Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
KST Slezan Opava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kudela Petr1972kraj. muži 41-60 
2.Wallik Lukáš1989kraj. muži 81-100 
3.Vícha Radomír1980kraj. muži 101-140 
4.Bereiter Marek1971kraj. muži 101-140 
5.Dzida Martin2001kraj. muži 181-220 
6.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 221-260 
7.Dzida Lukáš2006kraj. muži 261-300Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
8.Bednařík Miroslav1951reg. muži 31-40 
9.Vykydal Tomáš1963reg. muži 71-80 
10.Vajda Marek1973reg. muži 71-80 
11.Vícha Radomír st.1954reg. muži 101-120 
12.Stania Jindřich1937reg. muži 120,5 
TTC MG Odra GAS Vratimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skalický Jiří1994kraj. muži 81-100 
2.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 81-100 
3.Uhlář Radim1972kraj. muži 101-140 
4.Válek Filip2000kraj. muži 101-140 
5.Guřan Jiří1978kraj. muži 141-180 
6.Olbricht Petr1978kraj. muži 261-300 
7.Müller Dominik1999reg. muži 81-100 
8.Mokroš Jaromír1953reg. muži 101-140 
9.Štůsek Dušan1957reg. muži 101-140 
10.Válek Petr1965reg. muži 141-180 
11.Zajíc Filip2004reg. muži 141-180 
12.Hrubý Lukáš2002reg. muži 141-180 
TJ TŽ Třinec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 41-60 
2.Szwarc Matěj2001kraj. muži 61-80 
3.Szotkowski Jan2003kraj. muži 81-100 
4.Pilch Jakub1999kraj. muži 81-100 
5.Kliment Miroslav1985kraj. muži 101-140 
6.Urbaniec Radim1972kraj. muži 141-180 
7.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-220 
8.Mitrenga Josef1986kraj. muži 181-220 
9.Lasota Laurent2001kraj. muži 221-260 
10.Cieslar Radek1967reg. muži 41-45N 
11.Szotek David2003reg. muži 91-100 
12.Březina Tomáš1987reg. muži 101-120 
SK Slavia Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gembala Jan1991kraj. muži 61-80 
2.Heuman Ivan1980kraj. muži 81-100 
3.Kleprlík Kamil1979kraj. muži 101-140 
4.Zářický Petr1978kraj. muži 181-220 
5.Swaczyna Radek1988kraj. muži 181-220 
6.Kupec Ladislav1998kraj. muži 221-260 
7.Škerko Milan1974reg. muži 61-70 
8.Balica Lukáš1979reg. muži 101-120 
9.Čempel Milan1961reg. muži 101-120 
10.Valčák Petr1985reg. muži 101-120 
11.Šeliga Roman1967reg. muži 121-140 
12.Sikora Michal1976reg. muži 121-140 
TJ Slavoj Český Těšín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbanczyk Jakub1989kraj. muži 120,5 
2.Skácelík František1965kraj. muži 120,5 
3.Niedoba Roman1967kraj. muži 120,5 
4.Rucki Sylwester1974kraj. muži 180,5cizinec 
5.Skácelík Richard1968kraj. muži 200,5 
6.Buchta Andrzej1960kraj. muži 260,5cizinec 
7.Siuda Tomáš1984kraj. muži 280,5 
8.Lupinski Milan1967reg. muži 61-70 
9.Heczko Kazimierz1958reg. muži 81-90cizinec 
10.Jokiel Patrik2001reg. muži 81-90 
11.Zíka Tadeáš2000reg. muži 81-90 
12.Daníšek Richard1973reg. muži 91-100 
13.Halfar Marek1976reg. muži 121-140 
14.Kurek Tomáš1970reg. muži 141-160 
15.Szczelina Krystian1998reg. muži 161-180 
16.Duda Lukáš2001reg. muži 161-180 
17.Sagan Jakub2000reg. muži 161-180 
18.Janeczek Ondřej2004reg. muži 201-220 
TJ Ostrava KST E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lisztwan Jan2005kraj. muži 90,5 
2.Chaloupka František1977kraj. muži 90,5 
3.Krupník Jan1980kraj. muži 90,5 
4.Demek Zdeněk1963kraj. muži 120,5 
5.Křenek Tomáš1994kraj. muži 100,5cizinec 
6.Bajger Jiří1972kraj. muži 120,5 
7.Mesaroš Petr1961kraj. muži 120,5 
8.Rak Jonáš2005kraj. muži 120,5 
9.Malík David1998kraj. muži 160,5 
10.Kindl Tomáš2003kraj. muži 160,5 
11.Vitásek Daniel2006kraj. muži 240,5 
12.Jůza Jaroslav2005kraj. muži 240,5 
13.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 240,5 
14.Hýl Jakub2006reg. muži 100,5 
15.Ondračka Adam2007reg. muži 180,5 
16.Herman Ondřej2008reg. muži 200,5 
17.Návedla Matyáš2003reg. muži 81Střídavý start z Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s.
TJ Sokol Brušperk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 41-60 
2.Beneš Radek1996kraj. muži 61-80 
3.Bystřičan Josef1979kraj. muži 61-80 
4.Herold Jan2002kraj. muži 141-180 
5.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 141-180 
6.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 141-180 
7.Hudeczek Roman1977kraj. muži 141-180 
8.Rychlík Evžen1972kraj. muži 141-180 
9.Kocián Petr1971kraj. muži 181-220 
10.Koloničný Petr1975kraj. muži 181-220 
11.Pajak Wojciech1970kraj. muži 221-260 
TJ Frenštát pod Radhoštěm A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichavský Filip2004kraj. muži 101-140 
2.Krajčí Josef1972kraj. muži 101-140 
3.Vojvodík Roman1998kraj. muži 141-180 
4.Lorenc Roman1969kraj. muži 141-180 
5.Kantor Julius ml.1970kraj. muži 181-220 
6.Mezera Ondřej2002reg. muži 41-45 
7.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 41-45 
8.Juroška Radan1969reg. muži 41-45 
9.Lorenc Martin1998reg. muži 51-60 
10.Šindler Jaroslav1997reg. muži 61-70 
11.Hüttl Adolf1953reg. muži 61-70 
12.Kántor Lukáš2000reg. muži 71-80 
TJ Sokol Kateřinky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 70,5 
2.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 160,5 
3.Střílka Jakub1991kraj. muži 160,5 
4.Roleder Ondřej1988kraj. muži 200,5 
5.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 160,5 
6.Kozelský Martin1998kraj. muži 240,5 
7.Kuře Jiří1962kraj. muži 240,5 
8.Borunský Pavel1964kraj. muži 280,5 
9.Štejnar Jakub1992reg. muži 41-50 
10.Kurka Kamil1963reg. muži 61-70 
11.Bala Zdeněk1944reg. muži 71-80 
TTC Frýdlant B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 61-80 
2.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 61-80 
3.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 101-140 
4.Horáková Libuše1976kraj. muži 101-140 
5.Maršálek Patrik1994kraj. muži 141-180 
6.Vaňous Jiří1981kraj. muži 141-180 
7.Pavliska Martin1968kraj. muži 181-220 
8.Židek Jiří1988kraj. muži 181-220 
9.Novák Lukáš1999reg. muži 81-90 
10.Kaloč Jan1978reg. muži 121-140 
11.Liberda Roman1969reg. muži 141-160 
12.Zahrádka Jiří1966reg. muži 141-160 
TTC Siko Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 21-40 
2.Pisarczyk Tomek1982kraj. muži 21-40Ncizinec 
3.Sargánek David1996kraj. muži 61-80 
4.Bezdíček Milan1966kraj. muži 61-80 
5.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-100 
6.Cabák Josef1949kraj. muži 141-180 
7.Branný Tomáš2002kraj. muži 141-180 
8.Musil Milan1960kraj. muži 261-300 
9.Wilk Adam2005reg. muži 61-70 
10.Sikora Robert2000reg. muži 61-70 
11.Blucha Tomáš2001reg. muži 101-120 
12.Sikora Radek1979nez. N 
SK - SVINOV B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skulina David1991kraj. muži 120,5 
2.Przybyla Michal1983kraj. muži 120,5 
3.Foldyna Radek1981kraj. muži 120,5 
4.Theodor Filip1999kraj. muži 120,5 
5.Martinák Lukáš1982kraj. muži 120,5 
6.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 120,5 
7.Javůrek Martin1970kraj. muži 200,5 
8.Jašek Milan1955kraj. muži 240,5 
9.Chovanec Pavel1970kraj. muži 240,5 
10.Bezděčíková Lenka1978kraj. muži 280,5 
11.Turay Tomáš1967kraj. muži 280,5 
12.Oborný Dominik1999kraj. muži 280,5 
13.Zapletal František1987reg. muži 90,5 
14.Lysek Tomáš2001reg. muži 90,5 
ASK Tatra Kopřivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 81-100 
2.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 101-140 
3.Schwarz Ota1995kraj. muži 101-140 
4.Pařil Ondřej2003kraj. muži 141-180 
5.Merenda Ladislav1968kraj. muži 221-260 
6.Hodaň Jiří1978reg. muži 51-60 
7.Šmída Radek1991reg. muži 81-90 
SKST Baník Havířov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Daniel2005kraj. muži 50,5 
2.Bača Jaroslav ml.2005kraj. muži 70,5 
3.Číž Rostislav1977kraj. muži 70,5 
4.Macurák Michal2002kraj. muži 90,5 
5.Baroš Antonín2005kraj. muži 120,5 
6.Slaný Vojtěch2005kraj. muži 120,5 
7.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 160,5 
8.Slaný Martin2008reg. muži 65,5 
9.Balvar Oliver2009reg. muži 95,5 
10.Přeček Erik2007reg. muži 95,5 
11.Olejník Oliver2011reg. muži 150,5 
12.Janošec Jakub2009reg. muži 150,5 
Krajská soutěž I. třídy
TJ TŽ Třinec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kliment Miroslav1985kraj. muži 101-140 
2.Urbaniec Radim1972kraj. muži 141-180 
3.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-220 
4.Mitrenga Josef1986kraj. muži 181-220 
5.Lasota Laurent2001kraj. muži 221-260 
6.Cieslar Radek1967reg. muži 41-45N 
7.Szotek David2003reg. muži 91-100 
8.Lachowicz Jiří1957reg. muži 91-100 
9.Březina Tomáš1987reg. muži 101-120 
10.Mitrega Roman1990reg. muži 121-140 
11.Marosz Marian1981reg. muži 141-160 
12.Weber Milan1956reg. muži 161-180 
13.Drong Jan1958reg. muži 181-200 
14.Drong Pavel2001reg. muži 201-250 
15.Delina Jan1953reg. muži 251-300 
TJ ODRY B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orság Pavel1981kraj. muži 141-180 
2.Král Michal1985nez. muži 141-180N 
3.Holemý Josef1970kraj. muži 181-220 
4.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 221-260 
5.Hendrych Vojtěch2003kraj. muži 221-260 
6.Hrachovec Jakub2003kraj. muži 221-260 
7.Barša Michal1980kraj. muži 261-300 
8.Bača Jaroslav1972kraj. muži 261-300 
9.Král Petr1956reg. muži 46-50 
10.Lakomý Roman1991reg. muži 71-80 
11.Fabík Vítězslav1976reg. muži 71-80 
12.Jakubec Vladimír1962reg. muži 81-90 
13.Barša Milan1950reg. muži 91-100 
14.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 91-100 
15.Kubík Tomáš1989reg. muži 111-120 
16.Kolek Šimon2007reg. muži 121-130 
17.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 121-130 
18.Hendrych Pavel2007reg. muži 131-140 
19.Hendrych Radek1970reg. muži 131-140 
20.Bláha Jan2004reg. muži 141-150 
21.Tashev Michail2007reg. muži 161-170 
22.Hura Tomáš2004reg. muži 171-180 
TJ Sokol Ropice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rusnáková Markéta1998kraj. muži 101 - 140 
2.Przeczek Kamil1980kraj. muži 141 - 180 
3.Przybyla Jan1997kraj. muži 141 - 180 
4.Volný Marek1967kraj. muži 181 - 220 
5.Chudík Jiří1951kraj. muži 181 - 220 
6.Benesz Radomír1977reg. muži 71 - 80 
7.Ogrocki Tomáš1993reg. muži 81 - 90 
8.Literáková Taťána1977reg. muži 121 - 140 
9.Čellár Jaroslav1944reg. muži 141 - 160 
10.Rusnák Tomáš1969reg. muži 181 - 200 
11.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 181 - 200 
12.Krucina Vojtěch2005reg. muži 201 - 250 
KST Darkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Michal1998kraj. muži 101-140 
2.Chvojka Peter1983reg. muži 40,5 
3.Vavrečka Michal1997reg. muži 50,5 
4.Mohelník Radek1996reg. muži 51-60 
5.Kalvar Milan1974reg. muži 50,5 
6.Kalvar Pavel1982reg. muži 61-70 
7.Vilč Jaroslav1982reg. muži 71-80 
8.Jonáš Bartoloměj2005reg. muži 81-90 
9.Šenkyřík Ondřej1988reg. muži 81-90 
10.Mentzik David1977reg. muži 101-120 
11.Folta Jindřich1959reg. muži 121-140 
12.Mohelník Petr1968reg. muži 121-140 
TJ Sokol Nová Bělá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Unzeitig Daniel1975kraj. muži 70,5 
2.Holaň Petr1969kraj. muži 160.5 
3.Balušek Zdeněk1947kraj. muži 200,5 
4.Vidlička Radomír1970reg. muži 125,5 
5.Kanclíř Roman1975nez.  
6.Stempak Tomáš2001reg. muži 160,5Střídavý start z TJ Sokol Hrabůvka, z.s
TJ Sokol Příbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krček Kamil1966kraj. muži 141-180 
2.Poruba Jiří1967reg. muži 36-40 
3.Velička Lukáš1995reg. muži 36-40 
4.Pavlištík Břetislav1964reg. muži 41-45 
5.Staňa Pavel1945reg. muži 51-60 
6.Pešat Tomáš1968reg. muži 51-60 
7.Fojtík Luděk1954reg. muži 51-60 
8.Jakubec Ondřej2003reg. muži 81-90 
9.Peichel Stanislav1978reg. muži 91-100 
10.Krompolc Jiří1972reg. muži 141-150 
TTC Ostrava-Poruba B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cabiš Michal1988kraj. muži 61-80 
2.Merta Marek1992kraj. muži 101-140 
3.Solanský Petr1973kraj. muži 141-180 
4.Kolář Martin1973kraj. muži 141-180 
5.Horná Petra1986kraj. muži 181-220 
6.Chalupa Michal1980kraj. muži 221-260 
7.Danko Petr1966kraj. muži 221-260 
8.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 221-260 
9.Jurdzin Tomáš1969nez.  
10.Kolář Martin ml.2002nez.  
11.Muroň Petr1973nez.  
ST Kozlovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mohyla Petr1992kraj. muži 240,5 
2.Pustka Matouš2001kraj. muži 240,5 
3.Mohyla Jan1994kraj. muži 280,5 
4.Pustka Mikuláš1994reg. muži 81-90 
5.Blabla Ladislav1962reg. muži 101-120 
6.Tofel Vojtěch1995reg. muži 101-120 
7.Tofel Antonín1964reg. muži 101-120 
8.Polášek Pavel1969reg. muži 141-160 
9.Pustka Filip1993reg. muži 141-160 
10.Stempěn Svatoslav1970reg. muži 141-160 
11.Jirousek Miroslav1954reg. muži 161-180 
12.Tobola Daniel1996reg. muži 161-180 
SK Stolní tenis Pstruží
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opřálka Roman1969kraj. muži 81-100 
2.Babinec Zdeněk1990kraj. muži 141-180 
3.Zajíc Josef1953kraj. muži 181-220 
4.Neubauer Valdemar1968kraj. muži 261-300 
5.Ivánek Svatomír1958kraj. muži 181-220 
6.Spiel Petr1974reg. muži 101-120 
7.Velička Martin1987reg. muži 161-180 
8.Veličková Petra1991reg. muži 201-250 
9.Petr Jaromír1948reg. muži 251-300 
TJ TTC Vendryně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berbr Aleš1976kraj. muži 101-140 
2.Drozd Aleš1984kraj. muži 141-180 
3.Berbr Marek1976kraj. muži 221-260 
4.Zavřel Ivo1957reg. muži 121-140 
5.Pszczolka Vlastimil1970reg. muži 141-160 
6.Drozd Kamil1979reg. muži 141-160 
7.Stonavský Luděk1965nez. muži 181-200 
8.Wojnar Daniel1973reg. muži 251-300 
9.Jokiel Patrik2001reg. muži 81-90Střídavý start z Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.
SK - SVINOV C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinák Lukáš1982kraj. muži 120,5 
2.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 120,5 
3.Javůrek Martin1970kraj. muži 200,5 
4.Jašek Milan1955kraj. muži 240,5 
5.Bezděčíková Lenka1978kraj. muži 280,5 
6.Chovanec Pavel1970kraj. muži 240,5 
7.Turay Tomáš1967kraj. muži 280,5 
8.Oborný Dominik1999kraj. muži 280,5 
9.Zapletal František1987reg. muži 90,5 
10.Lysek Tomáš2001reg. muži 90,5 
11.Kus Ondřej2000reg. muži 90,5 
12.Milkov Tomáš2003reg. muži 120,5 
13.Fojtík Tomáš2001kraj. muži 151-160Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
TJ Sokol Hrabůvka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filípek Ondřej1987kraj. muži 200,5 
2.Chlad Petr1996kraj. muži 240,5 
3.Valošek Jakub2000kraj. muži 240,5 
4.Molin Vojtěch1999reg. muži 90,5 
5.Osvald Petr1967reg. muži 90,5 
6.Osvald David1990reg. muži 90,5 
7.Vavrečka Radomír ml.1971reg. muži 120,5 
8.Trojek Ivo1963reg. muži 120,5 
9.Mončka Petr1962reg. muži 120,5 
10.Stempak Lukáš2001reg. muži 120,5 
11.Kindl Tomáš2003kraj. muži 160,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
TJ Sokol Brušperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychlík Evžen1972kraj. muži 141-180 
2.Hudeczek Roman1977kraj. muži 141-180 
3.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 141-180 
4.Kocián Petr1971kraj. muži 181-220 
5.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 141-180 
6.Koloničný Petr1975kraj. muži 181-220 
7.Pajak Wojciech1970kraj. muži 221-260 
8.Neuwirth Jaroslav ml.2002kraj. muži 261-300 
9.Koval Jakub1984kraj. muži 261-300 
10.Mrowetz Bruno2004reg. muži 91-100 
11.Vantuch Tomáš1962reg. muži 101-120 
12.Humplík David1976reg. muži 121-140 
13.Hýl Jakub2006reg. muži 100,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
Krajská soutěž II. třídy sk. A
SK - SVINOV D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chovanec Pavel1970kraj. muži 240,5 
2.Turay Tomáš1967kraj. muži 280,5 
3.Oborný Dominik1999kraj. muži 280,5 
4.Zapletal František1987reg. muži 90,5 
5.Kus Ondřej2000reg. muži 90,5 
6.Chovancová Marie2002reg. muži 90,5 
7.Milkov Tomáš2003reg. muži 120,5 
8.Vereš Bohumil1967reg. muži 120,5 
9.Humeňanský Jaroslav1966reg. muži 120,5 
10.Barták Tomáš1973reg. muži 160,5 
11.Mička Jaroslav1965reg. muži 160,5 
TJ Sokol Brušperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 141-180 
2.Koloničný Petr1975kraj. muži 181-220 
3.Pajak Wojciech1970kraj. muži 221-260 
4.Neuwirth Jaroslav ml.2002kraj. muži 261-300 
5.Koval Jakub1984kraj. muži 261-300 
6.Mrowetz Bruno2004reg. muži 91-100 
7.Vantuch Tomáš1962reg. muži 101-120 
8.Humplík David1976reg. muži 121-140 
9.Janečka Martin2002reg. muži 121-140 
10.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 121-140 
11.Vantuch František1999reg. muži 121-140 
12.Krupník Lukáš ml.1981reg. muži 201-250 
TJ Sokol Ropice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chudík Jiří1951kraj. muži 181 - 220 
2.Benesz Radomír1977reg. muži 71 - 80 
3.Ogrocki Tomáš1993reg. muži 81 - 90 
4.Literáková Taťána1977reg. muži 121 - 140 
5.Čellár Jaroslav1944reg. muži 141 - 160 
6.Rusnák Tomáš1969reg. muži 181 - 200 
7.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 181 - 200 
8.Krucina Vojtěch2005reg. muži 201 - 250 
9.Boszczyk Petr1954reg. muži 201 - 250 
10.Chodura Václav1970reg. muži 201 - 250 
11.Zelenický Vít1966reg. muži 201 - 250 
12.Dočkálek Tomáš1977reg. muži 251 - 300 
TTC Frýdlant C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršálek Patrik1994kraj. muži 141-180 
2.Vaňous Jiří1981kraj. muži 141-180 
3.Pavliska Martin1968kraj. muži 181-220 
4.Židek Jiří1988kraj. muži 181-220 
5.Novák Lukáš1999reg. muži 81-90 
6.Kaloč Jan1978reg. muži 121-140 
7.Liberda Roman1969reg. muži 141-160 
8.Zahrádka Jiří1966reg. muži 141-160 
9.Papřok Martin1963reg. muži 181-200 
10.Tkáč Richard1970reg. muži 201-250 
11.Šlachta Antonín Prokop2006reg. muži 251-300Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
12.Štefek Dominik2002reg. muži 251-300Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
TJ Frenštát pod Radhoštěm B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kantor Julius ml.1970kraj. muži 181-220 
2.Mezera Ondřej2002reg. muži 41-45 
3.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 41-45 
4.Lorenc Martin1998reg. muži 51-60 
5.Juroška Radan1969reg. muži 41-45 
6.Šindler Jaroslav1997reg. muži 61-70 
7.Hüttl Adolf1953reg. muži 61-70 
8.Kántor Lukáš2000reg. muži 71-80 
9.Hazuka Pavel1954reg. muži 71-80 
10.Milata Radek2002reg. muži 91-100 
11.Sobota Martin2004reg. muži 111-120 
12.Mezerová Andrea1973reg. muži 131-140 
13.Sedlář Dominik2006reg. muži 141-150 
14.Pargač Jakub2004reg. muži 141-150 
KST NOVÝ JIČÍN C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 41-60 
2.Vincek Martin2000kraj. muži 81-100 
3.Trabura Lubomír1983kraj. muži 181-220 
4.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 181-220 
5.Kopecký Stanislav st.1972kraj. muži 261-300 
6.Kratochvíl Roman1954kraj. muži 261-300 
7.Loukota Dušan1969reg. muži 51-60 
8.Šimíček Vladimír1953reg. muži 61-70 
9.Kelnar Miroslav1951reg. muži 81-90 
10.Beier David2000reg. muži 101-110 
11.Bezděk Tomáš1976reg. muži 101-110 
12.Kozák Alexandr2005reg. muži 161-170 
13.Lišková Tereza2009reg. muži 181-190 
14.Knopová Natálie2009reg. muži 191-196 
15.Jakubec Michal2010reg. muži 198 
SSK Komorní Lhotka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibyl Jan2000kraj. muži 141-180 
2.Kroupa Aleš1965kraj. muži 181-220 
3.Branny Daniel1981kraj. muži 221-260 
4.Machander Dalimil1971kraj. muži 261-300 
5.Galuszka Weronika1992kraj. muži 221-260 Ncizinec 
6.Návrat Lubomír1953kraj. muži 261-300 
7.Kroupa Pavel1992kraj. muži 261-300 
8.Nikl Zdeněk1948reg. muži 101-120 
9.Palarczyk Petr1967reg. muži 101-120 
Orel Paskov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Michal2000kraj. muži 261-300 
2.Němčík Pavel1976reg. muži 91-100 
3.Růža Jiří ml.1981reg. muži 91-100 
4.Taichman Ivo1960reg. muži 91-100 
5.Michna Petr1975reg. muži 91-100 
6.Michna Ivo1978reg. muži 161-180 
7.Michna Viktor2004reg. muži 201-250 
8.Janáček Marek1990reg. muži 201-250 
9.Manda Zdeněk1952reg. muži 201-250 
10.Růža Jiří st.1953reg. muži 201-250 N 
11.Rundt Vladimír1968reg. muži 351-400 
12.Pohanka Marek2001reg. muži 351-400 N 
13.Pělucha Petr1980reg. muži 351-400 N 
14.Onderka Jiří1976reg. muži 351-400 N 
SK Návsí - Milíkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benek Vlastimil1976reg. muži 91-100 
2.Zvrtek Jan2004reg. muži 91-100 
3.Sikora Jan1997reg. muži 101-120 
4.Byrtek Zbigniew1977reg. muži 141-160cizinec 
5.Heczko Marcel1974reg. muži 101-120 
6.Walek Adrian2005reg. muži 161-180 
7.Dytko Zbigniew1961reg. muži 181-200cizinec 
8.Di Giusto Roman1970reg. muži 201-250 
9.Byrtus Samuel2003reg. muži 201-250 
10.Samiec Filip1989reg. muži 201-250 
11.Rykala Tomáš1972reg. muži 201-250 
12.Bojko Lukáš1998reg. muži 251-300 
13.Heczko David2007reg. muži 301-350 
TJ Spartak Bílovec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langer Milan1975reg. muži 26 
2.Kletenský Lubomír1993reg. muži 36 
3.Bosák Martin1985reg. muži 46 
4.Langer Tomáš1987reg. muži 61 
5.Filko Daniel1998reg. muži 61 
6.Žurek Ladislav1961reg. muži 61 
7.Pivka Patrik2000reg. muži 81 
8.Návedla Matyáš2003reg. muži 81 
9.Sommer Jan2002reg. muži 101 
10.Vařák Luděk1960reg. muži 101 
TTC Frýdek-Místek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrbíková Renata1979reg. muži 10N 
2.Palkovská Ivana1980reg. muži 36-40 
3.Parmová Daniela2008reg. muži 351-400 
4.Parmová Jana1978reg. muži 351-400 
5.Fabián Tobiáš2011reg. muži 351-400 
6.Běčák Matěj2006reg. muži 351-400 
7.Svobodová Anna2006reg. muži 351-400 
8.Novák Petr2006reg. muži 351-400 
9.Tobola Kamil2003reg. muži 401-450 
10.Fárková Kateřina2006reg. muži 401-450 
11.Pavelek Ondřej2004reg. muži 101-140Střídavý start z Orel jednota Ostrava - Stará Bělá
Krajská soutěž II. třídy sk. B
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Otakar1962kraj. muži 200,5 
2.Bajtek Pavel1964kraj. muži 280,5 
3.Janovský Aleš1974reg. muži 61-70 
4.Chrzaszcz Mieczislav1956reg. muži 71-80 
5.Bednářová Bronislava1969reg. muži 71-80 
6.Budirský Roman1964reg. muži 91-100 
7.Fusek Radovan1980reg. muži 91-100 
8.Chlán Vladimír1967reg. muži 101-120 
9.Petr Radim1973reg. muži 101-120 
10.Motak Jiří1968reg. muži 121-140 
11.Müller Roman1972reg. muži 121-140 
12.Starzyczny Petr1961reg. muži 141-160 
TJ Slavoj Český Těšín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skácelík Richard1968kraj. muži 200,5 
2.Siuda Tomáš1984kraj. muži 280,5 
3.Lupinski Milan1967reg. muži 61-70 
4.Jokiel Patrik2001reg. muži 81-90 
5.Heczko Kazimierz1958reg. muži 81-90cizinec 
6.Zíka Tadeáš2000reg. muži 81-90 
7.Daníšek Richard1973reg. muži 91-100 
8.Halfar Marek1976reg. muži 121-140 
9.Kurek Tomáš1970reg. muži 141-160 
10.Duda Lukáš2001reg. muži 161-180 
11.Szczelina Krystian1998reg. muži 161-180 
12.Sagan Jakub2000reg. muži 161-180 
13.Janeczek Ondřej2004reg. muži 201-220 
14.Szotek David2003reg. muži 91-100Střídavý start z TJ TŽ Třinec
TTC Bolatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laburda František1985kraj. muži 101-140 
2.Maier Zbyněk1989kraj. muži 261-300 
3.Rataj Jakub1984reg. muži 31-40 
4.Polák Jan1968reg. muži 41-50 
5.Strak Martin1978reg. muži 31-40 
6.Vavřínek Hubert1954reg. muži 50,5 
7.Ricka Jiří1971reg. muži 51-60 
8.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 51-60 
9.Kramář Petr1960reg. muži 61-70 
10.Suchánek Michal1990reg. muži 101-120 
11.Suchánek Rostislav1975reg. muži 121-140 
12.Kostřica Jan1960reg. muži 121-140 
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Lukáš2004kraj. muži 181-220 
2.Synek Petr1975kraj. muži 221-260 
3.Segetová Patricie2004kraj. muži 221-260 
4.Koblovská Dominika1998reg. muži 31-40 
5.Straková Bára2005reg. muži 61-70 
6.Osmančík Jakub2002reg. muži 81-90 
7.Mikeska Jiří1957reg. muži 81-90 
8.Uvírová Nela2000reg. muži 81-90 
9.Synková Markéta2001reg. muži 91-100 
10.Havrlantová Klára2007reg. muži 140,5 
11.Slivka Tadeáš2005reg. muži 71-80Střídavý start z Sportovní klub Kravaře,z.s.
TJ Sokol Záblatí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bolcarovič Ondřej1992kraj. muži 101-140 
2.Perutka Radomír1975kraj. muži 181-220 
3.Frejvolt Lukáš2000kraj. muži 221-260 
4.Kocur Rostislav1963reg. muži 71-80 
5.Mikulíček Vladimír1968reg. muži 71-80 
6.Palička Jiří1953reg. muži 71-80 
7.Koch Petr1975reg. muži 91-100 
8.Jochym David1979reg. muži 101-120 
9.Táborská Eliška2004reg. ženy 161-180 
TJ Ostrava KST F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křenek Tomáš1994kraj. muži 100,5cizinec 
2.Bajger Jiří1972kraj. muži 120,5 
3.Malík David1998kraj. muži 160,5 
4.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 240,5 
5.Kindl Tomáš2003kraj. muži 160,5 
6.Jůza Jaroslav2005kraj. muži 240,5 
7.Hýl Jakub2006reg. muži 100,5 
8.Bajgerová Kristýna2003reg. muži 120,5 
9.Kubas Marcel1973reg. muži 160,5 
10.Ondračka Adam2007reg. muži 180.5 
11.Herman Ondřej2008reg. muži 200,5 
12.Bajger Zbyněk1948reg. muži 200,5 
SKST Baník Havířov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baroš Antonín2005kraj. muži 120,5 
2.Slaný Vojtěch2005kraj. muži 120,5 
3.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 160,5 
4.Balvar Adam1975kraj. muži 280,5 
5.Slaný Martin2008reg. muži 65,5 
6.Ščibraniová Magdaléna2007reg. muži 75,5 
7.Balvar Oliver2009reg. muži 95,5 
8.Přeček Erik2007reg. muži 95,5 
9.Olejník Oliver2011reg. muži 150,5 
10.Janošec Jakub2009reg. muži 150,5 
TTC Hať
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Libscher Petr1968kraj. muži 181 - 220 
2.Smetka Pavel1961kraj. muži 221-260 
3.Vůjtek Ivo1964kraj. muži 221-260 
4.Plaček Tomáš1966kraj. muži 261-300 
5.Vařecha Pavel1963reg. muži 41-50 
6.Holeček Jiří1964reg. muži 71-80 
7.Pískala Pavel1991reg. muži 91 - 100 
8.Machalla Jiří1991reg. muži 91 - 100 
9.Janík Miroslav1965reg. muži 101-120 
10.Kubík Richard2002reg. muži 141 - 160 
11.Mec Vlastimil2001reg. muži 141 - 160 
12.Plačková Gabriela1997reg. muži 160,5 
13.Vevjora Oldřich1958nez. muži  
TJ Sokol Radvanice-Bartovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Tomáš1966kraj. muži 160,5 
2.Hrstka Pavel1962kraj. muži 240,5 
3.Pastrňák Jan1966kraj. muži 280,5 
4.Debald Pavel1964reg. muži 90,5 
5.Chobot Pavel1982reg. muži 90,5 
6.Vicher Roman1976reg. muži 90,5 
7.Pavlínek Zdeněk1962reg. muži 90,5 
8.Chobot Miroslav1950reg. muži 120,5 
9.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 160,5 
10.Lodňan Josef1959reg. muži 160,5 
11.Kubín Jaromír1947reg. muži 160,5 
12.Muroň David1970reg. muži 200,5 
13.Neuvirth Jan1953reg. muži 200,5 
14.Hečko Jiří1958reg. muži 200,5 
15.Hrbáček Josef1960reg. muži 200,5 
TTC Siko Orlová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-100 
2.Cabák Josef1949kraj. muži 141-180 
3.Branný Tomáš2002kraj. muži 141-180 
4.Sikora Robert2000reg. muži 61-70 
5.Musil Milan1960kraj. muži 261-300 
6.Adamczyk Jiří2002reg. muži 61-70 
7.Sionkala Eduard1952reg. muži 61-70 
8.Wilk Adam2005reg. muži 61-70 
9.Adamczyk Vladimír1975reg. muži 71-80 
10.Hašek Jan1971reg. muži 71-80 
11.Blucha Tomáš2001reg. muži 101-120 
12.Kubíček Pavel2003reg. muži 161-180 
13.Sitková Valentina2008reg. muži 181-200 
14.Valošková Jana2009reg. muži 181-200 
15.Valenta Milan1962nez. N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy