Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RSST Přerov 1. třídy
TJ Spartak Milotice nad Bečvou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadaš Zdeněk1989reg. muži 31.-50. 
2.Trčálek Karel1988reg. muži 51.-100. 
3.Janovský Patrik1994reg. muži 101.-150. 
4.Kuchař Zdeněk1965reg. muži 101.-150. 
5.Bezděk David1994reg. muži 151.-200.N 
6.Ličman Tomáš1990reg. muži 201.-250. 
7.Holešovská Andrea1989nez. ženy  
8.Frydrych Václav1956nez. muži  
9.Frydrych Ondřej1986nez. muži  
10.Dorazil Ondřej1995nez. muži  
KST Hlinsko, z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikl Michal1972reg. muži 51.-100. 
2.Beránek Petr1970reg. muži 51.-100. 
3.Šebesta Dušan1976reg. muži 51.-100. 
4.Mika Jiří1959reg. muži 101.-150. 
5.Matýs Tomáš1978reg. muži 101.-150. 
6.Šromota Josef1971reg. muži 151.-200. 
7.Zlámal Vladimír ml.1978reg. muži 151.-200. 
8.Dorňák Antonín1965reg. muži 201.-250. 
9.Machač Radek1967reg. muži 201.-250. 
10.Skopalík Jan1978reg. muži 201.-250. 
11.Zlámal Vladimír st.1956reg. muži 251.-300. 
12.Šromota Petr1997reg. muži 251.-300. 
13.Přikryl Filip2007reg. muži 251.-300. 
14.Zlámal Adam2004reg. muži 251.-300. 
15.Skopalík Marek2009reg. muži 301.-305. 
16.Skopalík Jan ml.2007reg. muži 301.-305.N 
17.Linhart Filip2008reg. muži nezařen 
18.Peška Dan2008reg. muži nezařezen 
TJ Sigma Cidemat Hranice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Zdeněk1954reg. muži 51-100 
2.Březík Lukáš1980reg. muži 51-100 
3.Zobaník Jaroslav1951reg. muži 51-100 
4.Paus Aleš1978reg. muži 101-150 
5.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 101-150 
6.Kaspar Michal2001reg. muži 101-150 
7.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
8.Zavadil Dominik2001reg. muži 151-200 
9.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 151-200 
10.Vitoul Pavel1967reg. muži 151-200N 
11.Staviař Jiří1970reg. muži 151-200N 
12.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 151-200 
13.Němeček Ladislav1948reg. muži 151-200 
14.Kozák Ivan1969reg. muži 201-250N 
15.Poštulka Ivo1989reg. muži 301-345 
TJ Sokol Dolní Újezd A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viliš Tomáš1990reg. muži 31-50 
2.Mazal Petr1973reg. muži 31-50 
3.Dorňák Radek1975reg. muži 51-100 
4.Hnilica Jaromír1959reg. mži 51-100 
5.Kotlán Miroslav ml.1989reg. muži 51-100 
6.Suchý Ondřej st.1955reg. muži 101-150 
7.Anděl Pavel1966reg. muži 101-150 
8.Šeda Pavel1965reg. muži 101-150 
9.Kolek Jan1965reg. muži 101-150 
10.Holík Ctirad1960reg. mži 101-150 
11.Viliš Libor1964reg. mži 101-150N 
12.Zábranský Marek1981reg. muži 151-200 
TJ Chropyně "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Radim2002kraj. muži 201-231N 
2.Ocknecht Jiří1975kraj. muži 201-231N 
3.Konečný Roman1973kraj. muži 201-231N 
4.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 51-100N 
5.Křižan Jakub2001kraj. muži 201-231 
6.Brandejs Lukáš1990reg. muži 151-200 
7.Zawadski Michael1991reg. muži 201-250N 
8.Ištvánek Dalibor1947nez.  
9.Krejčíř Jiří1960nez.  
10.Sigmundová Julie1998nez.  
11.Doseděl František1948nez.  
12.Novotný Michal2007nez.  
13.Bíbr Karel ml.2007nez.  
14.Baďura Jiří1998nez.  
TJ Sokol Kojetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pištělák Martin1981reg. muži 51-100 
2.Zítka Tomáš1977reg. muži 51-100 
3.Dujava Peter1968reg. muži 101-150 
4.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
5.Vrtěl Luděk1954reg. muži 101-150 
6.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
7.Michálek Antonín1976reg. muži 151-200 
8.Zedníček Martin1970reg. muži 151-200 
9.Včeláková Stanislava1993reg. ženy 151-200 
10.Svobodník Miroslav1961reg. muži 201-250 
11.Chrastina Jiří1972nez. muži  
12.Frydrych Rudolf1943nez. muži  
TJ Sokol Tovačov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nohejl Tomáš1974kraj. muži 151.-200.N 
2.Vojtašek Miroslav1969kraj. muži 201.-231. 
3.Malec Jan1978reg. muži 51.-100. 
4.Půr Martin1999reg. muži 51.-100. 
5.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 101.-150. 
6.Macháček Pavel1973reg. muži 101.-150.N 
7.Polčák Pavel1958reg. muži 101.-150. 
8.Smolka Marek1999reg. muži 151.-200. 
9.Lexmann Lubomír1955reg. muži 151.-200. 
10.Frehar Jiří1949reg. muži 201.-250. 
11.Urbanec Radek1980reg. muži 201.-250. 
12.Vilém Vilém1967nez. muži  
TJ Sokol Jezernice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclík Václav1976reg. muži 31-50 
2.Grygar Lukáš1991reg. muži 51-100 
3.Pešan Rudolf1947reg. muži 51-100 
4.Horák Jiří1961reg. muži 101-150 
5.Kubáč Jaroslav1967reg. muži 101-150 
6.Frankovič Jaroslav1954reg. muži 151-200 
7.Baco Lukáš1991reg. muži 151-200cizinec 
8.Hubáček Vladimír1973reg. muži 151-200 
9.Kotlán Miroslav1960reg. muži 151-200 
10.Dohnal Radovan1960reg. muži 201-250 
TJ Sokol Opatovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skříček Pavel1951reg. muži 31 - 50 
2.Kádě Petr1999reg. muži 51 - 100 
3.Zamazal Zdeněk1982reg. muži 51 - 100 
4.Ovčáčík Zdeněk1978reg. muži 51 - 100 
5.Frydrych Radomír1967reg. muži 51 - 100 
6.Slezák Radek1973reg. muži 101 - 150 
7.Hradil Bedřich1988reg. muži 151 - 200 
8.Káďe Ladislav1946reg. muži 151 - 200 
9.Wroblowský Michal1979reg. muži 151 - 200 
10.Dornica Miroslav1957reg. muži 201 - 250 
11.Zamazal Lubomír1955reg. muži 151 - 200 
12.Hostaša Jaroslav1963reg. muži 201 - 250 
TJ Sokol Loučka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hostášek Aleš1997reg. muži 51-100 
2.Král Pavel1969reg. muži 51-100 
3.Králová Lucie1998reg. muži 51-100 
4.Kuruc Dalibor1964reg. muži 51-100 
5.Macháč Jaromír1966reg. muži 101-150 
6.Kuruc Michal1989reg. muži 101-150 
7.Bluma Jindřich1955reg. muži 151-200 
8.Sieklík Jaroslav1969reg. muži 151-200 
9.Kubica Peter1971reg. muži N 
10.Pavlík Jiří1967reg. muži N 
11.Hostášek Pavel1976reg. muži 251-300 
TJ Sokol Dřevohostice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Jan1975reg. muži 31-50 
2.Valenta Ivo1966reg. muži 31-50 
3.Cigánek Josef1959reg. muži 51-100 
4.Srovnal Josef1960reg. muži 51-100 
5.Vašina Jiří1971reg. muži 101-150 
6.Jakubál Karel1955reg. muži N 
7.Tománek Petr1962reg. muži N 
TJ Sokol Buk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutný Pavel1970kraj. muži 71-100 
2.Vaculík Roman1978kraj. muži 101-150 
3.Koňařík Martin1973reg. muži 51-100 
4.Zavřel Josef st.1953reg. muži 51-100 
5.Sedlák Miroslav1964reg. muži 101-150 
6.Nevřiva Kamil1973reg. muži 101-150 
7.Kojecký Tomáš1973reg. muži 201-250 
8.Hejduková Martina2001reg. muži 251-300 
9.Dorazil Václav1985nez.  
RSST Přerov 2. třídy
TJ Sokol Čekyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kundrát Ladislav1960reg. muži 51-100 
2.Cagášek Pavel1960reg. muži 51-100 
3.Kvítek Karel1958reg. muži 101-150 
4.Štengl Libor1973reg. muži 151-200 
5.Horák Vlastimil1973reg. muži 151-200 
6.Spáčil Martin1974reg. muži 201-250 
7.Strnadel Viktor1989reg. muži 201-250 
8.Hrabica Zdeněk1973nez. muži  
9.Mráček Jaromír1958reg. muži 251-300 
10.Špaček Josef1949reg. muži 251-300 
ST Rajnochovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdoš Vladan1969reg. muži 51-100 
2.Sedláček Jaroslav1968reg. muži 101-150 
3.Strapek Tomáš1975reg. muži 101-150 
4.Blabla Vojtěch1968reg. muži 151-200 
5.Švarc Jiří1983reg. muži 201-250 
6.Blažek Martin1976reg. muži 201-250 
7.Chromčák Luboš1966reg. muži 251-300 
8.Frkal Miroslav1973reg. muži 251-300 
9.Fojtík Jiří1986reg. muži N 
Stolní tenis klub Komárno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Simandl Marek1978reg. muži 101-150 
2.Šindelek Jiří st.1967reg. muži 101-150 
3.Šindelek Josef1966reg. muži 151-200 
4.Šurin Jan1999reg. muži 151-200 
5.Šindelek Jiří ml.1991reg. muži 201-250 
6.Orság Jaromír1979reg. muži 201-250 
7.Šindelek Roman1961reg. muži 201-250 
8.Šurin Tomáš2001reg. muži 251-300 
9.Kývala Tomáš2001reg. muži 301-305 
SDH Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sehnal Zdeněk1965reg. muži 101-150 
2.Petřvalský Roman1978reg. muži 101-150 
3.Zámorský Josef1969reg. muži 151-200 
4.Šandl Jaromír1984reg. muži 201-250 
5.Jiřík Pavel1984reg. muži 201-250 
6.Hradilík Miroslav1993reg. muži 201-250 
7.Říha František1955reg. muži 201-250 
8.Stibořík Petr1980reg. muži 251-300 
9.Jiřík František1960reg. muži 251-300 
10.Hlaváč František1949nez. muži  
11.Urbášek Petr1977nez. muži  
SDH Špičky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andrš Jakub1978reg. muži 51-100 
2.Trousil Martin1969reg. muži 101-150 
3.Boháč Petr1986reg. muži 151-200 
4.Frkal Tomáš1976reg. muži 201-250 
5.Voldán Josef1957reg. muži 151-200 
6.Voldán Michal1982reg. muži 251-300 
7.Rozkydal Jan1976reg. muži 251-300 
8.Hlaváčková Eva1988reg. muži 251-300 
9.Šíbal Jan1976reg. muži 251-300 
10.Beran Pavel1984reg. muži 251-300 
11.Šíbal Marek2005reg. muži nez.muži 
12.Trousil Ondřej2007reg. muži nez.muži 
13.Navrátil Kryštof2007reg. muži nez.muži 
14.Navrátil Lukáš2005reg. muži nez.muži 
TJ Sigma Cidemat Hranice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 101-150 
2.Kaspar Michal2001reg. muži 101-150 
3.Zavadil Dominik2001reg. muži 151-200 
4.Němeček Ladislav1948reg. muži 151-200 
5.Vitoul Pavel1967reg. muži 151-200N 
6.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 151-200 
7.Staviař Jiří1970reg. muži 151-200N 
8.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 151-200 
9.Kozák Ivan1969reg. muži 201-250N 
10.Poštulka Ivo1989reg. muži 301-345 
TJ Sokol Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strohalm Zdeněk1962reg. muži 51-100 
2.Kužílek Tomáš1969reg. muži 51-100 
3.Bouchal Jaroslav1974reg. muži 101-150 
4.Hrabal Pavel1956reg. muži 101-150 
5.Olivík Martin1975reg. muži 151-200 
6.Rozkošný Filip1999reg. muži 151-200 
7.Stejskal Pavel1978reg. muži 201-250 
8.Fryštacký Miroslav1969reg. muži 201-250 
9.Rozkošný Martin1974reg. muži 201-250 
10.Fryštacký Ondřej1994reg. muži 201-250 
TJ Sokol Dolní Újezd B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotlán Miroslav ml.1989reg. muži 51-100 
2.Suchý Ondřej st.1955reg. muži 101-150 
3.Šeda Pavel1965reg. muži 101-150 
4.Anděl Pavel1966reg. muži 101-150 
5.Holík Ctirad1960reg. mži 101-150 
6.Kolek Jan1965reg. muži 101-150 
7.Viliš Libor1964reg. mži 101-150N 
8.Ház Stanislav1972reg. muži 151-200 
9.Zábranský Marek1981reg. muži 151-200 
10.Ház Martin1973reg. muži 151-200 
11.Suchý Ondřej ml.1978reg. muži 151-200 
12.Skopal Jaromír1972reg. muži 201-250 
13.Ház Jaroslav2000reg. muži 201-250 
14.Rýček Eduard1964reg. muži 201-250 
15.Pacáček Dominik1999reg. muži 201-250 
16.Házová Katarína1974reg. muži 201-250 
17.Pecha Radek1977reg. muži 251-300 
18.Šebesta Tomáš1965reg. muži 251-300 
19.Hostášek Jakub1977reg. muži 251-300 
20.Turbek Ondřej1977reg. muži 301-305 
21.Házová Tereza2002reg. muži 301-305 
TJ Sokol Kojetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrtěl Luděk1954reg. muži 101-150 
2.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
3.Michálek Antonín1976reg. muži 151-200 
4.Zedníček Martin1970reg. muži 151-200 
5.Včeláková Stanislava1993reg. ženy 151-200 
6.Svobodník Miroslav1961reg. muži 201-250 
7.Frydrych Rudolf1943nez. muži  
8.Svoboda David2008nez. nži  
9.Jelínek Jakub2007nez. sži  
TJ Sokol Opatovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrych Radomír1967reg. muži 51 - 100 
2.Slezák Radek1973reg. muži 101 - 150 
3.Hradil Bedřich1988reg. muži 151 - 200 
4.Káďe Ladislav1946reg. muži 151 - 200 
5.Zamazal Lubomír1955reg. muži 151 - 200 
6.Wroblowský Michal1979reg. muži 151 - 200 
7.Dornica Miroslav1957reg. muži 201 - 250 
8.Hostaša Jaroslav1963reg. muži 201 - 250 
9.Tomek Lumír1962reg. muži 201 - 250 
SK Přerov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šoc Milan1980kraj. muži 31-50 
2.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 51-70N 
3.Krudenc Martin1975kraj. muži 151-200 N 
4.Kubík David1981reg. muži 51-100 
5.Holub Oto1962reg. muži 51-100 
6.Cápík Antonín1972reg. muži 51-100 
7.Dvouletý Dan1977reg. muži 101-150 
8.Čada Hynek1999reg. muži 101-150 
9.Zachrla Radim1979reg. muži 101-150 
10.Gerhát Michal1997reg. muži 101-150 
11.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101-150 
12.Kyrych Pavel1977reg. muži 151-200 
13.Severa Milan2006reg. muži 201-250N 
TJ Sokol Jezernice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubáč Jaroslav1967reg. muži 101-150 
2.Frankovič Jaroslav1954reg. muži 151-200 
3.Baco Lukáš1991reg. muži 151-200cizinec 
4.Hubáček Vladimír1973reg. muži 151-200 
5.Kotlán Miroslav1960reg. muži 151-200 
6.Dohnal Radovan1960reg. muži 201-250 
7.Zenáhla Petr1973nez. muži  
RSST Přerov 3. třídy
TJ Hustopeče nad Bečvou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozelský Marek1972reg. muži 101-150 
2.Těšický Petr st.1968reg. muži 101-150 
3.Dorazil Stanislav1965reg. muži 151-200 
4.Dorazil Jiří1965reg. muži 151-200 
5.Jurák Zdeněk1960reg. muži 151-200 
6.Kollár Ladislav1997reg. muži 201-250 
7.Pavlištík Josef1991nez. muži  
8.Pavlištík Arnošt1963nez. muži  
9.Dorazilová Jana1968nez. ženy  
TJ Sokol Čekyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Vlastimil1973reg. muži 151-200 
2.Spáčil Martin1974reg. muži 201-250 
3.Strnadel Viktor1989reg. muži 201-250 
4.Hrabica Zdeněk1973nez. muži  
5.Mráček Jaromír1958reg. muži 251-300 
6.Špaček Josef1949reg. muži 251-300 
KST Hlinsko, z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matýs Tomáš1978reg. muži 101.-150. 
2.Šromota Josef1971reg. muži 151.-200. 
3.Zlámal Vladimír ml.1978reg. muži 151.-200. 
4.Dorňák Antonín1965reg. muži 201.-250. 
5.Machač Radek1967reg. muži 201.-250. 
6.Skopalík Jan1978reg. muži 201.-250. 
7.Zlámal Vladimír st.1956reg. muži 251.-300. 
8.Šromota Petr1997reg. muži 251.-300. 
9.Přikryl Filip2007reg. muži 251.-300. 
10.Zlámal Adam2004reg. muži 251.-300. 
11.Skopalík Marek2009reg. muži 301.-305. 
12.Skopalík Jan ml.2007reg. muži 301.-305.N 
13.Linhart Filip2008reg. muži nezařen 
14.Peška Dan2008reg. muži nezařezen 
TJ Sigma Cidemat Hranice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
2.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 151-200 
3.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 151-200 
4.Vitoul Pavel1967reg. muži 151-200N 
5.Staviař Jiří1970reg. muži 151-200N 
6.Kozák Ivan1969reg. muži 201-250N 
7.Poštulka Ivo1989reg. muži 301-345 
8.Pospíchal Radek1962nez. muži  
9.Sigmundová Veronika1986nez.  
10.Janíček Miroslav1992nez.  
11.Stuchlík Pavel1978nez.  
TJ Sokol Osek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olivík Martin1975reg. muži 151-200 
2.Rozkošný Filip1999reg. muži 151-200 
3.Stejskal Pavel1978reg. muži 201-250 
4.Fryštacký Miroslav1969reg. muži 201-250 
5.Rozkošný Martin1974reg. muži 201-250 
6.Fryštacký Ondřej1994reg. muži 201-250 
TJ Sokol Dolní Újezd C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolek Jan1965reg. muži 101-150 
2.Holík Ctirad1960reg. mži 101-150 
3.Viliš Libor1964reg. muži 101-150N 
4.Zábranský Marek1981reg. muži 151-200 
5.Ház Stanislav1972reg. muži 151-200 
6.Ház Martin1973reg. muži 151-200 
7.Suchý Ondřej ml.1978reg. muži 151-200 
8.Skopal Jaromír1972reg. muži 201-250 
9.Ház Jaroslav2000reg. muži 201-250 
10.Rýček Eduard1964reg. muži 201-250 
11.Pacáček Dominik1999reg. muži 201-250 
12.Házová Katarína1974reg. muži 201-250 
13.Pecha Radek1977reg. muži 251-300 
14.Šebesta Tomáš1965reg. muži 251-300 
15.Hostášek Jakub1977reg. muži 251-300 
16.Turbek Ondřej1977reg. muži 301-305 
17.Házová Tereza2002reg. muži 301-305 
TJ Chropyně "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křižan Jakub2001kraj. muži 201-231 
2.Brandejs Lukáš1990reg. muži 151-200 
3.Zawadski Michael1991reg. muži 201-250N 
4.Ištvánek Dalibor1947nez.  
5.Krejčíř Jiří1960nez.  
6.Sigmundová Julie1998nez.  
7.Doseděl František1948nez.  
8.Novotný Michal2007nez.  
9.Bíbr Karel ml.2007nez.  
10.Baďura Jiří1998nez.  
TJ Sokol Loučka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháč Jaromír1966reg. muži 101-150 
2.Kuruc Michal1989reg. muži 101-150 
3.Bluma Jindřich1955reg. muži 151-200 
4.Sieklík Jaroslav1969reg. muži 151-200 
5.Pavlík Jiří1967reg. muži N 
6.Hostášek Pavel1976reg. muži 251-300 
7.Kubica Peter1971reg. muži N 
SK Přerov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Oto1962reg. muži 51-100 
2.Cápík Antonín1972reg. muži 51-100 
3.Dvouletý Dan1977reg. muži 101-150 
4.Zachrla Radim1979reg. muži 101-150 
5.Čada Hynek1999reg. muži 101-150 
6.Gerhát Michal1997reg. muži 101-150 
7.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101-150 
8.Kyrych Pavel1977reg. muži 151-200 
9.Dvořáková Eva1979reg. muži 201-250 
10.Trunečka Milan1973reg. muži 201-250N 
11.Kajnar Milan1984reg. muži 251-300 
12.Červinka Lukáš2002nez. muži  
13.Šikl Richard2002nez. muži  
Stolní tenis Radkovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašina Roman1973reg. muži 101-150 
2.Procházka Luděk1978reg. muži 151-200 
3.Kratochvíl Tomáš1987reg. muži 201-250 
4.Zela Milan1981reg. muži 301-305 
5.Ondruška Ivo1960reg. muži 251-300 
6.Olivík Marek2006nez. sži  
7.Šimák Jiří1958nez. muži  
TJ Sokol Černotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nehyba Petr1971reg. muži 101-150 
2.Hynčica Petr1970reg. muži 151-200 
3.Vacek Michal1976reg. muži 151-200 
4.Vašek Michal1975reg. muži 201-250 
5.Novák Marek1969reg. muži 201-250 
6.Sehnalíková Nikol2000reg. muži 251-300 
7.Mynařík Antonín1957reg. muži 251-300 
8.Hon Jiří1965reg. muži 251-300 
9.Pernický Marek1973reg. muži 251-300N 
10.Oblouk Josef1955reg. muži 251-300N 
11.Jiříček Antonín2000reg. muži N 
12.Nedělka Aleš1976reg. muži N 
13.Nehyba Jan1996reg. muži N 
14.Svák Vladimír1989reg. muži N 
TJ Sokol Brodek u Přerova
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Josef1948reg. muži 151-200 
2.Zelenka Václav1957reg. muži 151-200 
3.Navrátil Ladislav1961reg. muži 151-200 
4.Přivřel Zdeněk1957nez. muži  
5.Vaculka Vratislav1963reg. muži 201-250 
6.Školoud Miroslav1973nez. muži  
7.Koutný Radovan1968nez. muži  
8.František Stanislav1955nez. muži  
RSST Přerov 4. třídy
ST Rajnochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Jiří1983reg. muži 201-250 
2.Blažek Martin1976reg. muži 201-250 
3.Chromčák Luboš1966reg. muži 251-300 
4.Frkal Miroslav1973reg. muži 251-300 
5.Fojtík Jiří1986reg. muži N 
Stolní tenis klub Komárno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelek Jiří ml.1991reg. muži 201-250 
2.Orság Jaromír1979reg. muži 201-250 
3.Šindelek Roman1961reg. muži 201-250 
4.Šurin Tomáš2001reg. muži 251-300 
5.Kývala Tomáš2001reg. muži 301-305 
6.Vašík Ladislav1959reg. muži N 
SDH Lhota B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiřík Pavel1984reg. muži 201-250 
2.Hradilík Miroslav1993reg. muži 201-250 
3.Říha František1955reg. muži 201-250 
4.Stibořík Petr1980reg. muži 251-300 
5.Jiřík František1960reg. muži 251-300 
6.Hlaváč František1949nez. muži  
7.Hlaváč Jakub1948nez. muži  
8.Urbášek Petr1977nez. muži  
Sportovní klub Rakov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašláň Vladimír1973reg. muži 151.-200 
2.Kotas Jiří1978reg. muži 201.-250 
3.Dittrich Marcel1971reg. muži 251.-300 
4.Zlámal Radim1973reg. muži 251.-300 
5.Horáček Miroslav1974reg. muži 251.-300 
6.Hradil Antonín1949nez.  
7.Řehák Jiří1976nez.  
8.Ludka Jan1993nez.  
9.Gába Jaromír1957nez.  
ST Hradčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyselák Tomáš1994reg. muži 101-150 
2.Kyselák Jan1989reg. muži 151-200 
3.Němec Drahomír1955reg. muži 201-250 
4.Vaculík Břetislav1952reg. muži 201-250 
5.Kovář Karel1937reg. muži 201-250 
6.Lehnfeld Miroslav1950reg. muži 251-300 
7.Végh Jakub1996nez. muži  
Střelecký klub Polom A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Jiří1948reg. muži 101.-150. 
2.Koubek Miroslav1994reg. muži 151.-200. 
3.Kuchař Ivan1964reg. muži 151.-200. 
4.Dočkálek Antonín1952reg. muži 251.-300. 
5.Pivoňka Martin1969reg. muži 201-250 
6.Hunka Richard1977reg. muži 251-300 
7.Malcher Jaroslav1970reg. muži 251-300 
8.Červený Martin1973reg. muži 251-300 
9.Hanzelka Radim1984reg. muži 251-300 
10.Šrámek Roman1973reg. muži 251-300 
11.Šíra Miroslav1953nez. muži N 
KST Hlinsko, z.s. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machač Radek1967reg. muži 201.-250. 
2.Skopalík Jan1978reg. muži 201.-250. 
3.Zlámal Vladimír st.1956reg. muži 251.-300. 
4.Šromota Petr1997reg. muži 251.-300. 
5.Přikryl Filip2007reg. muži 251.-300. 
6.Zlámal Adam2004reg. muži 251.-300. 
7.Skopalík Marek2009reg. muži 301.-305. 
8.Skopalík Jan ml.2007reg. muži 301.-305.N 
9.Linhart Filip2008reg. muži nezařen 
10.Peška Dan2008reg. muži nezařezen 
TJ Sokol Dolní Újezd E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ház Stanislav1972reg. muži 151-200 
2.Házová Katarína1974reg. muži 201-250 
3.Pecha Radek1977reg. muži 251-300 
4.Šebesta Tomáš1965reg. muži 251-300 
5.Hostášek Jakub1977reg. muži 251-300 
6.Turbek Ondřej1977reg. muži 301-305 
7.Házová Tereza2002reg. muži 301-305 
TJ Sokol Dolní Újezd D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ház Martin1973reg. muži 151-200 
2.Suchý Ondřej ml.1978reg. muži 151-200 
3.Skopal Jaromír1972reg. muži 201-250 
4.Ház Jaroslav2000reg. muži 201-250 
5.Rýček Eduard1964reg. muži 201-250 
6.Pacáček Dominik1999reg. muži 201-250 
TJ Sokol Tovačov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 101.-150. 
2.Macháček Pavel1973reg. muži 101.-150.N 
3.Polčák Pavel1958reg. muži 101.-150. 
4.Smolka Marek1999reg. muži 151.-200. 
5.Lexmann Lubomír1955reg. muži 151.-200. 
6.Frehar Jiří1949reg. muži 201.-250. 
7.Urbanec Radek1980reg. muži 201.-250. 
8.Ligurský Alois1952nez. muži  
9.Mraček Stanislav1968nez. muži  
10.Sedlář Petr1990nez. muži  
TJ Sokol Opatovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zamazal Lubomír1955reg. muži 151 - 200 
2.Wroblowský Michal1979reg. muži 151 - 200 
3.Dornica Miroslav1957reg. muži 201 - 250 
4.Hostaša Jaroslav1963reg. muži 201 - 250 
5.Tomek Lumír1962reg. muži 201 - 250 
6.Hudeček Michal1997reg. muži Nezařazen 
TJ Sokol Černotín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Marek1969reg. muži 201-250 
2.Mynařík Antonín1957reg. muži 251-300 
3.Hon Jiří1965reg. muži 251-300 
4.Sehnalíková Nikol2000reg. muži 251-300 
5.Pernický Marek1973reg. muži 251-300N 
6.Oblouk Josef1955reg. muži 251-300N 
7.Svák Vladimír1989reg. muži N 
8.Jiříček Antonín2000reg. muži N 
9.Nedělka Aleš1976reg. muži N 
10.Nehyba Jan1996reg. muži N 
RSST Přerov 5. třídy
SDH Špičky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voldán Josef1957reg. muži 151-200 
2.Voldán Michal1982reg. muži 251-300 
3.Rozkydal Jan1976reg. muži 251-300 
4.Hlaváčková Eva1988reg. muži 251-300 
5.Šíbal Jan1976reg. muži 251-300 
6.Beran Pavel1984reg. muži 251-300 
7.Šíbal Marek2005reg. muži nez.muži 
8.Trousil Ondřej2007reg. muži nez.muži 
9.Navrátil Kryštof2007reg. muži nez.muži 
10.Navrátil Lukáš2005reg. muži nez.muži 
ST Hradčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Karel1937reg. muži 201-250 
2.Lehnfeld Miroslav1950reg. muži 251-300 
3.Blaha Igor1977nez. muži  
4.Sehnálková Lenka1974nez. muži  
5.Vaculík Jaroslav1978nez. muži  
6.Žákovský Libor1972nez. muži  
7.Skála Jiří1971nez. muži  
Střelecký klub Polom B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pivoňka Martin1969reg. muži 201-250 
2.Hunka Richard1977reg. muži 251-300 
3.Malcher Jaroslav1970reg. muži 251-300 
4.Červený Martin1973reg. muži 251-300 
5.Šrámek Roman1973reg. muži 251-300 
Střelecký klub Polom C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzelka Radim1984reg. muži 251-300 
2.Dostál Ivo1979reg. muži N 
3.Man Kamil1971reg. muži N 
4.Ungermann Zbyněk1983reg. muži N 
5.Kolář Pavel1967reg. muži N 
SK Všechovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Indruch Adam2002reg. muži 201-250 
2.Sedláček Jiří1983reg. muži 201-250 
3.Fryšák Roman1981reg. muži 201-250 
4.Ponížil Martin1991reg. muži 251-300 
5.Martin Tomáš1991reg. muži 251-300 
6.Huňka Martin1976reg. muži 251-300 
7.Zdražil David1979nez. muži  
8.Kopřiva Ondřej2002reg. muži nez 
SK Přerov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Hynek1999reg. muži 101-150 
2.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101-150 
3.Dvořáková Eva1979reg. muži 201-250 
4.Severa Milan2006reg. muži 201-250N 
5.Trunečka Milan1973reg. muži 201-250N 
6.Kajnar Milan1984reg. muži 251-300 
7.Severová Martina1975nez. muži  
8.Doušek Tomáš2007nez. muži  
9.Nadymáček František2008nez. muži  
10.Mikeš Aleš2008nez. muži  
11.Ďulák Michal2007nez. muži  
12.Skála Ondřej2009nez. muži  
13.Macíček Ondřej2004nez. muži  
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prečan Vít1972reg. muži 201 - 250 
2.Prokeš Jaroslav1962reg. muži 251 - 300 
3.Říhošek Josef1994reg. muži 251 - 300 
4.Hlaváčová Kateřina1976reg. muži 301 - 335 
5.Posinger Jiří1964reg. muži nez. muži 
6.Dvořáček Jiří1970reg. muži nez. muži 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy