Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
Jiskra Raspenava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prosa Tomáš1992kraj. muži 21.-40. 
2.Suchánek Martin1987kraj. muži 21.-40. 
3.Zahradník Tomáš1968kraj. muži 21.-40. 
4.Horák Leoš1967kraj. muži 41.-60. 
5.Pikous Marcel1975kraj. muži 81.-100. 
6.Drechsler Matěj1987kraj. muži 101.-130. 
7.Čermák Bohuslav2007kraj. muži 101-130 
8.Drechsler Jan1985reg. muži 61.-100. 
9.Blažek Petr1958reg. muži 61.-100. 
10.Sršeň Jiří1948reg. muži 61.-100. 
11.Ryšavý Milan1967reg. muži 61.-100. 
12.Horák David1998reg. muži 61.-100. 
13.Špryňar Pavel1971reg. muži 101.-197. 
14.Horák Čeněk1965reg. muži 101.-197. 
15.Suchánková Sylvie1986reg. muži 101.-197. 
16.Sršeň Mikuláš2011nez. nži  
17.Sršeň Tomáš2011nez. nži  
SKST Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Rudolf st.1959kraj. muži 61-80 
2.Bárta Roman1959kraj. muži 61-80 
3.Pavelka Josef1959kraj. muži 81-100 
4.Česenek Vratislav1965kraj. muži 101-130 
5.Fišera Milan1967kraj. muži 101-130 
6.Král Pavel1965reg. muži 31-60 
7.Čeřovský Ivo1962reg. muži nez 
8.Cikl Pavel1955reg. muži nez 
9.Novotný Miroslav1972reg. muži nez 
10.Grančič Ivan1966reg. muži nez 
11.Mládek Petr1973reg. muži nez 
12.Ceban Alexandr2004reg. muži nez 
13.Bárta Marek2007reg. muži nez 
14.Denéz Josef1963reg. muži nez 
15.Wolf Filip2008reg. muži 149Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
16.Černohub Vít2010nez. Střídavý start z Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Salomon Daniel1996kraj. muži 30,5 
2.Rose Radek1972kraj. muži 30,5 
3.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
4.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 70,5 
5.Svědík Miroslav1951kraj. muži 70,5 
6.Marholt David1982kraj. muži 90,5 
7.Havlík Jaroslav ml.1975reg. muži 80,5 
8.Berger Jan1984reg. muži 80,5 
9.Veselka Jiří st.1958reg. muži 80,5 
10.Vojkovič Karel st.1959reg. muži 80,5 
11.Mečl Jan st.1964reg. muži 80,5 
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 30,5 
2.Řípa David1991kraj. muži 30,5 
3.Brožík Karel1978kraj. muži 50,5 
4.Holík Tomáš2002kraj. muži 70,5 
5.Pařízková Monika2005kraj. muži 70,5 
6.Požárský Jiří1962kraj. muži 115,5 
7.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 115,5 
8.Vogel Matěj2004reg. muži 80,5 
9.Tauchman Denis2002reg. muži 80,5 
10.Košek Martin1999reg. muži 80,5 
11.Lieskovský Daniel1997reg. muži 80,5 
12.Vejvoda Viktor2006reg. muži 100N 
13.Stránská Anna2002nez. muži xxxStřídavý start z HB Ostrov , z.s.
Sokol Jablonec n.J. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šír Milan1989kraj. muži 41-60 
2.Naděje Lukáš1985kraj. muži 41-60 
3.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 41-60cizinec 
4.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 61-80 
5.Popek Ivo1984kraj. muži 101-130 
6.Pavlata Petr1957kraj. muži 101-130 
7.Honců Michal1972reg. muži 21-60 
8.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
9.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
10.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
11.Exner Petr1977nez. muži  
12.Hrubý Tomáš1985nez. muži  
Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Michal1992kraj. muži 21-40 
2.Jiříček Jan1964kraj. muži 21-40 
3.Líbal Jaromír1981kraj. muži 81-100 
4.Fejtek Ondřej1989kraj. muži 81-100 
5.Bittner Martin1967reg. muži 21-60 
6.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
7.Ježek Pavel1967reg. muži 21-60 
8.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
9.Šírek František1946reg. muži 61-100 
10.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
11.Pleštil Luděk1979reg. muži 101-130 
12.Macoun Michael1967nez.  
Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999kraj. muži 11-20 
2.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41-60 
3.Urban Milan1960kraj. muži 41-60 
4.Truc Petr1979kraj. muži 61-80 
5.Csizmazia Michal1979kraj. muži 41-60 
6.Knob Michal1965kraj. muži 61-80 
7.Dědek Jiří1968kraj. muži 61-80 
8.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 61-80 
9.Vondra Pavel1966kraj. muži 81-100 
10.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
Spartak Chrastava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Michal1993kraj. muži 21-40 
2.Martenek Tomáš1970kraj. muži 41-60 
3.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 41-60 
4.Hanák Petr1966kraj. muži 61-80 
5.Žemlička Karel1962kraj. muži 81-100 
6.Zahradník Petr1962reg. muži 61-100 
7.Průša Pavel1956reg. muži 61-100 
8.Charvát Luboš1967reg. muži 61-100 
9.Šimon Miroslav1967reg. muži 61-100 
10.Rambousek Jan2008reg. muži 101-197 
11.Lipenský Robert1972nez. muži  
12.Živnůstka Miroslav1960nez. muži  
13.Hrníčko Karel1970nez. muži  
14.Žmuda Petr2007reg. muži 80,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
Loko Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Aleš1978kraj. muži 41 - 60 
2.Jindrák Lukáš2003kraj. muži 41 - 60 
3.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
4.Flanderka Miloš1957kraj. muži 61 - 80 
5.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
6.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 81 - 100 
7.Gabriel Jan2007kraj. muži 101 - 130 
8.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
9.Bříza František1950kraj. muži 101 - 130 
10.Motlík Lukáš2004reg. muži 31 - 60 
11.Březina Štěpán1948nez.  
Jiskra Nový Bor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ivan Radek1969kraj. muži 41-60 
2.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 61-80 
3.Hofman Denis1999kraj. muži 61-80 
4.Oliverius Pavel1956kraj. muži 101-130 
5.Rudinský David1972kraj. muži 101-130 
6.Vojtěch Petr1960kraj. muži 101-130 
7.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
8.Šákr Josef1956reg. muži 31-60 
9.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
10.Horník Stanislav1957reg. muži 31-60 
11.Pěnkava Pavel1950reg. muži 61-100 
12.Špaček Ondřej1994nez.  
13.Studecký Lubor1956kraj. muži 41-60 
Lokodepo Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Batthyány Tibor1978kraj. muži 21.-40. 
2.Smetana Josef1983kraj. muži 21.-40. 
3.Louda Jiří1964kraj. muži 41.-60. 
4.Minář Jiří1975kraj. muži 41.-60. 
5.Klimenta Matouš1991kraj. muži 61.-80. 
6.Vinter Tomáš1976kraj. muži 81.-100. 
7.Frýba Jiří1965nez. muži  
8.Regner Michal1978nez. muži  
9.Šilhán Pavel1984nez. muži  
10.Svatoš Roman1980kraj. muži 21.-40. 
Krajský přebor 1. třídy
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
2.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
3.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 81-100 
4.Vaníček Jiří1974kraj. muži 101-130 
5.Anton Petr1981kraj. muži 101-130 
6.Provazník Tomáš1983kraj. muži 101-130 
7.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
8.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
9.Pažout Daniel1970reg. muži 61-100 
10.Cmunt Martin1982reg. muži 101-197 
Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Zahradník Jan1982kraj. muži 81-100 
3.Jareis Otakar ml.1980reg. muži 11-20 
4.Doležal Václav1966reg. muži 11-20 
5.Slavík Miroslav1964reg. muži 11-20 
6.Mastník Radek1971reg. muži 21-30 
7.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
8.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
9.Šeda Libor1981reg. muži 31-60 
10.Kolesa Ladislav1960reg. muži 31-60 
11.Černý Václav1963reg. muži 61-90 
12.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
13.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
14.Ottis Michal1955reg. muži 61-90 
15.Sunek Pavel1946reg. muži 61-90 
16.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
17.Chlum Jaroslav1957reg. muži 91-120 
18.Kotyza Josef1961reg. muži 91-120 
19.Pavlata Lukáš1988reg. muži 91-120 
20.Matějček Ivan1986reg. muži 121-a výše 
21.Abraham Zdeněk1955nez.  
22.Havel Petr1965nez.  
23.Jungmann Petr1968nez.  
24.Paldus Tomáš1975nez.  
25.Peerová Jana1964nez.  
Jiskra Raspenava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikous Marcel1975kraj. muži 81.-100. 
2.Drechsler Matěj1987kraj. muži 101.-130. 
3.Čermák Bohuslav2007kraj. muži 101-130 
4.Drechsler Jan1985reg. muži 61.-100. 
5.Blažek Petr1958reg. muži 61.-100. 
6.Sršeň Jiří1948reg. muži 61.-100. 
7.Ryšavý Milan1967reg. muži 61.-100. 
8.Horák David1998reg. muži 61.-100. 
9.Špryňar Pavel1971reg. muži 101.-197. 
10.Horák Čeněk1965reg. muži 101.-197. 
11.Suchánková Sylvie1986reg. muži 101.-197. 
12.Sršeň Mikuláš2011nez. nži  
13.Sršeň Tomáš2011nez. nži  
SK Jiřetín pod Bukovou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hradecký Jakub1980kraj. muži 101-130 
2.Pavelka Radim1971kraj. muži 101-130 
3.Bártl Rostislav1973kraj. muži 101-130 
4.Sedlák Marek st.1973kraj. muži 101-130 
5.Adamec Miroslav1967kraj. muži 101-130 
6.Kolomazník David1971reg. muži nezařazen 
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svědík Miroslav1951kraj. muži 70,5 
2.Marholt David1982kraj. muži 90,5 
3.Požárský Jiří1962kraj. muži 115,5 
4.Novota Štefan1960kraj. muži 130N 
5.Mečl Jan st.1964reg. muži 80,5 
6.Veselka Jiří st.1958reg. muži 80,5 
7.Mikula Oldřich1935reg. muži 100N 
8.Perný Matěj2003reg. muži 149 
9.Zacharová Kateřina1980reg. muži 149 
10.Kriegelstein Petr1962reg. muži 149 
11.Richter Pavel1970reg. muži 149 
12.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 149 
13.Novák Kamil1967nez. muži xxx 
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 115,5 
2.Berger Jan1984reg. muži 80,5 
3.Tauchman Denis2002reg. muži 80,5 
4.Havlík Jaroslav ml.1975reg. muži 80,5 
5.Košek Martin1999reg. muži 80,5 
6.Lieskovský Daniel1997reg. muži 80,5 
7.Vogel Jakub2006reg. muži 80,5 
8.Vojkovič Karel st.1959reg. muži 80,5 
9.Absolonová Marie2000reg. muži 80,5 
10.Knot Jan1994reg. muži 80,5 
11.Jandák Jan2004reg. muži 149 
12.Kos Vincent2009nez. muži xxx 
SKST Liberec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízková Monika2005kraj. muži 70,5 
2.Štolfa Jakub2003reg. muži 80,5 
3.Žmuda Petr2007reg. muži 80,5 
4.Vogel Matěj2004reg. muži 80,5 
5.Žid Čeněk1997reg. muži 100N 
6.Vejvoda Viktor2006reg. muži 100N 
7.Wolf Filip2008reg. muži 149 
8.Němec Štěpán2008reg. muži 149 
9.Fiřt Jan2009reg. muži 149 
10.Harries Charlie2008reg. muži 149 
11.Heller Šimon2009nez. muži 149 
12.Faltus Dominik2008reg. muži 149 
TJ Doksy - Mimoň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tamchyna Petr1961kraj. muži 61 - 80 
2.Bukovec Radek1966kraj. muži 101-130 
3.Lazar Julius1968reg. muži 31-60 
4.Kalanyos Jiří1982reg. muži 31-60 
5.Motl Ladislav1952reg. muži 31-60 
6.Vrba Josef1959reg. muži 31-60 
7.Urban Tomáš1983reg. muži 61-100 
8.Pulkrábek Václav1953reg. muži 61-100 
9.Lučan Ladislav1962nez. muži nezařazen 
10.Smetáček Jiří1971nez. muži nezařazen 
11.Pobuda Josef1969kraj. muži 81-100 
Sokol Semily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělovský Josef1957kraj. muži 61-80 
2.Mejsnar František ml.1959kraj. muži 81-100 
3.Bělka Jaroslav1964kraj. muži 101-130 
4.Krejčí Richard1987reg. muži 21-60 
5.Málek Lukáš1984reg. muži 21-60 
6.David Lukáš2003reg. muži 21-60 
7.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
8.Král Libor1971reg. muži 101-130 
9.Krejsa Karel1952reg. muži 101-130 
10.Kubík Tomáš1972reg. muži 131-153 
11.Hyková Šárka1984nez. muži  
Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Csizmazia Michal1979kraj. muži 41-60 
2.Knob Michal1965kraj. muži 61-80 
3.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 61-80 
4.Vondra Pavel1966kraj. muži 81-100 
5.Dědek Jiří1968kraj. muži 61-80 
6.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
7.Anděl Jiří1953reg. muži 21-60 
8.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
9.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
10.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
11.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
12.Varcl Matěj1988reg. muži 21-60 
13.Varcl Jan ml.1990nez.  
Bižuterie Jablonec n.N. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 81 - 100 
2.Barbora Adam2001kraj. muži 130N 
3.Vrabec Jan1985reg. muži 11 - 20 
4.Charvát Luboš1954reg. muži 21 - 30 
5.Vrabec Jakub1988reg. muži 11 - 20 
6.Sudek Petr1970reg. muži 31 - 60 
7.Mádle Luděk1955reg. muži 31 - 60 
8.Molitoris Dušan1944reg. muži 31 - 60 
9.Reczai Jiří1955reg. muži 31 - 60 
10.Šilhán Jiří1958reg. muži 61 - 90 
11.Sudek Karel1994reg. muži 91 - 120 
12.Košták Matěj2007reg. muži 121 a výše 
13.Berka Jan2008reg. muži 121 a výše 
14.Horváth Patrik1975reg. muži 121 a výše 
15.Jahoda Martin1986nez.  
16.Jirman Petr1977nez.  
17.Koťátko Luboš1971nez.  
18.Matouš Roman1967nez.  
19.Bureš Zdeněk1975nez.  
20.Šonský Patrik1992nez.  
21.Thér Petr1962nez.  
22.Vele Ivan1945nez.  
23.Šnajdr Pavel1944nez.  
24.Kubíček Pavel1974nez.  
25.Nypl Patrik2009nez.  
26.Vrběcký Daniel2005nez.  
27.Soles Martin2007nez.  
28.Berková Natalie2006nez.  
29.Bernich Daniel2007nez.  
30.Grossgott Marek2004nez.  
31.Heřman David2006nez.  
32.Jakubík Jaromír2007nez.  
33.Janáček Vojtěch2007nez.  
34.Pobříslová Jana1966nez.  
35.Resl Matouš2010nez.  
36.Rose Tomáš2005nez.  
37.Daníček Radek1983reg. muži 21 - 30 
38.Mašek Vladislav1960reg. muži 91 - 120 
39.Tonar Lukáš2002reg. muži 61Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Chomutice, z.s.
40.Kahan Ondřej2007reg. muži 100NStřídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
Spartak Chrastava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žemlička Karel1962kraj. muži 81-100 
2.Zahradník Petr1962reg. muži 61-100 
3.Průša Pavel1956reg. muži 61-100 
4.Charvát Luboš1967reg. muži 61-100 
5.Šimon Miroslav1967reg. muži 61-100 
6.Palušová Jana1967reg. muži 101-197cizinec 
7.Nováková Tereza2006reg. muži 101-197 
8.Klustová Tereza2007reg. muži 101-197 
9.Rambousek Jan2008reg. muži 101-197 
10.Lipenský Robert1972nez. muži  
11.Živnůstka Miroslav1960nez. muži  
12.Severyn Kryštof2010nez. muži  
13.Hrníčko Karel1970nez. muži  
14.Trínta Mihail1960nez. muži cizinec 
15.Legen Julius1971nez.  
Loko Česká Lípa. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
2.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 81 - 100 
3.Bříza František1950kraj. muži 101 - 130 
4.Gabriel Jan2007kraj. muži 101 - 130 
5.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
6.Milata Vladimír ml.1985kraj. muži 101 - 130 
7.Motlík Lukáš2004reg. muži 31 - 60 
8.Gabriel Václav st.1976reg. muži 31 - 60 
9.Jaderný Petr1958nez.  
Jiskra Nový Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nykodýmová Natálie2002kraj. muži 81-100 
2.Vojtěch Petr1960kraj. muži 101-130 
3.Rudinský David1972kraj. muži 101-130 
4.Horník Stanislav1957reg. muži 31-60 
5.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
6.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
7.Šákr Josef1956reg. muži 31-60 
8.Pěnkava Pavel1950reg. muži 61-100 
9.Čupec Daniel1978reg. muži 61-100 
10.Černohub Vít2010nez.  
11.Špaček Ondřej1994nez.  
12.Svoboda Jan2001kraj. muži 101-130Střídavý start z Klub stolního tenisu TTC a.s. Preciosa Jablonné v
Krajský přebor 2. třídy
KST Victory Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Anton Petr1981kraj. muži 101-130 
2.Provazník Tomáš1983kraj. muži 101-130 
3.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
4.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
5.Pažout Daniel1970reg. muži 61-100 
6.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
7.Plíšek Jan1979reg. muži 61-100 
8.Cmunt Martin1982reg. muži 101-197 
9.Andrle Tomáš1979reg. muži 101-197 
SKST Liberec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mečl Jan st.1964reg. muži 80,5 
2.Vojkovič Karel st.1959reg. muži 80,5 
3.Košek Martin1999reg. muži 80,5 
4.Lieskovský Daniel1997reg. muži 80,5 
5.Absolonová Marie2000reg. muži 80,5 
6.Vogel Jakub2006reg. muži 80,5 
7.Knot Jan1994reg. muži 80,5 
8.Žid Čeněk1997reg. muži 100N 
9.Mikula Oldřich1935reg. muži 100N 
10.Jandák Jan2004reg. muži 149 
11.Perný Matěj2003reg. muži 149 
12.Richter Pavel1970reg. muži 149 
13.Zacharová Kateřina1980reg. muži 149 
14.Kriegelstein Petr1962reg. muži 149 
15.Nevery Filip2001reg. muži 149 
16.Žid Jaromír1962nez. muži xxx 
SKST Liberec K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselka Jiří st.1958reg. muži 80,5 
2.Kahan Ondřej2007reg. muži 100N 
3.Vejvoda Viktor2006reg. muži 100N 
4.Wolf Filip2008reg. muži 149 
5.Němec Štěpán2008reg. muži 149 
6.Harries Charlie2008reg. muži 149 
7.Heller Šimon2009nez. muži 149 
8.Fiřt Jan2009reg. muži 149 
9.Faltus Dominik2008reg. muži 149 
10.Kovář Samuel2009reg. muži 149 
11.Tůma Daniel2002reg. muži 149 
12.Kos Vincent2009reg. muži 149 
13.Tietze Alfons2010reg. muži 149cizinec 
14.Šedo Pavel2005reg. muži 149 
15.Kos Tomáš1976nez. muži xxx 
16.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 149 
17.Donát Ondřej2000reg. muži 149 
18.Glázr Tomáš2000reg. muži 149 
19.Hauptig Tomáš2003reg. muži 149 
20.Misař Daniel1999reg. muži 149 
21.Ryška Tomáš2003reg. muži 149 
22.Nohejl Václav ml.2005reg. muži 61-100Střídavý start z ST Frýdlant, z.s.
23.Nohejl Martin ml.2005reg. muži 101-197Střídavý start z ST Frýdlant, z.s.
24.Nohejl Matěj2005reg. muži 101-197Střídavý start z ST Frýdlant, z.s.
25.Korpová Romana ml.2007reg. muži 149Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
Jiskra Svor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sucharda Jan2001kraj. muži 101-130 
2.Andrla Vladimír ml.1974reg. muži 11-30 
3.Rudinský Lukáš1978reg. muži 31-60 
4.Kubásek Daniel1971reg. muži 61-100 
5.Procházka Jiří1977reg. muži 61-100 
6.Drábek Milan1981reg. muži 61-100 
7.Šlégr Ondřej1976reg. muži 61-100 
8.Kryl Vladimír1955reg. muži 61-100 
9.Červinka Tomáš1989nez.  
10.Drábek Milan2009nez.  
11.Dušek Pavel1965nez.  
12.Flener Jakub1994nez.  
13.Jaderný Miroslav ml.1985nez.  
14.Jirák Jiří1987nez.  
15.Jonák Jan1977nez.  
16.Martínek Jaromír1946nez.  
17.Oppel Denis1993nez.  
18.Pavlíček Jonáš2008nez.  
19.Pavlíček Martin1971nez.  
20.Polák Pavel1960nez.  
21.Polák Tomáš1982nez.  
22.Taller René1960nez.  
23.Dudka Milan1962nez.  
24.Andrla Vladimír st.1950reg. muži 61-100 
Sokol Jablonec n. J. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlata Petr1957kraj. muži 101-130 
2.Popek Ivo1984kraj. muži 101-130 
3.Honců Michal1972reg. muži 21-60 
4.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
5.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
6.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
7.Hrubý Tomáš1985nez. muži  
8.Exner Petr1977nez. muži  
Sokol Turnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědek Jiří1968kraj. muži 61-80 
2.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
3.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
4.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
5.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
6.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
7.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
8.Brenner Matěj2001reg. muži 61-100 
9.Varcl Matěj1988reg. muži 21-60 
10.Kosař Václav2003reg. muži 61-100 
11.Vondrák Michal2003reg. muži 61-100 
12.Nechvíl Richard2008reg. muži 154-158 
13.Varcl Jan ml.1990nez.  
14.Anděl Jiří1953reg. muži 21-60 
DDM Cvikováček Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojt Pavel1974reg. muži 61-100 
2.Štěpánek Zdeněk1973reg. muži 31-60 
3.Tomek Jaroslav st.1963reg. muži 61-100 
4.Studničný Josef1968nez. --- 
5.Madaraszová Klára1994nez. --- 
6.Růžička Zdeněk1953nez. --- 
7.Viktora Radek1976nez. --- 
8.Gežo Miroslav1978nez. --- 
9.Kříž Josef1982nez. --- 
10.Libichová Kateřina1984nez. --- 
11.Kocelská Monika1989nez. --- 
12.Křížová Gabriela1992reg. muži 31-60 
Sokol Železný Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macoun Miroslav1971reg. muži 11 - 20 
2.Janoušek Ladislav1953reg. muži 21 - 30 
3.Kvapil Josef1950reg. muži 21 - 30 
4.Bareš Karel1959reg. muži 21 - 30 
5.Bachůrek Jaroslav1957reg. muži 21 - 30 
6.Hloušek Antonín1947reg. muži 31 - 60 
7.Šonský Jaroslav1957reg. muži 31 - 60 
8.Vít Jiří1941reg. muži 31 - 60 
9.Štěpánek František1951reg. muži 31 - 60 
10.Vynokurov Viktor1974reg. muži 31-60cizinec 
11.Pospíšil Pavel1962nez.  
12.Vrabec Milan1960nez.  
TTC Preciosa Jablonné v Podj. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jan2001kraj. muži 101-130 
2.Linder Ladislav1953reg. muži 61-100 
3.Kučírek Ondřej1988reg. muži 61-100 
4.Jarkovský Otto1947reg. muži 61-100 
5.Čornyjová Adéla1992reg. muži okres - 100N 
6.Pýcha Patrik1975reg. muži 101-197 
7.Rýdl Jiří1962reg. muži 101-197 
8.Flégl Pavel1957reg. muži 101-197 
9.Kováč Ondřej2006reg. muži 101-197 
10.Kvapil Anh Hai2002reg. muži 101-197 
11.Motyčková Kristýna2004reg. muži 101-197 
12.Trojan František1984reg. muži 101-197 
13.Vastl Milan1960reg. muži 101-197 
14.Kitzler Lubor st.1964reg. muži N 
15.Machálek Tomáš2002reg. muži N 
16.Říčař Rudolf1956reg. muži N 
17.Bába Petr1979reg. muži N 
18.Vastl František1993reg. muži N 
19.Kitzler Lubor ml.1992reg. muži N 
20.Blahovec Ondřej2007reg. muži N 
Sokol Nová Ves n.P. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otmar Michal1980kraj. muži 81-100 
2.Hlubuček Tomáš1988kraj. muži 81-100 
3.Otmar Petr1978kraj. muži 101-130 
4.Hegar Michal1987reg. muži 21-60 
5.Crha Radek1981reg. muži 21-60 
6.Krejčík František1975reg. muži 61-100 
7.Fišarová Markéta1984reg. muži 61-100 
8.Zelenka Václav1991reg. muži 101-130 
9.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-130 
10.Dlouhý Dominik1999reg. muži 101-130 
11.Hodouš Marek2003reg. muži 101-130 
12.Doškář Vladimír2003reg. muži 131-153 
13.Píro Štěpán2003reg. muži 131-153 
14.Drašar Lukáš2004reg. muži 154-168 
15.Kynčl Luboš1952reg. muži 154-168 
16.Golis Radek1981nez.  
17.Hlubuček Radek1978nez.  
Loko Česká Lípa C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
2.Reichl Radomír1951kraj. muži 101 - 130 
3.Motlík Lukáš2004reg. muži 31 - 60 
4.Gabriel Václav st.1976reg. muži 31 - 60 
5.Nolová Markéta1972reg. muži 31 - 60 
6.Dědek Pavel1967reg. muži 31 - 60 
7.Čech Milan1961reg. muži 31 - 60 
8.Pícha Štěpán2005reg. muži 61 - 100 
9.Jaderný Petr1958nez.  
10.Tuzar Zdenek1950nez.  
11.Škola Miroslav1961nez.  
12.Milata Vladimír ml.1985kraj. muži 101 - 130 
Jiskra Nový Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
2.Šákr Josef1956reg. muži 31-60 
3.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
4.Pěnkava Pavel1950reg. muži 61-100 
5.Čupec Daniel1978reg. muži 61-100 
6.Kašubiaková Viktorie2004reg. muži 61-100 
7.Hudeček Evžen1956reg. muži 61-100 
8.Černohub Vít2010nez.  
9.Lepšík Jan1995nez.  
kvalifikace
TJ Zákupy, z. s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůžek Petr ml.1975reg. muži 31-60 
2.Hübsch Otto1973reg. muži 11-30 
3.Častulík Zdeněk1965reg. muži 61-100 
4.Červenka Bohuslav1948reg. muži 61-100 
ST Frýdlant, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nohejl Václav ml.2005reg. muži 61-100 
2.Nohejl Václav1975reg. muži 61-100 
3.Nohejl Martin ml.2005reg. muži 101-197 
4.Nohejl Martin1975reg. muži 101-197 
5.Nohejl Matěj2005reg. muži 101-197 
6.Halík Jiří1999reg. muži 101-197 
Sportovní organizace Slaná u Semil
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouble Daniel1997reg. muži 21-60 
2.Janata Tomáš1996reg. muži 21-60 
3.Leopold Mikuláš1970reg. muži 21-60 
4.Kopal Aleš1992reg. muži 21-60 
5.Skalský Milan1970nez. muži 21-60 
6.Klement Milan1982nez. muži  
Tělocvičná jednota Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Miroslav1964reg. muži 11-20 
2.Mastník Radek1971reg. muži 21-30 
3.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
4.Šeda Libor1981reg. muži 31-60 
5.Abraham Zdeněk1955nez.  
Divize žen
AST Kam.Šenov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korpová Romana st.1984kraj. ženy 33 
2.Korpová Tereza2012kraj. nžy 32Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
3.Hájovská Lucie2012nez. nžy  
Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červová Jitka1966kraj. ženy 6 
2.Vondráčková Lucie2001kraj. ženy 9 
3.Kořínková Lucie2005kraj. ženy 19Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Tatobity
4.Srnová Marcela1966nez.  
SKST Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richterová Adéla2004kraj. ženy 15 
2.Sálová Anežka2000kraj. ženy 18 
3.Hůlková Anna2005kraj. ženy 27 
4.Richterová Johana2008kraj. ženy xxx 
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holasová Sofie2007kraj. ženy 26 
2.Krotilová Adéla2007kraj. ženy 28 
3.Vlčková Viktorie2006kraj. ženy 30 
4.Kopecká Barbora1994kraj. ženy xxx 
5.Šimonová Berenika2008kraj. ženy xxx 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pytlounová Nikola2008kraj. ženy 27N 
2.Ortová Pavlína2009kraj. ženy 29 
3.Absolonová Marie2000kraj. ženy xxx 
Spartak Chrastava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palušová Jana1967kraj. ženy 12.cizinec 
2.Nováková Tereza2006kraj. ženy 22. 
3.Klustová Tereza2007kraj. ženy 24. 
4.Benešová Nikola2007nez.  
5.Iodi Anna Simona2010nez.  
6.Pavelková Terezie2007nez.  
7.Skákalíková Lucie1990kraj. ženy 24Hostování z ST Frýdlant, z.s.
Krajský pohár
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
2.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 81-100 
3.Anton Petr1981kraj. muži 101-130 
4.Provazník Tomáš1983kraj. muži 101-130 
KST Victory Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
2.Pažout Daniel1970reg. muži 61-100 
3.Andrle Tomáš1979reg. muži 101-197 
4.Buzek Josef1970reg. muži 101-197 
5.Hruda Kamil1965reg. muži 101-197 
TJ Sokol Semily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělovský Josef1957kraj. muži 61-80 
2.Mejsnar František ml.1959kraj. muži 81-100 
3.Bělka Jaroslav1964kraj. muži 101-130 
4.Krejčí Richard1987reg. muži 21-60 
5.Málek Lukáš1984reg. muži 21-60 
6.David Lukáš2003reg. muži 21-60 
7.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
8.Král Libor1971reg. muži 101-130 
9.Krejsa Karel1952reg. muži 101-130 
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Zahradník Jan1982kraj. muži 81-100 
3.Jareis Otakar ml.1980reg. muži 11-20 
4.Doležal Václav1966reg. muži 11-20 
5.Slavík Miroslav1964reg. muži 11-20 
6.Kolesa Ladislav1960reg. muži 31-60 
7.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
8.Ottis Michal1955reg. muži 61-90 
9.Paldus Tomáš1975nez.  
10.Abraham Zdeněk1955nez.  
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mastník Radek1971reg. muži 21-30 
2.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
3.Šeda Libor1981reg. muži 31-60 
4.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
5.Černý Václav1963reg. muži 61-90 
6.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
7.Chlum Jaroslav1957reg. muži 91-120 
TJ Sokol Bratříkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sunek Pavel1946reg. muži 61-90 
2.Pavlata Lukáš1988reg. muži 91-120 
3.Kotyza Josef1961reg. muži 91-120 
4.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
5.Matějček Ivan1986reg. muži 121-a výše 
6.Havel Petr1965nez.  
7.Jungmann Petr1968nez.  
8.Peerová Jana1964nez.  
SKST Liberec 1
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žmuda Petr2007reg. muži 80,5 
2.Vogel Jakub2006reg. muži 80,5 
3.Wolf Filip2008reg. muži 149 
4.Němec Štěpán2008reg. muži 149 
5.Bartoň David2007reg. muži 149 
6.Kos Vincent2009reg. muži 149 
7.Vejvoda Viktor2006nez. muži xxx 
SKST Liberec 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahan Ondřej2007reg. muži 100N 
2.Harries Charlie2008reg. muži 149 
3.Fiřt Jan2009reg. muži 149 
4.Heller Šimon2009nez. muži 149 
5.Tietze Alfons2010reg. muži 149cizinec 
6.Faltus Dominik2008reg. muži 149 
7.Jandák Jan2004reg. muži 149 
TJ Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Aleš1978kraj. muži 41 - 60 
2.Jindrák Lukáš2003kraj. muži 41 - 60 
3.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
4.Flanderka Miloš1957kraj. muži 61 - 80 
5.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
6.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 81 - 100 
7.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
8.Gabriel Jan2007kraj. muži 101 - 130 
9.Motlík Lukáš2004reg. muži 31 - 60 
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šír Milan1989kraj. muži 41-60 
2.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 61-80 
3.Popek Ivo1984kraj. muži 101-130 
4.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
5.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
6.Exner Petr1977nez. muži  
7.Hrubý Tomáš1985nez. muži  
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Naděje Lukáš1985kraj. muži 41-60 
2.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 41-60cizinec 
3.Pavlata Petr1957kraj. muži 101-130 
4.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
5.Honců Michal1972reg. muži 21-60 
6.Pastorek Ondřej1987nez. muži  
Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999kraj. muži 11-20 
2.Csizmazia Michal1979kraj. muži 41-60 
3.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41-60 
4.Urban Milan1960kraj. muži 41-60 
5.Dědek Jiří1968kraj. muži 61-80 
6.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 61-80 
7.Knob Michal1965kraj. muži 61-80 
8.Truc Petr1979kraj. muži 61-80 
9.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
10.Vondra Pavel1966kraj. muži 81-100 
11.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
12.Vondrák Michal2003reg. muži 61-100 
Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varcl Matěj1988reg. muži 21-60 
2.Filip Josef2000reg. muži 21-60 
3.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
4.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
5.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
6.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
7.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
8.Brenner Matěj2001reg. muži 61-100 
Bižuterie Jablonec n/N A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 81 - 100 
2.Vrabec Jan1985reg. muži 11 - 20 
3.Vrabec Jakub1988reg. muži 11 - 20 
4.Daníček Radek1983reg. muži 21 - 30 
5.Charvát Luboš1954reg. muži 21 - 30 
6.Sudek Petr1970reg. muži 31 - 60 
7.Mádle Luděk1955reg. muži 31 - 60 
8.Molitoris Dušan1944reg. muži 31 - 60 
9.Reczai Jiří1955reg. muži 31 - 60 
10.Šilhán Jiří1958reg. muži 61 - 90 
11.Mašek Vladislav1960reg. muži 91 - 120 
12.Sudek Karel1994reg. muži 91 - 120 
13.Košták Matěj2007reg. muži 121 a výše 
14.Berka Jan2008reg. muži 121 a výše 
15.Horváth Patrik1975reg. muži 121 a výše 
16.Jirman Petr1977nez.  
17.Jahoda Martin1986nez.  
18.Koťátko Luboš1971nez.  
19.Matouš Roman1967nez.  
20.Bureš Zdeněk1975nez.  
21.Šonský Patrik1992nez.  
22.Šnajdr Pavel1944nez.  
23.Thér Petr1962nez.  
24.Vele Ivan1945nez.  
25.Vrběcký Daniel2005nez.  
26.Nypl Patrik2009nez.  
27.Kubíček Pavel1974nez.  
28.Heřman David2006nez.  
29.Pobříslová Jana1966nez.  
30.Berková Natalie2006nez.  
31.Bernich Daniel2007nez.  
32.Grossgott Marek2004nez.  
33.Jakubík Jaromír2007nez.  
34.Janáček Vojtěch2007nez.  
35.Resl Matouš2010nez.  
36.Rose Tomáš2005nez.  
37.Soles Martin2007nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy