8.Jílek Jakub2004reg. muži 171-180 
9.Trungel Martin2005reg. muži 181-190 
10.Studnica Michal1981nez. muži  
ASS Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pham DuyThinh1998reg. muži 51-60cizinec 
2.Nguyen Huyviet1987reg. muži 61-70cizinec 
3.Němec Karel1973reg. muži 91-100 
4.Monhart Michal1971reg. muži 101-110 
5.Hub Petr1971reg. muži 101-110 
6.Čako Vladimír1969reg. muži 111-120 
7.Urbánek Martin1985reg. muži 111-120 
8.Zejda Pavel1979reg. muži 141-150 
9.Týče Jan1983reg. muži 171-180 
10.Šíp Josef1992reg. muži 171-180 
11.Sláma Martin1986reg. muži 201-210 
12.Lomovciv Petr1981reg. muži 221-230 
TTC Moravská Slavia Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošek Adam2004kraj. muži 271-280 
2.Novotný Petr1985kraj. muži 281-290 
3.Pecka Karel2004reg. muži 51-60 
4.Chmelík Daniel1970reg. muži 71-80 
5.Herman Jaroslav2001reg. muži 81-90 
6.Sedláček Libor1964reg. muži 101-110 
7.Tesař Jiří1944reg. muži 111-120 
8.Skála Marek2004reg. muži 121-130N 
9.Kysela Štěpán2003reg. muži 141-150 
10.Bušek Vladimír1957reg. muži 141-150 
11.Šiške Miloslav1950reg. muži 141-150 
12.Proks Ivo1951reg. muži 161-170 
13.Chalúpek Filip2005reg. muži 181-190 
14.Handlar Jiří st.1975reg. muži 181-190N 
15.Havránek Ondřej2005reg. muži 191-200 
16.Řepa František2005reg. muži 191-200 
17.Haluza Tomáš2005reg. muži 201-210 
18.Handlar Jiří2006reg. sži 11 
19.Horníček Lukáš2005reg. sži 12 
20.Vacek Ludvík2008reg. sži 14 
21.Kouřil Sebastian2008reg. sži 23 
22.Hrdlička Miroslav2009reg. mži 13 
23.Búřil Lukáš2007reg. muži 221-230Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
24.Krejčí David2007reg. muži 231-240Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
VSK Univerzita Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piják Michal1990reg. muži 81-90Ncizinec 
2.Babinec Martin1987reg. muži 81-90N 
3.Macko Tomáš1994reg. muži 91-100cizinec 
4.Zánová Martina1997reg. muži 101-110cizinec 
5.Adamkovič Tomáš1994reg. muži 131-140cizinec 
6.Kotek Václav1972reg. muži 131-140N 
7.Sýkora Stanislav1982reg. muži 161-170N 
8.Lauš Petr1968reg. muži 191-200 
9.Šišková Barbora1992reg. muži 211-220Ncizinec 
10.Ulrychová Hana1988nez. muži  
Sokol Brno I D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.van den Berg Harmen1992kraj. muži 241. - 250.cizinec 
2.Ryšavý Filip1988reg. muži 61. - 70. 
3.Novak Adam2001reg. muži 81. - 90. 
4.Čech Jiří2001reg. muži 81. - 90.N 
5.Pavlíček Jan1974reg. muži 81. - 90.N 
6.Bartoš Petr1976reg. muži 111. - 120. 
7.Bartoň Petr1992reg. muži 111. - 120. 
8.Pluháček Adam2004reg. muži 121. - 130. 
9.Zedník Petr1972reg. muži 151. - 160. 
10.Karásek Petr1977reg. muži 171. - 180.N 
11.Janda Roman1967reg. muži 171. - 180.N 
12.Géci Jiří2003reg. muži 171. - 180.N 
TJ Brno-Bystrc C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kobolka Luboš1983kraj. muži 291-300 
2.Burda Radim1995reg. muži 71-80 
3.Chlíbek David1988reg. muži 81-90 
4.Strmiska Tomáš1988reg. muži 101-110 
5.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 81-90 
6.Kucin Michal1991reg. muži 101-110 
7.Hrabec Lukáš1991reg. muži 101-110 
8.Sedláček Marek1989reg. muži 101-110N 
9.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 131-140 
SKST Nový Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočekal Petr1999reg. muži 61-70 
2.Šenk Michal1999reg. muži 91-100 
3.Šitina Martin1983reg. muži 91-100 
4.Metelka Jan2001reg. muži 91-100 
5.Babušík Tomáš1997reg. muži 121-130 
6.Odehnal Jaromír1957reg. muži 121-130 
7.Buk Lukáš2006reg. muži 131-140Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
8.Staněk Jan1987reg. muži 141-150 
9.Holík Tomáš1990reg. muži 151-160 
10.Kříž Jaroslav1948reg. muži 161-170 
11.Dočkal Stanislav1961reg. muži 181-190 
12.Prokop Martin1969reg. muži 181-190 
13.Kovařík Petr2007reg. muži 181-190Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
Orel Šlapanice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uhlíř Michal1990reg. muži 71-80 
2.Jašek Jiří st.1972reg. muži 71-80N 
3.Hranička Jaroslav1971reg. muži 91-100 
4.Král Miroslav1970reg. muži 91-100 
5.Klusák Jan1975reg. muži 101-110 
6.Hudeček Martin1972reg. muži 111-120 
7.Filla Michal1981reg. muži 131-140 
8.Krčková Lucie1994kraj. muži 161-170 
9.Remeš Dominik1992reg. muži 181-190 
10.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 191-200 
11.Sýkora Miroslav1972reg. muži 201-210 
12.Hudeček Patrik1996reg. muži 211-220 
13.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 211-220 
14.Novák Vojtěch1994reg. muži 231-240N 
15.Julínek Petr1973reg. muži 241-250 
16.Pavlíková Věra1978reg. muži 251-260 
17.Krček Pavel1993reg. muži 261-270 
18.Sedláček Jan1999reg. muži 261-270N 
městská soutěž I.třídy
SK Slatina E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holčik Petr1963reg. muži 121 -130N 
2.Herman Patrik1963reg. muži 131 -140 
3.Ondruš Milan1952reg. muži 141 -150 
4.Plotěný Karel1957reg. muži 141 -150 
5.Čampa Petr1961reg. muži 151- 160 
6.Vondráček David1996reg. muži 161 -170 
7.Hodek Vojtěch1993reg. muži 201 -210 
8.Baťa Jiří1960reg. muži 201 - 210N 
9.Wos Radek1989reg. muži 211 - 220 
SK Slatina D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaplatil Radek1977reg. muži 81 -90 
2.Halický David2000reg. muži 101 - 110 
3.Adam Vlastimil1980reg. muži 121 - 130 
4.Konečný Rostislav1968reg. muži 121 -130 
5.Jaroušek Dušan1957reg. muži 141 -150N 
6.Dufka Ámos1973reg. muži 161 - 170N 
7.Halický Tomáš1997reg. muži 191 -200 
8.Halický Miroslav1970reg. muži 221 -220 
9.Linhárek František1946reg. muži 241 - 250 
10.Mráček Jan2007reg. muži 241-250N 
11.Relovský Milan1963reg. muži 251 -260 
KST Oltec Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
2.Slivečka Michal1988reg. muži 121-130 
3.Peňáz Stanislav1956reg. muži 121-130N 
4.Voznica František1952reg. muži 131-140 
5.Kubín Aleš1983reg. muži 171-180 
6.Hrůza Peter1949reg. muži 201-210cizinec 
7.Svoboda Miroslav1957reg. muži 211-220 
Sokol Líšeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Walsberger Martin2004reg. muži 121-130 
2.Spurný Mojmír1970reg. muži 131-140 
3.Svoboda Pavel2005reg. muži 141-150 
4.Netušil Radek1990reg. muži 151-160 
5.Gottvald Ivo1957reg. muži 151-160 
6.Ovesný František1959reg. muži 151-160 
7.Urban Jiří1999reg. muži 151-160 N 
8.Doležel Karel2002reg. muži 171-180 
9.Jílek Jakub2004reg. muži 171-180 
10.Komárková Jana1972reg. muži 201-210 
11.Nováček Jiří1970reg. muži 221-230 
12.Šujan Petr2007reg. muži 221-230N 
13.Barešová Simona1986nez. muži  
ASS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hub Petr1971reg. muži 101-110 
2.Čako Vladimír1969reg. muži 111-120 
3.Urbánek Martin1985reg. muži 111-120 
4.Zejda Pavel1979reg. muži 141-150 
5.Týče Jan1983reg. muži 171-180 
6.Šíp Josef1992reg. muži 171-180 
7.Sláma Martin1986reg. muži 201-210 
8.Lomovciv Petr1981reg. muži 221-230 
9.Auda Antonín1956reg. muži 221-230 
10.Auda Jan1991reg. muži 221-230N 
11.Pál Richard1977reg. muži 241-250 
12.Lapiš Viktor1947reg. muži 251-260 
TTC Moravská Slavia Brno G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Libor1964reg. muži 101-110 
2.Tesař Jiří1944reg. muži 111-120 
3.Bušek Vladimír1957reg. muži 141-150 
4.Šiške Miloslav1950reg. muži 141-150 
5.Proks Ivo1951reg. muži 161-170 
6.Chalúpek Filip2005reg. muži 181-190 
7.Handlar Jiří st.1975reg. muži 181-190N 
8.Havránek Ondřej2005reg. muži 191-200 
9.Řepa František2005reg. muži 191-200 
10.Haluza Tomáš2005reg. muži 201-210 
11.Handlar Jiří2006reg. sži 11 
12.Horníček Lukáš2005reg. sži 12 
13.Vacek Ludvík2008reg. sži 14 
14.Kouřil Sebastian2008reg. sži 23 
15.Hrdlička Miroslav2009reg. mži 13 
Sokol Brno I E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toufar Zdeněk1966reg. muži 61. - 70. 
2.Pavlíček Jan1974reg. muži 81. - 90.N 
3.Bartoš Petr1976reg. muži 111. - 120. 
4.Bartoň Petr1992reg. muži 111. - 120. 
5.Pluháček Adam2004reg. muži 121. - 130. 
6.Zedník Petr1972reg. muži 151. - 160. 
7.Brázdová Marie1999reg. muži 171. - 180. 
8.Karásek Petr1977reg. muži 171. - 180.N 
9.Nesveda David2001reg. muži 191. - 200. 
10.Maiolino Eduardo Carlos1987reg. muži 221. - 230.cizinec 
11.Koudelka Lukáš2001reg. muži 231. - 240. 
12.Kadlec Petr1998reg. muži 231. - 240. 
13.Daněk Miroslav2007kraj. sži 34. 
14.Vozdek František2009kraj. mži 14. 
15.Kvarda Lubomír1961nez.  
TJ Brno-Bystrc D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kucin Michal1991reg. muži 101-110 
2.Hrabec Lukáš1991reg. muži 101-110 
3.Sedláček Marek1989reg. muži 101-110N 
4.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 131-140 
5.Pelánek Ondřej2001reg. muži 171-180 
6.Pelánek Martin1974reg. muži 211-220 
7.Zetka Roman1961reg. muži 221-230 
TJ Brno-Bystrc E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 81-90 
2.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 141-150 
3.Vereščák Jan1983reg. muži 151-160 
4.Trávníček Rudolf1952reg. muži 161-170 
5.Grochál Petr1982reg. muži 151-160 
6.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 161-170 
7.Hofman Milan1971reg. muži 221-230 
SKST Nový Lískovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babušík Tomáš1997reg. muži 121-130 
2.Odehnal Jaromír1957reg. muži 121-130 
3.Buk Lukáš2006reg. muži 131-140Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
4.Staněk Jan1987reg. muži 141-150 
5.Holík Tomáš1990reg. muži 151-160 
6.Janeček Martin2001reg. muži 161-170 
7.Kříž Jaroslav1948reg. muži 161-170 
8.Navrátil Lukáš2004reg. muži 161-170 
9.Kovařík Petr2007reg. muži 181-190Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
10.Dočkal Stanislav1961reg. muži 181-190 
11.Prokop Martin1969reg. muži 181-190 
12.Štoček Dalibor1973reg. muži 191-200 
13.Šenková Kateřina2003reg. muži 191-200N 
14.Vítkovič Martin1967reg. muži 201-210 
15.Búřil Jiří1970reg. muži 221-230 
16.Búřil Lukáš2007reg. muži 221-230Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
17.Krejčí David2007reg. muži 231-240Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
18.Litera Rudolf Aleš2001reg. muži 241-250N 
Orel Šlapanice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klusák Jan1975reg. muži 101-110 
2.Hudeček Martin1972reg. muži 111-120 
3.Filla Michal1981reg. muži 131-140 
4.Krčková Lucie1994kraj. muži 161-170 
5.Remeš Dominik1992reg. muži 181-190 
6.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 191-200 
7.Sýkora Miroslav1972reg. muži 201-210 
8.Hudeček Patrik1996reg. muži 211-220 
9.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 211-220 
10.Novák Vojtěch1994reg. muži 231-240N 
11.Julínek Petr1973reg. muži 241-250 
12.Pavlíková Věra1978reg. muži 251-260 
13.Krček Pavel1993reg. muži 261-270 
14.Sedláček Jan1999reg. muži 261-270N 
městská soutěž II.třídy
SK Slatina F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroušek Dušan1957reg. muži 141 -150N 
2.Čampa Petr1961reg. muži 151- 160 
3.Vondráček David1996reg. muži 161 -170 
4.Dufka Ámos1973reg. muži 161 - 170N 
5.Halický Tomáš1997reg. muži 191 -200 
6.Hodek Vojtěch1993reg. muži 201 -210 
7.Baťa Jiří1960reg. muži 201 - 210N 
8.Wos Radek1989reg. muži 211 - 220 
9.Halický Miroslav1970reg. muži 221 -220 
10.Linhárek František1946reg. muži 241 - 250 
11.Relovský Milan1963reg. muži 251 -260 
12.Křeček Michal1978reg. muži N 
Sokol Popůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otoupalík Karel1959reg. muži 151-160 
2.Krejčí Milan1979reg. muži 161-170 
3.Doležal Jiří1976reg. muži 171-180 
4.Popelka Jaroslav1950reg. muži 171-180 
5.Blecha Pavel1964reg. muži 181-190 
6.Buček Vladimír1954reg. muži 211-220 
7.Posch Pavel1966reg. muži 211-220 
8.Kavalec Svatoslav1981reg. muži 231-240 
9.Musil Petr1990reg. muži 231-240 
10.Lemon René1972reg. muži 241 - 250 
11.Ondruš Pavel1989reg. muži 241 - 250 
12.Blechová Iva1966reg. muži 241 - 250N 
13.Marčan Jan1978reg. muži 261-270 
KST Oltec Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín Aleš1983reg. muži 171-180 
2.Hrůza Peter1949reg. muži 201-210cizinec 
3.Svoboda Miroslav1957reg. muži 211-220 
4.Pečenka Karel1944nez. muži  
5.Hulín Matěj1995nez. muži cizinec 
6.Šebek Emil1977nez. muži  
7.Janošek Miroslav1952nez. muži  
8.Horák Tomáš2006nez. sži  
TJ Holásky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šelc Martin1988reg. muži 121-130 
2.Sýkora Josef1949reg. muži 141-150N 
3.Grulich Zdeněk1964reg. muži 151-160N 
4.Špondr Martin1990reg. muži 171-180 
5.Vondruška Ladislav1947reg. muži 181-190 
6.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 191-200 
7.Pazdera Miroslav1946reg. muži 201-210 
8.Břížďala Jiří1976nez. muži  
9.Harašta Petr1959nez. muži  
10.Sedláček Jaroslav1942nez. muži  
11.Škvařil Patrik2006nez. muži  
12.Zimola Ondřej1981nez. muži  
Sokol Sokolnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fric Zdeněk1961reg. muži 131-140 
2.Ketman Dalibor1964reg. muži 181-190 
3.Černý Jaroslav1967reg. muži 191-200 
4.Michalík Libor1963reg. muži 201-210 
5.Wünsch Radek1974nez. muži  
Sokol Líšeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ovesný František1959reg. muži 151-160 
2.Gottvald Ivo1957reg. muži 151-160 
3.Urban Jiří1999reg. muži 151-160 N 
4.Doležel Karel2002reg. muži 171-180 
5.Jílek Jakub2004reg. muži 171-180 
6.Trungel Martin2005reg. muži 181-190 
7.Komárková Jana1972reg. muži 201-210 
8.Nováček Jiří1970reg. muži 221-230 
9.Šujan Petr2007reg. muži 221-230N 
10.Mrazíková Anna1993reg. muži 231-240N 
11.Novák Tomáš2004reg. muži 241-250 
12.Marušinec Ondřej2005reg. muži 251-260 
13.Gottvald Aleš1954nez. muži  
14.Belcredi Ludvík1954nez. muži  
ASS Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týče Jan1983reg. muži 171-180 
2.Šíp Josef1992reg. muži 171-180 
3.Sláma Martin1986reg. muži 201-210 
4.Lomovciv Petr1981reg. muži 221-230 
5.Auda Antonín1956reg. muži 221-230 
6.Auda Jan1991reg. muži 221-230N 
7.Pál Richard1977reg. muži 241-250 
8.Uherčík Maroš1990reg. muži 241-250N 
9.Lapiš Viktor1947reg. muži 251-260 
10.Jirsa Václav1988reg. muži 251-260 
11.Jeřábek Jakub1991reg. muži 251-260 
12.Libus Jiří1981reg. muži N 
TTC Moravská Slavia Brno H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kysela Štěpán2003reg. muži 141-150 
2.Proks Ivo1951reg. muži 161-170 
3.Blatná Alena1957reg. muži 171-180N 
4.Chalúpek Filip2005reg. muži 181-190 
5.Handlar Jiří st.1975reg. muži 181-190N 
6.Havránek Ondřej2005reg. muži 191-200 
7.Řepa František2005reg. muži 191-200 
8.Haluza Tomáš2005reg. muži 201-210 
9.Handlar Jiří2006reg. sži 11 
10.Horníček Lukáš2005reg. sži 12 
11.Vacek Ludvík2008reg. sži 14 
12.Kouřil Sebastian2008reg. sži 23 
13.Chmelina Jan2007reg. sži 24 
14.Sobotka Vilém2008reg. mži 6 
15.Hrdlička Miroslav2009reg. mži 13 
16.Vokřínek Petr2009reg. mži 17 
17.Svoboda Tomáš2007reg. mži 18 
Žižka VSK Univerzita Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamkovič Tomáš1994reg. muži 131-140cizinec 
2.Kotek Václav1972reg. muži 131-140N 
3.Kottas Milan1951reg. muži 161-170 
4.Lauš Petr1968reg. muži 191-200 
5.Sýkora Stanislav1982reg. muži 161-170N 
6.Juras Miroslav1944reg. muži 201-210 
7.Sojka Oldřich1947reg. muži 211-220 
8.Šišková Barbora1992reg. muži 211-220Ncizinec 
9.Fülöpová Nicole1995nez. muži cizinec 
10.Vacenovský Pavel1973nez. muži  
11.Mašek Josef1982nez. muži  
Sokol Brno I F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluháček Adam2004reg. muži 121. - 130. 
2.Zedník Petr1972reg. muži 151. - 160. 
3.Brázdová Marie1999reg. muži 171. - 180. 
4.Janda Roman1967reg. muži 171. - 180.N 
5.Géci Jiří2003reg. muži 171. - 180.N 
6.Nesveda David2001reg. muži 191. - 200. 
7.Maiolino Eduardo Carlos1987reg. muži 221. - 230.cizinec 
8.Koudelka Lukáš2001reg. muži 231. - 240. 
9.Kadlec Petr1998reg. muži 231. - 240. 
10.Kornhäuser Petr2005kraj. dci 89. 
11.Daněk Miroslav2007kraj. sži 34. 
12.Vozdek František2009kraj. mži 14. 
13.Daněk Vítězslav2010kraj. nži 17. 
SKST Nový Lískovec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík Tomáš1990reg. muži 151-160 
2.Kříž Jaroslav1948reg. muži 161-170 
3.Dočkal Stanislav1961reg. muži 181-190 
4.Prokop Martin1969reg. muži 181-190 
5.Vítkovič Martin1967reg. muži 201-210 
6.Búřil Jiří1970reg. muži 221-230 
7.Krejčí David2007reg. muži 231-240Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
8.Litera Rudolf Aleš2001reg. muži 241-250N 
9.Wolk Roland1962reg. muži 251-260 
10.Žaloudek Lubomír2004reg. muži 261-270 
SKST Nový Lískovec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Martin2001reg. muži 161-170 
2.Navrátil Lukáš2004reg. muži 161-170 
3.Kovařík Petr2007reg. muži 181-190Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
4.Šenková Kateřina2003reg. muži 191-200N 
5.Štoček Dalibor1973reg. muži 191-200 
6.Búřil Lukáš2007reg. muži 221-230Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
7.Škňouřilová Tereza1999reg. muži 221-230 
8.Holas Oldřich1952reg. muži 231-240 
9.Vojáček Patrik2002reg. muži 251-260 
10.Melkus Ivo 1958reg. muži 261-270 
Sokol Modřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopeček Václav1972reg. muži 151 - 160 
2.Bednář Jan1983reg. muži 161 - 170 
3.Slaný Petr1970reg. muži 181 - 190 
4.Božek Radomír st.1950reg. muži 191 - 200 
5.Doleček Ivan1958reg. muži 241 - 250 
6.Slaný Luděk1968reg. muži 241 - 250 
7.Bartoš Michal1973reg. muži 241 - 250 
8.Čeněk Jiří1984reg. muži 261 - 270 
městská soutěž III.třídy
SK Slatina G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodek Vojtěch1993reg. muži 201 -210 
2.Baťa Jiří1960reg. muži 201 - 210N 
3.Halický Miroslav1970reg. muži 221 -220 
4.Wos Radek1989reg. muži 211 - 220 
5.Linhárek František1946reg. muži 241 - 250 
6.Mráček Jan2007reg. muži 241-250N 
7.Relovský Milan1963reg. muži 251 -260 
8.Huml Otakar st.1938reg. muži N 
9.Hodek Martin1970reg. muži N 
10.Huml Otakar ml.1964reg. muži N 
11.Kellner Samuel2007reg. muži N 
12.Táborský Tomáš2005reg. muži N 
13.Rojka Vojtěch2007reg. muži N 
14.Ondruška Sebastian2006reg. muži N 
15.Ševčík Adam2004reg. muži N 
Sokol Židenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Petr1963reg. muži 131-140 
2.Krajčovič Jozef1972reg. muži 141-150 
3.Malina Jan1942reg. muži 211-220 
4.Rampula Miroslav1946reg. muži 211-220N 
5.Zobec Pavel1956reg. muži 231-240N 
6.Procházka Robert2004reg. muži 261-270 
7.Hnízdil Tomáš2004reg. muži 261-270N 
8.Krajčovič Matúš2006reg. sži 18Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
9.Zítka Filip2005reg. sži 42 
10.Stašek Jan2005reg. sži 50 
11.Bubeník Vladimír1989nez. muži N 
12.Hegr Jiří1962nez. muži  
13.Mezník Jan1956nez. muži  
Sokol Židenice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kusák Ivo1955reg. muži 231-240 
2.Chmel Roman1967reg. muži 231-240 
3.Sedlář Jaroslav1954reg. muži 231-240 
4.Nečas Igor1958reg. muži 251-260 
5.Milichovský Josef1944reg. muži 261-270 
6.Červený Miroslav1978nez. muži  
7.Hromniak Zuzana1969nez. ženy  
Sokol Popůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blecha Pavel1964reg. muži 181-190 
2.Buček Vladimír1954reg. muži 211-220 
3.Musil Petr1990reg. muži 231-240 
4.Lemon René1972reg. muži 241 - 250 
5.Blechová Iva1966reg. muži 241 - 250N 
6.Blaha Petr1947nez. muži  
7.Zadák Karel ml.1978nez. muži  
8.Buček David1998reg. muži nez 
Sokol Popůvky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Posch Pavel1966reg. muži 211-220 
2.Kavalec Svatoslav1981reg. muži 231-240 
3.Ondruš Pavel1989reg. muži 241 - 250 
4.Marčan Jan1978reg. muži 261-270 
5.Volánek Vítězslav1982reg. muži 261-270 
6.Švejda Milan1970reg. muži nez 
Sokol Líšeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trungel Martin2005reg. muži 181-190 
2.Komárková Jana1972reg. muži 201-210 
3.Nováček Jiří1970reg. muži 221-230 
4.Šujan Petr2007reg. muži 221-230N 
5.Mrazíková Anna1993reg. muži 231-240N 
6.Novák Tomáš2004reg. muži 241-250 
7.Marušinec Ondřej2005reg. muži 251-260 
8.Zemanová Irena1966nez. muži  
9.Novák Jan2004nez. dci  
10.Kulíšek Martin2003nez. dci  
11.Dlouhý Jakub2008nez. mži  
ASS Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Auda Antonín1956reg. muži 221-230 
2.Auda Jan1991reg. muži 221-230N 
3.Pál Richard1977reg. muži 241-250 
4.Uherčík Maroš1990reg. muži 241-250N 
5.Lapiš Viktor1947reg. muži 251-260 
6.Jirsa Václav1988reg. muži 251-260 
7.Jeřábek Jakub1991reg. muži 251-260 
8.Kališ Erik1988reg. muži N 
TJ Brno-Bystrc F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grochál Petr1982reg. muži 151-160 
2.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 161-170 
3.Pelánek Ondřej2001reg. muži 171-180 
4.Pelánek Martin1974reg. muži 211-220 
5.Hofman Milan1971reg. muži 221-230 
6.Zetka Roman1961reg. muži 221-230 
7.Pernica Petr1993nez. muži  
8.Sanzone Francesko1964nez. muži cizinec 
SKST Nový Lískovec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štoček Dalibor1973reg. muži 191-200 
2.Vítkovič Martin1967reg. muži 201-210 
3.Búřil Jiří1970reg. muži 221-230 
4.Holas Oldřich1952reg. muži 231-240 
5.Wolk Roland1962reg. muži 251-260 
6.Melkus Ivo 1958reg. muži 261-270 
7.Flajšar Pavel2011reg. sži 17 
8.Flajšar Petr2008reg. sži 19 
9.Kristen Jan1952nez.  
10.Černý Zdeněk1947nez.  
SKST Nový Lískovec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Búřil Lukáš2007reg. muži 221-230Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
2.Škňouřilová Tereza1999reg. muži 221-230 
3.Krejčí David2007reg. muži 231-240Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
4.Litera Rudolf Aleš2001reg. muži 241-250N 
5.Vojáček Patrik2002reg. muži 251-260 
6.Žaloudek Lubomír2004reg. muži 261-270 
7.Čupera Ondřej2008reg. sži 16 
8.Uscinski Dominik2008reg. sži 28 
9.Kříž Martin2003nez.  
10.Bartoň Vojtěch2004nez.  
11.Nguyen Tuan Anh1998nez.  
Sokol Modřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doleček Ivan1958reg. muži 241 - 250 
2.Slaný Luděk1968reg. muži 241 - 250 
3.Bartoš Michal1973reg. muži 241 - 250 
4.Čeněk Jiří1984reg. muži 261 - 270 
5.Novák Petr1984nez. nez. 
6.Božek Radomír ml.1971nez. nez. 
Orel Šlapanice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remeš Dominik1992reg. muži 181-190 
2.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 191-200 
3.Sýkora Miroslav1972reg. muži 201-210 
4.Hudeček Patrik1996reg. muži 211-220 
5.Novák Vojtěch1994reg. muži 231-240N 
6.Řezníček Miroslav1963reg. muži N 
7.Heinz Jan2006reg. muži N 
8.Jašková Barbora2008reg. muži N 
9.Sedláček Filip2006reg. muži N 
10.Sedláček Metoděj2008reg. muži N 
Orel Šlapanice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 211-220 
2.Julínek Petr1973reg. muži 241-250 
3.Pavlíková Věra1978reg. muži 251-260 
4.Krček Pavel1993reg. muži 261-270 
5.Sedláček Jan1999reg. muži 261-270N 
6.Horák Vojtěch2007reg. muži N 
7.Horák Šimon2006reg. muži N 
8.Horák Matouš2010reg. muži N 
městský přebor
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošek Adam2004reg. dci 1 
2.Nespěšný Hynek2006reg. dci 2 
3.Pecka Karel2004reg. dci 3 
4.Kysela Štěpán2003reg. dci 4 
5.Skála Marek2004reg. dci 7 
6.Haluza Tomáš2005reg. dci 8 
7.Buk Lukáš2006reg. dci 9 
8.Chalúpek Filip2005reg. dci 10 
9.Řepa František2005reg. dci 11 
10.Havránek Ondřej2005reg. dci 18 
11.Horníček Lukáš2005reg. dci 21 
Sokol Židenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Robert2004reg. muži 261-270 
2.Hnízdil Tomáš2004reg. muži 261-270N 
3.Jarušek Břetislav2007reg. sži 46 
4.Odstrčil Filip2008reg. sži 47 
5.Stašek Jan2005nez. dci N 
6.Zítka Filip2005nez. dci N 
Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluháček Adam2004kraj. dci 16. 
2.Géci Jiří2003kraj. dci 25. 
3.Kornhäuser Petr2005kraj. dci 68. 
4.Daněk Miroslav2007kraj. sži 22. 
5.Vozdek František2009kraj. mži 11. 
SKST Nový Lískovec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Lukáš2004reg. dci 4 
2.Žaloudek Lubomír2004reg. dci 31 
3.Kristenová Renáta2007reg. dky 2 
4.Čupera Ondřej2008reg. sži 9 
5.Flajšar Pavel2011reg. sži 10 
6.Flajšar Petr2008reg. sži 12 
7.Uscinski Dominik2008reg. sži 19 
8.Šenková Kateřina2003nez.  
9.Bartoň Vojtěch2004nez.  
10.Kříž Martin2003nez.  
městský přebor
SKST Nový Lískovec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čupera Ondřej2008reg. sži 9 
2.Flajšar Pavel2011reg. sži 10 
3.Flajšar Petr2008reg. sži 12 
4.Kristenová Renáta2007reg. sžy 2 
5.Uscinski Dominik2008reg. sži 19 
Orel Šlapanice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Vojtěch2007reg. sži 22 
2.Heinz Jan2006reg. sži 25 
3.Horák Šimon2006reg. sži 29 
4.Sedláček Metoděj2008reg. sži 35 
5.Sedláček Filip2006reg. sži 36 
6.Horák Matouš2010reg. sži N 
7.Jašková Barbora2008reg. sžy 4 
SK Slatina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráček Jan2007reg. sži 15 
2.Kellner Samuel2007reg. sži 30 
3.Rojka Vojtěch2007reg. sži 42 
4.Ondruška Sebastian2006reg. sži N 
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handlar Jiří2006reg. sži 5 
2.Krajčovič Matúš2006reg. sži 11 
3.Kouřil Sebastian2008reg. sži 15 
4.Chmelina Jan2007reg. sži 16 
5.Svoboda Tomáš2007reg. sži 18 
6.Sobotka Vilém2008reg. mži 2 
7.Handlar Petr2009nez.  
8.Helar Martin2009nez.  
TTC Moravská Slavia Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacek Ludvík2008reg. sži 7 
2.Hrdlička Miroslav2009reg. mži 8 
3.Vokřínek Petr2009reg. mži 10 
4.Strouhal František2008reg. mži 11 
5.Vokřínek Tomáš2011reg. mži 19 
6.Bednář Antonín2009reg. mži 20 
7.Oleksíková Lucie2009reg. mžy 1 
8.Plíšková Kristýna2008reg. mžy 2 
9.Vacková Mia2010reg. mžy 3 
10.Plíšková Kateřina2008reg. mžy 4 
11.Papachristos Andreas2009nez.  
12.Plotěný Michal2011nez.  
13.Králík Jan2009nez.  
KST Oltec Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komárek Jakub2008nez. sži  
2.Tichý Matyáš2008nez. sži  
3.Weber Erik2007nez. sži  
4.Horák Tomáš2006nez. sži  
5.Vykoukal Jan2006nez. sži  
Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Miroslav2007kraj. sži 22. 
2.Vozdek František2009reg. sži 28. 
3.Daněk Vítězslav2010reg. sži 29. 
4.Hoffmann Sebastien2007reg. sži 33. 
5.Rotrekl Josef2010reg. mži 17. 
6.Rotreklová Jana2007nez.  
Salesko Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havránek Vilém2006reg. sži 06 
2.Ilčík Teodor2006reg. sži 06 
3.Machala Lukáš2007reg. sži 07 
4.Marek Matyáš2008reg. sži 08 
5.Mareš David2006nez.  
6.Studzinski Martin2009nez.  
Sokol Židenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarušek Břetislav2007reg. sži 46 
2.Odstrčil Filip2008reg. sži 47 
3.Hrdlička Lukáš2008nez. sži N 
4.Skála Vojtěch2008nez. sži N 
5.Vrzal Šimon2007nez. sži N 
městský přebor
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sobotíková Monika2007reg. sžy 1 
2.Oleksíková Lucie2009reg. mžy 1 
3.Plíšková Kristýna2008reg. mžy 2 
4.Vacková Mia2010reg. mžy 3 
5.Plíšková Kateřina2008reg. mžy 4 
Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartakovičová Nicole2006kraj. sžy 13. 
2.Rotreklová Jana2007nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy