Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize, muži
TJ Sokol Újezdec-Těšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orlovský Karel1978kraj. muži 18 
2.Lekeš Pavel1974kraj. muži 31-40 
3.Kováč Peter1981kraj. muži 71-80 
4.Švehla Michal1992kraj. muži 91-100 
5.Lekeš Roman2007reg. muži 71-80 
6.Surý Jakub2001reg. muži 81-90 
7.Živnéř Stanislav1964reg. muži 81-90 
8.Březina Radomír1974reg. muži 91-100 
9.Chmelař Jaroslav1954reg. muži 101-110N 
10.Man František1943reg. muži 111-120N 
11.Lekešová Zuzana1999reg. muži 141-150 
12.Švehla Ladislav1965reg. muži 151-170 
KST Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sigmund Michael2005kraj. muži 101-110 
2.Vranka Ondřej2007kraj. muži 141-150 
3.Střelec Marek1968kraj. muži 151-160N 
4.Viktorínová Michaela2000reg. muži 31-40 
5.Babica Vladimír1981reg. muži 71-80N 
6.Dalajka Daniel2006reg. muži 111-120N 
7.Ovesný Vratislav2007reg. muži 141-150 
8.Dufek Filip2009reg. muži 141-150 
9.Račák Filip2010reg. muži 151-160 
10.Březina Radovan2009reg. muži 161-170 
11.Málek Tomáš2009reg. muži 181-190 
12.Novotný Antonín st.1972reg. muži 181-190 
13.Veselý Jiří1977reg. muži 181-190 
14.Ždánský Vojtěch2008reg. muži 221-240N 
15.Laštovka Vojtěch2011reg. muži 241-260 
16.Barbořík Ivan1956nez. muži xxx 
17.Oharek David1999nez. muži xxx 
18.Svoboda Jiří1978nez. muži xxx 
TJ DDM Valašské Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Došek Jaroslav1962kraj. muži 21-30 
2.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 31-40 
3.Orlovský Pavel1980kraj. muži 31-40 
4.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 31-40 
5.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 31-40 
6.Konečný Jiří1965kraj. muži 51-60 
7.Bazalka Michal1975kraj. muži 51-60 
8.Hladil Radek1965kraj. muži 81-90 
9.Drápela Marek1974kraj. muži 161-170 
10.Střílka Jakub1988reg. muži 41-50N 
11.Šíma Martin1989reg. muži 41-50N 
12.Vahala Jiří1994reg. muži 41-50N 
TJ Bystřice pod Hostýnem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevřala Lukáš1980kraj. muži 31-40 
2.Urbiš Jan1997kraj. muži 51-60 
3.Nesvadba Vladan1995kraj. muži 61-70 
4.Urbiš Jakub1994kraj. muži 81-90 
5.Burda Milan1964kraj. muži 81-90 
6.Kvasnička Jiří1973kraj. muži 91-100 
7.Černocký Radek1963kraj. muži 111-120 
8.Moráček Jakub1994kraj. muži 191-200 
9.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 21-30 
10.Vašík Jan1994reg. muži 51-70 
11.Bareš Alois1962reg. muži 51-70 
12.Ostatek Stanislav ml.2003reg. muži 71-90 
13.Ostatek Filip ml.2003reg. muži 91-120 
14.Ostatek Stanislav st.1975reg. muži 91-120 
15.Zajíc Patrik2003reg. muži 91-120 
16.Burda Martin2006reg. muži 91-120 
17.Žákovský Bořivoj2000reg. muži 91-120 
18.Stejskal Matouš2005reg. muži 121 
19.Berčíková Denisa2004reg. muži 121 N 
TJ Nivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Marcel1978kraj. muži 41.-50. 
2.Žmolík Pavel1964kraj. muži 41.-50. 
3.Žmolík Lukáš1993kraj. muži 51.-60. 
4.Kozelek Ondřej2004kraj. muži 71.-80.Hostování z KST Hluk
5.Hladiš Libor1985kraj. muži 151.-160. 
6.Janča Tomáš1986kraj. muži 181.-190. 
7.Turzík Vlastimil1982reg. muži 61.-70. 
8.Kovařík Petr1961reg. muži 71.-80. 
9.Tomanec Lukáš1997reg. muži 81.-90.N 
ST AMON Kunovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miloš1975kraj. muži 31-40 
2.Oharek Libor1975kraj. muži 31-40 
3.Šašinka Radek1987kraj. muži 61-70 
4.Autrata Vít1974kraj. muži 71-80 
5.Chvíla Pavel1976kraj. muži 81-90N 
6.Juřena Ondřej1998kraj. muži 111-120 
7.Jančík Martin1997kraj. muži 131-140 
8.Hajduk Jan1975kraj. muži 141-150 
9.Nožička Jiří1965kraj. muži 181-190 
10.Smištíková Dana1961reg. muži 61-70 
11.Velan Martin1994reg. muži 71-80 
12.Kolečkář Matyáš2008kraj. muži 151.-160Střídavý start z KST Hluk
KST Dolní Němčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Antonín2000kraj. muži 51-60 
2.Kolísek Josef1999kraj. muži 71-80 
3.Kučera Ondřej2001kraj. muži 81-90 
4.Ježek Jan1988kraj. muži 91-100 
5.Sadílek Jan1981kraj. muži 91-100 
6.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
7.Čaník Tomáš1995kraj. muži 101-110N 
8.Borýsek Jiří1970kraj. muži 111-120 
9.Salát Jan1988kraj. muži 121-130 
10.Ježek Miroslav1993reg. muži 81-90 
TJ Jiskra Otrokovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošík Pavel1961kraj. muži 21-30 
2.Janečka Tomáš1989kraj. muži 51-60 
3.Polanský Pavel1978kraj. muži 61-70 
4.Odstrčil Karel1973kraj. muži 61-70N 
5.Janečka Václav2002kraj. muži 61-70 
6.Vidlář Pavel1973kraj. muži 141-150 
7.Ondrašík Petr1978kraj. muži 161-170N 
8.Janošík Petr1958reg. muži 71-80 
9.Vrzala Josef1975reg. muži 81-90 
10.Plišťák Miroslav1951reg. muži 81-90 
11.Zikmund Jiří1968reg. muži 81-90N 
12.Šena Jaroslav1976nez. muži N 
TJ Jiskra Otrokovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piňko Roman1971kraj. muži 61-70 
2.Gazda Jiří1974kraj. muži 71-80 
3.Hons Jakub1986kraj. muži 111-120 
4.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 131-140 
5.Solař Martin1982kraj. muži 121-130 
6.Silný Jakub1998kraj. muži 171-180 
7.Janečka Bronislav1969kraj. muži 171-180 
8.Mareš Lukáš2004kraj. muži 171-180 
9.Jelínek Petr2002reg. muži 91-100 
10.Černohous Jan2006reg. muži 101-110 
11.Mancl Zdeněk1976nez. muži N 
12.Blaha Jan2003kraj. muži 171.-180.Střídavý start z Stolní tenis Bílovice, z.s.
Orel Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závada Adam1990kraj. muži 15 
2.Klůj Bronislav1976kraj. muži 21-30 
3.Doležel Tomáš2002kraj. muži 21-30 
4.Polák Petr1953kraj. muži 31-40N 
5.Krejčiřík David1985kraj. muži 41-50 
6.Šaur David1988kraj. muži 151-160N 
7.Orság Erik1996kraj. muži 171-180 
8.Novák Josef1997reg. muži 71-80 
9.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 81-90 
SK Slavičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machara Jiří1995kraj. muži 21.-30. 
2.Plášek Adam1974kraj. muži 81.-90. 
3.Šuráň Jiří1987kraj. muži 131.-140. 
4.Jančařík Zbyněk1976kraj. muži 141.-150. 
5.Bureš Vlastimil1964kraj. muži 171.-180. 
6.Jančařík Miroslav1972reg. muži 71.-80.N 
7.Floreš Ivan1961reg. muži 81.-90.N 
8.Malatinský Petr1973reg. muži 121.-130.N 
9.Martinovský Radek1975reg. muži 151.-160.N 
10.Drápala Tobiáš2003reg. muži 181.-190. 
11.Rohlena Ivo1972reg. muži 191.-200. 
12.Plášek Jonáš2000reg. muži 201.-220. 
13.Rak Petr2006reg. muži 241.-260. 
14.Petráš Michal2005reg. muži 261.-270. 
TJ Sokol Kostelec-Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Res Jiří1977kraj. muži 20 
2.Vychodil Filip1976kraj. muži 21-30 
3.Štěpán Ondřej1976kraj. muži 41-50 
4.Strejček Jiří1973kraj. muži 41-50N 
5.Vykoukal Martin1987kraj. muži 71-80 
6.Adamec Michal1991kraj. muži 71-80 
7.Karal Oldřich1962kraj. muži 91-100 
8.Zahradnický Jiří1952kraj. muži 101-110 
9.Jániš Pavel1982kraj. muži 111-120N 
10.Rychlík Ivan1951kraj. muži 141-150 
11.Chmelař David1977reg. muži 71-80 
12.Dvořák Jakub2003reg. muži 81-90 
13.Svoboda David2000reg. muži 81-90 
14.Šerý Ondřej2005reg. muži 111-120 
Krajská soutěž I.třídy, muži
TJ DDM Valašské Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 31-40 
2.Konečný Jiří1965kraj. muži 51-60 
3.Bazalka Michal1975kraj. muži 51-60 
4.Hladil Radek1965kraj. muži 81-90 
5.Drápela Marek1974kraj. muži 161-170 
6.Střílka Jakub1988reg. muži 41-50N 
7.Šíma Martin1989reg. muži 41-50N 
8.Vahala Jiří1994reg. muži 41-50N 
9.Večeřa Stanislav2003reg. muži 51-60 
10.Kovář Martin1989nez.  
11.Cibulka Stanislav1964nez.  
12.Téglová Tatiana1972nez.  
SK Slušovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lysoněk Marek1978reg. muži 91-100 
2.Chovanec Michal1975reg. muži 91-100 
3.Kresta Richard1979reg. muži 101-110 
4.Březík Bohumil1954reg. muži 101-110 
5.Vaněk Jan ml.1973reg. muži 121-130N 
6.Lysoněk Petr1980nez. muži N 
7.Müller Petr1961nez. muži N 
8.Orság Jaroslav1962nez. muži N 
TJ Bystřice pod Hostýnem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Saksa Ivan1990kraj. muži 51-60 
2.Burda Milan1964kraj. muži 81-90 
3.Kvasnička Jiří1973kraj. muži 91-100 
4.Černocký Radek1963kraj. muži 111-120 
5.Moráček Jakub1994kraj. muži 191-200 
6.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 21-30 
7.Vašík Jan1994reg. muži 51-70 
8.Bareš Alois1962reg. muži 51-70 
9.Ostatek Stanislav ml.2003reg. muži 71-90 
10.Ostatek Filip ml.2003reg. muži 91-120 
11.Ostatek Stanislav st.1975reg. muži 91-120 
12.Zajíc Patrik2003reg. muži 91-120 
13.Burda Martin2006reg. muži 91-120 
14.Žákovský Bořivoj2000reg. muži 91-120 
15.Stejskal Matouš2005reg. muži 121 
16.Berčíková Denisa2004reg. muži 121 N 
17.Šenk Jan2011reg. muži 121 N 
18.Němec Michal2007reg. muži 121 N 
19.Steindlberger Jan1992nez. muži  
TJ Rožnov pod Radhoštěm
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černota Pavel1999kraj. muži 41.-50. 
2.Raab Leander1989kraj. muži N 101.-110. 
3.Míček Petr1960kraj. muži 121.-130. 
4.Křenek Zdeněk1946kraj. muži 151.-160. 
5.Honč Vladimír1966kraj. muži N 151.-160. 
6.Kokinopulos Miroslav1967kraj. muži 181.-190. 
7.Ryl Ivan1964kraj. muži 181.-190. 
8.Semela Pavel1962kraj. muži 191.-200. 
9.Šubčík Leopold1955reg. muži 31.-40. 
10.Žemba Vít2002reg. muži 31.-40. 
11.Pivovarčík Matouš2005reg. muži 61.-70. 
12.Círek Daniel2007reg. muži 61.-70. 
13.Ručka Vladimír2001reg. muži 61.-70. 
14.Glac Michal1995nez. muži  
ST AMON Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mořický Tomáš1995kraj. muži 61-70 
2.Chvíla Pavel1976kraj. muži 81-90N 
3.Juřena Ondřej1998kraj. muži 111-120 
4.Jančík Martin1997kraj. muži 131-140 
5.Hajduk Jan1975kraj. muži 141-150 
6.Nožička Jiří1965kraj. muži 181-190 
7.Smištíková Dana1961reg. muži 61-70 
8.Velan Martin1994reg. muži 71-80 
9.Vlk Radim1967reg. muži 71-80 
10.Smišťík Roman1971reg. muži 81-90 
11.Šrom Dominik2001reg. muži 100-110N 
12.Volák Marek1994reg. muži 111-120 
Orel Ostrožská Nová Ves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mahdalíček Josef ml.1983kraj. muži 71.-80. 
2.Mikoška Ivo1981kraj. muži 121.-130.N 
3.Kolečkář Marek1973kraj. muži 131.-140. 
4.Kolečkář Matyáš2008kraj. muži 151.-160Hostování z KST Hluk
5.Konečný Martin1994kraj. muži 181.-190.N 
6.Rampáček Patrik2000reg. muži 81.-90. 
7.Mičola Václav1967reg. muži 81.-90. 
8.Mareček Šimon2000reg. muži 101.-110. 
9.Kodrla Tomáš1988reg. muži 101.-110. 
10.Šmejkal Filip1996reg. muži 121.-130. 
11.Konečný Josef1966reg. muži 131.-140. 
12.Miklíček Dominik2001reg. muži 141.-150. 
TJ Sokol Horní Bečva
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zetocha Martin1981kraj. muži 31.-40. 
2.Baroš Karel1977kraj. muži 61.-70. 
3.Šenkeřík Martin1987kraj. muži 121.-130. 
4.Mikuláček Filip1985kraj. muži 161.-170. 
5.Poruba Tomáš1968kraj. muži 191.-200. 
6.Mužátko Pavel2002reg. muži 41.-50. 
7.Vala Jiří1971reg. muži 51.-60. 
TJ Fryšták
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 31. - 40. 
2.Hrdlička Michal1988kraj. muži 51. - 60. 
3.Románek Ivo1960kraj. muži 61. - 70. 
4.Pekař Pavel1969kraj. muži 101. - 110. 
5.Fišer Roman1969kraj. muži 101. - 110. 
6.Konečný David1982kraj. muži 131. - 140. 
7.Gregor Radek1974reg. muži 121. - 130. 
Sport centrum Bylnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Panáček Marek1988kraj. muži 41-50cizinec 
2.Dorňák František1973kraj. muži 81-90 
3.Panáček Anton1964kraj. muži 91-100cizinec 
4.Gonda Tomáš1969kraj. muži 151-160 
5.Řepa Josef1955reg. muži 111-120 
6.Fojtík Jakub2002reg. muži 141-150 
7.Blabla Tomáš1999reg. muži 151-160 
8.Koseček Lukáš1987reg. muži 191-200 
9.Račák Vítězslav1950reg. muži 201-220 
10.Martiška Petr1997reg. muži 221-240 
11.Holba Josef2001reg. muži 241-260 
12.Koseček Petr1965reg. muži 231-300 N 
13.Dorňák Zdeněk1961nez. muži  
14.Strnka Adam1995nez. muži  
TJ SLAVIA Kroměříž
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matula Jaroslav1988kraj. muži 111.-120. 
2.Zuzaňák Jiří1976kraj. muži 111.-120. 
3.Surýnek Tomáš1983kraj. muži 161.-170. 
4.Štěpán Radim1987reg. muži 41.-50. 
5.Fojtík Vojtěch1987reg. muži 51.-70. 
6.Bartoník Filip1998reg. muži N51.-70. 
7.Skácel Jakub2006reg. muži 71.-90. 
8.Majtner Jan2005reg. muži 91.-120. 
9.Svak Adam2004reg. muži 91.-120. 
10.Matušínský David2008reg. muži N91.-120. 
11.Martinec Tomáš1991nez. muži  
12.Dohnal Matěj1992nez. muži  
TJ Holešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vizner Marek1972kraj. muži 61-70 
2.Doležel Radek st.1970kraj. muži 71-80 
3.Posolda Karel1979kraj. muži 81-90 
4.Stoklásek David2000kraj. muži 111-120 
5.Hasala Petr1982kraj. muži N91-100 
6.Chvátal Petr st.1974kraj. muži 181-190 
7.Liška Libor1969reg. muži 21-30 
8.Holík Alois1963reg. muži 31-40 
9.Zachoval Libor1967reg. muži 31-40 
10.Dědič Michal1984reg. muži 31-40 
11.Krejčí Pavel1969reg. muži 41-50 
12.Rys Rudolf1991reg. muži 51-70 
13.Pidrman Josef1966reg. muži 51-70 
14.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
15.Chlápek Jaroslav1961reg. muži N51-70 
16.Doležal Rudolf1962reg. muži 71-90 
TJ Sokol Kostelec-Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karal Martin1993kraj. muži 19N 
2.Vykoukal Martin1987kraj. muži 71-80 
3.Adamec Michal1991kraj. muži 71-80 
4.Karal Oldřich1962kraj. muži 91-100 
5.Zahradnický Jiří1952kraj. muži 101-110 
6.Jániš Pavel1982kraj. muži 111-120N 
7.Rychlík Ivan1951kraj. muži 141-150 
8.Paďour Ladislav1987kraj. muži 171-180 
9.Chmelař David1977reg. muži 71-80 
10.Huňka Tomáš1981reg. muži 71-80 
11.Říha Petr1974reg. muži 71-80N 
12.Plišťák Jaroslav ml.1977reg. muži 71-80N 
13.Dvořák Jakub2003reg. muži 81-90 
14.Svoboda David2000reg. muži 81-90 
15.Kubáč Petr1986reg. muži 91-100 
16.Šerý Ondřej2005reg. muži 111-120 
17.Dočkal Vojtěch2003reg. muži 201-220 
18.Páleníček Jiří1954nez. muži  
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
KST Zlín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babica Vladimír1981reg. muži 71-80N 
2.Dalajka Daniel2006reg. muži 111-120N 
3.Ovesný Vratislav2007reg. muži 141-150 
4.Dufek Filip2009reg. muži 141-150 
5.Račák Filip2010reg. muži 151-160 
6.Březina Radovan2009reg. muži 161-170 
7.Málek Tomáš2009reg. muži 181-190 
8.Novotný Antonín st.1972reg. muži 181-190 
9.Veselý Jiří1977reg. muži 181-190 
10.Ždánský Vojtěch2008reg. muži 221-240N 
11.Laštovka Vojtěch2011reg. muži 241-260 
12.Pištínek Robin2006reg. muži 241-260N 
13.Orlita Dominik2010kraj. mži 26 
14.Kotík Tomáš2008kraj. sži 44 
15.Konečný Michal2008kraj. sži 85 
16.Dufek Aleš1973nez. xxx 
17.Popeláková Dana2010kraj. mži 6 
TJ Vlčnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Josef1965kraj. muži 91-100 
2.Mlýnek Přemysl1996kraj. muži 101-110 
3.Kubíček Martin1984kraj. muži 141-150 
4.Kolaja Radomil1964kraj. muži 151-160 
5.Moštěk Marcel1982reg. muži 71-80 
6.Křapa Ivo1967reg. muži 101-110 
7.Mlýnek Ctibor ml.2003reg. muži 111-120 
8.Mlýnek Ctibor st.1973reg. muži 131-140 
9.Hauerlandová Monika1995reg. muži 151-170 
TJ ST Bystřice pod Lopeníkem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šopík Marek1976kraj. muži 121.-130. 
2.Mahdal Václav1957kraj. muži 131.-140. 
3.Kostka Matěj1998kraj. muži 191.-.210. 
4.Stuppiello Claudia1996reg. muži 71.-80. 
5.Beníček Hynek1973reg. muži 91.-100. 
6.Guryča Petr1999reg. muži 131.-140. 
7.Hodl Jaroslav1982reg. muži 131.-140. 
8.Kročil Jaroslav1999reg. muži 141.-150. 
9.Valenta Martin1999reg. muži 151.-.160. 
10.Dornica Petr1988reg. muži 171.-.190N 
11.Machala Radek1988reg. muži 191.-.210. 
12.Chovanec Petr1973reg. muži 231.-.250. 
13.Hodulík David2000reg. muži 231.-250. 
ST AMON Kunovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hajduk Jan1975kraj. muži 141-150 
2.Nožička Jiří1965kraj. muži 181-190 
3.Smištíková Dana1961reg. muži 61-70 
4.Velan Martin1994reg. muži 71-80 
5.Vlk Radim1967reg. muži 71-80 
6.Smišťík Roman1971reg. muži 81-90 
7.Šrom Dominik2001reg. muži 100-110N 
8.Volák Marek1994reg. muži 111-120 
9.Bureš Petr1969reg. muži 141-150 
10.Šimůnek Martin2005reg. muži 151-170 
11.Fialík Tomáš1997reg. muži 151-170N 
12.Juřena Libor1973reg. muži 151-170N 
13.Šimůnek Ondřej2003reg. muži 211-230 
14.Slunečko Vratislav1975nez. muži  
15.Smištík Miroslav1962nez. muži  
T.J. Sokol Vsetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čevela Martin1968kraj. muži 91-100 
2.Bártek Dušan1974kraj. muži 131-140 
3.Kubík Josef1967kraj. muži 141-150 
4.Fojtík Tomáš2001kraj. muži 151-160 
5.Kostka Jindřich2002kraj. muži 171-180 
6.Greipel Jindřich2009kraj. dci 65 
7.Janovský Pavel2007reg. dci 12 
8.Koňařík Vojtěch2007reg. dci 21 
9.Tydlačková Simona1979ČR ženy 88 
10.Filipová Sára2009ČR mžy 41 
11.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 3Střídavý start z SKST Děčín, z.s.
T.J. Sokol Vsetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zgabaj Miroslav1973kraj. muži 131-140 N 
2.Kovář Zdeněk1949reg. muži 31-40 
3.Provázek David2005reg. muži 41-50 
4.Horsák Radomír2001reg. muži 41-50 
5.Olšák Miroslav1957reg. muži 41-50 
6.Holíková Kristýna2005reg. muži 51-60 N 
7.Adamec Josef1972nez.  
8.Skalský Michal1991nez.  
9.Krčmářová Magdaléna2002kraj. ženy 7 
TJ Rožnov pod Radhoštěm B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honč Vladimír1966kraj. muži N 151.-160. 
2.Kokinopulos Miroslav1967kraj. muži 181.-190. 
3.Ryl Ivan1964kraj. muži 181.-190. 
4.Semela Pavel1962kraj. muži 191.-200. 
5.Šubčík Leopold1955reg. muži 31.-40. 
6.Žemba Vít2002reg. muži 31.-40. 
7.Pivovarčík Matouš2005reg. muži 61.-70. 
8.Círek Daniel2007reg. muži 61.-70. 
9.Ručka Vladimír2001reg. muži 61.-70. 
10.Baroš Petr1977nez. muži  
KST Dolní Němčí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Vít1994kraj. muži 151-160 
2.Ježek Miroslav1993reg. muži 81-90 
3.Bobčík Přemysl2003reg. muži 91-100 
4.Polách Dominik1995reg. muži 131-140 
5.Jurásek Robin2000reg. muži 141-150 
6.Uher Adrian2004reg. muži 141-150 
7.Bobčík Matyáš2006reg. muži 191-210 
8.Baroň Martin2004reg. muži 231-250N 
9.Dufka Josef2009reg. muži 271-290N 
10.Zimčík Jakub2010reg. muži 271-290N 
11.Kadlček Tadeáš2010reg. muži 271-290N 
12.Dufka Zbyněk1985nez.  
13.Uher Jaroslav1949nez.  
14.Uher Antonín st.1972nez.  
TJ Vidče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculín Libor1963kraj. muži 131-140 
2.Zákostelský Stanislav1966kraj. muži 161-170 
3.Knébl Radovan1961kraj. muži 191-200 
4.Hráský Luděk1950reg. muži 41 - 50 
5.Juráň Radek1992reg. muži 31 - 40 
6.Kubját Petr1976reg. muži 41 - 50 
7.Brzokoupil Jiří1950reg. muži 41-50 
8.Románek Michal1997reg. muži 41-50 
9.Kubiš Stanislav1958reg. muži 51-60N 
10.Mikunda Stanislav1952reg. muži 61-70N 
11.Nový Matěj2009nez. sžy  
12.Vaculín Jaroslav1952nez. muži  
Orel Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčiřík David1985kraj. muži 41-50 
2.Šaur David1988kraj. muži 151-160N 
3.Orság Erik1996kraj. muži 171-180 
4.Novák Josef1997reg. muži 71-80 
5.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 81-90 
6.Bezděková Kristýna2000reg. muži 81-90 
7.Výmola Patrik2000reg. muži 91-100 
8.Svoboda Miroslav1977reg. muži 91-100 
9.Zámečníková Iveta1970reg. muži 111-120 
10.Veselka David1993reg. muži 111-120 
11.Vavrys Ondřej2002reg. muži 131-140 
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazdoš Zdeněk1963kraj. muži 91.-100. 
2.Žák Radek1977kraj. muži 101.-110. 
3.Mokrý Filip1992reg. muži 101.-110. 
4.Rašík David2000reg. muži 111.-120. 
5.Gazdoš Dominik2002reg. muži 131.-140.N 
6.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 151.-160. 
7.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 171.-180. 
8.Kalup Richard1967reg. muži 181.-190. 
9.Gazda Zdeněk1963reg. muži 191.-200. 
10.Volf Jiří1977reg. muži 191.-200. 
11.Utinek Miroslav1964reg. muži 201.-220. 
12.Malota Filip2003reg. muži 201.-220. 
13.Janík Dominik2001reg. muži 221.-240. 
14.Kolařík Milan st.1958reg. muži 241.-260. 
15.Gazdoš Martin1980reg. muži 261.-280. 
16.Ščepka Milan1967nez. muži  
17.Jančík Svatoslav1996nez. muži  
TJ Holešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hasala Petr1982kraj. muži N91-100 
2.Chvátal Petr st.1974kraj. muži 181-190 
3.Liška Libor1969reg. muži 21-30 
4.Holík Alois1963reg. muži 31-40 
5.Zachoval Libor1967reg. muži 31-40 
6.Dědič Michal1984reg. muži 31-40 
7.Krejčí Pavel1969reg. muži 41-50 
8.Rys Rudolf1991reg. muži 51-70 
9.Pidrman Josef1966reg. muži 51-70 
10.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
11.Chlápek Jaroslav1961reg. muži N51-70 
12.Doležal Rudolf1962reg. muži 71-90 
13.Petřivalský František1958reg. muži 71-90 
14.Prášil Milan1966reg. muži 71-90 
15.Hlobílková Leona2002reg. muži 71-90 
16.Lochman Radek1968reg. muži 91-120 
17.Varaďa Marcel1976reg. muži 91-120 
18.Kratochvíla Libor1979reg. muži 91-120 
19.Hlobílek Jaromír1973reg. muži 91-120 
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
TJ Spartak Hluk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubáš Josef1957kraj. muži 81-90 
2.Schuster Lukáš2005kraj. muži 101-110 
3.Hájek Petr1975kraj. muži 121-130 
4.Fanta Marek st.1965kraj. muži 141-150 
5.Sadilek Stanislav1970kraj. muži 171-180 
6.Šmíd Václav1970kraj. muži 191-200 
7.Schuster Tomáš2000reg. muži 111-120 
8.Pospíšek Karel1967reg. muži 131-140 
9.Janča Michal1973reg. muži 131-140 
10.Soviš Radek1968reg. muži 151-170 
11.Pospíšek Štěpán1950reg. muži N 171-190 
12.Míšek Jiří1979reg. muži N 191-210 
TJ Štítná nad Vláří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kostrhůn Tomáš1974kraj. muži 161-170 
2.Trčka Petr1959kraj. muži 171-180 
3.Fojtík Petr1957kraj. muži 191-200 
4.Svoboda Vlastimil ml.1974kraj. muži 191-200 
5.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 91-100 
6.Ptáček Jaroslav1961reg. muži 111-120 
7.Šuráň Petr1958reg. muži 121-130N 
8.Petrů František1983reg. muži 141-150 
9.Pinďák Miroslav1967reg. muži 191-200 
10.Maryáš Jaroslav1951reg. muži 201-220 
11.Hnaníček Josef1964reg. muži 221-240 
12.Faldík František1964reg. muži 221-240N 
TJ Nivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladiš Libor1985kraj. muži 151.-160. 
2.Janča Tomáš1986kraj. muži 181.-190. 
3.Miko Lubomír1967reg. muži 61.-70. 
4.Turzík Vlastimil1982reg. muži 61.-70. 
5.Kovařík Petr1961reg. muži 71.-80. 
6.Janečka Jiří1952reg. muži 81.-90. 
7.Tomanec Lukáš1997reg. muži 81.-90.N 
8.Kapsa Michal1985reg. muži 101.-110.N 
9.Libra Petr1989reg. muži 121.-130. 
10.Fraňo Jan1964reg. muži 211.-230. 
11.Šopík Jiří1985nez. muži  
12.Lekeš Roman2007reg. muži 71-80Střídavý start z TJ Sokol Újezdec-Těšov,z.s.
13.Surý Jakub2001reg. muži 81-90Střídavý start z TJ Sokol Újezdec-Těšov,z.s.
TJ Drslavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bičan Miroslav2000kraj. muži 51.-60. 
2.Orlovský Martin1982kraj. muži 101.-110. 
3.Kubeš Čeněk1977kraj. muži 121.-130. 
4.Zemánek Tomáš1991reg. muži 81.-90. 
5.Trtek Tomáš1999reg. muži 91.-100. 
6.Niessner Josef1992reg. muži 101.-110. 
7.Blažek Dominik1990reg. muži 101.-110. 
8.Tománková Jana1962reg. muži 101.-110. 
9.Kryštof Radek1977reg. muži 101.-110. 
10.Zemánek Josef2001reg. muži 121.-130. 
11.Adámek Štěpán1944reg. muži 121.-130. 
12.Niessner Emil1992reg. muži 121.-130. 
T.J. Sokol Morkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Lukáš1998kraj. muži 11 N 
2.Kocourek Tomáš1974kraj. muži 131-140 
3.Mich Pavel1970kraj. muži 161-170 
4.Mišurec Tomáš1982reg. muži 31-40 
5.Tlach Petr1964reg. muži 31-40 
6.Miklík Martin1973reg. muži 41-50 
7.Ježdík Radek1968reg. muži 41-50 
8.Skácel Dalibor1965reg. muži 71-90 
9.Mišurcová Ivana1964reg. muži 71-90 
KST Dolní Němčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadílek Jan1981kraj. muži 91-100 
2.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
3.Čaník Tomáš1995kraj. muži 101-110N 
4.Borýsek Jiří1970kraj. muži 111-120 
5.Salát Jan1988kraj. muži 121-130 
6.Kubeš Martin2012reg. muži 271-290N 
7.Matějíček Jakub1988nez.  
TJ Bojkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Jaroslav1976kraj. muži 121-130 
2.Matějík Richard1976kraj. muži 141-150 
3.Martinec Radek1976kraj. muži 151-160 
4.Urbánek Jan ml.1969reg. muži 91-100 
5.Stehlík Miroslav1956reg. muži 91-100 
6.Šašinka Jiří1956reg. muži 91-100 
7.Kolařík Radomír1974reg. muži 101-110 
8.Prchlík Lubor1979reg. muži 151-170N 
9.Richter David1990reg. muži 171-190 
TJ Jiskra Otrokovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janečka Václav2002kraj. muži 61-70 
2.Silný Jakub1998kraj. muži 171-180 
3.Mareš Lukáš2004kraj. muži 171-180 
4.Janošík Petr1958reg. muži 71-80 
5.Plišťák Miroslav1951reg. muži 81-90 
6.Jelínek Petr2002reg. muži 91-100 
7.Černohous Jan2006reg. muži 101-110 
8.Búbela Pavel1993reg. muži 131-140 
9.Šindelář Petr1976reg. muži 171-180 
10.Krčma Lukáš2005reg. muži 201-220 
11.Hrbáček Dominik2005reg. muži 281-300 
12.Hladil Jáchym2005reg. muži 281-300N 
13.Matesko Martin2008reg. muži 281-300N 
14.Vrzala Vojtěch2002nez. muži N 
TJ Jiskra Otrokovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solař Martin1982kraj. muži 121-130 
2.Vidlář Pavel1973kraj. muži 141-150 
3.Ondrašík Petr1978kraj. muži 161-170N 
4.Janečka Bronislav1969kraj. muži 171-180 
5.Vrzala Josef1975reg. muži 81-90 
6.Zikmund Jiří1968reg. muži 81-90N 
7.Cviček Petr1947reg. muži 121-130 
8.Dohnal Josef1951reg. muži 141-150 
9.Jílek Petr1962reg. muži 181-190 
10.Urban Roman1957reg. muži 191-200N 
11.Spurný Tomáš2007reg. muži 281-300N 
TJ Sokol Kostelec-Zlín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradnický Jiří1952kraj. muži 101-110 
2.Jániš Pavel1982kraj. muži 111-120N 
3.Rychlík Ivan1951kraj. muži 141-150 
4.Chmelař David1977reg. muži 71-80 
5.Paďour Ladislav1987kraj. muži 171-180 
6.Huňka Tomáš1981reg. muži 71-80 
7.Říha Petr1974reg. muži 71-80N 
8.Plišťák Jaroslav ml.1977reg. muži 71-80N 
9.Dvořák Jakub2003reg. muži 81-90 
10.Svoboda David2000reg. muži 81-90 
11.Fišer Jiří1980reg. muži 81-90 
12.Adam Vladislav1954reg. muži 81-90N 
13.Kubáč Petr1986reg. muži 91-100 
14.Šerý Ondřej2005reg. muži 111-120 
15.Kopečný Zdeněk st.1972reg. muži 131-140 
16.Šumbera Robert1973reg. muži 151-160 
17.Dočkal Vojtěch2003reg. muži 201-220 
18.Pavlíček Rudolf1949nez. muži  
19.Fišer Pavel1951nez. muži  
20.Karal Miroslav1966nez. muži  
ST Bílovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Lukáš1994kraj. muži 41.-50. 
2.Šiller Jan1995kraj. muži 111.-120.N 
3.Zavadil Antonín1990kraj. muži 131.-140. 
4.Fibichr Petr1965kraj. muži 141.-150. 
5.Blaha Jan2003kraj. muži 171.-180. 
6.Polášek Radek1994reg. muži 71.-80. 
7.Pekař Tomáš2003reg. muži 71.-80. 
8.Pospíšil Marek1973reg. muži 121.-130. 
9.Škráček Jan1990reg. muži 131.-140. 
10.Holub Petr1965reg. muži 131.-140. 
11.Barcuch Josef1955reg. muži 131.-140. 
12.Foltýn Jakub1996reg. muži 141.-150. 
13.Janků Martin2000reg. muži 171.-190. 
14.Urbančík Zdeněk1958reg. muži 191.-210. 
15.Pospíšil František ml.1984reg. muži 191.-210. 
SK Újezd
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Raška Pavel1980kraj. muži 51-60 
2.Martinek Filip1998reg. muži 71-80 
3.Matejička Libor1981reg. muži 71-80 
4.Martinek Lubomír1960reg. muži 71-80N 
5.Filipiak Jan1968reg. muži 121-130cizinec 
6.Psota Vladimír1972reg. muži 121-130 
7.Zicha Stanislav1975reg. muži 141-150 
8.Šandor Josef1977reg. muži 191-200 
Český pohár
TJ Sokol Kostelec-Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karal Martin1993kraj. muži 19N 
2.Rychlík Ivan1951kraj. muži 141-150 
3.Svoboda David2000reg. muži 81-90 
4.Dvořák Jakub2003reg. muži 81-90 
5.Šerý Ondřej2005reg. muži 111-120 
6.Dočkal Vojtěch2003reg. muži 201-220 
SK Spartak Hulín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palivec David1992kraj. muži N61-70 
2.Mikulík Radek1981kraj. muži 181-190 
3.Kristýnek Boris ml.1996reg. muži 31-40 
4.Šošolík Pavel1964reg. muži 41-50 
5.Málek Michal1991reg. muži 51-70 
6.Nesvadba Pavel1973reg. muži N51-70 
7.Kvapilík Břetislav1956reg. muži N51-70 
8.Matuška Martin1991reg. muži 71-90 
9.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 71-90 
10.Gremlica Jakub2001reg. muži 71-90 
11.Kolomár Daniel1976reg. muži 91-120 
12.Slovák Josef1973reg. muži 91-120 
13.Janečka Pavel1966nez.  
14.Topič Adam1995nez.  
PPK Malenovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Pavel1988kraj. muži 91-100 
2.Kolařík Milan1990kraj. muži 121-130 
3.Holiš Martin1971reg. muži 171-180 
4.Sedláček Radek1974reg. muži 241-260 
T. J. Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čevela Martin1968kraj. muži 91-100 
2.Bártek Dušan1974kraj. muži 131-140 
3.Zgabaj Miroslav1973kraj. muži 131-140 N 
4.Kubík Josef1967kraj. muži 141-150 
5.Fojtík Tomáš2001kraj. muži 151-160 
6.Kostka Jindřich2002kraj. muži 171-180 
7.Horsák Radomír2001reg. muži 31-40 
8.Provázek David2005reg. muži 31-40 
ST AMON Kunovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miloš1975kraj. muži 31-40 
2.Oharek Libor1975kraj. muži 31-40 
3.Šašinka Radek1987kraj. muži 61-70 
4.Mořický Tomáš1995kraj. muži 61-70 
5.Autrata Vít1974kraj. muži 71-80 
6.Chvíla Pavel1976kraj. muži 81-90N 
7.Juřena Ondřej1998kraj. muži 111-120 
8.Jančík Martin1997kraj. muži 131-140 
9.Hajduk Jan1975kraj. muži 141-150 
ST AMON Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velan Martin1994reg. muži 71-80 
2.Vlk Radim1967reg. muži 71-80 
3.Šrom Dominik2001reg. muži 100-110N 
4.Volák Marek1994reg. muži 111-120 
5.Bureš Petr1969reg. muži 141-150 
6.Šimůnek Martin2005reg. muži 151-170 
7.Hladík Lukáš2003reg. muži 171-190 
8.Jančar Aleš1966reg. muži 171-190 
9.Gabriel Petr1997reg. muži 191-210 
10.Šimůnek Ondřej2003reg. muži 211-230 
11.Chvatík Marek2003reg. muži 211-230 
TJ Sokol Kostelec-Zlín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Res Jiří1977kraj. muži 20 
2.Vychodil Filip1976kraj. muži 21-30 
3.Štěpán Ondřej1976kraj. muži 41-50 
4.Strejček Jiří1973kraj. muži 41-50N 
5.Adamec Michal1991kraj. muži 71-80 
6.Vykoukal Martin1987kraj. muži 71-80 
7.Karal Oldřich1962kraj. muži 91-100 
8.Jániš Pavel1982kraj. muži 111-120N 
T.J. Sokol Bánov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zálešák Pavel1971reg. muži 71. - 80. 
2.Mahdalíček Bohuslav1952reg. muži 101. - 110. N 
3.Pomykal Šimon1998reg. muži 111. - 120. 
4.Balouch Martin1995reg. muži 171. - 190. N 
5.Čapka Martin1971reg. muži 171. - 190. 
6.Píšková Ivana1966reg. muži 171. - 190. 
7.Sedlák Petr2007reg. muži 191. - 210. 
8.Cába Jaroslav1972reg. muži 191. - 210. 
9.Balouch Milan1969reg. muži 191. - 210. 
10.Sedlák Petr st.1969reg. muži 211. - 230. N 
11.Švestka Josef1965reg. muži 231. - 250. 
12.Lekeš Lukáš1998reg. muži 231. - 250. 
13.Kročil Adam2005reg. muži 231. - 250. 
14.Vítek Jaroslav1955reg. muži 251. - 270. N 
15.Matula Libor2004reg. muži 251. - 270. N 
16.Kročil Antonín1969reg. muži 251. - 270. N 
17.Kablásek Filip2004reg. muži nezařazen 
Orel Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závada Adam1990kraj. muži 15 
2.Klůj Bronislav1976kraj. muži 21-30 
3.Doležel Tomáš2002kraj. muži 21-30 
4.Polák Petr1953kraj. muži 31-40N 
5.Krejčiřík David1985kraj. muži 41-50 
6.Šaur David1988kraj. muži 151-160N 
7.Novák Josef1997reg. muži 71-80 
8.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 81-90 
SK Zlechov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gottwald David1982reg. muži 211.-230. 
2.Hvožďa František1958reg. muži 171.-190. 
3.Kolínský Vladimír1964reg. muži 151.-170 
4.Kučík Květoslav1967nez. muži 121.-130. 
5.Paška Luděk1983reg. muži 151.-170 
6.Paška Zdeněk1952nez. muži 171.-190. 
7.Tománek Jiří ml.1984reg. muži 111.-120. 
8.Tománek Jiří st.1957reg. muži 141.-150. 
9.Vaněk Jiří1958reg. muži 211.-230. 
10.Vojtěšek Ivan1966nez. muži  
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazdoš Zdeněk1963kraj. muži 91.-100. 
2.Žák Radek1977kraj. muži 101.-110. 
3.Mokrý Filip1992reg. muži 101.-110. 
4.Gazdoš Dominik2002reg. muži 131.-140.N 
5.Kalup Richard1967reg. muži 181.-190. 
6.Volf Jiří1977reg. muži 191.-200. 
7.Gazda Zdeněk1963reg. muži 191.-200. 
8.Jančík Svatoslav1996nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy