Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor
SKST Baník Havířov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balvar Adam1975kraj. muži 240,5 
2.Slaný Martin2008reg. muži 75,5 
3.Přeček Erik2007reg. muži 110,5 
4.Balvar Oliver2009reg. muži 110,5 
5.Klus Daniel1969reg. muži 110,5 
6.Olejník Oliver2011reg. muži 130,5 
7.Warzyczek Jiří1963reg. muži 130,5 
8.Němčic Roman1966reg. muži 130,5 
9.Hořavka Jan1953reg. muži 130,5 
10.Janošec Jakub2009reg. muži 150,5 
11.Mrvečka Justin st.1961reg. muži 150,5 
12.Martinec Lukáš1979reg. muži 150,5 
CSVČ sv. Jana Boska v Havířově
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matuš Jiří1976reg. muži 51-60 
2.Štětina Lukáš1996reg. muži 71-80 
3.Štětina Ondřej1996reg. muži 71-80 
4.Antlová Vanesa1997reg. muži 121-140 
5.Wewiórka Adam2004reg. muži 141-160 
6.Matuš Ondřej2004reg. muži 161-180 
7.Eršil Ondřej2006nez.  
8.Kozačka Ondřej2006nez.  
9.Střondala Nikolas2009nez.  
10.Zukal Marek2009nez.  
11.Špirko Matěj2004nez.  
12.Lang Jan2006nez.  
13.Záň Dominik2005nez.  
TJ Sokol Rychvald A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hašek Jan1971reg. muži 85,5 
2.Prokel Radim1959reg. muži 110,5 
3.Urbánek Dušan1959reg. muži 110,5 
4.Ostružka Karel1948reg. muži 130,5 
5.Kusýn Pavel1950reg. muži 130,5 
6.Pociskova Alena1958reg. muži 130,5 
7.Starostka Josef1956reg. muži 130,5 
8.Vrožina Vlastimil1964reg. muži 130,5 
9.Serafín Jiří1973reg. muži 130,5 
10.Kopec Jiří1961reg. muži 150,5 
11.Serafín Jaromír1953reg. muži 150,5 
TJ Sokol Chotěbuz A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryška Radek1981reg. muži 91.-100. 
2.Banot Petr1963reg. muži 101.-120. 
3.Kachno Wiktor1958reg. muži 101.-120.cizinec 
4.Božek Milan1952reg. muži 101.-120. 
5.Bardal Roman1959reg. muži 101.-120.cizinec 
6.Roman Břetislav1977reg. muži 121.-140. 
7.Palowski Vít2001reg. muži 141.-160. 
8.Bican Rene st.1965reg. muži 161.-180. 
TJ Slavoj Český Těšín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buchta Andrzej1960kraj. muži 220,5cizinec 
2.Heczko Kazimierz1958reg. muži 75,5cizinec 
3.Daníšek Richard1973reg. muži 85,5 
4.Zíka Tadeáš2000reg. muži 85,5 
5.Halfar Marek1976reg. muži 130,5 
6.Szczelina Krystian1998reg. muži 150,5 
7.Kurek Tomáš1970reg. muži 150,5 
8.Duda Lukáš2001reg. muži 150,5 
9.Sagan Jakub2000reg. muži 170,5 
10.Brudny Sebastian2008reg. muži 190,5 
11.Janeczek Ondřej2004reg. dci 190,5 
KLUBsten Karviná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosellek Tomáš1992reg. muži 71-80 
2.Novák František1954reg. muži 91.-100. 
3.Reicher Lukáš1990reg. muži 91.-100. 
4.Reitz Aleš1999reg. muži 91-100 
5.Górecki Bronislav1966reg. muži 101-120 
6.Vaněk Tomáš2006reg. muži 181.-200. 
7.Martinovský Ondřej2007reg. muži 181.-200. 
8.Břenek Jiří2009reg. muži 181.-200. 
9.Břenková Kristina2009reg. muži 181.-200. 
10.Šopa Miroslav1956reg. muži N 
11.Kopczyk Pavel1996reg. muži N 
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednářová Bronislava1969reg. muži 71-80 
2.Chlán Vladimír1967reg. muži 81-90 
3.Fusek Radovan1980reg. muži 81-90 
4.Budirský Roman1964reg. muži 91-100 
5.Petr Radim1973reg. muži 101-120 
6.Motak Jiří1968reg. muži 101-120 
7.Müller Roman1972reg. muži 141-160 
8.Růžička Miroslav1961reg. muži nezařazen 
9.Rys Jaroslav1962reg. muži nezařazen 
10.Starzyczny Petr1961reg. muži nezařazen 
11.Swakoň Ladislav1961reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Bohumín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbanczyk Tomáš1991reg. muži 51-60 
2.Kubala Svatopluk1951reg. muži 51-60 
3.Jochym Petr1956reg. muži 81-90 
4.Kolek Dalibor1971reg. muži 81-90 
5.Švancara Vladimír1966reg. muži 101-120 
6.Sivek Martin1974reg. muži 121-140 
7.Prefetová Lucie1994reg. ženy 141-160 
8.Šuta Tomáš1959reg. muži 141-160 
9.Samek Jaroslav1957reg. muži 141-160 
10.Sikora Petr1956reg. muži 141-160 
11.Fišer Jan1997reg. muži 141-160 
12.Frenzel Petr1987reg. muži 161-180 
13.Vicherek Pavel1947reg. muži 161-180 
14.Merta Jaroslav1951reg. muži 181-200 
15.Bužek Milan1954reg. muži 181-200 
TTC Siko Orlová E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sionkala Eduard1952kraj. muži 261-300 
2.Sikora Robert2000kraj. muži 261-300 
3.Adamczyk Jiří2002reg. muži 61-70 
4.Adamczyk Vladimír1975reg. muži 61-70 
5.Wilk Adam2005reg. muži 71-80 
6.Teichmann Zdeněk1966reg. muži 81-90 
7.Blucha Tomáš2001reg. muži 91-100 
8.Czolko Daniel2002reg. muži 121-140 
9.Kubíček Pavel2003reg. muži 161-180 
10.Kubíček Pavel st.1967kraj. muži 161-180 
11.Florková Adela2001reg. muži 161-180 
12.Sitková Valentina2008reg. muži 181-200 
13.Valošková Jana2009reg. muži 181-200 
14.Czolková Adela1999reg. muži N 
15.Klus Pavel2006reg. muži N 
16.Ligus Martin2004reg. muži N 
17.Lišák Dominik2002reg. muži N 
SK Slavia Orlová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škerko Milan1974kraj. muži 261 - 300 
2.Miškolci Ivo1962reg. muži 91 - 100 
3.Balica Lukáš1979reg. muži 101 - 120 
4.Čempel Milan1961reg. muži 101 - 120 
5.Valčák Petr1985reg. muži 101 - 120 
6.Pelikán Antonín1968reg. muži 101 - 120 
7.Šeliga Roman1967reg. muži 101 - 120 
8.Sikora Michal1976reg. muži 121 - 140 
9.Jaglař Zdeněk1947reg. muži 141 - 160 
10.Swaczyna Bruno1958reg. muži 161 - 180 
11.Fusek Jan1973reg. muži 161 - 180 
12.Lukášová Lenka2008reg. muži 181 - 200 
Regionální soutěž 1. třídy
SKST Baník Havířov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buček Jaromír1959reg. muži 95,5 
2.Klus Daniel1969reg. muži 110,5 
3.Warzyczek Jiří1963reg. muži 130,5 
4.Němčic Roman1966reg. muži 130,5 
5.Hořavka Jan1953reg. muži 130,5 
6.Mrvečka Justin st.1961reg. muži 150,5 
7.Martinec Lukáš1979reg. muži 150,5 
8.Gavlas Libor1978nez.  
TJ Sokol Záblatí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palička Jiří1953reg. muži 71.-80. 
2.Koch Petr1975reg. muži 91.-100. 
3.Jochym David1979reg. muži 101.-120. 
4.Táborská Eliška2004reg. muži 141.-160. 
5.Pavlas David2001reg. muži 161.-180. 
6.Kocur Michal1988nez.  
TJ Sokol Záblatí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sajko Rostislav2002reg. muži 161.-180. 
2.Frycz Adam2007reg. muži 161.-180. 
3.Cieslar Dominik2009reg. muži 161.-180. 
4.Plasgura Dominik2006reg. muži 161.-180. 
5.Nadažy Zdeněk1951nez.  
6.Vančík Filip2005nez.  
TJ Sokol Rychvald B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pociskova Alena1958reg. muži 130,5 
2.Starostka Josef1956reg. muži 130,5 
3.Vrožina Vlastimil1964reg. muži 130,5 
4.Kusýn Pavel1950reg. muži 130,5 
5.Serafín Jiří1973reg. muži 130,5 
6.Kopec Jiří1961reg. muži 150,5 
7.Serafín Jaromír1953reg. muži 150,5 
8.Kobliha Václav1960nez. muži  
9.Serafín David1979nez. muži  
10.Hýža Pavel1946nez. muži  
TJ Sokol Chotěbuz B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roman Břetislav1977reg. muži 121.-140. 
2.Palowski Vít2001reg. muži 141.-160. 
3.Waclawik Andrzej2003reg. muži 161.-180. 
4.Bican Rene st.1965reg. muži 161.-180. 
5.Cienciala Daniel2008reg. muži 161.-180. 
6.Slowiaczek Tomasz2008reg. muži 161.-180. 
7.Maňhal Michael2005reg. muži 181.-200. 
8.Hrabiec Michal2009reg. muži 181.-200. 
9.Ondrůšek Robin2007reg. muži 181.-200. 
10.Holeksa-Bardal Katarzyna1976reg. muži nez.cizinec 
11.Palowski Martin2006reg. muži N 
TJ Slavoj Český Těšín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halfar Marek1976reg. muži 130,5 
2.Szczelina Krystian1998reg. muži 150,5 
3.Kurek Tomáš1970reg. muži 150,5 
4.Duda Lukáš2001reg. muži 150,5 
5.Sagan Jakub2000reg. muži 170,5 
6.Brudny Sebastian2008reg. mži 190,5 
7.Janeczek Ondřej2004reg. dci 190,5 
T3 Table Tennis Těrlicko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barabasz Gustav1954reg. muži 81-90 
2.Snášel František1961reg. muži 101-120 
3.Erban Čestmír1958reg. muži 101-120 
4.Kalous Stanislav1961reg. muži 121-140 
5.Wojtyna Josef1958reg. muži 141-160 
6.Krzystek Ivo1963reg. muži - 
7.Pacl Peter1980reg. muži - 
8.Schneeberger Antonín1962reg. muži - 
KlubSten Karviná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Górecki Bronislav1966reg. muži 101-120 
2.Martinovský Ondřej2007reg. muži 181.-200. 
3.Vaněk Tomáš2006reg. muži 181.-200. 
4.Břenková Kristina2009reg. muži 181.-200. 
5.Břenek Jiří2009reg. muži 181.-200. 
6.Pružinský Jan2001reg. muži N 
7.Šín Roman1972reg. muži N 
8.Hajtol Viktor2009reg. muži N 
SK Slavia Orlová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valčák Petr1985reg. muži 101 - 120 
2.Pelikán Antonín1968reg. muži 101 - 120 
3.Šeliga Roman1967reg. muži 101 - 120 
4.Sikora Michal1976reg. muži 121 - 140 
5.Jaglař Zdeněk1947reg. muži 141 - 160 
6.Swaczyna Bruno1958reg. muži 161 - 180 
7.Fusek Jan1973reg. muži 161 - 180 
8.Lukášová Lenka2008reg. muži 181 - 200 
9.Brodová Tereza2007nez.  
TJ Sokol Bohumín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švancara Vladimír1966reg. muži 101-120 
2.Sivek Martin1974reg. muži 121-140 
3.Prefetová Lucie1994reg. ženy 141-160 
4.Šuta Tomáš1959reg. muži 141-160 
5.Samek Jaroslav1957reg. muži 141-160 
6.Sikora Petr1956reg. muži 141-160 
7.Fišer Jan1997reg. muži 141-160 
8.Frenzel Petr1987reg. muži 161-180 
9.Vicherek Pavel1947reg. muži 161-180 
10.Merta Jaroslav1951reg. muži 181-200 
11.Bužek Milan1954reg. muži 181-200 
12.Hakl Miroslav1965nez. muži  
13.Šrubař Oldřich1968nez. muži  
14.Šuta Pavel1956nez. muži  
15.Sebera Pavel1950nez. muži  
16.Švancarová Zuzana1995nez. ženy  
17.Salamon Jaroslav1945nez. muži  
TTC Siko Orlová F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Czolko Daniel2002reg. muži 121-140 
2.Kubíček Pavel2003reg. muži 161-180 
3.Kubíček Pavel st.1967kraj. muži 161-180 
4.Florková Adela2001reg. muži 161-180 
5.Sitková Valentina2008reg. muži 181-200 
6.Valošková Jana2009reg. muži 181-200 
7.Valošek Pavel1974reg. muži N 
8.Wawrosz Roman1973reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy