Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní liga
Slovan Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohunský Rostislav1965reg. muži 41-50 
2.Král Jiří1969reg. muži 61-70 
3.Salajka Milan1966reg. muži 61-70 
4.Drábek Ivo1958reg. muži 71-80 
5.Vacenovský Pavel1970reg. muži 81-90 
6.Kmeť Milan1958reg. muži 161-170 
7.Vaňhara Michal1978reg. muži 181-190 
8.Bursík Antonín1961reg. muži 191-200 
9.Varmuža Mikuláš2006reg. muži 211-220 
10.Říha Martin2006reg. muži 251-260 
11.Malý Miroslav1968reg. muži 251-260 
12.Vjazanko Petr1952reg. muži 261-270 
13.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 271-280 
14.Zelinka Oldřich1965reg. muži 271-280 
15.Stupavský Jakub2008reg. muži 291-300 
16.Král Ondřej2009reg. muži 251-260Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
Vacenovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnálek Petr1971reg. muži 51.-60. 
2.Novák Radek1984reg. muži 61.-70. 
3.Mikulčík Libor1987reg. muži 91.-100. 
4.Křižka Zdeněk1969reg. muži 91.-100. 
5.Novák Miroslav ml.1983reg. muži 101.-110. 
6.Chvátal Petr1967reg. muži 121-.130. 
Vacenovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišman Jan1973reg. muži 111.-120. 
2.Kreml Pavel1980reg. muži 111.-120. 
3.Charvát Petr1977reg. muži 121-.130. 
4.Bařák Václav1986reg. muži 131.-140. 
5.Urban Marek1993reg. muži 131.-140. 
SKST Rohatec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář David1984reg. muži 81-90 
2.Chvátal Antonín1968reg. muži 101-110 
3.Valuch Michal1992reg. muži 111-120 
4.Zelinka Pavel1973reg. muži 111-120 
5.Rybecký Marek1974reg. muži 131-140 
6.Rybecký Jakub1998reg. muži 141-150 
7.Příkaský Libor2005reg. muži 151-160 
8.Juryca Dalibor1984reg. muži 151-160 
9.Luzum Jaroslav1951reg. muži 161-170 
10.Vymyslický Stanislav st.1969reg. muži 171-180 
11.Salaba Petr1991reg. muži 181-190 
12.Maňák Patrik1996reg. muži 241-250 
13.Hruška Jaroslav1965reg. muži 261-270 
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočekal Pavel1969reg. muži 71-80 
2.Vavřínek Dominik1994reg. muži 81-90 
3.Kovář Dušan1963reg. muži 81-90 
4.Krakovič Petr1969reg. muži 101-110 
5.Werner Jan1989reg. muži 91-100 
6.Škoula Rudolf1953reg. muži 101-110 
7.Pozděch Josef1974reg. muži 121-130 
8.Chimiak Stanislav1956reg. muži 151-160 
9.Moudrý Rostislav1961reg. muži 151-160 
10.Jakubčík František1972reg. muži 161-170 
11.Žídek Jiří1962reg. muži 191-200 
12.Šikuta Michal1969reg. muži 211-220 
SKST Čeložnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalod Radek st.1966reg. muži 51-60 
2.Tihlařík Ondřej1993reg. muži 111-120 
3.Kalod Radek ml.1992reg. muži 121-130 
4.Kojecký Jaroslav1969reg. muži 141-150 
5.Kojecký Dalibor1997reg. muži 181-190 
6.Hering Roman1980reg. muži nez 
7.Šimeček Radek1971reg. muži nez 
Tělovýchovná jednota Mikulčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurka Milan1964kraj. muži 191.-200. 
2.Kůřilová Jana1979reg. muži 51.-60.N 
3.Pinda Dušan1995reg. muži 71.-80. 
4.Okénková Martina1979reg. muži 71.-80.N 
5.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 71.-80. 
6.Kotásek Jan1977reg. muži 131.-140. 
7.Hubáček Vojtěch1984reg. muži 201.-210. 
8.Bartoník Jakub1994reg. muži 231.-240. 
9.Holubec Marek1979reg. muži 241.-250. 
10.Staněk Michal1979reg. muži 251.-260. 
11.Zelinka Vlastimil1961reg. muži 251.-260. 
12.Glos Tomáš1995reg. muži 251.-260. 
13.Valuch David2005reg. muži 261.-270. 
14.Sedlák Roman1970nez. muži  
SK Baník Ratíškovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 291-300 
2.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 61-70 
3.Kordula Jiří1984reg. muži 71-80 
4.Šrédl Pavel1989reg. muži 81-90 
5.Charvát Vít st.1975reg. muži 81-90 
6.Hrbáček Milan1970reg. muži 91-100 
7.Kordula Petr1983reg. muži 131-140 
8.Hradil Kryštof2000reg. muži 141-150 
9.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 151-160 
10.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 221-230 
TJ Jiskra Strážnice z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jan st.1973reg. muži 24 
2.Kubina Jaromír1966reg. muži 28 
3.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 81-90 
4.Černý Zdeněk1968reg. muži 81-90 
5.Látal Roman2002reg. muži 101-110 
6.Teturová Barbora1971reg. ženy 101-110 N 
7.Pukl Ondřej2004reg. muži 111-120 
8.Bureš Martin2004reg. muži 131-140 
9.Břeský Zdeněk1945reg. muži 171-180 
10.Marek Jakub2005reg. muži 181-190 
11.Jamný Pavel1959reg. muži 201-210 
12.Slonka Jakub2006reg. muži 261-270 
13.Jamný Ondřej2008reg. muži 271-280 
14.Morávek Ondřej2011reg. muži 271-280 
SKST Hodonín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orel Eduard2005kraj. muži 201-210 
2.Mikulecký Marek1985kraj. muži 281-290 
3.Gallus Petr st.1971reg. muži 61-70 
4.Šprtová Karolína1999reg. muži 71-80 N 
5.Kokeš Lukáš1995reg. muži 81-90 
6.Šebesta Štefan1951reg. muži 111-120cizinec 
7.Hlobil Albert1998reg. muži 121-130 
8.Jakubíček Matěj2004reg. muži 131-140 
9.Zaťko Karel1984reg. muži 141-150 
10.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 141-150 
11.Pařízek Richard2008reg. muži 151-160 
12.Látalová Lucie2005reg. muži 151-160 N 
13.Pijáček Lukáš2004reg. muži 191-200 
14.Kočvara Vít2002reg. muži 211-220 
15.Svačina Roman2002reg. muži 231-240 
16.Lorenc David2002ČR dci 108 
17.Hájek Pavel1965nez.  
18.Kraus Jan1995nez.  
19.Šíblová Sára1999kraj. ženy 36-40 
TJ Sokol Vracov z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikl Pavel1967kraj. muži 121 - 130 
2.Vašík Michal1998reg. muži 61 - 70 
3.Studnička Ondřej1997reg. muži 71 - 80 
4.Koutný František1962reg. muži 91 - 100 
5.Trcala Miroslav1965reg. muži 81 - 90 
6.Boruta Vladislav1965reg. muži 121 - 130 
7.Boruta Matěj2004reg. muži 141 - 150 
8.Šnajdr Michal1988reg. muži 151 - 160 
9.Šnajdr Radomír1963reg. muži 161 - 170 
10.Křiva Zdeněk1955reg. muži 171 - 180 
11.Bednařík Matěj1994reg. muži 181 - 190 
12.Šnajdrová Monika1991reg. muži 201 - 210N 
13.Nikl František1968reg. muži 221 - 230 
14.Bábík Jan2004reg. muži 281 - 290 
15.Dočkálek Petr2004reg. muži 301 - 310 
16.Zanca Adam2005reg. muži 301 - 310 
T.J. Sokol Svatobořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Firtl Radim1969reg. muži 71.-80. 
2.Synková Dagmar1986reg. muži 81.-90.N 
3.Zlámal Martin1976reg. muži 91.-100. 
4.Toman Zbyněk1983reg. muži 101.-110. 
5.Hála Josef1960reg. muži 101.-110. 
6.Hála Zbyněk1973reg. muži 151.-160. 
7.Chimiák Petr1977reg. muži 161.-170. 
8.Podveský Pavel1977reg. muži 181.-190. 
9.Palán František1965reg. muži 181.-190. 
Okresní přebor
TJ Vlast Ježov z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kůřil Pavel st.1971reg. muži 101-110 
2.Pantlík Ladislav1955reg. muži 131-140 
3.Hojač Pavel1980reg. muži 151-160 
4.Chvátal Antonín st.1946reg. muži 161-170 
5.Marada Tomáš1952reg. muži 171-180 
6.Chvátal Pavel1972reg. muži 181-190 
7.Kostelanský Stanislav1955reg. muži 191-200 
8.Kůřil Pavel ml.1992nez. muži  
9.Libor Hradil1975nez. muži  
Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elznic Drahomír1969reg. muži 91-100 
2.Mikl Antonín1960reg. muži 141-150 
3.Jarýn Jiří1994reg. muži 191-200 
4.Smolka Longin1944reg. muži 191-200 
5.Křižka Martin2001reg. muži 221-230 
6.Jahoda Viktor2002reg. muži 251-260 
7.Menšík Vojtěch2003reg. muži 271-280 
8.Fric Milan2006reg. muži 291-300 
9.Klimeš Jakub2006reg. muži 311-320 
SK Čejč z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaha Stanislav1969reg. muži 131-140 
2.Bednář Bořivoj1968reg. muži 141-150 
3.Ingr Lukáš1988reg. muži 141-150 
4.Linner Marek1998reg. muži 181-190 
5.Smutný Antonín1963reg. muži 201-210 
6.Jirásek Petr1946reg. muži 211-220 
7.Marada Petr1943reg. muži 221-230 
8.Linner Radoslav1970reg. muži 241-250 
9.Lažek Marek1976reg. muži 281-290 
10.Parči Filip2006reg. muži 291-300 
11.Hrabec Pavel1967nez. muži  
12.Jakubíček Matěj2004reg. muži 131-140Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
SKST Rohatec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybecký Marek1974reg. muži 131-140 
2.Rybecký Jakub1998reg. muži 141-150 
3.Příkaský Libor2005reg. muži 151-160 
4.Juryca Dalibor1984reg. muži 151-160 
5.Luzum Jaroslav1951reg. muži 161-170 
6.Vymyslický Stanislav st.1969reg. muži 171-180 
7.Salaba Petr1991reg. muži 181-190 
8.Maňák Patrik1996reg. muži 241-250 
9.Hruška Jaroslav1965reg. muži 261-270 
10.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 281-290 
11.Herzánová Denisa2003reg. ženy 31-40 
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Werner Jan1989reg. muži 91-100 
2.Škoula Rudolf1953reg. muži 101-110 
3.Pozděch Josef1974reg. muži 121-130 
4.Chimiak Stanislav1956reg. muži 151-160 
5.Moudrý Rostislav1961reg. muži 151-160 
6.Jakubčík František1972reg. muži 161-170 
7.Žídek Jiří1962reg. muži 191-200 
8.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 201-210 
9.Šikuta Michal1969reg. muži 211-220 
10.Mořický Aleš1972reg. muži nez 
11.Sytař Tomáš1995reg. muži nez 
TJ Sokol Veselí nad Moravou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevojan Martin1990reg. muži 91-100 
2.Břečka Karel1966reg. muži 121-130 
3.Dufek Josef1972reg. muži 121-130 
4.Komoň Richard1966reg. muži 141-150 
5.Slovák Tomáš1973reg. muži 161-170 
6.Třináctý Jan1975reg. muži 191-200 
7.Umšajt Ivan1977reg. muži 201-210 
8.Hlahůlek Emil1966reg. muži 201-210 
9.Konečný Lubomír1958reg. muži 201-210 
10.Pavlíček Jiří1967reg. muži 211-220 
11.Štefánek Vlastimil1970reg. muži 221-230 
Tělovýchovná jednota Mikulčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 71.-80. 
2.Kotásek Jan1977reg. muži 131.-140. 
3.Hubáček Vojtěch1984reg. muži 201.-210. 
4.Benadová Adéla1996reg. muži 221.-230.N 
5.Bartoník Jakub1994reg. muži 231.-240. 
6.Holubec Marek1979reg. muži 241.-250. 
7.Staněk Michal1979reg. muži 251.-260. 
8.Zelinka Vlastimil1961reg. muži 251.-260. 
9.Glos Tomáš1995reg. muži 251.-260. 
10.Kotásková Kristýna2006reg. dky 10 
11.Hubačka Miroslav1984nez. muži  
12.Benadová Nikola1991nez. ženy  
SK Baník Ratíškovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Vít st.1975reg. muži 81-90 
2.Hrbáček Milan1970reg. muži 91-100 
3.Kordula Petr1983reg. muži 131-140 
4.Hradil Kryštof2000reg. muži 141-150 
5.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 151-160 
6.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 221-230 
7.Slezar Adam2010reg. muži 291-300 
8.Valachovič Dalibor2005reg. muži 301-310 
9.Zdařil Petr2009reg. muži 311-320 
10.Koplík David2005reg. muži 311-320 
11.Kordula Pavel2010reg. muži 311-320 
12.Gasnárek David2010reg. muži 321-330 
13.Waldhans Lukáš2008reg. muži 321-330 
14.Směřička David2007reg. muži 321-330 
15.Zemánková Gabriela2001reg. muži 281-290 N 
16.Zdařilová Martina2005reg. muži 301-320 N 
TJ Jiskra Strážnice z.s. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Látal Roman2002reg. muži 101-110 
2.Teturová Barbora1971reg. ženy 101-110 N 
3.Pukl Ondřej2004reg. muži 111-120 
4.Bureš Martin2004reg. muži 131-140 
5.Břeský Zdeněk1945reg. muži 171-180 
6.Marek Jakub2005reg. muži 181-190 
7.Jamný Pavel1959reg. muži 201-210 
8.Svoboda Jakub2004reg. muži 211-220 
9.Tomeček Karel1965reg. muži 251-260 
10.Slonka Jakub2006reg. muži 261-270 
11.Jamný Ondřej2008reg. muži 271-280 
12.Grabovský Jaroslav st.1980reg. muži 271-280 
13.Morávek Ondřej2011reg. muži 271-280 
14.Kráčal Richard2003reg. muži 271-280 
15.Slonka David2010reg. muži 281-290 
16.Lipa Martin2007reg. muži 291-300 
17.Grabovský Martin2010reg. muži 301-310 
18.Orlová Marta2009kraj. mžy 25 
SKST Hodonín F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kokeš Lukáš1995reg. muži 81-90 
2.Šebesta Štefan1951reg. muži 111-120cizinec 
3.Hlobil Albert1998reg. muži 121-130 
4.Zaťko Karel1984reg. muži 141-150 
5.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 141-150 
6.Pařízek Richard2008reg. muži 151-160 
7.Pijáček Lukáš2004reg. muži 191-200 
8.Kočvara Vít2002reg. muži 211-220 
9.Svačina Roman2002reg. muži 231-240 
10.Kvapil Erik2004reg. muži 231-240 
11.Král Ondřej2009reg. muži 251-260 
12.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 51-55 
TJ Sokol Vracov z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trcala Miroslav1965reg. muži 81 - 90 
2.Boruta Vladislav1965reg. muži 121 - 130 
3.Boruta Matěj2004reg. muži 141 - 150 
4.Šnajdr Michal1988reg. muži 151 - 160 
5.Šnajdr Radomír1963reg. muži 161 - 170 
6.Křiva Zdeněk1955reg. muži 171 - 180 
7.Bednařík Matěj1994reg. muži 181 - 190 
8.Šnajdrová Monika1991reg. muži 201 - 210N 
9.Nikl František1968reg. muži 221 - 230 
10.Bábík Jan2004reg. muži 281 - 290 
11.Dočkálek Petr2004reg. muži 301 - 310 
12.Zanca Adam2005reg. muži 301 - 310 
13.Mořický Miroslav1966nez. muži --- 
14.Petrželka Tomáš1992nez. muži --- 
T.J. Sokol Svatobořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hála Josef1960reg. muži 101.-110. 
2.Hála Zbyněk1973reg. muži 151.-160. 
3.Chimiák Petr1977reg. muži 161.-170. 
4.Podveský Pavel1977reg. muži 181.-190. 
5.Palán František1965reg. muži 181.-190. 
6.Krist Jan1972reg. muži 231.-240. 
7.Zetocha František1953reg. muži 261.-270. 
8.Častulíková Lenka1972reg. muži 271.-280.N 
9.Krist Jiří2002reg. muži 291.-300. 
SKST Dubňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotásková Petra2000reg. muži 81-91 N 
2.Stašek Lubomír1946reg. muži 111-120 
3.Horák Pavel1983reg. muži 111-120 
4.Budiš Tomáš1985reg. muži 131-140 
5.Mlynár Radoslav1968reg. muži 151-160 
6.Rosek Pavel1976reg. muži 171-180 
7.Kotásková Michaela2004reg. muži 191-200 N 
8.Matza Pavel1971reg. muži 201-210 
9.Ráček Ladislav1968reg. muži 221-230 
10.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 271-280 
11.Cuták Jaroslav1961reg. muži 281-290 
12.Chludil Radek1979nez. muži  
Okresní soutěž
TJ Sokol Josefov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macůrek Marek1978reg. muži 101-110 
2.Závorka Tomáš1970reg. muži 171-180 
3.Kuběna Radek1967reg. muži 171-180 
4.Šeďa Roman1972reg. muži 231-240 
5.Šupa Antonín1973nez. muži 241-250 
6.Hromek Ludvík1950nez. muži 251-260 
7.Imrich David1973nez. muži  
8.Formanová Kateřina nejml.2011nez. nžy  
9.Hanáková Ivana1982nez. muži  
Slovan Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacenovský Pavel1970reg. muži 81-90 
2.Kmeť Milan1958reg. muži 161-170 
3.Vaňhara Michal1978reg. muži 181-190 
4.Bursík Antonín1961reg. muži 191-200 
5.Varmuža Mikuláš2006reg. muži 211-220 
6.Říha Martin2006reg. muži 251-260 
7.Malý Miroslav1968reg. muži 251-260 
8.Vjazanko Petr1952reg. muži 261-270 
9.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 271-280 
10.Zelinka Oldřich1965reg. muži 271-280 
11.Stupavský Jakub2008reg. muži 291-300 
12.Joska Václav1938nez. muži  
13.Zapletal Jaroslav1967nez. muži  
Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lunga Jakub2002reg. muži 171-180 
2.Křižka Martin2001reg. muži 221-230 
3.Jahoda Viktor2002reg. muži 251-260 
4.Menšík Vojtěch2003reg. muži 271-280 
5.Fric Milan2006reg. muži 291-300 
6.Šmídová Kamila2004reg. muži 301-310N 
7.Neničková Zuzana2005reg. muži 301-310N 
8.Klimeš Jakub2006reg. muži 311-320 
9.Menšík Ladislav2002nez. muži  
SKST Rohatec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luzum Jaroslav1951reg. muži 161-170 
2.Vymyslický Stanislav st.1969reg. muži 171-180 
3.Salaba Petr1991reg. muži 181-190 
4.Maňák Patrik1996reg. muži 241-250 
5.Hruška Jaroslav1965reg. muži 261-270 
6.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 281-290 
7.Herzánová Denisa2003reg. ženy 31-40 
8.Rybecký Patrik2002nez. muži  
9.Vinklárek Filip1994nez. muži  
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moudrý Rostislav1961reg. muži 151-160 
2.Jakubčík František1972reg. muži 161-170 
3.Žídek Jiří1962reg. muži 191-200 
4.Šikuta Michal1969reg. muži 211-220 
5.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 201-210 
6.Šibal Denis1996reg. muži 251-260 
7.Vavřínek Zdeněk1962reg. muži 261-270 
8.Malík Robert1966reg. muži 271-280 
TJ Sokol Bzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gablas Kamil1980reg. muži 161-170 
2.Vašík Miroslav1969reg. muži 171-180 
3.Kopčil Miloslav1995reg. muži 201-210 
4.Růčka Pavel1988reg. muži 211-220 
5.Nevřivý Radek1977reg. muži 211-220 
6.Holman Jiří1971kraj. muži 231-240 
7.Cileček Petr1993nez. muži  
TJ Sokol Veselí nad Moravou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slovák Tomáš1973reg. muži 161-170 
2.Třináctý Jan1975reg. muži 191-200 
3.Umšajt Ivan1977reg. muži 201-210 
4.Hlahůlek Emil1966reg. muži 201-210 
5.Konečný Lubomír1958reg. muži 201-210 
6.Pavlíček Jiří1967reg. muži 211-220 
7.Štefánek Vlastimil1970reg. muži 221-230 
8.Čajka Milan1972reg. muži 231-240 
9.Zelinka Vladimír1954reg. muži 241-250 
10.Gazárek Ivo1964reg. muži 261-270 
Tělovýchovná jednota Mikulčice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoník Jakub1994reg. muži 231.-240. 
2.Holubec Marek1979reg. muži 241.-250. 
3.Staněk Michal1979reg. muži 251.-260. 
4.Zelinka Vlastimil1961reg. muži 251.-260. 
5.Glos Tomáš1995reg. muži 251.-260. 
6.Valuch David2005reg. muži 261.-270. 
7.Ilčík Michal2007reg. sži 31.-40. 
8.Preguza Adam2007reg. sži 31.-40. 
9.Veselý Šimon2010reg. nži 18. 
10.Kotásková Kristýna2006reg. dky 10 
11.Zelinka Zdeněk1975nez. muži  
12.Dlabal Rudolf2006nez. sži  
13.Rutarová Bronislava1976nez. ženy  
TJ Jiskra Strážnice z.s. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břeský Zdeněk1945reg. muži 171-180 
2.Marek Jakub2005reg. muži 181-190 
3.Jamný Pavel1959reg. muži 201-210 
4.Svoboda Jakub2004reg. muži 211-220 
5.Tomeček Karel1965reg. muži 251-260 
6.Slonka Jakub2006reg. muži 261-270 
7.Jamný Ondřej2008reg. muži 271-280 
8.Kráčal Richard2003reg. muži 271-280 
9.Grabovský Jaroslav st.1980reg. muži 271-280 
10.Morávek Ondřej2011reg. muži 271-280 
11.Slonka David2010reg. muži 281-290 
12.Lipa Martin2007reg. muži 291-300 
13.Molin Matěj2008reg. muži 301-310 
14.Grabovský Martin2010reg. muži 301-310 
15.Orlová Marta2009kraj. mžy 25 
16.Brož Zbyněk1968nez. muži  
SKST Hodonín G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubíček Matěj2004reg. muži 131-140 
2.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 141-150 
3.Pijáček Lukáš2004reg. muži 191-200 
4.Kočvara Vít2002reg. muži 211-220 
5.Svačina Roman2002reg. muži 231-240 
6.Kvapil Erik2004reg. muži 231-240 
7.Král Ondřej2009reg. muži 251-260 
8.Dočekal Dominik2005reg. muži 281-290 
9.Theuer Tomáš2005reg. muži 281-290 
10.Buček Matěj2009reg. muži 281-290 
11.Všetička Martin1978reg. muži 291-300 
12.Štěrbák Lukáš2007reg. muži 311-320 
13.Vyrůbalík Patrik2009reg. muži 311-320 
14.Rozehnal Daniel2009reg. muži 311-320 
15.Macánek Martin2011reg. muži 311-320 
16.Mikulecký František1959nez.  
17.Holubová Simona2010kraj. ženy 56-60 
18.Novotná Eliška2009kraj. ženy 56-60 
T.J. Sokol Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikuš Martin2000reg. muži 161-170 
2.Létal Emil1962reg. muži 211-220 
3.Hromek František st.1943reg. muži 211-220 
4.Klečka Jaroslav1953reg. muži 261-270 
5.Zálešák Petr1966reg. muži 261-270 
6.Mikuš Pavel1964reg. muži 271-280 
7.Bábík Miloslav1958reg. muži 281-290 
8.Hromek František ml.1972reg. muži 291-300 
Orel Syrovín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korvas Petr1951reg. muži 191-200 
2.Kocourek Miroslav1964reg. muži 221-230 
3.Němec Bohuslav1977reg. muži 241-250 
4.Korvas David1983reg. muži 291-300 
5.Komínek Libor1966reg. muži 301-310 
6.Možíš Jaroslav1962reg. muži 301-310 
7.Varmuža Milan1973reg. muži N 
SKST Dubňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlynár Radoslav1968reg. muži 151-160 
2.Rosek Pavel1976reg. muži 171-180 
3.Kotásková Michaela2004reg. muži 191-200 N 
4.Matza Pavel1971reg. muži 201-210 
5.Ráček Ladislav1968reg. muži 221-230 
6.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 271-280 
7.Cuták Jaroslav1961reg. muži 281-290 
8.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 281-290 
9.Marada Matěj2007reg. muži 301-310 
10.Hekele Erik2007reg. muži 321-330 
11.Mokráš Jakub2008reg. muži 321-330 
12.Rybníkář Adam2004reg. muži 321-330 
13.Kratochvílová Natálie2007reg. muži 321-330 N 
14.Krupicová Tereza2007reg. muži 321-330 N 
Okresní základ sk. A
Slovan Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říha Martin2006reg. muži 251-260 
2.Malý Miroslav1968reg. muži 251-260 
3.Vjazanko Petr1952reg. muži 261-270 
4.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 271-280 
5.Zelinka Oldřich1965reg. muži 271-280 
6.Stupavský Jakub2008reg. muži 291-300 
7.Navrátil Jan2009nez. muži  
8.Procháska Stanislav2005nez. muži  
9.Příhoda Michal2009nez. muži  
10.Svora Martin2013nez. muži  
11.Svora Zdeněk2011nez. muži  
12.Šrůtka Vojtěch2010nez. muži  
13.Štipčák Zdeněk2010nez. muži  
14.Trnečka Vlastimil1957nez. muži  
SK Čejč z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smutný Antonín1963reg. muži 201-210 
2.Jirásek Petr1946reg. muži 211-220 
3.Marada Petr1943reg. muži 221-230 
4.Linner Radoslav1970reg. muži 241-250 
5.Lažek Marek1976reg. muži 281-290 
6.Parči Filip2006reg. muži 291-300 
7.Hrabec Pavel1967nez. muži  
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zapletalová Sylva1972reg. ženy 31-40 
2.Sochorová Nela2009reg. muži nez 
3.Pozděch Ondřej2007reg. muži nez 
4.Pichler Adam2007reg. muži nez 
5.Dočekalová Markéta2006reg. muži nez 
6.Chimiaková Vanesa2012reg. muži nez 
7.Kuhn Patrik2007reg. muži nez 
8.Oliva Josef2008reg. muži nez 
9.Kristen Matias2011reg. muži nez 
10.Riedl Tobias2007reg. muži nez 
SK Baník Ratíškovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 221-230 
2.Zemánková Gabriela2001reg. muži 281-290 N 
3.Slezar Adam2010reg. muži 291-300 
4.Kordula Pavel2010reg. muži 311-320 
5.Gasnárek David2010reg. muži 321-330 
6.Směřička David2007reg. muži 321-330 
7.Tomeček Adam2007nez. muži  
8.Kladňák Martin1998nez. muži  
9.Smolka David1975nez. muži  
SKST Hodonín H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Erik2004reg. muži 231-240 
2.Král Ondřej2009reg. muži 251-260 
3.Dočekal Dominik2005reg. muži 281-290 
4.Theuer Tomáš2005reg. muži 281-290 
5.Buček Matěj2009reg. muži 281-290 
6.Všetička Martin1978reg. muži 291-300 
7.Vyrůbalík Patrik2009reg. muži 311-320 
8.Štěrbák Lukáš2007reg. muži 311-320 
9.Macánek Martin2011reg. muži 311-320 
10.Rozehnal Daniel2009reg. muži 311-320 
11.Kavický Ondřej2005reg. sži 31-40 
12.Vavrda Tomáš2012reg. mži 18 
13.Kolčava Alexander Ivo2010reg. mži 25 
14.Pešák Dominik2009reg. nži 23 
15.Benovič Robin2011nez.  
16.Brhel Lukáš1991nez.  
17.Brhel Martin1993nez.  
18.Buchta Daniel2010nez.  
19.Capita Jakub2008nez.  
20.Janovič Patrik2006nez.  
21.Mocek Jaromír1951nez.  
22.Šerešová Timea2009kraj. ženy 61-65 
23.Baldrianová Pavla2008reg. dky 19 
24.Bučková Eliška2011reg. dky 21 
SKST Dubňany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ráček Ladislav1968reg. muži 221-230 
2.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 271-280 
3.Cuták Jaroslav1961reg. muži 281-290 
4.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 281-290 
5.Marada Matěj2007reg. muži 301-310 
6.Hekele Erik2007reg. muži 321-330 
7.Mokráš Jakub2008reg. muži 321-330 
8.Rybníkář Adam2004reg. muži 321-330 
9.Kratochvílová Natálie2007reg. muži 321-330 N 
10.Krupicová Tereza2007reg. muži 321-330 N 
11.Jurčeka Bedřich ml.1962nez. muži  
12.Ošlejšek Vojtěch2005nez. muži  
13.Příkazský Jan2007nez. muži  
14.Ševčíková Tereza2010nez. muži  
15.Šural Václav1972nez. muži  
16.Šuralová Hana2002nez. muži  
17.Šuralová Karolina2005nez. muži  
T.J. Sokol Svatobořice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palán František1965reg. muži 181.-190. 
2.Krist Jan1972reg. muži 231.-240. 
3.Zetocha František1953reg. muži 261.-270. 
4.Častulíková Lenka1972reg. muži 271.-280.N 
5.Krist Jiří2002reg. muži 291.-300. 
6.Kasarda Radim1971reg. muži 301.-310. 
7.Krist David2010reg. muži 321.-330. 
8.Knecht Jakub2005reg. muži nez. 
9.Kasarda Ondřej2006reg. muži nez. 
10.Něnička Martin2008reg. muži nez. 
Tělovýchovná jednota Mikulčice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ilčík Michal2007reg. sži 31.-40. 
2.Preguza Adam2007reg. sži 31.-40. 
3.Veselý Šimon2010reg. nži 18. 
4.Kotásková Kristýna2006reg. dky 10 
5.Rehortová Vanesa2010reg. nžy 9. 
6.Kotásková Julie2014reg. nžy 17. 
7.Bílík Vladimír1932nez. muži  
8.Dlabal Rudolf2006nez. sži  
9.Bílík Roman2007nez. sži  
10.Zelená Silvie2008nez. mžy  
11.Bábíčková Sofie2009nez. mžy  
12.Tománková Kateřina2009nez. mžy  
13.Bílíková Karolína2010nez. nžy  
Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fric Milan2006reg. muži 291-300 
2.Šmídová Kamila2004reg. muži 301-310N 
3.Neničková Zuzana2005reg. muži 301-310N 
4.Klimeš Jakub2006reg. muži 311-320 
5.Andrešič Adam2005reg. dci 41-50 
6.Véghová Radka2007reg. dky 25 
7.Šťavík Šimon2006reg. sži 31-40 
8.Grufík Petr2008reg. mži 19 
9.Klimeš Josef1964nez. muži  
Okresní základ sk. B
Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jordán Josef1974reg. muži 241-250 
2.Fric Evžen1971reg. muži 291-300 
3.Žůrek Tomáš1981reg. muži 301-310 
4.Řihák Jaroslav st.1977reg. muži 311-320 
5.Pochylý Michal st.1973reg. muži 321-330 
6.Hladiš Václav1981reg. muži 321-330 
7.Řihák Jaroslav ml.2005reg. muži 321-330 
8.Gramantik Peter1984nez. muži cizinec 
9.Večeřa Libor1971nez. muži  
10.Klaban Tomáš1983nez. muži  
11.Pochylý Michal ml.2007nez. muži  
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 201-210 
2.Šibal Denis1996reg. muži 251-260 
3.Vavřínek Zdeněk1962reg. muži 261-270 
4.Malík Robert1966reg. muži 271-280 
5.Matula Marek2005reg. muži nez 
6.Rymeš Adam2007reg. muži nez 
TJ Sokol Veselí nad Moravou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Lubomír1958reg. muži 201-210 
2.Pavlíček Jiří1967reg. muži 211-220 
3.Štefánek Vlastimil1970reg. muži 221-230 
4.Čajka Milan1972reg. muži 231-240 
5.Zelinka Vladimír1954reg. muži 241-250 
6.Gazárek Ivo1964reg. muži 261-270 
7.Zůbková Lenka1984reg. muži 291-300N 
8.Ondruš Luboš1959reg. muži N 
9.Janečka Karel1951nez. muži N 
Orel Syrovín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komínek Libor1966reg. muži 301-310 
2.Možíš Jaroslav1962reg. muži 301-310 
3.Bartošek Jaroslav1975reg. muži N 
4.Hanák Jaroslav1979reg. muži N 
5.Němec Lukáš2007reg. muži N 
6.Kolaja Josef1952reg. muži N 
7.Švec Marek1981reg. muži N 
8.Benedik Václav1967reg. muži N 
SK Baník Ratíškovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 151-160 
2.Valachovič Dalibor2005reg. muži 301-310 
3.Zdařilová Martina2005reg. muži 301-320 N 
4.Koplík David2005reg. muži 311-320 
5.Zdařil Petr2009reg. muži 311-320 
6.Waldhans Lukáš2008reg. muži 321-330 
7.Sabáček Šimon2005nez. muži  
8.Toman Petr1950nez. muži  
9.Antošová Jolana2005reg. muži 311-320 N 
TJ Jiskra Strážnice z.s. F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomeček Karel1965reg. muži 251-260 
2.Kráčal Richard2003reg. muži 271-280 
3.Grabovský Jaroslav st.1980reg. muži 271-280 
4.Slonka David2010reg. muži 281-290 
5.Lipa Martin2007reg. muži 291-300 
6.Molin Matěj2008reg. muži 301-310 
7.Grabovský Martin2010reg. muži 301-310 
8.Orlová Marta2009kraj. mžy 25 
9.Hoch Václav2008nez.  
10.Leták Jakub2012nez.  
11.Škoda Roman2005nez.  
12.Sochor Alfred2011nez.  
13.Svoboda Libor1963nez.  
TJ Sokol Vracov z.s. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednařík Matěj1994reg. muži 181 - 190 
2.Šnajdrová Monika1991reg. muži 201 - 210N 
3.Nikl František1968reg. muži 221 - 230 
4.Bábík Jan2004reg. muži 281 - 290 
5.Dočkálek Petr2004reg. muži 301 - 310 
6.Zanca Adam2005reg. muži 301 - 310 
7.Mopils Aleš1966nez. muži --- 
8.Ptáček Michal2004nez. muži --- 
9.Stuchlík Jaroslav1966nez. muži --- 
10.Vašina Antonín1950nez. muži --- 
TJ Kovoděl Moravský Písek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halámek Zdeněk1953reg. muži 191.-200 
2.Marek Ondřej1987reg. muži 201.-210. 
3.Hodonský Miroslav1952reg. muži 221.-230. 
4.Pavka Petr1965nez. muži  
SK Čejč z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekárek Miroslav1955nez. muži  
2.Pekárková Izabela2008nez. muži  
3.Šalé Lukáš2010nez. muži  
4.Šimek Marek2010nez. muži  
5.Pekárek Filip2011nez. muži  
6.Pekárek Jiří1957nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy