Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
TŽ Třinec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mitrenga Josef1986kraj. muži 181-220N 
2.Makara Nico2000kraj. muži 261-300N 
3.Cieslar Radek1967reg. mži 41-45N 
4.Březina Tomáš1987reg. muži 101-120 
5.Lachowicz Jiří1957reg. muži 91-100 
6.Mitrega Roman1990reg. muži 121-140 
7.Marosz Marian1981reg. muži 141-160 
8.Weber Milan1956reg. muži 161-180 
9.Drong Jan1958reg. muži 181-200 
10.Drong Pavel2001reg. muži 201-250 
11.Delina Jan1953reg. muži 251-300 
12.Urbanczyk Jiří1965nez. muži  
Orel Paskov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růža Jiří ml.1981kraj. muži 261-300 
2.Němčík Pavel1976kraj. muži 261-300 
3.Michna Petr1975kraj. muži 261-300 
4.Taichman Ivo1960kraj. muži 261-300N 
5.Michna Ivo1978reg. muži 161-180 
6.Michna Viktor2004reg. muži 201-250 
7.Janáček Marek1990reg. muži 201-250 
8.Manda Zdeněk1952reg. muži 201-250 
9.Růža Jiří st.1953reg. muži 201.250N 
10.Rundt Vladimír1968reg. muži 351-400 
11.Pohanka Marek2001reg. muži 351-400N 
12.Matěj Václav2004reg. muži 401-450N 
Sokol Brušperk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koval Jakub1984kraj. muži 261-300 
2.Mrowetz Bruno2004reg. muži 91-100 
3.Vantuch Tomáš1962reg. muži 101-120 
4.Humplík David1976reg. muži 121-140 
5.Pinteš Petr1991reg. muži 121-140 
6.Janečka Martin2002reg. muži 121-140 
7.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 121-140 
8.Vantuch František1999reg. muži 121-140 
9.Krupník Lukáš ml.1981reg. muži 201-250 
10.Rychlík Josef1944reg. muži 201-250 
11.Bavlšík Štefan1956reg. muži 251-300 
12.Šubert Břetislav1962reg. muži 251-300 
13.Janečka Jiří1975reg. muži 301-350 
Sokol Metylovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šigut Tomáš1977reg. muži 31-35 
2.Bezecný Petr1956reg. muži 51-60 
3.Kelecseny Michal1984reg. muži 61-70 
4.Kuběna Aleš1978reg. muži 71-80 
5.Šigut Matěj2003reg. muži 121-140 
6.Kraut Lumír1978reg. muži 141-160 
7.Vrba Jaroslav1986reg. muži 181-200 
8.Foldyna Vlastislav1965reg. muži 181-200 
9.Foltýnek Jiří1955reg. muži 251-300 
10.Kubalák Milan1969reg. muži 251-300 
11.Barabáš Ladislav1989reg. muži 251-300 
12.Liberda Jiří1956reg. muži 301-350 
13.Kahánek Ivo1979reg. muži 301-350 
SSK Komorní Lhotka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Návrat Lubomír1953kraj. muži 221-260 
2.Kroupa Pavel1992kraj. muži 221-260 
3.Galuszka Weronika1992kraj. muži 221-260 Ncizinec 
4.Nikl Zdeněk1948reg. muži 101-120 
5.Pagáč Zbyněk1975reg. muži 61-70 N 
6.Čech Jiří1951reg. muži 121-140 
7.Galmus Libor1963reg. muži 141-160 N 
8.Chylek Rostislav1970reg. muži 161-180 
9.Čečotka Dušan1978reg. muži 161-180 
10.Rada Zdeněk1955reg. muži 161-180 
11.Novák Petr1993reg. muži 181-200 
12.Georgiadis Petros1982reg. muži 181-200 
Sokol Staré Město
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaliáš Petr1977reg. muži 26-30 
2.Zahradník Stanislav1971reg. muži 121-140 
3.Raška Michal1999reg. muži 141-160 
4.Peter Ivo1956reg. muži 201-250 
5.Typovský Václav1951reg. muži 201-250 
6.Chvostek Karel1946reg. muži 201-250 
7.Kaňok Jaromír1970reg. muži 251-300 
8.Priesol Stanislav1954reg. muži 301-350 
9.Sikora Roman1968reg. muži 251-300 
10.Motyčka Ivo1978reg. muži 301-350 
11.Turek Miroslav1946reg. muži 301-350 
SK Frýdlant
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Somrová Gabriela1981reg. muži 36-40 
2.Ondračka Pavel1950reg. muži 121-140 
3.Žáčiková Petra1975reg. muži 121-140 
4.Vacula Petr1970reg. muži 181-200 
5.Kurajská Tereza2001reg. muži 201-250 
6.Vacula Lubomír1972reg. muži 201-250 
7.Štefek Dominik2002reg. muži 251-300 
8.Kotková Daniela2000reg. muži 251-300N 
9.Blahuta Petr2006reg. muži 351-400 
10.Fuchsík Šimon2008reg. muži 401-450 
11.Somr Daniel2007reg. muži 401-450 
12.Michnová Marika2008reg. muži 401-450 
13.Ondračková Zuzana2011reg. muži 401-450 
14.Filip Matouš2010reg. muži 401-450 
15.Menšík Martin2010kraj. mži 74 
16.Hofman Adrian2001reg. muži nez 
17.Vacula Jakub2000reg. muži nez 
18.Chlebcová Lucie1986reg. muži nez 
SK Návsí - Milíkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benek Vlastimil1976reg. muži 91-100 
2.Zvrtek Jan2004reg. ženy 91-100 
3.Sikora Jan1997reg. muži 101-110 
4.Byrtek Zbigniew1977reg. muži 141-160cizinec 
5.Heczko Marcel1974reg. muži 101-120 
6.Walek Adrian2005reg. dci 161-180 
7.Dytko Zbigniew1961reg. muži 181-200cizinec 
8.Byrtus Samuel2003reg. dci 201-250 
9.Samiec Filip1989reg. muži 201-250 
10.Rykala Tomáš1972reg. muži 201-250 
11.Di Giusto Roman1970reg. muži 201-250 
12.Bojko Lukáš1998reg. muži 251-300 
13.Staněk Radomír1969reg. muži 251-300 
14.Heczko David2007reg. sži 301-350 
15.Samiec Jan1964reg. muži 251-300 
Slezan Frýdek-Místek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlk Radek1971reg. muži 12 
2.Šimonovský Pavel1955reg. muži 41-45 
3.Gelnar Zbyněk1963reg. muži 61-70 
4.Chvostek Jakub1974reg. muži 81-90 
5.Hrabec Tomáš1978reg. muži 101-120 
6.Ďurník Pavel1955reg. muži 121-140 
7.Sýkora Pavel ml.1973reg. muži 141- 160 
8.Žvak Radomír1971reg. muži 141- 160 
9.Klišová Alena1956reg. muži 161-180 
10.Járová Dana1958reg. muži 201-250 
11.Blana Jakub1997reg. muži 251-300 
ST Kozlovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pustka Mikuláš1994kraj. muži 261-300 
2.Blabla Ladislav1962reg. muži 101-120 
3.Tofel Vojtěch1995reg. muži 101-120 
4.Polášek Pavel1969kraj. muži 141-160 
5.Tofel Antonín1964reg. muži 101-120 
6.Pustka Filip1993reg. muži 141-160 
7.Stempěn Svatoslav1970reg. muži 141-160 
8.Jirousek Miroslav1954reg. muži 161-180 
9.Tobola Daniel1996reg. muži 161-180 
10.Trubák Vojtěch1996reg. muži 181-200 
11.Jalůvka Jiří1958reg. muži 181-200 
12.Nevlud Radek1969reg. muži 201-250 
Sokol Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Typovský David1979reg. muži 26-30 
2.Tobola Jiří1981reg. muži 71-80 
3.Petruška Jiří1974reg. muži 101-120 
4.Tobola Martin1981reg. muži 121-140 
5.Kabuďa Tomáš1977reg. muži 161-180 
6.Beneš Milan1959reg. muži 161-180 
7.Valenta Karel1974reg. muži 201-250 
8.Smažák Pavel1962reg. muži 301-350 
9.Šuta Petr1982reg. muži 401-450 
10.Kolář Michal1988nez. muži  
Spartak Jablunkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glos Tomáš1996reg. muži 51-60 
2.Glos Michal1999reg. muži 61-70 
3.Niedoba Vilém1963reg. muži 81-90 
4.Kufa Radek2002reg. muži 201-220 
5.Kukuczka Jan1967reg. muži 201-220 
6.Kluz Jan1962reg. muži 251-300 
TTC Bystřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamczyk Martin1972reg. muži 81-90 
2.Matloch Tadeusz1967reg. muži 101-120 
3.Palarczyk Petr1967reg. muži 101-120 
4.Šedivý Radek1996reg. muži 101-120 
5.Šedivý Milan1968reg. muži 141-160 
6.Bruk Tomáš1976reg. muži 161-180 
7.Kolodziej Česlav1961reg. muži 161-180 
8.Szopa Richard1975reg. muži 251-300 
9.Chrapek Jan1946reg. muži 301-350 
10.Buda Boleslav1957reg. muži 301-350 
11.Lisztwan Leszek1964reg. muži 351-400 
Sokol Palkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plesník Lukáš1970ČR muži 46-50 
2.Blažek Lukáš1994ČR muži 121-140 
3.Chlebek Vladimír1978ČR muži 121-140 
4.Lukšík Roman1970ČR muži 161-180 
5.Adámek Petr1982ČR muži 201-250 
6.Opěla Radomír1976ČR muži 251-300 
7.Weigert Miloslav1959ČR muži 251-300 
8.Menšík Vladimír1975ČR muži 301-350 
9.Pohludka Stanislav1944ČR muži 351-400 
Okresní soutěž 1.třídy
SSK Komorní Lhotka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pagáč Zbyněk1975reg. muži 61-70 N 
2.Čech Jiří1951reg. muži 121-140 
3.Galmus Libor1963reg. muži 141-160 N 
4.Chylek Rostislav1970reg. muži 161-180 
5.Čečotka Dušan1978reg. muži 161-180 
6.Rada Zdeněk1955reg. muži 161-180 
7.Novák Petr1993reg. muži 181-200 
8.Georgiadis Petros1982reg. muži 201-250 
9.Plinta Stanislav1973reg. muži 201-250 
10.Přeček Libor1966reg. muži 201-250 
11.Szwarc Pavel1970reg. muži 201-250 N 
12.Pawlik Dalibor1980reg. muži 201-250 
Sokol Ropice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čellár Jaroslav1944reg. muži 141 - 160 
2.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 181 - 200 
3.Rusnák Tomáš1969reg. muži 181 - 200 
4.Bugoš Rostislav1978reg. muži 181 - 200N 
5.Chodura Václav1970reg. muži 201 - 250 
6.Boszczyk Petr1954reg. muži 201 - 250 
7.Krucina Vojtěch2005reg. muži 201 - 250 
8.Dočkálek Tomáš1977reg. muži 251 - 300 
9.Kovařík Josef1950reg. muži 201 - 250 
10.Pilarz Konrád1969reg. muži 251 - 300 
11.Zelenický Vít1966reg. muži 251 - 300 
12.Foltýn Jan1950reg. muži 301 - 350 
TTC Vendryně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zavřel Ivo1957reg. muži 121-140 
2.Pszczolka Vlastimil1970reg. muži 141- 160 
3.Drozd Kamil1979reg. muži 141- 160 
4.Wawreczka Česlav1960reg. muži 181-200 
5.Stonavský Luděk1965nez. muži 181-200 
6.Wojnar Daniel1973reg. muži 251-300 
7.Ondraszek Bohdan1961nez. muži 251-300 
8.Kotajny Jakub2003reg. muži 251-300 
9.Niedoba Richard1972reg. muži 301-350 
10.Vita Karel1962reg. muži 301-350 
KST Dolní Lomná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kantor Tomáš1973reg. muži 91 -100 
2.Gruszka Jan1983reg. muži 101 - 120 
3.Sikora Roman1974reg. muži 181-200 
4.Šigut Dalibor1969reg. muži 181-200 
5.Kantor Josef1948reg. muži 201-250 
6.Ramšák Milan1957reg. muži 201-250 
7.Dacho Mikuláš1996reg. muži 201-250 nez. 
8.Pawlowski Roman1947reg. muži 251-300 
9.Lisztwan Karel1952reg. muži 351 - 400 
10.Kantor Miroslav1963reg. muži 351 - 400 
11.Martynek Filip2003reg. muži 401 - 450 
Sokol Dobrá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meca Rostislav1976reg. muži 101-120 
2.Kahánek Dalibor1969reg. muži 141-160 
3.Karásek Tomáš1970reg. muži 161-180 
4.Bařina Lukáš1975reg. muži 161-180 
5.Moskva Václav1968reg. muži 181-200 
6.Skarka Miroslav1962reg. muži 181-200 
7.Tóth Jozef1953reg. muži 181-200 
8.Chovančík Zdeněk1976reg. muži 201-250 
9.Guziur Dalibor1971reg. muži 201-250 
10.Cviček Roman1973reg. muži 201-250 
11.Piska Radomír1946reg. muži 301-350 
12.Filip Martin1968reg. muži 301-350 
SK Návsí - Milíkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heczko Marcel1974reg. muži 101-120 
2.Walek Adrian2005reg. dci 161-180 
3.Dytko Zbigniew1961reg. muži 181-200cizinec 
4.Byrtus Samuel2003reg. dci 201-250 
5.Rykala Tomáš1972reg. muži 201-250 
6.Di Giusto Roman1970reg. muži 201-250 
7.Samiec Filip1989reg. muži 201-250 
8.Bojko Lukáš1998reg. muži 251-300 
9.Heczko David2007reg. sži 301-350 
10.Kluz Milan1961reg. muži 301-350 
11.Kuchař Jiří1962reg. muži 251-300 
12.Staněk Radomír1969reg. muži 251-300 
13.Samiec Jan1964reg. muži 251-300 
14.Sikora Dominik2005reg. dci 301-350 
15.Zvrtková Magdaléna2002reg. dky 351-400 
16.Bolek Václav2004reg. dci 401-450 
17.Čmiel Adam2004reg. dci 401-450 
18.Majetný Jan2005reg. dci 401-450 
19.Ohnheiser Vojtěch2005nez. dci 401-450 
Slezan Frýdek-Místek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabec Tomáš1978reg. muži 101-120 
2.Ďurník Pavel1955reg. muži 121-140 
3.Sýkora Pavel ml.1973reg. muži 141- 160 
4.Žvak Radomír1971reg. muži 141- 160 
5.Klišová Alena1956reg. muži 161-180 
6.Járová Dana1958reg. muži 201-250 
7.Blana Jakub1997reg. muži 251-300 
8.Kupková Ludmila1954nez. muži  
9.Krpec Jaromír1963nez. muži  
10.Habrnal Lukáš1991nez. muži  
Sokol Krmelín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kern Lukáš1979reg. muži 61 
2.Stach Jiří1976reg. muži 121 
3.Bujok Jan1967reg. muži 161 
4.Přívětivý Bohumil1965reg. muži 181 
5.Širan Jozef1962reg. muži 181 
6.Palmi Ivo1956reg. muži 201 
7.Miklosz Adolf1964reg. muži 251 
8.Adámek Ladislav1963reg. muži 251 
9.Jamroz Ladislav1964reg. muži 301 
ST Kozlovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tofel Antonín1964reg. muži 101-120 
2.Pustka Filip1993reg. muži 141-160 
3.Stempěn Svatoslav1970reg. muži 141-160 
4.Jirousek Miroslav1954reg. muži 161-180 
5.Tobola Daniel1996reg. muži 161-180 
6.Trubák Vojtěch1996reg. muži 181-200 
7.Jalůvka Jiří1958reg. muži 181-200 
8.Nevlud Radek1969reg. muži 201-250 
9.Navrátil Daniel1977reg. muži 251-300 
10.Tabach René2005reg. muži 251-300 
11.Blabla Šimon1992reg. muži 251-300 
12.Tofel Martin2001reg. muži 251-300 
13.Jedlička Pavel1960reg. muži 301-350 
14.Krpec Filip2001reg. muži 301-350 
15.Škodík David1983reg. muži 301-350 
16.Tabach Jan1937reg. muži 301-350 
17.Blabla Ladislav st.1940reg. muži 351-400 
18.Smolka Daniel2005reg. muži 351-400 
19.Pustka Adam2008reg. muži 401-450 
20.Dudek Matěj2008reg. muži 401-450 
TJ Janovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nezhoda Jiří1979reg. muži 61-70 
2.Topić Jan1976reg. muži 71-80 
3.Šrubař Pavel1974reg. muži 81-90 
4.Borovský Martin1973reg. muži 101-120 
5.Krauz Samuel1953reg. muži 101-120 
6.Bednář Martin1974reg. muži 121-140 
7.Nezhoda Petr1976reg. muži 201-250 
8.Pekárek David1975reg. muži 201-250 
9.Jedlička Roman1965reg. muži 201-250 
10.Borovský Ivan1971reg. muži 201-250 
11.Lichna Ivo1957reg. muži 251-300 
SC Smilovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajger Martin1969reg. muži 16 
2.Krmaschková Gabriela1971reg. muži 71-80 
3.Suchánek Bronislav1960reg. muži 101-120 
4.Eschnerová Ivana1971reg. muži 141-160 
5.Šulgan Ladislav1976reg. muži 161-180 
6.Procházka Rudolf1971reg. muži 251-300 
7.Kaluža Petr1961reg. muži 251-300 
8.Eschner Martin1973reg. muži 301-350 
9.Matušek Petr1963reg. muži 301-350 
10.Matoušek Pavel1949reg. muži 301-350 
11.Dohnal Jiří1967reg. muži 301-350 
Sokol Skalice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moškoř Václav1964reg. muži 101-120 
2.Kabuďa Tomáš1977reg. muži 161-180 
3.Beneš Milan1959reg. muži 161-180 
4.Valenta Karel1974reg. muži 201-250 
5.Smažák Pavel1962reg. muži 301-350 
6.Šuta Petr1982reg. muži 401-450 
7.Boris Marek1976nez. muži  
Okresní soutěž 2.třídy
Sokol Brušperk E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janečka Martin2002reg. muži 121-140 
2.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 121-140 
3.Vantuch František1999reg. muži 121-140 
4.Krupník Lukáš ml.1981reg. muži 201-250 
5.Rychlík Josef1944reg. muži 201-250 
6.Bavlšík Štefan1956reg. muži 251-300 
7.Šubert Břetislav1962reg. muži 251-300 
8.Janečka Jiří1975reg. muži 301-350 
9.Hamar Tomáš2004reg. muži 351-400 
10.Ševěček Jan2005reg. muži 301-350 
11.Jančák Richard2006reg. muži 351-400 
12.Viňanský Pavel2008reg. muži 351-400 
13.Neuwirth Ondřej2006reg. muži 351-400 
14.Červenka Jan2004reg. muži 401-450 
15.Gromnica Václav1996nez. muži  
16.Homola Ondřej1984nez. muži  
TŽ Třinec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lachowicz Jiří1957reg. muži 91-100 
2.Mitrega Roman1990reg. muži 121-140 
3.Marosz Marian1981reg. muži 141-160 
4.Weber Milan1956reg. muži 161-180 
5.Drong Jan1958reg. muži 181-200 
6.Drong Pavel2001reg. muži 201-250 
7.Delina Jan1953reg. muži 251-300 
8.Vostrčil Jaroslav1958nez. muži  
Sokol Metylovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šigut Matěj2003reg. muži 121-140 
2.Kraut Lumír1978reg. muži 141-160 
3.Vrba Jaroslav1986reg. muži 181-200 
4.Foldyna Vlastislav1965reg. muži 181-200 
5.Foltýnek Jiří1955reg. muži 251-300 
6.Kubalák Milan1969reg. muži 251-300 
7.Barabáš Ladislav1989reg. muži 251-300 
8.Šimek Petr1955reg. muži 251-300 
9.Kahánek Ivo1979reg. muži 301-350 
10.Liberda Jiří1956reg. muži 301-350 
11.Sasyn Jan1988reg. muži 301-350 
12.Vančura Mojmír1957reg. muži 301-350 
13.Ivánek Tomáš1978reg. muži nez. 
TTC Frýdlant D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Lukáš1999kraj. muži 261-300 
2.Kaloč Jan1978reg. muži 121-140 
3.Liberda Roman1969reg. muži 141-160 
4.Zahrádka Jiří1966reg. muži 141-160 
5.Papřok Martin1963reg. muži 181-200 
6.Tkáč Richard1970reg. muži 201-250 
7.Herec Lumír1966reg. muži 251-300 
8.Vantuch Ivo1967reg. muži 251-300 
9.Šimeček Draženko1968reg. muži 301-350 
10.Stávek Jan2003reg. muži 301-350 
11.Kahánek Petr1960reg. muži 351-400 
12.Šimeček Petr2007reg. muži 401-450 
13.Šimeček Samuel2010reg. muži 401-450 
14.Šimeček Marija Jindřich2006reg. muži 401-450 
15.Kociánová Natálie2009reg. muži 401-450 
16.Cigler Vojtěch1987nez. muži  
17.Židek Miloslav1962nez. muži  
18.Herec Lukáš2000nez. muži  
SSK Komorní Lhotka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čečotka Dušan1978reg. muži 161-180 
2.Rada Zdeněk1955reg. muži 161-180 
3.Novák Petr1993reg. muži 181-200 
4.Georgiadis Petros1982reg. muži 201-250 
5.Plinta Stanislav1973reg. muži 201-250 
6.Přeček Libor1966reg. muži 201-250 
7.Pawlik Dalibor1980reg. muži 201-250 
8.Szwarc Pavel1970reg. muži 201-250 N 
9.Peterek David1972reg. muži Nez. 
Sokol Dobrá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moskva Václav1968reg. muži 181-200 
2.Skarka Miroslav1962reg. muži 181-200 
3.Tóth Jozef1953reg. muži 181-200 
4.Chovančík Zdeněk1976reg. muži 201-250 
5.Guziur Dalibor1971reg. muži 201-250 
6.Cviček Roman1973reg. muži 201-250 
7.Piska Radomír1946reg. muži 301-350 
8.Filip Martin1968reg. muži 301-350 
9.Bařina Pavel1973reg. muži 301-350 
10.Lach Daniel1938reg. muži 351-400 
11.Bubík Libor1968reg. muži 351-400 
12.Kalenda Pavel1958reg. muži 351-400 
13.Skarka Jan1970reg. muži 351-400 
14.Bubík Lukáš2004reg. muži 401-450 
SK Frýdlant B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bakota Adam2006reg. muži 201-250 
2.Kurajská Tereza2001reg. muži 201-250 
3.Ondračka Adam2007reg. muži 201-250 
4.Šlachta Antonín Prokop2006reg. muži 251-300 
5.Štefek Dominik2002reg. muži 251-300 
6.Stramová Eliška2007reg. muži 301-350 
7.Blahuta Petr2006reg. muži 351-400 
8.Fuchsík Šimon2008reg. muži 401-450 
9.Novotný Michael2008reg. muži 401-450 
10.Papíková Irena Elizabeth2006reg. muži 401-450 
11.Stužka Josef1956reg. muži nez 
Beskyd Líštná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poncza Aleš1974reg. muži 251-300 
2.Lasota Sebastian1999reg. muži 251-300 
3.Szczuka Milan1966reg. muži 301-350 
4.Holeksa Václav1958nez. muži 301-350 
5.Ponczová Adéla2004reg. dky 351-400 
6.Marosz Ivo1975reg. muži 351-400 
7.Marosz Vít1998reg. muži 351-400 
8.Ponczová Silvie1974reg. ženy 401-450 
9.Gráf Roman1980reg. muži 401-450 
10.Maroszová Eva2000reg. ženy 401-450 
11.Mendreková Natálie2003reg. dky 401-450 
ST Kozlovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tobola Daniel1996reg. muži 161-180 
2.Trubák Vojtěch1996reg. muži 181-200 
3.Jalůvka Jiří1958reg. muži 181-200 
4.Nevlud Radek1969reg. muži 201-250 
5.Navrátil Daniel1977reg. muži 251-300 
6.Tabach René2005reg. muži 251-300 
7.Blabla Šimon1992reg. muži 251-300 
8.Tofel Martin2001reg. muži 251-300 
9.Jedlička Pavel1960reg. muži 301-350 
10.Krpec Filip2001reg. muži 301-350 
11.Škodík David1983reg. muži 301-350 
12.Tabach Jan1937reg. muži 301-350 
13.Blabla Ladislav st.1940reg. muži 351-400 
14.Smolka Daniel2005reg. muži 351-400 
15.Dudek Matěj2008reg. muži 401-450 
16.Pustka Adam2008reg. muži 401-450 
TJ Janovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krauz Samuel1953reg. muži 101-120 
2.Bednář Martin1974reg. muži 121-140 
3.Nezhoda Petr1976reg. muži 201-250 
4.Pekárek David1975reg. muži 201-250 
5.Jedlička Roman1965reg. muži 201-250 
6.Borovský Ivan1971reg. muži 201-250 
7.Lichna Ivo1957reg. muži 251-300 
8.Bláha Jaroslav1976reg. muži nezařazený 
9.Charbulák Robert1965reg. muži nrz 
TTC Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Twardzik Jan1957reg. muži 141-160 
2.Kubaczka Vladislav1966reg. muži 141-160 
3.Bystrzycki Petr1966reg. muži 141-160 
4.Bulawa Jaroslav1972reg. muži 161-180 
5.Bulawa Lubomír1966reg. muži 201-250 
6.Wawrosz Lukáš1985reg. muži 201-250 
7.Wawrosz Miloš1962reg. muži 251-300 
8.Widenka Pavel1948reg. muži 251-300 
9.Polák Roman1965reg. muži 251-300 
10.Guzdek Miroslav1953reg. muži 301-350 
TTC Bystřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedivý Milan1968reg. muži 141-160 
2.Bruk Tomáš1976reg. muži 161-180 
3.Kolodziej Česlav1961reg. muži 161-180 
4.Szopa Richard1975reg. muži 251-300 
5.Chrapek Jan1946reg. muži 301-350 
6.Buda Boleslav1957reg. muži 301-350 
7.Telecký Jaroslav1968reg. muži 301-350 
8.Lisztwan Leszek1964reg. muži 351-400 
9.Szymík Daniel1973reg. muži 351-400 
10.Blahoňovský Marek1975reg. muži 351-400 
11.Pail František1962reg. muži 351-400 
12.Šulák Jan2001reg. muži 351-400 
13.Marosz Daniel1997reg. muži 351-400 
14.Marosz Milan1966reg. muži 351-400 
15.Konderla Roman1968reg. ženy 351-400 
Okresní soutěž 3.třídy
Orel Paskov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michna Ivo1978reg. muži 161-180 
2.Michna Viktor2004reg. muži 201-250 
3.Janáček Marek1990reg. muži 201-250 
4.Manda Zdeněk1952reg. muži 201-250 
5.Růža Jiří st.1953reg. muži 201.250N 
6.Rundt Vladimír1968reg. muži 351-400 
7.Pohanka Marek2001reg. muži 351-400N 
8.Matěj Václav2004reg. muži 401-450N 
9.Šilák Ondřej2005reg. muži Nez 
10.Moravec Václav2008reg. muži nez 
11.Kovalčík Patrik2010reg. muži nez 
Sokol Lhotka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strakoš Roman1972reg. muži 201-250 
2.Fuchsík Lukéš1980reg. muži 251-300 
3.Solik Jaroslav1988reg. muži 301-350 
4.Zlý Radoslav1969reg. muži 301-350 
5.Slípek Ivan1981reg. muži 351-400 
6.Šrubař Miroslav1962nez. muži  
7.Fulnek Jaroslav1957nez. muži  
Sokol Staré Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvostek Karel1946reg. muži 201-250 
2.Typovský Václav1951reg. muži 201-250 
3.Kaňok Jaromír1970reg. muži 251-300 
4.Priesol Stanislav1954reg. muži 301-350 
5.Sikora Roman1968reg. muži 251-300 
6.Turek Miroslav1946reg. muži 301-350 
7.Motyčka Ivo1978reg. muži 301-350 
TTC Vendryně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stonavský Luděk1965nez. muži 181-200 
2.Wojnar Daniel1973reg. muži 251-300 
3.Ondraszek Bohdan1961nez. muži 251-300 
4.Kotajny Jakub2003reg. muži 251-300 
5.Niedoba Richard1972reg. muži 301-350 
6.Vita Karel1962reg. muži 301-350 
7.Holeksa Jaromír1955reg. muži 301-350 
KST Dolní Lomná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kantor Josef1948reg. muži 201-250 
2.Ramšák Milan1957reg. muži 201-250 
3.Dacho Mikuláš1996reg. muži 201-250 nez. 
4.Pawlowski Roman1947reg. muži 251-300 
5.Lisztwan Karel1952reg. muži 351 - 400 
6.Kantor Miroslav1963reg. muži 351 - 400 
7.Martynek Filip2003reg. muži 401 - 450 
8.Chovanec Václav1964reg. muži Nez. 
9.Klus David2004reg. muži Nez. 
10.Kohut Petr2003reg. muži Nez. 
SK Návsí - Milíkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Di Giusto Roman1970reg. muži 201-250 
2.Samiec Filip1989reg. muži 201-250 
3.Samiec Jan1964reg. muži 251-300 
4.Staněk Radomír1969reg. muži 251-300 
5.Kuchař Jiří1962reg. muži 251-300 
6.Ohnheiser Vojtěch2005nez. dci 401-450 
7.Kulštejn Ondřej2005reg. dci 401-450 
SK Návsí - Milíkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rykala Tomáš1972reg. muži 201-250 
2.Bojko Lukáš1998reg. muži 251-300 
3.Cieslar Ondřej1998nez. muži 251-300 
4.Heczko David2007reg. sži 301-350 
5.Sikora Dominik2005reg. dci 301-350 
6.Kluz Milan1961reg. muži 301-350 
7.Majetný Jan2005reg. dci 401-450 
8.Čmiel Adam2004reg. dci 401-450 
9.Bolek Václav2004reg. dci 401-450 
10.Zvrtková Magdaléna2002reg. dky 351-400 
KST Písek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sikora Petr1977reg. muži 181-200 
2.Suszka Jiří1959reg. muži 201-250 
3.Sikora František1952reg. muži 201-250 
4.Motyka Libor1972reg. muži 201-250 
5.Slowik Miroslav1972reg. muži 251-300 
6.Pyszko Jan1951reg. muži 251-300 
7.Bojko Jan1967reg. muži 301-350 
8.Haratyk Miroslav1966reg. muži 301-350 
9.Chrascina Jiří1989reg. muži 301-350 
10.Krop Tomáš1988reg. muži 351-400 
11.Milata Lukáš1980reg. muži 401-450 
Sokol Ropice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chodura Václav1970reg. muži 201 - 250 
2.Boszczyk Petr1954reg. muži 201 - 250 
3.Krucina Vojtěch2005reg. muži 201 - 250 
4.Dočkálek Tomáš1977reg. muži 251 - 300 
5.Kovařík Josef1950reg. muži 201 - 250 
6.Pilarz Konrád1969reg. muži 251 - 300 
7.Zelenický Vít1966reg. muži 251 - 300 
8.Foltýn Jan1950reg. muži 301 - 350 
9.Laušman Jiří1953reg. muži 301 - 350 
10.Skupin Jiří1951reg. muži 301 - 350 
11.Benesz Milan1978reg. muži 351 - 400 
12.Krucina David1975reg. muži 351 - 400 
Sokol Krmelín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Širan Jozef1962reg. muži 181 
2.Palmi Ivo1956reg. muži 201 
3.Miklosz Adolf1964reg. muži 251 
4.Adámek Ladislav1963reg. muži 251 
5.Jamroz Ladislav1964reg. muži 301 
6.Miklosz Adolf ml.1991reg. muži 401 
TTC Třinec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bulawa Lubomír1966reg. muži 201-250 
2.Wawrosz Lukáš1985reg. muži 201-250 
3.Wawrosz Miloš1962reg. muži 251-300 
4.Polák Roman1965reg. muži 251-300 
5.Widenka Pavel1948reg. muži 251-300 
6.Guzdek Miroslav1953reg. muži 301-350 
7.Petřík Petr1961reg. muži NEZ 
8.Starzyk Roman1965reg. muži NEZ 
Sokol Palkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Petr1982ČR muži 201-250 
2.Opěla Radomír1976ČR muži 251-300 
3.Weigert Miloslav1959ČR muži 251-300 
4.Menšík Vladimír1975ČR muži 301-350 
5.Pohludka Stanislav1944ČR muži 351-400 
6.Běčák Matěj2006reg. muži 351-400Střídavý start z TTC Frýdek-Místek z.s.
7.Novák Petr2006reg. muži 401-450Střídavý start z TTC Frýdek-Místek z.s.
Okresní soutěž 4.třídy
Sokol Brušperk F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychlík Josef1944reg. muži 201-250 
2.Bavlšík Štefan1956reg. muži 251-300 
3.Šubert Břetislav1962reg. muži 251-300 
4.Janečka Jiří1975reg. muži 301-350 
5.Hamar Tomáš2004reg. muži 351-400 
6.Ševěček Jan2005reg. muži 301-350 
7.Jančák Richard2006reg. muži 351-400 
8.Viňanský Pavel2008reg. muži 351-400 
9.Neuwirth Ondřej2006reg. muži 351-400 
10.Červenka Jan2004reg. muži 401-450 
11.Špaček Michal2007nez. muži  
12.Vantuch Richard2009nez. muži  
Sokol Metylovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foltýnek Jiří1955reg. muži 251-300 
2.Barabáš Ladislav1989reg. muži 251-300 
3.Kubalák Milan1969reg. muži 251-300 
4.Liberda Jiří1956reg. muži 301-350 
5.Šimek Petr1955reg. muži 251-300 
6.Kahánek Ivo1979reg. muži 301-350 
7.Vančura Mojmír1957reg. muži 301-350 
8.Sasyn Jan1988reg. muži 301-350 
9.Ledvoň Marián1967reg. muži 351-400 
10.Karteczka Martin1970reg. muži 351-400 
11.Schmidt René1972reg. muži 351-400 
12.Vráblík Josef1950reg. muži 351-400 
13.Luňáček Zbyněk1967reg. muži 401-450 
14.Durďák Vladimír1963reg. muži nez. 
Sokol Ropice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Josef1950reg. muži 201 - 250 
2.Pilarz Konrád1969reg. muži 251 - 300 
3.Zelenický Vít1966reg. muži 251 - 300 
4.Foltýn Jan1950reg. muži 301 - 350 
5.Laušman Jiří1953reg. muži 301 - 350 
6.Skupin Jiří1951reg. muži 301 - 350 
7.Benesz Milan1978reg. muži 351 - 400 
8.Krucina David1975reg. muži 351 - 400 
9.Dulava Rudolf1950reg. muži 351 - 400 
10.Dóményová Klára2003reg. muži 401 - 450 
11.Michael Christopher1979nez. muži cizinec 
Sokol Dobrá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Guziur Dalibor1971reg. muži 201-250 
2.Cviček Roman1973reg. muži 201-250 
3.Piska Radomír1946reg. muži 301-350 
4.Filip Martin1968reg. muži 301-350 
5.Bařina Pavel1973reg. muži 301-350 
6.Lach Daniel1938reg. muži 351-400 
7.Bubík Libor1968reg. muži 351-400 
8.Kalenda Pavel1958reg. muži 351-400 
9.Skarka Jan1970reg. muži 351-400 
10.Bubík Lukáš2004reg. muži 401-450 
Sokol Myslík
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvial Stanislav1963reg. muži 251-300 
2.Kubečka Jiří1969reg. muži 301-350 
3.Chýlek Aleš1969reg. muži 351-400 
4.Buzek Miroslav1975reg. muži 351-400 
5.Tomši Jaromír1951reg. muži 351-400 
6.Kubečka Vladimír1976reg. muži 351-400 
7.Brza Martin1981reg. muži 401-450 
8.Mališ Zdeněk1957reg. muži 401-450 
9.Brantal Jaroslav1977reg. muži 401-450 
SKST Pstruží C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neubauer Pavel1968reg. muži 201-250 
2.Veličková Petra1991reg. muži 201-250 
3.Petr Jaromír1948reg. muži 251-300 
4.Kubala Patrik2001reg. muži 301-350 
5.Samek Petr1974reg. muži 351-400 
6.Pavlů Libor1985reg. muži 351-400 
7.Hudeček Vratislav1955reg. muži 351-400 
8.Kajpuš Ctirad1974reg. muži 351-400 
9.Kubala Pavel1976reg. muži 351-400 
10.Hrabcová Anna2001reg. muži 351-400 
11.Běčák Vít1980reg. muži 401-450 
KST Písek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slowik Miroslav1972reg. muži 251-300 
2.Pyszko Jan1951reg. muži 251-300 
3.Bojko Jan1967reg. muži 301-350 
4.Haratyk Miroslav1966reg. muži 301-350 
5.Chrascina Jiří1989reg. muži 301-350 
6.Kobielusz Stanislav1952nez. muži 301-350 
7.Krop Tomáš1988reg. muži 351-400 
8.Milata Lukáš1980reg. muži 401-450 
ST Kozlovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Daniel1977reg. muži 251-300 
2.Tabach René2005reg. muži 251-300 
3.Blabla Šimon1992reg. muži 251-300 
4.Tofel Martin2001reg. muži 251-300 
5.Jedlička Pavel1960reg. muži 301-350 
6.Krpec Filip2001reg. muži 301-350 
7.Škodík David1983reg. muži 301-350 
8.Tabach Jan1937reg. muži 301-350 
9.Blabla Ladislav st.1940reg. muži 351-400 
10.Smolka Daniel2005reg. muži 351-400 
11.Pustka Adam2008reg. muži 401-450 
12.Dudek Matěj2008reg. muži 401-450 
13.Lepík František2008nez. muži  
14.Vítt Tomáš2008nez. muži  
TTC Frýdek-Místek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaňák Alois1955reg. muži 301-350 
2.Karásek Karel1952reg. muži 301-350 
3.Pavelec Miloš1979reg. muži 351-400 
4.Vojáček Jan1945reg. muži 301-350 
5.Střelec Adam1987nez.  
6.Svobodová Anna2006nez.  
7.Fabián Tobiáš2011reg. muži 351-400 
8.Běčák Matěj2006reg. muži 351-400 
9.Tobola Kamil2003reg. muži 401-450 
SC Smilovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šulgan Ladislav1976reg. muži 161-180 
2.Kaluža Petr1961reg. muži 251-300 
3.Procházka Rudolf1971reg. muži 251-300 
4.Matušek Petr1963reg. muži 301-350 
5.Eschner Martin1973reg. muži 301-350 
6.Matoušek Pavel1949reg. muži 301-350 
7.Dohnal Jiří1967reg. muži 301-350 
8.Chodura Roman1974reg. muži 351-400 
9.Šulgan Filip2004reg. muži 351-400 
10.Korta Pavel1966reg. muži 401-450 
11.Ježowicz Jan2005reg. muži 401-450 
TTC Bystřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrapek Jan1946reg. muži 301-350 
2.Buda Boleslav1957reg. muži 301-350 
3.Telecký Jaroslav1968reg. muži 301-350 
4.Lisztwan Leszek1964reg. muži 351-400 
5.Szymík Daniel1973reg. muži 351-400 
6.Blahoňovský Marek1975reg. muži 351-400 
7.Pail František1962reg. muži 351-400 
8.Šulák Jan2001reg. muži 351-400 
9.Marosz Daniel1997reg. muži 351-400 
10.Marosz Milan1966reg. muži 351-400 
11.Konderla Roman1968reg. ženy 351-400 
12.Cieslar Matěj2005reg. muži 401-450 
13.Horký David1969reg. muži 401-450 
TTC Frýdlant E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papřok Martin1963reg. muži 181-200 
2.Tkáč Richard1970reg. muži 201-250 
3.Herec Lumír1966reg. muži 251-300 
4.Šimeček Draženko1968reg. muži 301-350 
5.Vantuch Ivo1967reg. muži 251-300 
6.Stávek Jan2003reg. muži 301-350 
7.Kahánek Petr1960reg. muži 351-400 
8.Šimeček Samuel2010reg. muži 401-450 
9.Šimeček Petr2007reg. muži 401-450 
10.Šimeček Marija Jindřich2006reg. muži 401-450 
11.Kociánová Natálie2009reg. muži 401-450 
Okresní soutěž 5.třídy
Beskyd Líštná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marosz Ivo1975reg. muži 351-400 
2.Marosz Vít1998reg. muži 351-400 
3.Ponczová Adéla2004reg. dky 351-400 
4.Ponczová Silvie1974reg. ženy 401-450 
5.Gráf Roman1980reg. muži 401-450 
6.Maroszová Eva2000reg. ženy 401-450 
7.Mendreková Natálie2003reg. dky 401-450 
Sokol Metylovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Petr1955reg. muži 251-300 
2.Sasyn Jan1988reg. muži 301-350 
3.Vančura Mojmír1957reg. muži 301-350 
4.Karteczka Martin1970reg. muži 351-400 
5.Vráblík Josef1950reg. muži 351-400 
6.Schmidt René1972reg. muži 351-400 
7.Ledvoň Marián1967reg. muži 351-400 
8.Luňáček Zbyněk1967reg. muži 401-450 
9.Kvarda Ľuboš1958reg. muži nez. 
TTC Frýdlant F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vantuch Ivo1967reg. muži 251-300 
2.Stávek Jan2003reg. muži 301-350 
3.Kahánek Petr1960reg. muži 351-400 
4.Šimeček Samuel2010reg. muži 401-450 
5.Šimeček Petr2007reg. muži 401-450 
6.Šimeček Marija Jindřich2006reg. muži 401-450 
7.Kociánová Natálie2009reg. muži 401-450 
8.Chovanečková Soňa2009nez. muži  
9.Dudková Jana2007nez. muži  
10.Geldner Gabriel2011nez. muži  
Sokol Ropice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laušman Jiří1953reg. muži 301 - 350 
2.Skupin Jiří1951reg. muži 301 - 350 
3.Benesz Milan1978reg. muži 351 - 400 
4.Krucina David1975reg. muži 351 - 400 
5.Dulava Rudolf1950reg. muži 351 - 400 
6.Dóményová Klára2003reg. muži 401 - 450 
7.Dänemark Daniel1974nez. muži  
8.Šancer Jindřich1944nez. muži  
9.Šancer Matouš2009nez. muži  
10.Stavarský Jakub2006nez. muži  
11.Šancer Jindřich ml.1978nez. muži  
TTC Vendryně D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niedoba Richard1972reg. muži 301-350 
2.Vita Karel1962reg. muži 301-350 
3.Holeksa Jaromír1955nez. muži  
4.Šurík Miroslav1956nez. muži  
5.Štóc Martin1972nez. muži  
6.Byrtus Martin1972nez. muži  
7.Heczko Tomáš1974nez. muži  
8.Káňa Jiří1964nez. muži  
9.Stiksa Zdeněk1966nez. muži  
SK Frýdlant C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefek Dominik2002reg. muži 251-300 
2.Kotková Daniela2000reg. muži 251-300N 
3.Stramová Eliška2007reg. muži 301-350 
4.Blahuta Petr2006reg. muži 351-400 
5.Fuchsík Šimon2008reg. muži 401-450 
6.Novotný Michael2008reg. muži 401-450 
7.Michnová Marika2008reg. muži 401-450 
8.Papíková Irena Elizabeth2006reg. muži 401-450 
9.Rybák Tomáš2006reg. muži 401-450 
10.Rybák Jiří1975reg. muži nez 
11.Kaiser František2005reg. muži nez 
12.Babiak Ondřej2005reg. muži nez 
13.Horák Dominik2007reg. muži nez 
14.Blahuta Tomáš1961reg. muži nez 
15.Bezecný TOMÁŠ2001reg. muži nez 
Sokol Dobrá D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bařina Pavel1973reg. muži 301-350 
2.Lach Daniel1938reg. muži 351-400 
3.Bubík Libor1968reg. muži 351-400 
4.Kalenda Pavel1958reg. muži 351-400 
5.Skarka Jan1970reg. muži 351-400 
6.Bubík Lukáš2004reg. muži 401-450 
7.Lanc Petr1972nez. muži  
SK Návsí - Milíkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Jiří1962reg. muži 251-300 
2.Sikora Dominik2005reg. dci 301-350 
3.Kluz Milan1961reg. muži 301-350 
4.Zvrtková Magdaléna2002reg. dky 351-400 
5.Majetný Jan2005reg. dci 401-450 
6.Ohnheiser Vojtěch2005nez. dci 401-450 
7.Čmiel Adam2004reg. dci 401-450 
8.Bolek Václav2004reg. dci 401-450 
9.Kulštejn Ondřej2005reg. dci 401-450 
10.Majetný Tomáš2008nez. sži  
11.Sikora Petr2006nez. sži  
SK Frýdlant D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Somr Daniel2007reg. muži 401-450 
2.Ondračková Zuzana2011reg. muži 401-450 
3.Filip Matouš2010reg. muži 401-450 
4.Menšík Martin2010kraj. mži 74 
5.Somrová Barbora2012reg. muži nez 
6.Olejník Jiří2008reg. muži nez 
7.Ondračka Richard1974reg. muži nez 
8.Štefek Adam2011reg. muži nez 
9.Stodůlková Tereza2008reg. muži nez 
10.Gavel Lukáš2007reg. muži nez 
11.Terlecký Rostislav2007reg. muži nez 
12.Fuchsíková Hana2011reg. muži nez 
13.Vach Nicolas2010reg. muži nez 
TTC Frýdek-Místek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palkovská Ivana1980reg. muži 36-40 
2.Běčák Matěj2006reg. muži 351-400 
3.Fabián Tobiáš2011reg. muži 351-400 
4.Svobodová Anna2006nez. muži 351-400 
5.Novák Petr2006reg. muži 401-450 
6.Tobola Kamil2003reg. muži 401-450 
TTC Frýdek-Místek C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopečný Ondřej2006reg. muži 401-450 
2.Kopečný Adam2008reg. muži 401-450 
3.Fárek Vojtěch2006reg. muži 401-450 
4.Fárková Kateřina2006reg. muži 401-450 
5.Svoboda Vojtěch2006reg. muži 401-450 
6.Búlik Viktoria2015nez.  
7.Šimek Ondřej2003nez.  
8.Mokrošová Amanda2011nez.  
9.Kapolka Jan2011nez.  
10.Kaňák Adam2008nez.  
SC Smilovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eschner Martin1973reg. muži 301-350 
2.Matoušek Pavel1949reg. muži 301-350 
3.Dohnal Jiří1967reg. muži 301-350 
4.Chodura Roman1974reg. muži 351-400 
5.Šulgan Filip2004reg. muži 351-400 
6.Korta Pavel1966reg. muži 401-450 
7.Ježowicz Jan2005reg. muži 401-450 
8.Zientek Zbyněk1967nez. muži  
9.Potiorek Štěpán1988nez. muži  
10.Kubala David1995reg. muži 401-450 
11.Khudo Petro1987nez. muži  
Sokol Staré Město C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sikora Roman1968reg. muži 251-300 
2.Turek Miroslav1946reg. muži 301-350 
3.Motyčka Ivo1978reg. muži 301-350 
4.Káňa Milan1944reg. muži nezařazen 
5.Richter Lubomír1952reg. muži nezařazen 
6.Čuraj Martin1973reg. muži nezařazen 
7.Konvička Vojtěch2000reg. muži nezařazen 
8.Možíš Martin1990reg. muži nezařazen 
TTC Bystřice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Szymík Daniel1973reg. muži 351-400 
2.Blahoňovský Marek1975reg. muži 351-400 
3.Pail František1962reg. muži 351-400 
4.Šulák Jan2001reg. muži 351-400 
5.Marosz Daniel1997reg. muži 351-400 
6.Marosz Milan1966reg. muži 351-400 
7.Konderla Roman1968reg. ženy 351-400 
8.Cieslar Matěj2005reg. muži 401-450 
9.Horký David1969reg. muži 401-450 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy