Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
Sokol Čáslav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Tomáš2000kraj. muži 101-130 
2.Lövl Jan1984kraj. muži 101-130 
3.Sosnovec Martin1973kraj. muži 101-130 
4.Koždoň Roman1981kraj. muži 131-160 
5.Hrobař Jaroslav1965kraj. muži 250N 
6.Mucha Ondřej1974kraj. muži 251-300 
7.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
8.Cikán Michal1989reg. muži 31-40 
9.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 31-40 
10.Líska Filip2001reg. muži 31-40 
11.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 41-50 
12.Petržílka Ondřej1998reg. muži 51-60 
13.Širák Daniel1972reg. muži 51-60 
14.Cincibus Milan ml.2003reg. muži 21-40Střídavý start z TJ Sokol Velký Osek
15.Čížová Tereza2006kraj. ženy 19-20Střídavý start z SKST Vlašim
Sadská B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyncl Jiří1983kraj. muži 21 - 30 
2.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 - 70 
3.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51 - 70 
4.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
5.Beran Martin1975kraj. muži 101 - 130 
6.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
7.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
8.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
9.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
10.Vydra Milan1969kraj. muži 301 - 350 
11.Vojáček Jiří1979reg. muži 16 - 20 
12.Švarc Ivo1979reg. muži 20 N 
13.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
14.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
15.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
16.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
17.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 71 - 100 
18.Veselý Filip2001kraj. muži 351-400Střídavý start z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
TTC Slovan Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Ondřej1979kraj. muži 21-30 
2.Špalek Jiří1973kraj. muži 51-70 
3.Řáha Vladimír1965kraj. muži 71-100 
4.Macák Milan1976kraj. muži 130.N 
5.Špalek Miroslav1978kraj. muži 71-100 
6.Krous Martin1970kraj. muži 201-250 
7.Čermák Milan1956reg. muži 41-50 
8.Jůza Jan1976reg. muži 51-60 
9.Kříž Petr1959reg. muži 51-60 
10.Peltán Petr1956reg. muži 61-70 
11.Frolík Petr1953reg. muži 81-90 
12.Škach Pavel1952reg. muži 91-100 
13.Škach Jaroslav1947reg. muži 101-110 
14.Preis František1933reg. muži 120,5 
TTC Brandýs n.L B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 51-70 
2.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
3.Mifka Alexius1962kraj. muži 101-130 
4.Blažek Martin1995kraj. muži 101-130 
5.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 101-130 
6.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 101-130 
7.Balák Kryštof2001kraj. muži 130N 
8.Strnad Richard1997kraj. muži 131-160 
9.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
10.Ivan Milan1964kraj. muži 301-350 
11.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
12.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60N 
13.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
Neratovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzybohatý Aleš1977kraj. muži 31.-40. 
2.Ehl Ladislav1984kraj. muži 51.-70. 
3.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 51.-70. 
4.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 71.-100. 
5.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71.-100. 
6.Michal Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
7.Sauer Ondřej1996kraj. muži 160.N 
8.Beneš Tomáš1976kraj. muži 200.N 
9.Němeček Jakub1989kraj. muži 251.-300. 
10.Weisser Petr1984kraj. muži 251.-300. 
11.Jelínek Pavel1977kraj. muži 301.-350. 
12.Čuba Milan1965kraj. muži 301.-350. 
13.Košatý Jan1985reg. muži 18.-30. 
14.Čubová Jana1988reg. muži 30.N 
15.Hampejs Tomáš1984reg. muži 46.-60. 
16.Kovařík Tomáš2006reg. muži 69.-79. 
17.Hurdálek Pavel2004reg. muži 80.-90. 
TTC Říčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jícha David1998kraj. muži 31-40 
2.Pavlíček Martin1987kraj. muži 100 N 
3.Pokorný Roman1964kraj. muži 101-130 
4.Bříza Josef ml.1977kraj. muži 130 N 
5.Stárek Karel ml.1979kraj. muži 251-300 
6.Stárek Karel st.1956kraj. muži 251-300 
7.Erlich Luboš1963kraj. muži 301-350 
8.Pígl Tomáš1982kraj. muži 301-350 
9.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 350 N 
10.Váňa Martin1987reg. muži 21-30 
11.Štěpánek Aleš1981reg. muži 31-40 
12.Černý Roman1980reg. muži 41-60 
13.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
14.Stárek Martin1983reg. muži 61-80 
15.Riedl Martin1991reg. muži 61-80 
16.Vitvar Milan1973reg. muži 81-100 
17.Dědič David2004reg. muži 101-130 
18.Doskočil Matěj2003reg. muži 101-130 
19.Pavlíček Radek1959nez.  
20.Rek Dominik Lukáš2007kraj. muži 501. - 600.Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
KST Rakovník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibík Jan1974kraj. muži 41.-50. 
2.Kettner Martin1987kraj. muži 51.-70. 
3.Vlček Jiří1963kraj. muži 70.N 
4.Rezek Jan1985kraj. muži 101.-130. 
5.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-100. 
6.Krůta Václav1987kraj. muži 130.N 
7.Mikeš Milan1976kraj. muži 130.N 
8.Adamczuk Jan2002kraj. muži 131.-160. 
9.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
10.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
11.Kos Zdeněk1966kraj. muži 161.-200. 
12.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
13.Brabec Stanislav1962kraj. muži 201.-250. 
14.Kapoun Ondřej1986reg. muži 31.-50. 
15.Chaloupka Mikuláš2005kraj. muži 200NStřídavý start z TSM Kladno, z.s.
16.Vojna Daniel2004kraj. muži 201-250.Střídavý start z TSM Kladno, z.s.
Sokol Hudlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Martin1976kraj. muži 51.-70. 
2.Dřevěný Petr1981kraj. muži 71.-100. 
3.Vajs Karel1992kraj. muži 71.-100. 
4.Landa Miloslav1974kraj. muži 101.-130. 
5.Hrabár Jiří1962kraj. muži 71.-100. 
6.Lev Daniel1996kraj. muži 201.-250. 
7.Sklenář David1981reg. muži 31.-40. 
8.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50.N 
9.Lev Leoš1963reg. muži 51.-65.N 
10.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
11.Dvořák Kamil1980reg. muži 66.-80.N 
12.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
Spartak Čelákovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr1965kraj. muži 21-30 
2.Juklík Tomáš1973kraj. muži 31-40 
3.Iglo Leypold Matěj1979kraj. muži 41-50 
4.Kurel David1982kraj. muži 71-100 
5.Janíček Petr1962kraj. muži 160 N 
6.Dražinovský Tomáš1983kraj. muži 160 N 
7.Mlejnek Jiří1977kraj. muži 161-200 
8.Přichystal Jiří1973reg. muži 11-15 
9.Vlček Matěj2005reg. muži 161-190 
10.Čech Ondřej2006reg. dci 161-190 
TTC Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 41-50 
2.Prágr Lukáš1987kraj. muži 51-70 
3.Škach Martin1970kraj. muži 51-70 
4.Novák Petr1970kraj. muži 51-70 
5.Gábriš Michal1962kraj. muži 71-100 
6.Mencl Jiří1990kraj. muži 100N 
7.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 101-130 
8.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 131-160 
9.Vychodil Luděk1966kraj. muži 200N 
10.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
11.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 251-300 
12.Tuček Miroslav1963reg. muži 36-40 
13.Horbaj Dušan1980reg. muži 51-60 
14.Rybička Jan1986reg. muži 60,5 
15.Strejc Václav1969reg. muži 61-70 
STC Slaný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaktor Ivan1968kraj. muži 131-160 
2.Pánek Jan1968kraj. muži 251.-300. 
3.Vesecký David2006kraj. muži 251.-300. 
4.Zýmová Pavla1971reg. muži 50,5. 
5.Makara Michal2003kraj. muži 251.-300. 
6.Macák Petr1960reg. muži 50,5. 
7.Bouška Jiří1948reg. muži 60,5. 
8.Poláček Vladimír1953reg. muži 60,5. 
9.Horský Jindřich1949reg. muži 70,5. 
10.Materna George1989reg. muži 70,5. 
11.Ovčaříková Eva1957reg. muži 71.-80. 
12.Chadima Ondřej2005reg. muži 71.-80. 
13.Krček Adam2007reg. muži 90,5 
14.Elicer Lukáš2010reg. muži 101.-110. 
15.Hnilička Ondřej1994reg. muži 101.-110. 
16.Rampa Ladislav1950reg. muži 110,5. 
17.Kasner Vítek2008reg. muži 121.-130. 
Sokol Lány A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajcová Kateřina1990kraj. muži 41-50 
2.Brožek Michal1992kraj. muži 51-70 
3.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 71-100 
4.Moravec Ladislav ml.1993kraj. muži 130.N. 
5.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
6.Moravec Milan1964kraj. muži 201-250 
7.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
8.Běloušek David1999kraj. muži 301-350 
9.Chrt Lukáš1989reg. muži 31-50 
10.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
11.Jirkovský Václav1956reg. muži 31-50 
12.Trpák Radek1972reg. muži 31-50 
13.Cholínský Jan1965nez.  
Divize
TJ Sokol Králův Dvůr Queens B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosová Magdalena2005kraj. ženy 29NHostování z TJ Spartak Čenkov, spolek
2.Hubingerová Natálie2003kraj. ženy 31 
3.Perlingerová Kateřina2008kraj. ženy 32 
4.Svobodová Nikol2006kraj. sžy 17 
5.Sýkorová Lucie2010ČR mžy 40Hostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
6.Zamazalová Klára1982reg. muži 161-180N 
SKC Zruč nad Sázavou GIRLS
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podholová Soňa1985reg. ženy 4.Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chlístovice
2.Uhrová Tereza2005reg. ženy 6.Hostování z TJ Církvice, spolek
3.Fuchsová Kateřina2006reg. dky 5. 
4.Fuchsová Adéla2008reg. sžy 3. 
Sokol Všetaty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kůsová Adéla2007reg. muži 115.N 
2.Feriová Marie Rozálie2006reg. muži 123.-125Hostování z TJ Sokol Dřínov
3.Bartoníčková Lucie2007reg. muži 133.N 
4.Vyvialová Tereza2008reg. mži 11 
5.Trnková Soňa2005nez. nez. 
SKST Vlašim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršíčková Laura2011ČR nžy 17. 
2.Müllerová Sofie2010ČR nžy 19. 
3.Budilová Ella2012ČR nžy 27. 
4.Plešnerová Yveta2011ČR nžy 27. 
5.Štauberová Adéla2006nez.  
6.Kriglová Denisa2009nez.  
7.Müllerová Adriana2007nez.  
8.Sedláčková Amálie2014nez.  
9.Sedláčková Nela2010nez.  
Krajská soutěž 1.třídy A
Sokol Králův Dvůr A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Pavel1961kraj. muži 51-70 
2.Sobková Martina1988kraj. muži 70N 
3.Kotrbatý Petr1968kraj. muži 71-100 
4.Řejha Pavel1974kraj. muži 71-100 
5.Křikava Richard1994reg. muži 21-30N 
6.Včelička Lubomír1969reg. muži 31-40 
7.Vrecion Jiří1999reg. muži 41-50 
8.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 66-80 
9.Mayer Lukáš1986reg. muži 81-100 
10.Hucek Filip2003reg. muži 81-100 
11.Bielčik Miroslav1982reg. muži 81-100 
12.Kračmer Matěj2000reg. muži 81-100 
13.Rada Jonáš2000reg. muži 121-140 
14.Melenec Matěj2005reg. muži 141-160N 
Spartak Rožmitál pod Třemšínem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Horst1975kraj. muži 100 N 
2.Eisenreich Jindřich ml.1976kraj. muži 161. - 200. 
3.Zajíček Michal1976kraj. muži 161. - 200. 
4.Zvelebil Miloš ml.1976kraj. muži 251. - 300. 
5.Eisenreich Lukáš1982kraj. muži 251. - 300. 
6.Hořejší Miroslav1948reg. muži 71. - 100. 
7.Eisenreich Jindřich st.1950reg. muži 71. - 100. 
8.Melichar Luboš1962reg. muži 71. - 100. 
9.Drozen Jan1963reg. muži 100 N 
Sokol Hředle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pacourek Jan1974kraj. muži 161-200. 
2.Chaloupka Mikuláš2005kraj. muži 200NHostování z TSM Kladno, z.s.
3.Vojna Daniel2004kraj. muži 201-250.Hostování z TSM Kladno, z.s.
4.Mrázek Jindřich st.1972kraj. muži 251-300. 
5.Šerák Miloš1965kraj. muži 251-300. 
6.Novák Tomáš1975kraj. muži 251-300. 
7.Beránek Josef1958reg. muži 51-100. 
8.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 51-100. 
9.Martínek Jaromír1962reg. muži 51-100. 
10.Vyskočil Jiří1999reg. muži 51-100. 
11.Vitner Kamil1983reg. muži 51-100. 
12.Vitner Radim1976reg. muži 100,5 
13.Fencl Petr1964reg. muži 100,5 
Sokol Příbram A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrátný Martin1990kraj. muži 71. - 100. 
2.Jaroš Antonín1986kraj. muži 101. - 130. 
3.Sýkora Josef1995kraj. muži 101. - 130. 
4.Mráz Roman1964kraj. muži 131. - 160. 
5.Císař Jan1965kraj. muži 161. - 200. 
6.Hlaváček Jaromír1962kraj. muži 301. - 350. 
7.Váňa Miroslav1972kraj. muži 301. - 350. 
8.Šprysl Josef1945reg. muži 31. - 50. 
9.Máša Jan2003reg. muži 31. - 50. 
Sokol Mníšek pod Brdy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Jan1998kraj. muži 71-100 
2.Fiala Ondřej1991kraj. muži 100N 
3.Drbohlav Marek1970kraj. muži 131-160 
4.Urban Jan1957kraj. muži 161-200 
5.Taller Filip1989kraj. muži 161-200 
6.Stacho Libor1966kraj. muži 201-250 
7.Horák Ondřej1990kraj. muži 201-250 
8.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 201-250 
9.Kilian Vít1989kraj. muži 301-350 
10.Skoupil Lukáš1984reg. muži 31-40 
11.Zamazal Pavel1962reg. muži 51-60 
12.Tůma Martin1982reg. muži 61-70 
13.Macháček Pavel st.1963reg. muži 71-80 
Lokomotiva Zdice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gregor Martin1990kraj. muži 130. N 
2.Bláha Hynek2000kraj. muži 131. - 160. 
3.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 161. - 200. 
4.Šín Jaroslav ml.1977kraj. muži 201. - 250. 
5.Flodr Leoš1976kraj. muži 201. - 250. 
6.Slezák Václav1967kraj. muži 301. - 350. 
7.Praizler Roman1963reg. muži 41. - 50. 
8.Prokop Břetislav1969reg. muži 41. - 50. 
9.Spousta Martin2000reg. muži 81. - 100. 
KST Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-100. 
2.Krůta Václav1987kraj. muži 130.N 
3.Mikeš Milan1976kraj. muži 130.N 
4.Adamczuk Jan2002kraj. muži 131.-160. 
5.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
6.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
7.Kos Zdeněk1966kraj. muži 161.-200. 
8.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
9.Brabec Stanislav1962kraj. muži 201.-250. 
10.Kapoun Ondřej1986reg. muži 31.-50. 
11.Čech Pavel1968nez. --- 
12.Pisár Petr1976nez. --- 
13.Tvrz Jaroslav st.1975nez. --- 
SLAVOJ Obecnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhý Jiří1972kraj. muži 71.-100. 
2.Srch Radek1977kraj. muži 71.-100. 
3.Herink Jan1993kraj. muži 131.-160. 
4.Vacura Josef ml.1993kraj. muži 160. N 
5.Hála Pavel1977kraj. muži 161.-200. 
6.Petráň Zdeněk1985kraj. muži 201.-250. 
7.Lukeš Tomáš1993kraj. muži 201.-250. 
8.Steiner František1983kraj. muži 251.-300. 
9.Ječmen Jaroslav1962kraj. muži 301.-350. 
10.Steiner Petr1971kraj. muži 350N 
11.Brabenec Václav1959reg. muži 70. N 
12.Král Pavel1970reg. muži 71.-100. 
13.Vinš Stanislav1979reg. muži 71.-100. 
14.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 100. N 
15.Samková Alena2003reg. muži 101.-128. 
Tatran Sedlčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocura Jiří1963kraj. muži 41.-50. 
2.Linhart František ml.1977kraj. muži 71.-100. 
3.Janda Jaromír1998kraj. muži 131.-160. 
4.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 160. N 
5.Šíp Martin1981kraj. muži 201.-250. 
6.Bárta Radek1984reg. muži 51.-70. 
7.Poslední Pavel1961reg. muži 51.-70. 
8.Černý Pavel1998reg. muži 51.-70. 
9.Procházka Michal1967reg. muži 51.-70. 
10.Strnad Vladimír1961reg. muži 51.-70. 
11.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
12.Černý Jan2002reg. muži 51.-70. 
13.Homolka Libor1970reg. muži 70. N 
14.Kunc Zdeněk1967reg. muži 71.-100. 
Sokol Nižbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Milan1973kraj. muži 51.-70. 
2.Rujder David1971kraj. muži 101.-130. 
3.Pech Jan1968kraj. muži 161.-200. 
4.Rákosník Petr1961kraj. muži 201.-250. 
5.Šturc Jaroslav1964kraj. muži 201.-250. 
6.Hakl Petr1969reg. muži 41.-50. 
7.Šmíd Miroslav1954reg. muži 51.-65. 
8.Dvořák Jan1963reg. muži 66.-80. 
9.Homolka Tomáš1972reg. muži 81.-100. 
10.Hazuka Jiří1986reg. muži 101.-120. 
TTC Kladno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajer Jiří1976kraj. muži 51-70 
2.Gábriš Michal1962kraj. muži 71-100 
3.Mencl Jiří1990kraj. muži 100N 
4.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 101-130 
5.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 131-160 
6.Vychodil Luděk1966kraj. muži 200N 
7.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
8.Pírka Josef1965kraj. muži 201-250 
9.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 251-300 
10.Pachman Tomáš1967kraj. muži 350N 
11.Šulc Ladislav1951reg. muži 41-50 
12.Lážnovský Jiří1959reg. muži 60,5 
13.Fleislébr Jiří1969reg. muži 91-100 
SK Březnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soused Zbyněk1974kraj. muži 131-160 
2.Čížek Marek1995kraj. muži 201-250 
3.Šimek Jakub1994kraj. muži 201-250 
4.Drábek Martin1996kraj. muži 251-300 
5.Petrovic Pavel1964kraj. muži 251-300 
6.Soused Milan1970kraj. muži 251-300 
7.Michal Radek1976kraj. muži 301-350 
8.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
9.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 51-70 
10.Haník Josef1961reg. muži 51-70 
11.Medvecký Jan1951reg. muži 51-70 
12.Říha Bohumil1983reg. muži 51-70 
13.Michal Tomáš1981reg. muži 71-100 
14.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
KK Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Pavel1965kraj. muži 51.-70. 
2.Lédl Jiří1963kraj. muži 71.-100. 
3.Kolovratník Martin1973kraj. muži 130 N 
4.Štengl Jan1963kraj. muži 131.-160. 
5.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 200 N 
6.Cír Libor1979nez. muži  
7.Fojtík Jiří1956nez. muži  
8.Holý Jiří1957nez. muži  
9.Sušánka Pavel1954nez. muži  
Krajská soutěž 1.třídy B
TTC Brandýs n.L C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 71-100 
2.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 101-130 
3.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 101-130 
4.Balák Kryštof2001kraj. muži 130N 
5.Strnad Richard1997kraj. muži 131-160 
6.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
7.Ivan Milan1964kraj. muži 301-350 
8.Zatřepálková Lenka1968kraj. muži 350N 
9.Vošahlík Radek1976reg. muži 41-60 
10.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
TTC Bělá pod Bezdězem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 41.-50. 
2.Kapras Karel1986kraj. muži 71.-100. 
3.Balcar Miroslav1972kraj. muži 131.-160. 
4.Slobodzian Jakub1989kraj. muži 161.-200. 
5.Blecha David1997kraj. muži 161.-200. 
6.Grill Josef1967kraj. muži 251.-300. 
7.Lapka Miroslav1998reg. muži 21.-30. 
8.Krucký Milan1977reg. muži 31.-40. 
9.Kaňka Jakub1987reg. muži 31.-40.N 
10.Postelt Vladimír1967reg. muži 41.-50. 
11.Vokoun Petr1969reg. muži 51.-60. 
12.Blecha Lubomír1971reg. muži 101.-120. 
13.Stachová Simona2006reg. dky 2. 
14.Smékal Jiří2008kraj. dci 52. 
15.Sucharda Jan2001kraj. muži 101-130Střídavý start z T.J. Jiskra Svor z.s.
Neratovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71.-100. 
2.Michal Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
3.Sauer Ondřej1996kraj. muži 160.N 
4.Beneš Tomáš1976kraj. muži 200.N 
5.Němeček Jakub1989kraj. muži 251.-300. 
6.Weisser Petr1984kraj. muži 251.-300. 
7.Jelínek Pavel1977kraj. muži 301.-350. 
8.Šlechta Jaroslav1967kraj. muži 301.-350. 
9.Janda Filip2000reg. muži 31.-45. 
10.Válek Zdeněk1974reg. muži 46.-60. 
11.Strnad Jiří1972reg. muži 46.-60. 
12.Salmon Ivan1961reg. muži 61.-68. 
13.Dvořák Zdeněk ml.2007reg. muži 80.-90. 
14.Krojidlo Jan2005reg. muži 104.-115. 
Sokol Rudná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýdl Miloš1974kraj. muži 71-100 
2.Barcal Petr1966kraj. muži 101-130 
3.Cacek Tomáš1987kraj. muži 131-160 
4.Hluchý Marek1989kraj. muži 131-160 
5.Plecitý Lukáš1988reg. muži 31-40 
6.Mühlhauser Zdeněk1987reg. muži 40,5 
7.Jelínek Vladimír1964reg. muži 50,5 
8.Nágr Pavel1966reg. muži 51-60 
9.Vraštil Petr1975reg. muži 61-70 
10.Foltyn Jiří1985reg. muži 80,5 
ST Benešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miffek Daniel1976kraj. muži 20.N 
2.Pěnkava Luboš1965kraj. muži 100.N 
3.Betuštiak Petr1977kraj. muži 101.-130. 
4.Dohnal Jaroslav1988kraj. muži 101.-130. 
5.Šturc Jiří1989kraj. muži 131.-160. 
6.Barta Ivan1977kraj. muži 161.-200. 
7.Zrcek Miroslav1952kraj. muži 301.-350. 
8.Žydyk Roman1996kraj. muži 301.-350. 
9.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 31.-50. 
10.Povolný Aleš1968reg. muži 31.-50. 
11.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 31.-50. 
12.Košař Pavel1952reg. muži 51.-70 
13.Zvolský Miroslav1964reg. muži N. 
Sokol Libčice nad Vltavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Štefan1984kraj. muži 160 N 
2.Richter Vojtěch1974kraj. muži 161-200 
3.Slaměník Richard1961kraj. muži 161-200 
4.Šulc Dalibor1953kraj. muži 201-250 
5.Richter Jaroslav ml.1973reg. muži 31-40 
6.Podrápský Jaroslav1972reg. muži 40,5 
7.Bartoň Milan1975reg. muži 41-50 
8.Manek Jakub2000reg. muži 51-60 
9.Telipský Josef1968reg. muži 51-60 
10.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 71-80 
11.Klinga Petr1963reg. muži 80,5 
12.Špiegel Jan1961reg. muži 81-90 
AŠ Mladá Boleslav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 51-70 
2.Čeřovský Petr1966kraj. muži 71-100 
3.Pácha Robin1992kraj. muži 101-130 
4.Havlík Vít2002kraj. muži 161-200 
5.Niems Dušan1978kraj. muži 131-160 
6.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 161-200 
7.Botka Jan2001kraj. muži 201-250 
8.Botková Michaela2005kraj. muži 300 N 
9.Oplt Pavel2005kraj. muži 301-350 
10.Školník Luboš1988reg. muži 31-40 
11.Oplt Miroslav2002reg. muži 61-80 
ST EUROMASTER Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 71.-100. 
2.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 130. N 
3.Lhoták Jakub1992kraj. muži 131.-160. 
4.Šembera Karel1962reg. muži 21.-40. 
5.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 250 N. 
6.Vokounová Adéla1982reg. muži 41.-70. 
7.Nekovář Petr1961reg. muži 41.-70. 
8.Lichtenberg Petr1983reg. muži 71.-100. 
9.Bárta Jiří2009ČR mži 31 
Aero Odolena Voda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulíšek Marek1990kraj. muži 101. - 130. 
2.Hendrych Jan1987kraj. muži 131. - 160. 
3.Schmelz Richard1985kraj. muži 161. - 200. 
4.Berný Jan1977reg. muži 31. - 40. 
5.Topol Martin1973kraj. muži 161. - 200. 
6.Procházka Petr ml.1997reg. muži 41. - 60. 
7.Procházka Michal2002reg. muži 61. - 80. 
8.Hudečková Věra1962reg. muži 61. - 80. 
9.Vyvial Pavel1975reg. muži 61. - 80. 
10.Valenta Petr1960reg. muži 81. - 100. 
11.Hanák Michal1979reg. muži 81. - 100. 
12.Kuchynka Pavel1975reg. muži 81. - 100. 
13.David Jan1979reg. muži 81. - 100. 
14.Procházka Petr st.1971reg. muži 101. - 130. 
15.Vaňásek Miloš1973reg. muži 131. - 160. 
16.Topol Filip nejml.2004reg. muži 161. - 190. 
17.Hudečková Hana1987kraj. ženy 14.N 
Sokol Kosmonosy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 131.-160. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 131.-160. 
3.Lauber Jakub2005kraj. muži 161.-200. 
4.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 300.N 
5.Bernát Jan2004reg. muži 31.-40. 
6.Soumar Vladimír1960reg. muži 31.-40. 
7.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
8.Horsák Oldřich1960reg. muži 31.-40.N 
9.Čuban Jiří1954reg. muži 41.-50. 
10.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80. 
11.Reiter Jiří1960reg. muži 61.-80.N 
12.Veselý Michal2007reg. muži 121.-150. 
13.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
14.Falta Michal2004reg. muži 151.-180. 
Sokol Krchleby
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Pavel1971kraj. muži 71-100 
2.Randák Adam1975kraj. muži 101-130 
3.Doležal Martin1998kraj. muži 101-130 
4.Bittner Miloslav1977kraj. muži 131-160 
5.Boháč Milan1954kraj. muži 131-160 
6.Sádlo Josef1973kraj. muži 161-200 
7.Břetenář Petr1961kraj. muži 201-250 
8.Špitálský Ladislav1962kraj. muži 301-350 
9.Havel Martin1977reg. muži 51-70 
10.Janda Martin1978reg. muži 51-70 
11.Paclt Milan1961reg. muži 71-100 
12.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
Sokol Libice nad Cidlinou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaipr Petr1965kraj. muži 71.-100. 
2.Matějka Martin1976kraj. muži 71.-100. 
3.Paroulek Milan1962kraj. muži 101.-130. 
4.Pekárek František st.1966kraj. muži 161.-200. 
5.Procházka Roman1979kraj. muži 201.-250. 
Sokol Velké Popovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horut Daniel1981kraj. muži 70.N 
2.Semrád Petr1980kraj. muži 161.-200. 
3.Lambert Zbyněk1956kraj. muži 201.-250. 
4.Strnadová Karolína2003kraj. muži 300. N 
5.Stupavský Milan1966kraj. muži 251.-300. 
6.Vosátka Patrik2006kraj. muži 300. NHostování z SKST Vlašim
7.Ivan Emil1950kraj. muži 350. N 
8.Steffl Jan1981reg. muži 21.-30. 
9.Lauko Ladislav1975reg. muži 31.-40. 
10.Šoltés Martin1971reg. muži 41.-60. 
11.Strnad Martin1998reg. muži 61.-80. 
12.Kaválek Radim2002reg. muži 61.-80. 
13.Klimek Tomáš1990nez. muži  
Krajská soutěž 2.třídy A
TTC Příbram A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivánek Aleš1990kraj. muži 161. - 200. 
2.Silavecký Ladislav1974kraj. muži 201. - 250. 
3.Hykl Václav1992kraj. muži 301. - 350. 
4.Štefan Radko1968kraj. muži 301. - 350. 
5.Pinkava Pavel2001reg. muži 71. - 100. 
6.Švec Martin1999reg. muži 71. - 100. 
7.Říha Vladislav1970reg. muži 71. - 100. 
8.Silavecká Julie2004reg. muži 100N 
9.Bláha Jiří2001reg. muži 100N 
10.Silavecká Ema2006kraj. dky 9. 
11.Hejhal Tomáš2004kraj. dci 45. 
12.Zeman Lukáš2005kraj. dci 63. 
Sokol Příbram B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císař Jan1965kraj. muži 161. - 200. 
2.Hlaváček Jaromír1962kraj. muži 301. - 350. 
3.Váňa Miroslav1972kraj. muži 301. - 350. 
4.Šprysl Josef1945reg. muži 31. - 50. 
5.Máša Jan2003reg. muži 31. - 50. 
6.Müller Patrik2004reg. muži 100. N 
Sokol Mníšek pod Brdy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Taller Filip1989kraj. muži 161-200 
2.Stacho Libor1966kraj. muži 201-250 
3.Horák Ondřej1990kraj. muži 201-250 
4.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 201-250 
5.Kilian Vít1989kraj. muži 301-350 
6.Skoupil Lukáš1984reg. muži 31-40 
7.Bujárek Milan1954reg. muži 40,5 
8.Zamazal Pavel1962reg. muži 51-60 
9.Tůma Martin1982reg. muži 61-70 
10.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 61-70 
11.Freisleben Radek1984reg. muži 71-80 
12.Doležal Tomáš1988reg. muži 71-80 
13.Selement Jaroslav1967reg. muži nez. 
Sokol Hořovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Josef1962kraj. muži 71-100 
2.Drož Jan1965kraj. muži 131-160 
3.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 131-160 
4.Hnízdil Tomáš ml.2006kraj. muži 251-300 
5.Čepelák Vladimír ml.1988kraj. muži 251-300 
6.Skalka Josef1974kraj. muži 301-350 
7.Červenka Miroslav1964reg. muži 51-65N 
8.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 66-80 
9.Špička Jiří1958reg. muži 66-80 
10.Kozel Rudolf1959reg. muži 101-120 
11.Veigend Josef1956reg. muži 161-180 
Slovan Lochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirkovský Antonín ml.2004kraj. muži 71-100 
2.Zitta Přemysl1969reg. muži 21-30N 
3.Dražan Jiří1983reg. muži 31-40 
4.Němec Tomáš1988reg. muži 41-50 
5.Nevolný Milan1975reg. muži 51-65 
6.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 66-80 
7.Rácz Rudolf1975reg. muži 101-120 
8.Kureš Milan1978reg. muži 121-140 
9.Červený Tomáš2004reg. muži 121-140 
10.Plecitý Stanislav1970reg. muži 141-160 
11.Anděl Miloš1956reg. muži 141-160 
12.Hrdlička Tomáš2004reg. muži 141-160 
13.Chot Vladimír1979reg. muži 141-160N 
14.Janda Filip2005reg. muži 161-180 
15.Matia Martin2004reg. muži 161-180 
16.Souček Pavel2004reg. muži 161-180 
SLAVOJ Obecnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hála Pavel1977kraj. muži 161.-200. 
2.Petráň Zdeněk1985kraj. muži 201.-250. 
3.Lukeš Tomáš1993kraj. muži 201.-250. 
4.Steiner František1983kraj. muži 251.-300. 
5.Ječmen Jaroslav1962kraj. muži 301.-350. 
6.Steiner Petr1971kraj. muži 350N 
7.Brabenec Václav1959reg. muži 70. N 
8.Steinerová Vanessa2005reg. muži 101.-128. 
9.Krátká Tereza2004reg. muži 101.-128. 
10.Landsperská Michaela2004reg. muži 128. N 
Tatran Sedlčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šíp Martin1981kraj. muži 201.-250. 
2.Bárta Radek1984reg. muži 51.-70. 
3.Poslední Pavel1961reg. muži 51.-70. 
4.Černý Pavel1998reg. muži 51.-70. 
5.Procházka Michal1967reg. muži 51.-70. 
6.Strnad Vladimír1961reg. muži 51.-70. 
7.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
8.Černý Jan2002reg. muži 51.-70. 
9.Homolka Libor1970reg. muži 70. N 
10.Kunc Zdeněk1967reg. muži 71.-100. 
11.Hyhlan Jaroslav1998nez.  
12.Lesák Jakub1987nez.  
Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Jiří1976kraj. muži 301.-350. 
2.Svoboda Jaromír1973kraj. muži 301.-350. 
3.Macháček Pavel1964reg. muži 51.-65. 
4.Spousta David1997reg. muži 66.-80. 
5.Roztočil Jiří1961reg. muži 66.-80. 
6.Koros Zdeněk1980reg. muži 81.-100. 
7.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
8.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100. 
9.Drsek Václav1973reg. muži 101.-120. 
10.Kuška Miroslav1957reg. muži 101.-120. 
11.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
12.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
13.Müller Michal1977reg. muži 101.-120. 
14.Drahovzal Petr1951reg. muži 101.-120.N 
15.Hatina Petr1987reg. muži 101.-120.N 
16.Vokáč Jan2005reg. muži 121.-140. 
17.Mencl Josef1970reg. muži 141.-160. 
18.Koros Filip2010reg. muži 141.-160. 
SK Březnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Pavel1967kraj. muži 161-200 
2.Petrovic Pavel1964kraj. muži 251-300 
3.Soused Milan1970kraj. muži 251-300 
4.Michal Radek1976kraj. muži 301-350 
5.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
6.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 51-70 
7.Haník Josef1961reg. muži 51-70 
8.Medvecký Jan1951reg. muži 51-70 
9.Říha Bohumil1983reg. muži 51-70 
10.Michal Tomáš1981reg. muži 71-100 
11.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
Viktoria Vestec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Michal1998kraj. muži 131-160 
2.Přáda Jaroslav1958kraj. muži 200 N 
3.Sedláček Luděk1973reg. muži 21-30 
4.Novák Ondřej1992reg. muži 31-40 
5.Coubalová Martina1974reg. muži 40,5 
6.Kurková Marie1973reg. muži 41-50 
7.Jungvirt Tomáš1981reg. muži 41-50 
8.Ráb Václav1983reg. muži 41-50 
9.Šveňha Jiří1951reg. muži 80,5 
10.Řízek Jiří1956reg. muži 90,5 
Sokol Voznice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilecký Jiří1978kraj. muži 350N 
2.Chmelař Miroslav1961reg. muži 51-70 
3.Selucký David1968reg. muži 51-70 
4.Soukup Michal1977reg. muži 51-70 
5.Čížková Sylva1965reg. muži 70N 
6.Vacek Pavel1980reg. muži 71-100 
7.Skopec Martin1989reg. muži 71-100 
8.Palan Josef1980reg. muži 71-100 
9.Hovorka Karel1976reg. muži 100N 
10.Šimek Josef1959reg. muži 128N 
11.Hušek Antonín1968reg. muži N 
Krajská soutěž 2.třídy B
Sokol Unhošť
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Libor1967kraj. muži 201-250 
2.Fryš Zdeněk1978kraj. muži 201-250 
3.Urban Jiří1973kraj. muži 251-300 
4.Bucek Jindřich1976kraj. muži 301-350 
5.Sokolovský Petr1951reg. muži 51-60 
6.Jangl Zdeněk1956reg. muži 51-60 
7.Zbírkovský Milan1954reg. muži 61-70 
8.Vondra Jakub1992reg. muži 70,5 
9.Švejda Ondřej1994reg. muži 70,5 
10.Tájek Jaroslav1948reg. muži 71-80 
11.Ledvinová Lucie1986reg. muži 120,5 
Lokomotiva Zdice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flodr Leoš1976kraj. muži 201. - 250. 
2.Slezák Václav1967kraj. muži 301. - 350. 
3.Prokop Břetislav1969reg. muži 41. - 50. 
4.Praizler Roman1963reg. muži 41. - 50. 
5.Klaus Ladislav1954reg. muži 51.- 65. 
6.Pech Luděk1964reg. muži 101. - 120. 
7.Jelšina Lukáš2001reg. muži 121. - 140. 
8.Hašek Zdeněk1946reg. muži 121. - 140. 
9.Preis Tomáš2001reg. muži 121. - 140. N 
10.Prokop Jan2000reg. muži 141. - 160. 
11.Argaláš František1977nez.  
Sokol Dříň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočes Luděk1973reg. muži 28 
2.Kasík Martin1989reg. muži 41-50 
3.Šulc Jiří1975reg. muži 41-50 
4.Teiml Marek1973reg. muži 61-70 
5.Kasík Zdeněk st.1966reg. muži 71-80 
6.Hurt Miroslav1956reg. muži 81-90 
7.Vinkl Milan1966reg. muži 81-90 
8.Němec Josef1954reg. muži 91-100 
9.Husák Jan1945reg. muži 91-100 
10.Hrudka Petr1956reg. muži 100,5 
11.Rohlíček Zdeněk1964reg. muži 111-120 
12.Šimáček Milan1964reg. muži 111-120 
Sokol Stochov-Honice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velc Tomáš1991kraj. muži 161-200 
2.Janoušek Zdeněk1960kraj. muži 251-300 
3.Jedlička Jaroslav1960kraj. mži 251-300 
4.Žák Roman1980kraj. muži 251-300 
5.Freiman Milan1967reg. muži 81-90 
6.Hudeček Josef1968reg. muži 91-100 
7.Krob Pavel1969reg. muži 111-120 
8.Gniewek Michal1975reg. muži 111-120 
9.Šubrt Tomáš1965reg. muži 111-120 
10.Dušek Petr1978reg. muži 131-149 
Sokol Buštěhrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnidka Marian1975kraj. muži 201-250 
2.Krejčí Tomáš1989kraj. muži 251-300 
3.Lafek Dominik2002kraj. muži 301-350 
4.Seibert Karel1972kraj. muži 350N 
5.Řezníček Lukáš1993kraj. muži 350N 
6.Štěpán Pavel1954reg. muži 80,5 
7.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 91-100 
8.Marák Michal1969reg. muži 110,5 
9.Sláma Jan1951reg. muži 111-120 
10.Táborský Oldřich1959reg. muži 121-130 
11.Komárek Pavel1979reg. muži 149N 
Sokol Hudlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabár Jiří1962kraj. muži 71.-100. 
2.Lev Daniel1996kraj. muži 201.-250. 
3.Sklenář David1981reg. muži 31.-40. 
4.Lev Leoš1963reg. muži 51.-65.N 
5.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50.N 
6.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
7.Dvořák Kamil1980reg. muži 66.-80.N 
8.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
9.Sklenář Lukáš1981reg. muži 101.-120.N 
10.Koudela Daniel2008reg. muži 161.-180. 
11.Lulák Matěj2006reg. muži 161.-180. 
12.Med Václav2006reg. muži 161.-180. 
13.Průša Oldřich2009reg. muži 161.-180.N 
14.Sklenář Jakub2006reg. muži 161.-180.N 
15.Sklenář Patrik2007reg. muži 161.-180.N 
Sokol Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Luboš1966kraj. muži 251.-300. 
2.Jansa Stanislav ml.1995kraj. muži 251.-300. 
3.Jansa Stanislav st.1964kraj. muži 251.-300. 
4.Cibulka Josef1962reg. muži 51.-100. 
5.Stibor Josef1956kraj. muži 350.N 
6.Pitař Michal1994reg. muži 51.-100. 
7.Mladý Václav1960reg. muži 51.-100. 
8.Sosna Petr1966reg. muži 51.-100. 
9.Miller František1950reg. muži 51.-100. 
10.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 151.-200. 
TTC Kladno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 131-160 
2.Vychodil Luděk1966kraj. muži 200N 
3.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
4.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 251-300 
5.Pírka Josef1965kraj. muži 201-250 
6.Pachman Tomáš1967kraj. muži 350N 
7.Tuček Miroslav1963reg. muži 36-40 
8.Šulc Ladislav1951reg. muži 41-50 
9.Horbaj Dušan1980reg. muži 51-60 
10.Rybička Jan1986reg. muži 60,5 
11.Lážnovský Jiří1959reg. muži 60,5 
12.Strejc Václav1969reg. muži 61-70 
13.Coubal Václav1993reg. muži 61-70 
14.Hálek Zdeněk1963reg. muži 61-70 
15.Čierný Jan1951reg. muži 61-70 
16.Vospálek Miroslav1948reg. muži 61-70 
Sokol Lány B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
2.Moravec Milan1964kraj. muži 201-250 
3.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
4.Běloušek David1999kraj. muži 301-350 
5.Chrt Lukáš1989reg. muži 31-50 
6.Jirkovský Václav1956reg. muži 31-50 
7.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
8.Trpák Radek1972reg. muži 31-50 
9.Kosár Ernest1961reg. muži 100,5 
10.Libovický Radek1991reg. muži 101-150 
11.Lážnovský Jan1958reg. muži 101-150 
12.Cibík Pavel2004reg. muži 151-200 
13.Chalupa Jan2005reg. muži 201-277 
Úholičky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rudolf Tomáš1973kraj. muži 161-200 
2.Vojtěch Dušan1973kraj. muži 201-250 
3.Hadrava Miloslav1955kraj. muži 301-350 
4.Novosad Rostislav1960kraj. muži 350 
5.Novák Martin1974reg. muži 21-30 
6.Dvořák František2002reg. muži 61-70 
7.Krásný Antonín1952reg. muži 81-90 
8.Tesař Ondřej1982reg. muži 81-90 
9.Dalihod Jakub2001reg. muži 91-100 
10.Carvan Miloslav1957reg. muži 91-100 
11.Kozel Vilém1966reg. muži 100,5 
12.Kapusta Arnošt1948reg. muži 111-120 
Sokol Králův Dvůr B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křikava Richard1994reg. muži 21-30N 
2.Včelička Lubomír1969reg. muži 31-40 
3.Vrecion Jiří1999reg. muži 41-50 
4.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 66-80 
5.Mayer Lukáš1986reg. muži 81-100 
6.Hucek Filip2003reg. muži 81-100 
7.Bielčik Miroslav1982reg. muži 81-100 
8.Kračmer Matěj2000reg. muži 81-100 
9.Trögler Šimon1995reg. muži 161-180 
10.Hlaváček Jan1976reg. muži 161-180N 
11.Bielčik Ondřej2010reg. muži 181-185 
Krajská soutěž 2.třídy C
Dynamo Nelahozeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraml Václav1969kraj. muži 40.N 
2.Sirůček Jiří1972kraj. muži 201.-250. 
3.Gecašek Marek1995kraj. muži 201.-250. 
4.Točík Radek1994kraj. muži 251.-300. 
5.Motlová Michaela1986reg. muži 45.N 
6.Štipák Roman1981reg. muži 46.-60. 
7.Brož Petr1980reg. muži 46.-60. 
8.Novotný Josef1985reg. muži 46.-60. 
9.Tobiášek Martin1980reg. muži 46.-60. 
10.Vedral Pavel1978reg. muži 46.-60. 
11.Kloda Jiří1966reg. muži 61.-68. 
12.Kloda Stanislav1999reg. muži 61.-68. 
13.Karas Jiří1983reg. muži 68.N 
14.Točík David1996reg. muži 69.-79. 
15.Kebrle Jakub2000reg. muži 79.N 
16.Kebrle Jan2000reg. muži 90.N 
17.Ovsenáková Alena1952reg. muži 91.-95. 
18.Motl Ludvík1982reg. muži 103.N 
19.Polách Vojtěch2003reg. muži 103.N 
20.Hamák Václav1969reg. muži 104.-115. 
21.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 104.-115. 
22.Kotrč Miloslav1975reg. muži 104.-115. 
23.Novotný Petr1988reg. muži 115.N 
24.Kebrle Jindřich2007reg. muži 122.N 
25.Popová Kateřina2002reg. muži 122.N 
Sadská C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Martin1975kraj. muži 101 - 130 
2.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
3.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
4.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
5.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
6.Vydra Milan1969kraj. muži 301 - 350 
7.Vojáček Jiří1979reg. muži 16 - 20 
8.Švarc Ivo1979reg. muži 20 N 
9.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
10.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
11.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
12.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
13.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
14.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 71 - 100 
15.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 100 N 
16.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 101 - 150 
17.Žežule Pavel1976reg. muži 151 - 200 
18.Kuřátko David2004reg. muži 151 - 200 
19.Truhlář Jaroslav ml.2005reg. muži 151 - 200 
20.Truhlář Jakub2008reg. muži 151 - 200 
21.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 31 - 40Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
Lokomotiva Nymburk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Třešňák Josef1970kraj. muži 251-300 
2.Kyncl Miloslav1960kraj. muži 251-300 
3.Hájek Zdeněk1974kraj. muži 301-350 
4.Piroutek Květoslav1957reg. muži 21-30 
5.Kokojan Tomáš1966reg. muži 31-50 
6.Dvořák Jaroslav1971reg. muži 51-70 
7.Dudla Ladislav1963reg. muži 51-70 
8.Sobotka Jiří1958reg. muži 51-70 
9.Šimek Jiří1958reg. muži 70 N 
10.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
11.Rufer David1966reg. muži 71-100 
12.Plachý Pavel1969reg. muži 71-100 
13.Hendrych Roman1973reg. muži 71-100 
14.Mucha Lubomír1953reg. muži 100 N 
15.Veselý František2005reg. muži 101-150 
16.Strnad Jaroslav1964reg. muži 150 N 
Sokol Všetaty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulíšek Milan1966kraj. muži 201.-250. 
2.Rubín Pavel1974kraj. muži 201.-250. 
3.Polák Karel1997kraj. muži 301-350. 
4.Růžička Zdeněk1959kraj. muži 301.-350. 
5.Primáč Vojtěch2002reg. muži 18-30. 
6.Urban Milan1961reg. muži 18-30. 
7.Bíba Jaroslav1951reg. muži 31.-45 
8.Moulis Pavel1968reg. muži 69.-79. 
9.Kůsová Adéla2007reg. muži 115.N 
10.Bartoníčková Lucie2007reg. muži 133.N 
Neratovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 200.N 
2.Němeček Jakub1989kraj. muži 251.-300. 
3.Weisser Petr1984kraj. muži 251.-300. 
4.Jelínek Pavel1977kraj. muži 301.-350. 
5.Šlechta Jaroslav1967kraj. muži 301.-350. 
6.Čuba Milan1965kraj. muži 301.-350. 
7.Košatý Jan1985reg. muži 18.-30. 
8.Janda Filip2000reg. muži 31.-45. 
9.Hampejs Tomáš1984reg. muži 46.-60. 
10.Válek Zdeněk1974reg. muži 46.-60. 
11.Strnad Jiří1972reg. muži 46.-60. 
12.Salmon Ivan1961reg. muži 61.-68. 
13.Kovařík Tomáš2006reg. muži 69.-79. 
14.Hurdálek Pavel2004reg. muži 80.-90. 
15.Guth Michael1999reg. muži 91.-95. 
Sokol Přezletice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrstka Tomáš1976kraj. muži 160N 
2.Slunéčko Radek1971kraj. muži 251-300 
3.Poláček Petr1972kraj. muži 301-350 
4.Weishaupt Robert1980kraj. muži 301-350 
5.Hataš Martin1963kraj. muži 301-350 
6.Dvořák Jan1971kraj. muži 350N 
7.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
8.Hron Martin1978reg. muži 81-100 
9.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 101-130 
10.Nováková Ivana1970reg. muži 101-130 
11.Burša Martin1970reg. muži 101-130 
12.Weishaupt Antonín1953reg. muži 131-160 
13.Ptáčník Luboš1959reg. muži 131-160 
14.Spretka Jerzy1954reg. muži 161-190 
15.Rabochová Hana1975reg. muži 161-190 
16.Macek Pavel1963reg. muži 161-190 
17.Antoš Václav2008reg. mži 10 
18.Jandus Martin2008kraj. muži 601-700Střídavý start z AC Sparta Praha - stolní tenis, z.s.
Sokol Mnichovo Hradiště B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Antoš Petr1992kraj. muži 41. - 50. 
2.Trávníček Luboš1972kraj. muži 71. - 100. 
3.Beniš Ondřej1990kraj. muži 161. - 200. 
4.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 161. - 200. 
5.Kastner Patrik1974kraj. muži 161. - 200. 
6.Dusil Petr1999kraj. muži 350. N 
7.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 350. N 
8.Černovský Pavel1981reg. muži 31.-40. 
9.Kracman Martin1973reg. muži 31.-40. 
10.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40.N 
11.Knobloch Pavel1989reg. muži 41. - 50.N 
12.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61.-80. 
13.Mareš Jan1983reg. muži 61.-80. 
14.Stránský Matyáš2006reg. muži 81.-100. 
15.Kasal Jan2006reg. muži 181.-207. 
16.Ort Josef1983nez. muži  
17.Šálený Petr2006reg. mži 81-100Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Březno
AŠ Mladá Boleslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niems Dušan1978kraj. muži 131-160 
2.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 161-200 
3.Botka Jan2001kraj. muži 201-250 
4.Botková Michaela2005kraj. muži 300 N 
5.Oplt Pavel2005kraj. muži 301-350 
6.Školník Luboš1988reg. muži 31-40 
7.Janoušková Jitka1975reg. muži 51-60 
8.Kargl Tomáš2003reg. muži 61-80 
9.Oplt Miroslav2002reg. muži 61-80 
Sokol Otradovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žerava Miroslav ml.1993reg. muži 31-40 
2.Šimůnek Čestmír1969reg. muži 41-50 
3.Charvát Jaroslav1966reg. muži 51-60 
4.Fidrant Michal1978reg. muži 51-60 
5.Klimeš Drahomír1979reg. muži 61-80 
6.Čmuhař Daniel1993reg. muži 61-80 
7.Fidrant Radek1975reg. muži 121-150 
8.May Pavel1954reg. muži 121-150 
9.Vaňousek Zdeněk1956reg. muži 121-150 
Sokol Malín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Bohumil1972kraj. muži 251.-300. 
2.Liberský Karel1974kraj. muži 251.-300. 
3.Růžička Dušan1972kraj. muži 251.-300. 
4.Kepka Jaroslav ml.2001reg. muži 21.-30. 
5.Beňuš Petr1976reg. muži 16.-20. 
6.Kvíz Martin1982reg. muži 30. N 
7.Kořínek Milan1976reg. muži 50. N 
8.Fryml Filip1993reg. muži 61.-70. 
9.Křenovský Štěpán2003reg. muži 61.-70. 
10.Sytař Dan2001reg. muži 61.-70. 
11.Kárník Jiří2003reg. muži 91.-100. 
12.Tivodar Michal1964nez. muži  
Sokol Dolní Beřkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Radek1995kraj. muži 161 - 200 
2.Danaj Tomáš1974kraj. muži 201 - 250 
3.Halama Jiří1963kraj. muži 301 - 350 
4.Hrdý Miroslav1967kraj. muži 301 - 350 
5.Vaněk Antonín1964reg. muži 18 - 30 
6.Papež Miloslav1989reg. muži 31 - 45 
7.Šimon Vladimír1952reg. muži 80 - 90 
8.Danaj Milan1945reg. muži 96 - 103 
9.Hollein Martin1972reg. muži 96 - 103 
Krajská soutěž 2.třídy D
Sokol Čáslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrobař Jaroslav1965kraj. muži 250N 
2.Mucha Ondřej1974kraj. muži 251-300 
3.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
4.Cikán Michal1989reg. muži 31-40 
5.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 31-40 
6.Líska Filip2001reg. muži 31-40 
7.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 41-50 
8.Petržílka Ondřej1998reg. muži 51-60 
9.Širák Daniel1972reg. muži 51-60 
10.Beran Stanislav1970reg. muži 71-80 
11.Kotrba Jaroslav1969reg. muži 71-80 
Sokol Močovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Martin1979kraj. muži 201-250 
2.Liška Josef1979kraj. muži 251-300 
3.Kořínek Miroslav1964kraj. muži 301-350 
4.Táborský Vladimír1979reg. muži 21-30 
5.Hatala Peter1963reg. muži 50N 
6.Hrčka Milan1979reg. muži 51-60 
7.Kristek Ondřej1999reg. muži 61-70 
8.Stínil Václav1950reg. muži 61-70 
9.Novotný Ondřej1986reg. muži 61-70 
10.Ronovský Milan1957reg. muži 61-70 
11.Dastych Jiří1970reg. muži 71-80 
12.Dejnožka Tomáš1985reg. muži 81-90 
Sokol Velký Osek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vendl Jakub1985kraj. muži 130-N 
2.Jindra Josef1951kraj. muži 160-N 
3.Ulrich Radek1973kraj. muži 201-250 
4.Buriánek Daniel2000kraj. muži 251-300 
5.Lhoták Lubor1978kraj. muži 251-300 
6.Cincibus Milan ml.2003reg. muži 21-40 
7.Čebiš Luboš1973reg. muži 21-40 
8.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 21-40 
9.Roudný Petr1968reg. muži 21-40 
10.Koubek Václav1976reg. muži 41-70 
11.Svoboda Karel1945reg. muži 41-70 
12.Laštovička Jiří1952reg. muži 101-130 
13.Jetenský Marek2004reg. muži 701-750Střídavý start z AC Sparta Praha - stolní tenis, z.s.
TTC Říčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stárek Karel ml.1979kraj. muži 251-300 
2.Stárek Karel st.1956kraj. muži 251-300 
3.Erlich Luboš1963kraj. muži 301-350 
4.Pígl Tomáš1982kraj. muži 301-350 
5.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 350 N 
6.Váňa Martin1987reg. muži 21-30 
7.Štěpánek Aleš1981reg. muži 31-40 
8.Černý Roman1980reg. muži 41-60 
9.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
10.Stárek Martin1983reg. muži 61-80 
11.Riedl Martin1991reg. muži 61-80 
12.Šanc Karel1953reg. muži 61-80 N 
13.Vitvar Milan1973reg. muži 81-100 
14.Dědič David2004reg. muži 101-130 
15.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 131-160 
16.Bébr Leoš1957reg. muži 131-160 
TTC Žehuň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Daniel ml.1985kraj. muži 201.-250. 
2.Kloz Daniel1989kraj. muži 251.-300. 
3.Bečvářová Michaela1996kraj. muži 251.-300. 
4.Kvasnička Jan1987kraj. muži 301.-350. 
5.Plaček Jiří1987reg. muži 21.-30. 
6.Pivný Aleš1986reg. muži 71.-100. 
7.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 71.-100. 
8.Košnerová Alena1983reg. muži 101.-150. 
9.Šimek Adam2005reg. muži 101.-150.Střídavý start z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
SK Nová Ves I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lupták Marián1970reg. muži 11-20 
2.Řehák Josef st.1960reg. muži 21-40 
3.Pych Luděk1972reg. muži 21-40 
4.Bodlák Karel1963reg. muži 41-70 
5.Řehák Josef ml.1987reg. muži 71-100 
6.Tvrdík Leoš1964reg. muži 71-100 
7.Holeček Martin1989reg. muži 71-100 
8.Šíma Roman1966reg. muži 101-130 
9.Hladík Martin1975reg. muži 101-130 
10.Voslař Jiří1949reg. muži 101-130 
11.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 131-160 
12.Kubišta Petr1965reg. muži 131-160 
13.Římal Lukáš1980reg. muži 161-190 
14.Hrouda Vladimír2004reg. muži 161-190 
15.Ulman Radim1964reg. muži 191-200 
Sokol Kostelec nad Černými lesy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Milan1964kraj. muži 161-200 
2.Pokorný Petr1978kraj. muži 201-250 
3.Burda Roman1972kraj. muži 301-350 
4.Vacek Miroslav1960kraj. muži 350.N 
5.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 21-40 
6.Pak Viktor1953reg. muži 41-70 
7.Rob Karel1967reg. muži 71-100 
8.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
9.Kolářová Linda2006reg. muži 161-190Střídavý start z TJ Sokol Český Brod
10.Kortus Petr1967nez. muži  
ST Benešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šturc Jiří1989kraj. muži 131.-160. 
2.Barta Ivan1977kraj. muži 161.-200. 
3.Zrcek Miroslav1952kraj. muži 301.-350. 
4.Žydyk Roman1996kraj. muži 301.-350. 
5.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 31.-50. 
6.Povolný Aleš1968reg. muži 31.-50. 
7.Srb Pavel1978reg. muži 31.-50. 
8.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 31.-50. 
9.Dvořák Martin2005reg. muži 51.-70. 
10.Bidlo Tomáš1989reg. muži 51.-70. 
11.Košař Pavel1952reg. muži 51.-70. 
12.Melíšek Martin2002reg. muži 71.-100. 
Sokol Uhlířské Janovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Ondřej1996kraj. muži 200N 
2.Šimek Jan1980reg. muži 21-30 
3.Číž Josef1977reg. muži 30N 
4.Zahrádka Zdeněk1988reg. muži 31-40 
5.Čtveráček Martin1974reg. muži 31-40 
6.Švarc Petr1967reg. muži 41-50 
7.Váša Jan1979reg. muži 51-60 
8.Vlasák Ota1958reg. muži 51-60 
9.Král Jiří1966reg. muži 71-80 
10.Pufler Václav2001reg. muži 71-80 
11.Mulenková Eva2000reg. muži 80N 
12.Šimková Aneta2001reg. muži 91-100 
Sokol Malín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štus Radek1977kraj. muži 101.-130. 
2.Vala Martin1976kraj. muži 131.-160. 
3.Dusil Filip2000kraj. muži 201.-250. 
4.Jirásek Zdeněk1950reg. muži 21.-30. 
5.Hladík Jan1978reg. muži 30. N 
6.Kolman Leon2003reg. muži 41.-50. 
Sokol Velké Popovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stupavský Milan1966kraj. muži 251.-300. 
2.Vosátka Patrik2006kraj. muži 300. NHostování z SKST Vlašim
3.Ivan Emil1950kraj. muži 350. N 
4.Steffl Jan1981reg. muži 21.-30. 
5.Lauko Ladislav1975reg. muži 31.-40. 
6.Šoltés Martin1971reg. muži 41.-60. 
7.Strnad Martin1998reg. muži 61.-80. 
8.Kaválek Radim2002reg. muži 61.-80. 
9.Doule Josef1972reg. muži 81. - 100. 
10.Holub Pavel1974reg. muži 81. - 100. 
11.Hejda Karel1955reg. muži 101. - 130. 
12.Hozman Luděk1964reg. muži 101. - 130. 
13.Tyller Jiří1965reg. muži 131. - 160. 
14.Hynek Jaroslav1949reg. muži 161. - 190. 
15.Procházka Martin1967reg. muži 161.-190. N 
16.Maršál Petr1964nez. muži  
17.Durdil Ivo1961nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy