Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
TJ Sokol Ondratice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Michal st.1980kraj. muži 31.-50. 
2.Orság David1978kraj. muži 31.-50.N 
3.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
4.Sedláček Radek1979kraj. muži 51.-70.N 
5.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 51.-70. 
6.Janík Michal ml.2002kraj. muži 71.-100. 
7.Sedlář Jan1986kraj. muži 101.-150. 
8.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
9.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
10.Hájek Svatopluk1969kraj. muži 201.-231. 
11.Milar Martin1990kraj. muži 201.-231. 
12.Zich Petr ml.1991reg. muži 21.-30. 
SK Přerov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 22-30 
2.Plšek Josef1966kraj. muži 22-30 
3.Galanda Tomáš1975kraj. muži 31-50 
4.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-50 
5.Šoc Milan1980kraj. muži 31-50 
6.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 51-70 
7.Prázdný Pavel st.1975kraj. muži 51-70 
8.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 51-70 
9.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 51-70N 
10.Prázdný Pavel ml.2004kraj. muži 71-100Hostování z T.J. Sokol Náklo z.s.
11.Hejduk Pavel2003kraj. muži 71-100 
12.Krudenc Martin1975kraj. muži 151-200N 
13.Kubík David1981reg. muži 51-100 
14.Severa Milan2006reg. muži 201-250N 
15.Doušek Tomáš2007kraj. sži 28 
16.Skřivánek Tomáš2009kraj. sži 100 
TJ Sokol Jezernice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuba Bedřich1976kraj. muži 22-30 
2.Raška Jiří1979kraj. muži 51-70 
3.Venclů Lukáš1988kraj. muži 71-100 
4.Rytíř Pavel1967kraj. muži 101-150 
5.Venclík Václav1976reg. muži 31-50 
6.Grygar Lukáš1991reg. muži 51-100 
7.Hostášek Aleš1997reg. muži 51-100 
8.Pešan Rudolf1947reg. muži 51-100 
9.Baco Lukáš1991reg. muži 151-200cizinec 
10.Frankovič Jaroslav1954reg. muži 151-200 
TJ Sokol Štíty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdina Jan1960kraj. muži 71.-100. 
2.Kobza Štěpán1997kraj. muži 71-100N 
3.Hrdina Pavel1968kraj. muži 101.-150. 
4.Kreuzigerová Lucie1977kraj. muži 151.-200. 
5.Altman Petr1966kraj. muži 151.-200. 
6.Drlík Zdeněk1976kraj. muži 151.-200. 
7.Hranička Libor1974reg. muži 51.-70. 
8.Jelínek Pavel1965reg. muži 71.-100. 
9.Jandejsek Martin st.1972reg. muži 71.-100. 
10.Jandejsek Martin ml.2000reg. muži 101.-130. 
11.Jelínek Jiří1964reg. muži 71.-100.N 
12.Vicenec Rudolf1977reg. muži 101.-130. 
KST Jeseník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veigl Lukáš2001kraj. muži 8 
2.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 31-50 
3.Honemann Vlastimil ml.1981kraj. muži 51-70 
4.Schopf Karel1965kraj. muži 71-100 
5.Kašník Sebastián2003kraj. muži 71-100 
6.Karatidis Petros1955nez. muži  
KST Jeseník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veiglová Jarmila1976kraj. muži 101-150 
2.Fňukal Zdeněk1951kraj. muži 151-200 
3.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 151-200 
4.Petrek Tomáš2005kraj. muži 151-200 
5.Kunc Radim1972kraj. muži 201-231 N 
6.Macík Karel1990reg. muži 20-29 
7.Macík Petr1964reg. muži 20-29 
8.Vyhlídal Ondřej2007reg. muži 30-39 N 
9.Šimek Pavel1948nez. muži  
TJ Sokol Čechovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stužka Oldřich ml.1978kraj. muži 17 
2.Kalabis Petr1971kraj. muži 18 
3.Šťastný Jaroslav1966kraj. muži 22-30 
4.Vejmola Pavel1967kraj. muži 22-30N 
5.Šťastný Zdeněk1964kraj. muži 31-50 
6.Jančík Jiří1973kraj. muži 51-70 
7.Richter David1973kraj. muži 51-70 
8.Benek Tomáš1995kraj. muži 71-100 
9.Lošťák Martin1978kraj. muži 101-150 
10.Chytil Milan1965kraj. muži 151-200 
11.Mikuš Michal1969kraj. muži 151-200 
12.Benek Jaromír1962kraj. muži 201-231N 
TTC Šumperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rabenseifner Milan1965kraj. muži 10 
2.Žvátora Miroslav1974kraj. muži 11 
3.Wiesner Petr1964kraj. muži 14 
4.Šubčík Jiří1983kraj. muži 15 
5.Braun Norbert1977kraj. muži 101-150 
6.Maixner Vladimír1961kraj. muži 151-200 
7.Horáček Michal1999reg. muži 71-100 N 
8.Vicenec Libor2004reg. muži 101-130 N 
9.Wiesner Lukáš1992reg. muži 101-130 N 
TTC Šumperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Jiří1958kraj. muži 31-50 
2.Janků Karel1995kraj. muži 51-70 
3.Malý Jan1971kraj. muži 51-70 
4.Müller Lukáš1981kraj. muži 101-150 
5.Skokanová Lenka1978kraj. muži 151-200 
6.Paseka Rudolf2004kraj. muži 151-200 
7.Tomeš Vladimír2004kraj. muži 201-231 N 
TJ Sokol Buk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Divina Jiří1986kraj. muži 22-30 
2.Lechner Radim1987kraj. muži 31-50 
3.Hrabica Marián1995kraj. muži 31. - 50. 
4.Bluma Jindřich1988kraj. muži 51-70 
5.Koutný Pavel1970kraj. muži 71-100 
6.Vaculík Roman1978kraj. muži 101-150 
7.Koňařík Martin1973reg. muži 51-100 
8.Zavřel Josef st.1953reg. muži 51-100 
9.Sedlák Miroslav1964reg. muži 101-150 
10.Nevřiva Kamil1973reg. muži 101-150 
11.Kojecký Tomáš1973ČR muži 201-250 
12.Hejduková Martina2001reg. muži 251-300 
13.Dorazil Václav1985nez.  
TTC Mohelnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 13 
2.Hojgr Jan1990kraj. muži 22-30 
3.Ellner Martin1982kraj. muži 31-50 
4.Jarmar Petr1975kraj. muži 51-70 
5.Zedníček Miloš1972kraj. muži 71-100 
6.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
7.Voříšek Tomáš1991kraj. muži 101-150 
8.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
9.Duchaň Stanislav1986reg. muži N 12 
10.Hojgr Stanislav1951reg. muži 63 
11.Májek Josef1968reg. muži 82 
T.J. Sokol Olomouc Neředín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Jakub1987kraj. muži 11. 
2.Valošek Jan1993kraj. muži 15. 
3.Kovačik Jakub1992kraj. muži 19.-20. 
4.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 21.-30. 
5.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 21.-30. 
6.Kavala Filip1979kraj. muži 31.-50. 
7.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 31.-50. 
8.Netesal Jiří1971kraj. muži 71.-100. 
9.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
10.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 71.-100. 
11.Holík Petr1979kraj. muži 101.-150. 
12.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101.-150. 
13.Kadlčík Jiří2003kraj. muži 101.-150. 
14.Zapletal Jan1983kraj. muži 151.-200. 
T.J. Sokol Šternberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Igor1961kraj. muži 31.-50. 
2.Coufal Ondřej1991kraj. muži 31.-50. 
3.Vyhnálek Tomáš1995kraj. muži 51.-70. 
4.Grmela Aleš1968kraj. muži 71.-100. 
5.Čapčuch Josef1968kraj. muži 51.-70. 
6.Suchý Filip2001kraj. muži 101.-150. 
7.Coufal Jindřich1993kraj. muži 101.-150. 
8.Šauer Miloš1965kraj. muži 101.-150. 
9.Vémola Martin1985kraj. muži 151.-200. 
10.Sedlář Michal1973kraj. muži 201.-227. 
11.Grmela Tomáš2003kraj. muži 31-50Střídavý start z Základna Hnoyland Hnojice
Krajská soutěž 1
TJ Sigma Lutín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Radek1968kraj. muži 71-100. 
2.Kocián Martin1982kraj. muži 101.-150. 
3.Začal Martin1981kraj. muži 151.-200. 
4.Tlach Miroslav1983kraj. muži 201.-231. 
5.Halfar Václav1980nez. muži  
6.Poprach Vojtěch2004kraj. dci nez. muži 
7.Hampl Jiří1963nez. muži  
8.Trunkát Dalibor1985nez. muži  
TJ Sport Mikulovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 22 - 30 
2.Hudáček Jiří1987kraj. muži 31 - 50 
3.Pokorný Josef1970kraj. muži 101 - 150 
4.Lužík Tomáš2001kraj. muži 201 - 231 
5.Vrána František ml.2000kraj. muži 201 - 231 
6.Janík Hynek1970reg. muži 20 - 29 
7.Machač Jiří1974reg. muži 30 - 39 
8.Seibert Miroslav1974reg. muži 30 - 39 
TJ Sokol Nový Malín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrana Tomáš1980kraj. muži 71-100 
2.Karger Jan1977kraj. muži 101-150 
3.Kubíček Roman1963kraj. muži 151-200 
4.Adámek Zdeněk1975kraj. muži 151-200 
5.Laščák Vladimír1958reg. muži 51-70 
6.Snášel Jiří1962reg. muži 71-100 
7.Mikeš Jan1953reg. muži 101-130 
8.Dus Jakub1999reg. muži 131-160 
9.Svrčina David1976reg. muži 131-160 
10.Dokoupil Ivan1966reg. muži 131-160 
11.Drugda Aleš1998reg. muži 201-250 
TJ Sokol Bludov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Jakub1992kraj. muži 51-70 
2.Blaťák Marek1994kraj. muži 51-70 
3.Brokeš Josef1968kraj. muži 71-100 
4.Jílek Tomáš1973kraj. muži 101-150 
5.Srb Pavel1964kraj. muži 101-150N 
6.Blaťák Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
7.Falhar Radek1973reg. muži 41-50 
8.Nejedlý Jiří1960reg. muži 51-70 
9.Landa Josef1951reg. muži 51-70 
10.Ondráček František1976reg. muži 71-100 
11.Soural Stanislav1958reg. muži 71-100 
12.Pecháček Jiří1984reg. muži 101-130 
13.Skoumal Vítek2006reg. sži 1 
14.Srb Marek1999reg. muži 131-160 
TJ Sokol Tovačov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Martin1991kraj. muži 31. - 50. 
2.Pazdera Jaroslav st.1965kraj. muži 51. - 70. 
3.Palčík Zdeněk1973kraj. muži 101. - 150. 
4.Zavřel Josef1985kraj. muži 101. - 150.N 
5.Hrubý Radek1997kraj. muži 101. - 150. 
6.Horák Milan1966kraj. muži 151. - 200. 
7.Otáhal Vlastimil1955kraj. muži 151. - 200. 
8.Ginter Martin1971kraj. muži 151. - 200. 
9.Vojtašek Miroslav1969kraj. muži 201. - 231. 
TJ Sokol Čechovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Zdeněk1964kraj. muži 31-50 
2.Jančík Jiří1973kraj. muži 51-70 
3.Richter David1973kraj. muži 51-70 
4.Lošťák Martin1978kraj. muži 101-150 
5.Benek Tomáš1995kraj. muži 71-100 
6.Chytil Milan1965kraj. muži 151-200 
7.Pekař René1972kraj. muži 151-200 
8.Mikuš Michal1969kraj. muži 151-200 
9.Benek Jaromír1962kraj. muži 201-231N 
10.Jahn Michal1974reg. muži 21-30 
11.Kolík Petr1965reg. muži 31-50 
12.Šťastný Petr1973reg. muži 31-50 
13.Makovec Rostislav1957reg. muži 51-70 
14.Šteigl Šimon2005reg. muži 51-70 
15.Velešík Josef1967reg. muži 71-100 
KST Město Albrechtice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sopčák Lukáš1979kraj. muži 31.-50. 
2.Adamec Štěpán1970kraj. muži 71.-100. 
3.Štěpanek Martin1972kraj. muži 71.-100. 
4.Machů Jaroslav1970kraj. muži 101.-150. 
5.Kadlec Vítězslav1964kraj. muži 71.-100. 
6.Vojtek Roman1971kraj. muži 101.-150. 
7.Kozák Petr1958kraj. muži 101.-150. 
8.Matyáš Jaroslav1953kraj. muži 101.-150. 
9.Santarius Gustav1958kraj. muži 101.-150. N 
10.Vyvial Jaromír1948kraj. muži 151.-200 N 
11.Galetka Tomáš1972reg. muži 15. 
12.Holubec Jiří1973reg. muži 19. 
TJ Postřelmov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stryk Zdeněk1972kraj. muži 51.-70. 
2.Blaháček Ivo1973kraj. muži 71.-100. 
3.Smolík Michal1978kraj. muži 101.-150. 
4.Čecháček Radek1980reg. muži 18. 
5.Stryk Zdeněk ml.1996kraj. muži 101.-150. 
6.Horký Roman1974reg. muži 51.-70. 
7.Vláčel Miroslav1961reg. muži 101.-130. 
8.Matějíček Josef1964reg. muži 101.-130. 
9.Zapletal Lubomír1964reg. muži 131.-160. 
10.Stejskal Kamil1975reg. muži 161.-200. 
11.Sedláčková Jana1970reg. muži 201.-250. 
12.Šípová Miroslava1951reg. muži 201.-250. 
13.Kubíček Martin1973reg. muži 201.-250. 
14.Stryková Iva1970reg. muži 251.-306. 
15.Kechrtová Lenka1984nez.  
TTC Mohelnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zedníček Miloš1972kraj. muži 71-100 
2.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
3.Voříšek Tomáš1991kraj. muži 101-150 
4.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
5.Duchaň Stanislav1986reg. muži N 12 
6.Hojgr Stanislav1951reg. muži 63 
7.Májek Josef1968reg. muži 82 
8.Olejník Petr1967reg. muži 157 
9.Montág Petr1988reg. muži 172 
10.Kolář Radek2001reg. muži 193 
11.Slamkova Petra1985reg. ženy 230 
TJ OP Prostějov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jiří1969kraj. muži 101-150 
2.Hrůza Petr1966kraj. muži 101-150 
3.Běhal Jiří st.1963kraj. muži 151-200 
4.Vydržel Milan1964kraj. muži 201-231 
5.Janeček Jiří1958reg. muži 101-150 
6.Tovtin Ruszlan1987nez. muži cizinec 
7.Popelka Petr1979nez. muži  
SK Kolšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 71-100 
2.Zitta David1987kraj. muži 101-150 
3.Švesták Drahoslav1951kraj. muži 101-150 
4.Švéda Marek1981kraj. muži 101-150 
5.Honemann Vlastimil1959kraj. muži 101-150 
6.Čermák Martin1970kraj. muži 151-200 
7.Honemann Pavel1980kraj. muži 151-200 
8.Burian Jaroslav1975kraj. muži 151-200 
9.Žák Milan1959kraj. muži 151-200 
10.Mikeska Jaroslav st.1965reg. muži 101-130 
11.Poisl Isidor1965reg. muži 101-130 
T.J. Sokol Olomouc Neředín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 21.-30. 
2.Kavala Filip1979kraj. muži 31.-50. 
3.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 31.-50. 
4.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 71.-100. 
5.Netesal Jiří1971kraj. muži 71.-100. 
6.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
7.Holík Petr1979kraj. muži 101.-150. 
8.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101.-150. 
9.Kadlčík Jiří2003kraj. muži 101.-150. 
10.Zapletal Jan1983kraj. muži 151.-200. 
11.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži nez. 
KST Hlinsko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Michal1989kraj. muži 71-100 
2.Gorecki Pavel1975kraj. muži 101-150 
3.Macháč Jan1988kraj. muži 101-150 
4.Ludka Jaroslav1966kraj. muži 151-200 
5.Nikl Michal1972reg. muži 51-100 
6.Beránek Petr1970reg. muži 51-100 
7.Šebesta Dušan1976reg. muži 51-100 
8.Végh Jakub1996reg. muži 51-100 
9.Mika Jiří1959reg. muži 101-150 
10.Matýs Tomáš1978reg. muži 101-150 
11.Šromota Josef1971reg. muži 151-200 
12.Zlámal Vladimír ml.1978reg. muži 151-200 
Krajská soutěž 2A
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 51.-70. 
2.Janík Michal ml.2002kraj. muži 71.-100. 
3.Sedlář Jan1986kraj. muži 101.-150. 
4.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
5.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
6.Hájek Svatopluk1969kraj. muži 201.-231. 
7.Milar Martin1990kraj. muži 201.-231. 
8.Zich Petr ml.1991reg. muži 21.-30. 
9.Zich Petr st.1961reg. muži 31.-50. 
10.Dostál Jaromír1951reg. muži 51.-70. 
11.Vystavěl Jakub1988reg. muži 51.-70. 
12.Malík Miroslav st.1977reg. muži 71.-100. 
SK Přerov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 51-70 
2.Prázdný Pavel st.1975kraj. muži 51-70 
3.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 51-70N 
4.Prázdný Pavel ml.2004kraj. muži 71-100Hostování z T.J. Sokol Náklo z.s.
5.Hejduk Pavel2003kraj. muži 71-100 
6.Čada Hynek1999reg. muži 101-150 
7.Severa Milan2006reg. muži 201-250N 
8.Trunečka Milan1973reg. muži 201-250N 
9.Doušek Tomáš2007kraj. sži 28 
10.Nadymáček František2008kraj. sži 39 
11.Ďulák Michal2007kraj. sži 74 
12.Skřivánek Tomáš2009kraj. sži 100 
13.Sléžka Štěpán2007kraj. sži 142 
TJ Sokol Kojetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Vít1976kraj. muži 31-50N 
2.Odehnal Jakub1982kraj. muži 101-150 
3.Konečný Vojtěch1998kraj. muži 101-150N 
4.Prokeš Lukáš1978kraj. muži 151-200 
5.Orság Vlastimil1963kraj. muži 151-200 
6.Bureš Miroslav2002kraj. muži 151-200N 
7.Pištělák Martin1981reg. muži 51-100 
8.Zítka Tomáš1977reg. muži 51-100 
9.Dujava Peter1968reg. muži 101-150 
10.Vrtěl Luděk1954reg. muži 101-150 
11.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
12.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
13.Michálek Antonín1976reg. muži 151-200 
14.Zedníček Martin1970reg. muži 151-200 
15.Včeláková Stanislava1993reg. muži 151-200 
16.Svobodník Miroslav1961reg. muži 201-250 
17.Frydrych Rudolf1943nez. muži  
TJ Sokol Tovačov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Radek1997kraj. muži 101. - 150. 
2.Horák Milan1966kraj. muži 151. - 200. 
3.Otáhal Vlastimil1955kraj. muži 151. - 200. 
4.Ginter Martin1971kraj. muži 151. - 200. 
5.Nohejl Tomáš1974kraj. muži 151. - 200.N 
6.Vojtašek Miroslav1969kraj. muži 201. - 231. 
7.Malec Jan1978reg. muži 51. - 100. 
8.Půr Martin1999reg. muži 51. - 100. 
9.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 101. - 150. 
10.Macháček Pavel1973reg. muži 101. - 150.N 
11.Polčák Pavel1958reg. muži 101. - 150. 
12.Smolka Marek1999reg. muži 151. - 200. 
13.Lexmann Lubomír1955reg. muži 151. - 200. 
14.Frehar Jiří1949reg. muži 201. - 250. 
15.Urbanec Radek1980reg. muži 201. - 250. 
TJ Sigma Hranice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sohr Radovan1965reg. muži 31-50 
2.Jemelka Libor1975reg. muži 31-50 
3.Jemelka Ivan1980reg. muži 31-50 
4.Klos Otto1944reg. muži 51-100 
5.Vítek Zdeněk1954reg. muži 51-100 
6.Březík Lukáš1980reg. muži 51-100 
7.Zobaník Jaroslav1951reg. muži 51-100 
8.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
9.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 101-150 
10.Paus Aleš1978reg. muži 101-150 
11.Kaspar Michal2001reg. muži 101-150 
12.Zavadil Dominik2001reg. muži 151-200 
13.Němeček Ladislav1948reg. muži 151-200 
TJ Sokol Čechovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benek Tomáš1995kraj. muži 71-100 
2.Chytil Milan1965kraj. muži 151-200 
3.Mikuš Michal1969kraj. muži 151-200 
4.Benek Jaromír1962kraj. muži 201-231N 
5.Pekař René1972kraj. muži 151-200 
6.Jahn Michal1974reg. muži 21-30 
7.Kolík Petr1965reg. muži 31-50 
8.Šťastný Petr1973reg. muži 31-50 
9.Makovec Rostislav1957reg. muži 51-70 
10.Šteigl Šimon2005reg. muži 51-70 
11.Velešík Josef1967reg. muži 71-100 
12.Fréhar Jan1983reg. muži 71-100 
13.Weisser Radim2001reg. muži 101-150 
14.Benek Jaromír ml.2007reg. muži 101-150 
15.Šťastný David2004reg. muži 151-197 
16.Pokorný Adam2005reg. muži 151-197 
SK Přerov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šoc Milan1980kraj. muži 31-50 
2.Krudenc Martin1975kraj. muži 151-200N 
3.Holub Oto1962reg. muži 51-100 
4.Pospíšilová Carmen1972reg. muži 51-100 
5.Kubík David1981reg. muži 51-100 
6.Cápík Antonín1972reg. muži 51-100 
7.Dvouletý Dan1977reg. muži 101-150 
8.Gerhát Michal1997reg. muži 101-150 
9.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101-150 
10.Zachrla Radim1979reg. muži 101-150 
11.Kyrych Pavel1977reg. muži 151-200 
Sportklub Štarnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holiš Roman1972kraj. muži 71-100 
2.Chytil Miroslav1949kraj. muži 101-150 
3.Paděra Pavel1969kraj. muži 151-200 
4.Vojtěch Bryks2002kraj. muži 151-200 
5.Běhal Jeroným1966kraj. muži 151-200 
6.Mynařík Alfons1969kraj. muži 201-231 
7.Martinů Jiří ml.1987nez. muži  
8.Naňák Libor1969nez. muži  
9.Pavlica Zdeněk1976nez. muži  
10.Procházka Zdeněk1952nez. muži  
TJ Sokol Němčice nad Hanou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Válek Vít1970kraj. muži 151.-200. 
2.Palásek Martin1991kraj. muži 201.-227. 
3.Palásek Jaromír1972kraj. muži 201.-227. 
4.Kadlík Vladimír1977kraj. muži 201.-227. 
5.Válek Jiří1965reg. muži 51.-70. 
6.Doležal Alois1980reg. muži 51.-70. 
7.Oplocký Petr ml.1989reg. muži 51.-70. 
8.Diviš Marek1976reg. muži 71.-100. 
9.Coufalík Jaroslav1973reg. muži 101.-150. 
10.Oplocký Petr st.1965reg. muži 151.-197. 
11.Kroupa Zdeněk1962reg. muži 151.-197. 
12.Richter Antonín1938nez.  
13.Přidal Petr st.1967nez.  
14.Bartošík Pavel2003nez.  
15.Jeřábek Jan2007nez.  
16.Bartošík Michal2006nez.  
17.Coufalík Jakub2006nez.  
Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Oldřich st.1977kraj. muži 71.-100 
2.Novák Dominik2001kraj. muži 101.-150. 
3.Hrůza Pavel1971kraj. muži 151.-200 
4.Krampla Jiří1975kraj. muži 201.-227. 
5.Franc Pavel1960kraj. muži 201.-227. 
6.Ošlejšek Ladislav1969kraj. muži 201.-227. 
7.Pírek Lukáš1993reg. muži 31.-50. 
8.Pírek Ladislav1984reg. muži 51.-70. 
9.Kubalčík Jan1972reg. muži 71.-100 
10.Vysloužil Oldřich ml.1995reg. muži 101.-150. 
11.Novák Petr1972reg. muži 101.-150. 
T.J. Sokol Olomouc Neředín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
2.Netesal Jiří1971kraj. muži 71.-100. 
3.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101.-150. 
4.Holík Petr1979kraj. muži 101.-150. 
5.Kovačík Roman1988kraj. muži 101.-150. 
6.Kadlčík Jiří2003kraj. muži 101.-150. 
7.Němčák Mikuláš2001kraj. muži 151.-200. 
8.Zapletal Jan1983kraj. muži 151.-200. 
9.Rybnikář Petr1969kraj. muži 151.-200. 
10.Běhal Milan1953kraj. muži nez. 
11.Beneš Kryštof2003kraj. muži nez. 
12.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži nez. 
13.Černý Marek1974kraj. muži nez. 
14.Chromec Martin1972kraj. muži nez. 
15.Holíková Vendula1983kraj. ženy nez. 
16.Janovskij Vadim1991kraj. muži nez. 
17.Kroutil Tomáš1995kraj. muži nez. 
18.Sklenář Jakub2001kraj. muži nez. 
T.J. Sokol Šternberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapčuch Josef1968kraj. muži 51.-70. 
2.Šauer Miloš1965kraj. muži 101.-150. 
3.Coufal Jindřich1993kraj. muži 101.-150. 
4.Suchý Filip2001kraj. muži 101.-150. 
5.Vémola Martin1985kraj. muži 151.-200. 
6.Sedlář Michal1973kraj. muži 201.-227. 
7.Pischel Jiří1941kraj. muži neuveden 
8.Gabrhel Vladimír1974kraj. muži neuveden 
9.Janhuba Radomír1954kraj. muži neuveden 
10.Kocurek Jiří1968kraj. muži neuveden 
11.Kubánek Martin1986kraj. muži neuveden 
Krajská soutěž 2B
TJ Sokol Dubicko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braný Milan ml.1981reg. muži 16 
2.Strouhal Karel1977reg. muži 41-50 
3.Neoral Ondřej1995reg. muži 41-50 
4.Horák Luděk1966reg. muži 51-70 
5.Langer Rudolf1959reg. muži 51-70 
6.Vidomus Michal1983reg. muži 71-100 
7.Sobotík Petr1980reg. muži 101-130 
8.Novotný Petr1977reg. muži 131-160 
9.Krmíček Marcel1972reg. muži 161-200 
10.Horák Filip1996reg. muži 101-130N 
11.Braný Milan1953reg. muži 131-160N 
SVČ Rýmařov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žatecký Vladimír1964kraj. muži 101-150 
2.Casciani Luděk1974kraj. muži 151-200 
3.Polák Aleš1965kraj. muži 151-200 
4.Václavík Aleš1982kraj. muži 151-200 
5.Kalaš Miroslav st.1959kraj. muži 201-250 
6.Kalaš Miroslav ml.1983kraj. muži 201-250 
7.Lašák Roman1975kraj. muži 201-250 
8.Rektořík Bronislav1964kraj. muži 151-200 
TJ Sokol Velké Losiny
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paraskevopulos Andreas1957kraj. muži 51-70 
2.Novotný Eduard st.1949reg. muži 31-40 
3.Bureš Adam1999reg. muži 51-70 
4.Bureš Vladimír1974reg. muži 51-70 
5.Vaněk Miloš1982reg. muži 51-70 
6.Cikryt Petr1958reg. muži 51-70 
7.Berka Jiří1975reg. muži 71-100 
8.Novotný Eduard ml.1980reg. muži 71-100 
9.Bureš Ondřej1996reg. muži 101-130 
10.Hájek Lubomír1955reg. muži 131-160 
11.Berka Martin2001reg. muži 161-200 
TJ Sokol Štíty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Altman Petr1966kraj. muži 151.-200. 
2.Drlík Zdeněk1976kraj. muži 151.-200. 
3.Hranička Libor1974reg. muži 51.-70. 
4.Jelínek Pavel1965reg. muži 71.-100. 
5.Jandejsek Martin st.1972reg. muži 71.-100. 
6.Jandejsek Martin ml.2000reg. muži 101.-130. 
7.Jelínek Jiří1964reg. muži 71.-100.N 
8.Kudláček Pavel1969reg. muži 131,-160, 
9.Kočnar Libor1958reg. muži 161.-200. 
10.Vicenec Rudolf1977reg. muži 101.-130. 
11.Kocián Pavel1966reg. muži 161.-200. 
12.Benda František1953reg. muži 251.-306. 
13.Kocián Jakub2006reg. muži 251.-306. 
14.Mareš Jan2006reg. muži 251.-306. 
15.Purkert Tomáš2006reg. muži 251.-306. 
16.Sasz Jiří1944reg. muži 251.-306.N 
17.Šula Radek1975nez. muži  
18.Drlík Matěj2001nez. muži  
KST Jeseník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macík Karel1990reg. muži 20-29 
2.Macík Petr1964reg. muži 20-29 
3.Rak Tomáš1978reg. muži 20-29 
4.Matějíček Martin1981nez. muži  
5.Matějíček Miloš1975nez. muži  
6.Dvořák Vítek2000nez. muži  
7.Chytil Zdeněk1979nez. muži  
TTC Šumperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braun Norbert1977kraj. muži 101-150 
2.Skokanová Lenka1978kraj. muži 151-200 
3.Maixner Vladimír1961kraj. muži 151-200 
4.Paseka Rudolf2004kraj. muži 151-200 
5.Tomeš Vladimír2004kraj. muži 201-231 N 
6.Horáček Michal1999reg. muži 71-100 N 
7.Vicenec Libor2004reg. muži 101-130 N 
8.Wiesner Lukáš1992reg. muži 101-130 N 
9.Luňáček Jiří1975nez. muži  
KST Město Albrechtice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Vítězslav1964kraj. muži 71.-100. 
2.Vojtek Roman1971kraj. muži 101.-150. 
3.Kozák Petr1958kraj. muži 101.-150. 
4.Matyáš Jaroslav1953kraj. muži 101.-150. 
5.Santarius Gustav1958kraj. muži 101.-150. N 
6.Vyvial Jaromír1948kraj. muži 151.-200 N 
7.Galetka Tomáš1972reg. muži 15. 
8.Holubec Jiří1973reg. muži 19. 
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišr Petr1982kraj. muži 71-100 
2.Slavík Ota1970kraj. muži 101-150 
3.Slavík Petr2005kraj. muži 151-200 
4.Ondruš Milan1956kraj. muži 201-231 
5.Slavíková Kristýna2003kraj. muži 201-231N 
6.Šimončík Josef1950nez.  
7.Domčík Petr1955nez.  
8.Poláchová Iva1979nez.  
9.Švanová Zuzana2005nez.  
10.Slavíková Lenka1981nez.  
11.Martínková Blanka1977nez.  
12.Gorniak Daniel2006nez.  
13.Hlávka Vladimír2006nez.  
14.Sideras Nikos2006nez.  
15.Šimončík Štěpán2007nez.  
16.Pavela Ondřej2005ČR dci 115Střídavý start z TJ Granitol Moravský Beroun
TJ Olympia Bruntál
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plesník Jiří1964kraj. muži 101-150 
2.Koval Michal1976kraj. muži 101-150 
3.Krajča Patrik1993kraj. muži 101-150 
4.Hostěnský Robert1971kraj. muži 151-200 
5.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 101-150 
6.Kolář Vojta1994kraj. muži 151-200 
7.Krajča Rudolf1971kraj. muži 201-231 
8.Mlčoch František1961kraj. muži 201-231 
9.Kamák Zdenko1973kraj. muži 428 
10.Sabol Miroslav1948kraj. muži 352 
11.Měrka František1944kraj. muži 450 
12.Radim Teru1978nez. muži  
13.Mazalová Veronika2006kraj. ženy 8 
14.Mazalová Klaudie1955kraj. ženy 10 
15.Sabolová Věra1954kraj. ženy 25 
TJ Sokol Jestřebí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Jiří1975kraj. muži 31-50 
2.Sedláček Bohumír1957kraj. muži 151-200 
3.Král Pavel1991kraj. muži 201-231 
4.Daniel Jan ml.1975kraj. muži 201-231 
5.Straka Michal1975reg. muži 51-70 
6.Kubalík Jiří1971reg. muži 71-100 
7.Milek Libor1981reg. muži 71-100 
8.Zittová Radomíra1962reg. muži 131-160 
9.Solník Jan1991reg. muži 131-160 
10.Bzdyl Josef1948reg. muži 161-200 
11.Daniel Jan nejml.2002reg. muži 201-250 
SK Kolšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honemann Vlastimil1959kraj. muži 101-150 
2.Čermák Martin1970kraj. muži 151-200 
3.Burian Jaroslav1975kraj. muži 151-200 
4.Honemann Pavel1980kraj. muži 151-200 
5.Žák Milan1959kraj. muži 151-200 
6.Solařová Květoslava1949kraj. muži 201-230 
7.Poisl Isidor1965reg. muži 101-130 
8.Mikeska Jaroslav st.1965reg. muži 101-130 
9.Dražný Alois1952reg. muži 161-200 
10.Hatala Milan1966reg. muži 161-200 
11.Klimeš Zdenek1958reg. muži 161-200 
12.Los Alois1958reg. muži 161-200 
13.Balšánek František1969reg. muži 161-200 
14.Švestáková Sandra2005reg. muži 201-250 
Základna Hnoyland Hnojice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grmela Tomáš2003kraj. muži 31-50 
2.Kolář Jakub2003kraj. dci 8Hostování z TJ Tatran Litovel z.s.
3.Šolle Radovan2006kraj. dci 9. 
4.Tkaczik Jan2004kraj. dci 14 
5.Zuština Lukáš2004kraj. dci 15 
6.Romanovský Jakub2003kraj. dci 16 
7.Kořenek Václav2003kraj. dci 17 
8.Aberl Jiří2008kraj. dci 57 
9.Vagner Vojtěch2004kraj. dci 10Střídavý start z Rekreační sporty Bystrovany
10.Škvor Ondřej2003kraj. dci 13Střídavý start z Rekreační sporty Bystrovany
Divize ženy
TJ Sokol Štíty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kreuzigerová Lucie1977kraj. ženy 7 
2.Haltmarová Martina2008kraj. ženy 27 
3.Fabiánková Tereza2011kraj. ženy 31 
4.Pospíšilová Pavla2007kraj. ženy 32 
5.Lédlová Hana1980kraj. ženy 35 
KST Olomouc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ratajská Linda2012ČR nžy 25. 
2.Sovadinová Sára2010nez.  
3.Sovadinová Rút2012nez.  
4.Dusíková Julie2011nez.  
5.Sovadinová Elisabeth Anna2014nez.  
6.Nezmeškalová Aneta2006nez.  
7.Majorošová Kristína1995nez. cizinec 
8.Ivanová Linda1979nez. Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
SK Kolšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skokanová Lenka1978kraj. muži 151-200Hostování z Table Tennis Club Šumperk, z.s.
2.Solařová Květoslava1949kraj. muži 201-230 
3.Zittová Radomíra1962reg. muži 131-160Hostování z TJ Sokol Jestřebí, z.s.
4.Švestáková Sandra2005reg. muži 201-250 
TJ Sokol Nový Malín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matýsová Emilie1956reg. muži 101-130 
2.Schnaubeltová Dana1977reg. muži 201-250 
3.Žalio Marie1973reg. muži 251-306 
4.Žalio Jana2003reg. muži 251-306 
5.Kubíčková Pavlína1995reg. muži 251-306 
6.Kargerová Tereza2009reg. mži 15 
7.Bargelová Adrienne2003reg. muži 251-306 
Český pohár 1. stupeň 20/21
TJ Sokol Velké Losiny
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paraskevopulos Andreas1957kraj. muži 51-70 
2.Novotný Eduard st.1949reg. muži 31-40 
3.Bureš Vladimír1974reg. muži 51-70 
4.Bureš Adam1999reg. muži 51-70 
5.Cikryt Petr1958reg. muži 51-70 
6.Vaněk Miloš1982reg. muži 51-70 
7.Berka Jiří1975reg. muži 71-100 
8.Novotný Eduard ml.1980reg. muži 71-100 
9.Bureš Ondřej1996reg. muži 101-130 
10.Hájek Lubomír1955reg. muži 131-160 
11.Berka Martin2001reg. muži 161-200 
12.Janda František1948nez. muži 161-200N 
13.Hejtmánek Lukáš1979reg. muži 201-250 
14.Žídek Marek1983reg. muži 251-306 
15.Šefraný Štěpán2007reg. muži 251-306 
16.Šefraný Lukáš1975reg. muži 251-306 
17.Minařík Karel1970reg. muži 251-306 
18.Hilbert David1998nez. muži  
19.Maňka Tomáš1993nez. muži  
20.Strnad Martin st.1976nez. muži  
21.Vaněk Dominik2010nez. muži  
22.Vaněk Ondřej2006nez. muži  
23.Žejdlík Ondřej1998nez. muži  
TJ Sokol Ondratice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Michal st.1980kraj. muži 31.-50. 
2.Orság David1978kraj. muži 31.-50.N 
3.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 51.-70. 
4.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
5.Sedláček Radek1979kraj. muži 51.-70.N 
6.Janík Michal ml.2002kraj. muži 71.-100. 
7.Adamíková Dagmar1994reg. muži 71.-100. 
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlář Jan1986kraj. muži 101.-150. 
2.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
3.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
4.Hájek Svatopluk1969kraj. muži 201.-231. 
5.Milar Martin1990kraj. muži 201.-231. 
6.Zich Petr ml.1991reg. muži 21.-30. 
7.Vystavěl Jakub1988reg. muži 51.-70. 
TJ Sokol Ondratice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zich Petr st.1961reg. muži 31.-50. 
2.Dostál Jaromír1951reg. muži 51.-70. 
3.Beneš Jan st.1960reg. muži 71.-100. 
4.Makoš Marián1984reg. muži 71.-100. 
5.Navrátil Antonín1954reg. muži 71.-100. 
6.Makoš Pavel1986reg. muži 101.-150. 
7.Zouhar Miloš1978reg. muži 151.-197. 
TJ Sokol Ondratice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Miroslav st.1977reg. muži 71.-100. 
2.Matoušek Michal1989reg. muži 71.-100. 
3.Kořínek Stanislav1968reg. muži 101.-150. 
4.Malík Miroslav ml.2004reg. muži 101.-150. 
5.Říha Luděk1958reg. muži 151.-197. 
6.Vláčil Libor1971reg. muži 151.-197. 
TJ Sokol Jestřebí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Jiří1975kraj. muži 31-50 
2.Sedláček Bohumír1957kraj. muži 151-200 
3.Král Pavel1991kraj. muži 201-231 
4.Daniel Jan ml.1975kraj. muži 201-231 
5.Straka Michal1975reg. muži 51-70 
6.Kubalík Jiří1971reg. muži 71-100 
7.Milek Libor1981reg. muži 71-100 
8.Solník Jan1991reg. muži 131-160 
9.Bzdyl Josef1948reg. muži 161-200 
10.Daniel Jan nejml.2002reg. muži 201-250 
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valašík Lukáš1984kraj. muži 20-21 
2.Galanda Tomáš1975kraj. muži 31-50 
3.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-50 
4.Šoc Milan1980kraj. muži 31-50 
5.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 51-70 
6.Krudenc Martin1975kraj. muži 151-200N 
7.Kubík David1981reg. muži 51-100 
SK Přerov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cápík Antonín1972reg. muži 51-100 
2.Holub Oto1962reg. muži 51-100 
3.Čada Hynek1999reg. muži 101-150 
4.Dvouletý Dan1977reg. muži 101-150 
5.Gerhát Michal1997reg. muži 101-150 
6.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101-150 
7.Zachrla Radim1979reg. muži 101-150 
8.Kyrych Pavel1977reg. muži 151-200 
9.Dvořáková Eva1979reg. muži 201-250 
SDH Dětkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knichal Martin1977reg. muži 31-50 
2.Sedláček Petr1964reg. muži 31-50 
3.Petyrek Vladislav ml.1985reg. muži 31-50 
4.Omachlik Aleš1978reg. muži 151-197 
SDH Dětkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švéda Viktor1979reg. muži 31-50 
2.Švéda Radslav1949reg. muži 31-50 
3.Petýrek Vladislav st.1954reg. muži 51-70 
4.Hybl Martin1995reg. muži 71-100 
5.Danyi Petr1999reg. muži 71-100 
6.Knichal Jaroslav1952reg. muži 101-150 
7.Juráček Michal1977reg. muži 101-150 
8.Buřt Petr1962reg. muži 151-197 
SK Kolšov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zitta David1987kraj. muži 101-150 
2.Švesták Drahoslav1951kraj. muži 101-150 
3.Švéda Marek1981kraj. muži 101-150 
4.Honemann Pavel1980kraj. muži 151-200 
5.Solařová Květoslava1949reg. muži 201-230 
SK Kolšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 71-100 
2.Honemann Vlastimil1959kraj. muži 101-150 
3.Čermák Martin1970kraj. muži 151-200 
4.Burian Jaroslav1975kraj. muži 151-200 
5.Žák Milan1959kraj. muži 151-200 
6.Mikeska Jaroslav st.1965reg. muži 101-130 
SK Kolšov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dražný Alois1952reg. muži 161-200 
2.Honemann Petr1982reg. muži 161-200 
3.Švestáková Sandra2005reg. muži 201-250 
4.Švesták Adam2008reg. muži 201-250 
5.Zavřel Michal2010reg. muži Nezařazen. 
6.Šíbl Václav2010reg. muži Nezařazen 
7.Barčík Tomáš2008reg. sži Nezařazen. 
8.Šíbl Jan2007reg. muži Nezařazen 
TJ Sokol Buk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Divina Jiří1986kraj. muži 22-30 
2.Lechner Radim1987kraj. muži 31-50 
3.Hrabica Marián1995kraj. muži 31. - 50. 
4.Bluma Jindřich1988kraj. muži 51-70 
5.Koutný Pavel1970kraj. muži 71-100 
6.Vaculík Roman1978kraj. muži 101-150 
7.Koňařík Martin1973reg. muži 51-100 
8.Zavřel Josef st.1953reg. muži 51-100 
9.Sedlák Miroslav1964reg. muži 101-150 
10.Nevřiva Kamil1973reg. muži 101-150 
11.Kojecký Tomáš1973ČR muži 201-250 
12.Hejduková Martina2001reg. muži 251-300 
13.Dorazil Václav1985nez.  
TTC Mohelnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 13 
2.Hojgr Jan1990kraj. muži 22-30 
3.Ellner Martin1982kraj. muži 31-50 
4.Jarmar Petr1975kraj. muži 51-70 
5.Zedníček Miloš1972kraj. muži 71-100 
6.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
7.Voříšek Tomáš1991kraj. muži 101-150 
8.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
9.Duchaň Stanislav1986reg. muži N 12 
10.Hojgr Stanislav1951reg. muži 63 
11.Májek Josef1968reg. muži 82 
T. J. Sokol Olomouc-Neředín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Jakub1987kraj. muži 11. 
2.Valošek Jan1993kraj. muži 15. 
3.Kovačik Jakub1992kraj. muži 19.-20. 
4.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 21.-30. 
5.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 21.-30. 
6.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 31.-50. 
7.Netesal Jiří1971kraj. muži 71.-100. 
8.Kadlčík Jiří2003kraj. muži 101.-150. 
TJ Sokol Nový Malín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrana Tomáš1980kraj. muži 71-100 
2.Karger Jan1977kraj. muži 101-150 
3.Kubíček Roman1963kraj. muži 151-200 
4.Adámek Zdeněk1975kraj. muži 151-200 
5.Drugda Aleš1998reg. muži 201-250 
6.Dus Jakub1999reg. muži 131-160 
7.Svrčina David1976reg. muži 131-160 
TJ Sigma Hranice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sohr Radovan1965reg. muži 31-50 
2.Jemelka Ivan1980reg. muži 31-50 
3.Jemelka Libor1975reg. muži 31-50 
4.Klos Otto1944reg. muži 51-100 
5.Vítek Zdeněk1954reg. muži 51-100 
6.Březík Lukáš1980reg. muži 51-100 
7.Zobaník Jaroslav1951reg. muži 51-100 
8.Kaspar Michal2001reg. muži 101-150 
9.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
10.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 101-150 
11.Paus Aleš1978reg. muži 101-150 
12.Zavadil Dominik2001reg. muži 151-200 
13.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 151-200 
14.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 151-200 
15.Němeček Ladislav1948reg. muži 151-200 
16.Vitoul Pavel1967reg. muži 151-200N 
17.Staviař Jiří1970reg. muži 151-200N 
18.Poštulka Ivo1989reg. muži 301-345 
19.Stuchlík Pavel1978nez. muži  
Stolní tenis klub Komárno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Simandl Marek1978reg. muži 51-100 
2.Šindelek Jiří st.1967reg. muži 51-100 
3.Šindelek Josef1966reg. muži 101-150 
4.Šurin Jan1999reg. muži 101-150 
Stolní tenis klub Komárno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelek Jiří ml.1991reg. muži 151-200 
2.Orság Jaromír1979reg. muži 201-250 
3.Šindelek Roman1961nez. muži 201-250 
4.Šurin Tomáš2001reg. muži 201-250 
5.Kývala Tomáš2001reg. muži 251-300 
6.Vašík Ladislav1959reg. muži N 
TJ SOKOL ŠTÍTY
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdina Jan1960kraj. muži 71.-100. 
2.Kobza Štěpán1997kraj. muži 71-100N 
3.Hrdina Pavel1968kraj. muži 101.-150. 
4.Kreuzigerová Lucie1977kraj. muži 151.-200. 
5.Altman Petr1966kraj. muži 151.-200. 
6.Drlík Zdeněk1976kraj. muži 151.-200. 
7.Hranička Libor1974reg. muži 51.-70. 
8.Jelínek Pavel1965reg. muži 71.-100. 
9.Jandejsek Martin st.1972reg. muži 71.-100. 
10.Jelínek Jiří1964reg. muži 71.-100.N 
11.Jandejsek Martin ml.2000reg. muži 101.-130. 
12.Kočnar Libor1958reg. muži 161.-200. 
13.Sasz Jiří1944nez. muži  
TJ Sokol Čehovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Luboš1998reg. muži 30 
2.Kunert Pavel1975reg. muži 41 
3.Kardinál Tomáš1973reg. muži 32 
4.Kroupa Lukáš1987reg. muži 24 
5.Mlčoch Miloš1964reg. muži 85 
6.Kunert Lukáš2007reg. muži 82 
7.Kardinál Tomáš ml.1999reg. muži 100 
8.Růžička Lubomír1972reg. muži 100 
9.Růžička Svatopluk1943reg. dci 88 
TJ Sigma Lutín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Radek1968kraj. muži 71-100. 
2.Kocián Martin1982kraj. muži 101.-150. 
3.Začal Martin1981kraj. muži 151.-200. 
4.Tlach Miroslav1983kraj. muži 201.-231. 
5.Halfar Václav1980nez. muži  
6.Trunkát Dalibor1985nez. muži  
7.Hampl Jiří1963nez. muži  
8.Poprach Vojtěch2004kraj. dci nez. muži 
TJ Olympia Bruntál
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plesník Jiří1964kraj. muži 101-150 
2.Koval Michal1976kraj. muži 101-150 
3.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 101-150 
4.Krajča Patrik1993kraj. muži 101-150 
5.Hostěnský Robert1971kraj. muži 151-200 
6.Kolář Vojta1994kraj. muži 151-200 
7.Krajča Rudolf1971kraj. muži 201-231 
8.Mlčoch František1961kraj. muži 201-231 
9.Sabol Miroslav1948kraj. muži 352 
10.Kamák Zdenko1973kraj. muži 428 
11.Mazalová Veronika2006kraj. ženy 8 
12.Mazalová Klaudie1955kraj. ženy 10 
13.Sabolová Věra1954kraj. ženy 25 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy