Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor I. třídy
TJ Sokol Nížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Miroslav1974reg. muži 48. 
2.Velín Jiří1983reg. muži 65. 
3.Jaroš Petr1977reg. muži 71. 
4.Eliáš Bohuslav1984reg. muži 83. 
5.Beránek Michal1993reg. muži 96. 
6.Flesar Milan1983reg. muži 120. 
7.Brabec Zdeněk1960reg. muži 126. 
8.Vlček Zdeněk1975reg. muži 151. 
9.Neuvirt Stanislav1949reg. muži 166. 
10.Filip Tomáš1991reg. muži 179. 
11.Fiksa Patrik1987reg. muži 217. 
TK Autocolor Oslavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Těžký Milan1963reg. muži 27. 
2.Jašek Petr1969reg. muži 32. 
3.Zelený David1994reg. muži 37. 
4.Klusáček Patrik1992reg. muži 78. 
5.Bazala Milan1969reg. muži 81. 
6.Šoukal František1958reg. muži 107. 
7.Štěpánek Jiří1969reg. muži 138. 
8.Jaša Jaroslav1957reg. muži 152. 
9.Hladík Zdeněk1979reg. muži 153. 
10.Bazala Jan1993nez. muži  
Stolní tenis Velké Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buk Martin1978kraj. muži 201-250 
2.Bednář Ivan1976reg. muži 70 
3.Holík Vratislav1989reg. muži 84 
4.Kořínek Stanislav1954reg. muži 125 
5.Dvořák František1965reg. muži 140 
6.Suchánek Petr1978reg. muži 277 
7.Bradáč Petr2004reg. dci 313 
8.Pavelec Radek2003reg. dci 315 
9.Blažek Filip2004reg. dci 318 
10.Motáček Tomáš2004reg. dci 323 
11.Kališ Pavel2003reg. dci 327 
12.Hedvábný Lukáš2002reg. dci 332 
13.Buk Radek1981nez. muži N 
SK Vídeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedoma Jan1970reg. muži 42 
2.Starý Josef1998reg. muži 66 
3.Ambrož Marek1974reg. muži 75 
4.Pekárek Stanislav1973reg. muži 107 
5.Šoukal Miloš1975nez. muži  
6.Studený Zdeněk1975nez. muži  
SK Škrdlovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červinková Petra1974reg. muži 6 
2.Beznoska Jiří1959reg. muži 32 
3.Bartůšek Miroslav1956reg. muži 47 
4.Brož Martin1983reg. muži 119 
5.Příbramský Jaroslav1955reg. muži 127 
6.Sobotka Josef1965reg. muži 198 
7.Bartůšek Lukáš2006reg. sži 1238 
TJ Sokol Rovečné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čech Eduard1985reg. muži 71-80 
2.Lefler Lubomír1984reg. muži 71-80 
3.Kleinbauer Martin1986reg. muži 111-120 
4.Hrstka Milan st.1959reg. muži 171-180 
5.Skoumal Vít1977reg. muži 171-180 
6.Šikula Michal st.1964nez. muži  
7.Kadlec Josef1959nez. muži  
Orel Bystřice n.P.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Husák Pavel1987reg. muži 14. 
2.Šumšál Patrik1992reg. muži 36.-40. 
3.Urbánek Filip1979reg. muži 61.-70. 
4.Jakubec Břetislav1966reg. muži 151.-160. 
5.Syrový Karel1961nez. muži  
6.Smolík Miloslav1942nez. muži  
SK Sokol Lhotky, z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Petr1981kraj. muži 201-250 
2.Chylík Aleš1976reg. muži 71-80 
3.Nevrtal Zdeněk1959reg. muži 81-90 
4.Vondrák Petr1984reg. muži 111-120 
5.Krčál Ondřej1978reg. muži 141-150 
6.Jelínek Jiří1996reg. muži 251-260 
7.Pruša Jan1989reg. muži 251-260 
8.Chylík Aleš ml.2006reg. sži 271-280 
9.Vítek Jaroslav1990reg. muži 281-290 
10.Chylík Šimon2009reg. nži 301-310 
11.Doubek Karel1984nez. muži  
TJ Žďár nad Sázavou E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štola Dušan1973kraj. muži 201-250 
2.Dočekal Dalibor1958kraj. muži 201-250 
3.Jírek Jan2003reg. muži 26 
4.Janáčková Lucie2004reg. muži 77 
5.Řezníček Tomáš2008reg. muži 79 
6.Kysilka Václav ml.2008nez.  
TJ Žďár nad Sázavou F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švoma Vít1996kraj. muži 201-250 
2.Nekuža Roman1978kraj. muži 201-250 
3.Minčev Ondřej1998kraj. muži 201-250 
4.Malec Jiří1954reg. muži 58 
5.Hruška Jiří1955reg. muži 65 
6.Bílek Josef1957reg. muži 79 
Okresní přebor II. třídy
SK Ježek Velké Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Petr1972reg. muži 82 
2.Čada Michal1982reg. muži 102 
3.Šoukal Kamil1980reg. muži 105 
4.Rössler Josef1975reg. muži 180 
TK Autocolor Oslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bazala Milan1969reg. muži 81. 
2.Šoukal František1958reg. muži 107. 
3.Štěpánek Jiří1969reg. muži 138. 
4.Jaša Jaroslav1957reg. muži 152. 
5.Hladík Zdeněk1979reg. muži 153. 
6.Trutna Jaroslav1961nez. muži  
7.Krejska Vojtěch1988nez. muži  
8.Krejska Josef1961nez. muži  
TJ Sokol Nížkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Michal1993reg. muži 96. 
2.Flesar Milan1983reg. muži 120. 
3.Brabec Zdeněk1960reg. muži 126. 
4.Vlček Zdeněk1975reg. muži 151. 
5.Neuvirt Stanislav1949reg. muži 166. 
6.Filip Tomáš1991reg. muži 179. 
7.Fiksa Patrik1987reg. muži 217. 
8.Melichar Tomáš2000reg. muži 234. 
SK Světnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Bohumil1972reg. muži 90 
2.Maša Oldřich1995reg. muži 93 
3.Maša Stanislav1969reg. muži 139 
4.Nedělka Aleš1984reg. muži 160 
5.Litochleb Miroslav1984reg. muži 195 
6.Maša Petr1983reg. muži 200 
7.Svatoš Stanislav1953reg. muži 244 
8.Maša Pavel1975reg. muži 247 
9.Urbánek Josef1955reg. muži 288 
10.Mrkos Miroslav1959reg. muži 290 
TJ Sokol Polnička
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sobotka Ivoš1972reg. muži 44 
2.Sobotka Tomáš1996reg. muži 56 
3.Wimmer Bohumír1953reg. muži 103 
4.Odvárka Josef1959reg. muži 123 
5.Horký Radek1975reg. muži 124 
6.Cempírek Jaroslav ml.1975reg. muži 144 
7.Cempírek Jaroslav st.1951reg. muži 150 
8.Bartoš Jiří1977reg. muži 159 
9.Živný Roman1968reg. muži 182 
10.Sobotka Michal1999reg. muži 185 
11.Brustmann Jaroslav1956reg. muži 193 
12.Menčík Lukáš1999reg. muži 204 
13.Horký Jakub2005reg. dci 219 
SK Nové Dvory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pátek Miroslav1969kraj. muži 141-170 
2.Fišar Jiří1985reg. muži 71-80 
3.Langpaul Petr1984reg. muži 71-80 
4.Šmíd Martin1973reg. muži 91-100 
5.Mokrý Martin1983reg. muži 101-110 
6.Štursa Radovan1968reg. muži 131-140 
7.Halík Josef1972reg. muži 141-150 
8.Klimeš Tomáš1990reg. muži 211-220 
9.Smejkal Jiří1957nez. muži  
TJ Sokol Nové Veselí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vencálek Libor ml.2003reg. dci 53 
2.Vencálek Libor st.1975reg. muži 91 
3.Pohanka Zdeněk1951reg. muži 113 
4.Pohanka Leoš1956reg. muži 137 
5.Landsman Jan1952reg. muži 143 
6.Pohanka Josef st.1953reg. muži 153 
7.Horký Martin1974reg. muži 202 
8.Hudeček Josef1990reg. muži 205 
9.Vítek Miloš1999reg. muži 206 
10.Soukalová Alena1978reg. muži 210 
11.Holoubek František1978reg. muži 231 
12.Šikl Martin1999reg. muži 232 
13.Vencálková Monika1999reg. muži 245 
14.Štohanzlová Petra1977reg. muži 265 
TJ Spartak Velká Bíteš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koukola Michal1974reg. muži 51 
2.Kopáček Vladimír1964reg. muži 91 
3.Vala Miloš1979reg. muži 131 
4.Pelikán Lukáš2001reg. muži 131 
5.Kopáček Luboš1966reg. muži 121 
6.Zezulová Lucie1975reg. muži 131 
7.Ošmera Ladislav1958reg. muži 131 
8.Borkovec Vojtěch2001reg. muži 171 
9.Stejskalová Nikol2004reg. ženy 261 
10.Borkovec Pavel1970reg. muži 261 
11.Svoboda Tomáš2002reg. muži 271 
TJ Sokol Ostrov nad Oslavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozel Stanislav1948reg. muži 41 
2.Plachý Ladislav1957reg. muži 121 
3.Melichar Jaroslav1966reg. muži 181 
4.Kudílek Otakar1987reg. muži 211 
5.Císař Pavel1998reg. muži nez 
6.Fnukal Radek1992reg. muži nez 
7.Císař Petr1971reg. muži nez 
8.Vencelides Lukáš1988reg. muži nez 
TJ Netín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Karel1966reg. muži 86 
2.Skryja Jiří1967reg. muži 99 
3.Sysel Jaroslav1974reg. muži 125 
4.Hlávka Richard1962reg. muži 130 
5.Pejchal Bohumil1959reg. muži 192 
6.Pospíchal Petr1983reg. muži 215 
7.Král Pavel1969reg. muži 221 
8.Krčál Josef1971reg. muži 242 
9.Motyčka Oto1975reg. muži 249 
10.Schreiber Jiří1955reg. muži 284 
Okresní přebor III. třídy
TJ Nové Město na Moravě B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazi Miroslav1998reg. muži 128 
2.Vinkler Pavel1962reg. muži 130 
3.Gaži Patrik2003reg. dci 136 
4.Kula Jiří1979reg. muži 150 
5.Mokrý Daniel2003reg. dci 159 
6.Lempera Lukáš2006reg. sži 173 
7.Lukeš Stanislav1989reg. muži 174 
8.Jílková Eva1987reg. ženy nez 
TJ Sokol Polnička B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horký Radek1975reg. muži 124 
2.Cempírek Jaroslav ml.1975reg. muži 144 
3.Cempírek Jaroslav st.1951reg. muži 150 
4.Bartoš Jiří1977reg. muži 159 
5.Živný Roman1968reg. muži 182 
6.Sobotka Michal1999reg. muži 185 
7.Brustmann Jaroslav1956reg. muži 193 
8.Menčík Lukáš1999reg. muži 204 
9.Horký Jakub2005reg. dci 219 
10.Zapletal Marian1975reg. muži 267 
11.Hošek Rostislav1973reg. muži 271 
12.Krmášek David2004reg. dci 277 
13.Sobotka David1976reg. muži 278 
14.Zapletal Marek2008reg. mži 298 
15.Sobotka Matěj2008reg. mži 301 
TJ Poděšín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Radim1983reg. muži 141. - 150. 
2.Kourková Jana1979reg. muži 141. - 150. 
3.Štikar Jaroslav1957reg. muži 151. - 160. 
4.Musil David1979reg. muži 181. - 190. 
5.Neubauer Aleš1978reg. muži 191. – 200. 
6.Slabá Stanislava1969reg. muži 231. - 240. 
7.Tomková Marie1987reg. muži 281. - 290. 
8.Frühbauer Filip2001reg. muži 301. - 310. 
9.Černý Lubomír2001reg. muži 301. - 310. 
SK Sázava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošek Jan1978reg. muži 80 
2.Krčál Petr1977reg. muži 82 
3.Bratršovský Ivo1992reg. muži 153 
4.Ločárek Vlastimil1965reg. muži 155 
5.Zástěra Petr ml.1997reg. muži 197 
6.Coufal Zdeněk1968nez. muži  
7.Zástěra Petr1970nez. muži  
8.Sobotka Radim2004nez. muži  
9.Hošek Jan ml.2007nez. muži  
10.Sobotka Tomáš2008nez. muži  
SK Moravec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Zdeněk1975reg. muži 80 
2.Uhlíř Oldřich ml.1988reg. muži 109 
3.Kovář Jaroslav1988reg. muži 165 
4.Červinka Pavel1964reg. muži 201 
5.Skalník Jakub1996reg. muži 248 
6.Libra Jan1984reg. muži 254 
7.Hladík Tomáš1985reg. muži 262 
8.Hladík Jiří1984reg. muži 263 
9.Fila Milan1995reg. muži 279 
10.Černý Pavel1980reg. muži 292 
TJ Řečice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žák Luděk1961reg. muži 91.-100. 
2.Šebek Václav1976reg. muži 141.-150. 
3.Mahel David1984reg. muži 171.-180. 
4.Šandera Ondřej1985reg. muži 191.-200. 
5.Šandera Josef ml.1989reg. muži 211.-220. 
6.Šandera Josef1959reg. muži 231.-240. 
7.Dvořák Pavel1961reg. muži 241.-250. 
8.Kříž Tomáš1990reg. muži 271.-280. 
9.Kaláb Petr1980reg. muži 281.-290. 
10.Ondráček František1985reg. muži 291.-300. 
11.Veselý Petr1992reg. muži 291.-300. 
12.Drdla Martin1993reg. muži 291.-300. 
13.Kilián Miloslav1993reg. muži 301.-310. 
14.Kilián Tomáš1991reg. muži 301.-310. 
15.Hron Radim1983reg. muži 301.-310. 
Fryšava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdina Stanislav1964reg. muži 171-100 
2.Romeniuk Libor1970reg. muži 91-100 
3.Paleček Miroslav1960reg. muži 111-120 
4.Nekuža Miroslav1955reg. muži 161-170 
5.Vambera Jakub1993reg. muži 301-400 
TJ Spartak Velká Bíteš B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopáček Luboš1966reg. muži 121 
2.Zezulová Lucie1975reg. muži 131 
3.Ošmera Ladislav1958reg. muži 131 
4.Borkovec Vojtěch2001reg. muži 171 
5.Stejskalová Nikol2004reg. muži 261 
6.Borkovec Pavel1970reg. muži 261 
7.Svoboda Tomáš2002reg. muži 271 
8.Vaculík Ladislav1964reg. muži 281 
9.Lachowiczova Kateřina1968reg. muži 291 
KST Borovnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přívětivý Miroslav1970reg. muži 97 
2.Tesárek Luboš1982reg. muži 128 
3.Tesárek Josef1973reg. muži 183 
4.Kovář Josef1964reg. muži 202 
5.Růžička Milan1974reg. muži 213 
6.Augustin Roman1980reg. muži 229 
7.Šikula Pavel ml.1989reg. muži 230 
8.Hlaváč Antonín1984reg. muži 233 
9.Prášil Petr1968reg. muži 250 
10.Semerád Jiří1950reg. muži 257 
11.Neděla Aleš1981reg. muži nezařazen 
Okresní přebor IV. třídy
TJ Sokol Nížkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neuvirt Stanislav1949reg. muži 166. 
2.Filip Tomáš1991reg. muži 179. 
3.Fiksa Patrik1987reg. muži 217. 
4.Melichar Tomáš2000reg. muži 234. 
5.Limon Martin1990nez. muži N 
6.Mokrý Zdeněk1985nez. muži N 
7.Sobotka Matouš2007nez. mži N 
8.Vlček David2008nez. mži N 
9.Wasserbauer Jiří1990nez. muži N 
SK Dolní Heřmanice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Kamil1975reg. muži 108 
2.Skryja Jan1995reg. muži 114 
3.Borůvka Zdeněk1958reg. muži 177 
4.Vala Martin1975reg. muži 208 
5.Vejmělek Michal1978reg. muži 220 
6.Pelánek Leoš1983reg. muži 223 
7.Bednář Miloš1976reg. muži 225 
8.Strnad Bronislav1968reg. muži 297 
9.Vala Martin ml.2005reg. dci 305 
10.Vejmělek Adam2004reg. dci 307 
Bohdalov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hemza Miroslav1973reg. muži 1368,1 
2.Horký Martin1986reg. muži 1295,0 
3.Krejča Jaroslav1979reg. muži 1285,8 
4.Švoma Petr1979reg. muži 1107,3 
5.Pokorný Tomáš1992reg. muži 1061,8 
6.Kasal Pavel1974reg. muži 1014,3 
7.Simandl Tomáš1998reg. muži 991,4 
8.Freiwald Michal1995nez. muži  
TJ Sokol Polnička C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Menčík Lukáš1999reg. muži 204 
2.Horký Jakub2005reg. dci 219 
3.Zapletal Marian1975reg. muži 267 
4.Hošek Rostislav1973reg. muži 271 
5.Krmášek David2004reg. dci 277 
6.Sobotka David1976reg. muži 278 
7.Zapletal Marek2008reg. mži 298 
8.Sobotka Matěj2008reg. mži 301 
9.Cempírek Jaroslav2003reg. dci nez. 
10.Pešek Josef1986reg. muži nez. 
TJ Sokol Nové Veselí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Landsman Jan1952reg. muži 143 
2.Pohanka Josef st.1953reg. muži 153 
3.Horký Martin1974reg. muži 202 
4.Hudeček Josef1990reg. muži 205 
5.Vítek Miloš1999reg. muži 206 
6.Soukalová Alena1978reg. muži 210 
7.Holoubek František1978reg. muži 231 
8.Šikl Martin1999reg. muži 232 
9.Vencálková Monika1999reg. muži 245 
10.Štohanzlová Petra1977reg. muži 265 
11.Pohanka Josef ml.1983nez. muži  
Sokol Vlkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poledna Ondřej1990reg. muži 122 
2.Burian Zdeněk1986reg. muži 156 
3.Poledna Antonín1987reg. muži 170 
4.Michal Tomáš1990reg. muži 185 
5.Příhoda Radek1990nez. muži  
6.Večeřa Zdeněk1988nez. muži  
7.Halačka Jaroslav1985nez.  
TJ Netín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejchal Bohumil1959reg. muži 192 
2.Pospíchal Petr1983reg. muži 215 
3.Král Pavel1969reg. muži 221 
4.Krčál Josef1971reg. muži 242 
5.Motyčka Oto1975reg. muži 249 
6.Schreiber Jiří1955reg. muži 284 
7.Dvořák Tomáš1989reg. muži  
8.Píbil Zdeněk1959reg. muži  
9.Puža František1957reg. muži  
KST Borovnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Milan1974reg. muži 213 
2.Augustin Roman1980reg. muži 229 
3.Šikula Pavel ml.1989reg. muži 230 
4.Hlaváč Antonín1984reg. muži 233 
5.Prášil Petr1968reg. muži 250 
6.Semerád Jiří1950reg. muži 257 
7.Neděla Tomáš1981reg. muži nezařazen 
8.Golas Martin1995reg. muži nezařazen 
Okresní přebor V. třídy
SK Dolní Heřmanice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejmělek Michal1978reg. muži 220 
2.Pelánek Leoš1983reg. muži 223 
3.Bednář Miloš1976reg. muži 225 
4.Strnad Bronislav1968reg. muži 297 
5.Vala Martin ml.2005reg. dci 305 
6.Vejmělek Adam2004reg. dci 307 
7.Vejmělek Štěpán2007reg. sži N 
8.Bednář Adam2005reg. sži N 
SK Světnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Litochleb Miroslav1984reg. muži 195 
2.Maša Petr1983reg. muži 200 
3.Svatoš Stanislav1953reg. muži 244 
4.Maša Pavel1975reg. muži 247 
5.Urbánek Josef1955reg. muži 288 
6.Mrkos Miroslav1959reg. muži 290 
7.Harhovsky Jan1975reg. muži nez. 
TJ Sokol Polnička D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krmášek David2004reg. dci 277 
2.Sobotka David1976reg. muži 278 
3.Zapletal Marek2008reg. mži 298 
4.Sobotka Matěj2008reg. mži 301 
5.Fajmon Matěj2005reg. dci nez. 
TJ Poděšín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neubauer Aleš1978reg. muži 191. – 200. 
2.Slabá Stanislava1969reg. muži 231. - 240. 
3.Tomková Marie1987reg. muži 281. - 290. 
4.Frühbauer Filip2001reg. muži 301. - 310. 
5.Černý Lubomír2001reg. muži 301. - 310. 
6.Jaroš Zdeněk1953nez. muži  
7.Landová Jitka1965nez. muži  
8.Prchal Lukáš2003nez. muži  
9.Šlechtický Jiří2002nez. muži  
TJ Sokol Jámy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bratránek František1985reg. muži 151-160 
2.Trojánek Zdeněk1997reg. muži 221-230 
3.Kondrát Lukáš1992reg. muži 261-270 
4.Kabrda Petr1991reg. muži 261-270 
5.Bratránek Lukáš1986reg. muži 261-270 
6.Dostál Bohumil1992reg. muži 271-280 
7.Mazánek Martin1998reg. muži 301-310 
TJ Řečice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šandera Josef ml.1989reg. muži 211.-220. 
2.Dvořák Pavel1961reg. muži 241.-250. 
3.Šandera Josef1959reg. muži 231.-240. 
4.Kříž Tomáš1990reg. muži 271.-280. 
5.Kaláb Petr1980reg. muži 281.-290. 
6.Ondráček František1985reg. muži 291.-300. 
7.Veselý Petr1992reg. muži 291.-300. 
8.Drdla Martin1993reg. muži 291.-300. 
9.Kilián Miloslav1993reg. muži 301.-310. 
10.Kilián Tomáš1991reg. muži 301.-310. 
12.Hron Radim1983reg. muži 301.-310. 
SK Sokol Lhotky, z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Ondřej1978reg. muži 141-150 
2.Jelínek Jiří1996reg. muži 251-260 
3.Pruša Jan1989reg. muži 251-260 
4.Chylík Aleš ml.2006reg. sži 271-280 
5.Vítek Jaroslav1990reg. muži 281-290 
6.Chylík Šimon2009reg. nži 301-310 
7.Procházka Josef1968nez. muži  
8.Trojan Jan1987nez. muži  
9.Kupka Vítězslav1992nez. muži  
10.Pruša Štěpán1997nez. muži  
TJ Spartak Velká Bíteš C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskalová Nikol2004reg. muži 261 
2.Borkovec Pavel1970reg. muži 261 
3.Svoboda Tomáš2002reg. muži 271 
4.Janda Robert1975nez. muži  
5.Lachowiczova Kateřina1968reg. muži 291 
6.Vaculík Ladislav1964reg. muži 281 
SK Nové Dvory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrý Martin1983reg. muži 101-110 
2.Štursa Radovan1968reg. muži 131-140 
3.Halík Josef1972reg. muži 141-150 
4.Klimeš Tomáš1990reg. muži 211-220 
5.Rosecký Patrik2001reg. muži 261-270 
6.Nepraš Matěj2005reg. muži 271-280 
7.Rosecká Sára2004reg. muži 301-310 
8.Smolík Antonín1963nez. muži  
9.Šmídová Natálie2001nez. muži  
SK Škrdlovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příbramský Jaroslav1955reg. muži 127 
2.Sobotka Josef1965reg. muži 198 
3.Bartůšek Lukáš2006reg. sži 1238 
4.Hendl Michal1980nez. muži  
5.Kubík Luboš1966nez. muži  
6.Tomka Peter1958nez. muži  
7.Melichar Ondřej2005nez. dci  
8.Kocián Bohuslav1954nez. muži  
Okresní soutěž
Stolní tenis Velké Meziříčí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák František1965reg. muži 140 
2.Suchánek Petr1978reg. muži 277 
3.Bradáč Petr2004reg. dci 313 
4.Pavelec Radek2003reg. dci 315 
5.Blažek Filip2004reg. dci 318 
6.Motáček Tomáš2004reg. dci 323 
7.Kališ Pavel2003reg. dci 327 
8.Hedvábný Lukáš2002reg. dci 332 
9.Klíma Tomáš1978nez. muži N 
10.Blažek Pavel1976nez. muži N 
11.Homola Martin1979nez. muži N 
12.Klíma Pavel1976nez. muži N 
TJ Sokol Jámy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bratránek Lukáš1986reg. muži 261-270 
2.Dostál Bohumil1992reg. muži 271-280 
3.Mazánek Martin1998reg. muži 301-310 
4.Chroust Josef ml.1985reg. muži N 
5.Chroust Josef st.1959reg. muži N 
6.Chroust Pavel1989reg. muži N 
7.Dvořák Josef1991reg. muži N 
8.Janda Ondřej1986reg. muži N 
SK Moravec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skalník Jakub1996reg. muži 248 
2.Libra Jan1984reg. muži 254 
3.Hladík Tomáš1985reg. muži 262 
4.Hladík Jiří1984reg. muži 263 
5.Fila Milan1995reg. muži 279 
6.Černý Pavel1980reg. muži 292 
7.Bubniak František1947nez. muži  
TJ Řečice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaláb Petr1980reg. muži 281.-290. 
2.Ondráček František1985reg. muži 291.-300. 
3.Veselý Petr1992reg. muži 291.-300. 
4.Drdla Martin1993reg. muži 291.-300. 
5.Kilián Miloslav1993reg. muži 301.-310. 
6.Kilián Tomáš1991reg. muži 301.-310. 
7.Hron Radim1983reg. muži 301.-310. 
8.Tuček Miroslav1971nez. muži  
9.Tuček Václav2001nez. muži  
TJ Spartak Velká Bíteš D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculík Ladislav1964reg. muži 281 
2.Lachowiczova Kateřina1968reg. ženy 291 
3.Obořil Adam2009nez. mži  
4.Obořil David2009nez. mži  
5.Obořil Petr1974nez. muži  
6.Blažková Štěpánka2010nez. nžy  
Stolní tenis Velké Meziříčí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buková Tereza2007nez. sžy N 
2.Doležal David2004nez. dci N 
3.Dvořák Martin2005nez. dci N 
4.Jan Jakub2005nez. dci N 
5.Pacal David2006nez. sži N 
6.Řezníček Adam2007nez. sži N 
7.Řezníček Tomáš2003nez. dci N 
8.Smejkal Radim2007nez. sži N 
9.Tvarůžek Jan2006nez. sži N 
10.Zahradníček Jakub2008nez. mži N 
Sportovní klub Vídeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šoukal Miloš1975nez. muži  
2.Studený Zdeněk1975nez. muži  
3.Souček Vlastimil1996nez. muži  
4.Charvát Jiří1968nez. muži  
5.Večeřa Petr1965nez. muži  
6.Hladík Vladimír1966nez. muži  
7.Ambrož Zdeněk1978nez. muži  
8.Vávra Martin1983nez. muži  
9.Skryja Jaroslav1986nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy