Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I třídy.
TJ Sokol Vel. Losiny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Eduard st.1949reg. muži 31-40 
2.Bureš Vladimír1974reg. muži 51-70 
3.Bureš Adam1999reg. muži 51-70 
4.Cikryt Petr1958reg. muži 51-70 
5.Vaněk Miloš1982reg. muži 51-70 
6.Berka Jiří1975reg. muži 71-100 
7.Novotný Eduard ml.1980reg. muži 71-100 
8.Bureš Ondřej1996reg. muži 101-130 
9.Hájek Lubomír1955reg. muži 131-160 
10.Berka Martin2001reg. muži 161-200 
11.Hejtmánek Lukáš1979reg. muži 201-250 
TJ Sokol Štíty C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Jiří1964reg. muži 71.-100.N 
2.Jandejsek Martin ml.2000reg. muži 101.-130. 
3.Vicenec Rudolf1977reg. muži 101.-130. 
4.Kudláček Pavel1969reg. muži 131.-160. 
5.Kočnar Libor1958reg. muži 161.-200. 
6.Kocián Pavel1966reg. muži 161.-200. 
7.Haltmar Dominik2005reg. muži 201-250Hostování z TJ Sokol Jedlí, z.s.
8.Benda František1953reg. muži 251.-306. 
9.Mareš Jan2006reg. muži 251.-306. 
10.Purkert Tomáš2006reg. muži 251.-306. 
11.Kocián Jakub2006reg. muži 251.-306. 
12.Švéda Lukáš1979nez.  
13.Šula Radek1975nez.  
14.Minář Jan1999nez.  
TJ Sokol Bludov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srb Pavel1964kraj. muži 101-150N 
2.Blaťák Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
3.Falhar Radek1973reg. muži 41-50 
4.Nejedlý Jiří1960reg. muži 51-70 
5.Srb Marek1999reg. muži 131-160 
6.Hubáček Jaroslav1981reg. muži 131-160 
7.Sedláček Josef1950reg. muži 131-160N 
8.Blaťák Adam1998nez. muži  
TJ Sokol Bludov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Landa Josef1951reg. muži 51-70 
2.Ondráček František1976reg. muži 71-100 
3.Soural Stanislav1958reg. muži 71-100 
4.Pecháček Jiří1984reg. muži 101-130 
5.Huňat Miroslav1952reg. muži 101-130 
6.Konečný Stanislav1964reg. muži 101-130N 
7.Večeř Milan1951reg. muži 161-200N 
8.Skoumal Vítek2006reg. sži 1 
TJ Sokol Dol. Studénky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Miroslav1960reg. muži 51 - 70N 
2.Hvožďara Vlastimil1958reg. muži 71 - 100N 
3.Sieratowski Pavel1953reg. muži 71 - 100 
4.Provazník Pavel1985reg. muži 101 - 130 
5.Klimeš Jiří1947reg. muži 101 - 130 
6.Navrátil František1954reg. muži 131 - 160 
7.Klimeš Petr1975reg. muži 131 - 160 
8.Benda Hynek1952reg. muži 161 - 200 
9.Navrátil Kamil1978reg. muži 161 - 200 
10.Vavruša František1946reg. muži 201 - 250 
ST Šumvald-Břevenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berka Petr1979reg. muži 31-40 
2.Filip Otakar1958reg. muži 101-130 
3.Sedláček Jaromír1973reg. muži 101-130 
4.Hrivnák Vladimír1950reg. muži 101-130 
5.Surma Marek1966reg. muži 131-160 
6.Filip Tomáš1988reg. muži 131-160 
7.Křístek Miroslav1973reg. muži 161-200 
8.Konečný Leopold1963reg. muži 161-200 
9.Valuch Pavel1952reg. muži 201-250 
10.Šenk Zbyňek1960reg. muži 201-250 
11.Unzeitig Jiří1967reg. muži 201-250 
12.Kunst Jaroslav1949reg. muži 201-250 
13.Berka Jíří1951reg. muži 251-306 
14.Struhár Radek1968reg. muži nezařazení 
15.Zvoneček Miroslav1962reg. muži nezařazeni 
TJ Sokol Nový Malín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laščák Vladimír1958reg. muži 51-70 
2.Snášel Jiří1962reg. muži 71-100 
3.Mikeš Jan1953reg. muži 101-130 
4.Jelínek František1963reg. muži 131-160 
5.Matýsová Emilie1956reg. muži 101-130 
6.Svrčina David1976reg. muži 131-160 
7.Dokoupil Ivan1966reg. muži 131-160 
8.Zádrapa Stanislav1948kraj. muži 131-160 
9.Kašpar František1961reg. muži 161-200 
10.Plhal David1975reg. muži 161-200 
11.Drugda Aleš1998reg. muži 201-250 
TTC Mohelnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duchaň Stanislav1986reg. muži 12N 
2.Hojgr Stanislav1951reg. muži 51-70 
3.Májek Josef1968reg. muži 71-100 
4.Iša David1991reg. muži 101-130 
5.Olejník Petr1967reg. muži 131-160 
6.Kolář Radek2001reg. muži 161-200 
7.Slamkova Petra1985reg. ženy 201-250 
8.Strouhal Karel st.1942reg. muži 161-200N 
9.Ellner Michal1978reg. muži 201-250 
10.Bačevský Josef1948nez. muži  
11.Obr Jiří st.1940nez. muži  
12.Trenk Martin1992nez. muži  
13.Trenk Michal1992nez. muži  
14.Vaňourek Ladislav1964nez. muži  
15.Kolář Jan2005nez. dci  
16.Michna Marek2007nez. sži  
17.Nosek Šimon2007nez. sži  
18.Stejskal Tomáš2004nez. dci  
19.Slamka Daniel2010nez. nži  
20.Slamková Beata2010nez. nžy  
TJ Sokol Palonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valouch Jaroslav1963reg. muži 16 
2.Škrabal Václav1968reg. muži 30 
3.Valouch Zdeněk1959reg. muži 39 
4.Huličný Stanislav1965reg. muži nezařazen 
5.Mazánek Zdenek1962reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Jestřebí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straka Michal1975reg. muži 51-70 
2.Kubalík Jiří1971reg. muži 71-100 
3.Milek Libor1981reg. muži 71-100 
4.Solník Jan1991reg. muži 131-160 
5.Zittová Radomíra1962reg. ženy 131-160 
6.Bzdyl Josef1948reg. muži 161-200 
7.Daniel Jan nejml.2002reg. muži 201-250 
TJ Postřelmov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honemann Pavel1980kraj. muži 151.-200. 
2.Čecháček Radek1980reg. muži 18. 
3.Horký Roman1974reg. muži 51.-70. 
4.Vláčel Miroslav1961reg. muži 101.-130. 
5.Matějíček Josef1964reg. muži 101.-130. 
6.Zapletal Lubomír1964reg. muži 131.-160. 
7.Stejskal Kamil1975reg. muži 161.-200.N 
8.Sedláčková Jana1970reg. muži 201.-250. 
9.Šípová Miroslava1951reg. muži 201.-250. 
10.Kubíček Martin1973reg. muži 201.-250.N 
11.Stryková Iva1970reg. muži 251.-306. 
12.Kechrtová Lenka1984nez. muži  
TJ Sokol Jedlí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haltmar Luděk1973kraj. muži 151.-200. 
2.Krňávek Zdenek ml.1989kraj. muži 151.-200.N 
3.Polách Petr1957reg. muži 101.-130. 
4.Rýznar Jaromír1964reg. muži 161.-200. 
5.Haltmar Jan2001reg. muži 101.-130. 
6.Večeř Václav1954reg. muži 161.-200. 
7.Kubíček František1971reg. muži 161.-200. 
8.Haltmar Antonín ml.1972reg. muži 201.-250. 
9.Diviš Ondřej1970nez. muži  
10.Haltmar Antonín1949nez. muži  
Regionální přebor II třídy.
TJ Sokol Vel. Losiny B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Miloš1982reg. muži 51-70 
2.Berka Jiří1975reg. muži 71-100 
3.Novotný Eduard ml.1980reg. muži 71-100 
4.Hájek Lubomír1955reg. muži 131-160 
5.Bureš Ondřej1996reg. muži 101-130 
6.Berka Martin2001reg. muži 161-200 
7.Hejtmánek Lukáš1979reg. muži 201-250 
8.Janda František1948reg. muži 161-200N 
9.Žídek Marek1983reg. muži 251-306 
10.Šefraný Štěpán2007reg. muži 251-306 
11.Šefraný Lukáš1975reg. muži 251-306 
TJ Slavoj Loštice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Luděk1977reg. muži 101-130 
2.Valášek Petr1991reg. muži 131-160 
3.Matějček Jan1969reg. muži 161 - 200 
4.Grézl Luděk1965reg. muži 161 - 200 
5.Vařeka Jaroslav1946reg. muži 161 - 200 
6.Zatloukal Bohumil1963reg. muži 161 - 200 
7.Kacr Antonín1960reg. muži 201-250 
8.Grézl Jan1986reg. muži 201-250 
9.Valenta Ivan1975nez.  
10.Kubík Jan1962nez.  
11.Henner Jaroslav1956nez.  
TJ Sokol Leština A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděk Zdenek1971reg. muži 71-100 
2.Mrázek Petr1980reg. muži 101-130 
3.Körner Jiří1973reg. muži 131-160 
4.Balcarek Jiri1973reg. muži 161-200N 
5.Jedelský Luděk1967reg. muži 131-160 
6.Valouch Miroslav1960reg. muži 201-250 
7.Bém Zdeněk1953reg. muži 201-250 
8.Koppa Tomáš1987reg. muži 201-250 
9.Schubert Petr1966reg. muži 201-250 
10.Körnerová Monika1997reg. muži 251-306 
11.Skalický Vojtěch2000reg. muži 251-306N 
12.Dvorak Dvorak Jaroslav1966reg. muži 251-306N 
13.Bezděk Tomaš1973reg. muži nez 
14.Augustin Roman2005reg. muži nez 
TJ Sokol Štíty D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocián Pavel1966reg. muži 161.-200. 
2.Kočnar Libor1958reg. muži 161.-200. 
3.Haltmar Dominik2005reg. muži 201-250Hostování z TJ Sokol Jedlí, z.s.
4.Kocián Jakub2006reg. muži 251.-306. 
5.Mareš Jan2006reg. muži 251.-306. 
6.Purkert Tomáš2006reg. muži 251.-306. 
7.Benda František1953reg. muži 251.-306. 
8.Haltmarová Martina2008reg. mžy 19 
9.Koutná Klára2008reg. mžy 27 
10.Fabiánková Tereza2011reg. mžy 34 
11.Johnová Veronika2011reg. mžy 45 
12.Mareš Matěj2010reg. mži 73 
13.Pospíšilová Pavla2007reg. mžy 76 
14.Sasz Jiří1944nez.  
15.Bendová Martina2010nez.  
TJ Sokol Bludov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krátký Dalibor1971reg. muži 71-100 
2.Šupina Pavel1971reg. muži 71-100 
3.Huňat Miroslav1952reg. muži 101-130 
4.Srb Marek1999reg. muži 131-160 
5.Hubáček Jaroslav1981reg. muži 131-160 
6.Sedláček Josef1950reg. muži 131-160N 
7.Večeř Milan1951reg. muži 161-200N 
8.Konečný Stanislav1964reg. muži 101-130N 
9.Skoumal Vítek2006reg. sži 1 
10.Weiser Rostislav1963nez. muži  
ST Šumvald-Břevenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Surma Marek1966reg. muži 131-160 
2.Filip Tomáš1988reg. muži 131-160 
3.Křístek Miroslav1973reg. muži 161-200 
4.Konečný Leopold1963reg. muži 161-200 
5.Kunst Jaroslav1949reg. muži 201-250 
6.Šenk Zbyňek1960reg. muži 201-250 
7.Unzeitig Jiří1967reg. muži 201-250 
8.Valuch Pavel1952reg. muži 201-250 
9.Berka Jíří1951reg. muži 251-306 
10.Struhár Radek1968reg. muži nezařazení 
11.Zvoneček Miroslav1962reg. muži nezařazeni 
TJ Sokol Dubicko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langer Rudolf1959reg. muži 51-70 
2.Vidomus Michal1983reg. muži 71-100 
3.Sobotík Petr1980reg. muži 101-130 
4.Novotný Petr1977reg. muži 131-160 
5.Krmíček Marcel1972reg. muži 161-200 
6.Braný Milan1953reg. muži 131-160N 
KS Lišnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikula Dušan st.1975reg. muži 71-100 
2.Jelínek Martin1978reg. muži 101-130 
3.Mikula Dušan ml.1999reg. muži 101-130 
4.Michal Marek1973reg. muži 101-130 
5.Hegr Radek1975reg. muži 201-250 
6.Linhart Josef1975reg. muži 131-160 
7.Michal Vojtěch2002reg. muži 161-200 
8.Havlíček Josef1974reg. muži 161-200 
TJ Sokol Nov. Malín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matýsová Emilie1956reg. muži 101-130 
2.Svrčina David1976reg. muži 131-160 
3.Dokoupil Ivan1966reg. muži 131-160 
4.Zádrapa Stanislav1948kraj. muži 131-160 
5.Dus Jakub1999reg. muži 131-160 
6.Kašpar František1961reg. muži 161-200 
7.Plhal David1975reg. muži 161-200 
8.Schnaubeltová Dana1977reg. muži 201-250 
9.Drugda Aleš1998reg. muži 201-250 
10.Bačevský Drahomír1958reg. muži 201-250 
11.Dus Jaroslav1975reg. muži 201-250 
12.Stebnický Vladimír1977reg. muži 251-306 
TTC Úsov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fialek Jan1987reg. muži 131-160 
2.Iša Radek1989reg. muži 131-160 
3.Kondler Josef1959reg. muži 161-200 
4.Pospíšil Martin1991reg. muži 201-250 
5.Kočka Filip1977reg. muži 201-250 
6.Iša Ivan1965reg. muži 201-250 
7.Pavlík František1980reg. muži 201-250 
8.Hýbl Tomáš1998reg. muži 251-306 
9.Husárek Radim2003reg. muži 251-306 
10.Švihel Michal1982reg. muži 251-306 
11.Langer Milan1967reg. muži 251-306 
12.Nedvěd Jakub1980reg. muži 251-306 
KST Linhartice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Muselík Miroslav1962reg. muži 41-50 
2.Vymětal Libor1968reg. muži 71-100 
3.Coufal Jakub1990reg. muži 101-130 
4.Coufal Jiří1961reg. muži 101-130 
5.Holešovský Bohumil1939reg. muži 101-130 
6.Chladil Otto ml.2000reg. muži 161-200 
7.Kubálek Radek1972reg. muži 161-200 
8.Špaček Jaromír1955reg. muži 161-200 
9.Štrauch Richard1973reg. muži 161-200 
10.Pytlík Josef1947reg. muži 161-200 
11.Sádecký Miloš1968reg. muži 201-250 
12.Dolívka Jan1966reg. muži 201-250 
SK Kolšov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švesták Drahoslav1951kraj. muži 101-150 
2.Žák Milan1959kraj. muži 151-200 
3.Poisl Isidor1965kraj. muži 151-200 
4.Solařová Květoslava1949kraj. muži 201-230 
5.Dražný Alois1952kraj. muži 201-230 
6.Sitta František1949reg. muži 131-160N 
7.Balšánek František1969reg. muži 161-200 
8.Los Alois1958reg. muži 161-200 
9.Klimeš Zdenek1958reg. muži 161-200 
10.Hatala Milan1966reg. muži 161-200N 
11.Rabenseifner Pavel1974reg. muži 201-250 
12.Šíbl Martin1977reg. muži 251-306 
13.Bubeníček Matěj2007reg. muži 251-306 
14.Hatala Adam2006reg. muži 251-301 
15.Hecl Břetislav1961reg. muži 251-306 N 
16.Švesták Adam2008reg. muži 201-250 
17.Šmíd Tomáš2009reg. muži 251-301 
18.Švestáková Sandra2005reg. muži 201-250 
19.Kouřil Petr1984reg. muži N 
20.Barčík Tomáš2008reg. muži N 
21.Sapara Jakub2006reg. muži N 
22.Šíbl Jan2007reg. muži N 
23.Šíbl Václav2010reg. muži N 
24.Slezák Adam2010reg. muži N 
25.Peša Vlastimil1962reg. muži N 
26.Šmídová Tereza2011reg. muži N 
Regionální soutěž III třídy.
TJ Sokol Vel. Losiny C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Ondřej1996reg. muži 101-130 
2.Berka Martin2001reg. muži 161-200 
3.Janda František1948reg. muži 161-200N 
4.Hejtmánek Lukáš1979reg. muži 201-250 
5.Žídek Marek1983reg. muži 251-306 
6.Šefraný Štěpán2007reg. muži 251-306 
7.Šefraný Lukáš1975reg. muži 251-306 
8.Minařík Karel1970reg. muži 251-306 
9.Strnad Martin st.1976nez.  
TJ Slavoj Loštice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vařeka Jaroslav1946reg. muži 161 - 200 
2.Zatloukal Bohumil1963reg. muži 161 - 200 
3.Kacr Antonín1960reg. muži 201-250 
4.Grézl Jan1986reg. muži 201-250 
5.Kubík Jan1962nez.  
6.Valenta Ivan1975nez.  
7.Henner Jaroslav1956nez.  
TJ Libina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hauser Miroslav1971reg. muži A 
2.Hegr Ladislav1973reg. muži A 
3.Langmann Pavel1966reg. muži A 
4.Štěpán Zdeněk1971reg. muži A 
5.Kožoušek Karel1970reg. muži B 
6.Přecechtěl Jaroslav1965reg. muži B 
7.Vojáček Jaroslav1958reg. muži B 
8.Holoubek Jaromír1959reg. muži B 
9.Krepl Zdeněk1964reg. muži B 
10.Straka Roman1975reg. muži B 
11.Babutzký Jiří1968reg. muži B 
12.Čikl Pavel1993reg. muži B 
13.Mrlina Jiří1989nez. muži B 
TJ Sokol Dol. Studénky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimeš Jiří1947reg. muži 101 - 130 
2.Navrátil František1954reg. muži 131 - 160 
3.Klimeš Petr1975reg. muži 131 - 160 
4.Benda Hynek1952reg. muži 161 - 200 
5.Navrátil Kamil1978reg. muži 161 - 200 
6.Vavruša František1946reg. muži 201 - 250 
ST Šumvald-Břevenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenk Zbyňek1960reg. muži 201-250 
2.Kunst Jaroslav1949reg. muži 201-250 
3.Valuch Pavel1952reg. muži 201-250 
4.Unzeitig Jiří1967reg. muži 201-250 
5.Berka Jíří1951reg. muži 251-306 
6.Struhár Radek1968reg. muži nezařazení 
7.Zvoneček Miroslav1962reg. muži nezařazeni 
SCB Petrov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Pavel1980reg. muži 101-130 
2.Kymadze Roman1981reg. muži 130-160 
3.Šimek Jiří1956reg. muži 71-100 
4.Kobza Zdenek1965reg. muži 161-200 
5.Kymadze Miroslav1977reg. muži 201-250 
6.Kobzová Lenka1974reg. muži 251-306 
TJ Sokol Nov. Malín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dus Jakub1999reg. muži 131-160 
2.Plhal David1975reg. muži 161-200 
3.Schnaubeltová Dana1977reg. muži 201-250 
4.Drugda Aleš1998reg. muži 201-250 
5.Dus Jaroslav1975reg. muži 201-250 
6.Bačevský Drahomír1958reg. muži 201-250 
7.Urban Libor1968reg. muži 201-250 
8.Stebnický Vladimír1977reg. muži 251-306 
9.Drugda Robert1968kraj. muži 251-306 
10.Svrčina David ml.2007reg. mži 10 
KST Linhartice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holešovský Bohumil1939reg. muži 101-130 
2.Kubálek Radek1972reg. muži 161-200 
3.Špaček Jaromír1955reg. muži 161-200 
4.Pytlík Josef1947reg. muži 161-200 
5.Štrauch Richard1973reg. muži 161-200 
6.Chladil Otto ml.2000reg. muži 161-200 
7.Dolívka Jan1966reg. muži 201-250 
8.Barták Vladimír1947reg. muži 201-250 
9.Sádecký Miloš1968reg. muži 201-250 
10.Blažek David1993nez. muži  
11.Nárovec Petr1973nez. muži  
12.Blažek Josef1962nez. muži  
SK Kolšov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Jaroslav1963reg. muži 51-70N 
2.Sitta František1949reg. muži 131-160N 
3.Balšánek František1969reg. muži 161-200 
4.Klimeš Zdenek1958reg. muži 161-200 
5.Los Alois1958reg. muži 161-200 
6.Hatala Milan1966reg. muži 161-200N 
7.Rabenseifner Pavel1974reg. muži 201-250 
8.Hecl Břetislav1961reg. muži 251-306 N 
9.Šíbl Martin1977reg. muži 251-306 
10.Kouřil Petr1984reg. muži N 
11.Klimeš Zdenek1989reg. muži N 
KS Lišnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Josef1974reg. muži 161-200 
2.Linhart Josef1975reg. muži 131-160 
3.Michal Vojtěch2002reg. muži 161-200 
4.Hegr Radek1975reg. muži 201-250 
5.Papula Lukáš1995reg. muži 201-250 
6.Masopust Aleš1980reg. muži 201-250 
7.Nemec Jan1977reg. muži 251-306 
8.Zacpal Pavel1962reg. muži 251-306 
9.Novák Milan1957reg. muži 251-306 
10.Byvan Miloš1986reg. muži 251-306 
11.Vykydal Jan st.1975reg. muži 251-306 
12.Kopačik Pavol1963reg. muži 251-306 
13.Melcher Martin1993reg. muži 251-306 
14.Pivonka Libor1966reg. muži nezařazen v žebříčku 
15.Kopačik Peter1963reg. muži nezařazen v žebříčku 
16.Linhart Josef ml.2001reg. muži nezařazen v žebříčku 
17.Michal Karel1951reg. muži nezařazen v žebříčku 
18.Vykydal Jan ml.2007reg. sži nezařazen v žebříčku 
19.Vykydalová Adela2001reg. ženy nezařazen v žebříčku 
TJ Sokol Jedlí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haltmar Martin st.1974reg. muži 101.-130. 
2.Haltmar Jan2001reg. muži 101.-130. 
3.Večeř Václav1954reg. muži 161.-200. 
4.Kubíček František1971reg. muži 161.-200. 
5.Haltmar Antonín ml.1972reg. muži 201.-250. 
6.Diviš Ondřej1970nez. muži  
7.Haltmar Martin ml.1997nez. muži  
8.Diblíková Lenka1971nez. ženy  
9.Havelka Josef1970nez. muži  
10.Kubíček Jiří2007nez. sži  
11.Haltmar Antonín1949nez. muži  
Regionální soutěž IV třídy.
TJ Sokol Leština B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedelský Luděk1967reg. muži 131-160 
2.Valouch Miroslav1960reg. muži 201-250 
3.Bém Zdeněk1953reg. muži 201-250 
4.Koppa Tomáš1987reg. muži 201-250 
5.Schubert Petr1966reg. muži 201-250 
6.Körnerová Monika1997reg. muži 251-306 
7.Skalický Vojtěch2000reg. muži 251-306N 
8.Dvorak Dvorak Jaroslav1966reg. muži 251-306N 
9.Bezděk Tomaš1973reg. muži nez 
10.Augustin Roman2005reg. muži nez 
11.Horák Martin1991reg. muži nez 
TJ Dlouhomilov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Vít1994reg. muži 71-100 
2.Štelc Martin1990reg. muži 71-100 
3.Mynář Dušan1960reg. muži 161-200 
4.Šafář Jan1975reg. muži 201-250 
5.Mazurka Miroslav1955reg. muži 251-306 
6.Šafář Dan2008reg. mži 251-306 
7.Foltýnová Anna1997reg. ženy 1017,0 
8.Štelc Ondřej2006reg. sži 251-306 
9.Eib Kryštof2005nez. dci  
10.Körner Jan2006nez. sži  
11.Luňáček Libor1971nez. muži  
12.Šafářová Adéla2005nez. dky  
13.Štodt Jakub2008nez. mži  
14.Vitásek Jan2005nez. dci  
TTC Brníčko.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elgner Pavel1960reg. muži 201-250 
2.Kouřil Petr1977reg. muži 251-306 
3.Dvořák Pavel1972reg. muži 251-306 
4.Falat Tomáš1984reg. muži 251-306 
5.Knobloch Pavel1990reg. muži 251-306 
6.Soural Petr1988reg. muži 251-306 
7.Janů Petr1970reg. muži 251-306 
8.Podhajský Radek1978reg. muži 201-250N 
9.Matýs Ondřej1981reg. muži N 
10.Jordán Jiří1978reg. muži N 
11.Králík Jiří1992reg. muži N 
12.Dvořák Ondřej1992reg. muži N 
13.Kouřil Antonín1952reg. muži N 
TJ Sokol Nov. Malín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kašpar František1961reg. muži 161-200 
2.Bačevský Drahomír1958reg. muži 201-250 
3.Dus Jaroslav1975reg. muži 201-250 
4.Stebnický Vladimír1977reg. muži 251-306 
5.Urban Libor1968reg. muži 201-250 
6.Drugda Robert1968kraj. muži 251-306 
7.Žalio Marie1973reg. muži 251-306 
8.Kubíčková Pavlína1995reg. muži 251-306 
9.Bargelová Adrienne2003reg. muži 251-306 
10.Žalio Jana2003reg. muži 251-306 
11.Svrčina David ml.2007reg. mži 10 
12.Kargerová Tereza2009reg. mži 15 
TJ Sokol Nemile
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikeska Jaroslav st.1965reg. muži 4 
2.Vláčel Radoslav1964reg. muži 2 
3.Rattay Marek1975reg. muži 3 
4.Habiger Martin1989reg. muži 1 
5.Schwab Pavel1969reg. muži 5 
6.Skála Petr1973reg. muži 6 
7.Čapek Josef1985reg. muži 7 
TJ Sokol Lukavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velický Vladimír1965reg. muži 131-160 
2.Kratochvíl Václav1968reg. muži 161-200 
3.Daniel Petr1978reg. muži 201-250 
4.Školut Daniel1968reg. muži 251-306 
5.Žáková Daniela1973reg. muži 251-306 
6.Till Viktor1980nez. muži  
7.Gasparics Pavel1968nez. muži  
8.Nevrlý Jaroslav1987nez. muži  
9.Reindl Roman1976nez. muži  
10.Till Jan1981nez. muži  
TTC Mohelnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Petr1967reg. muži 131-160 
2.Strouhal Karel st.1942reg. muži 161-200N 
3.Obr Jiří st.1940nez. muži  
4.Bačevský Josef1948nez. muži  
5.Kolář Radek2001reg. muži 161-200 
6.Slamkova Petra1985reg. ženy 201-250 
7.Ellner Michal1978reg. muži 201-250 
8.Trenk Martin1992nez. muži  
9.Trenk Michal1992nez. muži  
10.Vaňourek Ladislav1964nez. muži  
11.Kolář Jan2005nez. dci  
12.Stejskal Tomáš2004nez. dci  
13.Michna Marek2007nez. sži  
14.Nosek Šimon2007nez. sži  
15.Slamka Daniel2010nez. nži  
16.Slamková Beata2010nez. nžy  
TJ Tatran Ruda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Milan1969reg. muži 161-200 
2.Kallas Zdeněk1981reg. muži 161-200 
3.Kašpar Ondřej1990reg. muži 161-200N 
4.Ščevík Martin1979reg. muži 201-250 
5.Kozák Ladislav1978reg. muži 201-250 
6.Šaj Petr2003reg. muži 201-250 
7.Diviš Petr2007reg. muži 201-250 
8.Bielik Milan1967reg. muži 251-306 
9.Uherka Jaroslav1983reg. muži 251-306 
10.Račák Jiří1994reg. muži 251-306N 
11.Poprach Tomáš1982nez. muži  
KST Boršov - Linhartice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chladil Otto ml.2000reg. muži 161-200 
2.Štrauch Richard1973reg. muži 161-200 
3.Sádecký Miloš1968reg. muži 201-250 
4.Dolívka Jan1966reg. muži 201-250 
5.Barták Vladimír1947reg. muži 201-250 
6.Šimášek Miroslav1956reg. muži 201-250 
7.Sekanina Antonín1958nez. muži  
8.Péč Roman1964nez. muži  
9.Nárovec Petr1973nez. muži  
10.Blažek David1993nez. muži  
11.Blažek Josef1962nez. muži  
KS Lišnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papula Lukáš1995reg. muži 201-250 
2.Masopust Aleš1980reg. muži 201-250 
3.Nemec Jan1977reg. muži 251-306 
4.Zacpal Pavel1962reg. muži 251-306 
5.Novák Milan1957reg. muži 251-306 
6.Byvan Miloš1986reg. muži 251-306 
7.Vykydal Jan st.1975reg. muži 251-306 
8.Kopačik Pavol1963reg. muži 251-306 
9.Melcher Martin1993reg. muži 251-306 
10.Kopačik Peter1963reg. muži nezařazen v žebříčku 
11.Linhart Josef ml.2001reg. muži nezařazen v žebříčku 
12.Michal Karel1951reg. muži nezařazen v žebříčku 
13.Pivonka Libor1966reg. muži nezařazen v žebříčku 
14.Vykydal Jan ml.2007reg. sži nezařazen v žebříčku 
15.Vykydalová Adela2001reg. ženy nezařazen v žebříčku 
TJ Postřelmov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Josef1964reg. muži 101.-130. 
2.Zapletal Lubomír1964reg. muži 131.-160. 
3.Stejskal Kamil1975reg. muži 161.-200.N 
4.Sedláčková Jana1970reg. muži 201.-250. 
5.Šípová Miroslava1951reg. muži 201.-250. 
6.Kubíček Martin1973reg. muži 201.-250.N 
7.Stryková Iva1970reg. muži 251.-306. 
8.Kechrtová Lenka1984nez. muži  
SK Kolšov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dražný Alois1952kraj. muži 201-230 
2.Rabenseifner Pavel1974reg. muži 201-250 
3.Švesták Adam2008reg. muži 201-250 
4.Švestáková Sandra2005reg. muži 201-250 
5.Šmíd Tomáš2009reg. muži 251-301 
6.Bubeníček Matěj2007reg. muži 251-306 
7.Hecl Břetislav1961reg. muži 251-306 N 
8.Šíbl Martin1977reg. muži 251-306 
9.Hatala Adam2006reg. muži 251-301 
10.Zavřrl Tomáš1974reg. muži N 
11.Zavřel Michal2010reg. muži N 
12.Barčík Tomáš2008reg. muži N 
Regionální soutěž V.
TJ Sokol Klopina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fuchs Jan1974reg. muži neevidován 
2.Král Ladislav1955reg. muži neevidován 
3.Neubauer Josef1967reg. muži neevidován 
4.Havlík Vlastimil1949reg. muži N 
5.Skoumal Jaroslav1987reg. muži neevidován 
6.Urbášek Miloš1963reg. muži neevidován 
TJ Sokol Vel. Losiny D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žídek Marek1983reg. muži 251-306 
2.Šefraný Štěpán2007reg. muži 251-306 
3.Šefraný Lukáš1975reg. muži 251-306 
4.Minařík Karel1970reg. muži 251-306 
5.Žejdlík Ondřej1998nez. muži  
6.Maňka Tomáš1993nez. muži  
7.Hilbert David1998nez.  
8.Vaněk Ondřej2006nez.  
9.Vaněk Dominik2010nez.  
TJ Sokol Štíty E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benda František1953reg. muži 251.-306. 
2.Purkert Tomáš2006reg. muži 251.-306. 
3.Haltmarová Martina2008reg. mžy 19 
4.Koutná Klára2008reg. mžy 27 
5.Fabiánková Tereza2011reg. mžy 34 
6.Johnová Veronika2011reg. mžy 45 
7.Mareš Matěj2010reg. mži 73 
8.Pospíšilová Pavla2007reg. mžy 76 
9.Lédlová Hana1980nez.  
10.Siman Iurii1960nez.  
TJ Libina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kožoušek Karel1970reg. muži B 
2.Přecechtěl Jaroslav1965reg. muži B 
3.Vojáček Jaroslav1958reg. muži B 
4.Krepl Zdeněk1964reg. muži B 
5.Holoubek Jaromír1959reg. muži B 
6.Straka Roman1975reg. muži B 
7.Čikl Pavel1993reg. muži B 
8.Mrlina Jiří1989nez. muži B 
9.Babutzký Jiří1968reg. muži B 
TJ Sokol Nový Malín F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Libor1968reg. muži 201-250 
2.Drugda Robert1968kraj. muži 251-306 
3.Bargelová Adrienne2003reg. muži 251-306 
4.Žalio Marie1973reg. muži 251-306 
5.Kubíčková Pavlína1995reg. muži 251-306 
6.Žalio Jana2003reg. muži 251-306 
7.Svrčina David ml.2007reg. mži 10 
8.Kargerová Tereza2009reg. mži 15 
9.Hašková Růžena1992nez. muži  
TJ Sokol Palonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nosek Miroslav1956reg. muži nezařazen 
2.Hrubý Roman1983reg. muži nezařezen 
3.Hrubý Radek1985reg. muži nezařazen 
4.Haic Vladimír1968reg. muži nezařazen 
5.Pobucký Vít1999reg. muži nezařazen 
6.Pacák Zdeněk1954reg. muži nezařazen 
TTC Úsov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hýbl Tomáš1998reg. muži 251-306 
2.Husárek Radim2003reg. muži 251-306 
3.Švihel Michal1982reg. muži 251-306 
4.Langer Milan1967reg. muži 251-306 
5.Nedvěd Jakub1980reg. muži 251-306 
6.Fröml Břetislav1946nez. muži N 
7.Husárek Josef1977nez. muži N 
TJ Tatran Ruda C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Diviš Petr2007reg. muži 201-250 
2.Kozák Ladislav1978reg. muži 201-250 
3.Račák Jiří1994reg. muži 251-306N 
4.Klimeš Dominik2007reg. muži N 
5.Bednář Otto2008nez. muži N 
6.Kubíček Vlastimil1976nez. muži N 
TJ Tatran Ruda B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šaj Petr2003reg. muži 201-250 
2.Pavelek Lukáš2001reg. muži 201-250 
3.Bielik Milan1967reg. muži 251-306 
4.Uherka Jaroslav1983reg. muži 251-306 
5.Rozman Vojtěch1957reg. muži 251-306 
6.Jureček Zdeněk1984nez. muži N 
KS Lišnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Milan1957reg. muži 251-306 
2.Byvan Miloš1986reg. muži 251-306 
3.Vykydal Jan st.1975reg. muži 251-306 
4.Kopačik Pavol1963reg. muži 251-306 
5.Melcher Martin1993reg. muži 251-306 
6.Kopačik Peter1963reg. muži nezařazen v žebříčku 
7.Linhart Josef ml.2001reg. muži nezařazen v žebříčku 
8.Michal Karel1951reg. muži nezařazen v žebříčku 
9.Pivonka Libor1966reg. muži nezařazen v žebříčku 
10.Vykydal Jan ml.2007reg. sži nezařazen v žebříčku 
11.Vykydalová Adela2001reg. ženy nezařazen v žebříčku 
KST Boršov - Linhartice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barták Vladimír1947reg. muži 201-250 
2.Šimášek Miroslav1956reg. muži 201-250 
3.Sekanina Antonín1958nez. muži  
4.Blažek David1993nez. muži  
5.Nárovec Petr1973nez. muži  
6.Péč Roman1964nez. muži  
7.Blažek Josef1962nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy