Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třídy
KST Slezan Opava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dzida Martin2001kraj. muži 141-180 
2.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 181-220 
3.Dzida Lukáš2006kraj. muži 221-260Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
4.Bednařík Miroslav1951reg. muži 31-40 
5.Vajda Marek1973reg. muži 71-80 
6.Vykydal Tomáš1963reg. muži 71-80 
7.Vícha Radomír st.1954reg. muži 101-120 
8.Stania Jindřich1937reg. muži 120,5 
9.Frenzel Tomáš2005reg. muži 173,5 
10.Seemann Jan2004reg. muži 173,5 
11.Černý David2004reg. muži 173,5 
12.Černý Patrik2004reg. muži 173,5 
TTC Bolatice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rataj Jakub1984reg. muži 31-40 
2.Vavřínek Hubert1954reg. muži 50,5 
3.Ricka Jiří1971reg. muži 51-60 
4.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 51-60 
5.Kramář Petr1960reg. muži 61-70 
6.Suchánek Michal1990reg. muži 101-120 
7.Strak Jiří1978reg. muži 120,5 
8.Suchánek Rostislav1975reg. muži 121-140 
9.Kostřica Jan1960reg. muži 121-140 
10.Jurček Jakub2007reg. muži 161-173 
11.Hluchník Josef Ondřej2005reg. muži 173,5 
12.Kramářová Lucie2005reg. muži 173,5 
13.Křesťan Karel2004reg. muži 173,5 
14.Pavlík Jiří2008reg. muži 173,5 
15.Pavlíková Magdaléna2008reg. muži 173,5 
16.Plušková Eva2011reg. muži 173,5 
17.Výpala Dominik2006reg. muži 173,5 
18.Strak Teodor2009reg. muži 173,5Hostování z TT Club Ostrava, z.s.
TJ Sokol Vávrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gasman Zdeněk1962reg. muži 30,5 
2.Holubec Jiří1973reg. muži 51 
3.Woitek Jan1973reg. muži 61 
4.Vyhňák Zdeněk1946reg. muži 71 
5.Pánik Jaroslav1963reg. muži 71 
6.Černín Tomáš1964reg. muži 81 
7.Matýsek Petr st.1972reg. muži 91 
8.Matýsek Jaromír1965reg. muži 101 
9.Beneš Martin1981reg. muži 121 
10.Hřebíček Miroslav1967reg. muži 141 
11.Schreier Ivo1966reg. muži 141 
12.Hadámek Jiří1949reg. muži 141 
13.Šulc Milan1949reg. muži 160,5 
TJ Sokol Kateřinky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 141-180 
2.Kozelský Martin1998kraj. muži 181-220 
3.Ribka Filip1995kraj. muži 261-300N 
4.Kuře Jiří1962kraj. muži 181-220N 
5.Kurka Kamil1963reg. muži 61-70 
6.Bala Zdeněk1944reg. muži 71-80 
7.Kramar Ladislav1989reg. muži 141-160 
TJ Sokol Kateřinky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borunský Pavel1964kraj. muži 221-260 
2.Radek Libor1971reg. muži 41-50 
3.Válek Jiří1974reg. muži 41-50 
4.Štejnar Jakub1992reg. muži 41-50 
5.Lebeda Vít1948reg. muži 101-120 
6.Sýkora Vlastimil1965reg. muži 101-120 
7.Šindler Emanuel1950reg. muži 120,5 
8.Bouchala Jan1974reg. muži 120,5 
9.Zela Ondřej1987reg. muži 141-160 
TJ Sokol Bobrovníky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spevák Juraj1966reg. muži 51-60 
2.Pospěch Marek1967reg. muži 61-70 
3.Dočekal Tomáš1992reg. muži 61-70 
4.Lasák Milan1962reg. muži 61-70 
5.Valík František1953reg. muži 120,5 
6.Kačmař Jiří1960reg. muži 120,5 
7.Koloděj Jan1963reg. muži 120,5 
8.Cigan Ivan1975reg. muži 141-160 
9.Jonáš Bartoloměj2005reg. muži 91-100Střídavý start z Klub stolního tenisu Darkovice, z.s.
TJ Sokol Bobrovníky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikula Jiří1993reg. muži 21-30 
2.Milota Tomáš1966reg. muži 41-50 
3.Hrubý Martin1987reg. muži 41-50 
4.Juráň Petr1990reg. muži 41-50 
5.Stoch Jan1980reg. muži 51-60 
6.Seidler Jiří1959reg. muži 140,5 
7.Honus Miroslav1968reg. muži 140,5 
8.Koubík Pavel1962reg. muži 160,5 
TJ Sokol Chvalíkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmela Tibor1985reg. muži 9 
2.Kružberský Lumír1970reg. muži 19,5 
3.Muroň Richard1990reg. muži 31 - 40 
4.Gebek Evald1980reg. muži 50,5 
5.Grygar Lukáš1995reg. muži 50,5 
6.Lazecký Daniel1972reg. muži 51 - 60 
7.Virág Alexandr1962reg. muži 51 - 60 
8.Bednář Roman1971reg. muži 71 - 80 
9.Šnek Radim1967reg. muži 81 - 90 
10.Krejčí Petr1989reg. muži 90,5 
11.Chmela Ladislav1961reg. muži 91-100 
12.Muroň Jiří1968reg. muži 91 - 100 
13.Týn Miroslav1959reg. muži 101 - 120 
14.Štěbra Zdeněk1954reg. muži 101 - 120 
15.Poledník Jan1959reg. muži 101 - 120 
16.Ausficír Pavel1963reg. muži 101 - 120 
17.Žurek Filip1988reg. muži 121 - 140 
SK Kravaře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slivka Tadeáš2005reg. muži 71-80 
2.Sněhota Dušan1982reg. muži 71-80 
3.Weczerek Hubert1966reg. muži 81-90 
4.Břemek Rudolf1955reg. muži 101-120 
5.Žídek Karel1987reg. muži 101-120 
6.Juchelka Josef1950reg. muži 101-120 
7.Maňas Ladislav1955reg. mži 101-120 
8.Szewieczek Maxmilián1960reg. muži 121-140 
9.Weczerek Marek1973reg. muži 120,5 
10.Mrkwa Martin1977reg. muži 160,5 
11.Nevřela Jiří st.1975reg. muži 160,5 
12.Nevřela Jiří2007reg. muži 161-173 
13.Peterek Jan2005reg. muži 173,5 
14.Weczerek Michael2004reg. muži 173,5 
TJ Sokol Dolní Životice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrózek Marian1992reg. muži 15 
2.Mrózek Marek1995reg. muži 30,5 
3.Mrózek Marian st.1960reg. muži 51-60 
4.Najser Vojtěch1993reg. muži 61-70 
5.Essler Michal1985reg. muži 61-70 
6.Buchtel Michael1979reg. muži 81-90 
7.Hrbáč Michal1984reg. muži 120,5 
Okresní přebor 2.třídy
KST Slezan Opava D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajda Marek1973reg. muži 71-80 
2.Vykydal Tomáš1963reg. muži 71-80 
3.Vícha Radomír st.1954reg. muži 101-120 
4.Stania Jindřich1937reg. muži 120,5 
5.Frenzel Tomáš2005reg. muži 173,5 
6.Seemann Jan2004reg. muži 173,5 
7.Černý David2004reg. muži 173,5 
8.Černý Patrik2004reg. muži 173,5 
TJ Jiskra Jančí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černohorský Jiří1985reg. muži 81-90 
2.Hanák Tadeáš1997reg. muži 91-100 
3.Sommer Zdeněk1991reg. muži 91-100 
4.Hanák Zbyněk1971reg. muži 121-140 
5.Vícha Miroslav1950reg. muži 101-120 
6.Kvasnička Radim1973reg. muži 121-140 
7.Minařík Vít1967reg. muži 140,5 
8.Minařík Petr1970reg. muži 140,5 
9.Vícha Štěpán2003reg. muži 141-160 
10.Vícha Aleš1977reg. muži 141-160 
11.Čech Miroslav1962reg. muži 160,5 
12.Murin Petr2003reg. muži 161-173 
13.Turek Kryštof2008reg. muži 173,5 
14.Hanák Šimon2008reg. muži 173,5 
15.Murin Matěj2007reg. muži 173,5 
KST Darkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalvar Milan1974reg. muži 50,5 
2.Mohelník Radek1996reg. muži 51-60 
3.Kalvar Pavel1982reg. muži 61-70 
4.Vilč Jaroslav1982reg. muži 71-80 
5.Šenkyřík Ondřej1988reg. muži 81-90 
6.Blejchař Marek2004reg. muži 141-160 
7.Mohelník Petr1968reg. muži 121-140 
KST Darkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonáš Bartoloměj2005reg. muži 91-100 
2.Bury Marek1970reg. muži 100,5 
3.Mentzik David1977reg. muži 101-120 
4.Kozla Petr1982reg. muži 120,5 
5.Olšar David2006reg. muži 121-140 
6.Folta Jindřich1959reg. muži 121-140 
7.Kalvarová Magdaléna2005reg. muži 141-160 
8.Pater Tomáš2005reg. muži 141-160 
9.Janečka David2006reg. muži 161-173 
10.Jarošová Eliška2007reg. muži 161-173 
11.Halfar Ondřej2007reg. muži 161-173 
12.Kalvar Mikuláš2008reg. muži 161-173 
TJ Sokol Děhylov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synková Kristýna1998reg. muži 61-70 
2.Harvánková Dana1965reg. muži 80,5 
3.Uvírová Nela2000reg. muži 81-90 
4.Jurdzinová Petra1996reg. muži 90,5 
5.Synková Markéta2001reg. muži 91-100 
6.Synek Karel1983reg. muži 101-120 
7.Gasman Jakub2007reg. muži 121-140 
8.Brežný Sebastian2006reg. muži 173,5 
TJ Sokol Děhylov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Jiří1962reg. muži 41-50 
2.Mikeska Jiří1957reg. muži 81-90 
3.Osmančík Jakub2002reg. muži 81-90 
4.Michalák Pavel1977reg. muži 91-100 
5.Valík Miroslav1962reg. muži 120,5 
6.Sedlák Vítězslav1962reg. muži 120,5 
7.Neuwirth Lukáš1978reg. muži 121-140 
8.Zavadil Jiří1972reg. muži 121-140 
9.Hanák Mario1962reg. muži 140,5 
10.Holuša Vít1966reg. muži 141-160 
11.Grománek Dalibor1962reg. muži 160,6 
TJ Sokol Chvalíkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lazecký Daniel1972reg. muži 51 - 60 
2.Virág Alexandr1962reg. muži 51 - 60 
3.Bednář Roman1971reg. muži 71 - 80 
4.Šnek Radim1967reg. muži 81 - 90 
5.Žiga Miroslav1949reg. muži 101 - 120 
6.Ausficír Pavel1963reg. muži 101 - 120 
7.Moša Robert1974reg. muži 121 - 140 
8.Rozsíval Miroslav1957reg. muži 121 - 140 
9.Hrbáč Jiří1940reg. muži 121 - 140 
10.Balnar Milan1955reg. muži 121 - 140 
11.Žurek Filip1988reg. muži 121 - 140 
12.Raška Pavel1988reg. muži 141 - 160 
13.Beinhauer Milan1972reg. muži 141 - 160 
TJ Sokol Chvalíkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grygar Lukáš1995reg. muži 50,5 
2.Krejčí Petr1989reg. muži 90,5 
3.Chmela Ladislav1961reg. muži 91-100 
4.Muroň Jiří1968reg. muži 91 - 100 
5.Týn Miroslav1959reg. muži 101 - 120 
6.Štěbra Zdeněk1954reg. muži 101 - 120 
7.Rychlý Karel1943reg. muži 101 - 120 
8.Poledník Jan1959reg. muži 101 - 120 
9.Žídek Čestmír1968reg. muži 121 - 140 
10.Olšovec Ivan1977reg. muži 121 - 140 
11.Rozsíval Petr1989reg. muži 141 - 160 
12.Beránek Petr1988reg. muži 160,5 
13.Žurek Jiří1957reg. muži 161 - 173 
TTC Hať B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vařecha Pavel1963reg. muži 41 - 50 
2.Holeček Jiří1964reg. muži 71 - 80 
3.Pískala Pavel1991reg. muži 91 - 100 
4.Machalla Jiří1991reg. muži 91 - 100 
5.Janík Miroslav1965reg. muži 101 - 120 
6.Kubík Richard2002reg. muži 141 - 160 
7.Mec Vlastimil2001reg. muži 141-160 
8.Plačková Gabriela1997reg. muži 160,5 
9.Sobek Vojtěch1991nez. muži  
10.Mikeska Jan1961nez. muži  
KST Oldřišov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prášilík Petr1968reg. muži 31-40 
2.Pardy Tomáš1981reg. muži 41-50 
3.Burda Tomáš1969reg. muži 80,5 
4.Komárek Daniel1975reg. muži 100,5 
5.Gebauer Lukáš1977reg. muži 120,5 
6.Hartman Stanislav1967reg. muži 120,5 
7.Mikolajský Viktor1948reg. muži 173,5 
Okresní přebor 3.třídy
KST Slezan Opava E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frenzel Tomáš2005reg. muži 173,5 
2.Seemann Jan2004reg. muži 173,5 
3.Černý David2004reg. muži 173,5 
4.Černý Patrik2004reg. muži 173,5 
5.Graca Šimon2008nez.  
6.Pavlík Vojtěch2007nez.  
7.Müllerová Hana2008nez.  
8.Podlovský Jonáš2007nez.  
TJ Jiskra Jančí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vícha Miroslav1950reg. muži 101-120 
2.Kvasnička Radim1973reg. muži 121-140 
3.Minařík Vít1967reg. muži 140,5 
4.Minařík Petr1970reg. muži 140,5 
5.Vícha Štěpán2003reg. muži 141-160 
6.Vícha Aleš1977reg. muži 141-160 
7.Čech Miroslav1962reg. muži 160,5 
8.Murin Petr2003reg. muži 161-173 
9.Turek Kryštof2008reg. muži 173,5 
10.Hanák Šimon2008reg. muži 173,5 
11.Murin Matěj2007reg. muži 173,5 
12.Kavan Matyáš2007reg. muži N 
13.Adamus Marek2008reg. muži N 
14.Plachký Jiří2008reg. muži N 
15.Vícha Jiří1978reg. muži N 
TTC Bolatice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kramář Petr1960reg. muži 61-70 
2.Suchánek Michal1990reg. muži 101-120 
3.Strak Jiří1978reg. muži 120,5 
4.Suchánek Rostislav1975reg. muži 121-140 
5.Kostřica Jan1960reg. muži 121-140 
6.Jurček Jakub2007reg. muži 161-173 
7.Hluchník Josef Ondřej2005reg. muži 173,5 
8.Kramářová Lucie2005reg. muži 173,5 
9.Křesťan Karel2004reg. muži 173,5 
10.Pavlík Jiří2008reg. muži 173,5 
11.Pavlíková Magdaléna2008reg. muži 173,5 
12.Plušková Eva2011reg. muži 173,5 
13.Výpala Dominik2006reg. muži 173,5 
14.Fojtík Martin1971nez.  
15.Strak Teodor2009reg. muži 173,5Hostování z TT Club Ostrava, z.s.
16.Harazim Jan2005nez.  
17.Laburda Jan2010nez.  
KST Darkovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenkyřík Ondřej1988reg. muži 81-90 
2.Folta Jindřich1959reg. muži 121-140 
3.Mohelník Petr1968reg. muži 121-140 
4.Olšar David2006reg. muži 121-140 
5.Blejchař Marek2004reg. muži 141-160 
6.Kalvarová Magdaléna2005reg. muži 141-160 
7.Pater Tomáš2005reg. muži 141-160 
8.Janečka David2006reg. muži 161-173 
9.Halfar Ondřej2007reg. muži 161-173 
10.Jarošová Eliška2007reg. muži 161-173 
11.Kalvar Mikuláš2008reg. muži 161-173 
12.Plaček Lukáš2006reg. muži 173,5 
13.Schee Radim2005reg. muži 173,5 
14.Kupka Michal2005reg. muži 173,5 
15.Buryová Patricie1995nez. muži  
TJ Sokol Děhylov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synek Karel1983reg. muži 101-120 
2.Valík Miroslav1962reg. muži 120,5 
3.Sedlák Vítězslav1962reg. muži 120,5 
4.Neuwirth Lukáš1978reg. muži 121-140 
5.Gasman Jakub2007reg. muži 121-140 
6.Zavadil Jiří1972reg. muži 121-140 
7.Hanák Mario1962reg. muži 140,5 
8.Holuša Vít1966reg. muži 141-160 
9.Grománek Dalibor1962reg. muži 160,6 
10.Brežný Sebastian2006reg. muži 173,5 
TJ Sokol Vávrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pánik Jaroslav1963reg. muži 71 
2.Černín Tomáš1964reg. muži 81 
3.Matýsek Jaromír1965reg. muži 101 
4.Beneš Martin1981reg. muži 121 
5.Hřebíček Miroslav1967reg. muži 141 
6.Schreier Ivo1966reg. muži 141 
7.Fous Rudolf1950reg. muži 160,5 
8.Šulc Milan1949reg. muži 160,5 
9.Svoboda Vlastimil1949reg. muži 160,5 
10.Zips Rostislav1973reg. muži 160,5 
11.Ondřej Michal1978reg. muži 161 
TJ Sokol Vávrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matýsek Petr st.1972reg. muži 91 
2.Hadámek Jiří1949reg. muži 141 
3.Černín Tomáš2007reg. sži 141 
4.Černín Vítězslav1967reg. muži 141 
5.Hoták Rostislav1975reg. muži 141 
6.Miksteinová Lucie1978reg. ženy 160,5 
7.Matýsek Petr ml.2004reg. dci 161 
8.Hoták Adam2006reg. sži 173,5 
9.Janda Zdenek2009reg. mži 173,5 
TJ Sokol Kateřinky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurka Kamil1963reg. muži 61-70 
2.Bala Zdeněk1944reg. muži 71-80 
3.Sýkora Vlastimil1965reg. muži 101-120 
4.Lebeda Vít1948reg. muži 101-120 
5.Bouchala Jan1974reg. muži 120,5 
6.Šindler Emanuel1950reg. muži 120,5 
7.Hermanová Jana1951reg. ženy 121-140 
8.Kramar Ladislav1989reg. muži 141-160 
9.Zela Ondřej1987reg. muži 141-160 
10.Halfarová Věra1967nez.  
11.Janeček Daniel2005reg. muži 160,5 
12.Luzarová Eva2004reg. muži 161-173 
13.Solný Michal1973reg. muži nez. 
TJ Sokol Bobrovníky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stoch Jan1980reg. muži 51-60 
2.Valík František1953reg. muži 120,5 
3.Kačmař Jiří1960reg. muži 120,5 
4.Koloděj Jan1963reg. muži 120,5 
5.Seidler Jiří1959reg. muži 140,5 
6.Honus Miroslav1968reg. muži 140,5 
7.Cigan Ivan1975reg. muži 141-160 
8.Koubík Pavel1962reg. muži 160,5 
9.Kraninger Tomáš1975nez. muži  
10.Černý Dominik2010nez. muži  
11.Dostál Matěj2006nez. muži  
12.Kraninger Jakub2009nez. muži  
TJ Sokol Chvalíkovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěbra Zdeněk1954reg. muži 101 - 120 
2.Poledník Jan1959reg. muži 101 - 120 
3.Rychlý Karel1943reg. muži 101 - 120 
4.Žídek Čestmír1968reg. muži 121 - 140 
5.Olšovec Ivan1977reg. muži 121 - 140 
6.Pelech Zdeněk1952reg. muži 160,5 
7.Paláček René1971reg. muži 173,5 
TJ Sokol Chvalíkovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žiga Miroslav1949reg. muži 101 - 120 
2.Rozsíval Miroslav1957reg. muži 121 - 140 
3.Hrbáč Jiří1940reg. muži 121 - 140 
4.Balnar Milan1955reg. muži 121 - 140 
5.Raška Pavel1988reg. muži 141 - 160 
6.Rozsíval Petr1989reg. muži 141 - 160 
7.Beránek Petr1988reg. muži 160,5 
TJ Sokol Chvalíkovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týn Miroslav1959reg. muži 101 - 120 
2.Ausficír Pavel1963reg. muži 101 - 120 
3.Moša Robert1974reg. muži 121 - 140 
4.Žurek Filip1988reg. muži 121 - 140 
5.Beinhauer Milan1972reg. muži 141 - 160 
6.Žurek Jiří1957reg. muži 161 - 173 
7.Sajaš Martin1980nez. muži  
SK Kravaře B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žídek Karel1987reg. muži 101-120 
2.Juchelka Josef1950reg. muži 101-120 
3.Maňas Ladislav1955reg. mži 101-120 
4.Szewieczek Maxmilián1960reg. muži 121-140 
5.Weczerek Marek1973reg. muži 120,5 
6.Mrkwa Martin1977reg. muži 160,5 
7.Nevřela Jiří st.1975reg. muži 160,5 
8.Nevřela Jiří2007reg. muži 161-173 
9.Peterek Jan2005reg. muži 173,5 
10.Weczerek Michael2004reg. muži 173,5 
Okresní přebor 1. třídy dorost
KST Darkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pater Tomáš2005reg. dci 11-15 
2.Kalvar Mikuláš2008reg. dci 16-20 
3.Plaček Lukáš2006reg. dci 41-50 
4.Kalvar Filip2008reg. dci 51-60 
5.Fekete Adam2004reg. dci 31-40 
6.Mrázek Jonáš2008reg. dci 61-70 
KST Darkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halfar Ondřej2007reg. dci 21-30 
2.Jarošová Eliška2007reg. dci 21-30 
3.Janečka David2006reg. dci 31-40 
4.Kupka Michal2005reg. dci 41-50 
5.Schee Radim2005reg. dci 51-60 
6.Novák Adam2006reg. dci 51-60 
7.Hranitzká Alžběta2007reg. dci 61-70 
8.Čecháček Radek2008reg. dci 81-100 
9.Reiská Kateřina2007reg. dci 81-100 
SK Kravaře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slivka Tadeáš2005reg. dci 4. 
2.Nevřela Jiří2007reg. dci 16.-20. 
3.Peterek Jan2005reg. dci 31.-40. 
4.Weczerek Michael2004reg. dci 41.-50. 
5.Slunský Ondřej2006reg. dci 51.-60. 
6.Nevřela Jan2011reg. dci 71,-80. 
7.Kašný Adam2008reg. dci 71.-80. 
8.Kašný Dominik2010reg. dci 81.-100. 
9.Štědroň Martin2008reg. dci 81.-100. 
10.Uwira Daniel2005nez.  
TJ Sokol Kateřinky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Daniel2005reg. muži 160,5 
2.Luzarová Eva2004reg. muži 161-170 
3.Beinhauer Adam2006reg. muži 173,5 
4.Gřešek Oskar2012reg. nži nez. 
5.Kaprálek David2011reg. nži nez. 
6.Stříbná Augusta2009reg. mžy nez. 
TJ Sokol Vávrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černín Tomáš2007reg. sži 141 
2.Matýsek Petr ml.2004reg. dci 161 
3.Hoták Adam2006reg. sži 173,5 
4.Gregořica Lukáš2007reg. sži 161 
5.Gregořica Tomáš2009reg. mži 173,5 
6.Janda Zdenek2009reg. sži 173,5 
7.Lhotský Filip2007reg. sži 173,5 
8.Kocur Robin2009nez. mži  
9.Rudolf Robin2008nez. mži  
KST Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frenzel Tomáš2005reg. dci 21-30 
2.Seemann Jan2004reg. dci 21-30 
3.Černý David2004reg. dci 31-40 
4.Černý Patrik2004reg. dci 31-40 
5.Podlovský Jonáš2007reg. dci 31-40 
6.Müllerová Hana2008reg. dci 41-50 
7.Graca Šimon2008reg. dci 81-100 
8.Pavlík Vojtěch2007nez. dci  
9.Stojakovič Konstantin2009nez. dci  
TJ Sokol Děhylov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straková Bára2005ČR dky 46 
2.Brežný Sebastian2006reg. dci 21-30 
3.Šablatura Adam2005reg. dci 31-40 
4.Libscher Petr ml.2005reg. dci 41-50 
5.Holendová Marie2005nez. dci  
6.Synková Karolína2005nez. dci  
TJ Sokol Děhylov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gasman Jakub2007reg. dci 7 
2.Slavíková Sára2009reg. dci 21-30 
3.Fajkusová Kateřina2007reg. dci 31-40 
4.Fenková Michaela2007reg. dci 31-40 
5.Synková Justýna2009reg. dci 51-60 
6.Fronová Gabriela2009nez.  
7.Libscherová Lenka2008nez.  
8.Valík Ondřej2009nez.  
TJ Dubina Větřkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Lukáš2005reg. dci 1 
2.Chromečka Matěj2006reg. dci 3 
3.Kudlová Eliška2006reg. dci 6 
4.Leher FIlip2004reg. dci 4 
TJ Sokol Horní Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurčík Lukáš2005reg. muži 175,5 
2.Černý Vojtěch2006reg. muži 225,5 
3.Folwarczny Tobiáš2006reg. muži 225,5 
4.Dostál Petr2003reg. muži 275,5 
5.Faruzel Matyáš2005reg. muži 307,5 
6.Vojtášek Matyáš2007nez.  
7.Hořín Viktor2007nez.  
8.Krátký Matouš2005nez.  
9.Krátký Šimon2007nez.  
10.Krátký Tomáš2010nez.  
11.Plotica Mikuláš2012nez.  
12.Říman Lukáš2006nez.  
13.Žídek Filip2011nez.  
Okresní přebor 2. třídy dorost
SK Kravaře B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Weczerek Michael2004reg. dci 41.-50. 
2.Slunský Ondřej2006reg. dci 51.-60. 
3.Nevřela Jan2011reg. dci 71,-80. 
4.Kašný Adam2008reg. dci 71.-80. 
5.Kašný Dominik2010reg. dci 81.-100. 
6.Štědroň Martin2008reg. dci 81.-100. 
7.Kotzian Karel2004nez.  
8.Samolejová Věra2008nez.  
9.Uwira Daniel2005nez.  
TJ Sokol Vávrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gregořica Lukáš2007reg. sži 161 
2.Gregořica Tomáš2009reg. mži 173,5 
3.Janda Zdenek2009reg. sži 173,5 
4.Lhotský Filip2007reg. sži 173,5 
5.Kocur Robin2009nez. mži  
6.Rudolf Robin2008nez. mži  
TTC Bolatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurček Jakub2007reg. muži 161-173 
2.Kramářová Lucie2005reg. muži 173,5 
3.Hluchník Josef Ondřej2005reg. muži 173,5 
4.Křesťan Karel2004reg. muži 173,5 
5.Pavlík Jiří2008reg. muži 173,5 
6.Pavlíková Magdaléna2008reg. muži 173,5 
7.Plušková Eva2011reg. muži 173,5 
8.Výpala Dominik2006reg. muži 173,5 
9.Harazim Jan2005reg. muži nez 
10.Laburda Jan2010reg. muži nez 
TJ Jiskra Jančí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vícha Štěpán2003reg. dci 141-160 
2.Murin Petr2003reg. dci 161-173 
3.Turek Kryštof2008reg. dci 173,5 
4.Hanák Šimon2008reg. dci 173,5 
5.Murin Matěj2007reg. dci 173,5 
6.Kavan Matyáš2007reg. dci N 
7.Adamus Marek2008reg. dci N 
8.Plachký Jiří2008reg. dci N 
TJ Sokol Bobrovníky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Dominik2010nez. dci  
2.Dostál Matěj2006nez. dci  
3.Kraninger Jakub2009nez. dci  
TJ Sokol Horní Lhota B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Petr2003reg. muži 275,5 
2.Faruzel Matyáš2005reg. muži 307,5 
3.Hořín Viktor2007nez.  
4.Krátký Matouš2005nez.  
5.Krátký Šimon2007nez.  
6.Krátký Tomáš2010nez.  
7.Říman Lukáš2006nez.  
8.Vojtášek Matyáš2007nez.  
9.Žídek Filip2011nez.  
10.Plotica Mikuláš2012nez.  
TJ Sokol Hrabůvka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Osvaldová Kateřina2004reg. muži 350,5N 
2.Molin Tomáš2007nez.  
3.Blahuta Matyáš2007nez.  
4.Friedrich Matěj2010nez.  
5.Hájek Vít2009nez.  
6.Nguyen Van An2006nez.  
7.Plachý Jakub2007nez.  
8.Válek Štěpán2005nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy