Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I. třídy
SK Telč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinů Libor1963kraj. muži 121.-140. 
2.Novák Filip1997kraj. muži 301.-400. 
3.Koláček Lukáš1987reg. muži N 41.-50 
4.Moc Karel1951reg. muži 51.-60. 
5.Švec Jaroslav st.1963reg. muži 51.-60. 
6.Goliáš Stanislav1961reg. muži 51.-60. 
7.Váňa Jiří1972reg. muži 61.-70. 
8.Němeček Jaroslav1961reg. muži 101.-110. 
9.Veselý Martin1965reg. muži 111.-120. 
10.Pavlíček Jiří1952reg. muži 141.-150. 
11.Irha Andrej1959reg. muži 141.-150. 
Sportovní klub Jihlava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Pavel1987kraj. muži 61-70 
2.Zdarsa Pavel1966kraj. muži 101-120 
3.Kolátor Radomil1969kraj. muži 141-170 
4.Vyskočil Štěpán2001reg. muži 41-50 
5.Král Martin1983reg. muži 41-50 
6.Koláček Ivo1992reg. muži 61-70 
7.Pangrác Petr1964reg. muži 71-80 
8.Viktora Miroslav1950reg. muži 101-110 
9.Hons David2006reg. muži 111-120 
10.Frydrychovský Pavel1964reg. muži 121-130 
11.Rambousek Jan2008reg. muži 132-140 
12.Picka Filip1994nez. muži  
13.Král Dominik1997nez.  
TJ Věžnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimeš Martin1995reg. muži 1 
2.Tlačbaba Martin1988reg. muži 2 
3.Dočekal Milan1975reg. muži 3 
4.Szathmary Roman1972reg. muži 4 
5.Komárek Patrik1984reg. muži 5 
6.Tlačbaba Ondřej1985reg. muži 6 
7.Dohnal Luboš1961reg. muži 7 
8.Dohnal Filip1991reg. muži 8 
9.Klimeš Ladislav1963reg. muži 9 
10.Dočekal Václav1948reg. muži 10 
11.Kourek Radim1988reg. muži 11 
12.Vostál Roman1990reg. muži 12 
13.Vomela Bohuslav1975reg. muži 13 
Slavoj Polná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Miloš1961reg. muži 51. - 60. 
2.Musil Josef1957reg. muži 61. - 70. 
3.Cveček Martin1979reg. muži 91. - 100. 
4.Holas Petr1950reg. muži 101. - 110. 
5.Manelyuk Denys2005reg. muži 91. - 100. 
6.Pospíšil Miroslav1957nez. muži  
7.Richter Jaroslav1952nez. muži  
TJ Sokol Kamenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fryš František1988reg. muži 41-50 
2.Wiederlechner Marek1974reg. muži 51-60 
3.Lély Jan2003reg. muži 61-70 
4.Reiterman Jaroslav1966reg. muži 71-80 
5.Kopečný Pavel1979reg. muži 81-90 
6.Kopečný Miroslav1975reg. muži 91-100 N 
7.Dvořáček Jindřich1952reg. muži 121-130 
8.Hrdlička Tomáš1969reg. muži 131-140 
9.Peštál Matyáš2002reg. muži 151-160 
10.Neuman Miroslav2003reg. muži 161-170 
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sebroň Jiří1960kraj. muži 141.-170. 
2.Jakoubek Oldřich1962kraj. muži 141.-170. 
3.Šlapal Viktor1977reg. muži 51.-60. 
4.Cakl Jaroslav1958reg. muži 71.-80. 
5.Ruta Pavel1976reg. muži 71.-80. N 
6.Ileček Milan1958reg. muži 81-90. 
7.Křivánek Ladislav1967reg. muži 111.-120. 
8.Drozd Petr1974reg. muži 111.-120. 
9.Vachtfeidl Petr st.1946reg. muži 121.-130. 
10.Tvrz Jaroslav1963reg. muži 121.-130. N 
11.Křivánek Roman1971reg. muži 131.-140. 
12.Marek Libor1962reg. muži 141.-150. 
13.Svoboda Ondřej1985reg. muži 151.-160. 
14.Eliáš Miroslav1960reg. muži 191.-195. 
15.Berka Jiří1962reg. muži 191.-195. 
TJ Zhoř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Petr1969reg. muži 71.-80. 
2.Hubený Roman1971reg. muži 91.-100. 
3.Koumar Josef1960reg. muži 91.-100. 
4.Lorenc Václav1966reg. muži 111.-120. 
5.Pavlíček Petr ml.1992reg. muži 131.-140. 
6.Klimeš Luboš1965reg. muži 151.-160. 
TJ Sokol Batelov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fraj František1975reg. muži 61-70 
2.Hlaváček Jaroslav1956reg. muži 91-100 
3.Hájek Antonín1964reg. muži 101-110 
4.Hlaváček Radek1982reg. muži 101-110 
5.Hradecký Jan1967reg. muži 121-130 
6.Šuhaj Ondřej1985reg. muži 131-140 
7.Krejzlík Michal1974reg. muži 131-140 
8.Tereza Habrová1985reg. muži  
9.Havelka Jiří1973reg. muži 151-160 
10.Šlesinger Martin1984reg. muži 161-170 
SKST Třešť D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nešpor Ladislav1969kraj. muži 171.-200. 
2.Havel Miloslav1982reg. muži 61.-70. 
3.Kozák Zdeněk1970reg. muži 71.-80. 
4.Kovář Michal1986reg. muži 91.-100. 
5.Kučera Vlastislav1967reg. muži 81.-90. 
6.Křivánek Jan1988reg. muži 121.-130. 
7.Rudolf Vincent2003reg. muži 141.-150. 
8.Bambula Michael2004reg. muži 151.-160. 
9.Vyhlídal Jan2004reg. muži 151.-160. 
10.Nozar Pavel1978nez. muži  
SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrák Radim2005reg. dci 51 - 60 
2.Votava David1970reg. muži 61.-70. 
3.Ripper Jiří1960reg. mži 60.-70. 
4.Votava Matěj2001reg. dci 81.-90. 
5.Wolfl Viktor1961reg. muži 81.-90. 
6.Průša Dominik2002reg. dci 131.-140- 
7.Eliáš Martin1973reg. muži 151.-160. 
8.Vrzáček Michal1983reg. muži 161.-170. 
9.Součková Nikola2005reg. dky 171.-180. 
10.Eliáš Adam2005reg. dci 181.-190. 
Tělocvičná jednota Sokol Puklice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vávrová Martina1979reg. ženy 35 
2.Latocha Jan1985reg. muži 43 
3.Kovář Pavel1964reg. muži 63 
4.Svoboda Václav1978reg. muži 71-80 
5.Chvojsík Jaroslav1964reg. muži 81-90 
6.Deržmíšek Ivo1952reg. muži 81-90 
7.Pech František1948reg. muži 91-100 
8.Slavík František1953reg. muži 101-110 
9.Wejwoda Petr1969reg. muži 101-110 
10.Drastich Michal1981reg. muži 101-110 
11.Dorážka Jaroslav1954reg. muži 111-120 
12.Trávník Milan1955reg. muži 121-130 
13.Novák Kamil1983reg. muži 161-170 
14.Thál Josef1951reg. muži 171-180 
15.Povýšil Vladko1952reg. muži nezařazen 
16.Novotný Zdeněk1944reg. muži nezařazen 
17.Ecker Jiří1946reg. muži nezařazen 
18.Šedivý Jiří1952reg. muži nezařazen 
19.Půža Jan1979reg. muži nezařazen 
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škrdla David1996reg. muži 41.-50. 
2.Vrzal Matěj2002reg. muži 61-70 
3.Ovsenák Petr1983reg. muži 61.-70. N 
4.Pikolon Karel1965reg. muži 81-90 
5.Hos Roman1984reg. muži 71-80 
6.Chudoba Jakub1990reg. muži 111-120 
7.Vrzal Milan1973reg. muži 131.-140. 
8.Brussmann Jiří1993reg. muži 161-170 
9.Hos František1958reg. muži 161-170 
10.Hubený Matěj2006reg. muži 191.-200. 
Regionální přebor II. třídy
SK Telč C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Goliáš Stanislav1961reg. muži 51.-60. 
2.Švec Jaroslav st.1963reg. muži 51.-60. 
3.Váňa Jiří1972reg. muži 61.-70. 
4.Veselý Martin1965reg. muži 111.-120. 
5.Němeček Jaroslav1961reg. muži 101.-110. 
6.Pavlíček Jiří1952reg. muži 141.-150. 
7.Irha Andrej1959reg. muži 141.-150. 
8.Lojka Vojtěch2008nez.  
9.Jirásek Radim2006nez.  
10.Pařil Vladimír2005nez.  
11.Vetýška Petr2009nez.  
TJ Kozlov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čejka Marek1987reg. muži 63. 
2.Kliment Vít1962reg. muži 87. 
3.Kriegsmann Miroslav1967reg. muži 93. 
4.Polách Jan1959reg. muži 118. 
5.Čejka Miloslav1958reg. muži 114. 
6.Francálek Milan1996reg. muži 136. 
7.Lang Lukáš1982reg. muži 138. 
Sportovní klub Jihlava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Martin1983reg. muži 41-50 
2.Koláček Ivo1992reg. muži 61-70 
3.Pangrác Petr1964reg. muži 71-80 
4.Viktora Miroslav1950reg. muži 101-110 
5.Hons David2006reg. muži 111-120 
6.Frydrychovský Pavel1964reg. muži 121-130 
7.Cahová Zuzana2001reg. muži 121-130 
8.Rambousek Jan2008reg. muži 132-140 
9.Hons Karel1978reg. muži 161-170 
10.Píšová Adéla1982nez.  
11.Bartošová Hana1948nez.  
12.Dohnal Jan1991nez. muži  
13.Lacek Matěj2007nez. muži  
14.Orkhon Munkhzul1993nez. muži  
15.Motáček Tomáš2008nez. muži  
16.Urban Oldřich1991nez. muži  
17.Zikmund Lukáš1993nez. muži  
18.Polák Ondřej2007nez. muži  
19.Škoda Tomáš2008nez. muži  
TJ Věžnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komárek Patrik1984reg. muži 1 
2.Tlačbaba Ondřej1985reg. muži 2 
3.Dohnal Luboš1961reg. muži 3 
4.Klimeš Ladislav1963reg. muži 4 
5.Dohnal Filip1991reg. muži 5 
6.Dočekal Václav1948reg. muži 6 
7.Kourek Radim1988reg. muži 7 
8.Vostál Roman1990reg. muži 8 
9.Vomela Bohuslav1975reg. muži 9 
TJ Velký Beranov 1975, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Luboš1958reg. muži 101-110 
2.Röder Tomáš1970reg. muži 121-130 
3.Pýcha Jiří1968reg. muži 141-150 
4.Veselý Jaromír1954reg. muži 141-150 
5.Marousek Petr1976reg. muži 141-150 
6.Röder Tomáš ml.2001reg. muži 181-190 
TJ Sokol Kamenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopečný Pavel1979reg. muži 81-90 
2.Kopečný Miroslav1975reg. muži 91-100 N 
3.Dvořáček Jindřich1952reg. muži 121-130 
4.Hrdlička Tomáš1969reg. muži 131-140 
5.Solař Jan1948reg. muži 151-160 
6.Peštál Matyáš2002reg. muži 151-160 
7.Neuman Miroslav2003reg. muži 161-170 
8.Souček Milan1977reg. muži 171-180 
9.Trutna Jan2004reg. muži 171-180 
10.Trutna Pavel1978reg. muži 171-180 
11.Pekárek Miloš1953reg. muži 171-180 N 
12.Trutna Tomáš2007reg. muži 181-190 
13.Souček Jan2005reg. muži 181-190 
14.Bumbálek Miroslav1951reg. muži 181-190N 
15.Kopečná Adéla2008nez. muži  
16.Muška Dominik2009nez. muži Hostování z HB Ostrov , z.s.
17.Muška Jan2008nez. muži Hostování z HB Ostrov , z.s.
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruta Pavel1976reg. muži 71.-80. N 
2.Ileček Milan1958reg. muži 81-90. 
3.Křivánek Ladislav1967reg. muži 111.-120. 
4.Drozd Petr1974reg. muži 111.-120. 
5.Vachtfeidl Petr st.1946reg. muži 121.-130. 
6.Tvrz Jaroslav1963reg. muži 121.-130. N 
7.Křivánek Roman1971reg. muži 131.-140. 
8.Marek Libor1962reg. muži 141.-150. 
9.Svoboda Ondřej1985reg. muži 151.-160. 
10.Eliáš Miroslav1960reg. muži 191.-195. 
11.Berka Jiří1962reg. muži 191.-195. 
SKST Třešť E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Vlastislav1967reg. muži 81.-90. 
2.Křivánek Jan1988reg. muži 121.-130. 
3.Rudolf Vincent2003reg. muži 141.-150. 
4.Bambula Michael2004reg. muži 151.-160. 
5.Vyhlídal Jan2004reg. muži 151.-160. 
6.Křivánek Vladimír1961nez. muži  
7.Jeřábek Václav1957nez. muži  
8.Janeček Ondřej2006nez. muži  
9.Kozák Adam2011nez. muži  
10.Lašanová Denisa2006nez. muži  
11.Lhotková Karolína2007nez. muži  
12.Mareš Matěj2008nez. muži  
13.Neumanová Jolana2008nez. muži  
14.Pittner Jakub1993nez. muži  
15.Procházková Iveta2008nez. muži  
16.Široký Matyáš2007nez. muži  
17.Svobodová Karolína2006nez. muži  
18.Trojanová Lenka2006nez. muži  
Tělocvičná jednota Sokol Puklice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvojsík Jaroslav1964reg. muži 81-90 
2.Deržmíšek Ivo1952reg. muži 81-90 
3.Pech František1948reg. muži 91-100 
4.Slavík František1953reg. muži 101-110 
5.Wejwoda Petr1969reg. muži 101-110 
6.Drastich Michal1981reg. muži 101-110 
7.Dorážka Jaroslav1954reg. muži 111-120 
8.Trávník Milan1955reg. muži 121-130 
9.Novák Kamil1983reg. muži 161-170 
10.Thál Josef1951reg. muži 171-180 
11.Povýšil Vladko1952reg. muži nezařazen 
12.Novotný Zdeněk1944reg. muži nezařazen 
13.Ecker Jiří1946reg. muži nezařazen 
14.Šedivý Jiří1952reg. muži nezařazen 
15.Půža Jan1979reg. muži nezařazen 
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hos Roman1984reg. muži 71-80 
2.Chudoba Jakub1990reg. muži 111-120 
3.Vrzal Milan1973reg. muži 131.-140. 
4.Brussmann Jiří1993reg. muži 161-170 
5.Hos František1958reg. muži 161-170 
6.Hubený Matěj2006reg. muži 191.-200. 
7.Kosztolányi Pavel1964nez. muži  
Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holoubek Jindřich1959reg. muži 121 
2.Kodet Jan1984reg. muži 92 
3.Sedlický Jiří1945reg. muži 106 
4.Ladra Jan1986reg. muži N 
5.Ladra Robert1952reg. muži N 
6.Trnka Zbyněk1967reg. muži N 
Regionální přebor III. třídy
SK Telč D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Jaroslav1961reg. muži 101.-110. 
2.Pavlíček Jiří1952reg. muži 141.-150. 
3.Irha Andrej1959reg. muži 141.-150. 
4.Jirásek Radim2006nez.  
5.Lojka Vojtěch2008nez.  
6.Pařil Vladimír2005nez.  
7.Vetýška Petr2009nez.  
8.Švec Dominik2008nez.  
TJ Kozlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Oldřich1978reg. muži 174. 
2.Lang Lukáš1982reg. muži 138. 
3.Procházka Michal1989reg. muži 188. 
4.Francálek Milan1996reg. muži 136. 
5.Bruna Jan1999nez. muži  
6.Bruna Tomáš2003nez. muži  
7.Mátl David2002nez. muži  
8.Čejka Miloslav1958reg. muži 114. 
Slavoj Polná D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Manelyuk Denys2005reg. muži 91. - 100. 
2.Stöhr Jan2002nez. muži  
3.Melichar Adam2001nez. muži  
4.Tlačbaba Pavel2004nez. dci  
5.Horký Aleš2006nez. sži  
6.Tomas Šimon2004nez. dci  
7.Bártík Ondřej2006nez. sži  
8.Denk Petr2005nez. dci  
9.Jelínek Adam2006nez. sži  
10.Strašil Jaromír2005nez. dci  
11.Strašil Vojtěch2006nez. sži  
12.Pešák Petr2005nez. dci  
13.Rudik Šimon2007nez. sži  
14.Urban Tomáš2008nez. mži  
15.Strašilová Barbora2009nez. mžy  
TJ Sokol Kamenice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neuman Miroslav2003reg. muži 161-170 
2.Trutna Pavel1978reg. muži 171-180 
3.Souček Milan1977reg. muži 171-180 
4.Trutna Jan2004reg. muži 171-180 
5.Pekárek Miloš1953reg. muži 171-180 N 
6.Trutna Tomáš2007reg. muži 181-190 
7.Souček Jan2005reg. muži 181-190 
8.Bumbálek Miroslav1951reg. muži 181-190N 
9.Semrádová Nela2008nez. muži  
10.Trutna Šimon2010nez. muži  
11.Čápová Adéla2004nez. muži  
12.Böhmová Markéta2004nez. muži  
TJ Sokol Kamenice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solař Jan1948reg. muži 151-160 
2.Peštál Matyáš2002reg. muži 151-160 
3.Myšková Jana2008nez. muži  
4.Myšková Markéta2006nez. muži  
5.Kopečná Adéla2008nez. muži  
6.Martinů Marek2007nez. muži  
7.Maštera Jáchym2007nez. muži  
8.Mrkvica Lukáš2006nez. muži  
9.Venc Adam2007nez. muži  
10.Muška Jan2008nez. muži Hostování z HB Ostrov , z.s.
11.Muška Dominik2009nez. muži Hostování z HB Ostrov , z.s.
TJ Zhoř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Petr ml.1992reg. muži 131.-140. 
2.Klimeš Luboš1965reg. muži 151.-160. 
3.Parůžek Tomáš1977reg. muži 161.-170. 
4.Zvolánek Petr1981reg. muži 171.-180. 
5.Oberreiter Daniel1996reg. muži 181.-190. 
6.Pejcha Lukáš1986reg. muži 195+ 
7.Kunst Jiří1979reg. muži 195+ 
8.Pytlík Petr1977reg. muži 195+ 
TJ Sokol Batelov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hradecký Jan1967reg. muži 121-130 
2.Šuhaj Ondřej1985reg. muži 131-140 
3.Krejzlík Michal1974reg. muži 131-140 
4.Tereza Habrová1985reg. muži  
5.Havelka Jiří1973reg. muži 151-160 
6.Doležal Pavel1948reg. muži 151-160 
7.Šlesinger Martin1984reg. muži 161-170 
TJ Sokol Batelov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Ladislav1950reg. muži 171-180 
2.Milaberský Pavel1957reg. muži 171-180 
3.Pecka Vladimír1959reg. muži 171-180 
4.Grégr Petr1979reg. muži 181-190 
5.Doležal Bohumír1952reg. muži 181-190 
6.Fous Petr1973reg. muži  
SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša Dominik2002reg. dci 131.-140- 
2.Eliáš Martin1973reg. muži 151.-160. 
3.Vrzáček Michal1983reg. muži 161.-170. 
4.Eliáš Adam2005reg. dci 181.-190. 
5.Součková Nikola2005reg. dky 171.-180. 
6.Poláková Aneta2007nez. sžy  
7.Smejkalová Pavla2006nez. sžy  
Tělocvičná jednota Sokol Puklice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wejwoda Petr1969reg. muži 101-110 
2.Drastich Michal1981reg. muži 101-110 
3.Dorážka Jaroslav1954reg. muži 111-120 
4.Trávník Milan1955reg. muži 121-130 
5.Novák Kamil1983reg. muži 161-170 
6.Thál Josef1951reg. muži 171-180 
7.Povýšil Vladko1952reg. muži nezařazen 
8.Novotný Zdeněk1944reg. muži nezařazen 
9.Ecker Jiří1946reg. muži nezařazen 
10.Šedivý Jiří1952reg. muži nezařazen 
11.Půža Jan1979reg. muži nezařazen 
Sportovní klub Jihlava D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hons David2006reg. muži 111-120 
2.Frydrychovský Pavel1964reg. muži 121-130 
3.Cahová Zuzana2001reg. muži 121-130 
4.Rambousek Jan2008reg. muži 132-140 
5.Píšová Adéla1982nez.  
6.Hons Karel1978reg. muži 161-170 
7.Dohnal Jan1991nez.  
8.Lacek Matěj2007nez. muži  
9.Motáček Tomáš2008nez. muži  
10.Orkhon Munkhzul1993nez. muži  
11.Škoda Tomáš2008nez. muži  
12.Urban Oldřich1991nez. muži  
13.Zikmund Lukáš1993nez. muži  
14.Polák Ondřej2007nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy