Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 1.třídy
TJ Sokol Hrotovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítámvás Josef1971reg. muži 41-50 
2.Ludvík Lukáš1982reg. muži 41-50 
3.Slatinský Petr1974reg. muži 41-50 
4.Vyletěl Tomáš1997reg. muži 101-150 
5.Pelán Jaroslav1984nez. muži  
6.Florián Štěpán1959nez. muži  
7.Janoušek Václav st.1950nez. muži  
TJ Mikulovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palík Radek1977reg. muži 31-40 
2.Švihálek Martin2000reg. muži 41-50 
3.Navrkal Petr2000reg. muži 81-90 
4.Procházka Karel1991reg. muži 81-90 
5.Palík František1952reg. muži 101-150 
6.Žampa Michal2002reg. muži 101-150 
7.Dvořák Miloslav1952reg. muži 151-200 
8.Pokorný Tomáš1983reg. muži 201-250 
9.Fiala Petr1951reg. muži 201-250 
Sokol Dukovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krys Lukáš1974reg. muži 31. - 40. 
2.Přepechal Leoš1984reg. muži 31. - 40. 
3.Horák Jan1974reg. muži 61. - 70. 
4.Krys Květoslav1971reg. muži 71. - 80. 
5.Pelán Ladislav1984reg. muži 71. - 80. 
6.Navrátil Petr1971reg. muži 91. -100. 
7.Burian Josef1959reg. muži 101. - 150. 
8.Pelán Vítězslav1979reg. muži 101. - 150. 
9.Matějka Lukáš1995reg. muži 201. - 250. 
10.Horník Vojtěch1991reg. muži 201. - 250. 
11.Kopeček Marek1997reg. muži 201. - 250. 
12.Hubatka Bohuslav1959reg. muži 201. - 250. 
13.Fojtášek Martin1993reg. muži 201. - 250. 
14.Černý Josef1972reg. muži N 
15.Vybíral Kamil1986reg. muži N 
16.Krys Samuel2008reg. muži N 
SK Římov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Rostislav1969reg. muži 51-60 
2.Piálek Ivan ml.1991reg. muži 71-80 
3.Dufek Pavel1968reg. muži 81-90 
4.Stručovský Josef1973reg. muži 101-150 
5.Diviš Aleš1973reg. muži 151-200 
6.Otáhal Ondřej1989reg. muži 151-200 
7.Otáhal Radim1980reg. muži 151-200 
8.Stručovský Lukáš2000reg. muži 151-200 
9.Nahodil Martin1975reg. muži 151-200 
10.Stručovská Alena1973reg. ženy 201-250 
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Ivo1965kraj. muži 141 - 170 
2.Csicso Petr1994reg. muži 51 - 60 
3.Hošek Tomáš1983reg. muži 51 - 60 
4.Tomek David1993reg. muži 81 - 90 
5.Špelina Petr1966reg. muži 101 - 150 
6.Nevrkla Zdeněk1959nez. muži  
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zerzánek Ivo1992reg. muži 51-60 
2.Štork Vítězslav1974reg. muži 71-80 
3.Kalina Petr1981reg. muži 81-90 
4.Ferkl Radek ml.1996reg. muži 101-150 
5.Štork Martin1999reg. muži 101-150 
6.Zerzánek Vladimír1962reg. muži 101-150 
7.Chromý Jan1960reg. muži 101-150 
8.Ferkl Radek1974reg. muži 151-200 
9.Dolák Miroslav1980reg. muži 151-200 
10.Zerzánková Sylva1965reg. ženy nezař. 
TJ Vladislav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otruba Petr1972reg. muži 41.-50. 
2.Kratochvíl Michal1972reg. muži 51.-60. 
3.Pavlík Bohumil1974reg. muži 61.-70. 
4.Března Tomáš1972reg. muži 101.-150. 
5.Komínek Václav ml.1990reg. muži 101.-150. 
6.Otruba Martin1980reg. muži 151.-200. 
7.Bábuněk Martin1974reg. muži 151.-200. 
8.Komínek Václav st.1953reg. muži 201.-250. 
9.Nováček Luboš1991reg. muži 201.-250. 
10.Otruba Petr ml.1994reg. muži 201.-250. 
TJ Sokol Moravské Budějovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švanda Ladislav1963kraj. muži 171-200 
2.Kubík Rostislav1946reg. muži 41-50 
3.Macoun Patrik1972reg. muži 51-60 
4.Dolák Rudolf1960reg. muži 81-90 
5.Pavlíček Tomáš1967reg. muži 91-100 
6.Almqvist Erik Morten1979reg. muži 101-150cizinec 
7.Jahn Svatoslav1951reg. muži 101-150 
8.Kos Tomáš1987reg. muži 101-150 
9.Novotný Martin1986reg. muži 101-150 
10.Plocek Jaroslav1961reg. muži 101-150 
11.Punčochář Luděk1960reg. muži 101-150 
12.Svoboda Jaromír1959nez. muži  
13.Brychta Jiří1957nez. muži  
14.Bulíček Miroslav1964nez. muži  
15.Kos František1959nez. muži  
TJ Sokol Výčapy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonáš Roman1993kraj. muži 141.-170. 
2.Abrahám Václav2002reg. muži 61.-70. 
3.Jonáš Petr1998reg. muži 91.-100. 
4.Semerád Martin1998reg. muži 101.-150. 
5.Pislcajk Lubomír1962reg. muži 101.-150. 
6.Jeleček Lukáš1992reg. muži 101.-150. 
7.Dolák Jindřich1960reg. muži 151.-200. 
8.Hanák Jiří1999nez. muži  
TJ Třebenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvátal František1960reg. muži 71.-80. 
2.Ondráček Rostislav1966reg. muži 91.-100. 
3.Ondráček Michal1997reg. muži 91.-100. 
4.Bárta Jiří1992reg. muži 101.-150. 
5.Vyletěl Pavel1964reg. muži 101.-150. 
6.Filipec Michal1977reg. muži 101.-150. 
7.Šmarda Josef1937reg. muži 151.-200. 
8.Semotam Aleš1997reg. muži 201.-250. 
9.Chvátal Radek1975reg. muži 201.-250. 
10.Podrazil Karel1992reg. muži 201.-250. 
Regionální soutěž 2.třídy
SDH Číměř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevoral Michal ml.1996reg. muži 61.-70. 
2.Pavlík Lukáš1979reg. muži 81.-90. 
3.Murin Dušan1989reg. muži 101.-150. 
4.Pavlík David1990reg. muži 101.-150. 
5.Česnek Vojtěch1993reg. muži 151.-200. 
6.Murín Dušan st.1963reg. muži 151.-200. 
7.Rachmatullin Petro1988reg. muži 201.-250. 
8.Dubogryzov Mykola1985reg. muži 251.-260.cizinec 
SDH Bochovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Petr1975reg. muži 61.-70. 
2.Krejčí Jaroslav1968reg. muži 81.-90. 
3.Hnízdil Pavel1976reg. muži 91.-100. 
4.Trojan Tomáš1995reg. muži 101.-150. 
5.Pospíšil Radek1973reg. muži 151.-200. 
6.Hájek Miroslav1975reg. muži 151.-200. 
7.Roško Marek1969reg. muži 151.-200. 
8.Mička Josef1954reg. muži 201.-250. 
9.Hnízdil Matyáš2009nez. mži  
TJ Sokol Jemnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelený Filip2001reg. muži 61-70 
2.Bouda Zdeněk1981reg. muži 71-80 
3.Novák Miloš1993reg. muži 101-150 
4.Kakur Jan2004reg. dci 151-200 
5.Jelínek Lukáš2004reg. dci 201-250 
6.Chvátal Pavel st.1973reg. muži 201-250 
7.Brychta Vlastimil1962reg. muži nezař. 
8.Kříž František1987reg. muži nezař. 
9.Křikava Josef1961reg. muži nezař. 
TJ Sokol Želetava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelikán Luděk1961reg. muži 61-70 
2.Mátl František1973reg. muži 61-70 
3.Sedláček Pavel1957reg. muži 101-150 
4.Pelikán Tomáš2001reg. muži 151-200 
5.Vrbka Jiří1964reg. muži 251-260 
6.Vrbka Tomáš1993reg. muži nezař. 
7.Veselý Miloš1982reg. muži nezař. 
SK BOB Team Třebíč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejvoda Aleš1979reg. muži 61-70 
2.Joura Petr1988reg. muži 71-80 
3.Skřenek Tomáš1980reg. muži 81-90 
4.Malý Dušan1979reg. muži 101-150 
5.Mejzlík Michal1988reg. muži 91-100 
6.Pokorný Marek1975reg. muži 101-150 
7.Mahr David1979reg. muži 101-150 
8.Nechvátal Jiří1968reg. muži 101-150 
9.Jaša Zdeněk1946reg. muži 101-150 
10.Žák Jaroslav1970reg. muži 151-200 
11.Svoboda Emil1965reg. muži 151-200 
12.Havel Jaromír1959reg. muži 151-200 
13.Janík Marek1976reg. muži 151-200 
TJ Třebíč C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hronek Jiří1966reg. muži 51-60 
2.Novotný Vojtěch2002reg. muži 81-90 
3.Matyáš Michal1995reg. muži 101-150 
4.Novotný Tomáš2003reg. muži 101-150 
5.Jenerál Radek1973reg. muži 151-200 
6.Horký Maxim2005reg. muži 201-250 
7.Havlová Zuzana1992nez. ženy  
8.Svoboda Pavel1963nez. muži  
9.Formánek Miloslav1962nez. muži  
10.Fabík Arnošt1962nez. muži  
11.Suchý Samuel2006nez. muži  
12.Pokorný Matěj2006nez. muži  
TJ Sokol Moravské Budějovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Tomáš1967reg. muži 91-100 
2.Almqvist Erik Morten1979reg. muži 101-150cizinec 
3.Jahn Svatoslav1951reg. muži 101-150 
4.Kos Tomáš1987reg. muži 101-150 
5.Novotný Martin1986reg. muži 101-150 
6.Plocek Jaroslav1961reg. muži 101-150 
7.Punčochář Luděk1960reg. muži 101-150 
8.Svoboda Jaromír1959nez. muži  
9.Brychta Jiří1957nez. muži  
10.Bulíček Miroslav1964nez. muži  
11.Kos František1959nez. muži  
TJ Sokol Stařeč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vranča Radek1976reg. muži 31.-40 
2.Kafka Libor1977reg. muži 91.-100. 
3.Pražáková Kateřina2003reg. dky 151.-200 
4.Sedláček Filip2003reg. dci 151.-200. 
5.Pražák Štěpán1980reg. muži 151.-200. 
6.Šajovič Peter1951reg. muži 151.-200. 
7.Simandl Adam2002reg. dci 151.-200. 
8.Vybíral Rudolf1957reg. muži 151.-200. 
9.Šabrňák Petr1954reg. muži 151.-200. 
10.Hanzl Zbyněk1966reg. muži 151.-200. 
11.Blažek Radomil1948reg. muži 201.-250. 
12.Pražáková Lucie2005reg. dky 201.-250 
13.Klempar Jan1994reg. muži 201.-250. 
14.Blažek Lubomír1962reg. muži 251.-260 
15.Francová Sabina2007nez. sžy  
16.Vlčan Robert1978nez. muži  
17.Zita Jiří1955nez. muži  
18.Kneslík Stanislav2006nez. dci  
TJ Sokol Rapotice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toczko Darjusz1973reg. muži 51-60 
2.Suchý Petr st.1968reg. muži 91-100 
3.Kopřiva Tomáš1964reg. muži 91-100 
4.Drozd Rudolf1972reg. muži 101-150 
5.Suchý Tomáš1997reg. muži 101-150 
6.Kubát Jaromír1957reg. muži 151-200 
7.Nováček Radek1975reg. muži 151-200 
8.Pavlíček Tomáš1995reg. muži 201-250 
9.Dominik Radislav1954reg. muži nezař. 
10.Svoboda Aleš1978reg. muži nezař. 
TJ Třebenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyletěl Pavel1964reg. muži 101.-150. 
2.Filipec Michal1977reg. muži 101.-150. 
3.Šmarda Josef1937reg. muži 151.-200. 
4.Semotam Aleš1997reg. muži 201.-250. 
5.Chvátal Radek1975reg. muži 201.-250. 
6.Podrazil Karel1992reg. muži 201.-250. 
Regionální soutěž 3.třídy
TJ Sokol Kralice nad Oslavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Široký Vladimír1959reg. muži 101-150 
2.Štoček Vlastimil1960reg. muži 101-150 
3.Čapek Jaroslav1954reg. muži 151-200 
4.Soukop Pavel1971reg. muži 151-200 
5.Haresta Václav1976reg. muži 151-200 
6.Zigmund Vítězslav1976reg. muži 151-200 
7.Staněk Radek1992reg. muži 201-250 
8.Rous Karel1954reg. muži nez. 
9.Malý Antonín1946reg. muži nez. 
10.Hroch JIří1953reg. muži nez. 
11.Břoušek Martin1992reg. muži nez. 
ST SDH Trnava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lazarov Willi1967reg. muži 101.-150. 
2.Hlůšek Jiří1960reg. muži 101.-150. 
3.Lněnička Ota1955reg. muži 151.-200. 
4.Caha Josef1958reg. muži 201.-250. 
5.Hnízdil Václav1961reg. muži 201.-250. 
6.Chmelíček Martin2005reg. muži 201.-250- 
7.Večeřa Petr1989nez. muži  
8.Hlůšek Miloslav1957nez. muži  
9.Hnízdil Pavel1984nez. muži  
TJ Sokol Březník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sobotka Petr1984reg. muži 101.-150. 
2.Fröhlich Tomáš1982reg. muži 151.-200. 
3.Pokorný Pavel1999reg. muži 151.-200. 
4.Sobotka Radek1982reg. muži 151.-200. 
5.Menšík Josef1962reg. muži 151.-200. 
6.Novák Jaroslav1993reg. muži 201.-250 
7.Řezanina Jaroslav1946reg. muži 201.-250 
8.Franěk Martin1994reg. muži nezař. 
9.Nováček Zdeněk1971reg. muži nezař. 
10.Bábuňková Lucie1987reg. ženy nezař. 
TJ Nárameč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafařík Václav ml.1975reg. muži 71.-80. 
2.Krištof Radim1975reg. muži 101.-150. 
3.Krištof Ondřej2002reg. muži 151.-200. 
4.Mandát Filip2003reg. muži 201.-250. 
5.Doležal Jan1972reg. muži 151.-200. 
6.Suchánek František1969reg. muži 201.-250. 
7.Raus Jindřich1971reg. muži 201.-250. 
8.Čech Stanislav1954reg. muži 201.-250. 
9.Jílek Pavel1956reg. muži 201.-250. 
10.Čech Dominik2000reg. muži -- 
11.Doležal Jan ml.2009reg. muži -- 
12.Mezlík Roman1972reg. muži -- 
TJ Mikulovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žampa Michal2002reg. muži 101-150 
2.Palík František1952reg. muži 101-150 
3.Dvořák Miloslav1952reg. muži 151-200 
4.Pokorný Tomáš1983reg. muži 201-250 
5.Fiala Petr1951reg. muži 201-250 
6.Krejčí Žaneta1989reg. ženy 201-250 
7.Navrkal Jakub2003reg. dci 201-250 
8.Krčál Oliver2005reg. dci nezařazen 
SK BOB Team Třebíč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejzlík Michal1988reg. muži 91-100 
2.Pokorný Marek1975reg. muži 101-150 
3.Nechvátal Jiří1968reg. muži 101-150 
4.Jaša Zdeněk1946reg. muži 101-150 
5.Mahr David1979reg. muži 101-150 
6.Havel Jaromír1959reg. muži 151-200 
7.Janík Marek1976reg. muži 151-200 
8.Žák Jaroslav1970reg. muži 151-200 
9.Svoboda Emil1965reg. muži 151-200 
10.Palát Jiří st.1962nez.  
KST Střítež A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeleček Augustin1971reg. muži 101-150 
2.Kudláček Vítězslav1966reg. muži 151-200 
3.Kočí Vladimír1957reg. muži 201-250 
4.Dvořáček Zdeněk1949reg. muži 201-250 
5.Dočekal Zdeněk1967reg. muži 201-250 
6.Krčál Martin1973reg. muži 201-250 
7.Procházka Ivan1962reg. muži 201-250 
8.Muška Petr1975reg. muži 201-250 
9.Jeleček Augustin ml.2004reg. muži nezař. 
SK Římov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obůrka Michal1995reg. muži 71-80 
2.Diviš Aleš1973reg. muži 151-200 
3.Otáhal Ondřej1989reg. muži 151-200 
4.Otáhal Radim1980reg. muži 151-200 
5.Stručovský Lukáš2000reg. muži 151-200 
6.Nahodil Martin1975reg. muži 151-200 
7.Stručovská Alena1973reg. ženy 201-250 
8.Hobza Stanislav1974reg. muži 201-250 
9.Milostný Karel1967reg. muži 201-250 
10.Steinochr Vladimír1972reg. muži 201-250 
11.Trnka Radomír1962reg. muži 251-260 
12.Jeřábek Jan1968reg. muži nez. 
TJ Lukov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Václavek Jan1998reg. muži 61-70 
2.Krotký Pavel1992reg. muži 101-150 
3.Škoda Martin1979reg. muži 101-150 
4.Šplíchal Kamil1982reg. muži 101-150 
5.Částek Bohuslav1967reg. muži 151-200 
6.Václavek Petr1996reg. muži 201-250 
7.Kertész Petr1991nez. muži  
8.Kemsa Libor1991nez.  
9.Šplíchal Ladislav1952nez.  
10.Svoboda Jiří ml.1981nez. muži  
11.Vidourek Jan st.1963nez.  
TJ Sokol Stařeč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražák Štěpán1980reg. muži 151.-200. 
2.Šajovič Peter1951reg. muži 151.-200. 
3.Simandl Adam2002reg. dci 151.-200. 
4.Vybíral Rudolf1957reg. muži 151.-200. 
5.Šabrňák Petr1954reg. muži 151.-200. 
6.Hanzl Zbyněk1966reg. muži 151.-200. 
7.Pražáková Lucie2005reg. dky 201.-250 
8.Blažek Radomil1948reg. muži 201.-250. 
9.Klempar Jan1994reg. muži 201.-250 
10.Blažek Lubomír1962reg. muži 251.-260 
11.Francová Sabina2007nez. sžy  
12.Vlčan Robert1978nez. muži  
13.Kneslík Stanislav2006nez. dci  
14.Zita Jiří1955nez. muži  
Regionální soutěž 4.třídy
SDH Bochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Radek1973reg. muži 151.-200. 
2.Roško Marek1969reg. muži 151.-200. 
3.Hájek Miroslav1975reg. muži 151.-200. 
4.Mička Josef1954reg. muži 201.-250. 
5.Trojan Václav1964nez. muži  
6.Červenka Kryštof1998nez. muži  
7.Hnízdil Matyáš2009nez. mži  
TJ Nárameč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Jan1972reg. muži 151.-200. 
2.Suchánek František1969reg. muži 201.-250. 
3.Raus Jindřich1971reg. muži 201.-250. 
4.Čech Stanislav1954reg. muži 201.-250. 
5.Jílek Pavel1956reg. muži 201.-250. 
6.Čech Dominik2000reg. muži -- 
7.Doležal Jan ml.2009reg. muži -- 
8.Mezlík Roman1972reg. muži -- 
Sokol Dukovany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelán Ladislav1984reg. muži 71. - 80. 
2.Navrátil Petr1971reg. muži 91. -100. 
3.Burian Josef1959reg. muži 101. - 150. 
4.Pelán Vítězslav1979reg. muži 101. - 150. 
5.Matějka Lukáš1995reg. muži 201. - 250. 
6.Horník Vojtěch1991reg. muži 201. - 250. 
7.Kopeček Marek1997reg. muži 201. - 250. 
8.Hubatka Bohuslav1959reg. muži 201. - 250. 
9.Fojtášek Martin1993reg. muži 201. - 250. 
10.Černý Josef1972reg. muži N 
11.Vybíral Kamil1986reg. muži N 
12.Krys Samuel2008reg. muži N 
KST Střítež B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Tomáš1987reg. muži 151-200 
2.Dočekal Zdeněk1967reg. muži 201-250 
3.Krčál Martin1973reg. muži 201-250 
4.Procházka Ivan1962reg. muži 201-250 
5.Muška Petr1975reg. muži 201-250 
6.Jeleček Augustin ml.2004reg. muži nezař. 
TJ Třebíč D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horký Maxim2005reg. muži 201-250 
2.Podolský Luboš1997reg. muži 201-250 
3.Chudoba Lukáš2005reg. dci 201-250 
4.Stach Jonáš2001reg. muži 251-260 
5.Vrbková Nicol2006reg. sžy 251-260 
6.Burian Štěpán2004reg. dci 251-260 
7.Denemarek Vojtěch2002reg. muži 251-260 
8.Dunkel Vojtěch2008reg. mži nez 
9.Hanzl Martin2008reg. mži nez 
10.Pacal Ondřej2005reg. dci nez 
TJ Třebíč E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chudoba Tomáš2009reg. mži nez 
2.Novotný Jan2008reg. mži nez 
3.Janoušek Jakub2008reg. mži nez 
4.Štancl Matěj2009reg. mži nez 
5.Munzar Patrik2006reg. sži nez 
6.Novotný Filip2008reg. mži nez 
7.Plocek Matouš2009reg. mži nez 
8.Burian Adam2004reg. dci nez 
9.Kováč Jan2005reg. dci nez 
10.Řezníček Viktor2009reg. mži nez 
SK Římov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stručovský Lukáš2000reg. muži 151-200 
2.Nahodil Martin1975reg. muži 151-200 
3.Stručovská Alena1973reg. ženy 201-250 
4.Hobza Stanislav1974reg. muži 201-250 
5.Milostný Karel1967reg. muži 201-250 
6.Steinochr Vladimír1972reg. muži 201-250 
7.Trnka Radomír1962reg. muži 251-260 
8.Jeřábek Jan1968reg. muži nez. 
9.Nahodil Kryštof2008reg. mži nez. 
10.Nahodil Martin ml.2008reg. mži nez. 
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štork Martin1999reg. muži 101-150 
2.Zerzánek Vladimír1962reg. muži 101-150 
3.Chromý Jan1960reg. muži 101-150 
4.Ferkl Radek1974reg. muži 151-200 
5.Dolák Miroslav1980reg. muži 151-200 
6.Štork Michal2005reg. dci nezař. 
7.Zerzánková Sylva1965reg. ženy nezař. 
TJ Vladislav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komínek Václav ml.1990reg. muži 101.-150. 
2.Otruba Martin1980reg. muži 151.-200. 
3.Bábuněk Martin1974reg. muži 151.-200. 
4.Komínek Václav st.1953reg. muži 201.-250. 
5.Nováček Luboš1991reg. muži 201.-250. 
6.Otruba Petr ml.1994reg. muži 201.-250. 
TJ Sokol Stařeč C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šabrňák Petr1954reg. muži 151.-200. 
2.Hanzl Zbyněk1966reg. muži 151.-200. 
3.Blažek Radomil1948reg. muži 201.-250. 
4.Pražáková Lucie2005reg. dky 201.-250 
5.Klempar Jan1994reg. muži 201.-250 
6.Blažek Lubomír1962reg. muži 251.-260 
7.Francová Sabina2007nez. sžy  
8.Kneslík Stanislav2006nez. dci  
9.Vlčan Robert1978nez. muži  
10.Zita Jiří1955nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy