Soupisky
Divize
TTC Elizza Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
2.Lamr Martin1981kraj. muži 61-80 
3.Walker Clement Joe2001kraj. muži 100 Ncizinec 
4.Juhasz Martin1981kraj. muži 151-200 
5.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
6.Bialas Filip1998kraj. muži 151-200 
7.Akopyan Artur1969kraj. muži 500 Ncizinec 
TTC Elizza Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 61-80 
2.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 81-100 
3.Benák Vít2005kraj. muži 101-150 
4.Rochowanski Jan2005kraj. muži 101-150 
5.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
6.Benák Jan2005kraj. muži 201-250 
7.Kuchařík Martin1981kraj. muži 201-250 
8.Průša Martin1967kraj. muži 201-250 
9.Kaňka Tomáš1976kraj. muži 251-300 
10.Ošmera Jan2006kraj. muži 501-600 
TJ Sokol Stodůlky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejár Filip1986kraj. muži 31-40 
2.Tinkl Pavel1977kraj. muži 41-60 
3.Seliverstkin Mikhail1968kraj. muži 81-100cizinec 
4.Hák Zdeněk1987kraj. muži 101-150 
5.Merhaut Jaroslav1948kraj. muži 101-150 
6.Roziňák Jan1979kraj. muži 151-200 
7.Zubčák Patrik1976kraj. muži 151-200cizinec 
8.Semrád Martin1975kraj. muži 151-200 
9.Vidlák Miloš1983kraj. muži 151-200 
10.Jírovec Martin1960kraj. muži 201-250 
11.Procházka Ondřej1983kraj. muži 201-250 
TJ Orion Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 31-40 
2.Rucký Přemysl1979kraj. muži 101-150 
3.Šilhánek Luděk1989kraj. muži 101-150 
4.Hyršl Ondřej1986kraj. muži 201-250 
5.Musil Michal1990kraj. muži 201-250 
6.Toman Vojtěch1986kraj. muži 250N 
7.Mottl Petr1976kraj. muži 61-80 
8.Handlová Natálie2004kraj. muži 301-350Střídavý start z AC Sparta Praha - stolní tenis, z.s.
TJ Sokol Michle B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1986kraj. muži 61-80 
2.Ambrož Adam1983kraj. muži 101-150 
3.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 101-150 
4.Koděra Miloš1973kraj. muži 151-200 
5.Černoch Jan1956kraj. muži 151-200 
6.Pištora Josef1951kraj. muži 151-200 
7.Votípka Emanuel1943kraj. muži 201-250 
8.Kučala Viktor1968kraj. muži 201-250 
9.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 250 N 
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Michal1990kraj. muži 41-60 
2.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
3.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 61-80 
4.Duval Quentin1994kraj. muži 100Ncizinec 
5.Šašinka Albert2000kraj. muži 101-150 
6.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
7.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
8.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
9.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
10.Cousin Jean-Baptiste1988kraj. muži 201-250cizinec 
11.Bruk Martin2002kraj. muži 251-300 
12.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
13.Vaněk Petr2001kraj. muži 81 - 100Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
14.Oplt Pavel2005kraj. muži NStřídavý start z TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.
AC Sparta Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
2.Novák Robert1977kraj. muži 60N 
3.Němec Filip2002kraj. muži 61-80 
4.Stano Peter1989kraj. muži 80Ncizinec 
5.Sochor David2007kraj. muži 81-100 
6.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
7.Sochor Adam2002kraj. muži 81-100 
8.Chlumský Petr1996kraj. muži 101-150 
9.Rulc Lukáš2003kraj. muži 151-200 
10.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
11.Herrmann Vít1973kraj. muži 151-200 
12.Jirka Lukáš1999kraj. muži 151-200 
13.Skopec Daniel2001kraj. muži 251-300 
14.Jungwirthová Andrea2005kraj. muži 351-400 
15.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 401-500 
16.Rek Martin Adam2005kraj. muži 151 - 200Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
SK Slavia Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr2000kraj. muži 31-40 
2.Pluhař Jan1997kraj. muži 41-60 
3.Černý Jiří1990kraj. muži 61-80 
4.Vavřinec Matěj1993kraj. muži 81-100 
5.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 101-150 
6.Klouček Luboš1985kraj. muži 101-150 
7.Langer Aleš1981kraj. muži 101-150 
8.Horák Dominik1988kraj. muži 101-150 
9.Mačkal Tomáš1983kraj. muži 150 N 
10.Klouček Pavel1987kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drechsler Petr1973kraj. muži 41-60 
2.Hoďák Václav1990kraj. muži 101-150 
3.Tenglová Vendula1993kraj. muži 101-150 
4.Tichý Dominik1999kraj. muži 101-150 
5.Hrabě Václav1951kraj. muži 101-150 
6.Plch Jiří1948kraj. muži 101-150 
7.Hron Jiří1964kraj. muži 151-200 
8.Píšan Ondřej1984kraj. muži 151-200 
9.Prokš Vladimír1961kraj. muži 201-250 
10.Tichý Květoslav1950kraj. muži 201-250 
11.Hruška Jan1969kraj. muži 251-300 
12.Kocábek Pavel1950kraj. muži 251-300 
13.Chadt Jiří1978kraj. muži 251-300 
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milek Petr1978kraj. muži 41-60 
2.Kuba Miloslav1973kraj. muži 61-80 
3.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 61-80 
4.Maršík Richard1970kraj. muži 81-100 
5.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 81-100 
6.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
7.Brož Pavel1977kraj. muži 101-150 
8.Radouš Jaromír1958kraj. muži 101-150 
9.Kouba Jan1999kraj. muži 151-200 
10.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151-200 
11.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
12.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
13.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 201-250 
14.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 251-300 
15.Kolesnikov Nikita1995kraj. muži 301-350cizinec 
TJ AVIA Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 41-60 
2.Kuba Josef1972kraj. muži 61-80 
3.Veselá Jaroslava1981kraj. muži 61-80 
4.Hrdý Martin1972kraj. muži 81-100 
5.Novotný Petr1976kraj. muži 81-100 
6.Balák Pavel1956kraj. muži 101-150 
7.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
8.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 150 N 
9.Vojáček Miloš1969kraj. muži 201-250 
10.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 201-250 
11.Šimáček Milan1963kraj. muži 201-250 
12.Pham Tung Duong1980kraj. muži 350Ncizinec 
SF SKK El Niňo Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suvorov Maxim1989kraj. muži 41.-60.cizinec 
2.Gajda Jonáš2004kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Kopecký Michael2005kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 101.-150. 
5.Počta Tomáš1981kraj. muži 81.-100. 
6.Filípek Martin2000kraj. muži 101.-150. 
7.Prokopenko Oleg1986kraj. muži 151,-200.cizinec 
8.Ducháček Josef1960kraj. muži 151.-200. 
9.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 200N 
10.Kořének František2002kraj. muži 201.-250. 
11.Procházka Michal2007kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Milan1954kraj. muži 61-80 
2.Srnka Jan1981kraj. muži 81-100 
3.Krameš Jan1975kraj. muži 81-100 
4.Mráz Jiří1963kraj. muži 100N 
5.Hrbáček Milan1968kraj. muži 101-150 
6.Gomola Jan1987kraj. muži 151-200 
7.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 151-200 
8.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 151-200 
9.Abrahám Petr1963kraj. muži 201-250 
10.Břicháček David1978kraj. muži 251-300 
11.Železný Miroslav1967kraj. muži 251-300 
12.Baier Miroslav1991kraj. muži 301-350 
13.Blažek Jan1964kraj. muži 301-350 
TJ Střížkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Oto1987kraj. muži 61-80 
2.Fišar Martin1978kraj. muži 101-150 
3.Pour Tomáš1999kraj. muži 101-150 
4.Rulec Jakub1981kraj. muži 101-150 
5.Švec Radek1986kraj. muži 101-150 
6.Provazník Petr1971kraj. muži 151-200 
7.Krásl Libor1980kraj. muži 151-200 
8.Žambokréthyová Milena1989kraj. muži 201-250cizinec 
9.Stehlík Martin1977kraj. muži 251-300 
10.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 301-350 
11.Lüder Jan1969kraj. muži 301-350 
12.Kolda Petr1972kraj. muži 351-400 
13.Košacký Adam2004kraj. muži 201-250Střídavý start z Klub stolního tenisu Bohnice z.s.
1. třída A
TTC Elizza Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
2.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
3.Bialas Filip1998kraj. muži 151-200 
4.Benák Jan2005kraj. muži 201-250 
5.Průša Martin1967kraj. muži 201-250 
6.Šimeček Jan1995kraj. muži 201-250 
7.Vožický Bohumil1957kraj. muži 250 N 
8.Kaňka Tomáš1976kraj. muži 251-300 
9.Růžička Dominik1998kraj. muži 251-300 
10.Daníček Adam2000kraj. muži 301-350 
11.Ošmera Jan2006kraj. muži 501-600 
12.Lebeda Lukáš2009kraj. muži 701-750 
13.Marat Filip2002kraj. muži 151-200 
TJ Sokol Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merhaut Jaroslav1948kraj. muži 101-150 
2.Roziňák Jan1979kraj. muži 151-200 
3.Zubčák Patrik1976kraj. muži 151-200cizinec 
4.Semrád Martin1975kraj. muži 151-200 
5.Vidlák Miloš1983kraj. muži 151-200 
6.Lazar Martin1988kraj. muži 200N 
7.Jírovec Martin1960kraj. muži 201-250 
8.Procházka Ondřej1983kraj. muži 201-250 
9.Čečák Milan1978kraj. muži 251-300 
10.Klempířová Jiřina1967kraj. muži N 
TJ Sokol Michle C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černoch Jan1956kraj. muži 151-200 
2.Pištora Josef1951kraj. muži 151-200 
3.Kučala Viktor1968kraj. muži 201-250 
4.Votípka Emanuel1943kraj. muži 201-250 
5.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 250 N 
6.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 251-300 
7.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 251-300 
8.Haralík Stanislav1948kraj. muži 351-400 
SK OAZA Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Josef1992kraj. muži 101-150 
2.Řepík Jaroslav1977kraj. muži 101-150 
3.Kubera František1962kraj. muži 201-250 
4.Mazánek Jiří1975kraj. muži 251-300 
5.Liška Marek1994kraj. muži 251-300 
6.Čapek Karel1962kraj. muži 301-350 
7.Dlouhý Karel1969kraj. muži 301-350 
8.Ulrych Jiří1975kraj. muži 301-350 
9.Kačinetz Alan1965kraj. muži 351-400 
10.Fabian Jiří1958kraj. muži 401-500 
11.Kuběna Tomáš1984kraj. muži 401-500 
12.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 401-500 
AC Sparta Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
2.Sochor Adam2002kraj. muži 81-100 
3.Chlumský Petr1996kraj. muži 101-150 
4.Šašinka Albert2000kraj. muži 101-150 
5.Rulc Lukáš2003kraj. muži 151-200 
6.Jirka Lukáš1999kraj. muži 151-200 
7.Herrmann Vít1973kraj. muži 151-200 
8.Cousin Jean-Baptiste1988kraj. muži 201-250cizinec 
9.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
10.Bruk Martin2002kraj. muži 251-300 
11.Škopková Věra1994kraj. muži 251-300 
12.Dlask Marek1991kraj. muži 251-300 
13.Skopec Daniel2001kraj. muži 251-300 
14.Sýs Alan1992kraj. muži 301-350 
15.Nguyen Dominik1978kraj. muži 301-350cizinec 
16.Vajbar Michal1982kraj. muži 100N 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píšan Ondřej1984kraj. muži 151-200 
2.Prokš Vladimír1961kraj. muži 201-250 
3.Tichý Květoslav1950kraj. muži 201-250 
4.Hruška Jan1969kraj. muži 251-300 
5.Chadt Jiří1978kraj. muži 251-300 
6.Pluska Oleh1970kraj. muži 351-400cizinec 
7.Fiklík Ondřej1994kraj. muži 400N 
TJ Sokol Běchovice II A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejent Štěpán1997kraj. muži 61-80 
2.Křehnáč Milan1973kraj. muži 151-200 
3.Charvát René1979kraj. muži 201-250 
4.Vich Pavel1948kraj. muži 201-250 
5.Němec Marek1995kraj. muži 251-300 
6.Procházka Ivan ml.1983kraj. muži 301-350 
7.Šprongl Jaroslav1972kraj. muži 301-350 
8.Vítek Milan1978kraj. muži 350 N 
9.Kaděrka Rudolf1971kraj. muži 351-400 
10.Chmelík David1969kraj. muži 401-500 
11.Richter Jan1973kraj. muži 401-500 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil David1979kraj. muži 101. - 150. 
2.Kaba Radka1975kraj. muži 101. - 150. 
3.Bohumský Petr1971kraj. muži 151. - 200. 
4.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 251. - 300. 
5.Diblíková Klára1997kraj. muži 201. - 250. 
6.Pfleger Michal2003kraj. muži 501. - 600. 
7.Slavíček Jan ml.2005kraj. muži 601. - 700. 
8.Zahrádka David1995kraj. muži 101. - 150. 
Slovan KST Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Pavel1977kraj. muži 101-150 
2.Kouba Jan1999kraj. muži 151-200 
3.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
4.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 201-250 
5.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
6.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 251-300 
7.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 301-350 
8.Kolesnikov Nikita1995kraj. muži 301-350cizinec 
9.Matuna Václav1957kraj. muži 301-350 
10.Veletová Ilona1973nez.  
TJ Pankrác A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hargaš Martin1976kraj. muži 101-150cizinec 
2.Müller Radek1980kraj. muži 101-150 
3.Navrátil Jiří1992kraj. muži 151-200 
4.Hondlík Josef1966kraj. muži 151-200 
5.Budík Bohuslav1980kraj. muži 151-200 
6.Lipták Milan1980kraj. muži 201-250 
7.Paluš Matej1989kraj. muži 250Ncizinec 
8.Král Lukáš1984kraj. muži 251-300 
9.Tůma Ladislav1978kraj. muži 251-300 
10.Veselý Luboš1965kraj. muži 251-300 
11.Satorie Michal1974kraj. muži 301-350 
12.Fišer Petr1983kraj. muži 301-350 
13.Zimčík Lukáš1988kraj. muži 301-350 
14.Pacák Miroslav1969kraj. muži 351-400 
15.Fišer Martin1959kraj. muži 401-500 
16.Adam Jan2001kraj. muži 401-500 
17.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 401-500 
18.Pavlas Petr1974kraj. muži 500N 
19.Bauer Radek1965kraj. muži 501-600 
20.Holub Martin1978kraj. muži 501-600 
21.Adam Václav1998kraj. muži 700N 
22.Siblík Michal1977kraj. muži 700N 
SF SKK El Niňo Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Počta Tomáš1981kraj. muži 81.-100. 
2.Filípek Martin2000kraj. muži 101.-150. 
3.Prokopenko Oleg1986kraj. muži 151,-200.cizinec 
4.Vyvadilová Jitka1992kraj. muži 151.-200. 
5.Ducháček Josef1960kraj. muži 151.-200. 
6.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 200N 
7.Kořének František2002kraj. muži 201.-250. 
8.Procházka Michal2007kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Mihalachi Marek2004kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401.-500. 
11.Vícha Matěj2002kraj. muži 401.-500. 
12.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401.-500.cizinec 
13.Kaucký Filip2008kraj. muži 700 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
SK Start Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sladovník Daniel1966kraj. muži 101-150 
2.Němeček Jiří1963kraj. muži 101-150 
3.Kafuněk David1971kraj. muži 151-200 
4.Rybář Martin1963kraj. muži 201-250 
5.Adášek Jan1961kraj. muži 251-300 
6.Hronová Dagmar1967kraj. muži 300N 
7.Kala Petr1962kraj. muži 351-400 
8.Havel Jiří1976kraj. muži 351-400 
9.Botek Radomír1970kraj. muži 401-500 
10.Hrazdira Adam1987kraj. muži 501-600 
11.Trnovský Ivo1961kraj. muži 501-600 
12.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
13.Weis Daniel1997kraj. muži 700Ncizinec 
14.Šindelář Jan1998kraj. muži 800N 
15.Hadaš František1967kraj. muži 801-850 
16.Pantoflíček Miroslav1967kraj. muži 850N 
17.Dvořák Martin2005kraj. muži 51.-70.Střídavý start z Stolní tenis Benešov
18.Melíšek Martin2002kraj. muži 71.-100.Střídavý start z Stolní tenis Benešov
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Abrahám Petr1963kraj. muži 201-250 
2.Vančura Filip1987kraj. muži 201-250 
3.Břicháček David1978kraj. muži 251-300 
4.Baier Miroslav1991kraj. muži 301-350 
5.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-350 
6.Dvořák Martin1991kraj. muži 301-350 
7.Dolanský Roman1973kraj. muži 401-500 
8.Pína Jan1986kraj. muži 401-500 
9.Marášek Dominik1994kraj. muži 600N 
1. třída B
TJ Malešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Ondřej1977kraj. muži 101-150 
2.Hofman Jaroslav1953kraj. muži 201-250 
3.Vedral František1954kraj. muži 201-250 
4.Ševčík Ivan1959kraj. muži 251-300 
5.Král Martin1971kraj. muži 301-350 
6.Vorel Martin1969kraj. muži 301-350 
7.Bednář Petr1963kraj. muži 351-400 
8.Šimberský Jiří1950kraj. muži 351-400 
9.Čuda Jan1983kraj. muži 401-500 
10.Gao Yanming1971kraj. muži 500Ncizinec 
TJ ABC Braník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kremla Tomáš1972kraj. muži 101-150 
2.Jiroušek Pavel1963kraj. muži 151-200 
3.Kohout Radek1969kraj. muži 301-350 
4.Skoumal Adam1969kraj. muži 301-350 
5.Nosál Martin1989kraj. muži 301-350 
6.Krenk Tomáš1969kraj. muži 351-400 
7.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 401-500 
8.Kirakovjan Milan1974kraj. muži 401-500 
9.Petira Martin1981kraj. muži 401-500 
10.Ruml Jiří1983kraj. muži 401-500 
11.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
12.Fialka Zdeněk1978kraj. muži N 
13.Černá Martina1983kraj. muži N 
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kárník Tomáš1989kraj. muži 101-150 
2.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 151-200 
3.Fexa Martin1977kraj. muži 151-200 
4.Hudek Tomáš1968kraj. muži 151-200 
5.Branžovský Milan1954kraj. muži 151-200 
6.Brothánek Jan1977kraj. muži 251-300 
7.Raiser Dan1990kraj. muži 251-300 
8.Verner Pavel1992kraj. muži 251-300 
9.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 301-350 
TJ Sokol Petrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Vladimír1971kraj. muži 101-150 
2.Shivashankar Bharadwaj Mithun1990kraj. muži 151-200cizinec 
3.Hanzal Petr1973kraj. muži 201-250 
4.Pecka Milan1964kraj. muži 201-250 
5.Matoušek Jan1974kraj. muži 201-250 
6.Laube Petr1976kraj. muži 251-300 
7.Marek Vladimír1960kraj. muži 301-350 
8.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 301-350 
9.Matuška František1962kraj. muži 401-500 
10.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
11.Pícha David1971kraj. muži 401-500 
AC Sparta Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
2.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
3.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
4.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
5.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
6.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
7.Kohlmannová Aneta2001kraj. muži 301-350 
8.Merkl Roman1994kraj. muži 301-350 
SK Slavia Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langer Aleš1981kraj. muži 101-150 
2.Klouček Luboš1985kraj. muži 101-150 
3.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 101-150 
4.Horák Dominik1988kraj. muži 101-150 
5.Mačkal Tomáš1983kraj. muži 150 N 
6.Klouček Pavel1987kraj. muži 201-250 
7.Šablatura Michal1995kraj. muži Ncizinec 
8.Krejcar Vilém1998kraj. muži N 
9.Hlavsa Tomáš1996kraj. muži N 
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979kraj. muži 60N 
2.Hrabě Václav1951kraj. muži 101-150 
3.Plch Jiří1948kraj. muži 101-150 
4.Hron Jiří1964kraj. muži 151-200 
5.Kocábek Pavel1950kraj. muži 251-300 
6.Kára Petr1966kraj. muži 301-350 
7.Eberl Milan1950kraj. muži 500N 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Petr2001kraj. muži 81. - 100. 
2.Pašek Dominik1998kraj. muži 101. - 150. 
3.Kulveit Jonáš2001kraj. muži 150 N 
4.Rek Martin Adam2005kraj. muži 151. - 200. 
5.Nádvorník Václav2006kraj. muži 201. - 250. 
6.Rek Dominik Lukáš2007kraj. muži 501. - 600. 
7.Pašek Adam2002nez.  
TJ Slavoj Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Daniel1993kraj. muži 150 N 
2.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 151. - 200. 
3.Šebl Jáchym2000kraj. muži 200 N 
4.Šimůnková Veronika2002kraj. muži 251.- 300. 
5.Linert Martin1972kraj. muži 201. - 250. 
6.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 251. - 300. 
7.Škarban Jan1998nez.  
Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 81-100 
2.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
3.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151-200 
4.Košacký Adam2004kraj. muži 201-250 
5.Filip Michal1971kraj. muži 250N 
6.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 251-300 
7.Klouček Ondřej1979kraj. muži 251-300 
8.Bláha Milan1949kraj. muži 301-350 
9.Thomka Pavel1966kraj. muži 301-350 
10.Schmidtmayer František1964kraj. muži 351-400 
11.Polcarová Anežka1998nez.  
TJ AVIA Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1976kraj. muži 81-100 
2.Balák Pavel1956kraj. muži 101-150 
3.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
4.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 150 N 
5.Vojáček Miloš1969kraj. muži 201-250 
6.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 201-250 
7.Šimáček Milan1963kraj. muži 201-250 
8.Mach Jakub1985kraj. muži 251-300 
9.Rousek Tomáš1967kraj. muži 300N 
10.Toula Vladimír1956kraj. muži 301-350 
11.Peršl Martin1966kraj. muži 301-350 
12.Zázvorka Jan1993kraj. muži 350N 
13.Pham Tung Duong1980kraj. muži 350Ncizinec 
TJ Sokol Žižkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bařina Jiří1992kraj. muži 100n 
2.Ako David1993kraj. muži 151-200 
3.Stejskal Tomáš1992kraj. muži 201-250 
4.Moravec Roman1958kraj. muži 251-300 
5.Meline Jéróme1973kraj. muži 251-300cizinec 
6.Rejent Marek1996kraj. muži 301-350 
7.Čermák Jiří1958kraj. muži 301-350 
8.Vláčil Jiří1984kraj. muži 351-400 
9.Pekárek Václav1995kraj. muži 351-400 
10.Čermáková Anna1964kraj. muži 351-400 
11.Fišer Josef1983kraj. muži 401-500 
12.Hladík Petr1981kraj. muži 401-500 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbáček Milan1968kraj. muži 101-150 
2.Gomola Jan1987kraj. muži 151-200 
3.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 151-200 
4.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 151-200 
5.Železný Miroslav1967kraj. muži 251-300 
6.Blažek Jan1964kraj. muži 301-350 
7.Veselý Filip2001kraj. muži 351-400 
8.Jaroš Petr1963kraj. muži 401-500 
9.Pešina Jiří1974kraj. muži N 
2. třída A
PSK Olymp Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rys Vilém1969kraj. muži 81-100 
2.Tůma Michal1969kraj. muži 201-250 
3.Martynek Zbygniew1975kraj. muži 250N 
4.Ploc Marek1979kraj. muži 301-350 
5.Havel Jaroslav1946kraj. muži 301-350 
6.Kopřiva Radek1977kraj. muži 401-500 
7.Jirků Jaromír1991kraj. muži 401-500 
8.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
9.Forejt Lukáš1985kraj. muži 501-600 
10.Turek Tomáš1967kraj. muži 501-600 
11.Šindelář Michal1973kraj. muži 601-700 
12.Kochlöffl Roman1964kraj. muži 750N 
TJ Malešice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Martin1971kraj. muži 301-350 
2.Vorel Martin1969kraj. muži 301-350 
3.Bednář Petr1963kraj. muži 351-400 
4.Šimberský Jiří1950kraj. muži 351-400 
5.Čuda Jan1983kraj. muži 401-500 
6.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 401-500 
7.Zseller Jiří1975kraj. muži 401-500 
8.Gao Yanming1971kraj. muži 500Ncizinec 
9.Marek Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
10.Ibl Josef1945kraj. muži 600N 
11.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 601-700 
12.Vanka Petr1965kraj. muži 701-750 
13.Liška Jan1978kraj. muži 251-300 
14.Rybenský Marek1969kraj. muži 251-300 
TTC Elizza Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchařík Martin1981kraj. muži 201-250 
2.Průša Martin1967kraj. muži 201-250 
3.Šimeček Jan1995kraj. muži 201-250 
4.Kaňka Tomáš1976kraj. muži 251-300 
5.Vožický Bohumil1957kraj. muži 250 N 
6.Růžička Dominik1998kraj. muži 251-300 
7.Daníček Adam2000kraj. muži 301-350 
8.Hučko Tomáš1993kraj. muži 350 N 
9.Flídr Josef1960kraj. muži 351-400 
10.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 351-400 
11.Kalina Pavel1969kraj. muži 401-500 
12.Akopyan Artur1969kraj. muži 500 Ncizinec 
13.Petrtýl Šimon2008kraj. muži 800 N 
14.Podrazký Adam2007kraj. muži 850 N 
15.Durdis Matěj2010ČR mži 74 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flekač Tomáš1985kraj. muži 81-100 
2.Kutil Jan1964kraj. muži 151-200 
3.Černý Martin1979kraj. muži 151-200 
4.Duchoslav Petr1977kraj. muži 151-200 
5.Štencek Jiří1987kraj. muži 300N 
6.Pešek Miroslav1986kraj. muži 351-400 
7.Vaněk Martin1975kraj. muži 401-500 
8.Hadrava Petr1965kraj. muži 501-600 
TJ Orion Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fialka Jindřich1974kraj. muži 151-200 
2.Huleš Jiří1956kraj. muži 201-250 
3.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 301-350 
4.Bláha Jaroslav1953kraj. muži 500N 
5.Hrubec Vladimír1957kraj. muži N 
6.Pfleger Michal2003kraj. muži 501. - 600.Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
TJ Sokol Michle D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 250 N 
2.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 251-300 
3.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 251-300 
4.Haralík Stanislav1948kraj. muži 351-400 
5.Radil Milan1951kraj. muži 351-400 
6.Kudrna Petr1963kraj. muži 401-500 
7.Štěpánek Petr1959kraj. muži 500 N 
8.Zeman Karel1945kraj. muži 500 N 
9.Veselý Milan1954kraj. muži 501-600 
10.Rattay Gustav1957kraj. muži 600 N 
11.Konfršt Lukáš1989kraj. muži 750N 
12.Kucharčík Jan1992kraj. muži 251-300 
13.Ambrož Jiří1947kraj. muži 251-300 
TJ Sokol Petrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Jan1974kraj. muži 201-250 
2.Laube Petr1976kraj. muži 251-300 
3.Marek Vladimír1960kraj. muži 301-350 
4.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 301-350 
5.Matuška František1962kraj. muži 401-500 
6.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
7.Pícha David1971kraj. muži 401-500 
8.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401-500 
9.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
10.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
11.Hájek Karel1953kraj. muži 600N 
12.Zajíček Luděk1947kraj. muži 600N 
13.Manko Viktor1966kraj. muži 251-300cizinec 
AC Sparta Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
2.Herrmann Vít1973kraj. muži 151-200 
3.Jirka Lukáš1999kraj. muži 151-200 
4.Cousin Jean-Baptiste1988kraj. muži 201-250cizinec 
5.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
6.Kubový Petr1960kraj. muži 201-250 
7.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
8.Bruk Martin2002kraj. muži 251-300 
9.Dlask Marek1991kraj. muži 251-300 
10.Skopec Daniel2001kraj. muži 251-300 
11.Handlová Natálie2004kraj. muži 301-350 
12.Nguyen Dominik1978kraj. muži 301-350cizinec 
13.Merkl Roman1994kraj. muži 301-350 
14.Kočí Štěpán1988kraj. muži 301-350 
15.Sýs Alan1992kraj. muži 301-350 
16.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
Slovan KST Bohnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 251-300 
2.Bláha Milan1949kraj. muži 301-350 
3.Kolesnikov Nikita1995kraj. muži 301-350cizinec 
4.Bartoňová Tereza2003kraj. muži 301-350 
5.Matuna Václav1957kraj. muži 301-350 
6.Schmidtmayer František1964kraj. muži 351-400 
7.Pinkas Jan1956kraj. muži 351-400 
8.Cankař Radek1978kraj. muži 401-500 
TJ Pankrác C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lipták Milan1980kraj. muži 201-250 
2.Král Lukáš1984kraj. muži 251-300 
3.Tůma Ladislav1978kraj. muži 251-300 
4.Fišer Petr1983kraj. muži 301-350 
5.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 401-500 
6.Fišer Martin1959kraj. muži 401-500 
7.Holub Martin1978kraj. muži 501-600 
8.Adam Václav1998kraj. muži 700N 
TJ AVIA Čakovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 101-150cizinec 
2.Vojáček Miloš1969kraj. muži 201-250 
3.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 201-250 
4.Šimáček Milan1963kraj. muži 201-250 
5.Mach Jakub1985kraj. muži 251-300 
6.Rousek Tomáš1967kraj. muži 300N 
7.Dvořáková Lucie1978kraj. muži 301-350 
8.Toula Vladimír1956kraj. muži 301-350 
9.Peršl Martin1966kraj. muži 301-350 
10.Pham Tung Duong1980kraj. muži 350Ncizinec 
11.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 351-400 
12.Žydel Jan1989kraj. muži 351-400 
13.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 401-500 
TJ Lokomotiva Vršovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Železný Miroslav1967kraj. muži 251-300 
2.Blažek Jan1964kraj. muži 301-350 
3.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-350 
4.Dvořák Martin1991kraj. muži 301-350 
5.Veselý Filip2001kraj. muži 351-400 
6.Dolanský Roman1973kraj. muži 401-500 
7.Pína Jan1986kraj. muži 401-500 
8.Kubíček Petr1985kraj. muži 401-500 
9.Jaroš Petr1963kraj. muži 401-500 
10.Pestr Luděk1978kraj. muži 601-700 
11.Dušek Jiří1986kraj. muži 601-700 
12.Horká Radka1971kraj. muži N 
2. třída B
TJ Sokol Stodůlky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vidlák Miloš1983kraj. muži 151-200 
2.Lazar Martin1988kraj. muži 200N 
3.Jírovec Martin1960kraj. muži 201-250 
4.Procházka Ondřej1983kraj. muži 201-250 
5.Čečák Milan1978kraj. muži 251-300 
6.Dusilová Jana1972kraj. muži 351-400 
7.Bielina Václav1950kraj. muži 351-400 
8.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 351-400 
9.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 351-400 
10.Celler Jiří1988kraj. muži 351-400 
TTC Klánovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Branžovský Milan1954kraj. muži 151-200 
2.Brothánek Jan1977kraj. muži 251-300 
3.Raiser Dan1990kraj. muži 251-300 
4.Hanzal Petr1979kraj. muži 250N 
5.Verner Pavel1992kraj. muži 251-300 
6.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 301-350 
7.Pospíšil Jan1965kraj. muži 301-350 
8.Jiroš Martin1972kraj. muži 351-400 
9.Hájek Luděk1973kraj. muži 401-500 
10.Nový Pavel1974kraj. muži 401-500 
11.Hrdlic Roman1969kraj. muži 501-600 
12.Michálek David1988kraj. muži 501-600 
13.Platil Stanislav1946kraj. muži 701-750 
SK Dolní Měcholupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojta Martin1968kraj. muži 201-250 
2.Procházka Radek1970kraj. muži 251-300 
3.Randáček Miroslav1980kraj. muži 251-300 
4.Látal Jan1983kraj. muži 351-400 
5.Čadil Petr2001kraj. muži 351-400 
6.Martinek Patrik1974kraj. muži 351-400 
7.Mára Karel1966kraj. muži 401-500 
8.Palátka Daniel1997kraj. muži 401-500 
9.Hodač Michal2001kraj. muži 601-700 
10.Kohout Pavel1976kraj. muži 301-350 
SK OAZA Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Marek1994kraj. muži 251-300 
2.Čapek Karel1962kraj. muži 301-350 
3.Dlouhý Karel1969kraj. muži 301-350 
4.Ulrych Jiří1975kraj. muži 301-350 
5.Kačinetz Alan1965kraj. muži 351-400 
6.Fabian Jiří1958kraj. muži 401-500 
7.Kuběna Tomáš1984kraj. muži 401-500 
8.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 401-500 
9.Stočes Petr1956kraj. muži 401-500 
10.Berný Lukáš1950kraj. muži 501-600 
11.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 501-600 
12.Koubek Arnošt1956kraj. muži 501-600 
TTC Rebel A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Michal1979kraj. muži 151-200 
2.Uhl Jiří1970kraj. muži 201-250 
3.Krajč Rudolf1950kraj. muži 251-300 
4.Šinákl Jan1975kraj. muži 351-400 
5.Satrapa Jan1968kraj. muži 351-400 
6.Linhart Radek1980kraj. muži 401-500 
7.Melcher Marek1983kraj. muži 401-500 
8.Nosek David1972kraj. muži 501-600 
9.Malina Vlastimil1972kraj. muži 600 N 
10.Šraga Jan1974kraj. muži 601-700 
11.Podrazský Tomáš1993kraj. muži 601-700 
12.Řebec René1969kraj. muži 700 N 
13.Courton Ivan1964kraj. muži 701-750 
14.Češka Petr1966kraj. muži 701-750 
15.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 151-200cizinec 
TJ Sokol Nusle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chadt Jiří1978kraj. muži 251-300 
2.Kocábek Pavel1950kraj. muži 251-300 
3.Kára Petr1966kraj. muži 301-350 
4.Pluska Oleh1970kraj. muži 351-400cizinec 
5.Fiklík Ondřej1994kraj. muži 400N 
6.Eberl Milan1950kraj. muži 500N 
7.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501-600 
8.Drahota Jiří1944kraj. muži 501-600 
9.Svoboda Igor1969kraj. muži 501-600 
10.Prokeš Jan1977kraj. muži 501-600 
11.Budík Bohuslav1956kraj. muži 600N 
TJ Sokol Běchovice II B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Marek1995kraj. muži 251-300 
2.Procházka Ivan ml.1983kraj. muži 301-350 
3.Šprongl Jaroslav1972kraj. muži 301-350 
4.Vítek Milan1978kraj. muži 350 N 
5.Kaděrka Rudolf1971kraj. muži 351-400 
6.Brůčková Marie1971kraj. muži 351-400 
7.Chmelík David1969kraj. muži 401-500 
8.Richter Jan1973kraj. muži 401-500 
9.Farář Petr1979kraj. muži 401-500 
10.Rejent Martin1968kraj. muži 501-600 
11.Nagy Ondrej1964kraj. muži 501-600 
12.Pernikář Tomáš1985kraj. muži 601-700 
Slovan KST Bohnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radouš Jaromír1958kraj. muži 101-150 
2.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
3.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 251-300 
4.Klouček Ondřej1979kraj. muži 251-300 
5.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 301-350 
6.Thomka Pavel1966kraj. muži 301-350 
7.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 401-500 
8.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
TJ Pankrác B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paluš Matej1989kraj. muži 250Ncizinec 
2.Veselý Luboš1965kraj. muži 251-300 
3.Satorie Michal1974kraj. muži 301-350 
4.Zimčík Lukáš1988kraj. muži 301-350 
5.Pacák Miroslav1969kraj. muži 351-400 
6.Adam Jan2001kraj. muži 401-500 
7.Pavlas Petr1974kraj. muži 500N 
8.Bauer Radek1965kraj. muži 501-600 
9.Siblík Michal1977kraj. muži 700N 
10.Lebl Ondřej1990kraj. muži 200N 
SF SKK El Niňo Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ducháček Josef1960kraj. muži 151.-200. 
2.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 200N 
3.Procházka Michal2007kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Mihalachi Marek2004kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Vícha Matěj2002kraj. muži 401.-500. 
6.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401.-500.cizinec 
7.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401.-500. 
8.Vrana Jakub2004kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Kuboš Filip2003kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Kaucký Filip2008kraj. muži 700 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Svoboda Sebastian2007kraj. muži 701.-750.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Truchlík Maxim2008kraj. muži 750 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Pastorek Lukáš2000kraj. muži 301.-350. 
TJ Sokol Žižkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meline Jéróme1973kraj. muži 251-300cizinec 
2.Rejent Marek1996kraj. muži 301-350 
3.Čermák Jiří1958kraj. muži 301-350 
4.Čermáková Anna1964kraj. muži 351-400 
5.Vláčil Jiří1984kraj. muži 351-400 
6.Pekárek Václav1995kraj. muži 351-400 
7.Fišer Josef1983kraj. muži 401-500 
8.Hladík Petr1981kraj. muži 401-500 
9.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 401-500 
10.Slováček Jakub1985kraj. muži 401-500 
11.Vřešťál Milan1989kraj. muži 401-500 
12.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 401-500 
13.Růžička Vojtěch1986kraj. muži 500N 
14.Treybal Václav1958kraj. muži 601-700 
TJ Střížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Radek1986kraj. muži 101-150 
2.Provazník Petr1971kraj. muži 151-200 
3.Krásl Libor1980kraj. muži 151-200 
4.Žambokréthyová Milena1989kraj. muži 201-250cizinec 
5.Stehlík Martin1977kraj. muži 251-300 
6.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 301-350 
7.Lüder Jan1969kraj. muži 301-350 
8.Kolda Petr1972kraj. muži 351-400 
9.Pfister Pascal2000kraj. muži 400 Ncizinec 
10.Obraz Martin1966kraj. muži 401-500 
11.Doležal Karel1963kraj. muži 401-500 
12.Hejný Jakub1977kraj. muži 401-500 
13.Blažek Pavel1968nez. muži 500 N 
14.Provazník Lukáš1995kraj. muži 501-600 
15.Novák Luboš1969kraj. muži 501-600 
3. třída A
PSK Olymp Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Jaroslav1946kraj. muži 301-350 
2.Kopřiva Radek1977kraj. muži 401-500 
3.Jirků Jaromír1991kraj. muži 401-500 
4.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
5.Turek Tomáš1967kraj. muži 501-600 
6.Forejt Lukáš1985kraj. muži 501-600 
7.Šindelář Michal1973kraj. muži 601-700 
8.Kochlöffl Roman1964kraj. muži 750N 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štencek Jiří1987kraj. muži 300N 
2.Pešek Miroslav1986kraj. muži 351-400 
3.Vaněk Martin1975kraj. muži 401-500 
4.Hadrava Petr1965kraj. muži 501-600 
5.Rousková Růžena1972kraj. muži 600 N 
6.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 601-700 
7.Stoilov Jonáš2000kraj. muži 601-700 
8.Baxa Karel1966kraj. muži 601-700 
9.Ťuík Jan1990kraj. muži 601-700 
10.Koutník Roman1974kraj. muži 701-750 
11.Krieger Jan1989kraj. muži 750 N 
12.Vokál Roman1997kraj. muži 401-500 
SK Dolní Měcholupy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čadil Petr2001kraj. muži 351-400 
2.Martinek Patrik1974kraj. muži 351-400 
3.Mára Karel1966kraj. muži 401-500 
4.Palátka Daniel1997kraj. muži 401-500 
5.Hodač Michal2001kraj. muži 601-700 
6.Vojta Libor1971kraj. muži N 
7.Urban Václav1946kraj. muži N 
TJ Sokol Petrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matuška František1962kraj. muži 401-500 
2.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
3.Pícha David1971kraj. muži 401-500 
4.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
5.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401-500 
6.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
7.Hájek Karel1953kraj. muži 600N 
8.Zajíček Luděk1947kraj. muži 600N 
9.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
10.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
11.Rod Karel1960kraj. muži 601-700 
12.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 751-800 
13.Laube Martin2009kraj. mži 28Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
AC Sparta Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
2.Sýs Alan1992kraj. muži 301-350 
3.Merkl Roman1994kraj. muži 301-350 
4.Nguyen Dominik1978kraj. muži 301-350cizinec 
5.Bláha Tomáš1996kraj. muži 351-400 
6.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
7.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
8.Benák Daniel1993kraj. muži 401-500 
9.Marhol Jan2006kraj. muži 601-700 
TTC Rebel B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Satrapa Jan1968kraj. muži 351-400 
2.Linhart Radek1980kraj. muži 401-500 
3.Melcher Marek1983kraj. muži 401-500 
4.Nosek David1972kraj. muži 501-600 
5.Malina Vlastimil1972kraj. muži 600 N 
6.Plášková Sylva1965kraj. muži 601-700 
7.Šraga Jan1974kraj. muži 601-700 
8.Podrazský Tomáš1993kraj. muži 601-700 
9.Řebec René1969kraj. muži 700 N 
10.Courton Ivan1964kraj. muži 701-750 
11.Češka Petr1966kraj. muži 701-750 
12.Vašák Jaroslav1957kraj. muži 751-800 
13.Hořejší Jiří1963kraj. muži 401-500 
VSK MFF UK Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přiklopil Jan1996kraj. muži 201-250 
2.Szekeres Ľudovít1960kraj. muži 351-400cizinec 
3.Helisová Kateřina1981kraj. muži 401-500 
4.Patho Róbert1986kraj. muži 501-600cizinec 
5.Beňovič Marek1992kraj. muži 601-700cizinec 
6.Vošický Otto1970kraj. muži 601-700 
7.Patho Gabriel1986kraj. muži 701-750cizinec 
8.Erhart Jan1995kraj. muži 701-750 
9.Jareš Jakub1980kraj. muži 701-750 
10.Záleský Jan1992kraj. muži 750N 
11.Hroch Michal1982kraj. muži 751-800 
12.Engel Martin1969kraj. muži 751-800 
13.Kápl Roman1991kraj. muži 801-850 
Slovan KST Bohnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 301-350 
2.Thomka Pavel1966kraj. muži 301-350 
3.Matuna Václav1957kraj. muži 301-350 
4.Schmidtmayer František1964kraj. muži 351-400 
5.Pinkas Jan1956kraj. muži 351-400 
6.Bartoňová Jitka1974kraj. muži 401-500 
7.Cankař Radek1978kraj. muži 401-500 
8.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 401-500 
9.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
10.Bednárik Martin1973kraj. muži 501-600 
11.Handl Erich1971kraj. muži 501-600 
12.Chaloupek Petr1961kraj. muži 501-600 
13.Slavata Josef1952kraj. muži 501-600 
TJ AVIA Čakovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Jakub1985kraj. muži 251-300 
2.Toula Vladimír1956kraj. muži 301-350 
3.Peršl Martin1966kraj. muži 301-350 
4.Dvořáková Anna2000kraj. muži 351-400 
5.Zázvorka Jan1993kraj. muži 350N 
6.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 351-400 
7.Žydel Jan1989kraj. muži 351-400 
8.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 401-500 
9.Lomský Gustav1956kraj. muži 401-500 
10.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 401-500 
11.Petřík Filip1993kraj. muži 500N 
12.Hájek Alexandr2000kraj. muži 501-600 
13.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
14.Herčík Lubomír1954kraj. muži 601-700 
15.Říha Karel1944kraj. muži 701-750 
16.Skříčková Ivana1987nez. muži  
TJ Sokol Žižkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vláčil Jiří1984kraj. muži 351-400 
2.Pekárek Václav1995kraj. muži 351-400 
3.Fišer Josef1983kraj. muži 401-500 
4.Hladík Petr1981kraj. muži 401-500 
5.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 401-500 
6.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 401-500 
7.Vřešťál Milan1989kraj. muži 401-500 
8.Slováček Jakub1985kraj. muži 401-500 
9.Růžička Vojtěch1986kraj. muži 500N 
10.Elčkner Miroslav st.1946kraj. muži 501-600 
11.Treybal Václav1958kraj. muži 601-700 
KK Konstruktiva Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrkovský Petr1965kraj. muži 251-300 
2.Bačík Jakub1988kraj. muži N 350cizinec 
3.Boštíková Věra1958kraj. muži 401-500 
4.Marko Jiří1961kraj. muži 401-500 
5.Peller Marek1973kraj. muži 501-600 
6.Traxler Jan1964kraj. muži 501-600 
7.Horák Michal1985kraj. muži N 600 
8.Bukovský Petr1947kraj. muži 601-700 
3. třída B
TTC Elizza Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vožický Bohumil1957kraj. muži 250 N 
2.Růžička Dominik1998kraj. muži 251-300 
3.Daníček Adam2000kraj. muži 301-350 
4.Maršíková Martina1973kraj. muži 351-400 
5.Hučko Tomáš1993kraj. muži 350 N 
6.Flídr Josef1960kraj. muži 351-400 
7.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 351-400 
8.Kalina Pavel1969kraj. muži 401-500 
9.Kocánek Jiří1980kraj. muži 401-500 
10.Fausek Jiří1971kraj. muži 501-600 
11.Puk Jaroslav1973kraj. muži 501-600 
12.Vydrová Lucie2004kraj. muži N 
SK Slivenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Alois1957kraj. muži 251-300 
2.Bratka Arnošt1950kraj. muži 401-500 
3.Schauer Patrik1975kraj. muži 401-500 
4.Arsenjev Petr1976kraj. muži 501-600 
5.Kop František1959kraj. muži 501-600 
6.Helcl Daniel1975kraj. muži 501-600 
7.Jůzek Karel1953kraj. muži 501-600 
8.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501-600 
9.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 601-700 
10.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
11.Vobruba Aleš1959kraj. muži 601-700 
12.Hrbek Ivan1955kraj. muži 701-750 
13.Svoboda Milan1951kraj. muži 701-750 
14.Tvrdý Adam1976kraj. muži 751-800 
15.Flodr Milan1957kraj. muži 751-800 
16.Jamný Pavel1975kraj. muži 801-850 
17.Ondráček Petr1979kraj. muži 801-850 
TJ Sokol Stodůlky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čečák Milan1978kraj. muži 251-300 
2.Bielina Václav1950kraj. muži 351-400 
3.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 351-400 
4.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 351-400 
5.Celler Jiří1988kraj. muži 351-400 
6.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401-500 
7.Hladík Ivo1966kraj. muži 501-600 
8.Konopásek Luboš1964kraj. muži 501-600 
9.Jágr Martin1960kraj. muži 501-600 
10.Stejskal Radek1962kraj. muži 501-600 
11.Litomiský Petr1982kraj. muži 501-600 
12.Babický Lukáš1988kraj. muži 501-600 
13.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501-600 
TTC Klánovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Verner Pavel1992kraj. muži 251-300 
2.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 301-350 
3.Pospíšil Jan1965kraj. muži 301-350 
4.Jiroš Martin1972kraj. muži 351-400 
5.Hájek Luděk1973kraj. muži 401-500 
6.Nový Pavel1974kraj. muži 401-500 
7.Hrdlic Roman1969kraj. muži 501-600 
8.Michálek David1988kraj. muži 501-600 
9.Platil Stanislav1946kraj. muži 701-750 
10.Horčák Martin1974kraj. muži 401-500 
TTC Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Tomáš1972kraj. muži 351 - 400 
2.Sedláček Tomáš2001kraj. muži 401 - 500 
3.Moravec Lukáš1989kraj. muži 401 - 500 
4.Hanuš Daniel1998kraj. muži 500 N 
5.Mačkal František1974kraj. muži 500 N 
6.Brýna Karel1963kraj. muži 501 - 600 
7.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 501 - 600 
8.Fiala Aleš1973kraj. muži 501 - 600 
9.Písecký Luboš1974kraj. muži 600 N 
10.Jung René1962kraj. muži 601 - 700 
11.Jansa Jiří1957kraj. muži 601 - 700 
12.Filip Miroslav1966kraj. muži 601 - 700 
13.Petránek Ivan1960kraj. muži 601 - 700 
14.Mutl David1980kraj. muži 601 - 700 
15.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 - 700 
Sokol Nové Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyršmíd Milan1956reg. muži 251 - 300 
2.Kruchina Jiří1972reg. muži 351 - 400 
3.Kartaš Zdeněk1964reg. muži 401 - 500 
4.Kobras Ludvík1964reg. muži 401 - 500 
5.Černý Ondřej1982reg. muži 501 - 600 
6.Nousek Jiří1953reg. muži 501 - 600 
7.Adámek Jiří1948reg. muži 601 - 700 
8.Erben Michal1982reg. muži 601 - 700 
9.Nováček Vladimír1954reg. muži 601 - 700 
10.Vytisk Václav1950reg. muži 601 - 700 
11.Černý Martin1954reg. muži 751 - 800 
12.Černý Václav1973reg. muži 751 - 800 
TJ Sokol Michle E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radil Milan1951kraj. muži 351-400 
2.Kudrna Petr1963kraj. muži 401-500 
3.Zeman Karel1945kraj. muži 500 N 
4.Veselý Milan1954kraj. muži 501-600 
5.Štěpánek Petr1959kraj. muži 500 N 
6.Rattay Gustav1957kraj. muži 600 N 
7.Rattay Jan2004kraj. muži 700 N 
8.Konfršt Lukáš1989kraj. muži 750N 
9.Kudrna Jiří1959kraj. muži N 
10.Kubeš Václav1985kraj. muži 351-400 
11.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251-300 
SK OAZA Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačinetz Alan1965kraj. muži 351-400 
2.Fabian Jiří1958kraj. muži 401-500 
3.Kuběna Tomáš1984kraj. muži 401-500 
4.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 401-500 
5.Stočes Petr1956kraj. muži 401-500 
6.Berný Lukáš1950kraj. muži 501-600 
7.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 501-600 
8.Koubek Arnošt1956kraj. muži 501-600 
9.Totzauer Karel1941kraj. muži 601-700 
10.Hezina Jiří1945kraj. muži 701-800 
11.Stýblo Jaroslav1973kraj. muži 800N 
AC Sparta Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
2.Kubový Petr1960kraj. muži 201-250 
3.Dlask Marek1991kraj. muži 251-300 
4.Kočí Štěpán1988kraj. muži 301-350 
5.Bozděch Jan1983kraj. muži 351-400 
6.Melíšek Martin1973kraj. muži 400N 
7.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 401-500 
8.Jankovec Jiří1978kraj. muži 401-500 
9.Jandus Martin2008kraj. muži 601-700 
10.Šourek Pavel2007kraj. muži 601-700 
11.Jetenský Marek2004kraj. muži 701-750 
12.Nosková Adéla2008kraj. muži N 
TJ ABC Braník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nosál Martin1989kraj. muži 301-350 
2.Krenk Tomáš1969kraj. muži 351-400 
3.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 401-500 
4.Petira Martin1981kraj. muži 401-500 
5.Kirakovjan Milan1974kraj. muži 401-500 
6.Ruml Jiří1983kraj. muži 401-500 
7.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
8.Espinoza Felix1980kraj. muži 601-700 
9.Jirka Martin1970kraj. muži 601-700 
10.Král Ludvík1961kraj. muži 601-700 
11.Čížek Václav1964kraj. muži 601-700 
12.Čihák Josef st.1969kraj. muži N 
TJ Střížkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stehlík Martin1977kraj. muži 251-300 
2.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 301-350 
3.Lüder Jan1969kraj. muži 301-350 
4.Kolda Petr1972kraj. muži 351-400 
5.Pfister Pascal2000kraj. muži 400 Ncizinec 
6.Obraz Martin1966kraj. muži 401-500 
7.Doležal Karel1963kraj. muži 401-500 
8.Hejný Jakub1977kraj. muži 401-500 
9.Blažek Pavel1968nez. muži 500 N 
10.Provazník Lukáš1995kraj. muži 501-600 
11.Novák Luboš1969kraj. muži 501-600 
4. třída A
TJ Sokol Stodůlky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Celler Jiří1988kraj. muži 351-400 
2.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401-500 
3.Hladík Ivo1966kraj. muži 501-600 
4.Konopásek Luboš1964kraj. muži 501-600 
5.Stejskal Radek1962kraj. muži 501-600 
6.Babický Lukáš1988kraj. muži 501-600 
7.Jágr Martin1960kraj. muži 501-600 
8.Kunert Ladislav1958kraj. muži 501-600 
9.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501-600 
10.Litomiský Petr1982kraj. muži 501-600 
11.Gargulák František1950kraj. muži 601-700 
12.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601-700 
13.Boltík Martin1986kraj. muži 700 N 
14.Traspaderme Benito Jorge1981kraj. muži 750 Ncizinec 
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lobo Manuel1959kraj. muži 401-500 
2.Čech Ludvík1958kraj. muži 401-500 
3.Hrabálek Petr1961kraj. muži 401-500 
4.Bartoš Martin1989kraj. muži 501-600 
5.Hedervári Robert1968kraj. muži 501-600 
6.Boloňský Andrej1976kraj. muži 501-600 
7.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 501-600 
8.Matvija Peter1990kraj. muži 601-700 
9.Roubíček Vít1961kraj. muži 601-700 
10.Lounek Jan1952kraj. muži 601-700 
11.Hůla Jaromír1961kraj. muži 700 N 
12.Čmil Marcel1977kraj. muži 700 N 
13.Hrabánek Vladimír1948kraj. muži 701-750 
14.Worsch Miloslav1957kraj. muži 750 N 
15.Bittner Václav1974kraj. muži N 
16.Geisler Jakub1974kraj. muži N 
17.Nosál Petr1973kraj. muži N 
TJ Sokol Michle F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Petr1959kraj. muži 500 N 
2.Rattay Gustav1957kraj. muži 600 N 
3.Rattay Jan2004kraj. muži 700 N 
4.Konfršt Lukáš1989kraj. muži 750N 
5.Rattay Martin2001kraj. muži N 
6.Svoboda Pavel2006kraj. muži N 
TJ Sokol Petrovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401-500 
2.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
3.Hájek Karel1953kraj. muži 600N 
4.Zajíček Luděk1947kraj. muži 600N 
5.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
6.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
7.Rod Karel1960kraj. muži 601-700 
8.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 751-800 
9.Laube Martin2009kraj. mži 28Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
AC Sparta Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Tomáš1996kraj. muži 351-400 
2.Bozděch Jan1983kraj. muži 351-400 
3.Melíšek Martin1973kraj. muži 400N 
4.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 401-500 
5.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
6.Benák Daniel1993kraj. muži 401-500 
7.Jankovec Jiří1978kraj. muži 401-500 
8.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
9.Rukavička Tomáš1994kraj. muži 500N 
10.Zítek Martin2002kraj. muži 501-600 
11.Jandus Martin2008kraj. muži 601-700 
12.Marhol Jan2006kraj. muži 601-700 
13.Mészáros Bence1993kraj. muži 601-700 
14.Jetenský Marek2004kraj. muži 701-750 
15.Kroupa Rudolf1949nez. muži N 
16.Melíšková Tereza2007kraj. muži N 
TJ ABC Braník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirakovjan Milan1974kraj. muži 401-500 
2.Ruml Jiří1983kraj. muži 401-500 
3.Plucar Ondřej1989kraj. muži 500N 
4.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
5.Král Ludvík1961kraj. muži 601-700 
6.Espinoza Felix1980kraj. muži 601-700 
7.Jirka Martin1970kraj. muži 601-700 
8.Mička Zdeněk1953kraj. muži 601-700 
9.Galík Ondřej1981kraj. muži 700N 
10.Laštovka Jiří2004kraj. muži 701-750 
11.Bartók Jiří2001kraj. muži 751-800 
12.Beneš Roman1978kraj. muži 751-800 
13.Hlaváček Petr1972kraj. muži 751-800 
14.Hájek Ondřej1998kraj. muži 751-800 
15.Hájek Jan1998kraj. muži 751-800 
16.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 751-800 
17.Adamčíková Dana1956kraj. muži N 
TJ Sokol Praha - Břevnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dunder Jiří1964kraj. muži 301-350 
2.Popelka Antonín1968kraj. muži 401-500 
3.Sabuka David1975kraj. muži 401-500 
4.Holub Roman1965kraj. muži 500N 
5.Ptáček Jan1963kraj. muži 501-600 
6.Červenka Boris1964kraj. muži 601-700 
7.Vaňha Michal1971kraj. muži 601-700 
8.Zábranský Josef1964kraj. muži 701-750 
9.Bertho Ronan1974kraj. muži 751-800 
10.Zvolánek Václav1976kraj. muži 751-800 
11.Chalupa Jaroslav1983kraj. muži N 
TTC Rebel C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malina Vlastimil1972kraj. muži 600 N 
2.Plášková Sylva1965kraj. muži 601-700 
3.Šraga Jan1974kraj. muži 601-700 
4.Podrazský Tomáš1993kraj. muži 601-700 
5.Řebec René1969kraj. muži 700 N 
6.Courton Ivan1964kraj. muži 701-750 
7.Češka Petr1966kraj. muži 701-750 
8.Vrňák Jan1977kraj. muži N 
9.Gräf Adam2005kraj. muži 601. - 700.Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
TJ Sokol Nusle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eberl Milan1950kraj. muži 500N 
2.Špicarová Ivana1967kraj. muži 501-600 
3.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501-600 
4.Prokeš Jan1977kraj. muži 501-600 
5.Drahota Jiří1944kraj. muži 501-600 
6.Svoboda Igor1969kraj. muži 501-600 
7.Budík Bohuslav1956kraj. muži 600N 
8.Pour Lukáš2000kraj. muži 601-700 
9.Rendl Josef1976kraj. muži 700N 
10.Adámek Miroslav1953kraj. muži 701-800 
11.Hlávka Zdeněk1954kraj. muži 751-800 
12.Míšek Kryštof1993kraj. muži 800N 
13.Němec Michal1990kraj. muži 801-850 
14.Vaněk Matěj1993kraj. muži 850N 
15.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Kbely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondráček Evžen1973kraj. muži 351-400 
2.Hanke Tomáš1976kraj. muži 401-500 
3.Svoboda Vladimír1956kraj. muži 401-500 
4.Kučera Dušan1976kraj. muži 401-500 
5.Hrdý Jiří1955kraj. muži 501-600 
6.Hrubý Jan1967kraj. muži 501-600 
7.Kubáň Tomáš1969kraj. muži 501-600 
8.Benák Miroslav1951kraj. muži 600N 
9.Trnka Josef1952kraj. muži 601-700 
10.Klouček Martin1973kraj. muži 700N 
11.Bednář Jiří1965kraj. muži 700N 
12.Vrba Karel1948kraj. muži 701-750 
TJ Sokol Běchovice II C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaděrka Rudolf1971kraj. muži 351-400 
2.Brůčková Marie1971kraj. muži 351-400 
3.Chmelík David1969kraj. muži 401-500 
4.Richter Jan1973kraj. muži 401-500 
5.Farář Petr1979kraj. muži 401-500 
6.Rejent Martin1968kraj. muži 501-600 
7.Nagy Ondrej1964kraj. muži 501-600 
8.Pernikář Tomáš1985kraj. muži 601-700 
9.Procházka Ivan st.1946kraj. muži 601-700 
10.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 601-700 
11.Rezek Jan ml.1993kraj. muži 701-800 
12.Brůček František1966kraj. muži 701-800 
13.Rezek Jan st.1962kraj. muži 701-800 
14.Dvořák Petr1983kraj. muži N 
SF SKK El Niňo Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vícha Matěj2002kraj. muži 401.-500. 
2.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401.-500.cizinec 
3.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401.-500. 
4.Vrana Jakub2004kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Bertho Tadeáš2005kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Kuboš Filip2003kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Višňa Johan2004kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Holík Šimon2006kraj. muži 600NHostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Strouhal Vojtěch1998kraj. muži 700 N 
10.Svoboda Sebastian2007kraj. muži 701.-750.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4. třída B
TJ Malešice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čuda Jan1983kraj. muži 401-500 
2.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 401-500 
3.Zseller Jiří1975kraj. muži 401-500 
4.Gao Yanming1971kraj. muži 500Ncizinec 
5.Marek Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
6.Ibl Josef1945kraj. muži 600N 
7.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 601-700 
8.Vanka Petr1965kraj. muži 701-750 
9.Tomek Jakub1966kraj. muži 401-500 
TTC Elizza Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hučko Tomáš1993kraj. muži 350 N 
2.Flídr Josef1960kraj. muži 351-400 
3.Kalina Pavel1969kraj. muži 401-500 
4.Kocánek Jiří1980kraj. muži 401-500 
5.Fausek Jiří1971kraj. muži 501-600 
6.Ošmera Jan2006kraj. muži 501-600 
7.Puk Jaroslav1973kraj. muži 501-600 
8.Novák Roman1969kraj. muži 700 N 
9.Lebeda Lukáš2009kraj. muži 701-750 
10.Petrtýl Šimon2008kraj. muži 800 N 
11.Podrazký Adam2007kraj. muži 850 N 
12.Durdis Matěj2010ČR mži 74 
TJ Sokol Suchdol - Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zúbrik Mário1969kraj. muži 351-400 
2.Hojovec Ondřej1960kraj. muži 501-600 
3.Honek Jan1964kraj. muži 501-600 
4.Koťátko Pravoslav1963kraj. muži 501-600 
5.Oppitz Karel1951kraj. muži 501-600 
6.Klatovský Karel1939kraj. muži 601-700 
7.Růžička Václav1945kraj. muži 601-700 
8.Studničný Jaromír1947kraj. muži 601-700 
9.Racek Jiří1948kraj. muži 701-750 
10.Kuchař Michal1955kraj. muži N 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrčina Zdeněk1962kraj. muži 251-300 
2.Faistaver Patrik1993kraj. muži 301-350 
3.Huňa Vladimír1969kraj. muži 401-500 
4.Vodal Petr1990kraj. muži 500N 
5.Holštein Jaroslav1960kraj. muži 501-600 
6.Levý Jiří1970kraj. muži 501-600 
7.Lhoták Petr1965kraj. muži 501-600 
8.Pouč Roman1970kraj. muži 501-600 
9.Žďárský Zdeněk1949kraj. muži 501-600 
10.Konopa Josef1943kraj. muži 601-700 
11.Mikšátko Roman1961kraj. muži 601-700 
12.Krieger Karel1957kraj. muži 701-750 
13.Rathouský Jan1995kraj. muži 750N 
14.Vencálek Jiří1969kraj. muži 401-500 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalešický Josef1963kraj. muži 351-400 
2.Rousková Růžena1972kraj. muži 600 N 
3.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 601-700 
4.Stoilov Jonáš2000kraj. muži 601-700 
5.Baxa Karel1966kraj. muži 601-700 
6.Ťuík Jan1990kraj. muži 601-700 
7.Koutník Roman1974kraj. muži 701-750 
8.Krieger Jan1989kraj. muži 750 N 
9.Kalista Jan1979kraj. muži 501-600 
TTC Klánovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Luděk1973kraj. muži 401-500 
2.Nový Pavel1974kraj. muži 401-500 
3.Hrdlic Roman1969kraj. muži 501-600 
4.Michálek David1988kraj. muži 501-600 
5.Platil Stanislav1946kraj. muži 701-750 
6.Tichý Stanislav1948kraj. muži 751-800 
Slovan KST Bohnice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinkas Jan1956kraj. muži 351-400 
2.Cankař Radek1978kraj. muži 401-500 
3.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 401-500 
4.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
5.Bednárik Martin1973kraj. muži 501-600 
6.Handl Erich1971kraj. muži 501-600 
7.Chaloupek Petr1961kraj. muži 501-600 
8.Slavata Josef1952kraj. muži 501-600 
9.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
10.Juppa Jáchym2006kraj. muži 601-700 
11.Pilný Pavel1944kraj. muži 701-750 
12.Novák Robert1969kraj. muži 750N 
13.Schoberová Martina1965nez.  
TJ Pankrác D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pacák Miroslav1969kraj. muži 351-400 
2.Adam Jan2001kraj. muži 401-500 
3.Fišer Martin1959kraj. muži 401-500 
4.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 401-500 
5.Pavlas Petr1974kraj. muži 500N 
6.Bauer Radek1965kraj. muži 501-600 
7.Holub Martin1978kraj. muži 501-600 
8.Siblík Michal1977kraj. muži 700N 
9.Adam Václav1998kraj. muži 700N 
10.Benčík Jiří1959kraj. muži 750N 
TJ AVIA Čakovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zázvorka Jan1993kraj. muži 350N 
2.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 351-400 
3.Žydel Jan1989kraj. muži 351-400 
4.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 401-500 
5.Lomský Gustav1956kraj. muži 401-500 
6.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 401-500 
7.Petřík Filip1993kraj. muži 500N 
8.Hájek Alexandr2000kraj. muži 501-600 
9.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
10.Herčík Lubomír1954kraj. muži 601-700 
11.Říha Karel1944kraj. muži 701-750 
12.Štěpánek Tomáš1999kraj. muži 701-750 
13.Urban Jakub2006kraj. sži 36 
14.Červinka Jakub2007kraj. mži 26 
15.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 351-400 
TJ Lokomotiva Vršovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolanský Roman1973kraj. muži 401-500 
2.Jaroš Petr1963kraj. muži 401-500 
3.Pína Jan1986kraj. muži 401-500 
4.Kubíček Petr1985kraj. muži 401-500 
5.Marášek Dominik1994kraj. muži 600N 
6.Pestr Luděk1978kraj. muži 601-700 
7.Dušek Jiří1986kraj. muži 601-700 
8.Černý Jakub1984kraj. muži 601-700 
9.Středa Martin1972kraj. muži 601-700 
10.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 601-700 
TJ Střížkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pfister Pascal2000kraj. muži 400 Ncizinec 
2.Obraz Martin1966kraj. muži 401-500 
3.Doležal Karel1963kraj. muži 401-500 
4.Hejný Jakub1977kraj. muži 401-500 
5.Blažek Pavel1968nez. muži 500 N 
6.Provazník Lukáš1995kraj. muži 501-600 
7.Novák Luboš1969kraj. muži 501-600 
8.Hejný Matěj2004nez. muži  
9.Řezníček Petr2006nez. muži  
10.Valenta Vojtěch2005nez. muži  
SK Start Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poledne Jan1985kraj. muži 101-150 
2.Adášek Jan1961kraj. muži 251-300 
3.Hronová Dagmar1967kraj. muži 300N 
4.Kala Petr1962kraj. muži 351-400 
5.Havel Jiří1976kraj. muži 351-400 
6.Botek Radomír1970kraj. muži 401-500 
7.Hrazdira Adam1987kraj. muži 501-600 
8.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
9.Trnovský Ivo1961kraj. muži 501-600 
10.Bajtler Martin1959kraj. muži 501-600 
11.Potůček Václav1979kraj. muži 600N 
12.Weis Daniel1997kraj. muži 700Ncizinec 
13.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 850N 
14.Šindelář Jan1998kraj. muži 800N 
5. třída A
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holštein Jaroslav1960kraj. muži 501-600 
2.Levý Jiří1970kraj. muži 501-600 
3.Lhoták Petr1965kraj. muži 501-600 
4.Pouč Roman1970kraj. muži 501-600 
5.Žďárský Zdeněk1949kraj. muži 501-600 
6.Konopa Josef1943kraj. muži 601-700 
7.Mikšátko Roman1961kraj. muži 601-700 
8.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 601-700 
9.Krieger Karel1957kraj. muži 701-750 
10.Rathouský Jan1995kraj. muži 750N 
SK Slivenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helcl Daniel1975kraj. muži 501-600 
2.Jůzek Karel1953kraj. muži 501-600 
3.Kop František1959kraj. muži 501-600 
4.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501-600 
5.Vobruba Aleš1959kraj. muži 601-700 
6.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 601-700 
7.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
8.Hrbek Ivan1955kraj. muži 701-750 
9.Svoboda Milan1951kraj. muži 701-750 
10.Tvrdý Adam1976kraj. muži 751-800 
11.Flodr Milan1957kraj. muži 751-800 
12.Jamný Pavel1975kraj. muži 801-850 
13.Ondráček Petr1979kraj. muži 801-850 
TJ Sokol Stodůlky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Radek1962kraj. muži 501-600 
2.Jágr Martin1960kraj. muži 501-600 
3.Litomiský Petr1982kraj. muži 501-600 
4.Babický Lukáš1988kraj. muži 501-600 
5.Kunert Ladislav1958kraj. muži 501-600 
6.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601-700 
7.Gargulák František1950kraj. muži 601-700 
8.Boltík Martin1986kraj. muži 700 N 
9.Traspaderme Benito Jorge1981kraj. muži 750 Ncizinec 
10.Slatinská Nataša1954kraj. muži N 
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 351-400 
2.Boloňský Andrej1976kraj. muži 501-600 
3.Hedervári Robert1968kraj. muži 501-600 
4.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 501-600 
5.Matvija Peter1990kraj. muži 601-700 
6.Lounek Jan1952kraj. muži 601-700 
7.Roubíček Vít1961kraj. muži 601-700 
8.Hůla Jaromír1961kraj. muži 700 N 
9.Čmil Marcel1977kraj. muži 700 N 
10.Hrabánek Vladimír1948kraj. muži 701-750 
11.Worsch Miloslav1957kraj. muži 750 N 
12.Heinz Petr1987kraj. muži 800 N 
13.Hajda Radim1984kraj. muži 801-850 
AC Sparta Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benák Daniel1993kraj. muži 401-500 
2.Jankovec Jiří1978kraj. muži 401-500 
3.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
4.Rukavička Tomáš1994kraj. muži 500N 
5.Šálek Pavel1987kraj. muži 501-600 
6.Šusta Petr2003kraj. muži 501-600 
7.Zítek Martin2002kraj. muži 501-600 
8.Satam Nishchint1991kraj. muži 600Ncizinec 
9.Marhol Jan2006kraj. muži 601-700 
10.Jandus Martin2008kraj. muži 601-700 
11.Šourek Pavel2007kraj. muži 601-700 
12.Mészáros Bence1993kraj. muži 601-700 
13.Jetenský Marek2004kraj. muži 701-750 
14.Kleinander Michal1993kraj. muži 701-750 
15.Vacek Bohumil1957kraj. muži 751-800 
16.Mandat Marek2009kraj. muži 850N 
17.Šlapák Radek1999kraj. muži 850N 
TJ Sokol Kbely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Jiří1955kraj. muži 501-600 
2.Hrubý Jan1967kraj. muži 501-600 
3.Kubáň Tomáš1969kraj. muži 501-600 
4.Benák Miroslav1951kraj. muži 600N 
5.Trnka Josef1952kraj. muži 601-700 
6.Klouček Martin1973kraj. muži 700N 
7.Bednář Jiří1965kraj. muži 700N 
8.Vrba Karel1948kraj. muži 701-750 
9.Karal Vladimír1961kraj. muži N 
10.Bartoňová Eva1958kraj. muži N 
Slovan KST Bohnice I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Erich1971kraj. muži 501-600 
2.Chaloupek Petr1961kraj. muži 501-600 
3.Slavata Josef1952kraj. muži 501-600 
4.Bednárik Martin1973kraj. muži 501-600 
5.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
6.Juppa Jáchym2006kraj. muži 601-700 
7.Pilný Pavel1944kraj. muži 701-750 
8.Vanka Radek1966kraj. muži 751-800 
9.Vlasák Viktor2006kraj. muži 751-800 
10.Chvátal Hubert2007kraj. muži 801-850 
11.Janeček Pavel1962kraj. muži 801-850 
12.Pojsl Jan2001kraj. muži 801-850 
13.Dobeš Tomáš ml.2009kraj. muži 850N 
14.Jinoch Martin1974kraj. muži 850N 
15.Semotan Patrik2008kraj. muži 850N 
16.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 401-500 
SK SANK Běchovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychtarik David1982kraj. muži 501-600 
2.REPKA Jozef1996kraj. muži 600Ncizinec 
3.Hořínek Pavel1976kraj. muži 601-700 
4.Jeřábek Michal1979kraj. muži 601-700 
5.Trnka Miloš1970kraj. muži 601-700 
6.Šlosar Josef1974kraj. muži 700N 
7.Urban Pavel1971kraj. muži 701-750 
8.Trubl Vladimír1959kraj. muži 701-750 
9.Kára Jiří1949kraj. muži 701-750 
10.Vyčichl Helmut Michal1966kraj. muži 800N 
SF SKK El Niňo Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bertho Tadeáš2005kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Kuboš Filip2003kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Višňa Johan2004kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Svoboda Sebastian2007kraj. muži 701.-750.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Filip Jan2005kraj. muži 750 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Přída Antonín1975kraj. muži 750.-800. 
7.Marfinec Patrik2005kraj. muži nezařazeniHostování z SK Kotlářka, z.s.
SK Start Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Jiří1976kraj. muži 351-400 
2.Botek Radomír1970kraj. muži 401-500 
3.Hrazdira Adam1987kraj. muži 501-600 
4.Trnovský Ivo1961kraj. muži 501-600 
5.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
6.Bajtler Martin1959kraj. muži 501-600 
7.Suková Helena1965kraj. muži 501-600 
8.Potůček Václav1979kraj. muži 600N 
9.Weis Daniel1997kraj. muži 700Ncizinec 
10.Šindelář Jan1998kraj. muži 800N 
11.Hadaš František1967kraj. muži 801-850 
12.Petržílek Petr1978kraj. muži 801-850 
13.Černý Dušan1975kraj. muži 801-850 
14.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 850N 
15.Pantoflíček Miroslav1967kraj. muži 850N 
16.Mička Štěpán1980kraj. muži N 
17.Taussig Karin1977kraj. muži Ncizinec 
18.Nápravník Jan1993kraj. muži N 
TJ Sokol Žižkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 401-500 
2.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 401-500 
3.Vřešťál Milan1989kraj. muži 401-500 
4.Slováček Jakub1985kraj. muži 401-500 
5.Růžička Vojtěch1986kraj. muži 500N 
6.Elčkner Miroslav st.1946kraj. muži 501-600 
7.Treybal Václav1958kraj. muži 601-700 
8.Pešta Vítězslav1991kraj. muži N 
KK Konstruktiva Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peller Marek1973kraj. muži 501-600 
2.Traxler Jan1964kraj. muži 501-600 
3.Horák Michal1985kraj. muži N 600 
4.Bukovský Petr1947kraj. muži 601-700 
5.Tvrdík Petr1953kraj. muži 601-700 
6.Černý Pavel1973kraj. muži 701-750 
7.Šafránek Milan1965kraj. muži N 800 
8.Staněk Matyáš1978kraj. muži N 
5. třída B
TJ Sokol Praha - Podolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Michael1967kraj. muži 351-400 
2.Kolařík Ivan1955kraj. muži 501-600 
3.Skála Patrik1966kraj. muži 601-700 
4.Mareš Petr1981kraj. muži 601-700 
5.Záhorský Vladislav1960kraj. muži 601-700 
6.Jirásek Pavel1968kraj. muži 601-700 
7.Zikl Petr1976kraj. muži 601-700 
8.Hach Miroslav1971kraj. muži 701-750 
9.Vaněček Martin1982kraj. muži 701-750 
10.Stejskal Pavel1972kraj. muži 750 N 
11.Šrajer Jiří1962kraj. muži 751-800 
TJ Malešice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
2.Ibl Josef1945kraj. muži 600N 
3.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 601-700 
4.Vanka Petr1965kraj. muži 701-750 
5.Karpíšek Miloš1955kraj. muži N 
6.Winkler Ludvík1955kraj. muži N 
TTC Elizza Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 351-400 
2.Fausek Jiří1971kraj. muži 501-600 
3.Puk Jaroslav1973kraj. muži 501-600 
4.Vránová Helena1976kraj. muži 600 N 
5.Novák Roman1969kraj. muži 700 N 
6.Rosová Kateřina2001kraj. muži 700 N 
7.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-750 
8.Procházka Šimon2003kraj. muži 750 N 
9.Puk David2005kraj. muži 751-800 
10.Rosa Vladimír1969kraj. muži 751-800 
11.Martinec Ondřej2009kraj. muži 800 N 
12.Petrtýl Šimon2008kraj. muži 800 N 
13.Podrazký Adam2007kraj. muži 850 N 
14.Louženský Luboš1955kraj. muži 850 N 
15.Durdis Matěj2010ČR mži 74 
16.Mašek Kryštof Matěj2008kraj. mži 21 
17.Nemčík Marek2010ČR nži 31 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baxa Karel1966kraj. muži 601-700 
2.Ťuík Jan1990kraj. muži 601-700 
3.Koutník Roman1974kraj. muži 701-750 
4.Krieger Jan1989kraj. muži 750 N 
5.Najbertová Lucie1974kraj. muži N 
6.Bezděk Metoděj2005kraj. muži N 
7.Lösterová Anna1951kraj. muži N 
8.Burkert Ondřej2002kraj. muži N 
9.Vokál Jan1997kraj. muži N 
10.Šmolík Milan1971kraj. muži N 
TTC Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mačkal František1974kraj. muži 500 N 
2.Brýna Karel1963kraj. muži 501 - 600 
3.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 501 - 600 
4.Fiala Aleš1973kraj. muži 501 - 600 
5.Písecký Luboš1974kraj. muži 600 N 
6.Petránek Ivan1960kraj. muži 601 - 700 
7.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 - 700 
8.Jung René1962kraj. muži 601 - 700 
9.Mutl David1980kraj. muži 601 - 700 
10.Filip Miroslav1966kraj. muži 601 - 700 
11.Jansa Jiří1957kraj. muži 601 - 700 
12.Dvořák Pavel1974kraj. muži 601 - 700 
13.Haba Martin1984kraj. muži 601 - 700 
14.Ransdorf Miroslav1973kraj. muži 700 N 
15.Kudláček František1981kraj. muži 701. - 750 
16.Bárta Vít1956kraj. muži 701. -750. 
17.Buriánek Václav1956kraj. muži 701. - 750 
18.Podrazil Jiří1962kraj. muži 750 N 
19.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 751 - 800 
20.Novotný Robert1964kraj. muži 751 - 800 
21.Fuček Miloslav1959kraj. muži 751 - 800 
22.Stolec Václav1972kraj. muži 800 N 
23.Jukl Tomáš1987kraj. muži 800N 
24.Cintl Jiří1975kraj. muži 800N 
TJ Sokol Petrovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
2.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
3.Rod Karel1960kraj. muži 601-700 
4.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 751-800 
5.Lodek Jan1966nez. muži  
6.Laube Martin2009kraj. mži 28Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
SK OAZA Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočes Petr1956kraj. muži 401-500 
2.Berný Lukáš1950kraj. muži 501-600 
3.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 501-600 
4.Koubek Arnošt1956kraj. muži 501-600 
5.Totzauer Karel1941kraj. muži 601-700 
6.Hezina Jiří1945kraj. muži 701-800 
7.Stýblo Jaroslav1973kraj. muži 800N 
8.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži N 
9.Hrubý Václav1944kraj. muži N 
10.Absolon Vladimír1954kraj. muži N 
TJ Sokol Nusle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota Jiří1944kraj. muži 501-600 
2.Svoboda Igor1969kraj. muži 501-600 
3.Budík Bohuslav1956kraj. muži 600N 
4.Nesvačilová Petra1973kraj. muži 601-700 
5.Vrzalová Jitka1956kraj. muži 601-700 
6.Pour Lukáš2000kraj. muži 601-700 
7.Rendl Josef1976kraj. muži 700N 
8.Adámek Miroslav1953kraj. muži 701-800 
9.Hlávka Zdeněk1954kraj. muži 751-800 
10.Míšek Kryštof1993kraj. muži 800N 
11.Němec Michal1990kraj. muži 801-850 
12.Vaněk Matěj1993kraj. muži 850N 
13.Máca Michal1979kraj. muži 850N 
14.Kubica Oskar1984kraj. muži N 
TJ Slavoj Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Linert Martin1972kraj. muži 201. - 250. 
2.Nádvorník Václav2006kraj. muži 201. - 250. 
3.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 251. - 300. 
4.Pfleger Michal2003kraj. muži 501. - 600. 
5.Michlík Michal2003kraj. muži 601. - 700. 
6.Slavíček Jan ml.2005kraj. muži 601. - 700. 
7.Gräf Adam2005kraj. muži 601. - 700. 
8.Slavíček Jan st.1979kraj. muži 800N 
9.Magyar Jakub2009ČR mži 87. 
10.Matouš Vojtěch2002kraj. dci 46. 
11.Sládek Ondřej2006kraj. sži 30. 
KST Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jantač Petr1996kraj. muži 401-500 
2.Hnilička Jiří1985kraj. muži 401-500 
3.Dvořák Jiří ml.1979kraj. muži 401-500 
4.Polášek Lukáš1976kraj. muži 501-600 
5.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 601-700 
6.Pospíšil Marek1995kraj. muži 601-700 
7.Macek Lukáš2003kraj. muži 601-700 
8.Brož Jan1992kraj. muži 601-700 
9.Hájek Vladimír1980kraj. muži 750N 
10.Pocar Jan1971kraj. muži 751-800 
11.Outrata Matěj2002kraj. muži 801-850 
SF SKK El Niňo Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrč Michal1958kraj. muži 501.-600. 
2.Holík Šimon2006kraj. muži 600NHostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 601.-700. 
4.Strouhal Vojtěch1998kraj. muži 700 N 
5.Šrytr Petr1941kraj. muži 601.-700. 
6.Novotný Miroslav1951kraj. muži 700 N 
7.Hůla Ondřej2007kraj. muži 700 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Bertho Tibor2008kraj. muži 701.-750.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Truchlík Maxim2008kraj. muži 750 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Jirásek Pavel2006kraj. muži 800NHostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Lokomotiva Vršovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoang Bien1958kraj. muži 500Ncizinec 
2.Marášek Dominik1994kraj. muži 600N 
3.Pestr Luděk1978kraj. muži 601-700 
4.Dušek Jiří1986kraj. muži 601-700 
5.Černý Jakub1984kraj. muži 601-700 
6.Středa Martin1972kraj. muži 601-700 
7.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 601-700 
8.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 701-750 
9.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 701-750 
10.Chrastil Martin1978kraj. muži 800N 
11.Lontoš Luboš1983kraj. muži 850 N 
12.Šebek Ondřej1999kraj. muži 850 N 
13.Horká Nela2005kraj. muži N 
14.Bláhová Milena1968kraj. muži N 
15.Dědek Jakub1965kraj. muži N 
6. třída A
TJ Sokol Suchdol - Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oppitz Karel1951kraj. muži 501-600 
2.Klatovský Karel1939kraj. muži 601-700 
3.Růžička Václav1945kraj. muži 601-700 
4.Studničný Jaromír1947kraj. muži 601-700 
5.Racek Jiří1948kraj. muži 701-750 
6.Vojtěchovský Vladimír1951kraj. muži 800 N 
TJ Zelená Liška C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žďárský Zdeněk1949kraj. muži 501-600 
2.Gerdžikov Svetoslav1939kraj. muži 600N 
3.Konopa Josef1943kraj. muži 601-700 
4.Mikšátko Roman1961kraj. muži 601-700 
5.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 601-700 
6.Krieger Karel1957kraj. muži 701-750 
7.Rathouský Jan1995kraj. muži 750N 
8.Hajný Josef1935kraj. muži N 
9.Samohejl Erich1935kraj. muži N 
10.Kriegerová Helena1956kraj. muži N 
TJ Sokol Stodůlky G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunert Ladislav1958kraj. muži 501-600 
2.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501-600 
3.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601-700 
4.Gargulák František1950kraj. muži 601-700 
5.Boltík Martin1986kraj. muži 700 N 
6.Traspaderme Benito Jorge1981kraj. muži 750 Ncizinec 
7.Charvátová Zuzana1978kraj. muži N 
8.Bilová Olga1987kraj. muži N 
9.Němeček Tomáš2005kraj. muži N 
10.Mařík Filip2009kraj. muži N 
11.Nováková Tereza2005kraj. muži N 
12.Novohradský Vojtěch2006kraj. muži N 
13.Semrád Marek2008kraj. muži N 
14.Škába Robert2006kraj. muži N 
15.Petráš Šimon2007kraj. muži N 
16.Zobal Jakub2007kraj. muži N 
17.Jírovec Jan2006kraj. muži N 
TTC Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petránek Ivan1960kraj. muži 601 - 700 
2.Mutl David1980kraj. muži 601 - 700 
3.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 - 700 
4.Ransdorf Miroslav1973kraj. muži 700 N 
5.Frýsová Lucie1976kraj. muži 601 - 700 
6.Kudláček František1981kraj. muži 701. - 750 
7.Buriánek Václav1956kraj. muži 701. - 750 
8.Váňa Petr1964kraj. muži 750N 
9.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 751 - 800 
10.Jukl Tomáš1987kraj. muži 800N 
11.Cintl Jiří1975kraj. muži 800N 
AC Sparta Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šusta Petr2003kraj. muži 501-600 
2.Zítek Martin2002kraj. muži 501-600 
3.Satam Nishchint1991kraj. muži 600Ncizinec 
4.Šourek Pavel2007kraj. muži 601-700 
5.Mészáros Bence1993kraj. muži 601-700 
6.Kleinander Michal1993kraj. muži 701-750 
7.Lukinykh Ilya1990kraj. muži 751-800cizinec 
8.Nedělka Petr2004kraj. muži 751-800 
9.Newerla Jiří1965kraj. muži 751-800 
10.Vacek Bohumil1957kraj. muži 751-800 
11.Bartoň Aleš1971kraj. muži 800N 
12.Martinek Lukáš2009kraj. muži 800N 
13.Havlický Aleš1966kraj. muži 801-850 
14.Kolanda Lukáš2002kraj. muži 801-850 
15.Piroutek Ondřej2003kraj. muži 801-850 
16.Šourek Ondřej1975kraj. muži 850N 
17.Mandat Marek2009kraj. muži 850N 
18.Šlapák Radek1999kraj. muži 850N 
19.Martinek Filip2007kraj. muži N 
20.Rozsíval Ondřej2007kraj. muži N 
21.Dostalík Dorian Robert2006kraj. muži N 
TJ Sokol Nusle Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pour Lukáš2000kraj. muži 601-700 
2.Rendl Josef1976kraj. muži 700N 
3.Adámek Miroslav1953kraj. muži 701-800 
4.Hlávka Zdeněk1954kraj. muži 751-800 
5.Míšek Kryštof1993kraj. muži 800N 
6.Němec Michal1990kraj. muži 801-850 
7.Vaněk Matěj1993kraj. muži 850N 
8.Máca Michal1979kraj. muži 850N 
9.Frýbert Petr1953kraj. muži 850N 
10.Kraml Karel1978kraj. muži N 
11.Musin Artur1990kraj. muži N 
TJ Sokol Běchovice II D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Farář Petr1979kraj. muži 401-500 
2.Rejent Martin1968kraj. muži 501-600 
3.Nagy Ondrej1964kraj. muži 501-600 
4.Pernikář Tomáš1985kraj. muži 601-700 
5.Procházka Ivan st.1946kraj. muži 601-700 
6.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 601-700 
7.Rezek Jan ml.1993kraj. muži 701-800 
8.Brůček František1966kraj. muži 701-800 
9.Rezek Jan st.1962kraj. muži 701-800 
10.Hlaváč Tomáš1975kraj. muži N 
TJ AVIA Čakovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lomský Gustav1956kraj. muži 401-500 
2.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 401-500 
3.Petřík Filip1993kraj. muži 500N 
4.Hájek Alexandr2000kraj. muži 501-600 
5.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
6.Herčík Lubomír1954kraj. muži 601-700 
7.Říha Karel1944kraj. muži 701-750 
8.Štěpánek Tomáš1999kraj. muži 701-750 
9.Urban Jakub2006kraj. sži 36 
10.Červinka Jakub2007kraj. mži 26 
11.Makovský Zdeněk1997nez. muži  
12.Petříková Michaela1991nez. muži  
13.Šišková Gabriela1990nez. muži  
14.Kolářová Aneta2006nez. muži  
SK SANK Běchovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Miloš1970kraj. muži 601-700 
2.Šlosar Josef1974kraj. muži 700N 
3.Urban Pavel1971kraj. muži 701-750 
4.Trubl Vladimír1959kraj. muži 701-750 
5.Kára Jiří1949kraj. muži 701-750 
6.Vyčichl Helmut Michal1966kraj. muži 800N 
7.Kučera Jan1955kraj. muži 800N 
8.Baťka Petr1980nez. muži  
9.OLŠANSKÝ Jozef1995nez. muži cizinec 
SF SKK El Niňo Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šrytr Petr1941kraj. muži 601.-700. 
2.Maděra Vojtěch2007kraj. muži 700 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Novotný Miroslav1951kraj. muži 700 N 
4.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 700 N 
5.Holý Prokop2007kraj. muži 700 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Bertho Tibor2008kraj. muži 701.-750.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Filip Jan2005kraj. muži 750 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Přída Antonín1975kraj. muži 751.-800. 
9.Jirásek Pavel2006kraj. muži 800NHostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Niederle Jiří1960kraj. muži 801.-850. 
TJ Lokomotiva Vršovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Jakub1984kraj. muži 601-700 
2.Středa Martin1972kraj. muži 601-700 
3.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 601-700 
4.Adamová Božena1947kraj. muži 701-750 
5.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 701-750 
6.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 751-800 
7.Dufek Jakub2004kraj. muži 800 N 
8.Ruis Robin2003kraj. muži 800 N 
9.Chrastil Martin1978kraj. muži 800N 
10.Šebek Ondřej1999kraj. muži 850 N 
11.Lontoš Luboš1983kraj. muži 850 N 
12.Krutina Lukáš2006kraj. muži 850N 
13.Hanáček Josef2006kraj. muži 850N 
14.Havlík Tomáš2003kraj. dci 44 
15.Šindelář Matěj2007kraj. mži 22 
16.Čermák Vojtěch2009kraj. mži 34 
17.Závodská Katarína1964kraj. muži N 
18.Rabenseifnerová Zdeňka1974kraj. muži N 
19.Zýková Renata1961kraj. muži N 
6. třída B
TJ Sokol Praha - Podolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makal František1976kraj. muži 501-600 
2.Záhorský Vladislav1960kraj. muži 601-700 
3.Zikl Petr1976kraj. muži 601-700 
4.Jirásek Pavel1968kraj. muži 601-700 
5.Hach Miroslav1971kraj. muži 701-750 
6.Vaněček Martin1982kraj. muži 701-750 
7.Stejskal Pavel1972kraj. muži 750 N 
8.Dvořák Aleš1980kraj. muži 751-800 
9.Pravdová Petra1985kraj. muži 751-800 
10.Šrajer Jiří1962kraj. muži 751-800 
TTC Elizza Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňová Zuzana1970kraj. muži 601-700 
2.Novák Roman1969kraj. muži 700 N 
3.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-750 
4.Puk David2005kraj. muži 751-800 
5.Procházka Šimon2003kraj. muži 750 N 
6.Rosa Vladimír1969kraj. muži 751-800 
7.Martinec Ondřej2009kraj. muži 800 N 
8.Louženský Luboš1955kraj. muži 850 N 
9.Nemčík Martin1976kraj. muži 850 N 
10.Šedivý Ondřej2005kraj. muži 850 N 
11.Mašek Kryštof Matěj2008kraj. mži 21 
12.Hofman Jakub2009kraj. mži 39 
13.Nemčík Marek2010ČR nži 31 
14.Voborský Vojtěch2010ČR nži 43 
15.Pražáková Šárka2001kraj. muži N 
16.Kadlec Antonín1972kraj. muži 501-600 
17.Kaňka Filip2005kraj. muži 601-700 
18.Vinklářová Veronika1980kraj. muži 601-700 
SK Slivenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
2.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 601-700 
3.Vobruba Aleš1959kraj. muži 601-700 
4.Hrbek Ivan1955kraj. muži 701-750 
5.Svoboda Milan1951kraj. muži 701-750 
6.Tvrdý Adam1976kraj. muži 751-800 
7.Flodr Milan1957kraj. muži 751-800 
8.Ondráček Petr1979kraj. muži 801-850 
9.Jamný Pavel1975kraj. muži 801-850 
10.Baláš Rudolf1965kraj. muži - 
11.Rebinchak Roman1983kraj. muži -cizinec 
TTC Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Písecký Luboš1974kraj. muži 600 N 
2.Jung René1962kraj. muži 601 - 700 
3.Filip Miroslav1966kraj. muži 601 - 700 
4.Jansa Jiří1957kraj. muži 601 - 700 
5.Dvořák Pavel1974kraj. muži 601 - 700 
6.Haba Martin1984kraj. muži 601 - 700 
7.Bárta Vít1956kraj. muži 701. -750. 
8.Podrazil Jiří1962kraj. muži 750 N 
9.Fuček Miloslav1959kraj. muži 751 - 800 
10.Novotný Robert1964kraj. muži 751 - 800 
11.Vilchanskyi Oleksii1998kraj. muži 800Ncizinec 
Sokol Nové Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Ondřej1982reg. muži 501 - 600 
2.Nousek Jiří1953reg. muži 501 - 600 
3.Erben Michal1982reg. muži 601 - 700 
4.Nováček Vladimír1954reg. muži 601 - 700 
5.Adámek Jiří1948reg. muži 601 - 700 
6.Vytisk Václav1950reg. muži 601 - 700 
7.Černý Martin1954reg. muži 751 - 800 
8.Černý Václav1973reg. muži 751 - 800 
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matvija Peter1990kraj. muži 601-700 
2.Roubíček Vít1961kraj. muži 601-700 
3.Lounek Jan1952kraj. muži 601-700 
4.Hůla Jaromír1961kraj. muži 700 N 
5.Čmil Marcel1977kraj. muži 700 N 
6.Hrabánek Vladimír1948kraj. muži 701-750 
7.Worsch Miloslav1957kraj. muži 750 N 
8.Heinz Petr1987kraj. muži 800 N 
9.Hajda Radim1984kraj. muži 801-850 
10.Hůla Ondřej2007kraj. muži nezařazenStřídavý start z SK Kotlářka, z.s.
TJ ABC Braník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Ludvík1961kraj. muži 601-700 
2.Jirka Martin1970kraj. muži 601-700 
3.Espinoza Felix1980kraj. muži 601-700 
4.Mička Zdeněk1953kraj. muži 601-700 
5.Galík Ondřej1981kraj. muži 700N 
6.Laštovka Jiří2004kraj. muži 701-750 
7.Beneš Roman1978kraj. muži 751-800 
8.Hlaváček Petr1972kraj. muži 751-800 
9.Bartók Jiří2001kraj. muži 751-800 
10.Hájek Jan1998kraj. muži 751-800 
11.Hájek Ondřej1998kraj. muži 751-800 
12.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 751-800 
13.Čečil Jiří1959kraj. muži 800N 
14.Kotek Miloš1963kraj. muži 800N 
15.Král Jakub1988kraj. muži 800N 
16.Prokop Leoš1957kraj. muži 800N 
17.Čermák Ondřej2005kraj. muži 850N 
18.Čížek Václav1964kraj. muži 601-700 
TJ Sokol Praha - Břevnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček Jan1963kraj. muži 501-600 
2.Červenka Boris1964kraj. muži 601-700 
3.Vaňha Michal1971kraj. muži 601-700 
4.Zábranský Josef1964kraj. muži 701-750 
5.Zvolánek Václav1976kraj. muži 751-800 
6.Bertho Ronan1974kraj. muži 751-800 
7.Malina Dalibor1978kraj. muži N 
8.Margaritov Dimitr1953kraj. muži N 
9.Nalezený Jan1977kraj. muži N 
10.Ristovský Tom1987kraj. muži N 
VSK MFF UK Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beňovič Marek1992kraj. muži 601-700cizinec 
2.Vošický Otto1970kraj. muži 601-700 
3.Patho Gabriel1986kraj. muži 701-750cizinec 
4.Erhart Jan1995kraj. muži 701-750 
5.Jareš Jakub1980kraj. muži 701-750 
6.Záleský Jan1992kraj. muži 750N 
7.Hroch Michal1982kraj. muži 751-800 
8.Engel Martin1969kraj. muži 751-800 
9.Kápl Roman1991kraj. muži 801-850 
10.Tranová Haiduong1996nez. muži  
11.Chýleová Eva1979nez. muži  
Slovan KST Bohnice J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
2.Juppa Jáchym2006kraj. muži 601-700 
3.Pilný Pavel1944kraj. muži 701-750 
4.Vanka Radek1966kraj. muži 751-800 
5.Novák Robert1969kraj. muži 750N 
6.Vlasák Viktor2006kraj. muži 751-800 
7.Pražák Bohumil1967kraj. muži 800N 
8.Chvátal Hubert2007kraj. muži 801-850 
9.Janeček Pavel1962kraj. muži 801-850 
10.Pojsl Jan2001kraj. muži 801-850 
11.Dobeš Tomáš ml.2009kraj. muži 850N 
12.Jinoch Martin1974kraj. muži 850N 
13.Semotan Patrik2008kraj. muži 850N 
14.Sýkora Zdeněk1971kraj. muži 701-750 
KST Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 601-700 
2.Pospíšil Marek1995kraj. muži 601-700 
3.Brož Jan1992kraj. muži 601-700 
4.Macek Lukáš2003kraj. muži 601-700 
5.Jantačová Zuzana1999kraj. muži 750N 
6.Hájek Vladimír1980kraj. muži 750N 
7.Pocar Jan1971kraj. muži 751-800 
8.Medal Miroslav1960kraj. muži 800N 
9.Matoušek Daniel1993kraj. muži 801-850 
10.Outrata Matěj2002kraj. muži 801-850 
11.Di Munno Daniel1994kraj. muži 850N 
12.Jedlička Karel2008kraj. muži 850N 
7. třída A
TTC Elizza Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Šimon2003kraj. muži 750 N 
2.Rosa Vladimír1969kraj. muži 751-800 
3.Martinec Ondřej2009kraj. muži 800 N 
4.Louženský Luboš1955kraj. muži 850 N 
5.Nemčík Martin1976kraj. muži 850 N 
6.Šedivý Ondřej2005kraj. muži 850 N 
7.Nemčík Marek2010ČR nži 31 
8.Voborský Vojtěch2010ČR nži 43 
9.Hofman Jakub2009kraj. mži 39 
10.Andraščíková Erika1976kraj. muži Ncizinec 
11.Běhal Richard2009kraj. muži N 
12.Kalinová Martina2002kraj. muži N 
13.Kalina Štěpán2006kraj. muži N 
14.Kemlink David1977kraj. muži N 
15.Oráč Michal2006kraj. muži N 
16.Šedivý Filip2010kraj. muži N 
TTC Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Pavel1974kraj. muži 601 - 700 
2.Haba Martin1984kraj. muži 601 - 700 
3.Bárta Vít1956kraj. muži 701. -750. 
4.Podrazil Jiří1962kraj. muži 750 N 
5.Fuček Miloslav1959kraj. muži 751 - 800 
6.Jukl Tomáš1987kraj. muži 800N 
7.Pytelková Renata1973nez. muži  
TTC Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Robert1964kraj. muži 751 - 800 
2.Stolec Václav1972kraj. muži 800 N 
3.Vilchanskyi Oleksii1998kraj. muži 800Ncizinec 
4.Wichs Sáša1951kraj. muži 801 - 850 
5.Hrneček Vojtěch1973kraj. muži 801 - 850 
6.Maláková Olga1964kraj. muži 801 - 850 
7.Vajda Michal2004kraj. muži 850 N 
8.Kittnar Jan2007nez. muži  
9.Šubert Tomáš2009nez. muži  
10.Čábela Filip2005nez. muži  
11.Hrneček Ondřej2007nez. muži  
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heinz Petr1987kraj. muži 800 N 
2.Hajda Radim1984kraj. muži 801-850 
3.Pára Michal1965kraj. muži N 
4.Pára Eduard2003kraj. muži N 
5.Zapletal Radek1970kraj. muži N 
6.Havlíček Petr1947kraj. muži N 
7.Viterna Michal1967kraj. muži N 
TJ ABC Braník E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galík Ondřej1981kraj. muži 700N 
2.Laštovka Jiří2004kraj. muži 701-750 
3.Hlaváček Petr1972kraj. muži 751-800 
4.Beneš Roman1978kraj. muži 751-800 
5.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 751-800 
6.Bartók Jiří2001kraj. muži 751-800 
7.Hájek Ondřej1998kraj. muži 751-800 
8.Hájek Jan1998kraj. muži 751-800 
9.Čečil Jiří1959kraj. muži 800N 
10.Kotek Miloš1963kraj. muži 800N 
11.Král Jakub1988kraj. muži 800N 
12.Prokop Leoš1957kraj. muži 800N 
13.Čermák Ondřej2005kraj. muži 850N 
14.Janík František1958kraj. muži N 
15.Diblík Radek1969kraj. muži N 
AC Sparta Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleinander Michal1993kraj. muži 701-750 
2.Lukinykh Ilya1990kraj. muži 751-800cizinec 
3.Nedělka Petr2004kraj. muži 751-800 
4.Newerla Jiří1965kraj. muži 751-800 
5.Vacek Bohumil1957kraj. muži 751-800 
6.Bartoň Aleš1971kraj. muži 800N 
7.Havlický Aleš1966kraj. muži 801-850 
8.Kolanda Lukáš2002kraj. muži 801-850 
9.Piroutek Ondřej2003kraj. muži 801-850 
10.Mandat Marek2009kraj. muži 850N 
11.Šlapák Radek1999kraj. muži 850N 
12.Zdeněk Jan1968kraj. muži N 
13.Bachor Jan1983kraj. muži N 
14.Tůma Lukáš1987nez. muži N 
TJ Sokol Nusle Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájková Anna1945kraj. muži 601-700 
2.Bláhová Adéla1995kraj. muži 850N 
3.Máca Michal1979kraj. muži 850N 
4.Frýbert Petr1953kraj. muži 850N 
5.Špicarová Veronika1995kraj. muži 850N 
6.Chládek Pavel2008kraj. muži N 
7.Karlík Matyáš2007kraj. muži N 
8.Karlík Prokop2003kraj. muži N 
9.Lowenhoffer Jáchym2006kraj. muži N 
10.Šlosar Jáchym2006kraj. muži N 
11.Zadražil Matěj2006kraj. muži N 
VSK MFF UK Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jareš Jakub1980kraj. muži 701-750 
2.Záleský Jan1992kraj. muži 750N 
3.Hroch Michal1982kraj. muži 751-800 
4.Engel Martin1969kraj. muži 751-800 
5.Kápl Roman1991kraj. muži 801-850 
6.Pernicová Klára2002kraj. muži 850N 
7.Pawlasová Kateřina1993nez. muži  
8.Mészáros Vojtěch1972nez. muži  
TJ Slavoj Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavíček Jan ml.2005kraj. muži 601. - 700. 
2.Michlík Michal2003kraj. muži 601. - 700. 
3.Gräf Adam2005kraj. muži 601. - 700. 
4.Slavíček Jan st.1979kraj. muži 800N 
5.Magyar Jakub2009ČR mži 87. 
6.Matouš Vojtěch2002kraj. dci 46. 
7.Sládek Ondřej2006kraj. sži 30. 
8.Hanzal Marek2008kraj. mži 24. 
9.Hanzal Tomáš2008kraj. mži 30. 
SF SKK El Niňo Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holý Prokop2007kraj. muži 700 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Bertho Tibor2008kraj. muži 701.-750.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Truchlík Maxim2008kraj. muži 750 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Filip Jan2005kraj. muži 750 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Přída Antonín1975kraj. muži 751.-800. 
6.Jirásek Pavel2006kraj. muži 800NHostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Kubelka Martin2001kraj. muži nezařazen 
8.Mach Filip2007kraj. muži nezařazenHostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Divecký Jonáš2007kraj. muži nezařazenHostování z SK Kotlářka, z.s.
7. třída B
TJ Sokol Praha - Podolí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněček Martin1982kraj. muži 701-750 
2.Stejskal Pavel1972kraj. muži 750 N 
3.Pravdová Petra1985kraj. muži 751-800 
4.Dvořák Aleš1980kraj. muži 751-800 
5.Šrajer Jiří1962kraj. muži 751-800 
6.Novotná Anna1989kraj. muži Ncizinec 
7.Rusinov Sergei1973kraj. muži Ncizinec 
TTC Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýsová Lucie1976kraj. muži 601 - 700 
2.Kudláček František1981kraj. muži 701. - 750 
3.Buriánek Václav1956kraj. muži 701. - 750 
4.Váňa Petr1964kraj. muži 750N 
5.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 751 - 800 
6.Cintl Jiří1975kraj. muži 800N 
7.Houf Petr1968kraj. muži 751 - 800 
KST OBO Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cooke Stephen1970kraj. muži 701-750cizinec 
2.Hausmann Josef1958kraj. muži 701-750 
3.Hronský Vladimír1956kraj. muži 751-800 
4.Kobliha Pavel1968kraj. muži 751-800 
5.Kožaný Petr1977kraj. muži 751-800 
6.Staněk Václav1946kraj. muži 801-850 
7.Teuchmann Petr1957kraj. muži nez. 
Slovan KST Bohnice K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Robert1969kraj. muži 750N 
2.Vlasák Viktor2006kraj. muži 751-800 
3.Pražák Bohumil1967kraj. muži 800N 
4.Pojsl Jan2001kraj. muži 801-850 
5.Chvátal Hubert2007kraj. muži 801-850 
6.Janeček Pavel1962kraj. muži 801-850 
7.Semotan Patrik2008kraj. muži 850N 
8.Dobeš Tomáš ml.2009kraj. muži 850N 
9.Jinoch Martin1974kraj. muži 850N 
10.Milek Vojtěch2008nez.  
11.Orlowski Petr1978nez.  
KST Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jantačová Zuzana1999kraj. muži 750N 
2.Hájek Vladimír1980kraj. muži 750N 
3.Pocar Jan1971kraj. muži 751-800 
4.Medal Miroslav1960kraj. muži 800N 
5.Outrata Matěj2002kraj. muži 801-850 
6.Matoušek Daniel1993kraj. muži 801-850 
7.Mužík Martin2003kraj. muži 801-850 
8.Jedlička Karel2008kraj. muži 850N 
9.Di Munno Daniel1994kraj. muži 850N 
10.Kabát Adam2006kraj. muži 850N 
11.Hošek Petr2006kraj. muži N 
12.Kos Norbert2010kraj. muži N 
13.Marek Dominik2011kraj. muži N 
SF SKK El Niňo Praha N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hůla Ondřej2007kraj. muži 700 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Svoboda Kristian2009kraj. muži 800 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Niederle Jiří1960kraj. muži 801.-850. 
4.Kodeš David2009kraj. muži nezařazenHostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Rousková Anežka2008kraj. muži nezařazenaHostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Součková Kateřina2008kraj. muži nezařazenaHostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Lazukič Mirna2004kraj. muži nezařazenaHostování z SK Kotlářka, z.s.
SK Start Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajtler Martin1959kraj. muži 501-600 
2.Suková Helena1965kraj. muži 501-600 
3.Černá Pavla1977kraj. muži 801-850 
4.Černý Dušan1975kraj. muži 801-850 
5.Hadaš František1967kraj. muži 801-850 
6.Petržílek Petr1978kraj. muži 801-850 
7.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 850N 
8.Pantoflíček Miroslav1967kraj. muži 850N 
KK Konstruktiva Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tvrdík Petr1953kraj. muži 601-700 
2.Černý Pavel1973kraj. muži 701-750 
3.Fleissig Petr1944kraj. muži 751-800 
4.Nebeský Jiří1947kraj. muži 751-800 
5.Šafránek Milan1965kraj. muži N 800 
6.Modl Josef1945kraj. muži 801-850 
7.Hustoles Jan1990kraj. muži N 
TJ Lokomotiva Vršovice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 701-750 
2.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 751-800 
3.Dufek Jakub2004kraj. muži 800 N 
4.Ruis Robin2003kraj. muži 800 N 
5.Chrastil Martin1978kraj. muži 800N 
6.Lontoš Luboš1983kraj. muži 850 N 
7.Šebek Ondřej1999kraj. muži 850 N 
8.Krutina Lukáš2006kraj. muži 850N 
9.Hanáček Josef2006kraj. muži 850N 
10.Havlík Tomáš2003kraj. dci 44 
11.Šindelář Matěj2007kraj. mži 22 
12.Čermák Vojtěch2009kraj. mži 34 
13.Chrastilová Dana1971kraj. muži N 
14.Radnicová Jana1955kraj. muži N 
15.Hajzlerová Daniela1959kraj. muži N 
SK Hamr A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Couf Alfréd2004nez. dci  
2.Demčáková Radka1992nez. ženy  
3.Kašpar Miloš1956nez. muži  
4.Korbel Matyáš2006nez. dci  
5.Trčka Lukáš2004nez. dci  
6.Král Radim2001nez. muži  
7.Smékal David2004nez. dci  
8.Smolík Pavel1975nez. muži  
9.Kurka Jakub2005nez. dci  
10.Krejčíř Damien2009nez. mži  
11.Galek Vojtěch1990nez. muži  
12.Houžvík Martin2005nez. dci  
13.Brouček Marek2006nez. dci  
Divize ženy
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vránová Helena1976kraj. ženy 60 N 
2.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 61-80 
3.Rosová Kateřina2001kraj. ženy 61-80 
4.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 61-80 
5.Andraščíková Erika1976kraj. ženy 101-130cizinec 
6.Kalinová Martina2002kraj. ženy 101-130 
7.Kemlinková Nela2008kraj. ženy 101-130 
8.Pražáková Šárka2001kraj. ženy 101-130 
TJ ABC Braník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 41-50 
2.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 61-80 
3.Plášková Sylva1965kraj. ženy 80NHostování z TTC Rebel z.s.
4.Čekanová Jitka1963kraj. ženy 81-100 
5.Chalupová Ludmila1957kraj. ženy 81-100 
6.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 101-130 
7.Žáčková Lea2000kraj. ženy 101-130 
8.Šumová Jana1974kraj. ženy 130N 
TJ Sokol Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dusilová Jana1972kraj. ženy 31-40 
2.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 51-60 
3.Lösterová Anna1951kraj. ženy 61-80Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita, z.s.
4.Bilová Olga1987kraj. ženy 130N 
5.Klessinger Jana1952kraj. ženy Ncizinec 
6.Dusilová Šárka2005kraj. ženy N 
7.Nováková Ivana1970kraj. ženy NHostování z Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice
TTC Rebel A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coubalová Martina1974kraj. ženy 26-30 
2.Scheubová Jana1962kraj. ženy 31-40 
3.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy 100NHostování z TJ ABC Braník, z. s. oddíl stolního tenisu
4.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy NHostování z TJ ABC Braník, z. s. oddíl stolního tenisu
5.Vožehová Lucie1974kraj. ženy NHostování z TJ ABC Braník, z. s. oddíl stolního tenisu
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 51-60 
2.Nesvačilová Petra1973kraj. ženy 61-80 
3.Vrzalová Jitka1956kraj. ženy 61-80 
4.Hájková Anna1945kraj. ženy N 
5.Vlčková Monika1966kraj. ženy NHostování z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
6.Špicarová Veronika1995kraj. ženy N 
7.Bláhová Adéla1995kraj. ženy N 
VSK MFF UK Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helisová Kateřina1981kraj. ženy 31-40 
2.Brejchová Kateřina1997kraj. ženy 51-60 
3.Tranová Haiduong1996kraj. ženy 61-80 
4.Chýleová Eva1979kraj. ženy 80N 
5.Pawlasová Kateřina1993kraj. ženy 101-130 
6.Pernicová Klára2002kraj. ženy 130N 
7.Takáčová Sofia2002nez. ženy cizinec 
TJ Slavoj Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurková Marie1973kraj. ženy 41. - 50.Hostování z Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.
2.Kodetová Hanka2010kraj. ženy 81. - 100. 
3.Mikešová Adéla2008kraj. ženy 81. - 100. 
4.Slavíčková Eliška2009kraj. ženy 130 N 
5.Havlíčková Eva2008kraj. ženy 130 N 
6.Rousová Tereza2010ČR nžy 12. 
TJ AVIA Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 31-40 
2.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 51-60 
3.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 51-60 
4.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
5.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 61-80 
6.Havlíková Jana1976kraj. ženy 61-80 
7.Spilková Ivana1987kraj. ženy 61-80Hostování z TJ Sadská o.s.
8.Kolářová Aneta2006kraj. sžy 9 
1. třída ženy
TJ ABC Braník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hummelová Jarmila1944kraj. ženy 60N 
2.Chalupová Ludmila1957kraj. ženy 81-100 
3.Čekanová Jitka1963kraj. ženy 81-100 
4.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 101-130 
5.Žáčková Lea2000kraj. ženy 101-130 
6.Šumová Jana1974kraj. ženy 130N 
7.Balková Růžena1945kraj. ženy N 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábková Dana1953kraj. ženy 61-80 
2.Hošková Stanislava1946kraj. ženy 81-100 
3.Kriegerová Helena1956kraj. ženy 81-100 
4.Veselíková Pavla1989kraj. ženy 81-100Hostování z TTC Svatkovice
5.Vlachová Jana1951kraj. ženy 101-130 
6.Straková Jitka1976kraj. ženy 130N 
7.Vildová Irena1960kraj. ženy 130N 
8.Donovalová Dana1951kraj. ženy N 
Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schoberová Martina1965kraj. ženy 41-50 
2.Zuzáková Anežka2006kraj. ženy 81-100 
3.Matunová Alena1989nez.  
4.Bartoňová Anna2010nez.  
5.Krutilková Michaela2007nez.  
6.Lorenzová Evelína2008nez.  
7.Rivas Tarazona Gloria1993nez. cizinec 
TJ AVIA Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
2.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 61-80 
3.Spilková Ivana1987kraj. ženy 61-80Hostování z TJ Sadská o.s.
4.Havlíková Jana1976kraj. ženy 61-80 
5.Najbertová Lucie1974kraj. ženy 100 NHostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita, z.s.
6.Kolářová Aneta2006kraj. sžy 9 
7.Pelikánová Renata1972nez. ženy  
8.Zemanová Klára2008nez. sžy  
9.Zemanová Karolína2011nez. nžy  
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bendová Amálie2005kraj. ženy 61.-80.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Březáková Helena1960kraj. ženy 61.-80. 
3.Seidlová Monika2000kraj. ženy 81.-100. 
4.Lazukič Mirna2004kraj. ženy 100NHostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Rousková Anežka2008kraj. ženy 130NHostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Součková Kateřina2008kraj. ženy 130NHostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Loukotová Regina1971kraj. ženy N 
8.Houdková Helena1996kraj. ženy N 
TJ Košíře
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bulantová Pavla1973kraj. ženy 61-80 
2.Füllsacková Barbora1978kraj. ženy 81-100 
3.Nováková Hana1984kraj. ženy 81-100 
4.Čápová Kateřina1980kraj. ženy 100N 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažková Anežka2002kraj. ženy 51-60 
2.Horká Nela2005kraj. ženy 61-80 
3.Závodská Katarína1964kraj. ženy 61-80 
4.Zýková Renata1961kraj. ženy 81-100 
5.Ziková Hana1960kraj. ženy 130 N 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Milena1968kraj. ženy 61-80 
2.Adamová Božena1947kraj. ženy 81-100 
3.Rabenseifnerová Zdeňka1974kraj. ženy 81-100 
4.Radnicová Jana1955kraj. ženy 100 N 
5.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 100 N 
6.Chrastilová Dana1971kraj. ženy 130 N 
2. třída ženy
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andraščíková Erika1976kraj. ženy 101-130cizinec 
2.Kemlinková Nela2008kraj. ženy 101-130 
3.Pražáková Šárka2001kraj. ženy 101-130 
4.Kalinová Martina2002kraj. ženy 101-130 
5.Alinčová Michaela2010ČR mžy 31 
6.Běhalová Terezie2005kraj. ženy N 
TTC Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Romana1965kraj. ženy 81. - 100. 
2.Maláková Olga1964kraj. ženy 101. - 130. 
3.Hanzlíčková Martina1984kraj. ženy 101. - 130. 
4.Svojítková Marie1955nez. ženy  
5.Ševčíková Barbora2009nez. ženy  
TJ Slavoj Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavíčková Eliška2009kraj. ženy 130 N 
2.Havlíčková Eva2008kraj. ženy 130 N 
3.Rousová Tereza2010ČR nžy 12. 
4.Mašková Radka1978nez.  
FC Přední Kopanina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Popelková Jana1975kraj. ženy 101-130 
2.Opánska Iveta1975kraj. ženy 101-130 
3.Portešová Hana1971kraj. ženy 101-130 
4.Částková Stanislava1955kraj. ženy 101-130 
5.Kozáková Květoslava1952kraj. ženy 130N 
6.Kyselá Zdeňka1958kraj. ženy 130N 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 100 N 
2.Radnicová Jana1955kraj. ženy 100 N 
3.Filová Simona1998kraj. ženy 101-130 
4.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-130 
5.Ziková Hana1960kraj. ženy 130 N 
6.Chrastilová Dana1971kraj. ženy 130 N 
7.Hajzlerová Daniela1959kraj. ženy N 
SF SKK El Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lazukič Mirna2004kraj. ženy 100NHostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Součková Kateřina2008kraj. ženy 130NHostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Rousková Anežka2008kraj. ženy 130NHostování z SK Kotlářka, z.s.
1. třída U19B
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šíp Martin2006kraj. dci 1. 
2.Pisár Jan2004kraj. dci 2. 
3.Stach Matěj2003kraj. dci 3. 
4.Kaucký Jakub2003kraj. dci 4. 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajda Jonáš2004kraj. dky 5. 
2.Podrazil Václav2005kraj. dci 6. 
3.Kopecký Michael2005kraj. dci 14. 
4.Holík Šimon2006kraj. dci 41 
5.Kaucký Filip2008kraj. dci N 
6.Bertho Tibor2008kraj. dci N 
7.Hůla Ondřej2007kraj. dci N 
8.Holý Prokop2007kraj. dci N 
SK DDM Kotlářka Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuboš Filip2003kraj. dci 18 
2.Mihalachi Marek2004kraj. dci 20 
3.Procházka Michal2007kraj. dci 37 
4.Svoboda Sebastian2007kraj. dci N 
5.Truchlík Maxim2008kraj. dci N 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rochowanski Jan2005kraj. dci 7 
2.Benák Vít2005kraj. dci 8 
3.Zacharda Jáchym2005kraj. dci 9 
4.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. dci 10 
5.Benák Jan2005kraj. dci 13 
6.Lebeda Lukáš2009kraj. dci N 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nádvorník Václav2006kraj. dci 12. 
2.Rek Martin Adam2005kraj. dci 15. 
3.Pfleger Michal2003kraj. dci 26. 
4.Michlík Michal2003kraj. dci 30. 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavíček Jan ml.2005kraj. dci 21. 
2.Gräf Adam2005kraj. dci 23. 
3.Rek Dominik Lukáš2007kraj. dci 28. 
4.Sládek Ondřej2006kraj. dci 44. 
1. třída U19G
SK DDM Kotlářka Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helena2005kraj. dky 1. 
2.Plachá Liliana2003kraj. dky 6. 
3.Bendová Amálie2005kraj. dky 9. 
4.Součková Kateřina2008kraj. dky N 
5.Rousková Anežka2008kraj. dky N 
6.Lazukič Mirna2004kraj. dky N 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handlová Natálie2004kraj. dky 3 
2.Jungwirthová Andrea2005kraj. dky 5 
3.Jaroňová Karolína2007kraj. dky 7 
4.Melíšková Tereza2007kraj. dky 11 
5.Nosková Adéla2008kraj. dky N 
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodetová Hanka2010nez.  
2.Mikešová Adéla2008nez.  
3.Slavíčková Eliška2009nez.  
1. třída U15B
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Filip2008kraj. sži 2. 
2.Svoboda Sebastian2007kraj. sži 3. 
3.Procházka Michal2007kraj. sži 5. 
4.Truchlík Maxim2008kraj. sži 7. 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor David2007kraj. sži 1 
2.Jandus Martin2008kraj. sži 6 
3.Šourek Pavel2007kraj. sži 14 
4.Martinek Lukáš2009kraj. sži N 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holý Prokop2007kraj. sži 9. 
2.Bertho Tibor2008kraj. sži 10. 
3.Maděra Vojtěch2007kraj. sži 15. 
4.Hůla Ondřej2007kraj. sži 17. 
5.Mach Filip2007kraj. sži 22. 
6.Divecký Jonáš2007kraj. sži 26. 
7.Svoboda Kristian2009kraj. sži 32. 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podrazký Adam2007kraj. sži 11 
2.Lebeda Lukáš2009kraj. sži 13 
3.Durdis Matěj2010kraj. sži 16 
4.Petrtýl Šimon2008kraj. sži 18 
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rek Dominik Lukáš2007kraj. sži 3. 
2.Magyar Jakub2009kraj. sži 28. 
3.Hanzal Marek2008kraj. sži 33. 
4.Hanzal Tomáš2008kraj. sži 43. 
1. třída U15G
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroňová Karolína2007kraj. sžy 1 
2.Nosková Adéla2008kraj. sžy 2 
3.Melíšková Tereza2007kraj. sžy 4 
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodetová Hanka2010kraj. sžy 3. 
2.Slavíčková Eliška2009kraj. sžy 8. 
3.Havlíčková Eva2008kraj. sžy 9. 
4.Mikešová Adéla2008kraj. sžy 10. 
5.Rousová Tereza2010kraj. sžy 17. 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kemlinková Nela2008kraj. sžy 5 
2.Alinčová Michaela2010kraj. sžy 16 
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lorenzová Evelína2008kraj. sžy 12 
2.Krutilková Michaela2007kraj. sžy 14 
3.Bartoňová Anna2010kraj. sžy 15 
4.Lorenzová Amálie2010kraj. sžy 20 
SK DDM Kotlářka Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rousková Anežka2008kraj. sžy 18. 
2.Součková Kateřina2008kraj. sžy 13 
1. třída U13
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodetová Hanka2010kraj. mži 2. 
2.Slavíčková Eliška2009kraj. mži 5. 
3.Magyar Jakub2009kraj. mži 12. 
4.Rousová Tereza2010kraj. mži 17. 
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lebeda Lukáš2009kraj. mži 5 
2.Alinčová Michaela2010kraj. mži 7 
3.Durdis Matěj2010kraj. mži 8 
4.Nemčík Marek2010kraj. mži 23 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laube Martin2009kraj. mži 10 
2.Martinec Ondřej2009kraj. mži 16 
3.Voborský Vojtěch2010kraj. mži 21 
4.Hofman Jakub2009kraj. mži 27 
5.Běhal Richard2009kraj. mži 29 
6.Chyba Jáchym2010kraj. mži N 
7.Šedivý Filip2010kraj. mži N 
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Anna2010kraj. mžy 9 
2.Dobeš Tomáš ml.2009kraj. mži 11 
3.Lorenzová Amálie2010kraj. mžy 31 
4.Krásenská Adéla2009kraj. mžy nez. 
SK DDM Kotlářka Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olt Oliver2009kraj. mži 22. 
2.Kodeš David2009kraj. mži 24. 
3.Svoboda Kristian2009kraj. mži 32. 
4.Hronek Matouš2009kraj. mži 40. 
5.Felfel Jakub2009kraj. mži 41. 
6.Kutlák Miloš2009kraj. mži 43. 
7.Tesárek Šimon2010kraj. mži 51. 
8.Beran Kryštof2010kraj. mži 52. 
9.Trejbal Tadeáš2012kraj. mži 52. 
10.Kézr Antonín2009kraj. mži nezařazen 
11.Bednář Filip2014kraj. mži nezařazen 
12.Nalezený Mikuláš2009kraj. ženy nezařazen 
13.Kořínek Miroslav2009kraj. mži nezařazen 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Lukáš2009kraj. mži 4 
2.Mandat Marek2009kraj. mži 43 
3.Brixí Oliver2009kraj. mži 58 
4.Kolínek Matěj2009kraj. mži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy