Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Městský přebor 1.třídy
TTC ENFIREEX OSTRAVA B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Petr1971ČR muži 56 
2.Delinčák Filip2003ČR muži 65Ncizinec 
3.Korbel Richard1977kraj. muži 21-40N 
4.Korbel Karol1948kraj. muži 141-180Ncizinec 
5.Cigánek Tomáš1979kraj. muži 221-260 
6.Szczurek Milan1968kraj. muži 221-260N 
7.Novák Miloš1965reg. muži 101-150 
8.Krupa Daniel1998reg. muži 101-150 
9.Bělík Petr1973reg. muži 101-150N 
10.Demek Matyáš1999nez.  
11.Jiřík Marek1987nez.  
12.Benda Stanislav1947nez.  
TJ Sokol Klimkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Petr1984kraj. muži 181-220 
2.Juchelka Miroslav1954reg. muži 51-100 
3.Štelar Petr1981reg. muži 51-100 
4.Bartoš Jiří1977reg. muži 101-150 
5.Jankovič Jan1978reg. muži 101-150 
6.Merta Marek1969reg. muži 101-150 
7.Kotala Roman1973reg. muži 101-150 
8.Vilím Stanislav1954reg. muži 101-150 
9.Oswald Petr1973reg. muži 101-150N 
10.Bala Jiří1966reg. muži 201-250N 
11.Jahoda Dušan1966nez.  
TJ B. Š. Mariánské Hory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Teichmann Tomáš1978reg. muži 75,5 
2.Mikula David1975reg. muži 125,5 
3.Václavík Tomáš1997reg. muži 125,5 
4.Mikula Libor1951kraj. muži 125,5 
5.Ryška Petr1946reg. muži 125,5 
6.Rybář Václav1954reg. muži 125,5 
7.Kočí David1968reg. muži 125,5 
8.Sladký Karel1971reg. muži 150,5 
9.Chodurek Jiří1965reg. muži 150,5 
10.Kožušník Milan1952reg. muži 175,5 
11.Štolba Miroslav1957reg. muži 175,5 
12.Václavíková Anežka1996reg. muži 200,5 
13.Teichmann Pavel1952reg. muži 225,5 
14.Kuchař Andrej2004reg. muži 250,5Hostování z CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA, z. s.
TJ Sokol Horní Lhota
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejl Petr ml.1980kraj. muži 200,5 
2.Adamčík Jiří1997kraj. muži 240,5 
3.Kursa Jiří1954reg. muži 125,5 
4.Hrbáč Roman1973reg. muži 175,5 
5.Velký Dalibor ml.1998reg. muži 125,5 
6.Folwarczny Jan1973reg. muži 175,5 
7.Bedry Jakub1972reg. muži 175,5 
8.Jurčík Petr1978reg. muži 175,5 
9.Jurčík Lukáš2005reg. muži 175,5 
10.Černý Vojtěch2006reg. muži 225,5 
11.Černý Zdeněk1975reg. muži 225,5 
TJ Sokol Polanka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclík Lumír1986reg. muži 101-150 
2.Buroň Jiří1976reg. muži 101-150 
3.Mihula Radim1962reg. muži 101-150N 
4.Folvarčný Petr1967reg. muži 151-200 
5.Stibor David1969reg. muži 151-200 
6.Vylegala Tomáš1997reg. muži 151-200 
7.Koňař David1965nez.  
SK Vřesina LT
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájko Marian1964kraj. muži 160,5 
2.Zajac Radek1976kraj. muži 280,5 
3.Bzonek Martin1984reg. muži 75,5 
4.Demek Jakub1986reg. muži 125,5 
5.Plaček Lumír1976reg. muži 125,5 
6.Fabián Miroslav1958reg. muži 125,5 
7.Zbořil Michal1986reg. muži 150,5 
8.Ribka Bohuslav1952reg. muži 225,5 
9.Gronych Jiří1963reg. muži 225,5 
10.Břečka David1975reg. muži 225,5 
11.Cikryt Michal1980reg. muži 225,5 
12.Velký Ivo1966reg. muži 250,5 
13.Lotrek Kryštof1996reg. muži 250,5 
TJ Sokol Hrabůvka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Osvald Petr1967reg. muži 75,5 
2.Vavrečka Radomír ml.1971reg. muži 75,5 
3.Trojek Ivo1963reg. muži 75,5 
4.Osvald David1990reg. muži 100,5 
5.Mončka Petr1962reg. muži 125,5 
6.Stempak Lukáš2001reg. muži 125,5 
7.Stempak Tomáš2001reg. muži 125,5 
8.Dyba Daniel1973reg. muži 175,5 
9.Schneider Ondřej1997reg. muži 175,5 
10.Stempak Vasil1963reg. muži 175,5 
11.Pilch Daniel2007reg. muži 275,5 
12.Plachý Lukáš2004reg. muži 275,5 
13.Štefek Daniel2005reg. muži 300,5 
14.Vavrečka Jiří2006reg. muži 350,5 
15.Osvaldová Kateřina2004reg. muži 350,5 
16.Molin Tomáš2007nez.  
Orel Stará Bělá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabián Tomáš1989kraj. muži 81-100 
2.Dostál Radim1965kraj. muži 181-220 
3.Fortunik Ferdinand1964reg. muži 51-100N 
4.Grispanis Antonis1960reg. muži 101-150 
5.Fabián Miloš1958reg. muži 101-150 
6.Pavelek Ondřej2004reg. muži 101-150 
7.Fabián Miloš ml.1978reg. muži 101-150 
8.Kučera Radek1975reg. muži 151-200 
9.Röder Jiří1977reg. muži 151-200 
10.Hejneš Jan1981reg. muži 151-200 
11.Šimko Tomáš1984reg. muži 151-200 
12.Režný Tomáš1971reg. muži 251-300 
13.Fabián Tobiáš2011reg. muži 351-400Střídavý start z TTC Frýdek-Místek z.s.
TJ Sokol Radvanice-Bartovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rinka Alfred1959kraj. muži 160,5 
2.Pavlínek Zdeněk1962reg. muži 75,5 
3.Topinka Bohumír1951reg. muži 125,5 
4.Muroň David1970reg. muži 175,5 
5.Neuvirth Jan1953reg. muži 175,5 
6.Kubín Jaromír1947reg. muži 175,5 
7.Šustek Antonín1957reg. muži 225,5 
8.Krkoška Matyáš2004reg. muži 275,5 
9.Ogrodník Matěj2004reg. muži 275,5 
TJ Sokol Radvanice-Bartovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chobot Pavel1982kraj. muži 280,5 
2.Vicher Roman1976kraj. muži 300,5 
3.Chobot Miroslav1950reg. muži 100,5 
4.Lodňan Josef1959reg. muži 175,5 
5.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 125,5 
6.Kožušník Jiří1952reg. muži 175,5 
7.Hečko Jiří1958reg. muži 175,5 
8.Hrbáček Josef1960reg. muži 225,5 
9.Kupec Rostislav1962reg. muži 275,5 
10.Kučera Pavel1959reg. muži 275,5 
11.Hřivnová Anežka2006reg. muži 307,5 
VSK VŠB-TU Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Karel1983kraj. muži 160,5 
2.Reška Vladislav ml.1994kraj. muži 280,5 
3.Staffin Petr1997reg. muži 125,5 
4.Vláha Jiří1943reg. muži 150,5 
5.Václavík Vojtěch1978reg. muži 175,5 
6.Kurial Patrik1996reg. muži 175,5 
7.Dokoupil Jiří1984reg. muži 175,5 
8.Zíka Milan1976reg. muži 175,5 
9.Broskevič Jan1998reg. muži 225,5 
10.Zeman Tomáš2010ČR nži 71 
11.Mayrhofer Jindřich1989nez.  
SK - SVINOV E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděčíková Lenka1978kraj. muži 221-260 
2.Kus Ondřej2000kraj. muži 261-300 
3.Oborný Dominik1999kraj. muži 261-300 
4.Milkov Tomáš2003reg. muži 101-150 
5.Lysek Tomáš2001reg. muži 101-150 
6.Mička Jaroslav1965reg. muži 101-150 
7.Barták Tomáš1973reg. muži 101-150 
8.Henžel Miroslav1968reg. muži 101-150 
9.Vereš Bohumil1967reg. muži 101-150N 
10.Polášek Petr1963reg. muži 151-200 
11.Bartoš Václav1965reg. muži 151-200 
SSVČ Don Bosco
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecha Pavel1997kraj. muži 181-220 
2.Bongilaj Tomáš1992kraj. muži 221-260N 
3.Bílý Michal1996reg. muži 51-100 
4.Ščuka Rostislav2001reg. muži 101-150 
5.Zapletal Jiří1956reg. muži 101-150 
6.Caha Jiří1967reg. muži 151-200 
7.Grundza Martin1996reg. muži 151-200 
8.Effenberger Jan1963reg. muži 151-200N 
9.Štec Alexander2005reg. muži 201-250 
10.Pawlas Nikolas2006reg. muži 251-300 
11.Pawlas Leon2005reg. muži 251-300 
12.Srněnský Alan1973reg. muži 251-300 
13.Miko David1996nez.  
Městský přebor 2.třídy
TJ Sokol Klimkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jankovič Jan1978reg. muži 101-150 
2.Merta Marek1969reg. muži 101-150 
3.Kotala Roman1973reg. muži 101-150 
4.Vilím Stanislav1954reg. muži 101-150 
5.Oswald Petr1973reg. muži 101-150N 
6.Bala Jiří1966reg. muži 201-250N 
7.Jahoda Dušan1966nez.  
8.Havrlantová Klára2007reg. muži 225,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
VSK VŠB-TU Ostrava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Václavík Vojtěch1978reg. muži 175,5 
2.Kurial Patrik1996reg. muži 175,5 
3.Dokoupil Jiří1984reg. muži 175,5 
4.Zíka Milan1976reg. muži 175,5 
5.Broskevič Jan1998reg. muži 225,5 
6.Zeman Tomáš2010ČR nži 71 
7.Mayrhofer Jindřich1989nez.  
8.Černý Vojtěch2006reg. muži 225,5Střídavý start z TJ Sokol Horní Lhota, z.s.
TJ B. Š. Mariánské Hory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryška Petr1946reg. muži 125,5 
2.Rybář Václav1954reg. muži 125,5 
3.Kočí David1968reg. muži 125,5 
4.Sladký Karel1971reg. muži 150,5 
5.Chodurek Jiří1965reg. muži 150,5 
6.Kožušník Milan1952reg. muži 175,5 
7.Pokojský Čestmír1949reg. muži 175,5 
8.Štolba Miroslav1957reg. muži 175,5 
9.Václavíková Anežka1996reg. muži 200,5 
10.Chaleplis Christos1955reg. muži 225,5 
11.Kludka Jiří1938reg. muži 225,5 
12.Kuchař Andrej2004reg. muži 250,5Hostování z CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA, z. s.
13.Makovička Vladimír1951reg. muži 275,5 
14.Vyrva Miroslav1938reg. muži 300,5 
15.Hejtmánek Adolf1934reg. muži 300,5 
16.Zdobinský Zdeněk1952reg. muži 300,5 
17.Janoušek Vojtěch1974nez.  
18.Kuchař Jiří1948nez.  
19.Rusňák Peter1951nez.  
TJ Sokol Horní Lhota B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velký Dalibor ml.1998reg. muži 125,5 
2.Bedry Jakub1972reg. muži 175,5 
3.Jurčík Petr1978reg. muži 175,5 
4.Jurčík Lukáš2005reg. muži 175,5 
5.Peřina Jan1977reg. muži 175,5 
6.Folwarczny Jan1973reg. muži 175,5 
7.Velký Dalibor1961reg. muži 225,5 
8.Kučera Jiří1964reg. muži 225,5 
9.Černý Zdeněk1975reg. muži 225,5 
10.Folwarczny Tobiáš2006reg. muži 225,5 
11.Mrázek Zdeněk1959reg. muži 225,5 
TJ Sokol Proskovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunz Martin1964reg. muži 125,5 
2.Frais René1971reg. muži 175,5 
3.Sojka Radim1965reg. muži 175,5 
4.Sahaj Jaroslav1961reg. muži 175,5 
5.Adámek Vít1975reg. muži 200,5 
6.Knop Jakub2006reg. muži 275,5 
7.Vidlička Jan2007reg. muži 275,5 
8.Adámková Markéta2004reg. muži 275,5 
9.Kunz Lukáš2002reg. muži 300,5 
10.Pustková Karolína2006reg. muži 350,5 
11.Adámek Vojtěch1999nez.  
12.Kunz Michal1991nez.  
13.Urbánek David1971nez.  
TJ Sokol Hrabůvka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mončka Petr1962reg. muži 125,5 
2.Stempak Lukáš2001reg. muži 125,5 
3.Stempak Tomáš2001reg. muži 125,5 
4.Stempak Vasil1963reg. muži 175,5 
5.Dyba Daniel1973reg. muži 175,5 
6.Schneider Ondřej1997reg. muži 175,5 
7.Mališ Petr1958reg. muži 175,5 
8.Smieško Tomáš1975reg. muži 225,5 
9.Moldřík Milan1946reg. muži 225,5 
10.Bittalová Kateřina1981reg. muži 225,5 
11.Návrat Tomáš1983reg. muži 225,5 
12.Vavřač Petr1960reg. muži 225,5 
13.Brázdil Roman1965reg. muži 250,5 
14.Brumla David1974reg. muži 250,5 
15.Janeček Roman1996reg. muži 250,5 
16.Knopp Pavel1979nez.  
17.Roháč Pavel1956nez.  
Orel Stará Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabián Miloš1958reg. muži 101-150 
2.Pavelek Ondřej2004reg. muži 101-150 
3.Fabián Miloš ml.1978reg. muži 101-150 
4.Kučera Radek1975reg. muži 151-200 
5.Hejneš Jan1981reg. muži 151-200 
6.Röder Jiří1977reg. muži 151-200 
7.Šimko Tomáš1984reg. muži 151-200 
8.Pražák Tomáš2002reg. muži 201-250N 
9.Režný Tomáš1971reg. muži 251-300 
10.Šustek Marek1988reg. muži 251-300 
11.Řepka Miroslav1975reg. muži 251-300 
TJ Sokol Výškovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hranická Jana1971reg. muži 51-100 
2.Hinšt František1957reg. muži 101-150 
3.Benedík Jaroslav1965reg. muži 151-200 
4.Kreisinger Rostislav1983reg. muži 151-200 
5.Drozd Alan1975reg. muži 151-200 
6.Knápek Vladimír1953reg. muži 201-250 
7.Lébl Zdeněk1954reg. muži 201-250 
8.Kokeš Martin1970reg. muži 201-250N 
9.Bala Jiří1950reg. muži 251-300 
10.Mroz Jaroslav1970nez.  
SK - SVINOV F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mička Jaroslav1965reg. muži 101-150 
2.Barták Tomáš1973reg. muži 101-150 
3.Humeňanský Jaroslav1966reg. muži 101-150 
4.Lysek Tomáš2001reg. muži 101-150 
5.Henžel Miroslav1968reg. muži 101-150 
6.Vereš Bohumil1967reg. muži 101-150N 
7.Polášek Petr1963reg. muži 151-200 
8.Bartoš Václav1965reg. muži 151-200 
9.Cabiš Luděk1965reg. muži 151-200 
10.Kaštovský Petr1960reg. muži 201-250 
11.Beňuš Martin1957reg. muži 201-250 
12.Skulina Bohumil1961reg. muži 201-250 
13.Martinko Martin1963reg. muži 201-250N 
14.Kozar Petr1966nez.  
15.Volný Jakub2007nez.  
16.Lysek Jakub2007nez.  
SSVČ Don Bosco B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zapletal Jiří1956reg. muži 101-150 
2.Caha Jiří1967reg. muži 151-200 
3.Grundza Martin1996reg. muži 151-200 
4.Effenberger Jan1963reg. muži 151-200N 
5.Štec Alexander2005reg. muži 201-250 
6.Pawlas Nikolas2006reg. muži 251-300 
7.Pawlas Leon2005reg. muži 251-300 
8.Srněnský Alan1973reg. muži 251-300 
9.Czina Pavel2005reg. muži 251-300 
10.Kotlár Robin2003reg. muži 251-300 
11.Štefela Jakub1988reg. muži 251-300 
12.Horváthová Eva2001reg. muži 301-350 
13.Štecová Miroslava2004reg. muži 301-350 
14.Baláž Jakub2008reg. muži 301-350N 
15.Štecová Andrea2008nez.  
16.Miko David1996nez.  
TJ Sokol Krásné Pole
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Martin1970reg. muži 125.5 
2.Mojžíš Pavel1981reg. muži 125.5 
3.Bódiová Milena1974reg. muži 125.5 
4.Plhák Šimon2000reg. muži 175.5 
5.Plhák Ondřej1968reg. muži 175.5 
6.Černý Jiří1952reg. muži 225.5 
7.Greško Martin1965reg. muži 225.5 
8.Havrlant Tomáš1968reg. muži 225.5 
9.Herold Jiří1967reg. muži 225.5 
10.Prokop Radomír1969reg. muži 225.5 
11.Seget Viktor1947reg. muži 225.5 
12.Herman Petr1956reg. muži 275.5 
13.Hlista Martin1980reg. muži 275.5 
14.Kozelský Vladimír1953reg. muži 275.5 
15.Pandularis Jan1979reg. muži 275.5 
16.Kuchta Miroslav1969reg. muži 275.5 
17.Plhák Jiří1943reg. muži 275.5 
18.Ulmann Roman1970reg. muži 275.5 
19.Vojkůvka Rostislav1970reg. muži 275.5 
20.Tomalová Jana1960reg. muži 307.5 
Městský přebor 3.třídy
TJ Ostrava KST G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajgerová Kristýna2003reg. muži 125,5 
2.Kubas Marcel1973reg. muži 125,5 
3.Bajger Zbyněk1948reg. muži 200,5 
4.Havrlantová Klára2007reg. muži 225,5 
5.Herman Ondřej2008reg. muži 225,5 
6.Levický Matěj2003reg. muži 225,5 
7.Vavřinová Petra2004reg. muži 250,5 
8.Procházka Adam2006reg. muži 300,5 
9.Koláček Dušan1955nez. - 
TJ Sokol Horní Lhota C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Folwarczny Jan1973reg. muži 175,5 
2.Peřina Jan1977reg. muži 175,5 
3.Černý Vojtěch2006reg. muži 225,5 
4.Černý Zdeněk1975reg. muži 225,5 
5.Velký Dalibor1961reg. muži 225,5 
6.Folwarczny Tobiáš2006reg. muži 225,5 
7.Kučera Jiří1964reg. muži 225,5 
8.Mrázek Zdeněk1959reg. muži 225,5 
9.Hrbáč Dominik1997reg. muži 250,5 
10.Lazecký Karel1964reg. muži 275,5 
11.Válek Pavel1957reg. muži 275,5 
12.Dostál Petr2003reg. muži 275,5 
13.Kupková Petra1989reg. muži 307,5 
TJ B. Š. Mariánské Hory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chodurek Jiří1965reg. muži 150,5 
2.Kožušník Milan1952reg. muži 175,5 
3.Štolba Miroslav1957reg. muži 175,5 
4.Václavíková Anežka1996reg. muži 200,5 
5.Pokojský Čestmír1949reg. muži 175,5 
6.Teichmann Pavel1952reg. muži 225,5 
7.Chaleplis Christos1955reg. muži 225,5 
8.Kludka Jiří1938reg. muži 225,5 
9.Kuchař Andrej2004reg. muži 250,5Hostování z CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA, z. s.
10.Makovička Vladimír1951reg. muži 275,5 
11.Vyrva Miroslav1938reg. muži 300,5 
12.Hejtmánek Adolf1934reg. muži 300,5 
13.Zdobinský Zdeněk1952reg. muži 300,5 
14.Janoušek Vojtěch1974nez.  
15.Kuchař Jiří1948nez.  
16.Rusňák Peter1951nez.  
SK Vřesina LT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Lumír1976reg. muži 125,5 
2.Fabián Miroslav1958reg. muži 125,5 
3.Zbořil Michal1986reg. muži 150,5 
4.Ribka Bohuslav1952reg. muži 225,5 
5.Gronych Jiří1963reg. muži 225,5 
6.Břečka David1975reg. muži 225,5 
7.Cikryt Michal1980reg. muži 225,5 
8.Velký Ivo1966reg. muži 250,5 
9.Lotrek Kryštof1996reg. muži 250,5 
10.Pleva Jiří1954reg. muži 275,5 
11.Břečka Václav2006reg. muži 275,5 
12.Paleta Petr1972reg. muži 275,5 
13.Kozelský Martin1975reg. muži 275,5 
14.Skyba Radek1978reg. muži 275,5 
15.Lazar Jiří1978reg. muži 307,5 
Orel Třebovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukša Zdeněk1963reg. muži 151-200 
2.Lochman Ondřej1995reg. muži 151-200 
3.Kronberg Alfréd1948reg. muži 201-250 
4.Novák Václav1942reg. muži 201-250 
5.Broskevič Lumír1957kraj. muži 201-250 
6.Pajurek Josef1953reg. muži 201-250 
7.Trojek Ondřej2003reg. muži 201-250 
8.Zavadinka Ludevít1944reg. muži 201-250 
9.Dobřanský Václav ml.1966reg. muži 201-250N 
10.Štulík Michal1949reg. muži 251-300 
11.Sokol Jiří1941reg. muži 251-300 
12.Šimoňák Jindřich1956nez.  
13.Procházka Ondřej1982nez.  
TJ Sokol Hrabůvka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyba Daniel1973reg. muži 175,5 
2.Mališ Petr1958reg. muži 175,5 
3.Schneider Ondřej1997reg. muži 175,5 
4.Smieško Tomáš1975reg. muži 225,5 
5.Moldřík Milan1946reg. muži 225,5 
6.Bittalová Kateřina1981reg. muži 225,5 
7.Návrat Tomáš1983reg. muži 225,5 
8.Teufel Reinhold1952reg. muži 225,5 
9.Vavřač Petr1960reg. muži 225,5 
10.Zavřelová Miroslava1951reg. muži 250,5 
11.Brázdil Roman1965reg. muži 250,5 
12.Brumla David1974reg. muži 250,5 
13.Janeček Roman1996reg. muži 250,5 
14.Polauf Jiří1955reg. muži 275,5 
15.Kypr Lukáš1986nez.  
Orel Stará Bělá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejneš Jan1981reg. muži 151-200 
2.Röder Jiří1977reg. muži 151-200 
3.Šimko Tomáš1984reg. muži 151-200 
4.Režný Tomáš1971reg. muži 251-300 
5.Pražák Tomáš2002reg. muži 201-250N 
6.Řepka Miroslav1975reg. muži 251-300 
7.Kolačko Libor1968reg. muži 251-300 
8.Šustek Marek1988reg. muži 251-300 
9.Kobolka Dan2004reg. muži 251-300Hostování z Škola ping-pongu, z. s.
10.Kožušník Jiří1946reg. muži 251-300N 
11.Szarowski Daniel1965reg. muži 251-300N 
12.Hricenko Jan2007reg. muži 251-300NHostování z Škola ping-pongu, z. s.
13.Čajčík Michal1978reg. muži 301-350N 
14.Kratoš Adam1998nez.  
15.Pšenica Vladislav1948nez.  
16.Šlachta Kamil1963nez.  
17.Darin Kyryl1977nez. cizinec 
TJ Sokol Radvanice-Bartovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 125,5 
2.Kožušník Jiří1952reg. muži 175,5 
3.Neuvirth Jan1953reg. muži 175,5 
4.Hečko Jiří1958reg. muži 175,5 
5.Kubín Jaromír1947reg. muži 175,5 
6.Hrbáček Josef1960reg. muži 225,5 
7.Šustek Antonín1957reg. muži 225,5 
8.Kupec Rostislav1962reg. muži 275,5 
9.Krkoška Matyáš2004reg. muži 275,5 
10.Kučera Pavel1959reg. muži 275,5 
11.Menkina Bohuslav1933reg. muži 275,5 
12.Ogrodník Matěj2004reg. muži 275,5 
13.Pavlínek Ivo1934reg. muži 300,5 
14.Hřivnová Anežka2006reg. muži 307,5 
SK - SVINOV G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Henžel Miroslav1968reg. muži 101-150 
2.Vereš Bohumil1967reg. muži 101-150N 
3.Polášek Petr1963reg. muži 151-200 
4.Bartoš Václav1965reg. muži 151-200 
5.Cabiš Luděk1965reg. muži 151-200 
6.Skulina Bohumil1961reg. muži 201-250 
7.Kaštovský Petr1960reg. muži 201-250 
8.Beňuš Martin1957reg. muži 201-250 
9.Martinko Martin1963reg. muži 201-250N 
10.Chovancová Markéta1971reg. muži 251-300 
11.Hamrský Petr1954nez.  
12.Kozar Petr1966nez.  
13.Volný Jakub2007nez.  
14.Lysek Jakub2007nez.  
TJ Sokol Krásné Pole B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plhák Ondřej1968reg. muži 175.5 
2.Havrlant Tomáš1968reg. muži 225.5 
3.Černý Jiří1952reg. muži 225.5 
4.Seget Viktor1947reg. muži 225.5 
5.Prokop Radomír1969reg. muži 225.5 
6.Greško Martin1965reg. muži 225.5 
7.Herold Jiří1967reg. muži 225.5 
8.Herman Petr1956reg. muži 275.5 
9.Hlista Martin1980reg. muži 275.5 
10.Kozelský Vladimír1953reg. muži 275.5 
11.Kuchta Miroslav1969reg. muži 275.5 
12.Pandularis Jan1979reg. muži 275.5 
13.Plhák Jiří1943reg. muži 275.5 
14.Ulmann Roman1970reg. muži 275.5 
15.Vojkůvka Rostislav1970reg. muži 275.5 
16.Tomalová Jana1960reg. muži 307.5 
Městský přebor 4.třídy
TTC TJ Baník Rychvald
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Patoraj Miroslav1968reg. muži 201-250 
2.Jurdin Tomáš1972reg. muži 201-250 
3.Čáslava Petr1968reg. muži 251-300 
4.Crha Břetislav1958nez.  
5.Bolek Lubomír1953nez.  
6.Kaliničenko Roman1990nez.  
7.Krobot Ondřej1982nez.  
TJ Sokol Horní Lhota D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velký Dalibor1961reg. muži 225,5 
2.Kučera Jiří1964reg. muži 225,5 
3.Mrázek Zdeněk1959reg. muži 225,5 
4.Folwarczny Tobiáš2006reg. muži 225,5 
5.Hrbáč Dominik1997reg. muži 250,5 
6.Dostál Petr2003reg. muži 275,5 
7.Lazecký Karel1964reg. muži 275,5 
8.Válek Pavel1957reg. muži 275,5 
9.Faruzel Matyáš2005reg. muži 307,5 
10.Kupková Petra1989reg. muži 307,5 
11.Chrobák Rudolf1946nez.  
12.Hořín Viktor2007nez.  
13.Říman Lukáš2006nez.  
14.Vojtášek Matyáš2007nez.  
TJ B. Š.Mariánské Hory D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokojský Čestmír1949reg. muži 175,5 
2.Chaleplis Christos1955reg. muži 225,5 
3.Teichmann Pavel1952reg. muži 225,5 
4.Kludka Jiří1938reg. muži 225,5 
5.Makovička Vladimír1951reg. muži 275,5 
6.Hejtmánek Adolf1934reg. muži 300,5 
7.Zdobinský Zdeněk1952reg. muži 300,5 
8.Vyrva Miroslav1938reg. muži 300,5 
9.Janoušek Vojtěch1974nez.  
10.Kuchař Jiří1948nez.  
11.Rusňák Peter1951nez.  
SK Vřesina LT C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gronych Jiří1963reg. muži 225,5 
2.Břečka David1975reg. muži 225,5 
3.Cikryt Michal1980reg. muži 225,5 
4.Velký Ivo1966reg. muži 250,5 
5.Lotrek Kryštof1996reg. muži 250,5 
6.Pleva Jiří1954reg. muži 275,5 
7.Břečka Václav2006reg. muži 275,5 
8.Adámek Aleš1972reg. muži 275,5 
9.Dubnová Tereza2005reg. muži 275,5 
10.Kozelský Martin1975reg. muži 275,5 
11.Lotrek Radomil1960reg. muži 275,5 
12.Mentznerová Beáta1989reg. muži 275,5 
13.Paleta Petr1972reg. muži 275,5 
14.Skyba Radek1978reg. muži 275,5 
15.Ševěček Jiří1969reg. muži 300,5 
16.Řezníček Marcel1967reg. muži 300,5 
17.Duben Jiří2008reg. muži 307,5 
18.Lazar Jiří1978reg. muži 307,5 
19.Lazar Tomáš2006reg. muži 307,5 
20.Hora Antonín1962reg. muži 350,5 
21.Kozelský Štěpán2005reg. muži 350,5 
22.Skyba Petr1954reg. muži 350,5 
23.Heroldová Karolína2009reg. muži 350,5 
24.Jarolímová Mária1961nez.  
25.Kopeň Jiří1953nez.  
TJ Sokol Hrabůvka E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bittalová Kateřina1981reg. muži 225,5 
2.Moldřík Milan1946reg. muži 225,5 
3.Návrat Tomáš1983reg. muži 225,5 
4.Vavřač Petr1960reg. muži 225,5 
5.Teufel Reinhold1952reg. muži 225,5 
6.Brázdil Roman1965reg. muži 250,5 
7.Brumla David1974reg. muži 250,5 
8.Zavřelová Miroslava1951reg. muži 250,5 
9.Janeček Roman1996reg. muži 250,5 
10.Pilch Daniel2007reg. muži 275,5 
11.Plachý Lukáš2004reg. muži 275,5 
12.Polauf Jiří1955reg. muži 275,5 
13.Štefek Daniel2005reg. muži 300,5 
14.Vavrečka Jiří2006reg. muži 350,5 
15.Osvaldová Kateřina2004reg. muži 350,5 
16.Kypr Lukáš1986nez.  
17.Pařízková Kateřina1974nez.  
Orel Stará Bělá D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražák Tomáš2002reg. muži 201-250N 
2.Řepka Miroslav1975reg. muži 251-300 
3.Šustek Marek1988reg. muži 251-300 
4.Kobolka Dan2004reg. muži 251-300Hostování z Škola ping-pongu, z. s.
5.Kolačko Libor1968reg. muži 251-300 
6.Kožušník Jiří1946reg. muži 251-300N 
7.Szarowski Daniel1965reg. muži 251-300N 
8.Hricenko Jan2007reg. muži 251-300NHostování z Škola ping-pongu, z. s.
9.Čajčík Michal1978reg. muži 301-350N 
10.Kratoš Adam1998nez.  
11.Pšenica Vladislav1948nez.  
12.Šlachta Kamil1963nez.  
13.Darin Kyryl1977nez. cizinec 
TJ Sokol Výškovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drozd Alan1975reg. muži 151-200 
2.Knápek Vladimír1953reg. muži 201-250 
3.Lébl Zdeněk1954reg. muži 201-250 
4.Kokeš Martin1970reg. muži 201-250N 
5.Bala Jiří1950reg. muži 251-300 
6.Mroz Jaroslav1970nez.  
SSVČ Don Bosco C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štec Alexander2005reg. muži 201-250 
2.Pawlas Nikolas2006reg. muži 251-300 
3.Pawlas Leon2005reg. muži 251-300 
4.Srněnský Alan1973reg. muži 251-300 
5.Kotlár Robin2003reg. muži 251-300 
6.Czina Pavel2005reg. muži 251-300 
7.Štefela Jakub1988reg. muži 251-300 
8.Horváthová Eva2001reg. muži 301-350 
9.Štecová Miroslava2004reg. muži 301-350 
10.Baláž Jakub2008reg. muži 301-350N 
11.Miko David1996nez.  
12.Štecová Andrea2008nez.  
SK - SVINOV H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cabiš Luděk1965reg. muži 151-200 
2.Skulina Bohumil1961reg. muži 201-250 
3.Kaštovský Petr1960reg. muži 201-250 
4.Beňuš Martin1957reg. muži 201-250 
5.Martinko Martin1963reg. muži 201-250N 
6.Chovancová Markéta1971reg. muži 251-300 
7.Kozar Petr1966nez.  
8.Volný Jakub2007nez.  
9.Lysek Jakub2007nez.  
10.Hamrský Petr1954nez.  
TJ Sokol Krásné Pole C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Greško Martin1965reg. muži 225.5 
2.Herold Jiří1967reg. muži 225.5 
3.Prokop Radomír1969reg. muži 225.5 
4.Kozelský Vladimír1953reg. muži 275.5 
5.Kuchta Miroslav1969reg. muži 275.5 
6.Ulmann Roman1970reg. muži 275.5 
TJ Sokol Krásné Pole D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pandularis Jan1979reg. muži 275.5 
2.Hlista Martin1980reg. muži 275.5 
3.Herman Petr1956reg. muži 275.5 
4.Plhák Jiří1943reg. muži 275.5 
5.Vojkůvka Rostislav1970reg. muži 275.5 
6.Tomalová Jana1960reg. muži 307.5 
Ostrava Zábřeh
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křenek Lukáš1991reg. muži 151-200 
2.Levický Jakub1992reg. muži 201-250 
3.Štefek Martin2000reg. muži 201-250 
4.Vedmoch Michal1994reg. muži 201-250 
5.Fojtík Nikolas2003nez.  
6.Plátek Tomáš2001nez.  
7.Linka Vitězslav1984nez.  
Městský přebor 5.třídy
TTC ENFIREEX OSTRAVA C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupa Daniel1998reg. muži 101-150 
2.Bělík Petr1973reg. muži 101-150N 
3.Demek Matyáš1999nez.  
4.Jiřík Marek1987nez.  
5.Bělík Jonáš2011nez.  
6.Bodinger Tadeáš2004nez.  
7.Pápay Lukáš2010nez.  
8.Václavík Jiří2008nez.  
9.Borik Jan2007nez.  
10.Chalupa Dominik2006nez.  
11.Cigánek Adam2012nez.  
12.Richter Dominik2006nez.  
13.Sikora Radim2006nez.  
TJ Sokol Horní Lhota E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbáč Dominik1997reg. muži 250,5 
2.Válek Pavel1957reg. muži 275,5 
3.Lazecký Karel1964reg. muži 275,5 
4.Dostál Petr2003reg. muži 275,5 
5.Kupková Petra1989reg. muži 307,5 
6.Faruzel Matyáš2005reg. muži 307,5 
7.Papayova Pavla1974nez.  
8.Chrobák Rudolf1946nez.  
9.Vojtášek Matyáš2007nez.  
10.Hořín Viktor2007nez.  
11.Říman Lukáš2006nez.  
12.Krátký Šimon2007nez.  
TJ Sokol Proskovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Vít1975reg. muži 200,5 
2.Knop Jakub2006reg. muži 275,5 
3.Vidlička Jan2007reg. muži 275,5 
4.Adámková Markéta2004reg. muži 275,5 
5.Kunz Lukáš2002reg. muži 300,5 
6.Pustková Karolína2006reg. muži 350,5 
7.Adámek Vojtěch1999nez.  
8.Kunz Michal1991nez.  
9.Urbánek David1971nez.  
SK Vřesina LT D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Aleš1972reg. muži 275,5 
2.Pleva Jiří1954reg. muži 275,5 
3.Paleta Petr1972reg. muži 275,5 
4.Mentznerová Beáta1989reg. muži 275,5 
5.Ševěček Jiří1969reg. muži 300,5 
6.Řezníček Marcel1967reg. muži 300,5 
7.Lazar Jiří1978reg. muži 307,5 
8.Lazar Tomáš2006reg. muži 307,5 
9.Hora Antonín1962reg. muži 350,5 
SK Vřesina LT E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skyba Radek1978reg. muži 275,5 
2.Břečka Václav2006reg. muži 275,5 
3.Dubnová Tereza2005reg. muži 275,5 
4.Kozelský Martin1975reg. muži 275,5 
5.Lotrek Radomil1960reg. muži 275,5 
6.Duben Jiří2008reg. muži 307,5 
7.Skyba Petr1954reg. muži 350,5 
8.Kozelský Štěpán2005reg. muži 350,5 
9.Heroldová Karolína2009reg. muži 350,5 
10.Jarolímová Mária1961nez.  
11.Kopeň Jiří1953nez.  
Orel Třebovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Broskevič Lumír1957kraj. muži 201-250 
2.Pajurek Josef1953reg. muži 201-250 
3.Trojek Ondřej2003reg. muži 201-250 
4.Zavadinka Ludevít1944reg. muži 201-250 
5.Dobřanský Václav ml.1966reg. muži 201-250N 
6.Štulík Michal1949reg. muži 251-300 
7.Sokol Jiří1941reg. muži 251-300 
8.Šimoňák Jindřich1956nez. muži  
9.Procházka Ondřej1982nez. muži  
TJ Sokol Hrabůvka F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Teufel Reinhold1952reg. muži 225,5 
2.Zavřelová Miroslava1951reg. muži 250,5 
3.Pilch Daniel2007reg. muži 275,5 
4.Plachý Lukáš2004reg. muži 275,5 
5.Tylšar Jan2003reg. muži 275,5 
6.Polauf Jiří1955reg. muži 275,5 
7.Štefek Daniel2005reg. muži 300,5 
8.Vavrečka Jiří2006reg. muži 350,5 
9.Osvaldová Kateřina2004reg. muži 350,5 
10.Kypr Lukáš1986nez.  
11.Pařízková Kateřina1974nez.  
12.Molin Tomáš2007nez.  
13.Vevjorka Jakub2006nez.  
14.Nguyen Van An2006nez.  
15.Válek Štěpán2005nez.  
16.Hájek Vít2009nez.  
Orel Stará Bělá E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolačko Libor1968reg. muži 251-300 
2.Szarowski Daniel1965reg. muži 251-300N 
3.Šlachta Kamil1963reg. muži 251-300N 
4.Kožušník Jiří1946reg. muži 251-300N 
5.Hricenko Jan2007reg. muži 251-300NHostování z Škola ping-pongu, z. s.
6.Čajčík Michal1978reg. muži 301-350N 
7.Kratoš Adam1998nez.  
8.Pšenica Vladislav1948nez.  
9.Darin Kyryl1977nez. cizinec 
TJ Sokol Radvanice-Bartovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín Jaromír1947reg. muži 175,5 
2.Hrbáček Josef1960reg. muži 225,5 
3.Šustek Antonín1957reg. muži 225,5 
4.Kupec Rostislav1962reg. muži 275,5 
5.Krkoška Matyáš2004reg. muži 275,5 
6.Kučera Pavel1959reg. muži 275,5 
7.Menkina Bohuslav1933reg. muži 275,5 
8.Ogrodník Matěj2004reg. muži 275,5 
9.Pavlínek Ivo1934reg. muži 300,5 
10.Hřivnová Anežka2006reg. muži 307,5 
11.Gregor Dominik2010nez.  
12.Tanistra Martin1963nez.  
SSVČ Don Bosco D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefela Jakub1988reg. muži 251-300 
2.Kotlár Robin2003reg. muži 251-300 
3.Czina Pavel2005reg. muži 251-300 
4.Horváthová Eva2001reg. muži 301-350 
5.Štecová Miroslava2004reg. muži 301-350 
6.Baláž Jakub2008reg. muži 301-350N 
7.Štecová Andrea2008nez.  
KST Zengrovka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Zdeněk1962reg. muži 275,5 
2.Řežáb Tomáš1963nez.  
3.Pelíšek Tomáš1970nez.  
4.Andrejko Jaroslav1961nez.  
5.Múdrik Matěj2001nez.  
6.Romba Petr1968nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy