Soupisky
Extraliga mužů
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bindač Miroslav1962ČR muži 23 
2.Martinko Tomáš2002ČR muži 27 
3.Klos Patrik1998ČR muži 31 
4.Přistál Tomáš1982ČR muži 65 
5.Morávek Radim2003ČR muži 67 
6.Štalzer Adam2003ČR muži 82 
7.Plachta Jakub2000ČR muži 84 
8.Javůrek Jiří1990ČR muži 89 
9.Karásek Karel1968kraj. muži 30,5 
10.Vybíral Filip2002kraj. muži 30,5 
11.Černocký Dominik1992kraj. muži 50,5 
12.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 50,5 
13.Beránek Pavel2002kraj. muži 50,5 
14.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 50,5 
TJ Sokol PP Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Crha Jakub1989ČR muži 14 
2.Klásek Marek1975ČR muži 24 
3.Buben Vlastimil1999ČR muži 45 
4.Mokrejš Jan2002ČR muži 72 
5.Šlapák Miloš1986kraj. muži 4 
6.Hort Tomáš1997kraj. muži 5 
7.Lebeda Michal ml.1993kraj. muži 6 
8.Janovský Dan2003kraj. muži 7 
9.Brát Karel ml.1997kraj. muži 10 
10.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 11 
SKST Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shouman Mohamed1993ČR muži 16Ncizinec 
2.Seibert Jakub1995ČR muži 28. 
3.Blinka Michal2001ČR muži 41. 
4.Medek Josef1976ČR muži 83. 
5.Kaněra Jan1989kraj. muži 8. 
6.Zikmund Adam1995kraj. muži 8. 
7.Gireth Pavel1970kraj. muži 15,5 
8.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 15,5 
9.Mareš Erik2002kraj. muži 15,5 
10.Stach Matěj2003ČR muži 93Střídavý start z SK Kotlářka, z.s.
TTC Ostrava 2016
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleprlík Jakub1986ČR muži 13 
2.Korbel Petr1971ČR muži 19 
3.Olivares Felipe1992ČR muži 20Ncizinec 
4.Delinčák Filip2003ČR muži 23Ncizinec 
SKST TESLA BATTERIES Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajger Ondřej1994ČR muži 17 
2.David Petr1984ČR muži 20 
3.Bělík Šimon2004ČR muži 22 
4.Čihák Marek1974ČR muži 46 
5.Valenta Jan2001ČR muži 49 
6.Pavlica Martin1983ČR muži 60 
7.Harenčák Jakub2000ČR muži 94 
8.Rusnák Aleš2002kraj. muži 30,5 
9.Koutný Kamil1970nez.  
HB Ostrov H.Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tregler Tomáš1990ČR muži 5 
2.Prokopcov Dmitrij1980ČR muži 6 
3.Obešlo Michal1989ČR muži 11 
4.Vožický Bohumil1977ČR muži 12 
5.Skála Radek2002ČR muži 32 
6.Kanta František1971ČR muži 66 
7.Květon Ondřej2004ČR muži 68Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
8.Jadrný Šimon2002ČR muži 98 
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 7. 
2.Kučera Stanislav1997ČR muži 9. 
3.Reitšpies David1996ČR muži 10. 
4.Shaposhnikov Stepan1996ČR muži 46.Ncizinec 
5.Březovský Petr2000kraj. muži 10. 
6.Pažma Lukáš1992kraj. muži 10.Ncizinec 
7.Gavlas Petr1980kraj. muži 14. 
8.Kadlec Vít2005kraj. muži 30,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vráblík Jiří1983ČR muži 8 
2.Kaucký Petr1975ČR muži 21 
3.Onderka František2002ČR muži 33 
4.Zelinka Jakub2000ČR muži 32Ncizinec 
5.Kaucký Jakub2003ČR muži 80Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Šíp Martin2006ČR muži 91Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Přída Kryštof2002kraj. muži 21.-30. 
8.Pisár Jan2004kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
KT Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Tomáš1980ČR muži 15 
2.Olejník Martin1972ČR muži 16 
3.Koblížek Martin1996ČR muži 26 
4.Panský Jindřich1960kraj. muži 12N 
5.Orlowski Milan1952nez.  
6.Sváta Tomáš1967nez.  
7.Durdil Ivo1961nez.  
8.Slapnička Jakub2003ČR muži 70Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
SKST PLUS Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek David1971ČR muži 36 
2.Tymofieiev Oleksandr1996ČR muži 45 Ncizinec 
3.Zajíc Miroslav1984kraj. muži 13 
4.Kadlček Michal1979ČR muži 54 
5.Růžička Filip2000kraj. muži 17 
6.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 31-40 
7.Brhel Štěpán2006kraj. muži 41-50 NHostování z HB Ostrov , z.s.
8.Hromek Filip2001kraj. muži 51-60 
9.Svoboda Petr2002kraj. muži 61-70 
10.Morávek Jindřich2007kraj. muži 101-110Hostování z TJ Jiskra Strážnice z.s.
1.liga mužů
KST Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Jan2003ČR muži 85 
2.Nedbálek Michal2001kraj. muži 6 
3.Dufek Jakub1999kraj. muži 16 
4.Kopečný Roman2004kraj. muži 81-90 
5.Sigmund Michael2005kraj. muži 101-110 
6.Vranka Ondřej2007kraj. muži 141-150 
7.Střelec Marek1968kraj. muži 151-160N 
8.Babica Vladimír1981reg. muži 71-80N 
9.Dalajka Daniel2006reg. muži 111-120N 
10.Dufek Filip2009reg. muži 141-150 
11.Ovesný Vratislav2007reg. muži 141-150 
12.Topič Arnošt1993nez. xxx 
13.Vondráček Filip2004kraj. muži 17Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
14.Záboj Matěj2002kraj. muži 19Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
TJ Agrotec Hustopeče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarzer Antonín1989ČR muži 53 
2.Štrof Vojtěch1992ČR muži 57 
3.Kopányi Tomáš1997ČR muži 57 Ncizinec 
4.Obešlo Marek1991ČR muži 59 
5.Klimek Vojtěch1992ČR muži 79 
6.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 16 
7.Hoferik Petr1978kraj. muži 19 
8.Klabusay Martin1983kraj. muži 211-220 
9.Hušek Jan1982kraj. muži 281-290 
10.Hušek Jindřich1981reg. muži 47 
11.Blažek Jiří1974reg. muži 48 N 
12.Šlancar Jiří1961reg. muži 50 
13.Kuchař Pavel1971reg. muži 51-60 
14.Hanák František1971reg. muži 101-120 
15.Janoušek Přemek1976nez.  
16.Pavlovský Lukáš1986nez.  
HB Ostrov H. Brod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vožický Bohumil1977ČR muži 12 
2.Skála Radek2002ČR muži 32 
3.Květon Ondřej2004ČR muži 68Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
4.Šimončík Josef1980ČR muži 69 
5.Slapnička Jakub2003ČR muži 70 
6.Brhel Štěpán2006kraj. muži 12 NStřídavý start z HB Ostrov , z.s.
7.Jadrný Šimon2002ČR muži 98 
8.Bárta Daniel1999kraj. muži 7 
9.Novák Aleš1998kraj. muži 12 
10.Mádr Miloslav1989kraj. muži 13 
11.Karel Filip2004ČR dci 121 
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fígeľ Jakub1992ČR muži 35 Ncizinec 
2.Laboutka Luděk1966ČR muži 47 
3.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 64 
4.Higuchi Shota1997kraj. muži 12 Ncizinec 
5.Hlaváček Tomáš1979ČR muži 97 
6.Thang Do Trong1985kraj. muži 15 Ncizinec 
7.Dvořák Petr2000kraj. muži 21-30 
8.Krameš Jan2002kraj. muži 21-30 
9.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
10.Komenda Karel1981kraj. muži 31-40 
11.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31-40 
12.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 41-60 
13.Benák Libor1969kraj. muži 41-60 
TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Radek1974ČR muži 39 
2.Hanák Martin1983ČR muži 40 
3.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 7 
4.Kortus Filip1999kraj. muži 11 
5.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 131-160 
6.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
7.Naziri Masoud1990reg. muži 21-50cizinec 
8.Kortus Pavel1969nez.  
9.Horák Přemysl1977nez.  
10.Sivera Adam2004kraj. muži 21-30Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
DTJ Hradec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foff Lukáš1995ČR muži 62. 
2.Zavoral Roman1980ČR muži 74. 
3.Průša David2000ČR muži 76. 
4.Šilhán Petr1995ČR muži 86. 
5.Merta Jakub1989kraj. muži N 6 
6.Bittner Michal1979kraj. muži N 16 
7.Ramírez Francisco1993kraj. muži N 17cizinec 
8.Jakubský Filip2002kraj. muži 18. 
9.Pozník David1985kraj. muži 22. 
10.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 34. 
11.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 38. 
12.Slavík Libor1975kraj. muži N 38 
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelinka Jakub2000ČR muži 32Ncizinec 
2.Kaucký Jakub2003ČR muži 80Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Šíp Martin2006ČR muži 91Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Stach Matěj2003ČR muži 93Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Přída Kryštof2002kraj. muži 21.-30. 
6.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
7.Pisár Jan2004kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Beran Tomáš2001kraj. muži 31.-40. 
9.Podrazil Václav2005kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60. 
11.Onderka František2002ČR muži 33 
TJ Sokol PP Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrejš Jan2002ČR muži 72 
2.Šlapák Miloš1986kraj. muži 4 
3.Lebeda Michal ml.1993kraj. muži 6 
4.Janovský Dan2003kraj. muži 7 
5.Brát Karel ml.1997kraj. muži 10 
6.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 11 
7.Hušek Adam2001kraj. muži 13 
8.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 15 
9.Čepelka Jan1975kraj. muži 28 N 
10.Kačer Radek1997kraj. muži 48 
11.Hrunka Jakub1992kraj. muži 51-60 N 
KST NOVÝ JIČÍN A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadílek Tomáš1975ČR muži 37 
2.Krčil František1974ČR muži 38 
3.Lapčík Ondřej1999ČR muži 61 
4.Pavlík Tibor1996kraj. muži 21-40 
5.Kratochvíl Michal1995ČR muži 81 
6.Liška Libor1995kraj. muži 21-40N 
7.Masnica Michal1995kraj. muži 41-60 
8.Polášek Radovan1974kraj. muži 41-60 
9.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 41-60 
10.Vincek Martin2000kraj. muži 81-100 
TTC MS Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Petr1993ČR muži 51 
2.Smýkal Tomáš1993ČR muži 75 
3.Gorecki Jan1999ČR muži 87 
4.Šmerda Marek1973ČR muži 95 
5.Mejzlík Martin1988kraj. muži 15 
6.Bíza Petr1995kraj. muži 21-30 
7.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 21-30 
8.Sigmund Ivo1978kraj. muži 21-30 
9.Svoboda Libor1983kraj. muži 31-40 
10.Svoboda Lukáš II.1989kraj. muži 41-50 
11.Kozubík Pavel1994kraj. muži 41-50 
12.Juroška Ivan1955kraj. muži 51-60 
TJ Ostrava KST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přistál Tomáš1982ČR muži 65 
2.Morávek Radim2003ČR muži 67 
3.Štalzer Adam2003ČR muži 82 
4.Javůrek Jiří1990ČR muži 89 
5.Kadlec Vít2005kraj. muži 30,5 
6.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 50,5 
7.Lisztwan Jan2005kraj. muži 90,5 
8.Rak Jonáš2005kraj. muži 120,5 
9.Martinko Tomáš2002ČR muži 27 
10.Levora Vojtěch2003kraj. muži 4Střídavý start z TTC KARLOVARSKO 2020, z.s.
11.Důra Matouš2002kraj. muži K6Střídavý start z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
TJ Ostrava KST C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plachta Jakub2000ČR muži 84 
2.Vybíral Filip2002kraj. muži 30,5 
3.Karásek Karel1968kraj. muži 30,5 
4.Černocký Dominik1992kraj. muži 50,5 
5.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 50,5 
6.Beránek Pavel2002kraj. muži 50,5 
7.Chaloupka František1977kraj. muži 90,5 
8.Krupník Jan1980kraj. muži 90,5 
9.Mesaroš Petr1961kraj. muži 120,5 
TTC Ostrava 2016 B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Delinčák Filip2003ČR muži 23Ncizinec 
2.Korbel Richard1977kraj. muži 30,5 
3.Skotnica Martin2004kraj. muži 50,5 
4.Sedláček Michael2003kraj. muži 70,5 
5.Korbel Karol1948kraj. muži 180,5cizinec 
6.Szczurek Milan1968kraj. muži 240,5 
7.Břeský Jaroslav1989reg. muži 100,5 
8.Demek Tomáš1965nez.  
9.Moravec Borek1981nez.  
10.Henžel Michal2002kraj. muži 120,5Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
11.Lysek Tomáš2001reg. muži 90,5Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
12.Milkov Tomáš2003reg. muži 120,5Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
SKST Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Marek1974ČR muži 46 
2.Valenta Jan2001ČR muži 49 
3.Pavlica Martin1983ČR muži 60 
4.Harenčák Jakub2000ČR muži 94 
5.Tomaniec Jiří1973kraj. muži 20 
6.Rusnák Aleš2002kraj. muži 30,5 
7.Mikolašík Michal1999kraj. muži 30,5 
8.Gráf Jiří1978kraj. muži 30,5 
9.Košťál Daniel2005kraj. muži 50,5 
10.Bělík Šimon2004ČR muži 22 
11.Martinez Livan1998nez. cizinec 
2.liga mužů sk.A
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 15 
2.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 20N 
3.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 20N 
4.Kyncl Jiří1983kraj. muži 21 - 30 
5.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 - 70 
6.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51 - 70 
7.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
8.Beran Martin1975kraj. muži 101 - 130 
9.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
10.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
11.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
12.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
13.Nádvorník Václav2006kraj. muži 201. - 250.Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
TJ Sokol Michle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Petr1978kraj. muži 21-30 
2.Hořejší Radim1976kraj. muži 31-40 
3.Bucifal Aleš1970kraj. muži 41-60 
4.Janoštík Petr1966kraj. muži 41-60 
5.Tichý Jiří1986kraj. muži 61-80 
6.Ambrož Adam1983kraj. muži 101-150 
7.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 101-150 
8.Černoch Jan1956kraj. muži 151-200 
9.Koděra Miloš1973kraj. muži 151-200 
10.Kučala Viktor1968kraj. muži 201-250 
11.Dusík Stanislav1998nez.  
12.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 81-100Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
13.Benák Jan2005kraj. muži 201-250Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
SKST Warmnis Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medek Josef1976ČR muži 83. 
2.Zikmund Adam1995kraj. muži 8. 
3.Kaněra Jan1989kraj. muži 8. 
4.Gireth Pavel1970kraj. muži 15,5 
5.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 15,5 
6.Mareš Erik2002kraj. muži 15,5 
7.Mejsnar František1988kraj. muži 15,5 
8.Kodým Jiří1968kraj. muži 15,5 
9.Fabíni Marek1995kraj. muži 20N 
10.Pusch František2002kraj. muži 30,5 
11.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 30,5 
12.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 30,5 
13.Rose Radek1972kraj. muži 30,5 
14.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 30,5 
15.Řípa David1991kraj. muži 30,5 
16.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
17.Brožík Karel1978kraj. muži 50,5 
18.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 70,5 
TJ Sokol Vodňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Calta David1992kraj. muži 11 
2.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 13 
3.Hubáček Filip1998kraj. muži 20 
4.Borovka Tomáš1974kraj. muži 21-30 
5.David Jakub1991kraj. muži 31-40 
6.Hach Martin1986kraj. muži 31-40 
7.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
8.David Jaroslav1967kraj. muži 71-100 
9.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
10.Turek Václav1948kraj. muži 161-200 
11.Bílý Michal1984kraj. muži 161-200 
Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 3 
2.Copák František1995kraj. muži KN3 
3.Důra Matouš2002kraj. muži K6 
4.Legát Petr1999kraj. muži K12 
5.Hnilica Vladimír1989kraj. muži K9 
6.Vaněček Petr1988kraj. muži K13 
7.Říšský Pavel1992kraj. muži 16 
8.Závora Adam2001kraj. muži K21 
9.Klier Jakub1988kraj. muži K26 
10.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
11.Grus Matěj2002kraj. muži K151 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Tomáš1979ČR muži 97 
2.Thang Do Trong1985kraj. muži 15 Ncizinec 
3.Dvořák Petr2000kraj. muži 21-30 
4.Krameš Jan2002kraj. muži 21-30 
5.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
6.Komenda Karel1981kraj. muži 31-40 
7.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31-40 
8.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 41-60 
9.Benák Libor1969kraj. muži 41-60 
10.Píša Radovan1974kraj. muži 61-80 
11.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 61-80 
12.Benák Vít2005kraj. muži 101-150 
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přída Kryštof2002kraj. muži 21.-30. 
2.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
3.Pisár Jan2004kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Beran Tomáš2001kraj. muži 31.-40. 
5.Podrazil Václav2005kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Půlpán David1993kraj. muži 41.-60. 
7.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60. 
8.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 60N 
9.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61.-80. 
10.Plachý Jiří1967kraj. muži 61.-80. 
11.Gajda Jonáš2004kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Kopecký Michael2005kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Khalaila Adam2002kraj. muži 101.-150. 
SKST Baník Most
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíma Miroslav1991kraj. muži 5. 
2.Bořík Milan1973kraj. muži 10. 
3.Fencl Jakub2004kraj. muži 11. 
4.Bartes Petr1974kraj. muži 25,5 
5.Macháček Jan1970kraj. muži 14. 
6.Keller Filip2003kraj. muži 35,5 
7.Holovčák Jiří1972kraj. muži 55,5 
8.Rovner Antonín1980kraj. muži 55,5 
9.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 55,5 
10.Šťovíček Petr1975kraj. muži 65,5 
11.Dorko Tomáš1991kraj. muži 65,5Ncizinec 
12.Záruba David2002kraj. muži 75,5 
13.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 85,5 
14.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 95,5 
15.Skružný Vratislav1982kraj. muži 110,5 
16.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
TJ TATRAN SEDLČANY
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 3. 
2.Faktor Radovan1977kraj. muži 5. 
3.Drechsler Dušan1973kraj. muži 13. 
4.Kaucký Roman1973kraj. muži 18. 
5.Kocura Jiří1963kraj. muži 41.-50. 
6.Linhart František ml.1977kraj. muži 71.-100. 
7.Janda Jaromír1998kraj. muži 131.-160. 
8.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 160. N 
9.Šíp Martin1981kraj. muži 201.-250. 
10.Bárta Radek1984reg. muži 51.-70. 
11.Poslední Pavel1961reg. muži 51.-70. 
12.Černý Pavel1998reg. muži 51.-70. 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 50 
2.Čamr František2000kraj. muži 16 
3.Strejc Filip1998kraj. muži 19 
4.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
5.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 31-40 
6.Kocáb Jan1984kraj. muži 31-40 
7.Kubát Jan1989kraj. muži 40N 
8.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 41-60 
9.Hájek Michal1990kraj. muži 41-60 
10.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
11.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
12.Sochor David2007kraj. muži 81-100 
TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žaloudík Jan1998ČR muži 78 
2.Palkovský David1984ČR muži 100 
3.Polák Michal1979kraj. muži 2 
4.Žák Jan1989kraj. muži 3 
5.Levora Vojtěch2003kraj. muži 4 
6.Hobl Lukáš1998kraj. muži 5 
7.Kuchař Jan1999kraj. muži N25 
8.Špalek Vít2003kraj. muži 51-60 
9.Ramsauer Tomáš1993kraj. muži 71-80 
SK Slavia Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 63 
2.Peko Štefan2000ČR muži 85 Ncizinec 
3.Maruniak Dominik2000kraj. muži 21-30cizinec 
4.Šálený David1999kraj. muži 21-30 
5.Novotný Petr2000kraj. muži 31-40 
6.Pluhař Jan1997kraj. muži 41-60 
7.Černý Jiří1990kraj. muži 61-80 
8.Vavřinec Matěj1993kraj. muži 81-100 
9.Klouček Luboš1985kraj. muži 101-150 
10.Langer Aleš1981kraj. muži 101-150 
11.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 101-150 
TJ Tatran KRPA Hostinné A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Jakub1994kraj. muži 9. 
2.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 12. 
3.Koubek Vojtěch2000kraj. muži N16. 
4.Vaculovič Libor1987kraj. muži N16. 
5.Voňka Karel ml.1988kraj. muži N81. - 90. 
6.Dymák Lukáš1994kraj. muži N101. - 120. 
7.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 141.-170. 
8.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 141.-170. 
9.Matuška Petr ml.2007ČR dci 82. 
TTC Litoměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinka Jan1991kraj. muži 2 
2.Lev Lukáš1981kraj. muži 4 
3.Tschakert Tomáš1981kraj. muži 6 
4.Hruška Václav ml.1994kraj. muži 7 
5.Bartošek Vít1986kraj. muži 8 
6.Skokan Viktor2003kraj. muži 9 
7.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 18 
8.Woznicki Patrik1979kraj. muži 21-30 
9.Hervert Josef1998kraj. muži 21-30 
10.Fojtík Jan1980kraj. muži 41-50 
11.Jindřich Vít1982kraj. muži 51-60 
12.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 51-60 
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Belopotočan Roman1976kraj. muži 13cizinec 
2.De Filippo Martin1986kraj. muži 41-60 
3.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 41-60 
4.Kočvara Martin1970kraj. muži 41-60 
5.Kuba Josef1972kraj. muži 61-80 
6.Hrdý Martin1972kraj. muži 81-100 
7.Novotný Petr1976kraj. muži 81-100 
8.Balák Pavel1956kraj. muži 101-150 
9.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
10.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 150 N 
11.Vojáček Miloš1969kraj. muži 201-250 
12.Kabelka Jakub2009kraj. muži 101-120Střídavý start z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
TJ Sokol Bor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obertík Milan1996kraj. muži 4 
2.Dráždil Roman1976kraj. muži 5 
3.Kříž Dominik1999kraj. muži 10 
4.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 11 
5.Chvátal Martin1986kraj. muži 21 
6.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 31 
7.Noha Miroslav1954kraj. muži 41 
8.Krieger Ladislav1987kraj. muži 41 
9.Pitra František1960kraj. muži 101 
10.Krivda František1976kraj. muži 101 
11.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 251 
2.liga mužů sk.B
TJ Sokol Studená I.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Filip ml.1994kraj. muži 3 
2.Čermák Marek2000kraj. muži 16 
3.Doležal Ondřej1997kraj. muži 18 
4.Smola Igor1962kraj. muži 19 
5.Blažek Zdeněk1976kraj. muži 101-130 
6.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 131-160 
7.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 131-160 
8.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 131-160 
9.Ondráček Jan2002kraj. muži 31-40Střídavý start z DDM Soběslav
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Marek1997kraj. muži 14 
2.Forman Libor1981kraj. muži 31-40 
3.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 31-40 
4.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 31-40N 
5.Svoboda Aleš1996kraj. muži 31-40 
6.Marek Jaroslav1983kraj. muži 41-50 
7.Kříž Bohumil1984kraj. muži 61-70 
8.Andorko Pavel1994kraj. muži 111-120 
9.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 121-130 
10.Vybíral Matouš2001kraj. muži 121-130 
11.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
12.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 161-170 
HB Ostrov H. Brod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanta František1971ČR muži 66 
2.Slapnička Jakub2003ČR muži 70 
3.Jadrný Šimon2002ČR muži 98 
4.Bárta Daniel1999kraj. muži 7 
5.Novák Aleš1998kraj. muži 12 
6.Mádr Miloslav1989kraj. muži 13 
7.Vondráček Filip2004kraj. muži 17 
8.Záboj Matěj2002kraj. muži 19 
9.Bártík Tomáš1996kraj. muži 20 
10.Sivera Adam2004kraj. muži 21-30 
11.Stehlík Oldřich1992kraj. muži 31-40 
12.Hitzger Jakub2006kraj. muži 51-60 
13.Karel Filip2004ČR dci 121 
KST Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knybel Kamil1990kraj. muži 17 
2.Dzida Jan1973kraj. muži 21-40 
3.Vitásek Adam2000kraj. muži 41-60 
4.Rybár Petr1974kraj. muži 41-60 
5.Kudela Petr1972kraj. muži 41-60 
6.Wallik Lukáš1989kraj. muži 81-100 
7.Vícha Radomír1980kraj. muži 101-140 
8.Bereiter Marek1971kraj. muži 101-140 
9.Dzida Martin2001kraj. muži 181-220 
10.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 221-260 
11.Dzida Lukáš2006kraj. muži 261-300Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
SK Přerov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Adam2001kraj. muži 1N 
2.Bednář Matěj1992kraj. muži 1N 
3.Otáhal Bořek2004kraj. muži 3Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
4.Skalský Ondřej1999kraj. muži 5 
5.Olejník Jakub1997kraj. muži 6 
6.Palásek Michal1993kraj. muži 7 
7.Valašík Lukáš1984kraj. muži 20-21 
8.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 22-30 
9.Plšek Josef1966kraj. muži 22-30 
10.Galanda Tomáš1975kraj. muži 31-50 
11.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-50 
12.Šoc Milan1980kraj. muži 31-50 
13.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 51-70 
14.Škvrna Jan1983nez.  
TJ Sokol PP Hradec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hort Tomáš1997kraj. muži 5 
2.Brát Karel ml.1997kraj. muži 10 
3.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 11 
4.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 15 
5.Hušek Adam2001kraj. muži 13 
6.Čepelka Jan1975kraj. muži 28 N 
7.Kačer Radek1997kraj. muži 48 
8.Hrunka Jakub1992kraj. muži 51-60 N 
9.Truněček Martin2004kraj. muži 61-70 
10.Zeman Daniel1983kraj. muži 91-100 N 
11.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 101-120 N 
12.Mynář Marian1988kraj. muži 121-140 N 
13.Bláha Petr1977kraj. muži 171-200 
14.Zoubek Šimon2008kraj. muži 231-260 
15.Řehounek Kristian2007reg. muži 61-70 
16.Novák Hynek2009ČR mži 65 
17.Novák Daniel2009ČR mži 66 
18.Vícha Jan2010ČR mži 71 
19.Fidler Jakub2010ČR mži 85 
KST NOVÝ JIČÍN B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Michal1995ČR muži 81 
2.Liška Libor1995kraj. muži 21-40N 
3.Masnica Michal1995kraj. muži 41-60 
4.Polášek Radovan1974kraj. muži 41-60 
5.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 41-60 
6.Vincek Martin2000kraj. muži 81-100 
7.Trabura Lubomír1983kraj. muži 181-220 
8.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 181-220 
9.Kopecký Stanislav st.1972kraj. muži 261-300 
10.Kratochvíl Roman1954kraj. muži 261-300 
11.Loukota Dušan1969reg. muži 51-60 
12.Šimíček Vladimír1953reg. muži 61-70 
13.Kelnar Miroslav1951reg. muži 81-90 
14.Beier David2000reg. muži 101-110 
15.Tichavský Filip2004kraj. muži 101-140Střídavý start z TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
16.Pařil Ondřej2003kraj. muži 141-180Střídavý start z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
TTC MS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejzlík Martin1988kraj. muži 15 
2.Bíza Petr1995kraj. muži 21-30 
3.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 21-30 
4.Sigmund Ivo1978kraj. muži 21-30 
5.Svoboda Libor1983kraj. muži 31-40 
6.Svoboda Lukáš II.1989kraj. muži 41-50 
7.Kozubík Pavel1994kraj. muži 41-50 
8.Juroška Ivan1955kraj. muži 51-60 
9.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
10.Toufar Jan1997kraj. muži 91-100 
11.Tureček Petr1983kraj. muži 91-100 
12.Sirbu Jakub1983kraj. muži 101-110 
13.Pavelka Jakub1991kraj. muži 101-110 
14.Střítežský Roman1969kraj. muži 141-150 
15.Novák Martin1965kraj. muži 141-150 
16.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 251-260 
17.Herman Jaroslav2001reg. muži 81-90 
TJ Holásky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrást Roman1991kraj. muži 12 
2.Ságl Ondřej1978kraj. muži 21-30 
3.Hort Pavel1968kraj. muži 21-30 
4.Palbuchta Jiří1978kraj. muži 61-70 
5.Fábo Ján1980kraj. muži 41-50 
6.Babák Petr1970kraj. muži 81-90 
7.Javůrek Martin1986kraj. muži 171-180 
8.Vičík Oldřich1962kraj. muži 241-250 
9.Vysloužil Jan1996kraj. muži 261-270 
10.Klimeš René1966kraj. muži 281-290 
11.Škvařil Petr1997kraj. muži 291-300N 
12.Bartoš Milan1964nez.  
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Jan2002kraj. muži N 16 
2.Hnik Ondřej1991kraj. muži 32 
3.Fausek Matěj1999kraj. muži N 35 
4.Tisoňů Nikola1978kraj. muži 61 - 70 
5.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 81 - 90 
6.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 101 - 120 
7.Kadaník Martin2004kraj. muži 121 - 140 
8.Joneš Patrik2006reg. muži 51 - 60 
9.Vraštil Tomáš2002kraj. muži 61-70Střídavý start z TJ Jičín z.s.
10.Rochowanski Jan2005kraj. muži 101-150Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
TJ Tatran KRPA Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 8. 
2.Schwab Richard1974kraj. muži 14. 
3.Valeš Jakub2003kraj. muži 16. 
4.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N32. 
5.Šplíchal Jan1979kraj. muži N46. 
6.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 51.-60. 
7.Sixta Vít2005kraj. muži 61.-70. 
8.Sixta Daniel1974kraj. muži 101.-120. 
9.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201.-230. 
SKST Havířov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomaniec Jiří1973kraj. muži 20 
2.Rusnák Aleš2002kraj. muži 30,5 
3.Gráf Jiří1978kraj. muži 30,5 
4.Mikolašík Michal1999kraj. muži 30,5 
5.Košťál Daniel2005kraj. muži 50,5 
6.Bača Jaroslav ml.2005kraj. muži 70,5 
7.Macurák Michal2002kraj. muži 90,5 
8.Baroš Antonín2005kraj. muži 120,5 
9.Slaný Vojtěch2005kraj. muži 120,5 
10.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 160,5 
TJ Jiskra Heřmanův Městec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Dan2006kraj. muži 23. 
2.Wagner Max Richard2005kraj. muži 41.-50. 
3.Volhejn Jan1976kraj. muži 41.-50. 
4.Jirout Vojtěch2007kraj. muži 51.-60. 
5.Buchal Dušan1967kraj. muži 61.70. 
6.Charvát Jaroslav1993kraj. muži 71.-80. 
7.Joska Miloš1962kraj. muži 81.-90. 
8.Skohoutil Patrik2004kraj. muži 81.-90. 
9.Wagner Robin Mark2007kraj. muži 91.-100. 
10.Černík Jan2005kraj. muži 101.-120. 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Lukáš I.1981kraj. muži 20 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 21-30 
3.Přikryl Aleš1978kraj. muži 31-40 
4.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
5.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 71-80 
6.Petr Michal2002kraj. muži 81-90 
7.Polívka Ondřej2001kraj. muži 91-100 
8.Zukal Adam1998kraj. muži 101-110 
9.Přikryl Jiří1977kraj. muži 141-150 
10.Voráč Pavel1977kraj. muži 151-160 
11.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 191-200 
SKST PLUS Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlček Michal1979ČR muži 54 
2.Růžička Filip2000kraj. muži 17 
3.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 31-40 
4.Brhel Štěpán2006kraj. muži 41-50 NHostování z HB Ostrov , z.s.
5.Hromek Filip2001kraj. muži 51-60 
6.Mikulec Ivo1987kraj. muži 51-60 N 
7.Svoboda Petr2002kraj. muži 61-70 
8.Melichar Libor1976kraj. muži 91-100 
9.Morávek Jindřich2007kraj. muži 101-110Hostování z TJ Jiskra Strážnice z.s.
10.Buriánek Patrik1993kraj. muži 101-110 
11.Orel Eduard2005kraj. muži 201-210 
12.Grabovský Jaroslav ml.2008kraj. muži 241-250 
3.liga mužů sk.A
ČZ Strakonice Elektrostav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Tomáš1986ČR muži 73 
2.Kowal René1996kraj. muži 14N 
3.Brožek Michal1987kraj. muži 21-30 
4.Hýža Daniel2000kraj. muži 21-30 
5.Krejčí Ondřej2001kraj. muži 21-30 
6.Zeman Lukáš2001kraj. muži 21-30 
7.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 31-40 
8.Fiala Jakub1995kraj. muži 41-50 
9.Majer Zbyněk1975kraj. muži 41-50 
10.Vonášek Jan2003kraj. muži 71-100 
11.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 101-130 
12.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 101-130 
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 1 
2.Hejda Václav1974kraj. muži 12 
3.Koděra Filip1987kraj. muži 16 
4.Volák Martin1975kraj. muži 21 - 30 
5.Cafourek Tomáš1986nez.  
6.Cafourek Jan1988nez.  
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zábranský Josef1960kraj. muži 31-40 
2.Berger Miroslav1965kraj. muži 41-60 
3.Bochňák David1995kraj. muži 41-60 
4.Milek Petr1978kraj. muži 41-60 
5.Kuba Miloslav1973kraj. muži 61-80 
6.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 61-80 
7.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 81-100 
8.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
9.Maršík Richard1970kraj. muži 81-100 
10.Brož Pavel1977kraj. muži 101-150 
11.Kouba Jan1999kraj. muži 151-200 
12.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
13.Košacký Adam2004kraj. muži 201-250 
14.Kézr Aleš1974nez.  
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnilica Vladimír1989kraj. muži K9 
2.Vaněček Petr1988kraj. muži K13 
3.Říšský Pavel1992kraj. muži 16 
4.Klier Jakub1988kraj. muži K26 
5.Závora Adam2001kraj. muži K21 
6.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
7.Grus Matěj2002kraj. muži K151 
8.Macháček Radek1969kraj. muži 51 
9.Gabriel Petr2003kraj. muži 151 
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 15 
2.Kovářík Matěj1989kraj. muži 17 
3.Chodounský Martin1971kraj. muži 20 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 35,5 
5.Korbel Petr1984kraj. muži 25,5 
6.Peckert Daniel1976kraj. muži 35,5 
7.Kysela Martin1975kraj. muži 55,5 
8.Soukup Miloš1976kraj. muži 65,5 
9.Kunst Petr1981kraj. muži 75,5 
10.Čákora Ladislav1970kraj. muži 75,5 
11.Dietl Luboš1973kraj. muži 90,5 
12.Horek Daniel1970kraj. muži 90,5 
13.Mandík Petr1979kraj. muži 90,5 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
2.Komenda Karel1981kraj. muži 31-40 
3.Benák Libor1969kraj. muži 41-60 
4.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 41-60 
5.Melichar Jiří1979kraj. muži 60 N 
6.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
7.Lamr Martin1981kraj. muži 61-80 
8.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 81-100 
9.Benák Vít2005kraj. muži 101-150 
10.Benák Jan2005kraj. muži 201-250 
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Končal Adam2002kraj. muži 19 
2.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 31 
3.Pergler Jakub1991kraj. muži 41 
4.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 41 
5.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 51 
6.Javorský Daniel1977kraj. muži 51 
7.Kollros Roman1974kraj. muži 121 
8.Sladký Antonín1966kraj. muži 121 
9.Reiser Miroslav1974kraj. muži 121 
10.Koval Jan1993kraj. muži 151 
11.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151 
DDM Soběslav-Studená
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Petr1985kraj. muži 21-30 
2.Pešek Ondřej2003kraj. muži 21-30 
3.Dobiáš Ladislav2004kraj. muži 21-30N 
4.Ondráček Jan2002kraj. muži 31-40 
5.Šindelář Radim2000kraj. muži 31-40 
6.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40 
7.Vondruška Filip1993kraj. muži 131-160 
8.Sechovec Vít1964kraj. muži 161-200 
9.Holub Josef1972kraj. muži 161-200 
10.Holub Martin2003kraj. muži 501N- 
TJ Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek Luboš1982kraj. muži 21-30 
2.Homolka Pavel1972kraj. muži 41-50 
3.Šmíd Jan1976kraj. muži 41-50 
4.Karda Martin1993kraj. muži 51-70 
5.Růžička Josef1962kraj. muži 71-100 
6.Drož Jan1965kraj. muži 131-160 
7.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 131-160 
8.Hnízdil Tomáš ml.2006kraj. muži 251-300 
9.Čepelák Vladimír ml.1988kraj. muži 251-300 
10.Skalka Josef1974kraj. muži 301-350 
11.Červenka Miroslav1964reg. muži 51-65N 
12.Špička Jiří1958reg. muži 66-80 
13.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 66-80 
14.Kozel Rudolf1959reg. muži 101-120 
15.Veigend Josef1956reg. muži 161-180 
SportSpin TJ Slovan Lochovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculík Petr1979kraj. muži 6N 
2.Černý Vít1977kraj. muži 21-30 
3.Zítek Patrik1972kraj. muži 31-40 
4.Šmejkal Radek1981kraj. muži 31-40 
5.Jirkovský Antonín ml.2004kraj. muži 71-100 
6.Zitta Přemysl1969reg. muži 21-30N 
7.Dražan Jiří1983reg. muži 31-40 
8.Němec Tomáš1988reg. muži 41-50 
9.Nevolný Milan1975reg. muži 51-65 
10.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 66-80 
11.Rácz Rudolf1975reg. muži 101-120 
12.Kureš Milan1978reg. muži 121-140 
SKST Chodov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček František1989kraj. muži 1N 
2.Minář Marek1985kraj. muži 7 
3.Huleš Petr1971kraj. muži 10 
4.Kruliš David1994kraj. muži 14 
5.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 12 
6.Vála Bohuslav1956kraj. muži 20 
7.Kolář Pavel1982kraj. muži 21-25 
8.Skokov Jaroslav1976kraj. muži 21-25 
9.Malina Josef1972kraj. muži 26-30 
10.Noveský Leon1987kraj. muži 41-50 
11.Tonhauser Robert1979kraj. muži 41-50 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 31-40 
2.Kocáb Jan1984kraj. muži 31-40 
3.Kubát Jan1989kraj. muži 40N 
4.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 41-60 
5.Hájek Michal1990kraj. muži 41-60 
6.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
7.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
8.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
9.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 61-80 
10.Sochor David2007kraj. muži 81-100 
11.Sochor Adam2002kraj. muži 81-100 
12.Šašinka Albert2000kraj. muži 101-150 
13.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
14.Chlumský Petr1996kraj. muži 101-150 
15.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
16.Karásek Vít1994nez.  
SF SKK El Niňo Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 60N 
2.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61.-80. 
3.Plachý Jiří1967kraj. muži 61.-80. 
4.Kubát Petr1999kraj. muži 80N 
5.Gajda Jonáš2004kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Kopecký Michael2005kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Počta Tomáš1981kraj. muži 81.-100. 
TJ Sokol České Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Jan1971kraj. muži 21-30 
2.Bakalář Daniel1970kraj. muži 31-40 
3.Myler Matěj2004kraj. muži 51-70 
4.Škopek Stanislav1956kraj. muži 71-100 
5.Nedvěd Matyáš2001kraj. muži 41-50Střídavý start z KST Orel ČB
6.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 101-130Střídavý start z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
7.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200Střídavý start z TJ Sokol Hluboká nad Vltavou
3.liga mužů sk.B
KST Apollo Ústí nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merker Martin1981kraj. muži 3 
2.Kváš Pavel1982kraj. muži 12 
3.Hybler Martin1981kraj. muži 16 
4.Šulc Daniel1974kraj. muži 31-40 
5.Nechyba Zdeněk1976kraj. muži 21-30 
6.Budinský Petr1979kraj. muži 71-80 
7.Kabelka Jakub2009kraj. muži 101-120 
8.Nechyba Radim2007kraj. muži 101-120 
9.Jedlička Karel2008kraj. muži 141-160 
10.Vršovský Tadeáš2009kraj. muži 201-250 
11.Vršovský Rudolf1976reg. muži 53N 
TTC Brandýs n.L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 19 
2.Sysel Pavel1964kraj. muži 21-30 
3.Šejvl Jakub2000kraj. muži 21-30 
4.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 31-40 
5.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 51-70 
6.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 71-100 
7.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
8.Blažek Martin1995kraj. muži 101-130 
9.Mifka Alexius1962kraj. muži 101-130 
10.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 101-130 
11.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 101-130 
12.Strnad Richard1997kraj. muži 131-160 
13.Šperl Jakub2004kraj. muži 41Střídavý start z TJ Dobřany, z.s.
TTC Bělá pod Bezdězem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Pavel1965kraj. muži 9. 
2.Balog Roland1987kraj. muži 10. 
3.Glogar Jaroslav1977kraj. muži 31.-40. 
4.Vavák Pavel1975kraj. muži 70.N 
5.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 41.-50. 
6.Kapras Karel1986kraj. muži 71.-100. 
7.Balcar Miroslav1972kraj. muži 131.-160. 
8.Blecha David1997kraj. muži 161.-200. 
9.Slobodzian Jakub1989kraj. muži 161.-200. 
10.Grill Josef1967kraj. muži 251.-300. 
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31-40 
2.Píša Radovan1974kraj. muži 61-80 
3.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 61-80 
4.Tesárek Lukáš1979kraj. muži 80 N 
5.Rochowanski Jan2005kraj. muži 101-150 
6.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
7.Kuchařík Martin1981kraj. muži 201-250 
8.Alka Rostislav1985nez.  
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Jiří1988kraj. muži 1 
2.Matas Jan1988kraj. muži 17 
3.Beneš Jiří1990kraj. muži 25,5 
4.Tauš Jiří1964kraj. muži 25,5 
5.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 35,5 
6.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 35,5 
7.Sobíšek Martin1971kraj. muži 35,5 
8.Rambousek Jiří ml.1988kraj. muži 45,5 
9.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 75,5 
Lokodepo Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bradáč Petr1976kraj. muži 11.-20. 
2.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 11.-20. 
3.Pokorný Marcel1975kraj. muži 11.-20. 
4.Šilhán Josef1975kraj. muži 21.-40. 
5.Batthyány Tibor1978kraj. muži 21.-40. 
6.Svatoš Roman1980kraj. muži 21.-40. 
7.Smetana Josef1983kraj. muži 21.-40. 
8.Louda Jiří1964kraj. muži 41.-60. 
9.Minář Jiří1975kraj. muži 41.-60. 
10.Klimenta Matouš1991kraj. muži 61.-80. 
11.Vinter Tomáš1976kraj. muži 81.-100. 
12.Frýba Jiří1965nez.  
13.Regner Michal1978nez.  
14.Šilhán Pavel1984nez.  
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 15,5 
2.Mareš Erik2002kraj. muži 15,5 
3.Kodým Jiří1968kraj. muži 15,5 
4.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 30,5 
5.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 30,5 
6.Salomon Daniel1996kraj. muži 30,5 
7.Rose Radek1972kraj. muži 30,5 
8.Brožík Karel1978kraj. muži 50,5 
9.Holík Tomáš2002kraj. muži 70,5 
10.Svědík Miroslav1951kraj. muži 70,5 
11.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 115,5 
12.Žmuda Petr2007reg. muži 80,5 
SF SKK El Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podrazil Václav2005kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60. 
3.Půlpán David1993kraj. muži 41.-60. 
4.Khalaila Adam2002kraj. muži 101.-150. 
5.Suvorov Maxim1989kraj. muži 41.-60.cizinec 
6.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 101.-150. 
7.Filípek Martin2000kraj. muži 101.-150. 
8.Mihalachi Marek2004kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21. - 30. 
2.Stránský Michal1973kraj. muži 21. - 30. 
3.Šimeček Jan1960kraj. muži 40.N 
4.Antoš Petr1992kraj. muži 41. - 50. 
5.Trávníček Luboš1972kraj. muži 71. - 100. 
6.Beniš Ondřej1990kraj. muži 161. - 200. 
7.Kastner Patrik1974kraj. muži 161. - 200. 
8.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 161. - 200. 
9.Dusil Petr1999kraj. muži 350. N 
10.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 350. N 
11.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40.N 
12.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61.-80. 
13.Blažek Jan1989nez.  
14.Bukovský Radek1977nez.  
15.Kolář Vlastimil1959nez.  
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 4. 
2.Černý Martin2005kraj. muži 51.-70. 
3.Řeháček Jiří2007kraj. muži 131.-160. 
4.Makara Jakub2006kraj. muži 161.-200. 
5.Vaktor Ivan1968kraj. muži 131-160 
6.Pánek Jan1968kraj. muži 251.-300. 
7.Vesecký David2006kraj. muži 251.-300. 
8.Makara Michal2003kraj. muži 251.-300. 
9.Macák Petr1960reg. muži 50,5. 
10.Krček Adam2007reg. muži 90,5 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejsnar František1988kraj. muži 15,5 
2.Fabíni Marek1995kraj. muži 20N 
3.Pusch František2002kraj. muži 30,5 
4.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 30,5 
5.Řípa David1991kraj. muži 30,5 
6.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
7.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 70,5 
8.Požárský Jiří1962kraj. muži 115,5 
9.Havlík Jaroslav ml.1975reg. muži 80,5 
10.Berger Jan1984reg. muži 80,5 
SK Štětí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 13 
2.Novák Libor1977kraj. muži 15 
3.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 21-30 
4.Ullman Miloslav1964kraj. muži 31-40 
5.Oliva Michal1976kraj. muži 71-80 
6.Dvořák Martin1991kraj. muži 101-120 
7.Líska Vladislav1969kraj. muži 141-160 
8.Nedoma Jiří1958kraj. muži 181-200 
9.Cedrych Milan1959reg. muži 31-40 
10.Cedrych Tomáš1982reg. muži 41-50 
11.Macek Jan1957reg. muži 71-80 
12.Jurista Josef1951reg. muži 71-80 
TJ Sokol Roztoky u Prahy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Michal1983kraj. muži 31-40 
2.Smrček Michal1984kraj. muži 50N 
3.Zika Ondřej1973kraj. muži 51-70 
4.Veselý Milan1989kraj. muži 70N 
5.Jirásek Jiří1975kraj. muži 70N 
6.Levenec Petr1978kraj. muži 100N 
7.Žáček Josef1970kraj. muži 101-130 
8.Vodňanský Martin1981reg. muži 31-40 
9.Švarc Martin1976reg. muži 40,5 
10.Eibich Jan1999reg. muži 51-60 
11.Bárta Kryštof1998reg. muži 61-70 
12.Vacek Jiří1978reg. muži 70,5 
TTC Litoměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošek Vít1986kraj. muži 8 
2.Skokan Viktor2003kraj. muži 9 
3.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 18 
4.Woznicki Patrik1979kraj. muži 21-30 
5.Hervert Josef1998kraj. muži 21-30 
6.Fojtík Jan1980kraj. muži 41-50 
7.Jindřich Vít1982kraj. muži 51-60 
8.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 51-60 
9.Chrvala Radovan1987kraj. muži 61-70cizinec 
10.Pospíšil Václav1967kraj. muži 61-70 
11.Steif Richard1965kraj. muži 61-70 
12.Balcar František2004kraj. muži 101-120 
3.liga mužů sk.C
SK Slatina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuča Jan1986kraj. muži 81-90 
2.Jeřábek Vladimír1972kraj. muži 81-90 
3.Vaculík Filip1995kraj. muži 91-100 
4.Traxler Jan1985kraj. muži 121-130 
5.Fila Martin1991kraj. muži 111-120 
6.Oleksík Václav1972kraj. muži 161-170 
7.Táborský Jindřich1956kraj. muži 221-230 
8.Tupec Pavel1978kraj. muži 221-230 
9.Tůma Pavel1969reg. muži 51-60 
10.Smílek Zdeněk1988reg. muži 81-90 
11.Kozel Petr1981reg. muži 91-100 
12.Petr Michal2002kraj. muži 81-90Střídavý start z KST Blansko, z.s.
TTC Koral Tišnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dospíšil Jiří ml.1975kraj. muži 31.-40. 
2.Palát Jiří ml.1990kraj. muži 31.-40. 
3.Antoš Jiří1977kraj. muži 51.-60. 
4.Sedlář Jakub1984kraj. muži 61.-70. 
5.Vitula Josef1974kraj. muži 71.-80. 
6.Hruška Pavel1984kraj. muži 291.-300. 
7.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 71.-80. 
8.Klusák Jaromír1974reg. muži 101.-111. 
9.Krištof Lukáš2005reg. muži 121.-130. 
10.Dospíšil Jiří1945reg. muži 121.-130. 
11.Kurdiovský Matěj2006reg. muži 211.-220. 
12.Bahenský Tomáš2006kraj. muži 231.-240. 
13.Sedlář David2000nez.  
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 8. 
2.Loudín Petr1979kraj. muži 17. 
3.Nevřela Daniel1973kraj. muži 20. 
4.Slavík Radek2000kraj. muži 31.-40. 
5.Škopek Pavel1997kraj. muži 41.-50. 
6.Herout Tomáš1985kraj. muži 201.-250. 
7.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 41.-50. 
8.Herout Václav1981reg. muži 51.-60. 
9.Friš Miroslav1963reg. muži 71.-80. 
10.Babka Dominik2005reg. muži 81.-90. 
11.Dolejš Ladislav2003reg. muži 81.-90. 
12.Förster Vojtěch2006reg. muži 91.-100. 
13.Vacík Patrick1984reg. muži 100.N 
14.Förster Josef1971reg. muži 121.-149. 
15.Nácovský Ondřej2007reg. muži 121.-149. 
TJ Mikulčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák David1985kraj. muži 21.-30. 
2.Kolařík Jan1979kraj. muži 41.-50. 
3.Lamač Petr1988kraj. muži 41.-50. 
4.Mocek Jan1984kraj. muži 51.-60. 
5.Kurka Milan1964kraj. muži 191.-200. 
6.Pinda Dušan1995reg. muži 51.-60. 
7.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 51.-60. 
8.Hubáček Vojtěch1984reg. muži 131.-140. 
9.Hubačka Miroslav1984reg. muži 101.-110. 
10.Hrdlička Petr1985nez.  
11.Pospíšil Jiří1982nez.  
TJ Sokol Borová-Korouhev
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek David1979kraj. muži 1 N 
2.Bezdíček Martin1977kraj. muži 8 
3.Stránský Matěj1998kraj. muži 9 
4.Štieber Břetislav1976kraj. muži 10 
5.Langr Lukáš1988kraj. muži 31-35 
6.Viesner Vojtěch2001kraj. muži 36-40 
7.Škalda Jan2009kraj. muži N60Hostování z SK Dobré, z.s.
8.Štrof Jaroslav1963reg. muži 18 
HB Ostrov H. Brod D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1998kraj. muži 12 
2.Mádr Miloslav1989kraj. muži 13 
3.Vondráček Filip2004kraj. muži 17 
4.Záboj Matěj2002kraj. muži 19 
5.Bártík Tomáš1996kraj. muži 20 
6.Sivera Adam2004kraj. muži 21-30 
7.Stehlík Oldřich1992kraj. muži 31-40 
8.Hitzger Jakub2006kraj. muži 51-60 
9.Hitzger Pavel1979kraj. muži 61-70 
10.Vaigl Martin2007kraj. muži 61-70 N 
11.Hejkal Filip1984kraj. muži 71-80 
12.Svoboda Lukáš2006kraj. muži 91-100 
13.Karel Filip2004ČR dci 121 
DTJ Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Jakub1989kraj. muži N 6 
2.Bittner Michal1979kraj. muži N 16 
3.Ramírez Francisco1993kraj. muži N 17cizinec 
4.Jakubský Filip2002kraj. muži 18. 
5.Pozník David1985kraj. muži 22. 
6.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 34. 
7.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 38. 
8.Slavík Libor1975kraj. muži N 38 
9.Lučan Martin1966kraj. muži N 38 
10.Šumpík Viktor1984kraj. muži N 50 
11.Pugzík Antonín1955kraj. muži 61-70 
12.Klemperer Jan1973kraj. muži 71-80 
13.Kubíček Pavel1969kraj. muži 81-90 
TJ Jiskra Holice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mádlo Martin1986kraj. muži 4 
2.Jelínek Michal1986kraj. muži 5 
3.Bako Adam1999kraj. muži 17 
4.Kuchta Pavel1983kraj. muži 25N 
5.Táborský Jiří1976kraj. muži 41-50 
6.Koubek René1974kraj. muži 41-50 
7.Socha Zdeněk1964kraj. muži 41-50 
8.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 71-80 
9.Víšek Roman1987kraj. muži 81-90 
10.Zajíček Miroslav1987reg. muži 60N 
11.Theodor Jiří1963reg. muži 61-80 
12.Andrlík Tomáš1979reg. muži 61-80 
13.Svojanovský Radim2002kraj. muži 25Střídavý start z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 1 
2.Šimonek Petr1968kraj. muži 2 
3.Souček Martin1986kraj. muži 26-30N 
4.Kleprlík Michal1986kraj. muži 26-30N 
5.Lukeš Marek1994kraj. muži 36-40 
6.Marel David1999kraj. muži 36-40 
7.Kudýn Petr1987kraj. muži 36-40 
8.Novotný Luboš1979kraj. muži 71-80 
9.Karcol Martin1992kraj. muži 81-90 
10.Daneš Filip1980kraj. muži 141-162N 
11.Isach Robert1977kraj. muži 141-162N 
12.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 141-162N 
13.Wagner Robin Mark2007kraj. muži 91-100Střídavý start z TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
14.Černík Jan2005kraj. muži 101-120Střídavý start z TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
TTC MS Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Libor1983kraj. muži 31-40 
2.Svoboda Lukáš II.1989kraj. muži 41-50 
3.Kozubík Pavel1994kraj. muži 41-50 
4.Juroška Ivan1955kraj. muži 51-60 
5.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
6.Toufar Jan1997kraj. muži 91-100 
7.Tureček Petr1983kraj. muži 91-100 
8.Sirbu Jakub1983kraj. muži 101-110 
9.Pavelka Jakub1991kraj. muži 101-110 
10.Střítežský Roman1969kraj. muži 141-150 
11.Novák Martin1965kraj. muži 141-150 
12.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 251-260 
13.Janošek Adam2004kraj. muži 271-280 
14.Novotný Petr1985kraj. muži 281-290 
15.Pecka Karel2004reg. muži 51-60 
16.Chmelík Daniel1970reg. muži 71-80 
17.Barč Andrej1997reg. muži 71-80cizinec 
18.Skála Marek2004reg. muži 121-130N 
TJ Sokol Lanžhot
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 18 
2.Vašíček Jan1999kraj. muži 41 - 50 N 
3.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 51 - 60 
4.Koníček Michal1980kraj. muži 91 - 100 
5.Wirth Imrich1977kraj. muži 101 - 110 
6.Baláž Branislav1975kraj. muži 111 - 120cizinec 
7.Podrazil David2001kraj. muži 151 - 160 
8.Koníček Marek1978kraj. muži 281 - 290 
9.Hrubý Petr1993reg. muži 61 - 70 N 
10.Gajdoschík Adrián1993nez. cizinec 
TJ Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977kraj. muži 17 
2.Slavík Jan1975kraj. muži 24 
3.Dufek Lukáš1997kraj. muži 26 
4.Brož Petr1996kraj. muži N 61-70 
5.Kodym Tomáš1985kraj. muži 31 
6.Hanzl Matěj1995kraj. muži 81-90 
7.Bílek Luboš1979kraj. muži N 91-100 
8.Cibor Pavel1966kraj. muži 101-120 
9.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
10.Šanc Přemysl1963kraj. muži 201-230 
11.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
12.Částka David1999kraj. muži N 230 
13.Hrbek Martin1964kraj. muži 231-260 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Aleš1996kraj. muži 31-40 
2.Marek Jaroslav1983kraj. muži 41-50 
3.Kříž Bohumil1984kraj. muži 61-70 
4.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 121-130 
5.Andorko Pavel1994kraj. muži 111-120 
6.Vybíral Matouš2001kraj. muži 121-130 
7.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
8.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 161-170 
9.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 231-240 
10.Nechvátal Petr1982kraj. muži 231-240 
11.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 251-260 
12.Hruška Petr1964kraj. muži 261-270 
13.Zimek Jaroslav1963kraj. muži 271-280 
14.Ondra Milan1970kraj. muži 281-290 
15.Kazdera Pavel1955kraj. muži 291-300 
3.liga mužů sk.D
TJ Sokol Šarovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Karel1975kraj. muži 1 
2.Račák Vítězslav1976kraj. muži 7 
3.Dorňák Zdeněk1991kraj. muži 12 
4.Jahůdka Petr1976kraj. muži 13 
5.Křen Lubor1979kraj. muži 21-30 
6.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 71-80 
7.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 151-160 
8.Zuzaník Marek1972reg. muži 111-120 N 
9.Henzl Libor1969reg. muži 121-130 
10.Henzl Václav1967reg. muži 141-150 N 
11.Chytil Jan1984reg. muži 161-170 
12.Batoušek Vladimír1970reg. muži 191-200 
13.Úředníček Petr1978reg. muži 221-240 
14.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 221-240 
15.Zikmund Marek1998reg. muži 241-260 N 
SK - SVINOV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 50,5 
2.Záškodný Marek1990kraj. muži 70,5 
3.Palát Petr1992kraj. muži 70,5 
4.Henžel Michal2002kraj. muži 120,5 
5.Skulina David1991kraj. muži 120,5 
6.Przybyla Michal1983kraj. muži 120,5 
7.Foldyna Radek1981kraj. muži 120,5 
8.Theodor Filip1999kraj. muži 120,5 
9.Martinák Lukáš1982kraj. muži 120,5 
10.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 120,5 
11.Javůrek Martin1970kraj. muži 200,5 
12.Jašek Milan1955kraj. muži 240,5 
TJ DDM Valašské Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 5 
2.Vlček Pavel1984kraj. muži 9 
3.Hladil David1991kraj. muži 10 
4.Vlček Radim1974kraj. muži 21-30 
5.Došek Jaroslav1962kraj. muži 21-30 
6.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 31-40 
7.Orlovský Pavel1980kraj. muži 31-40 
8.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 31-40 
9.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 31-40 
10.Konečný Jiří1965kraj. muži 51-60 
11.Bazalka Michal1975kraj. muži 51-60 
12.Hladil Radek1965kraj. muži 81-90 
13.Drápela Marek1974kraj. muži 161-170 
14.Střílka Jakub1988reg. muži 41-50N 
15.Šíma Martin1989reg. muži 41-50N 
16.Vahala Jiří1994reg. muži 41-50N 
KST Dolní Němčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janča Miroslav1986kraj. muži 3 
2.Brázdil Jiří1988kraj. muži 21-30 
3.Jančář Luděk1988kraj. muži 41-50 
4.Kubeš Dušan1980kraj. muži 41-50 
5.Uher Antonín2000kraj. muži 51-60 
6.Kolísek Josef1999kraj. muži 71-80 
7.Kučera Ondřej2001kraj. muži 81-90 
8.Ježek Jan1988kraj. muži 91-100 
9.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
TTC Ostrava-Poruba
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velebil Lukáš1975kraj. muži 41-60 
2.Bugaj Pavel1978kraj. muži 41-60 
3.Solanský Pavel1973kraj. muži 61-80 
4.Mikeska Jakub1991kraj. muži 81-100 
5.Cabiš Michal1988kraj. muži 61-80 
6.Merta Marek1992kraj. muži 101-140 
7.Solanský Petr1973kraj. muži 141-180 
8.Kolář Martin1973kraj. muži 141-180 
9.Chalupa Michal1980kraj. muži 221-260 
10.Danko Petr1966kraj. muži 261-300 
11.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 261-300 
TTC FRÝDLANT
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršálek Vladimír1970kraj. muži 21-40 
2.Tobola Petr1972kraj. muži 41-60 
3.Hrabec Michal1979kraj. muži 41-60 
4.Kaloč Svatopluk1953kraj. muži 61-80 
5.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 61-80 
6.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 61-80 
7.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 101-140 
8.Maršálek Patrik1994kraj. muži 141-180 
9.Vaňous Jiří1981kraj. muži 141-180 
10.Pavliska Martin1968kraj. muži 181-220 
11.Židek Jiří1988kraj. muži 181-220 
KST Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 8. 
2.Slováček Libor1969kraj. muži 14. 
3.Černohorský Tomáš2004kraj. muži 17. 
4.Juřica Tomáš1997kraj. muži 19. 
5.Škrla Jiří2002kraj. muži 21.-30. 
6.Vaculík Vladimír1968nez.  
7.Škrla Jaroslav1964nez.  
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Jakub1997kraj. muži 6 
2.Palásek Michal1993kraj. muži 7 
3.Valašík Lukáš1984kraj. muži 20-21 
4.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 22-30 
5.Plšek Josef1966kraj. muži 22-30 
6.Galanda Tomáš1975kraj. muži 31-50 
7.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-50 
8.Šoc Milan1980kraj. muži 31-50 
9.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 51-70 
10.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 51-70 
11.Prázdný Pavel st.1975kraj. muži 51-70 
12.Prázdný Pavel ml.2004kraj. muži 71-100Hostování z T.J. Sokol Náklo z.s.
TTC Bolatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wollný Michal1993kraj. muži 41- 60 
2.Burdík Vítězslav1985kraj. muži 81- 100 
3.Harazim Zdeněk1967kraj. muži 81- 100 
4.Musiol Kamil1971kraj. muži 101-140 
5.Laburda František1985kraj. muži 101-140 
6.Maier Zbyněk1989kraj. muži 261-300 
7.Rataj Jakub1984reg. muži 31-40 
8.Polák Jan1968reg. muži 41-50 
9.Vavřínek Hubert1954reg. muži 50,5 
10.Ricka Jiří1971reg. muži 51-60 
11.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 51-60 
TTC MG Odra GAS Vratimov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cvečko Daniel1962kraj. muži 41-60Ncizinec 
2.Vrtal Oldřich1958kraj. muži 61-80 
3.Štůsek David1983kraj. muži 81-100 
4.Štůsek Jakub1988kraj. muži 81-100 
5.Skalický Jiří1994kraj. muži 81-100 
6.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 81-100 
7.Uhlář Radim1972kraj. muži 101-140 
8.Válek Filip2000kraj. muži 101-140 
9.Guřan Jiří1978kraj. muži 141-180 
10.Olbricht Petr1978kraj. muži 261-300 
TJ Ostrava KST D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Vít2005kraj. muži 30,5 
2.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 50,5 
3.Beránek Pavel2002kraj. muži 50,5 
4.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 50,5 
5.Lisztwan Jan2005kraj. muži 90,5 
6.Chaloupka František1977kraj. muži 90,5 
7.Krupník Jan1980kraj. muži 90,5 
8.Křenek Tomáš1994kraj. muži 100,5cizinec 
9.Bajger Jiří1972kraj. muži 120,5 
10.Demek Zdeněk1963kraj. muži 120,5 
11.Mesaroš Petr1961kraj. muži 120,5 
12.Rak Jonáš2005kraj. muži 120,5 
13.Malík David1998kraj. muži 160,5 
14.Vitásek Daniel2006kraj. muži 240,5 
15.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 240,5 
TTC Siko Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jiří1976kraj. muži 21-40 
2.Sikora Filip1997kraj. muži 21-40 
3.Revay Radomír1970kraj. muži 21-40 
4.Wasilewski Damian1987kraj. muži 21-40Ncizinec 
5.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 21-40 
6.Pisarczyk Tomek1982kraj. muži 21-40Ncizinec 
7.Sargánek David1996kraj. muži 61-80 
8.Bezdíček Milan1966kraj. muži 61-80 
9.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-100 
10.Branný Tomáš2002kraj. muži 141-180 
11.Cabák Josef1949kraj. muži 141-180 
TJ ODRY
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Randis Vilém1977kraj. muži 101-140 
2.Šustek Pavel1979kraj. muži 101-140 
3.Hendrych Daniel1998kraj. muži 141-180 
4.Orság Pavel1981kraj. muži 141-180 
5.Holemý Josef1970kraj. muži 181-220 
6.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 221-260 
7.Hrachovec Jakub2003kraj. muži 221-260 
8.Hendrych Vojtěch2003kraj. muži 221-260 
9.Barša Michal1980kraj. muži 261-300 
10.Bača Jaroslav1972kraj. muži 261-300 
11.Fabík Vítězslav1976reg. muži 71-80 
12.Lakomý Roman1991reg. muži 71-80 
13.Pajurek Zdeněk1982nez.  
14.Inderský Lukáš1976nez.  
15.Bača Jaroslav ml.2005kraj. muži 70,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
Extraliga žen
SKP Sever Ústí nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Martina2002ČR ženy 54 
2.Vysocká Karolína1998ČR ženy 69Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s.
3.Smíšková Martina1979ČR ženy 70 
4.Allertová Sára1999kraj. ženy 6 
5.Hanušová Monika1972kraj. ženy 9Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
6.Vašinová Karina1977nez. ženy  
7.Štiková Martina1994nez. ženy  
8.Kacálková Kristýna2003ČR ženy 61Střídavý start z SKST Děčín, z.s.
SK Dobré A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 4 
2.Paridi Konstantina1996ČR ženy N18cizinec 
3.Koďousková Eliška2003ČR ženy 35 
4.Sazimová Adéla2006ČR ženy 67 
5.Šichanová Vendula2007ČR ženy 93 
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomanová Tamara1994ČR ženy 6 
2.Labošová Ema2001ČR ženy 20Ncizinec 
3.Vybíralová Monika1986ČR ženy 31 
4.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 37Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
5.Glücková Lenka2003ČR ženy 66Střídavý start z TJ Granitol Moravský Beroun
6.Březinová Barbora2004ČR ženy 77Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
7.Bajgerová Kristýna2003kraj. ženy 21-40Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
MH stolní tenis Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 8 
2.Kapounová Barbora1997ČR ženy 13 
3.Šlehobrová Simona1994ČR ženy 21 
4.Somrová Gabriela1981kraj. ženy 13Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
5.Dvořáková Gábina2006kraj. ženy 51-68N 
6.Gavendová Aneta2006kraj. ženy 51-68N 
7.Ságlová Miroslava1988nez.  
8.Hrachová Marie1963nez.  
9.Chovancová Marie2002ČR ženy 79Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
MSK Břeclav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechová Dana1983ČR ženy 3. 
2.Širučková Aneta1991ČR ženy 7. 
3.Masopustová Lucie2006kraj. ženy 41.-45. 
4.Šinkarová Daša2001nez. cizinec 
5.Volkava Vera2005nez. cizinec 
SVS Hradec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 9 
2.Stakhova Olesia1985ČR ženy 17 Ncizinec 
3.Bártová Tereza2005ČR ženy 32Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Jirásková Tereza2001ČR ženy 29Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Zoubková Adéla2006ČR ženy 74Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Sazimová Terezie2000ČR ženy 94Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy 15Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
8.Truněčková Anežka2008ČR dky 48Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
9.Tomášková Jana2008ČR sžy 43Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
10.Ciborová Natálie2009ČR sžy 54Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TT Moravský Krumlov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 10 Ncizinec 
2.Petrovová Nikita1999ČR ženy 17 
3.Harabaszová Lenka1985ČR ženy 18 
4.Bálint Bernadett1996ČR ženy 17Ncizinec 
5.Šedová Eliška2001ČR ženy 42 
6.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 26-30 
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helena2005ČR ženy 19Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Ajdini Tereza2003ČR ženy 64Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
3.Plachá Liliana2003ČR ženy 68Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Němečková Monika1995ČR ženy 72 
5.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 76 
6.Slaninová Lucie1991kraj. ženy 41.-50. 
7.Bendová Amálie2005kraj. ženy 61.-80.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Březáková Helena1960kraj. ženy 61.-80. 
9.Seidlová Monika2000kraj. ženy 81.-100. 
10.Lošťáková Tereza2006kraj. ženy 12NStřídavý start z HB Ostrov , z.s.
SKST Charvát Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefcová Kristýna1996ČR ženy 12 
2.Štěpánová Gabriela2001ČR ženy 14 
3.Hrabicová Klára2003ČR ženy 20 
4.Hanáková Nela2004ČR ženy 39 
5.Ščibraniová Magdaléna2007kraj. ženy 30,5 
SKST Vlašim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějovská Anna2000ČR ženy 24. 
2.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 38. 
3.Bošinová Aneta2001ČR ženy 41. 
4.Keroušová Michaela1996ČR ženy 48. 
5.Poláková Veronika ml.2008kraj. ženy 12. 
6.Čížová Tereza2006kraj. ženy 19.-20. 
7.Holejšovská Anna2008kraj. ženy 24.-25. 
SKST PLUS Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grofová Karin1994ČR ženy 2 
2.Partyka Natalia1989ČR ženy 4 Ncizinec 
3.Záděrová Linda2003ČR ženy 11 
4.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 10 
5.Látalová Lucie2005kraj. ženy 36-40 
6.Holubová Simona2010kraj. ženy 51-55 
SKST PLUS Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 23 
2.Ševčíková Klára2000ČR ženy 33 
3.Blechová Barbora1998ČR ženy 44 
4.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 26-30 
5.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
SKST PLUS Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klempererová Anna2003ČR ženy 22 
2.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 25 
3.Žižkovská Rebeka2003ČR ženy 45 
4.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 46-50 
5.Novotná Eliška2009kraj. ženy 51-55 
6.Pařízková Monika2005ČR ženy 52.Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
1.liga žen sk.A
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušová Aneta2002ČR ženy 58Hostování z TJ Hrádek z.s.
2.Hnojská Andrea2003ČR ženy 80 
3.Marešová Zdeňka ml.2003ČR ženy 100Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
4.Jehlíková Petra1993kraj. ženy 6Hostování z TJ Sokol Pocinovice, z.s.
5.Hnojská Helena1974nez.  
6.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 8Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Plzeň V
7.Čákorová Tereza2007kraj. ženy 14Střídavý start z Sportovní klub U Řeky Plzeň
8.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 17Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Plzeň V
Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Olga1975ČR ženy 65 
2.Hagino Petra1974kraj. ženy 21-25 
3.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 21-25 
4.Veletová Ilona1973kraj. ženy 21-25 
5.Poláková Veronika ml.2008kraj. ženy 12.Střídavý start z SKST Vlašim
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polcarová Anežka1998ČR ženy 87 
2.Bartoňová Tereza2003ČR ženy 98 
3.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 41-50 
4.Schoberová Martina1965kraj. ženy 41-50 
5.Zuzáková Anežka2006kraj. ženy 81-100 
KST ZŠ Vyšší Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meškánová Andrea2004ČR ženy 71 
2.Nečasová Natálie2003ČR ženy 96Hostování z KST Orel ČB
3.Procházková Šárka2002kraj. ženy 19 
4.Dubravcová Aneta2005kraj. ženy 5Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Lhenice
5.Petrů Andrea2006kraj. ženy 41-50 
6.Jarošová Anna2006kraj. ženy 51-70 
TJ Sokol Králův Dvůr Queens
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sobková Martina1988ČR ženy 55 
2.Hošková Denisa1996ČR ženy 60 
3.Lupínková Lucie1988kraj. ženy 15N 
4.Kosová Magdalena2005kraj. ženy 29NHostování z TJ Spartak Čenkov, spolek
5.Hubingerová Natálie2003kraj. ženy 31 
6.Perlingerová Kateřina2008kraj. ženy 32 
7.Svobodová Nikol2006kraj. sžy 17 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízková Monika2005ČR ženy 52.Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
2.Kaba Radka1975ČR ženy 78. 
3.Diblíková Klára1997ČR ženy 90. 
4.Šimůnková Veronika2002ČR ženy 85. 
5.Timonina Vjatsheslavovna Valerija1999kraj. ženy 41. - 50.cizinec 
6.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 50 N 
7.Averina Sergeevna Aleksandra2001kraj. ženy 51. - 60.cizinec 
8.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 60 N 
9.Kodetová Hanka2010kraj. ženy 81. - 100. 
10.Mikešová Adéla2008kraj. ženy 81. - 100. 
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 49Hostování z TJ AVIA Čakovice, z.s.
2.Strnadová Karolína2003ČR ženy 91Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice
3.Síbrtová Kateřina1971kraj. ženy 16-20 
4.Franeková Věra2003kraj. ženy 31-40 
5.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 31-40 
6.Maršíková Martina1973kraj. ženy 40 N 
SKST Děčín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kacálková Kristýna2003ČR ženy 61 
2.Nováková Eva1975ČR ženy 83 
3.Střihavková Zdeňka1989kraj. ženy 8 
4.Koutská Marie1992kraj. ženy 11Hostování z Stolní tenis Baroni Třebívlice, z.s.
5.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 14 
6.Nesměráková Eliška1999kraj. ženy 20 
7.Ramešová Magdaléna2002kraj. ženy 21 
KST Kalich Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prášilová Petra1980ČR ženy 82 
2.Eisnerová Heda1983ČR ženy 86 
3.Pavelková Lenka1981kraj. ženy 13Hostování z T.J. Sokol Terezín
4.Petržílková Eliška2006kraj. ženy 15Hostování z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
5.Brandtlová Sára2004kraj. ženy 16Hostování z TJ Sever Žatec, z.s.
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handlová Natálie2004kraj. ženy 26-30 
2.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 31-40 
3.Jaroňová Karolína2007kraj. ženy 51-60 
4.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-50 
5.Melíšková Tereza2007kraj. ženy 101-130 
6.Nosková Adéla2008kraj. ženy 101-130 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondráková Markéta1980ČR ženy 46 
2.Kohlmannová Aneta2001ČR ženy 84 
3.Tenglová Vendula1993ČR ženy 92Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
4.Škopková Věra1994ČR ženy 99 
5.Schwarzerová Tereza1983kraj. ženy 26-30 
6.Radnicová Lenka1979nez. ženy Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 21-25 
2.Svobodová Helena1958kraj. ženy 26-30 
3.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 31-40 
4.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 31-40 
5.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 51-60 
6.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 51-60 
1.liga žen sk.B
TTC Frýdek-Místek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrbíková Renata1979ČR ženy 15 
2.Palkovská Ivana1980ČR ženy 73 
3.Stramová Eliška2007kraj. ženy 41-50Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
4.Svobodová Anna2006reg. muži 351-400 
5.Daková Aneta2008nez.  
6.Búlik Viktoria2015nez.  
7.Fabiánová Elizabeth Anna2015nez.  
SK Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glücková Lenka2003ČR ženy 66Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
2.Březinová Barbora2004ČR ženy 77Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
3.Chovancová Marie2002ČR ženy 79 
4.Bezděčíková Lenka1978ČR ženy 95 
5.Horná Petra1986kraj. ženy 15Hostování z TTC Ostrava-Poruba, z.s.
6.Bajgerová Kristýna2003kraj. ženy 21-40Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 47 
2.Doucková Aneta1997kraj. ženy 10 
3.Zemanová Michaela1990kraj. ženy N15 
4.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N13 
5.Macurová Denisa2003kraj. ženy N16 
6.Čermáková Eliška2008kraj. ženy 21 
7.Kuchařová Elena2009kraj. ženy 18 
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítovcová Daniela1993ČR ženy 26 
2.Sazimová Adéla2006ČR ženy 67 
3.Šichanová Vendula2007ČR ženy 93 
4.Antošová Bára2007kraj. ženy 12Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
5.Kovaříčková Tereza2009kraj. ženy 17 
6.Bačinová Lucie2004nez.  
HB Ostrov H.Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 37 
2.Stránská Anna2002ČR ženy 59Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
3.Gallerachová Iva2007kraj. ženy 4 NHostování z TJ Sokol Bor z.s.
4.Lošťáková Tereza2006kraj. ženy 12N 
5.Peštálová Klára2005kraj. ženy 26 
6.Holejšovská Anna2008kraj. ženy 11NStřídavý start z SKST Vlašim
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovská Jana1977ČR ženy 75 
2.Syrová Lucie1993kraj. ženy 4Hostování z TJ Jiskra Litomyšl,z.s.
3.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 6 
4.Doležalová Markéta2004kraj. ženy 5 
5.Částková Eliška1991kraj. ženy 6 
6.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 10 
7.Motlová Monika1994kraj. ženy 11-15 
8.Najmanová Markéta2007kraj. ženy 11-15Hostování z TJ Lanškroun
9.Krupová Soňa2005kraj. ženy 16 
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásková Tereza2001ČR ženy 29Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Zoubková Adéla2006ČR ženy 74Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3.Sazimová Terezie2000ČR ženy 94Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy 15Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Truněčková Anežka2008ČR dky 48Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Tomášková Jana2008ČR sžy 43Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Ciborová Natálie2009ČR sžy 54Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TTC MS Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 63 
2.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 81Hostování z KST Zlín, z.s.
3.Zemanová Simona1992ČR ženy 88Ncizinec 
4.Šebková Kristýna2001ČR ženy 89Hostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
5.Ulrychová Hana1988kraj. ženy 26-30Hostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
6.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 31-35 
7.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 31-35 
8.Hubáčková Marta1990kraj. ženy 41-45 
9.Sobotíková Monika2007kraj. ženy 46-50 
SKST Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanáková Nela2004ČR ženy 39 
2.Ščibraniová Magdaléna2007kraj. ženy 30,5 
3.Grimmerová Diana2004kraj. ženy 30,5 
4.Juchelková Lucie2007kraj. ženy 40,5N 
TT Moravský Krumlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bálint Bernadett1996ČR ženy 17Ncizinec 
2.Šedová Eliška2001ČR ženy 42 
3.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 21-25Hostování z TJ Agrotec Hustopeče z.s.
4.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 26-30 
5.Skrutková Petra1997kraj. ženy 51-55Hostování z TJ Oslavany
6.Lustigová Barbora2003kraj. ženy 61-65 
7.Slaná Pavla2008kraj. ženy 66-68 
8.Andriyanova Liliya1990nez. cizinec 
9.Vasilenka Darya2004nez. cizinec 
KST A. Eberle Blansko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chajda Marie1981ČR ženy 34 
2.Pavlicová Renata1992ČR ženy 40Hostování z Orel jednota Silůvky
3.Ševčíková Veronika1971kraj. ženy 26-30 
4.Trávníčková Karla1973kraj. ženy 26-30 
5.Fialová Markéta1980kraj. ženy 36-40Hostování z Spartak Adamov, z.s.
6.Novohradská Karolína2005kraj. ženy 36-40 
7.Mazalová Kristýna2004kraj. ženy 41-45 
8.Pilitowská Lea2005kraj. ženy 61-65 
KST Hluk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnátková Kateřina2003ČR dky 17Hostování z SKST Děčín, z.s.
2.Vrzalová Štěpánka2004ČR dky 44 
3.Malíková Klára2002reg. muži 51-60 
2.liga žen sk.A
TTC Kovářov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horká Radka1971kraj. ženy 3 
2.Kocourková Blanka1967kraj. ženy 4 
3.Ďurišová Kateřina1973kraj. ženy 7Hostování z TJ Sokol Písek
4.Smetanová Aneta2002kraj. ženy 21-30 
5.Kohoutová Ema2004kraj. ženy 51-70 
6.Škochová Klára2010nez.  
7.Riantová Lucie2010nez.  
8.Horká Nela2005kraj. ženy 61-80Střídavý start z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
TJ Sokol Lhenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišerová Iveta1974kraj. ženy 8 
2.Vodáková Táňa2000kraj. ženy 20Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice
3.Dubravcová Eliška2001kraj. ženy 21.-30 
4.Novotná Tereza2007kraj. ženy 31.-40 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimůnková Veronika2002ČR ženy 85. 
2.Timonina Vjatsheslavovna Valerija1999kraj. ženy 41. - 50.cizinec 
3.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 50 N 
4.Averina Sergeevna Aleksandra2001kraj. ženy 51. - 60.cizinec 
5.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 60 N 
6.Kodetová Hanka2010kraj. ženy 81. - 100. 
7.Mikešová Adéla2008kraj. ženy 81. - 100. 
8.Rohlíková Michaela1988nez.  
9.Prášilová Andrea1980nez.  
TJ Lomnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrušková Andrea1972kraj. ženy 2 
2.Janků Karolina2006kraj. ženy 3 
3.Kárová Klára2003kraj. ženy 6 
4.Vondrušková Nikola2001kraj. ženy 15 
5.Kupčíková Nela2007ČR dky 55 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franeková Věra2003kraj. ženy 31-40 
2.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 31-40 
3.Maršíková Martina1973kraj. ženy 40 N 
4.Vránová Helena1976kraj. ženy 60 N 
5.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 61-80 
6.Rosová Kateřina2001kraj. ženy 61-80 
7.Kemlinková Nela2008kraj. ženy 101-130 
8.Alinčová Michaela2010ČR mžy 31 
TJ Sokol Plzeň V
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985kraj. ženy 3 
2.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 7 
3.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 8 
4.Nováková Monika1984kraj. ženy 11 
5.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 12 
6.Čákorová Tereza2007kraj. ženy 14Hostování z Sportovní klub U Řeky Plzeň
7.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 17 
8.Vyletová Helena ml.2002reg. ženy 13 
9.Jůzová Viktorie2008reg. ženy 20 
TSM Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slámová Andrea2008kraj. ženy 21-23 
2.Maurerová Lucie2007kraj. ženy 26-29 
3.Hýžová Denisa2006kraj. ženy 30 
4.Hubingerová Natálie2003kraj. ženy 31Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr
5.Toužimská Rozálie2009ČR mžy 21 
6.Martinovská Alena2005kraj. dky 16 
7.Šafková Veronika2005nez.  
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarzerová Tereza1983kraj. ženy 26-30 
2.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-50 
3.Tichá Vendula1994kraj. ženy 51-60Hostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
4.Melíšková Tereza2007kraj. ženy 101-130 
5.Nosková Adéla2008kraj. ženy 101-130 
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Keroušová Michaela1996ČR ženy 48. 
2.Poláková Veronika ml.2008kraj. ženy 12. 
3.Čížová Tereza2006kraj. ženy 19.-20. 
4.Holejšovská Anna2008kraj. ženy 24.-25. 
5.Maršíčková Laura2011ČR nžy 17. 
6.Müllerová Sofie2010ČR nžy 23. 
7.Budilová Ella2012ČR nžy 27. 
8.Plešnerová Yveta2011ČR nžy 27. 
9.Beranová Sára1999nez.  
10.Pěnkavová Dagmar1998nez. Hostování z Sokol Divišov
11.Bošinová Veronika1998nez. Hostování z Sokol Divišov
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němečková Monika1995ČR ženy 72 
2.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 76 
3.Slaninová Lucie1991kraj. ženy 41.-50. 
4.Bendová Amálie2005kraj. ženy 61.-80.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Březáková Helena1960kraj. ženy 61.-80. 
6.Seidlová Monika2000kraj. ženy 81.-100. 
2.liga žen sk.B
TTC Brandýs n.L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zatřepálková Lenka1968kraj. ženy 13-14 
2.Čermáková Anna1964kraj. ženy 15NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I
3.Hudečková Věra1962kraj. ženy 16-18Hostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
4.Doležalová Pavlína1979kraj. ženy 19-20 
5.Šeligová Tereza1995nez.  
6.Tomsová Kateřina1972nez.  
7.Hudečková Hana1987nez. Hostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
TJ Sokol Stodůlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žambokréthyová Milena1989kraj. ženy 15NcizinecHostování z Tělovýchovná jednota Střížkov, z.s.
2.Dvořáková Lenka1970kraj. ženy 16-20Hostování z TJ Sokol Votice
3.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 31-40 
4.Dusilová Jana1972kraj. ženy 31-40 
5.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41-50 
6.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 51-60 
SK Dobré D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Antošová Bára2007kraj. ženy 12Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
2.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N13 
3.Macurová Denisa2003kraj. ženy N16 
4.Kovaříčková Tereza2009kraj. ženy 17 
5.Kuchařová Elena2009kraj. ženy 18 
6.Čermáková Eliška2008kraj. ženy 21 
7.Bačinová Lucie2004nez.  
8.Píčová Karolína2010nez.  
9.Vyskočilová Ester2011nez.  
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Tereza1999kraj. ženy 3 
2.Heřmánková Andrea1998kraj. ženy 4Hostování z USK Pardubice
3.Kaplanová Miroslava1983kraj. ženy 7Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
4.Sedláčková Martina1985kraj. ženy 8Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
5.Vohradníková Adéla2004kraj. ženy 16 
6.Kacafírková Agáta2007kraj. dky 11-13 
7.Borecká Karolína2009kraj. mžy 5 
8.Foltýnová Laubová Žaneta1996reg. muži 126-140N 
9.Jílková Vanessa1997nez.  
10.Nováková Kristýna1999nez.  
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 14 
2.Nesměráková Eliška1999kraj. ženy 20 
3.Ramešová Magdaléna2002kraj. ženy 21 
4.Hampejsová Lucie2004nez. ženy  
5.Hlavacká Jana1971nez. ženy  
6.Hojková Tereza1984nez. ženy  
7.Kubánková Kateřina2009nez. ženy  
8.Kuthanová Veronika2006nez. ženy  
9.Martinová Amálie2009nez. ženy  
10.Polanská Jana1970nez. ženy  
11.Švihnosová Eliška2006nez. ženy  
TJ Sokol Česká Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedloňová Aneta1994kraj. ženy N12Hostování z Tělovýchovná jednota Náchod, z. s.
2.Měšťanová Petra1996kraj. ženy 14 
3.Špreňarová Miroslava1964kraj. ženy N24 
4.Měšťanová Pavlína2006reg. sžy 5 
5.Landsmannová Alena1973kraj. muži 529Hostování z TJ Sparta Úpice
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležalová Markéta2004kraj. ženy 5 
2.Částková Eliška1991kraj. ženy 6 
3.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 10 
4.Motlová Monika1994kraj. ženy 11-15 
5.Krupová Soňa2005kraj. ženy 16 
6.Kodytková Martina1993nez.  
7.Motlová Jitka1967nez.  
8.Rebejová Karla1959nez.  
9.Zemková Barbora1988nez.  
TJ AŠ Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Botková Michaela2005kraj. ženy 13-14 
2.Ginzlová Eva1989kraj. ženy 16-18Hostování z Tělovýchovná jednota Březovice z.s.
3.Janoušková Jitka1975kraj. ženy 16-18 
4.Bečvářová Michaela1996kraj. ženy 20 NHostování z TTC Žehuň,z.s.
5.Matoušková Stanislava1956kraj. ženy 23 NHostování z Tělovýchovná jednota T.T.C. table tennis club LIBE
6.Křížová Gabriela1992kraj. ženy 25 NHostování z Dům dětí a mládeže Cvikováček, příspěvková organiz
7.Svatoňová Eliška2001kraj. ženy 25 NHostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
AST Kamenický Šenov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Výborná Michala1982kraj. ženy 1Hostování z SK Malá Veleň
2.Tonarová Tereza2006kraj. ženy 10NHostování z Tělovýchovná jednota Sokol Chomutice, z.s.
3.Korpová Romana ml.2007kraj. ženy 11Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
4.Kolářová Linda2006kraj. ženy 30NHostování z TJ Sokol Český Brod
5.Korpová Romana st.1984kraj. ženy 30N 
6.Korpová Tereza2012kraj. ženy 30NHostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
2.liga žen sk.C
HB Ostrov H.Brod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lošťáková Tereza2006kraj. ženy 12N 
2.Rohová Michaela2007kraj. ženy 16Hostování z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
3.Janů Veronika2008kraj. ženy 22Hostování z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
4.Peštálová Klára2005kraj. ženy 26 
5.Vožická Eliška2009nez.  
6.Feitová Nikola2006nez.  
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Králová Lucie1998kraj. ženy 4NHostování z TJ Sokol Loučka
2.Mazalová Veronika2006kraj. ženy 5Hostování z TJ Olympia Bruntál z.s.
3.Ďuláková Kateřina2006kraj. ženy 8Hostování z TJ Olympia Bruntál z.s.
4.Prázdná Tereza2002kraj. ženy 10NHostování z T.J. Sokol Náklo z.s.
5.Slavíková Kristýna2003kraj. ženy 11Hostování z TJ Sokol Vrbno pod Pradědem z.s.
TJ Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tydlačková Simona1979ČR ženy 88 
2.Bezděková Gábina1972kraj. ženy 4Hostování z Orel Zlín
3.Bezděková Kristýna2000kraj. ženy 5Hostování z Orel Zlín
4.Holíková Kristýna2005kraj. ženy 6 N 
5.Krčmářová Magdaléna2002kraj. ženy 7 
6.Filipová Sára2009kraj. dky 12 
7.Macháčková Marie2006kraj. dky 13 
TTC MS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebková Kristýna2001ČR ženy 89Hostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
2.Ulrychová Hana1988kraj. ženy 26-30Hostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
3.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 31-35 
4.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 31-35 
5.Zánová Martina1997kraj. ženy 31-35cizinecHostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
6.Hubáčková Marta1990kraj. ženy 41-45 
7.Sobotíková Monika2007kraj. ženy 46-50 
8.Blatná Alena1957reg. muži 171-180N 
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Segetová Patricie2004kraj. ženy 16 
2.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 19 
3.Straková Bára2005kraj. ženy 21-40 
4.Synková Kristýna1998kraj. ženy 21-40 
5.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 21-40 
6.Uvírová Nela2000kraj. ženy 21-40 
7.Synková Markéta2001kraj. ženy 41-50 
8.Havrlantová Klára2007kraj. ženy 41-50 
9.Harvánková Dana1965reg. muži 80,5 
10.Fronová Sabina2001reg. muži 140,5 
TT Moravský Krumlov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 26-30 
2.Janáčková Lucie2004kraj. ženy 36-40NHostování z TJ Žďár nad Sázavou
3.Skrutková Petra1997kraj. ženy 51-55Hostování z TJ Oslavany
4.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 56-60Hostování z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
5.Lustigová Barbora2003kraj. ženy 61-65 
6.Slaná Pavla2008kraj. ženy 66-68 
7.Šedová Natálie2008ČR sžy 62Hostování z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníčková Karla1973kraj. ženy 26-30 
2.Novohradská Karolína2005kraj. ženy 36-40 
3.Fialová Markéta1980kraj. ženy 36-40Hostování z Spartak Adamov, z.s.
4.Mazalová Kristýna2004kraj. ženy 41-45 
5.Pilitowská Lea2005kraj. ženy 61-65 
6.Habáňová Michaela2005nez.  
SKST PLUS Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 10 
2.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 26-30 
3.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
4.Látalová Lucie2005kraj. ženy 36-40 
5.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 46-50 
6.Holubová Simona2010kraj. ženy 51-55 
7.Novotná Eliška2009kraj. ženy 51-55 
8.Bučková Eliška2011reg. ženy 23 
9.Brhelová Adéla2013reg. dky 19 
10.Baldrianová Pavla2008reg. dky 20 
11.Orlová Marta2009reg. dky 21 
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koberová Klára2003kraj. ženy 46.-50. 
2.Garčicová Karolína2005kraj. ženy 56.-60. 
3.Klepáčová Daniela2007kraj. ženy 61.-65- 
4.Jungová Nicol2008kraj. mži 52. 
5.Daňková Sofie Karolína2009kraj. mži 64. 
6.Luhanová Barbora2008kraj. mži 68. 
7.Struhárová Jana2011kraj. nži 16. 
8.Janoušková Nikola2005nez.  
Český pohár II.st. muži
SK TTC Duchcov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 51-60 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 71-80 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 121-140 
4.Vích Josef1962kraj. muži 201-250 
5.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
6.Sander Miroslav1966reg. muži 21-30 
7.Pomej Tomáš1979reg. muži 21-30 
8.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
9.Míka Martin1971reg. muži 41-50 
10.Mrha Zdeněk1971reg. muži 61-70 
11.Janečka Josef1956reg. muži 61-70 
12.Fürst Jiří1974reg. muži 61-70 
13.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 71-80 
14.Jelonek Vladimír1959reg. muži 81-90 
15.Kropáček Ladislav1958reg. muži 81-90 
16.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
17.Kopenec Martin1981reg. muži 121-130 
TJ Sokol Kosmonosy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 131.-160. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 131.-160. 
3.Lauber Jakub2005kraj. muži 161.-200. 
4.Bernát Jan2004reg. muži 31.-40. 
5.Soumar Vladimír1960reg. muži 31.-40. 
6.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
7.Horsák Oldřich1960reg. muži 31.-40.N 
8.Čuban Jiří1954reg. muži 41.-50. 
9.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80. 
10.Reiter Jiří1960reg. muži 61.-80.N 
11.Veselý Michal2007reg. muži 121.-150. 
12.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
13.Falta Michal2004reg. muži 151.-180. 
TJ Sokol Ondratice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Michal st.1980kraj. muži 31.-50. 
2.Orság David1978kraj. muži 31.-50.N 
3.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 51.-70. 
4.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
5.Sedláček Radek1979kraj. muži 51.-70.N 
6.Janík Michal ml.2002kraj. muži 71.-100. 
TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karal Martin1993kraj. muži 19N 
2.Res Jiří1977kraj. muži 20 
3.Strejček Jiří1973kraj. muži 41-50N 
4.Rychlík Ivan1951kraj. muži 141-150 
5.Svoboda David2000reg. muži 81-90 
6.Dvořák Jakub2003reg. muži 81-90 
7.Šerý Ondřej2005reg. muži 111-120 
8.Dočkal Vojtěch2003reg. muži 201-220 
TJ Lanškroun, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langr Lukáš1997kraj. muži 101.-120. 
2.Jányš Ondřej1988kraj. muži 121.-140. 
3.Vybíral Jakub1998reg. muži 12. 
4.Kleiner Marek1989reg. muži 22. 
Sokol Lány 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Michal1992kraj. muži 51-70 
2.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 71-100 
3.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
4.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
5.Moravec Milan1964kraj. muži 201-250 
6.Spiegl Richard1963kraj. muži 300,5 
7.Běloušek David1999kraj. muži 301-350 
8.Chrt Lukáš1989reg. muži 31-50 
9.Jirkovský Václav1956reg. muži 31-50 
10.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
Slavoj Polná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Radek1976kraj. muži 15 
2.Bláha František1980kraj. muži 16 
3.Babínek Jiří1997kraj. muži 71. - 80. 
4.Vaněk Radim1970kraj. muži 71. - 80. 
5.Kučera Martin2000kraj. muži 101. - 120. 
6.Hladík Jiří1980kraj. muži 101. - 120. 
7.Šejstal Adolf1947kraj. muži 101. - 120. 
8.Manelyuk Dmytro2005nez. muži  
SK Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 50,5 
2.Palát Petr1992kraj. muži 70,5 
3.Záškodný Marek1990kraj. muži 70,5 
4.Henžel Michal2002kraj. muži 120,5 
5.Przybyla Michal1983kraj. muži 120,5 
6.Foldyna Radek1981kraj. muži 120,5 
7.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 120,5 
8.Theodor Filip1999kraj. muži 120,5 
9.Javůrek Martin1970kraj. muži 200,5 
10.Lysek Tomáš2001reg. muži 90,5 
11.Kus Ondřej2000reg. muži 90,5 
12.Milkov Tomáš2003reg. muži 120,5 
TJ Fryšták
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 31. - 40. 
2.Hrdlička Michal1988kraj. muži 51. - 60. 
3.Románek Ivo1960kraj. muži 61. - 70. 
4.Pekař Pavel1969kraj. muži 101. - 110. 
5.Fišer Roman1969kraj. muži 101. - 110. 
6.Konečný David1982kraj. muži 131. - 140. 
7.Gregor Radek1974reg. muži 121. - 130. 
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 1 
2.Šimonek Petr1968kraj. muži 2 
3.Kleprlík Michal1986kraj. muži 26-30N 
4.Marel David1999kraj. muži 36-40 
5.Kudýn Petr1987kraj. muži 36-40 
6.Lukeš Marek1994kraj. muži 36-40 
7.Novotný Luboš1979kraj. muži 71-80 
8.Karcol Martin1992kraj. muži 81-90 
9.Petřík Tomáš1973kraj. muži 101-120 
10.Daneš Filip1980kraj. muži 141-162N 
11.Isach Robert1977kraj. muži 141-162N 
Stolní tenis club Slaný, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 4. 
2.Černý Martin2005kraj. muži 51.-70. 
3.Řeháček Jiří2007kraj. muži 131.-160. 
4.Vaktor Ivan1968kraj. muži 131-160 
5.Makara Jakub2006kraj. muži 161.-200. 
6.Vesecký David2006kraj. muži 251.-300. 
7.Makara Michal2003kraj. muži 251.-300. 
8.Pánek Jan1968kraj. muži 251.-300. 
9.Chadima Ondřej2005reg. muži 71.-80. 
10.Krček Adam2007reg. muži 90,5 
11.Elicer Lukáš2010reg. muži 101.-110. 
12.Kasner Vítek2008reg. muži 121.-130. 
Orel jednota Vysoké Mýto
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepelka Tomáš1968kraj. muži 18 
2.Hýbl Jan1999kraj. muži 51-60 
3.Dvořák Martin1988kraj. muži 61-70 
4.Fišer Lukáš1980kraj. muži 91-100 
5.Vojnar Jiří1987kraj. muži 101-120 
6.Sychra Václav1974kraj. muži 141-162N 
7.Synek Martin1973reg. muži 4 
8.Kučera Martin1998reg. muži 8 
9.Herel Miroslav1982reg. muži 46 
10.Novák Jan1977reg. muži 61-70 
TJ Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977kraj. muži 17 
2.Slavík Jan1975kraj. muži 24 
3.Kodym Tomáš1985kraj. muži 31 
4.Brož Petr1996kraj. muži N 61-70 
5.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
6.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
7.Částka David1999kraj. muži N 230 
8.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži N 231-260 
TJ Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Lukáš1997kraj. muži 26 
2.Hanzl Matěj1995kraj. muži 81-90 
3.Bílek Luboš1979kraj. muži N 91-100 
4.Šanc Přemysl1963kraj. muži 201-230 
5.Hrbek Martin1964kraj. muži 231-260 
6.Krása Jakub2005reg. muži 61-70 
7.Novák Jiří1982reg. muži 61-70 
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil David1992kraj. muži 21-30 
2.Horák Aleš1985kraj. muži 31-40 
3.Bíla Jindřich1980kraj. muži 111-120 
4.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 121-130 
5.Maštera Martin1984kraj. muži 131-140N 
6.Dohnal František2006kraj. muži 151-160 
7.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 141-150 
8.Lustig Adam2003kraj. muži 171-180 
9.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 211-220 
10.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 241-250 
11.Netolička Lubomír1971kraj. muži 251-260 
12.Telitsyn Vladimir1996nez. cizinec 
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychlík Josef1977kraj. muži 41-50 
2.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 41-50 
3.Dvořák Martin1978kraj. muži 71-100 
4.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 71-100 
5.Soucha Jan1970kraj. muži 71-100 
6.Smažík David2004kraj. muži 71-100Hostování z SK Pedagog ČB
7.Hornych Jiří1956kraj. mži 101-130 
8.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
9.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
10.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200 
11.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
12.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
13.Vojta František1973kraj. muži 301-400 
14.Fošum Rudolf1965nez. muži  
TJ Sigma Hranice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sohr Radovan1965reg. muži 31-50 
2.Jemelka Libor1975reg. muži 31-50 
3.Jemelka Ivan1980reg. muži 31-50 
4.Klos Otto1944reg. muži 51-100 
5.Vítek Zdeněk1954reg. muži 51-100 
6.Březík Lukáš1980reg. muži 51-100 
7.Zobaník Jaroslav1951reg. muži 51-100 
8.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
9.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 101-150 
10.Paus Aleš1978reg. muži 101-150 
11.Kaspar Michal2001reg. muži 101-150 
12.Zavadil Dominik2001reg. muži 151-200 
13.Vitoul Pavel1967reg. muži 151-200N 
14.Němeček Ladislav1948reg. muži 151-200 
15.Stuchlík Pavel1978nez. muži  
TTC Mohelnice, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 13 
2.Hojgr Jan1990kraj. muži 22-30 
3.Ellner Martin1982kraj. muži 31-50 
4.Jarmar Petr1975kraj. muži 51-70 
5.Zedníček Miloš1972kraj. muži 71-100 
6.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
7.Voříšek Tomáš1991kraj. muži 101-150 
8.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
9.Duchaň Stanislav1986reg. muži N 12 
10.Hojgr Stanislav1951reg. muži 63 
11.Májek Josef1968reg. muži 82 
TJ Sadská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 15 
2.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 20N 
3.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 20N 
4.Kyncl Jiří1983kraj. muži 21 - 30 
5.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 - 70 
6.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51 - 70 
7.Beran Martin1975kraj. muži 101 - 130 
8.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
9.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
10.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
11.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
12.Vydra Milan1969kraj. muži 301 - 350 
13.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
14.Vojáček Jiří1979reg. muži 16 - 20 
15.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
16.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
17.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
18.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
19.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
20.Švarc Ivo1979reg. muži nezařazen 
Sokol Horní Jiřetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Jiří1972kraj. muži 31-40 
2.Röber Jakub1988kraj. muži 121-140 
3.Pech Martin st.1980kraj. muži 181-200 
4.Vondráček Josef1973kraj. muži 201-250 
5.Mikač Jiří1981kraj. muži 251-300 
TJ Sokol Jestřebí, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Jiří1975kraj. muži 31-50 
2.Sedláček Bohumír1957kraj. muži 151-200 
3.Král Pavel1991kraj. muži 201-231 
4.Daniel Jan ml.1975kraj. muži 201-231 
5.Straka Michal1975reg. muži 51-70 
6.Kubalík Jiří1971reg. muži 71-100 
7.Milek Libor1981reg. muži 71-100 
8.Solník Jan1991reg. muži 131-160 
9.Bzdyl Josef1948reg. muži 161-200 
10.Daniel Jan nejml.2002reg. muži 201-250 
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlář Jan1986kraj. muži 101.-150. 
2.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
3.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
4.Hájek Svatopluk1969kraj. muži 201.-231. 
5.Milar Martin1990kraj. muži 201.-231. 
6.Zich Petr ml.1991reg. muži 21.-30. 
7.Zich Petr st.1961reg. muži 31.-50. 
8.Vystavěl Jakub1988reg. muži 51.-70. 
SKST Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shouman Mohamed1993ČR muži 16Ncizinec 
2.Seibert Jakub1995ČR muži 28. 
3.Blinka Michal2001ČR muži 41. 
4.Medek Josef1976ČR muži 83. 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaněra Jan1989kraj. muži 8. 
2.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 15,5 
3.Mareš Erik2002kraj. muži 15,5 
4.Rose Radek1972kraj. muži 30,5 
5.Holík Tomáš2002kraj. muži 70,5 
Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 3 
2.Copák František1995kraj. muži KN3 
3.Důra Matouš2002kraj. muži K6 
4.Legát Petr1999kraj. muži K12 
5.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnilica Vladimír1989kraj. muži K9 
2.Vaněček Petr1988kraj. muži K13 
3.Říšský Pavel1992kraj. muži 16 
4.Závora Adam2001kraj. muži K21 
5.Klier Jakub1988kraj. muži K26 
6.Grus Matěj2002kraj. muži K151 
7.Farajzl Filip2000reg. muži 81 
8.Vintr Josef2006reg. muži 101 
9.Sýkora David2006reg. muži 111 
10.Kysela Filip2010reg. muži 141 
HB Ostrov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tregler Tomáš1990ČR muži 5 
2.Prokopcov Dmitrij1980ČR muži 6 
3.Obešlo Michal1989ČR muži 11 
4.Vožický Bohumil1977ČR muži 12 
5.Vondráček Filip2004kraj. muži 17 
HB Ostrov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skála Radek2002ČR muži 32 
2.Kanta František1971ČR muži 66 
3.Květon Ondřej2004ČR muži 68Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
4.Slapnička Jakub2003ČR muži 70 
5.Jadrný Šimon2002ČR muži 98 
TJ VS Tábor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehně Richard2002kraj. muži 71-100 
2.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 101-130 
3.Děd Lukáš1999kraj. muži 101-130 
4.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
5.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
6.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
7.Losos Marek2005kraj. muži 161-200 
8.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
9.Losos Lukáš2004reg. muži 61-80 
TJ Sokol Horažďovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81 
2.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 101 
3.Mandák Pavel1973kraj. muži 61 
4.Šimanovský Marek2008reg. muži 41-60 
5.Mandák Lukáš2008kraj. muži 41-60 
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Končal Adam2002kraj. muži 19 
2.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 31 
3.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 41 
4.Pergler Jakub1991kraj. muži 41 
5.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 51 
6.Javorský Daniel1977kraj. muži 51 
7.Kollros Roman1974kraj. muži 121 
8.Reiser Miroslav1974kraj. muži 121 
9.Sladký Antonín1966kraj. muži 121 
10.Koval Jan1993kraj. muži 151 
11.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151 
KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 14. 
2.Mazura David1996kraj. muži 41.-50. 
3.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61.-70. 
4.Sommer Patrik1997kraj. muži 71.-80. 
5.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 81.-90. 
6.Mazura Pavel1971kraj. muži 81.-90. 
7.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121.-150. 
8.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151.-200. 
9.Jarab Josef1986kraj. muži 151.-200. 
10.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201.-250. 
11.Vítovec Miroslav1959reg. muži 201.-250. 
TJ Šanov, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 1 
2.Hejda Václav1974kraj. muži 12 
3.Koděra Filip1987kraj. muži 16 
4.Volák Martin1975kraj. muži 21 - 30 
5.Cafourek Tomáš1986nez. muži  
6.Cafourek Jan1988nez. muži  
ST AMON Kunovice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miloš1975kraj. muži 31-40 
2.Oharek Libor1975kraj. muži 31-40 
3.Šašinka Radek1987kraj. muži 61-70 
4.Mořický Tomáš1995kraj. muži 61-70 
5.Autrata Vít1974kraj. muži 71-80 
6.Chvíla Pavel1976kraj. muži 81-90N 
7.Juřena Ondřej1998kraj. muži 111-120 
8.Jančík Martin1997kraj. muži 131-140 
9.Hajduk Jan1975kraj. muži 141-150 
10.Velan Martin1994reg. muži 71-80 
11.Volák Marek1994reg. muži 111-120 
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Dan2006kraj. muži 23. 
2.Wagner Max Richard2005kraj. muži 41.-50. 
3.Volhejn Jan1976kraj. muži 41.-50. 
4.Jirout Vojtěch2007kraj. muži 51.-60. 
5.Wagner Robin Mark2007kraj. muži 91.-100. 
6.Černík Jan2005kraj. muži 101.-120. 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pusch František2002kraj. muži 30,5 
2.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 30,5 
3.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 30,5 
4.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
5.Brožík Karel1978kraj. muži 50,5 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stránský Michal1973kraj. muži 21. - 30. 
2.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21. - 30. 
3.Šimeček Jan1960kraj. muži 40.N 
4.Antoš Petr1992kraj. muži 41. - 50. 
5.Trávníček Luboš1972kraj. muži 71. - 100. 
6.Kastner Patrik1974kraj. muži 161. - 200. 
7.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 161. - 200. 
8.Beniš Ondřej1990kraj. muži 161. - 200. 
9.Dusil Petr1999kraj. muži 350. N 
10.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 350. N 
11.Černovský Pavel1981reg. muži 31.-40. 
12.Mareš Jan1983reg. muži 61.-80. 
13.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61.-80. 
14.Bukovský Radek1977nez. muži  
15.Blažek Jan1989nez. muži  
16.Ort Josef1983nez. muži  
TJ Spartak Kaplice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Petr2005kraj. muži 41-50 
2.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 51-70 
3.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 51-70 
4.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 51-70 
5.Růžička Milan1971kraj. muži 71-100 
6.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
7.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
8.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
Baník Březenecká A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Michal1999kraj. muži 25,5 
2.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 45,5 
3.Držálek Jan1958kraj. muži 45,5 
4.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 55,5 
5.Pail Jáchym2001reg. muži 65,5 
Baník Březenecká B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubelka Jan1980kraj. muži 45,5 
2.Sučík Jan1998kraj. muži 85,5 
3.Kučera Lubomír1966kraj. muži 130,5 
4.Kroc Tomáš1976kraj. muži 225,5 
5.Novotný Vlastimil1958kraj. muži 275,5 
6.Tichý Jiří1969reg. muži 45,5 
7.Šmíd Jiří1994reg. muži 55,5 
8.Drahota David1996nez. muži  
TJ Sokol Štíty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdina Jan1960kraj. muži 71.-100. 
2.Kobza Štěpán1997kraj. muži 71-100N 
3.Hrdina Pavel1968kraj. muži 101.-150. 
4.Altman Petr1966kraj. muži 151.-200. 
5.Drlík Zdeněk1976kraj. muži 151.-200. 
6.Hranička Libor1974reg. muži 51.-70. 
7.Jelínek Pavel1965reg. muži 71.-100. 
8.Jandejsek Martin st.1972reg. muži 71.-100. 
9.Jelínek Jiří1964reg. muži 71.-100.N 
10.Jandejsek Martin ml.2000reg. muži 101.-130. 
11.Kočnar Libor1958reg. muži 161.-200. 
12.Sasz Jiří1944nez. muži  
SK Slavia Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 63 
2.Peko Štefan2000ČR muži 85 Ncizinec 
3.Šálený David1999kraj. muži 21-30 
4.Maruniak Dominik2000kraj. muži 21-30cizinec 
5.Novotný Petr2000kraj. muži 31-40 
6.Pluhař Jan1997kraj. muži 41-60 
7.Černý Jiří1990kraj. muži 61-80 
TTC Litvínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 25,5 
2.Kastner Milan1961kraj. muži 45,5 
3.Fencl Lukáš1996kraj. muži 110,5 
4.Bencs Ladislav1986kraj. muži 130,5 
5.Bláha Radek1983kraj. muži 130,5 
6.Čejka Vratislav1959kraj. muži 150,5 
7.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 170,5 
8.Glajc Martin1994kraj. muži 170,5 
9.Bláha Petr1984kraj. muži 170,5 
10.Kadlec Michal1980kraj. muži 190,5 
11.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 275,5 
12.Jankovič Štěpán1949reg. muži 30,5 
13.David Jaroslav1959reg. muži N 
Orel jednota Šitbořice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jiří1969reg. muži 51-60 
2.Slavík Ondřej2001reg. muži 61-70 
3.Skála Richard1969reg. muži 61-70N 
4.Slavík Jakub1997reg. muži 71-80 
5.Vozdecký Jaromír1979reg. muži 81-90 
6.Halas Pavel st.1968reg. muži 81-90 
7.Vokál Radek1974reg. muži 181-200 
8.Zelinka Roman1990reg. muži 251-300 
KST DRAGON Vyškov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srna Antonín1991kraj. muži 201. - 210. 
2.Lužný Petr1977kraj. muži 211-220N 
3.Trávniček Boris1998kraj. muži 241. - 250. 
4.Libánek Ondřej2001kraj. muži 261. - 270. 
5.Dofek David2003reg. muži 47 
6.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 70 
7.Krejsa Jakub2002reg. muži 77 
8.Tichý Zdeněk1973reg. muži 133 
9.Vincenec Oliver2007reg. muži 232 
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 6. 
2.Kučera Stanislav1997ČR muži 9. 
3.Reitšpies David1996ČR muži 10. 
4.Shaposhnikov Stepan1996ČR muži 46.Ncizinec 
5.Březovský Petr2000kraj. muži 9. 
6.Pažma Lukáš1992kraj. muži 10.Ncizinec 
7.Gavlas Petr1980kraj. muži 14. 
8.Trgo Michael2001kraj. muži 41.-50. 
9.Veinfurt Adam2004kraj. muži 71.-.80. 
10.Kytka Rudolf2002kraj. muži 81.-90. 
11.Gavlas Anton st.1948nez. muži  
12.Černík Jaroslav1974nez. muži  
13.Černý Petr1976nez. muži  
14.Průcha Petr1948nez. muži  
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovaříček Matěj2006kraj. muži N231-260 
2.Dušek Rostislav2007ČR sži 26 
3.Dušek Jakub2009ČR sži 41 
SKST Děčín, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Jiří1988kraj. muži 1 
2.Matas Jan1988kraj. muži 17 
3.Tauš Jiří1964kraj. muži 25,5 
4.Beneš Jiří1990kraj. muži 25,5 
5.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 35,5 
6.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 35,5 
7.Sobíšek Martin1971kraj. muži 35,5 
8.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 75,5 
SKUŘ Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 15 
2.Kovářík Matěj1989kraj. muži 17 
3.Chodounský Martin1971kraj. muži 20 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 35,5 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kysela Martin1975kraj. muži 55,5 
2.Čákora Ladislav1970kraj. muži 75,5 
3.Kunst Petr1981kraj. muži 75,5 
4.Dietl Luboš1973kraj. muži 90,5 
5.Čákora Ladislav ml.2004kraj. muži 135,5 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laboutka Luděk1966ČR muži 47 
2.Komenda Karel1981kraj. muži 31-40 
3.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 41-60 
4.Juhasz Martin1981kraj. muži 151-200 
5.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
6.Průša Martin1967kraj. muži 201-250 
7.Kaňka Tomáš1976kraj. muži 251-300 
8.Podrazký Adam2007kraj. muži 850 N 
9.Walker Clement Joe2001nez. muži cizinec 
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
2.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31-40 
3.Benák Libor1969kraj. muži 41-60 
4.Lamr Martin1981kraj. muži 61-80 
5.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 61-80 
6.Benák Vít2005kraj. muži 101-150 
7.Rochowanski Jan2005kraj. muži 101-150 
8.Benák Jan2005kraj. muži 201-250 
9.Šimeček Jan1995kraj. muži 201-250 
10.Vožický Bohumil1957kraj. muži 250 N 
11.Daníček Adam2000kraj. muži 301-350 
TJ Lokomotiva Česká Lípa
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Aleš1978kraj. muži 41 - 60 
2.Jindrák Lukáš2003kraj. muži 41 - 60 
3.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
4.Flanderka Miloš1957kraj. muži 61 - 80 
5.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
6.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 81 - 100 
7.Motlík Lukáš2004kraj. dci 9 
8.Gabriel Jan2007kraj. dci 14 
TJ Sokol Plzeň V
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 26-30 
2.Pechman Petr1998kraj. muži 71-80 
3.Kuncl Denis2003kraj. muži 81-100 
4.Jánský Marek2000kraj. muži 101-120 
5.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 101-120cizinec 
6.Auterský Václav1960kraj. muži 151-200 
7.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
8.Fencl Václav1995kraj. muži 201-251 
9.Egermaier Jakub1988kraj. muži 201-251 
TTC Karlovarsko 2020 Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žaloudík Jan1998ČR muži 78 
2.Palkovský David1984ČR muži 100 
3.Polák Michal1979kraj. muži 2 
4.Žák Jan1989kraj. muži 3 
5.Levora Vojtěch2003kraj. muži 4 
6.Hobl Lukáš1998kraj. muži 5 
7.Kuchař Jan1999kraj. muži N25 
8.Špalek Vít2003kraj. muži 51-60 
9.Ramsauer Tomáš1993kraj. muži 71-80 
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vráblík Jiří1983ČR muži 8 
2.Kaucký Petr1975ČR muži 21 
3.Zelinka Jakub2000ČR muži 32Ncizinec 
4.Onderka František2002ČR muži 33 
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Jakub2003ČR muži 80Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Šíp Martin2006ČR muži 91Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Stach Matěj2003ČR muži 93Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Přída Kryštof2002kraj. muži 21.-30. 
5.Pisár Jan2004kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
2.Beran Tomáš2001kraj. muži 31.-40. 
3.Podrazil Václav2005kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60. 
SF SKK El Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Půlpán David1993kraj. muži 41.-60. 
2.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61.-80. 
3.Plachý Jiří1967kraj. muži 61.-80. 
4.Kubát Petr1999kraj. muži 80N 
5.Filípek Martin2000kraj. muži 101.-150. 
6.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 101.-150. 
7.Khalaila Adam2002kraj. muži 101.-150. 
TJ Sokol Lanžhot
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 18 
2.Vašíček Jan1999kraj. muži 41 - 50 N 
3.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 51 - 60 
4.Koníček Michal1980kraj. muži 91 - 100 
5.Wirth Imrich1977kraj. muži 101 - 110 
6.Baláž Branislav1975kraj. muži 111 - 120cizinec 
7.Podrazil David2001kraj. muži 151 - 160 
8.Koníček Marek1978kraj. muži 281 - 290 
9.Hrubý Petr1993reg. muži 61 - 70 N 
10.Němeček Radek2003reg. muži 91 - 100Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
11.Maněk Marek2003reg. muži 101 - 120Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
12.Gajdoschík Adrián1993nez. cizinec 
TTC Brandýs n.L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 19 
2.Sysel Pavel1964kraj. muži 21-30 
3.Šejvl Jakub2000kraj. muži 21-30 
4.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 31-40 
5.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 51-70 
6.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
7.Blažek Martin1995kraj. muži 101-130 
8.Mifka Alexius1962kraj. muži 101-130 
9.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 101-130 
10.Strnad Richard1997kraj. muži 131-160 
SK Štětí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 13 
2.Novák Libor1977kraj. muži 15 
3.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 21-30 
4.Ullman Miloslav1964kraj. muži 31-40 
5.Oliva Michal1976kraj. muži 71-80 
6.Dvořák Martin1991kraj. muži 101-120 
7.Líska Vladislav1969kraj. muži 141-160 
8.Nedoma Jiří1958kraj. muži 181-200 
9.Cedrych Milan1959reg. muži 31-40 
10.Cedrych Tomáš1982reg. muži 41-50 
11.Macek Jan1957reg. muži 71-80 
12.Jurista Josef1951reg. muži 71-80 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy