Soupisky
Divize muži
MK Řeznovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil David1992kraj. muži 21-30 
2.Horák Aleš1985kraj. muži 31-40 
3.Štěpán Libor1969kraj. muži 71-80 
4.Filák Tomáš1988kraj. muži 81-90 
5.Bíla Jindřich1980kraj. muži 111-120 
6.Šedová Eliška2001kraj. muži 111-120N 
7.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 121-130 
8.Maštera Martin1984kraj. muži 131-140N 
9.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 141-150 
10.Dohnal František2006kraj. muži 151-160 
11.Lustig Adam2003kraj. muži 171-180 
12.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 211-220 
13.Netolička Lubomír1971kraj. muži 251-260 
14.Jelínek Stanislav1984nez.  
TJ Sokol Hlubočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baričák Marek1984kraj. muži 101-110 
2.Navrátil Václav1966kraj. muži 101-110 
3.Busta Stanislav1985kraj. muži 111-120 
4.Kovář Jakub1983kraj. muži 131-140 
5.Pořízek Josef1952kraj. muži 131-140 
6.Müller Zdeněk1960kraj. muži 231-240 
7.Šmetka Miroslav1986kraj. muži 261-270 
8.Drápal Petr1966reg. muži 32 
9.Machala Vítězslav1962reg. muži 54 
10.Novák Ivo1958reg. muži 66 
11.Procházka Miroslav1957reg. muži 83 
12.Sádlík Luděk1963reg. muži 116 
13.Reček Martin1973reg. muži 123 
14.Jančík Josef1959reg. muži 127 
15.Luska Dalibor1974reg. muži 282 
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikula Stanislav1964kraj. muži 61-70 
2.Petr Michal2002kraj. muži 81-90 
3.Polívka Ondřej2001kraj. muži 91-100 
4.Zukal Adam1998kraj. muži 101-110 
5.Přikryl Jiří1977kraj. muži 141-150 
6.Voráč Pavel1977kraj. muži 151-160 
7.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 191-200 
8.Skoupý Michal2002kraj. muži 221-230 
9.Zukal Aleš2002kraj. muži 231-240 
10.Přikryl Vojtěch2006kraj. muži 291-300 
11.Pokorný Martin2004reg. muži 56 
12.Štěpánek Ondřej2003reg. muži 69 
SK Baník Ratíškovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masařík Lukáš1988kraj. muži 71.-80. 
2.Kouřil Vít1975kraj. muži 71.-80. 
3.Nikl Pavel1967kraj. muži 121.-130. 
4.Bábíček Josef1971kraj. muži 161.-170. 
5.Charvát Vít ml.1997kraj. muži 191.-200. 
6.Grufík Kamil1989kraj. muži 201.-210. 
7.Hrubý Otto1999kraj. muži 211.-220. 
8.Kuchařič Jiří st.1969kraj. muži 251.-260. 
9.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 291.-300. 
10.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 41.-50.N 
11.Charvát Vít st.1975reg. muži 51.-60. 
12.Kordula Jiří1984reg. muži 51.-60.N 
STK Zbraslavec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepela Radim1974kraj. muži 61.-70. 
2.Pačinek Jakub1986kraj. muži 71.-80. 
3.Krása Petr ml.1995kraj. muži 111.-120. 
4.Křepela Lubomír1973kraj. muži 161.-170. 
5.Suchý Petr1988kraj. muži 141.-150. 
6.Těžký Pavel1970kraj. muži 201.-210. 
7.Třináctý Richard1976kraj. muži 281.-290. 
8.Koudelka Petr1996reg. muži 41.-50. 
9.Svěrák Martin1985reg. muži 51.-60. 
SKST PLUS Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromek Filip2001kraj. muži 51-60 
2.Mikulec Ivo1987kraj. muži 51-60 N 
3.Svoboda Petr2002kraj. muži 61-70 
4.Jakubčík Roman1991kraj. muži 81-90 
5.Melichar Libor1976kraj. muži 91-100 
6.Buriánek Patrik1993kraj. muži 101-110 
7.Ševčíková Klára2000kraj. muži 151-160 
8.Kosík Tomáš1975kraj. muži 181-190 
9.Veselý Jan1993kraj. muži 191-200 
10.Orel Eduard2005kraj. muži 201-210 
11.Grabovský Jaroslav ml.2008kraj. muži 241-250 
12.Mikulecký Marek1985kraj. muži 281-290 
13.Brhel Richard1965reg. muži 11 N 
14.Záděrová Linda2003ČR ženy 11 
15.Klempererová Anna2003ČR ženy 22 
TJ Sokol Rebešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fischer Karel1997kraj. muži 41-50 
2.Lučko Martin1983kraj. muži 51-60 
3.Černý Radek1997kraj. muži 71-80 
4.Tůma Karel1999kraj. muži 171-180 
5.Šenkýř Jiří1960kraj. muži 231-240 
6.Vičík Oldřich1962kraj. muži 241-250 
7.Mišejka Luboš1958kraj. muži 261-270 
8.Sedláček Josef1984kraj. muži 291-300 
9.Sekanina Jiří1995reg. muži 91-100 
10.Kukla Jan1963reg. muži 91-100 
11.Černý Libor1991reg. muži 111-120 
12.Mišejka Lubomír ml.1983kraj. muži 131-140 
TJ Holásky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fábo Ján1980kraj. muži 41-50 
2.Javůrek Martin1986kraj. muži 171-180 
3.Babáková Radka1972kraj. muži 271-280 
4.Klimeš René1966kraj. muži 281-290 
5.Škvařil Petr1997kraj. muži 291-300N 
6.Rozman Michal1990reg. muži 71-80 
7.Babáková Klára1993reg. muži 71-80N 
8.Tvarůžek Petr1980reg. muži 71-80N 
9.Šelc Martin1988reg. muži 121-130 
10.Sýkora Josef1949reg. muži 141-150N 
11.Grulich Zdeněk1964reg. muži 151-160N 
12.Špondr Martin1990reg. muži 171-180 
13.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 191-200 
14.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 251-260Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Pavel ml.1980kraj. muži 91-100 
2.Studýnka František1960kraj. muži 141-150 
3.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 151-160 
4.Studýnka Miloslav1959kraj. muži 231-240N 
5.Kalivoda Petr1981kraj. muži 271-280 
6.Šubík Jiří2001reg. muži 51-60 
7.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 61-70 
8.Huták Ondřej2005reg. muži 141-160 
9.Pilát Ondřej2006reg. muži 181-120 
KST LVA A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cupák Zdeněk1982kraj. muži 41-50 
2.Vedral David1993kraj. muži 51-60 
3.Kurilla Matej1993kraj. muži 71-80Ncizinec 
4.Bruckner Tomáš2002kraj. muži 101-110 
5.Bednařík Marcel1971kraj. muži 111-120 
6.Zítka Patrik1988kraj. muži 181-190 
7.Hladký Rostislav1979kraj. muži 181-190 
8.Šimon Peter1984kraj. muži 221-230cizinec 
9.Pagáč Martin1982kraj. muži 251-260cizinec 
10.Mikuš Josef1975reg. muži 51-60 
11.Bobrzyk David1975reg. muži 51-60 
12.Svoboda Michal1985reg. muži 61-70 
TJ Sokol Brno I A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poledňa Martin1975kraj. muži 41. - 50. 
2.Kolůch Jaroslav1975kraj. muži 61. - 70. 
3.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 71. - 80. 
4.Laicman Petr1966kraj. muži 111. - 120. 
5.Herník Miloslav1956kraj. muži 121. - 130. 
6.Prachař Marek1970kraj. muži 131. - 140. 
7.Rakovický Milan1950kraj. muži 161. - 170. 
8.Musil Ondřej1975kraj. muži 171. - 180. 
9.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 181. - 190. 
10.Telecká Jana1980kraj. muži 201. - 210. 
11.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 201. - 210. 
12.van den Berg Harmen1992kraj. muži 241. - 250.cizinec 
13.Ryšavý Filip1988reg. muži 61. - 70. 
KST DRAGON Vyškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srna Antonín1991kraj. muži 201. - 210. 
2.Lužný Petr1977kraj. muži 211-220N 
3.Trávniček Boris 1998kraj. muži 241. - 250. 
4.Dofek David2003reg. muži 47 
5.Libánek Ondřej2001kraj. muži 261. - 270. 
6.Trávníček Michal1995reg. muži 53 
7.Krais Boris1963reg. muži 68 
8.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 70 
9.Luska Petr2007reg. muži 71 
10.Krejsa Jakub2002reg. muži 77 
11.Chlup Tadeáš1995reg. muži 79 
12.Korda Jiří1962reg. muži 93,5 
13.Vincenec Oliver2007reg. muži 232 
TJ Brno-Bystrc A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Vojtěch1989kraj. muži 31-40 
2.Adámek Aleš1968kraj. muži 71-80 
3.Weiser Daniel1994kraj. muži 111-120 
4.Kamenický Tomáš1987kraj. muži 131-140 
5.Hanák Petr1981kraj. muži 141-150 
6.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 161-170 
7.Havránek Lukáš2002kraj. muži 171-180 
8.Vízner Jiří1998kraj. muži 171-180 
9.Kobolka Luboš1983kraj. muži 291-300 
10.Burda Radim1995reg. muži 71-80 
11.Chlíbek David1988reg. muži 81-90 
12.Strmiska Tomáš1988reg. muži 101-110 
Orel jednota Silůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cvrkal Rudolf1969kraj. muži 21.-3O. 
2.Kolbert David1986kraj. muži 51.-60. 
3.Záděra Luboš1972kraj. muži 71.-80. 
4.Pavlicová Renata1992kraj. muži 121.-130. 
5.Novák Lukáš1988kraj. muži 141.-150. 
6.Paták Zdeněk1981kraj. muži 161.-170. 
7.Pikula Radek1980kraj. muži 181.-190. 
8.Ertl Jakub1985kraj. muži 181.-190. 
9.Vališ Petr1974kraj. muži 221.-230. 
10.Záděra František1953kraj. muži 241.-250. 
Orel jednota Ivančice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císarík Pavel1979kraj. muži 121-130 
2.Peška Ladislav1971kraj. muži 131-140 
3.Klíma Miloš1968kraj. muži 191-200 
4.Šlapanský Jan1982kraj. muži 221-230 
5.Feith Marek1968reg. muži 41-50 
6.Minstr Jan1952reg. muži 61-70 
7.Minster Roman1977reg. muži 141-150 
8.Chytka Tomáš1964reg. muži 141-150 
9.Dedek Daniel2003reg. muži 271-280 
10.Schlosser Jiří2003reg. muži 271-280 
11.Ondráček Tomáš2002reg. muži 311-320 
12.Absolín Karel st.1973reg. muži 311-320 
Krajská soutěž I. třídy A
SK Kuřim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fučík Petr1984kraj. muži 171-180 
2.Šípka Zdeněk1962kraj. muži 191-200 
3.Vermouzek František1964kraj. muži 201-210 
4.Smolík Milan1963kraj. muži 291-300 
5.Smolík Tomáš1985kraj. muži 251-260 
6.Šplíchal Jiří1963reg. muži 81-90 
7.Šťastný Pavel1979reg. muži 91-100 
8.Štěpánek Luděk1978reg. muži 101-110 
9.Doležal Jiří1959reg. muži 131-140 
10.Kagohara Yoshiki2004reg. muži 311-320cizinec 
11.Raus Jan2005reg. muži 331-340 
12.Sehnal Richard2006reg. muži 331-340 
13.Vojanec Lukáš2008reg. muži 331-340N 
14.Sehnal Aleš1965reg. muži 331-340N 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
2.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 161-170 
3.Frühauf Michael1990kraj. muži 181-190 
4.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 231-240 
5.Nechvátal Petr1982kraj. muži 231-240 
6.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 251-260 
7.Hruška Petr1964kraj. muži 261-270 
8.Zimek Jaroslav1963kraj. muži 271-280 
9.Kazdera Pavel1955kraj. muži 291-300 
10.Goldmann Tomáš1977reg. muži 19 
11.Housar Jiří1970reg. muži 20 
12.Tuhý Roman1965reg. muži 21 
13.Pop Miroslav1976reg. muži 22 
14.Kovář Josef st.1963reg. muži 23 
TJ Sokol Hlubočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pořízek Josef1952kraj. muži 131-140 
2.Müller Zdeněk1960kraj. muži 231-240 
3.Šmetka Miroslav1986kraj. muži 261-270 
4.Drápal Petr1966reg. muži 32 
5.Machala Vítězslav1962reg. muži 54 
6.Novák Ivo1958reg. muži 66 
7.Procházka Miroslav1957reg. muži 83 
8.Sádlík Luděk1963reg. muži 116 
9.Reček Martin1973reg. muži 123 
10.Jančík Josef1959reg. muži 127 
11.Luska Dalibor1974reg. muži 282 
12.Janík Michal ml.2002kraj. muži 71.-100.Střídavý start z TJ Sokol Ondratice z.s.
13.Luska Petr2007reg. muži 71Střídavý start z Klub stolního tenisu Vyškov
Kunštát A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvíčala David1995kraj. muži 81-90 
2.Kvíčala Josef1971kraj. muži 131-140 
3.Dudík Luboš1978reg. muži 1 
4.Sojka Petr st.1968reg. muži 61-75 
5.Štaud Miloš1965reg. muži 76-100 
6.Nejedlý Jiří1980reg. muži 76-100 
7.Macháček Filip2004reg. muži 101-150 
8.Nejedlý Pavel1983reg. muži 101-150 
9.Polák Martin1984reg. muži 101-150 
10.Boček Josef1967reg. muži 101-150 
11.Bádal Radek1969reg. muži 101-150 N 
12.Záboj Miloš1974reg. muži 151-250 
13.Tenora Jiří1994reg. muži 151-250 
14.Sojka Petr ml.1994reg. muži 151-250 N 
15.Štěpánek Ondřej2003reg. muži 69Střídavý start z KST Blansko, z.s.
16.Pokorný Martin2004reg. muži 56Střídavý start z KST Blansko, z.s.
TJ Mokrá-Horákov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Zdeněk1964kraj. muži 151-160 
2.Paták Radek1968kraj. muži 151-160 
3.Vojtěch Martin1973kraj. muži 221-230 
4.Škorpík Jan1986kraj. muži 231-240 
5.Rotrekl Michal1995kraj. muži 271-280 
6.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 81-90 
7.Levardi Robert1973reg. muži 81-90 
8.Otych Roman st.1970reg. muži 111-120 
9.Eliáš Stanislav1944reg. muži 121-130 
10.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 131-140 
11.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 151-160 
12.Paták Bohuslav1943reg. muži 161-170 
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíla Jindřich1980kraj. muži 111-120 
2.Maštera Martin1984kraj. muži 131-140N 
3.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 141-150 
4.Dohnal František2006kraj. muži 151-160 
5.Lustig Adam2003kraj. muži 171-180 
6.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 211-220 
7.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 241-250 
8.Netolička Lubomír1971kraj. muži 251-260 
9.Striegler Tomáš1982reg. muži 41-50 
10.Široký Pavel1980reg. muži 101-110 
11.Telitsyn Vladimir1996reg. muži 131-140Ncizinec 
12.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 121-130 
KST Blansko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přikryl Jiří1977kraj. muži 141-150 
2.Voráč Pavel1977kraj. muži 151-160 
3.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 191-200 
4.Skoupý Michal2002kraj. muži 221-230 
5.Zukal Aleš2002kraj. muži 231-240 
6.Přikryl Vojtěch2006kraj. muži 291-300 
7.Skoupý Petr2002reg. muži 97 
8.Zukal Filip2009reg. muži 249 
TJ Šošůvka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděk Luboš1984kraj. muži 51-60 
2.Kutil Libor1998kraj. muži 81-90 
3.Kapusta Ján1990kraj. muži 131-140cizinec 
4.Cetkovský Martin1969kraj. muži 271-280 
5.Obalil Jiří1984kraj. muži 211-220 
6.Kutil Šimon1991reg. muži 31-40 
7.Dvořák Leoš1962reg. muži 51-60 
8.Krátký Marek1990reg. muži 61-75 
9.Zouhar Aleš1969reg. muži 76-100 
10.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101-150 
11.Mikulášek Josef1975reg. muži 101-150 
12.Zouhar Michal1995reg. muži 151-250 
Orel jednota Silůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Lukáš1988kraj. muži 141.-150. 
2.Paták Zdeněk1981kraj. muži 161.-170. 
3.Pikula Radek1980kraj. muži 181.-190. 
4.Ertl Jakub1985kraj. muži 181.-190. 
5.Vališ Petr1974kraj. muži 221.-230. 
6.Záděra František1953kraj. muži 241.-250. 
7.Kolbert Radek1985nez. muži  
8.Křupala Vladislav1963nez. muži  
9.Železný Ladislav1987nez. muži  
TJ Sokol Brno I B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herník Miloslav1956kraj. muži 121. - 130. 
2.Prachař Marek1970kraj. muži 131. - 140. 
3.Rakovický Milan1950kraj. muži 161. - 170. 
4.Musil Ondřej1975kraj. muži 171. - 180. 
5.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 181. - 190. 
6.Telecká Jana1980kraj. muži 201. - 210. 
7.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 201. - 210. 
8.van den Berg Harmen1992kraj. muži 241. - 250.cizinec 
9.Ryšavý Filip1988reg. muži 61. - 70. 
10.Toufar Zdeněk1966reg. muži 61. - 70. 
11.Novak Adam2001reg. muži 81. - 90. 
12.Čech Jiří2001reg. muži 81. - 90.N 
TJ Brno-Bystrc B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Petr1981kraj. muži 141-150 
2.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 161-170 
3.Havránek Lukáš2002kraj. muži 171-180 
4.Kobolka Luboš1983kraj. muži 291-300 
5.Burda Radim1995reg. muži 71-80 
6.Chlíbek David1988reg. muži 81-90 
7.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 81-90 
8.Kucin Michal1991reg. muži 101-110 
9.Hrabec Lukáš1991kraj. muži 101-110 
10.Sedláček Marek1989reg. muži 101-110N 
11.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 131-140 
12.Vízner Jiří1998kraj. muži 171-180 
TTC Moravská Slavia Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tureček Petr1983kraj. muži 91-100 
2.Střítežský Roman1969kraj. muži 141-150 
3.Mergenthalová Petra1992kraj. muži 141-150 
4.Novotný Petr1985kraj. muži 281-290 
5.Zemanová Simona1992reg. muži 31-40Ncizinec 
6.Chmelík Daniel1970reg. muži 71-80 
7.Barč Andrej1997reg. muži 71-80cizinec 
8.Sedláček Libor1964reg. muži 101-110 
9.Tesař Jiří1944reg. muži 111-120 
10.Skála Marek2004reg. muži 121-130N 
11.Šiške Miloslav1950reg. muži 141-150 
12.Krejčí David2007reg. muži 231-240 
Krajská soutěž I. třídy B
SK Slatina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fila Martin1991kraj. muži 111-120 
2.Oleksík Václav1972kraj. muži 161-170 
3.Táborský Jindřich1956kraj. muži 221-230 
4.Tupec Pavel1978kraj. muži 221-230 
5.Tůma Pavel1969reg. muži 51-60 
6.Smílek Zdeněk1988reg. muži 81-90 
7.Zaplatil Radek1977reg. muži 81-90 
8.Kozel Petr1981reg. muži 91-100 
9.Halický David2000reg. muži 101-110N 
10.Adam Vlastimil1980reg. muži 121-130 
11.Konečný Rostislav1968reg. muži 121-130 
12.Holčik Petr1963reg. muži 121-130N 
13.Habrnal Lukáš1991reg. muži 121-130N 
14.Herman Patrik1963reg. muži 131-140 
15.Ondruš Milan1952reg. muži 141-150 
16.Křeček Michal1978reg. muži 141-150N 
TJ Sokol Brno-Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl David1980kraj. muži 171-180 
2.Krejčí Dalibor1989kraj. muži 181-190 
3.Ječmínek Radek1964kraj. muži 271-280 
4.Robek Petr1968reg. muži 81-90 
5.Hynšt Martin1970reg. muži 81-90 
6.Macek Ondřej1981reg. muži 91-100 
7.Marcell Jan1962reg. muži 101-110 
8.Bartoň Petr1963reg. muži 131-140 
9.Vytřísal Karel1958reg. muži 131-140 
10.Krajčovič Jozef1972reg. muži 141-150 
SK Baník Ratíškovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Vít ml.1997kraj. muži 191.-200. 
2.Grufík Kamil1989kraj. muži 201.-210. 
3.Hrubý Otto1999kraj. muži 211.-220. 
4.Kuchařič Jiří st.1969kraj. muži 251.-260. 
5.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 291.-300. 
6.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 41.-50.N 
7.Charvát Vít st.1975reg. muži 51.-60. 
8.Šrédl Pavel1989reg. muži 51.-60.N 
9.Kordula Jiří1984reg. muži 51.-60.N 
10.Hrbáček Milan1970reg. muži 61.-70. 
11.Hradil Kryštof2000reg. muži 71.-80. 
12.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 91.-100. 
SKST PLUS Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichar Libor1976kraj. muži 91-100 
2.Morávek Jindřich2007kraj. muži 101-110Hostování z TJ Jiskra Strážnice z.s.
3.Buriánek Patrik1993kraj. muži 101-110 
4.Veselý Jan1993kraj. muži 191-200 
5.Kosík Tomáš1975kraj. muži 181-190 
6.Orel Eduard2005kraj. muži 201-210 
7.Grabovský Jaroslav ml.2008kraj. muži 241-250 
8.Mikulecký Marek1985kraj. muži 281-290 
9.Brhel Richard1965reg. muži 11 N 
10.Gallus Petr st.1971reg. muži 41-50 N 
11.Kokeš Lukáš1995reg. muži 51-60 N 
12.Pařízek Richard2008reg. muži 61-70 
13.Jakubíček Matěj2004reg. muži 81-90 
14.Král Ondřej2009reg. muži 151-160 N 
15.Brhel Tomáš1988nez.  
16.Lorenc David2002nez.  
17.Zůbek Tomáš1985nez.  
18.Blechová Barbora1998ČR ženy 44 
19.Žižkovská Rebeka2003ČR ženy 45 
20.Příkaský Libor2005reg. muži 81-90Střídavý start z SKST Rohatec
KST Oltec Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelikán Jan1955kraj. muži 91-100 
2.Šmídek Roman1975kraj. muži 201-210 
3.Galanda František1947kraj. muži 261-270 
4.Dědek Zdeněk1971reg. muži 71-80 
5.Tatar Ivo1965reg. muži 71-80 
6.Prachař Tomáš1975reg. muži 81-90 
7.Basovník Dalibor1985reg. muži 81-90 
8.Matějka Josef1948reg. muži 101-110 
9.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 101-110N 
10.Nováček Jiří1984reg. muži 111-120 
11.Kubín Jiří1952reg. muži 111-120 
12.Švehla David1969reg. muži 111-120 
13.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
14.Slivečka Michal1988reg. muži 121-130 
15.Peňáz Stanislav1956reg. muži 121-130N 
16.Voznica František1952reg. muži 131-140 
17.Metelka Jan2001reg. muži 91-100Střídavý start z SKST Nový Lískovec, z.s.
18.Števčík Samuel2001reg. muži 91-100NcizinecStřídavý start z SKST Nový Lískovec, z.s.
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wirth Imrich1977kraj. muži 101 - 110 
2.Baláž Branislav1975kraj. muži 111 - 120cizinec 
3.Pyskatá Denisa1998kraj. muži 131 - 140 
4.Podrazil David2001kraj. muži 151 - 160 
5.Koníček Marek1978kraj. muži 281 - 290 
6.Polášek Zdenek1959reg. muži 49 
7.Hrubý Petr1993reg. muži 61 - 70 N 
8.Sláma Miroslav1958reg. muži 71 - 80 
9.Polášek Michal1984reg. muži 81 - 90 
10.Kotásek Jan1977reg. muži 81 - 90 N 
11.Němeček Radek2003reg. muži 91 - 100Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
12.Tomek Jan1958reg. muži 91 - 100 
13.Maněk Marek2003reg. muži 101 - 120Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
14.Beneš Lukáš2007reg. muži 201 - 250Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
TJ Jevišovka-Drnholec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Himal Tomáš1999kraj. muži 101-110 
2.Zajíc René1973kraj. muži 171-180 
3.Konečný Jaroslav1974kraj. muži 211-220 
4.Pešek Oldřich1980reg. muži 41 
5.Hanák Zdeněk1963reg. muži 61-70 
6.Filip Bohumír1961reg. muži 91-100 
7.Lorenc Miroslav1967reg. muži 101-120 
8.Damborský Bohumil1966kraj. muži 131-140 
TJ Sokol Klobouky u Brna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalivoda Petr1981kraj. muži 271-280 
2.Šubík Jiří2001reg. muži 51-60 
3.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 61-70 
4.Ryšavý Luděk1965reg. muži 131-140 
5.Huták Ondřej2005reg. muži 141-160 
6.Pilát Ondřej2006reg. muži 181-120 
7.Lesovský Tadeáš2003reg. muži 201-250 
8.Hutáková Pavla2009reg. muži 201-250 
9.Bedřichová Ema2006reg. muži 251-300 
10.Slavík Ondřej2001reg. muži 61-70Střídavý start z Orel jednota Šitbořice
KST LVA B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednařík Marcel1971kraj. muži 111-120 
2.Zítka Patrik1988kraj. muži 181-190 
3.Hladký Rostislav1979kraj. muži 181-190 
4.Šimon Peter1984kraj. muži 221-230cizinec 
5.Pagáč Martin1982kraj. muži 251-260cizinec 
6.Mikuš Josef1975reg. muži 51-60 
7.Bobrzyk David1975reg. muži 51-60 
8.Svoboda Michal1985reg. muži 61-70 
9.Baťka Stanislav1983reg. muži 81-90 
10.Lunzar Ladislav1967reg. muži 101-120 
11.Zechmeister Jan1984reg. muži 101-120 
12.Kováč Josef1966reg. muži 121-140 
13.Chromík Martin2006reg. muži 201-250Střídavý start z STP Mikulov z.s.
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťavík Ondřej1982kraj. muži 121-130 
2.Mosnák Milan1988kraj. muži 141-150 
3.Jangl Marek1981kraj. muži 181-190 
4.Kubík Josef1999kraj. muži 191-200 
5.Šaur Ivo1964kraj. muži 221.-230. 
6.Hřebačka Tomáš1966reg. muži 25N 
7.Charvát Vavřinec1963reg. muži 51-60 
8.Zvychainyi Mykyta1998reg. muži 61-70N .cizinec 
9.Soukal Jiří st.1966reg. muži 61-70 
10.Hoch Vítek2000reg. muži 71-80 
11.Oslzlý Michal1992reg. muži 81-90 
12.Otáhal Jan1991reg. muži 71-80 
13.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 91-100 
TTC Moravská Slavia Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Jakub1991kraj. muži 101-110 
2.Novák Martin1965kraj. muži 141-150 
3.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 251-260 
4.Janošek Adam2004kraj. muži 271-280 
5.Pecka Karel2004reg. muži 51-60 
6.Herman Jaroslav2001reg. muži 81-90 
7.Kysela Štěpán2003reg. muži 141-150 
8.Bušek Vladimír1957reg. muži 141-150 
9.Hrdlička Miroslav2009kraj. mži 12 
10.Drápal Metoděj2006reg. muži 71-80NStřídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
11.Buk Lukáš2006reg. muži 131-140Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TJ Jiskra Strážnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Zdeněk1973kraj. muži 71-80 
2.Jamný Petr1976kraj. muži 131-140 
3.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 141-150 
4.Tomeček Tomáš1988kraj. muži 181-190 
5.Kamenský Petr1981kraj. muži 221-230 
6.Frolek Radek1995kraj. muži 241-250 
7.Lanová Renata1969kraj. muži 251-260 
8.Martinek Tomáš1982kraj. muži 261-270 
9.Kubina Jaromír1966reg. muži 17.N 
10.Marek Jan st.1973reg. muži 18 
11.Černý Zdeněk1968reg. muži 51-60 
12.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 51-60 
Krajská soutěž II. třídy A
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 251-260 
2.Goldmann Tomáš1977reg. muži 19 
3.Housar Jiří1970reg. muži 20 
4.Tuhý Roman1965reg. muži 21 
5.Pop Miroslav1976reg. muži 22 
6.Šušlák Ondřej1956reg. muži 24 
7.Mečl Zdeněk1960reg. muži 25 
8.Durda Vojtěch2003reg. muži 26 
9.Adam Tomáš1988nez. muži  
10.Valík Tomáš1987nez.  
11.Pop Daniel2006reg. muži 251-260NStřídavý start z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lustig Adam2003kraj. muži 171-180 
2.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 211-220 
3.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 241-250 
4.Netolička Lubomír1971kraj. muži 251-260 
5.Striegler Tomáš1982reg. muži 41-50 
6.Brzkovský Pavel1962reg. muži 51-60 
7.Kuchařík Pavel1964reg. muži 91-100 
8.Široký Pavel1980reg. muži 101-110 
9.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 101-110 
10.Halačka Milan1972reg. muži 111-120 
11.Stix Jiří1981reg. muži 121-130 
12.Staněk Milan1958reg. muži 121-130 
13.Makovický Michal1971reg. muži 131-140 
14.Uhliar Libor1966reg. muži 131-140 
15.Telitsyn Vladimir1996reg. muži 131-140Ncizinec 
16.Fučík Martin1990nez.  
TJ Sokol Rousínovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odstrčil Martin1987reg. muži 32,5 
2.Flössler Miloslav1954reg. muži 41. 
3.Polouček Josef st.1972reg. muži 49 
4.Braun Karel1984reg. muži 56. 
5.Malý Roman1980reg. muži 82. 
6.Polouček Josef ml.1993reg. muži 89. 
7.Skokan Milan1963reg. muži 91. 
8.Idrný František1979reg. muži 138. 
9.Juhás Pavel1985reg. muži 144. 
10.Budíková Alena1990reg. muži 145. 
11.Flössler Jaromír1959reg. muži 180. 
TTC Komořany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Zdeněk ml.1980kraj. muži 81.-90. 
2.Holec Ondřej1983kraj. muži 261.-270. 
3.Frimmer Ján1958reg. muži 34. 
4.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 42. 
5.Masařík Michal1987reg. muži 75. 
6.Götz Bořivoj1947reg. muži 90. 
7.Hrabal Marek1995reg. muži 95. 
8.Hasala Petr1984reg. muži 115. 
9.Kalouda Miroslav1955reg. muži 143. 
10.Fiala Jan1969reg. muži 252. 
11.Knapec Lukáš1983reg. muži 315,5 
TJ Velešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráz David1980kraj. muži 211-220 
2.Rulíšek Karel1962kraj. muži 211-220 
3.Jelínek Marek1977kraj. muži 211-220 
4.Otoupalík Ondřej1989reg. muži 48 
5.Fianta René1975reg. muži 67 
6.Dřímal Josef1981reg. muži 97 
7.Dvořák Jan1967reg. muži 102 
8.Drápal Metoděj2006reg. muži 103Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
9.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 124 
10.Spáčil Petr1969nez. muži  
11.Spáčil Tomáš1959reg. muži 44 
TJ Sokol Otnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebeček Marek1972kraj. muži 191-200 
2.Bubla Jaroslav st.1964kraj. muži 231-240 
3.Vojáček Jaromír1979kraj. muži 241-250 
4.Salajka Jaroslav ml.1984reg. muži 35 
5.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 55 
6.Heřmanský Martin1982reg. muži 86 
7.Cupák Radim1999reg. muži 120 
8.Heřmanský Josef1985reg. muži 136 
9.Šebeček Jan1999reg. muži 220 
10.Oplt Bolek2004reg. muži 244 
11.Fojtík Ondřej2006reg. muži 251 
12.Cikánek Martin2003reg. muži 262 
13.Jelínek Petr1977reg. muži 293 
14.Jelínek Dominik1981reg. muži 296 
TJ Sokol Rebešovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenkýř Jiří1960kraj. muži 231-240 
2.Vičík Oldřich1962kraj. muži 241-250 
3.Mišejka Luboš1958kraj. muži 261-270 
4.Sedláček Josef1984kraj. muži 291-300 
5.Sekanina Jiří1995reg. muži 91-100 
6.Kukla Jan1963reg. muži 91-100 
7.Němec Stanislav1956reg. muži 101-110 
8.Černý Libor1991reg. muži 111-120 
9.Vašulka Pavel1984reg. muži 141-150 
10.Šenkýř Jan1958reg. muži 191-200 
11.Klíma Jiří1970reg. muži 211-220 
T.J. Sokol Svatobořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Firtl Radim1969reg. muži 51.-60.N 
2.Kovář Dušan1963reg. muži 51.-60.N 
3.Synková Dagmar1986reg. muži 61.-70.N 
4.Toman Zbyněk1983reg. muži 61.-70.N 
5.Hála Josef1960reg. muži 71.-80. 
6.Hála Zbyněk1973reg. muži 91.-100. 
7.Chimiák Petr1977reg. muži 101.-110. 
8.Palán František1965reg. muži 121.-130. 
9.Podveský Pavel1977reg. muži 121.-130.N 
TJ Sokol Brno I C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 181. - 190. 
2.Telecká Jana1980kraj. muži 201. - 210. 
3.van den Berg Harmen1992kraj. muži 241. - 250.cizinec 
4.Ryšavý Filip1988reg. muži 61. - 70. 
5.Toufar Zdeněk1966reg. muži 61. - 70. 
6.Novak Adam2001reg. muži 81. - 90. 
7.Čech Jiří2001reg. muži 81. - 90.N 
8.Pavlíček Jan1974reg. muži 81. - 90.N 
9.Bartoň Petr1992reg. muži 111. - 120. 
10.Kvarda Lubomír1961reg. muži 111. - 120.N 
11.Krejčí Petr1976reg. muži 111. - 120.N 
12.Tomko Michal1995reg. muži 121. - 130.Ncizinec 
13.Pluháček Adam2004reg. muži 121. - 130. 
14.Janda Roman1967reg. muži 171. - 180.N 
15.Daněk Miroslav2007kraj. sži 16. 
16.Vozdek František2009kraj. mži 6. 
17.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 201. - 210. 
TJ Vážany nad Litavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýb Tomáš1973reg. muži 7 
2.Šamšula Roman1975reg. muži 30 
3.Hégr Miroslav1982reg. muži 62 
4.Paseka Vladimír1976reg. muži 76 
5.Majárek Patrik1975reg. muži 185,5 
6.Dvořáček František1949reg. muži 189 
7.Majárek David1977reg. muži 191,5 
8.Drkal Roman1978reg. muži 226 
9.Ondrášek Marek2004reg. dci 284 
Krajská soutěž II. třídy B
SK Kuřim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Tomáš1985kraj. muži 251-260 
2.Šplíchal Jiří1963reg. muži 81-90 
3.Šťastný Pavel1979reg. muži 91-100 
4.Štěpánek Luděk1978reg. muži 101-110 
5.Doležal Jiří1959reg. muži 131-140 
6.Kagohara Yoshiki2004reg. muži 311-320cizinec 
7.Raus Jan2005reg. muži 331-340 
8.Sehnal Richard2006reg. muži 331-340 
9.Vojanec Lukáš2008reg. muži 331-340N 
10.Sehnal Aleš1965reg. muži 331-340N 
11.Šikula Michal1990nez. muži  
12.Jízdný Martin1986nez. muži  
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechvátal Petr1982kraj. muži 231-240 
2.Hruška Petr1964kraj. muži 261-270 
3.Zimek Jaroslav1963kraj. muži 271-280 
4.Kazdera Pavel1955kraj. muži 291-300 
5.Ondra Milan1970kraj. muži 281-290 
6.Kovář Josef st.1963reg. muži 23 
Triangl Rájec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Michal1992kraj. muži 12 
2.Lužný Jiří1956kraj. muži 201-210 
3.Sehnal Stanislav1969kraj. muži 251-260 
4.Zouhar Michal1983reg. muži 41-50 
5.Šustáček Ondřej1978reg. muži 41-50 
6.Malach Martin1986reg. muži 61-75 
7.Svoboda Jan1993reg. muži 61-75 
8.Vodák Jiří1978reg. muži 76-100 
9.Koumar Jiří1966reg. muži 76-100 
10.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
11.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
12.Bartoš Rostislav1971reg. muži 251-500 
TJ Mokrá-Horákov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl Michal1995kraj. muži 271-280 
2.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 81-90 
3.Levardi Robert1973reg. muži 81-90 
4.Otych Roman st.1970reg. muži 111-120 
5.Eliáš Stanislav1944reg. muži 121-130 
6.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 131-140 
7.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 151-160 
8.Paták Bohuslav1943reg. muži 161-170 
9.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 231-240 
10.Gruška Milan1991reg. muži 241-250 
11.Gruška Pavel1995reg. muži 261-270 
TTC Koral Tišnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitula Josef1974kraj. muži 71.-80. 
2.Hruška Pavel1984kraj. muži 291.-300. 
3.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 71.-80. 
4.Klusák Jaromír1974reg. muži 101.-111. 
5.Krištof Lukáš2005reg. muži 121.-130. 
6.Dospíšil Jiří1945reg. muži 121.-130. 
7.Kurdiovský Matěj2006reg. muži 211.-220. 
8.Bahenský Zdeněk2006reg. muži 211.-220. 
9.Bahenský Tomáš2006reg. muži 231.-240. 
10.Nováček Libor1965nez. muži  
STK Zbraslavec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchý Petr1988kraj. muži 141.-150. 
2.Těžký Pavel1970kraj. muži 201.-210. 
3.Třináctý Richard1976kraj. muži 281.-290. 
4.Koudelka Petr1996reg. muži 41.-50. 
5.Illek Roman1963reg. muži 41.-50. 
6.Svěrák Martin1985reg. muži 51.-60. 
7.Krása Petr st.1970reg. muži 61.-75. 
8.Stloukal Jiří1980reg. muži 61.-75. 
9.Sekanina Jan1963reg. muži 76.-100. 
10.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76.-100. 
11.Švancara Vladimír1965reg. muži 76.-100. 
TJ Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kellner Aleš2000kraj. muži 261-270 
2.Pernička Pavel1988kraj. muži 271-280 
3.Žáček Michal1999kraj. muži 281-290 
4.Janáč Daniel1997reg. muži 41-50 
5.Masařík Radim1969reg. muži 41-50 
6.Zouhar Ondřej1984reg. muži 76-100 
7.Žáček Miroslav1972reg. muži 101-150 
8.Gyurgyik Pavel1962reg. muži 101-150 
9.Bezděk Michal1993reg. muži 101-150 
10.Farkaš Michael1993reg. muži 151-250 
11.Žáček Roman2002reg. muži 151-250 
12.Skoupý Michal2002kraj. muži 221-230Střídavý start z KST Blansko, z.s.
13.Zukal Aleš2002kraj. muži 231-240Střídavý start z KST Blansko, z.s.
14.Přikryl Vojtěch2006kraj. muži 291-300Střídavý start z KST Blansko, z.s.
15.Zukal Filip2009reg. muži 249Střídavý start z KST Blansko, z.s.
KST Prace A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofírek Dominik1995reg. muži 26-30 
2.Mrkvica Lukáš1981reg. muži 31-40 
3.Hofírek Filip1996reg. muži 71-80 
4.Kuklínek Miloš1986reg. muži 91-100 
5.Lattenberg Richard1962reg. muži 101-110 
6.Kupčíková Michaela1975reg. muži 161-170 
7.Cimbálník Radek1971reg. muži 181-190 
8.Boleslav Josef1956reg. muži 241-250 
9.Zukal Vojtěch1985reg. muži 261-270 
10.Urbanec Martin1982reg. muži 271-280 
TJ Lažánky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brandštettr Tomáš1989kraj. muži 251-260 
2.Galla Martin1992kraj. muži 271-280 
3.Kadlec Milan1977kraj. muži 281-290 
4.Sova Jan1999kraj. muži 291-300 
5.Steinhauser Petr1974reg. muži 91-100 
6.Steinhauser Filip2001reg. muži 101-110 
7.Urbánek Pavel1974reg. muži 121-130 
8.Steinhauser Jan2006reg. muži 161-170 
9.Perka Jiří1965reg. muži 141-150 
10.Nečas Robert1969reg. muži 161-170 
11.Chylková Urbánková Jitka1982reg. muži 171-180 
KST DRAGON Vyškov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Libánek Ondřej2001kraj. muži 261. - 270. 
2.Trávníček Michal1995reg. muži 53 
3.Krais Boris1963reg. muži 68 
4.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 70 
5.Luska Petr2007reg. muži 71 
6.Krejsa Jakub2002reg. muži 77 
7.Chlup Tadeáš1995reg. muži 79 
8.Čakovský Jan1990reg. muži 81 
9.Vlach Zdeněk1967reg. muži 100,5 
10.Poslušný Ondřej2007reg. muži 130,5 
11.Tichý Zdeněk1973reg. muži 133 
12.Vincenec Oliver2007reg. muži 232 
Velké Opatovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lánský Jakub1988kraj. muži 51-60 
2.Türk Petr ml.1999reg. muži 33 
3.Peterka David1996reg. muži 34 
4.Veselý Ivo1966reg. muži 61-75 
5.Vykydal Lubomír1995reg. muži 41-50 
6.Türk Petr st.1975reg. muži 61-75 
7.Vrbický Patrik1994reg. muži 76-100 
8.Vacula Aleš1995reg. muži 76-100 
9.Zemánek Jaroslav1997reg. muži 101-150 
10.Šafář Patrik1995reg. muži 101-150 
11.Maleček Josef1955reg. muži 151-250 
12.Horák Vít1982reg. muži 151-250 
13.Lysoněk Filip2005reg. muži 251-500 
14.Ševčík Ondřej2007reg. muži 251-500 
Krajská soutěž II. třídy C
SKST Rohatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 161-170 
2.Chvátal Tomáš1996kraj. muži 211-220 
3.Drábek Milan1985kraj. muži 211-220 
4.Malošek Radek1979reg. muži 41-50N 
5.Kolář David1984reg. muži 51-60 
6.Valuch Michal1992reg. muži 71-80 
7.Zelinka Pavel1973reg. muži 71-80 
8.Chvátal Antonín1968reg. muži 71-80N 
9.Příkaský Libor2005reg. muži 81-90 
10.Rybecký Marek1974reg. muži 81-90N 
11.Rybecký Jakub1998reg. muži 91-100 
TJ Agrotec Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 16 
2.Hoferik Petr1978kraj. muži 19 
3.Klabusay Martin1983kraj. muži 211-220 
4.Hušek Jan1982kraj. muži 281-290 
5.Hušek Jindřich1981reg. muži 47 
6.Blažek Jiří1974reg. muži 48 N 
7.Šlancar Jiří1961reg. muži 50 
8.Kuchař Pavel1971reg. muži 51-60 
9.Hanák František1971reg. muži 101-120 
10.Topinka Ondřej2009reg. dci 41-50 
11.Sedláček Jakub2009reg. dci 41-50 
12.Ovesný Marek2009reg. dci 41-50 
13.Wech Tomáš2009reg. dci 71-80 
14.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 97 
15.Šafařík Jan1978nez.  
16.Horák Ondřej1990nez.  
SKST PLUS Hodonín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosík Tomáš1975kraj. muži 181-190 
2.Mikulecký Marek1985kraj. muži 281-290 
3.Brhel Richard1965reg. muži 11 N 
4.Šprtová Karolína1999reg. muži 51-60 N 
5.Gallus Petr st.1971reg. muži 41-50 N 
6.Kokeš Lukáš1995reg. muži 51-60 N 
7.Pařízek Richard2008reg. muži 61-70 
8.Hájek Pavel1965reg. muži 61-70 N 
9.Hlobil Albert1998reg. muži 71-80 
10.Šebesta Štefan1951reg. muži 71-80 Ncizinec 
11.Jakubíček Matěj2004reg. muži 81-90 
12.Zaťko Karel1984reg. muži 81-90 
13.Zůbek Tomáš1985reg. muži 81-90 N 
14.Král Ondřej2009reg. muži 151-160 N 
15.Morávek Ondřej2011reg. muži 151-160Střídavý start z TJ Jiskra Strážnice z.s.
TJ Sokol Lanžhot C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koníček Marek1978kraj. muži 281 - 290 
2.Polášek Zdenek1959reg. muži 49 
3.Hrubý Petr1993reg. muži 61 - 70 N 
4.Sláma Miroslav1958reg. muži 71 - 80 
5.Polášek Michal1984reg. muži 81 - 90 
6.Kotásek Jan1977reg. muži 81 - 90 N 
7.Němeček Radek2003reg. muži 91 - 100Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
8.Tomek Jan1958reg. muži 91 - 100 
9.Maněk Marek2003reg. muži 101 - 120Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
10.Beneš Lukáš2007reg. muži 201 - 250Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Anth Zdeněk1983kraj. muži 151.-160. 
2.Hanák Jiří1968kraj. muži 201. - 210. 
3.Suský Stanislav1967reg. muži 45. 
4.Kulhánek Jaroslav1985reg. muži 51-60N 
5.Vala Vítězslav1976reg. muži 61.-70. 
6.Valoušek František1988reg. muži 61.-70. 
7.Berka Petr1970reg. muži 101.-120. 
8.Fridrich Bronislav1966reg. muži 101.-120. 
9.Průdek Daniel1972reg. muži 141.-160. 
10.Průdek Filip1999reg. muži 141.-160. 
Slovan Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Martin1959kraj. muži 121-130 
2.Mikeska Michal1988kraj. muži 151-160 
3.Čechovský Václav1960kraj. muži 211-220 
4.Hřebačka Michal1988kraj. muži 231-240 
5.Bohunský Rostislav1965reg. muži 31-40N 
6.Král Jiří1969reg. muži 41-50 
7.Salajka Milan1966reg. muži 41-50 
8.Drábek Ivo1958reg. muži 51-60N 
9.Vacenovský Pavel1970reg. muži 51-60N 
10.Varmuža Mikuláš2006reg. muži 141-150 
TJ Vlast Ježov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Martin1999kraj. muži 241-250 
2.Ingr David1984kraj. muži 251-260 
3.Juras Pavel2001reg. muži 41 - 50 
4.Kůřil Radim1995reg. muži 51-60 
5.Kůřil Pavel st.1971reg. muži 61 - 70 
6.Kalod Radek ml.1992reg. muži 71-80 
7.Kůřil Pavel ml.1992reg. muži 81 - 90 
8.Pantlík Ladislav1955reg. muži 81 - 90 
9.Hojač Pavel1980reg. muži 101 -110 N 
10.Chvátal Antonín st.1946reg. muži 101 - 110 N 
11.Marada Tomáš1952reg. muži 111 - 120 
12.Kostelanský Stanislav1955reg. muži 121 - 130 
SKST Dubňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juřík Adam1994kraj. muži 161-170 
2.Ilčík Ondřej1988reg. muži 17 
3.Hašlík Jakub1996reg. muži 22 
4.Jelínek Zdeněk ml.1978reg. muži 25 
5.Chludil Radek1979reg. muži 51.-60. N 
6.Horák Pavel1983reg. muži 71-80 N 
7.Stašek Lubomír1946reg. muži 71-80 N 
8.Budiš Tomáš1985reg. muži 81-90 
9.Mlynár Radoslav1968reg. muži 91-100 
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šaur Ivo1964kraj. muži 221.-230. 
2.Hřebačka Tomáš1966reg. muži 25N 
3.Charvát Vavřinec1963reg. muži 51-60 
4.Zvychainyi Mykyta1998reg. muži 61-70N .cizinec 
5.Soukal Jiří st.1966reg. muži 61-70 
6.Hoch Vítek2000reg. muži 71-80 
7.Otáhal Jan1991reg. muži 71-80 
8.Oslzlý Michal1992reg. muži 81-90 
9.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 91-100 
10.Mrázek Petr2004reg. muži 201-250 
11.Mocek Milan1987nez.  
TJ Jiskra Strážnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamenský Petr1981kraj. muži 221-230 
2.Frolek Radek1995kraj. muži 241-250 
3.Lanová Renata1969kraj. muži 251-260 
4.Marek Jan st.1973reg. muži 18 
5.Martinek Tomáš1982kraj. muži 261-270 
6.Černý Zdeněk1968reg. muži 51-60 
7.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 51-60 
8.Teturová Barbora1971reg. muži 61-70.N 
9.Pukl Ondřej2004reg. muži 71-80.N 
10.Látal Roman2002reg. muži 81-90 
11.Bureš Martin2004reg. muži 81-90.N 
12.Vaverka Lubomír1988nez. muži  
13.Kubina Jaromír1966reg. muži 17.N 
STP Mikulov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bařina Leoš1974kraj. muži 221-230 
2.Brozák Radomír1970reg. muži 33 
3.Gajan Pavel ml.1992reg. muži 46 
4.Vráblík Jan1975reg. muži 101-120 
5.Gajan Pavel st.1965reg. muži 141-160 
6.Novotný Kamil1979reg. muži 141-160 
7.Chromík Martin2006reg. muži 201-250 
8.Kalous Jakub2007reg. muži 201-250 
9.Dyrčíková Lucie1988kraj. muži 91-100 
Divize ženy
MSK Břeclav C Blackstone
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krňová Anna2009kraj. ženy 51.-55.NHostování z TJ Sokol Čechovice, z.s.
2.Klepáčová Daniela2007kraj. ženy 61.-65- 
3.Jungová Nicol2008kraj. mži 52. 
4.Daňková Sofie Karolína2009kraj. mži 64. 
5.Luhanová Barbora2008kraj. mži 68. 
6.Struhárová Jana2011kraj. nži 16. 
7.Zídková Madlen2011nez.  
8.Janoušková Nikola2005nez.  
STP Mikulov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížková Dagmar1975kraj. ženy 41-45 
2.Damborská Iveta1963kraj. ženy 46-50 
3.Kalousová Sandra2004kraj. ženy 56-60 
4.Kopřivová Jana1978kraj. ženy 56-60 
5.Machová Adélka2011kraj. ženy 66-68 
6.Machová Zuzana2011reg. ženy 26-30 
7.Mikulincová Stela2008reg. ženy 26-30 
8.Štvrtecká Markéta2007reg. ženy 31-35 
9.Langová Kateřina2006reg. ženy 36-40 
10.Vodáková Aneta2000reg. muži 121-140Hostování z Orel jednota Šitbořice
11.Čevelíková Lea2007nez.  
12.Mondeková Veronika2011nez.  
SKST PLUS Hodonín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holubová Simona2010kraj. ženy 51-55 
2.Novotná Eliška2009kraj. ženy 51-55 
3.Bučková Eliška2011reg. ženy 23 
4.Herzánová Denisa2003reg. ženy 26Hostování z SKST Rohatec
5.Kotásková Kristýna2006reg. dky 8Hostování z Tělovýchovná jednota Mikulčice
6.Brhelová Adéla2013reg. dky 19 
7.Baldrianová Pavla2008reg. dky 20 
8.Orlová Marta2009reg. dky 21 
9.Nováková Naia2012reg. dky 26 
10.Báťková Pavlína2013reg. mžy 17 
TT Moravský Krumlov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňková Petra1997kraj. ženy 51-55Hostování z TJ Oslavany
2.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 56-60Hostování z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
3.Lustigová Barbora2003kraj. ženy 61-65 
4.Slaná Pavla2008kraj. ženy 66-68 
5.Šedová Natálie2008ČR sžy 62Hostování z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí
TTC MS Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brázdová Marie1999kraj. ženy 36-40Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
2.Hubáčková Marta1990kraj. ženy 41-45 
3.Sobotíková Monika2007kraj. ženy 46-50 
4.Blatná Alena1957reg. muži 171-180N 
5.Goliášová Jana1967nez.  
6.Palbuchtová Lucie1984nez. Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
TJ Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotreklová Jana2007kraj. sžy 9. 
2.Oleksíková Lucie2009kraj. mžy 9.Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
3.Bartakovičová Nicole2006nez.  
4.Plíšková Kateřina2008nez. Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
5.Plíšková Kristýna2008nez. Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
6.Vacková Mia2010nez. Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
KST DRAGON VYŠKOV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Amélie2007reg. muži 359 
2.Grundová Žofie2006reg. muži 370 
3.Musilová Lucie2005reg. muži 380 
4.Začalová Kristýna2007reg. muži 390 
5.Trávníčková Regina1973nez.  
6.Beránková Emma2005nez.  
7.Mrázová Monika2010nez.  
8.Radomilová Jitka2010nez.  
KP družstev junioři
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Martin2004ČR dci 115 
2.Štěpánek Ondřej2003kraj. dci 20 
3.Chalupa David2006kraj. dci 29 
4.Zukal Filip2009kraj. dci 35 
5.Přikryl Lukáš2010kraj. dci 38 
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nespěšný Hynek2006reg. dci 1 
2.Janošek Adam2004reg. dci 2 
3.Buk Lukáš2006reg. dci 3 
4.Chalúpek Filip2005reg. dci 5 
5.Drápal Metoděj2006reg. dci 9 
6.Kysela Štěpán2003reg. dci 14 
SKST Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orel Eduard2005kraj. dci 4 
2.Grabovský Jaroslav ml.2008kraj. dci 5 
3.Pařízek Richard2008kraj. dci 7 
4.Král Ondřej2009kraj. dci 24 
TJ Sokol Vracov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boruta Matěj2004reg. muži 81 - 90 
2.Bábík Jan2004reg. muži 181-190N 
3.Dočkálek Petr2004reg. muži 201-210 
4.Zanca Adam2005reg. muži 201-210N 
MSK Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Radek2003kraj. dci 16. 
2.Maněk Marek2003kraj. dci 53. 
3.Beneš Lukáš2007kraj. dci 63. 
4.Buriánek Jaroslav2005kraj. dci 73. 
5.Buriánek Martin2007kraj. dci 75. 
6.Král Jakub2010kraj. sži 41. 
7.Procházka Martin2010kraj. mži 40. 
8.Klenovec Ondřej2005reg. dci 4. 
Klub stolního tenisu Vyškov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luska Petr2007reg. muži 71 
2.Vincenec Oliver2007reg. muži 232 
3.Dofek David2003reg. muži 47 
4.Urbánek Patrik2009reg. sži 25 
Salesko Lišeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ilčík Teodor2006reg. dci 22 
2.Havránek Vilém2006nez.  
3.Chaker Remi2005nez.  
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Artim Jan2006nez.  
2.Dohnal František2006nez.  
3.Konečný Karel2003nez.  
4.Lustig Adam2003nez.  
5.Radkovský Adam2005nez.  
6.Pop Daniel2006nez.  
KP družstev juniorky
KST Blansko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novohradská Karolína2005ČR dky 45 
2.Mazalová Kristýna2004ČR dky 49 
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Habáňová Michaela2005kraj. dky 45 
2.Svobodová Anna2006kraj. dky 72 
3.Pilitowská Lea2005kraj. dky nez. 
Sokol Klobouky u Brna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hutáková Pavla2009reg. dci 17 
2.Bedřichová Ema2006reg. dci 21 - 30 
3.Bobková Karolína2009nez.  
MSK Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volkava Vera2005ČR ženy 23.Ncizinec 
2.Koberová Klára2003kraj. ženy 46.-50. 
3.Masopustová Lucie2006kraj. dci 29. 
4.Klepáčová Daniela2007kraj. sži 31. 
5.Jungová Nicol2008kraj. sži 46. 
6.Daňková Sofie Karolína2009kraj. sži 46. 
7.Struhárová Jana2011kraj. mži 65. 
8.Zídková Madlen2011kraj. nži 21. 
SKST Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holubová Simona2010kraj. dci 16 
2.Novotná Eliška2009kraj. dci 24 
SKST Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orlová Marta2009kraj. dci 45 
2.Dohnálková Natálie2004kraj. dci 69 
Klub stolního tenisu Vyškov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Amélie2007reg. muži 359 
2.Grundová Žofie2006reg. muži 370 
3.Musilová Lucie2005reg. muži 380 
4.Začalová Kristýna2007reg. muži 390 
5.Mrázová Monika2010nez.  
TT Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lustigová Barbora2003nez.  
2.Růžičková Daniela2003nez.  
3.Slaná Pavla2008nez.  
KP družstev starší žáci
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zukal Filip2009ČR sži 89 
2.Přikryl Lukáš2010kraj. sži 19 
3.Wutka Michal2007kraj. sži 33 
4.Vrtěl Maxim2008kraj. sži 56 
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí David2007reg. sži 1 
2.Kouřil Sebastian2008reg. sži 5 
3.Svoboda Tomáš2007reg. sži 10 
4.Chmelina Jan2007reg. sži 11 
5.Hrdlička Miroslav2009reg. mži 1 
6.Vokřínek Petr2009reg. mži 4 
7.Vokřínek Tomáš2011reg. mži 6 
SKST Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grabovský Jaroslav ml.2008kraj. sži 2 
2.Pařízek Richard2008kraj. sži 4 
3.Král Ondřej2009kraj. sži 6 
SKST Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buček Matěj2009kraj. sži 22 
2.Vyrůbalík Patrik2009kraj. sži 27 
3.Štěrbák Lukáš2007kraj. sži 44 
4.Rozehnal Daniel2009kraj. mži 26 
MSK Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Lukáš2007kraj. dci 63. 
2.Buriánek Martin2007kraj. sži 28. 
3.Král Jakub2010kraj. sži 41. 
4.Procházka Martin2010kraj. mži 40. 
5.Šlichta Teodor2013kraj. nži 48. 
6.Bedaň Fabian2011kraj. nži 52. 
Klub stolního tenisu Vyškov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luska Petr2007reg. muži 71 
2.Vincenec Oliver2007reg. muži 232 
3.Urbánek Patrik2009reg. sži 25 
4.Hrubý Vojtěch2010reg. sži 66 
TJ Agrotec Hustopeče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Topinka Ondřej2009reg. dci 41-50 
2.Sedláček Jakub2009reg. dci 41-50 
3.Ovesný Marek2009reg. dci 41-50 
4.Wech Tomáš2009reg. dci 71-80 
5.Sedláček Matěj2011reg. dci 91-100 
6.Hubička Jan2009reg. dci 91-100 
7.Sedláček Stanislav2010reg. dci 91-100 
8.Střelec Rafael2009reg. dci 91-100 
9.Chloupek Ondra2009nez.  
10.Růžička Jose2009nez.  
11.Topinka Vojtěch2013nez.  
TJ Jiskra Strážnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Jindřich2007ČR sži 1 
2.Morávek Ondřej2011ČR sži 39 
3.Jamný Ondřej2008ČR sži 92 
4.Lipa Martin2007kraj. sži ¨42 
KP družstev starší žákyně
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krchňáková Viktorie2009kraj. sžy 60 
2.Fousková Jarmila2009kraj. sžy nez. 
3.Zouharová Zuzana2010kraj. sžy nez. 
Sokol Klobouky u Brna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hutáková Pavla2009reg. sži 10 
2.Bobková Karolína2009reg. sži 51-60 
MSK Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klepáčová Daniela2007kraj. sži 31. 
2.Jungová Nicol2008kraj. sži 46. 
3.Daňková Sofie Karolína2009kraj. sži 46. 
4.Struhárová Jana2011kraj. mži 65. 
5.Zídková Madlen2011kraj. nži 21. 
SKST Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brhelová Adéla2013kraj. sži 41 
2.Bučková Eliška2011kraj. sži 43 
3.Orlová Marta2009kraj. sži 17 
SKST Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holubová Simona2010kraj. sži 10 
2.Novotná Eliška2009kraj. sži 14 
Klub stolního tenisu Vyškov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Amélie2007reg. muži 359 
2.Začalová Kristýna2007reg. muži 390 
3.Mrázová Monika2010nez.  
4.Dočkalová Daniela2008nez.  
5.Radomilová Jitka2010nez.  
6.Korcová Vanesa2011nez.  
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plíšková Kateřina2008kraj. sžy 16 
2.Plíšková Kristýna2008nez.  
Český pohár 1.stupeň skupina A
SKST Nový Lískovec Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočekal Petr1999reg. muži 61-70 
2.Šenk Michal1999reg. muži 91-100 
3.Šitina Martin1983reg. muži 91-100 
4.Metelka Jan2001reg. muži 91-100 
5.Števčík Samuel2001reg. muži 91-100Ncizinec 
6.Babušík Tomáš1997reg. muži 121-130 
7.Buk Lukáš2006reg. muži 131-140Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
8.Staněk Jan1987reg. muži 141-150 
9.Holík Tomáš1990reg. muži 151-160 
10.Janeček Martin2001reg. muži 161-170 
11.Navrátil Lukáš2004reg. muži 161-170 
12.Kovařík Petr2007reg. muži 181-190 
13.Litera Rudolf Aleš2001reg. muži 241-250N 
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil David1992kraj. muži 21-30 
2.Horák Aleš1985kraj. muži 31-40 
3.Štěpán Libor1969kraj. muži 71-80 
4.Bíla Jindřich1980kraj. muži 111-120 
5.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 121-130 
6.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 141-150 
7.Lustig Adam2003kraj. muži 171-180 
8.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 211-220 
9.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 241-250 
10.Netolička Lubomír1971kraj. muži 251-260 
11.Telitsyn Vladimir1996reg. muži 131-140Ncizinec 
12.Radkovský Adam2005reg. muži 171-180N 
13.Pop Daniel2006reg. muži 251-260N 
SKST Dubňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hašlík Jakub1996reg. muži 22 
2.Ilčík Ondřej1988reg. muži 17 
3.Jelínek Zdeněk ml.1978reg. muži 25 
4.Juřík Adam1994kraj. muži 161-170 
5.Chludil Radek1979reg. muži 51.-60. N 
6.Matza Pavel1971reg. muži 131-140 N 
7.Mlynár Radoslav1968reg. muži 91-100 
8.Ráček Ladislav1968reg. muži 151-160 
9.Ryba Filip1999nez. muži N 
10.Stašek Lubomír1946reg. muži 71-80 N 
KST DRAGON Vyškov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lužný Petr1977kraj. muži 211-220N 
2.Dofek David2003reg. muži 47 
3.Krais Boris1963reg. muži 68 
4.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 70 
5.Vlach Zdeněk1967reg. muži 100,5 
6.Poslušný Ondřej2007reg. muži 130,5 
7.Tichý Zdeněk1973reg. muži 133 
Český pohár 1.stupeň skupina B
TJ Lažánky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brandštettr Tomáš1989kraj. muži 251-260 
2.Galla Martin1992kraj. muži 271-280 
3.Kadlec Milan1977kraj. muži 281-290 
4.Sova Jan1999kraj. muži 291-300 
5.Steinhauser Filip2001reg. muži 101-110 
6.Steinhauser Jan2006reg. muži 161-170 
7.Steinhauser Petr1974reg. muži 91-100 
8.Urbánek Pavel1974reg. muži 121-130 
SKST Rohatec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 161-170 
2.Chvátal Tomáš1996kraj. muži 211-220 
3.Drábek Milan1985kraj. muži 211-220 
4.Malošek Radek1979reg. muži 41-50N 
5.Kolář David1984reg. muži 51-60 
6.Zelinka Pavel1973reg. muži 71-80 
7.Chvátal Antonín1968reg. muži 71-80N 
8.Příkaský Libor2005reg. muži 81-90 
Orel jednota Šitbořice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jiří1969reg. muži 51-60 
2.Slavík Ondřej2001reg. muži 61-70 
3.Skála Richard1969reg. muži 61-70N 
4.Slavík Jakub1997reg. muži 71-80 
5.Halas Pavel st.1968reg. muži 81-90 
6.Vozdecký Jaromír1979reg. muži 81-90 
7.Vodáková Aneta2000reg. muži 121-140 
8.Halasová Ludmila2003reg. muži 141-160 
9.Stejskal Libor1990reg. muži 141-160 N 
KST DRAGON Vyškov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srna Antonín1991kraj. muži 201. - 210. 
2.Trávniček Boris 1998kraj. muži 241. - 250.Hostování z SK Olšany
3.Libánek Ondřej2001kraj. muži 261. - 270. 
4.Luska Petr2007reg. muži 71 
5.Krejsa Jakub2002reg. muži 77 
6.Korda Jiří1962reg. muži 93,5 
7.Vincenec Oliver2007reg. muži 232 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy