Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Jiskra Heřmanův Městec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Ondřej1996kraj. muži 31.-35. 
2.Buchal Dušan1967kraj. muži 61.70. 
3.Charvát Jaroslav1993kraj. muži 71.-80. 
4.Joska Miloš1962kraj. muži 81.-90. 
5.Skohoutil Patrik2004kraj. muži 81.-90. 
6.Wagner Robin Mark2007kraj. muži 91.-100. 
7.Černík Jan2005kraj. muži 101.-120. 
8.Kachlík Jan ml.1976kraj. muži 121.-140.N 
9.Černík Jaromír1969kraj. muži 121.-140.N 
TJ Lanškroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dokoupil Marek2001kraj. muži 101.-120. 
2.Langr Lukáš1997kraj. muži 101.-120. 
3.Jányš Ondřej1988kraj. muži 121.-140. 
4.Kristek Lukáš2002kraj. muži 121.-140. 
5.Kristek Patrik2001reg. muži 3. 
6.Vybíral Jakub1998reg. muži 12. 
7.Chládek Pavel1975reg. muži 14. 
8.Kleiner Marek1989reg. muži 22. 
9.Stejskal Adam1996reg. muži 34. 
10.Kuběnka Radek1967reg. muži 45. 
11.Suchý Jaroslav1967reg. muži 48. 
12.Dymák Jan1990reg. muži 51.-60. 
TJ Sokol Mistrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaplan Vojtěch1996kraj. muži 26.-30. 
2.Nastoupil Petr1990kraj. muži 26.-30. 
3.Seďa Jakub1989kraj. muži 71.-80. 
4.Šedaj Jakub1989kraj. muži 121.-140. 
5.Krejčí Robin1996kraj. muži 121.-140. 
6.Valenta Jakub1990reg. muži 16. 
7.Krejčí Filip1993reg. muži 20N. 
8.Vašatová Eliška1986reg. muži 51.-60. 
9.Krejčí Tomáš st.1967reg. muži 71.-80. 
10.Baláš Zbyněk1963reg. muži 71.-80. 
11.Kapalčík Šimon1995reg. muži 101.-120. 
12.Doleček Miroslav1958reg. muži 121.-140. 
13.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 161.-180. 
14.Novotný Jan1952nez. muži  
15.Puchmeltr Michal2004kraj. muži 141-162Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Žamberk
Orel Vysoké Mýto A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepelka Tomáš1968kraj. muži 18 
2.Hýbl Jan1999kraj. muži 51-60 
3.Dvořák Martin1988kraj. muži 61-70 
4.Fišer Lukáš1980kraj. muži 91-100 
5.Vojnar Jiří1987kraj. muži 101-120 
6.Sychra Václav1974kraj. muži 141-162N 
7.Synek Martin1973reg. muži 4 
8.Kučera Martin1998reg. muži 8 
9.Kopecký Pavel1986reg. muži 40N 
10.Šimek Libor1975reg. muži 42 
11.Herel Miroslav1982reg. muži 46 
12.Stejskal Jan1999reg. muži 47 
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čopián Ondřej1983kraj. muži 3 
2.Čopián Štefan1954kraj. muži 7 
3.Janák Martin1966kraj. muži 15 
4.Svojanovský Radim2002kraj. muži 25 
5.Hájek Ladislav1965kraj. muži 51-60 
6.Jedlička Richard1977kraj. muži 71-80 
7.Kantorek Jiří1969kraj. muži 81-90 
8.Lamač Martin1962kraj. muži 121-140 
9.Pražák Zdeněk1964kraj. muži 121-140 
10.Šeda Václav1968kraj. muži 141-162 
11.Svojanovský Jakub2005reg. muži 20 
12.Svojanovská Jana1977nez. muži  
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodas David1990kraj. muži 6 
2.Slavíček Martin2000kraj. muži 22 
3.Doležal Jan1990kraj. muži 21 
4.Procházka Jiří1968kraj. muži 31-35 
5.Hortlík Tomáš1999kraj. muži 51-60 
6.Doležal Tomáš1997kraj. muži 71-80 
7.Novák Aleš1985kraj. muži 101-120 
8.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 121-140 
9.Krupa Michal2003kraj. muži 141-162 
10.Motl Daniel1991kraj. muži 141-162 
Tělocvičná jednota Sokol Lukavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavel Jan1985reg. muži 2 
2.Svoboda Miloš1972reg. muži 10 
3.Svoboda Leoš1974reg. muži 23 
4.Adamec Lukáš1995reg. muži 24 
5.Suchomel Petr1986reg. muži 51-60 
6.Kos Jiří1965reg. muži 81-90 
7.Dostálek Petr1967reg. muži 91-100 
8.Severa Vlastimil1963reg. muži 101-120 
9.Dostálek Vojtěch2002reg. muži 121-140 
10.Štrunc Jaroslav1967nez. muži  
TJ Loko Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlav Karel1973kraj. muži 12 
2.Voženílek Martin1975kraj. muži 14 
3.Hájek Tomáš1962kraj. muži 26-30N 
4.Dočkal Radek1988kraj. muži 36-40 
5.Kadleček Radomír1969kraj. muži 36-40 
6.Ecler Michal1973kraj. muži 41-50 
7.Mudruňka Karel2001kraj. muži 91-100 
8.Licek Radim1973kraj. muži 101-120 
9.Kolář Michal1965kraj. muži 101-120 
10.Špaňůr Josef1966kraj. muži 121-140 
11.Pytlík Jiří1969kraj. muži 121-140N 
TJ Slovan Moravská Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hýbl Tomáš1967kraj. muži 41-50 
2.Patka Václav1982kraj. muži 41-50 
3.Kalandra Miloslav ml.1973kraj. muži 51-60 
4.Mrva Milan1974kraj. muži 61-70 
5.Maděra Jaroslav1960kraj. muži 71-80 
6.Smetana Jaroslav1989kraj. muži 141-162 
7.Palatka Edward1954reg. muži 26-30 
8.Skácelík Jiří1986reg. mži 31-40 
9.Ulrich Ondřej2003kraj. muži 101-120Střídavý start z TJ Spartak Polička,z.s.
TJ Tesla Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukeš Marek1994kraj. muži 36-40 
2.Marel David1999kraj. muži 36-40 
3.Kudýn Petr1987kraj. muži 36-40 
4.Novotný Luboš1979kraj. muži 71-80 
5.Karcol Martin1992kraj. muži 81-90 
6.Petřík Tomáš1973kraj. muži 101-120 
7.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 141-162N 
8.Daneš Filip1980kraj. muži 141-162N 
9.Isach Robert1977kraj. muži 141-162N 
10.Loudil Jan1959kraj. muži 141-162N 
11.Zajíček Martin1998kraj. muži 141-162N 
12.Vojtěch Petr1993reg. muži 49 
13.Bayerová Anežka ml.2003reg. muži 55 
14.Vitvar Ondřej1998reg. muži 61-80 
TJ Jiskra Holice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Jiří1976kraj. muži 41-50 
2.Koubek René1974kraj. muži 41-50 
3.Socha Zdeněk1964kraj. muži 41-50 
4.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 71-80 
5.Zajíček Miroslav1987reg. muži 60N 
6.Theodor Jiří1963reg. muži 61-80 
7.Andrlík Tomáš1979reg. muži 61-80 
8.Málek Jiří nejml.2002reg. muži 61-80N 
9.Košťál Jiří1962reg. muži 61-80N 
10.Murdych Tomáš1970reg. muži 61-80N 
11.Kněžour Roman1972reg. muži 81-100 
12.Klouček Jaroslav1975reg. muži 101-120 
13.Moravec Miroslav1961reg. muži 101-120N 
14.Hendrych Jakub1973reg. muži 101-120N 
15.Krejza Josef1943reg. muži 101-120N 
16.Kyncl František1939reg. muži 121-128N 
17.Krejčík Libor1973nez. muži  
18.Pečinka Vítězslav1950nez. muži  
19.Klouček Jan2005nez. muži  
20.Theodor Daniel1993nez. muži  
TTC Hlinsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalecký Petr1966kraj. muži 11 
2.Řezníček David1983kraj. muži 20 
3.Kosek Petr1986kraj. muži 51-60 
4.Polanský Jiří1973kraj. muži 61-70 
5.Bříza Martin1993kraj. muži 71-80 
6.Černý Stanislav1976kraj. muži 81-90 
7.Černý Radek1975kraj. muži 101-120 
8.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 121-140 
9.Rybenský Dušan1974nez. muži  
10.Smékal Petr1974nez. muži  
11.Zíb Petr1986nez. muži  
TTC Skuteč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Lukáš1975kraj. muži 19 
2.Štantejský Ondřej1979kraj. muži 26-30 
3.Kaplan Zdeněk1974kraj. muži 26-30 N 
4.Bezdíček Lukáš1980kraj. muži 51-60 
5.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 91-100 
6.Vanžura Jakub2001kraj. muži 101-120 
7.Zelinka Robert1966kraj. muži 101-120 
8.Beránek Michal1975kraj. muži 121-140 
9.Netolický Lukáš ml.2002kraj. muži 141-162 
10.Novák Vojtěch1996reg. muži 81-90 
11.Krupka Jan1998reg. muži 91-100 
12.Doležal Marek1973reg. muži 91-100N 
KST Linea Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Tomáš1984kraj. muži 13 
2.Malinský Tomáš1982kraj. muži 16 
3.Šindelář Pavel1965kraj. muži 31-35 
4.Dočekal Tomáš1994kraj. muži 31-35 
5.Polach Miroslav1988kraj. muži 61-70 
6.Netolický Jan1982kraj. muži 91-100 
7.Chlebeček Marek1991kraj. muži 101-120 
8.Michek Jakub1996kraj. muži 141-162 
9.Budinský Petr1961reg. muži 31-40 
10.Steiner Petr1965reg. muži 31-40N 
11.Pilař Jaroslav1991reg. muži 51-60N 
12.Mandlík Miroslav1979reg. muži 71-80 
Krajská soutěž A
TJ Trojovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michalec Roman1964kraj. muži 41 - 50 
2.Tesner Tomáš1974kraj. muži 91 - 100 
3.Malinský Martin1974kraj. muži 121 - 140 
4.Kopecký Pavel1974kraj. muži 141 - 162 
5.Jelínek Tomáš1995reg. muži 81 - 90 
6.Křičenský Pavel1996reg. muži 81 - 90 
7.Jirout Rostislav1989reg. muži 81 - 90 
8.Tesner Rostislav1942reg. muži 101 - 110 
TJ Trojovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neufinger Petr1972kraj. muži 81 - 90 
2.Neufinger Ivo1975kraj. muži 101 - 120 
3.Pavlík Stanislav1964reg. muži 141 - 162 
4.Mattuš Milan ml.1962kraj. muži 141 - 162 
5.Kopecký Pavel st.1951reg. muži 41 - 50 
6.Friedl Jan1983reg. muži 71 - 80 
7.Motyčka Zdeněk1957reg. muži 91 - 100 
8.Jirout Josef st.1964reg. muži 81 - 90 
9.Mattuš Milan st.1937reg. muži 181 
TJ Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubeš Michal1997kraj. muži 26-30 
2.Joska Vojtěch1997kraj. muži 71-80 
3.Sedláčková Tereza1999kraj. muži 81-90 
4.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 121-140 
5.Hanousek Ondřej1988reg. muži 16-20 
6.Starka Martin2005reg. muži 51-60 
7.Komárek Adam2003reg. muži 26-30N 
8.Šula Petr1998reg. muži 81-90 
9.Pospíšil Jaroslav2004reg. muži 91-100 
10.Dus Dalibor2007reg. muži 181 
11.Hübner Lukáš2008nez.  
12.Foltýnová Laubová Žaneta1996reg. muži 126-140N 
TJ Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 26-30N 
2.Rulík Jiří1972kraj. muži 61-70 
3.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 91-100 
4.Tajovský Václav1952kraj. muži 141-162 
5.Hladík Miroslav1955kraj. muži 121-140 
6.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 141-162 
7.Sourada Petr1961kraj. muži 141-162 
8.Zikmunda Zdeněk1962kraj. muži 141-162 
9.Stehlík Milan1960reg. muži 41-50N 
10.Hort Miloš1964reg. muži 41-50N 
11.Steklý Tibor1964reg. muži 61-70 
TJ Loko Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadleček Radomír1969kraj. muži 36-40 
2.Ecler Michal1973kraj. muži 41-50 
3.Mudruňka Karel2001kraj. muži 91-100 
4.Licek Radim1973kraj. muži 101-120 
5.Kolář Michal1965kraj. muži 101-120 
6.Špaňůr Josef1966kraj. muži 121-140 
7.Pytlík Jiří1969kraj. muži 121-140N 
8.Václavek Michal1975reg. muži 44 
9.Mandys Ota1963reg. muži 56N 
10.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 60N 
11.Hemerka Jiří1961reg. muži 61-80 
12.Šimůnek Michal1979reg. muži 61.80 
13.Novák Karel1947reg. muži 81-100 
14.Valenta Petr1953reg. muži 81-100 
TJ Tesla Pardubice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karcol Martin1992kraj. muži 81-90 
2.Petřík Tomáš1973kraj. muži 101-120 
3.Daneš Filip1980kraj. muži 141-162N 
4.Isach Robert1977kraj. muži 141-162N 
5.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 141-162N 
6.Loudil Jan1959kraj. muži 141-162N 
7.Zajíček Martin1998kraj. muži 141-162N 
8.Herudek Miroslav1964kraj. muži 141-162N 
9.Miřejovský Jan1961reg. muži 48 
10.Vojtěch Petr1993reg. muži 49 
11.Bayerová Anežka ml.2003reg. muži 55 
12.Kalhous Vlastimil1953reg. muži 56 
13.Makalouš Vladimír1955reg. muži 59 
14.Vitvar Ondřej1998reg. muži 61-80 
15.Tvrdík Jan1987reg. muži 61-80 
16.Kolísek Miroslav1962reg. muži 61-80 
17.Karcol Jaroslav1964reg. muži 61-80 
18.Novák Milan1956reg. muži 61-80N 
19.Weber Jan1966reg. muži 101-120 
TTC Hlinsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza Martin1993kraj. muži 71-80 
2.Černý Stanislav1976kraj. muži 81-90 
3.Černý Radek1975kraj. muži 101-120 
4.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 121-140 
5.Rybenský Dušan1974nez. muži  
6.Smékal Petr1974nez. muži  
7.Zíb Petr1986nez. muži  
8.Saifr Vladimír1963nez. muži  
9.Boháč Milan1985nez. muži  
TTC Skuteč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 91-100 
2.Vanžura Jakub2001kraj. muži 101-120 
3.Zelinka Robert1966kraj. muži 101-120 
4.Beránek Michal1975kraj. muži 121-140 
5.Netolický Lukáš ml.2002kraj. muži 141-162 
6.Novák Vojtěch1996reg. muži 81-90 
7.Krupka Jan1998reg. muži 91-100 
8.Doležal Marek1973reg. muži 91-100N 
9.Holas Pavel1970reg. muži 111-125 
10.Hubený Zdeněk1959reg. muži 111-125 
11.Pacetti Lukáš2000reg. muži 111-125 
12.Andrle David1997reg. muži 126-140 
13.Šťava Milan st.1972reg. muži 141-156 
14.Novák Pavel1962reg. muži 157-180 
KST Linea Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polach Miroslav1988kraj. muži 61-70 
2.Netolický Jan1982kraj. muži 91-100 
3.Chlebeček Marek1991kraj. muži 101-120 
4.Michek Jakub1996kraj. muži 141-162 
5.Steiner Petr1965reg. muži 31-40N 
6.Budinský Petr1961reg. muži 31-40 
7.Pilař Jaroslav1991reg. muži 51-60N 
8.Mandlík Miroslav1979reg. muži 71-80 
9.Nepovím Martin1972reg. muži 157-180 
10.Štěpánek Pavel1958reg. muži 181 
11.Daněk Aleš1976reg. muži 181 
12.Daněk Tomáš1997reg. muži 181 
13.Kacálek Aleš1976reg. muži 181 
14.Vich Mikoláš1970nez. muži  
15.Říha Zbyněk1984nez. muži  
16.Procházková Jana1986nez. ženy  
TJ Sokol Borová-Korouhev B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stránský Matěj1998kraj. muži 9 
2.Langr Lukáš1988kraj. muži 31-35 
3.Viesner Vojtěch2001kraj. muži 36-40 
4.Štrof Jaroslav1963reg. muži 18 
5.Lorenc Milan1961reg. muži 26-30 
6.Štrofová Tereza1988reg. ženy 1 
7.Dušek Rostislav2007kraj. dci 28-30Hostování z SK Dobré, z.s.
8.Dušek Jakub2009kraj. dci 38-40Hostování z SK Dobré, z.s.
Orel jednota Vysoké Mýto B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojnar Jiří1987kraj. muži 101-120 
2.Sychra Václav1974kraj. muži 141-162N 
3.Synek Martin1973reg. muži 4 
4.Kučera Martin1998reg. muži 8 
5.Kopecký Pavel1986reg. muži 40N 
6.Šimek Libor1975reg. muži 42 
7.Stejskal Jan1999reg. muži 47 
8.Herel Miroslav1982reg. muži 46 
9.Novák Jan1977reg. muži 61-70 
10.Dian Marian1950reg. muži 121-140 
11.Jiříček Jaroslav1964reg. muži 161-180 
12.Škoda Michal1972reg. muži 161-180 
13.Zemek Jiří1957nez.  
Krajská soutěž B
TJ Sokol Borová-Korouhev C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Jiří1985reg. muži 19 
2.Roušar Martin1983reg. muži 26-30 
3.Trnka Stanislav1977reg. muži 26-30 
4.Roušar Michal1991reg. muži 31-40 
5.Schwedler Josef1968reg. muži 26-30 
6.Navrátil Jan1983reg. muži 61-70 
7.Trnka Pavel1974reg. muži 61-70 
8.Nosál Petr1989reg. muži 71-80 
9.Roušar František1980reg. muži nez. 
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kristek Patrik2001reg. muži 3. 
2.Vybíral Jakub1998reg. muži 12. 
3.Chládek Pavel1975reg. muži 14. 
4.Kleiner Marek1989reg. muži 22. 
5.Stejskal Adam1996reg. muži 34. 
6.Kuběnka Radek1967reg. muži 45. 
7.Suchý Jaroslav1967reg. muži 48. 
8.Dymák Jan1990reg. muži 51.-60. 
9.Vybíral Roman1965reg. muži 51.-60. 
10.Marek Jaroslav1952reg. muži 62.-70.N 
11.Doležel Daniel1998reg. muži 71.-80. 
12.Novák Václav1995reg. muži 81.-90. 
13.Bako Ladislav1965reg. muži 91.-100. 
14.Jančar Oliver2005reg. muži 121.-140. 
15.Dařílek Pavel1971reg. muži 161.-180. 
16.Hřebíček Ota1975reg. muži 201. 
17.Osladilová Eliška1955nez.  
18.Marek Lukáš2007nez.  
19.Pavlíček Martin2008nez.  
TJ Spartak Polička A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Češka Roman1971kraj. muži 81-90 
2.Ulrich Ondřej2003kraj. muži 101-120 
3.Ševčík Leoš1992kraj. muži 101-120 
4.Baláš Josef1973kraj. muži 121-140 
5.Trnka Jakub1996kraj. muži 141-162 
6.Kössler Pavel1976kraj. muži 141-162 
7.Fendrych Jiří1964reg. muži 31-40 
8.Dostál Ondřej1998reg. muži 41-50 
9.Uttendorfský Karel1964reg. muži 41-50 
10.Hartman Luboš1995reg. muži 41-50 
11.Ulrich Zdeněk1967reg. muži 41-50 
KST SK US Steinerová Choceň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Miroslav1971kraj. muži 51 
2.Šťastný Daniel1996kraj. mži 51N 
3.Mikulecký Jan1968kraj. muži 81 
4.Absolon Martin1975kraj. muži 101 
5.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 101 
6.Beneš Václav1969kraj. muži 141 
7.Trkal Jaroslav1964kraj. muži 141 
8.Oliva Vladimír1954reg. muži 43 
9.Flídr Adam2005reg. muži 49 
10.Beneš Václav ml.1998reg. muži 71 
11.Zemánek Petr1991reg. muži 121 
12.Gregořica Radek1972nez. muži  
13.Průcha Vladimír1953nez. muži  
14.Mikeska Martin2005nez. muži  
TJ Sokol Česká Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Petr1967kraj. muži 26-30 
2.Wávra Pavel1966kraj. muži 71-80 
3.Plíva Roman1982kraj. muži 101-120 
4.Wávra Petr1966kraj. muži 121-140 
5.Steinmetz Roman1969kraj. muži 121-140 
6.Malina Milan1962reg. muži 71-80 
7.Řeháček Martin1970reg. muži 71-80 
8.Rybka Robert1978reg. muži 81-90 
9.Doubrava Milan1962reg. muži N201 
10.Rybka Martin1972reg. muži N201 
TJ Sokol Sudslava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Syrový Vojtěch1997kraj. muži 61-70 
2.Dostálek Jaroslav1973kraj. muži 91-100 
3.Syrový Karel1994kraj. muži 121-140 
4.Valach Přemysl1985reg. muži 27 
5.Dostálek Martin1975kraj. muži 141-162N 
6.Valach Josef1958reg. muži 51-60 
7.Slezáková Blanka1970reg. muži 51-60 
8.Marešová Marie1961reg. muži 101-120 
9.Harapátová Stanislava1964reg. muži 101-120 
10.Pavelka Dominik1999reg. muži 101-120 
11.Drábek Jiří1965reg. muži 121-140 
12.Kovaříček Matěj2006kraj. muži N231-260Střídavý start z SK Dobré, z.s.
Orel Orlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Václav1972kraj. muži 41-50 
2.Hubálek Zdeněk1971kraj. muži 91-100 
3.Kolomý Tomáš1992kraj. muži 91-100 
4.Adamec Miroslav ml.1969kraj. muži 121-140 
5.Adamec Karel st.1957reg. muži 32 
6.Doskočil Martin1973reg. muži 41 
7.Beneš Jindřich1967reg. muži 71-80 
8.Skalický Jiří1957reg. muži 71-80 
9.Kalousek Jiří2004nez.  
10.Krčál Jiří1956nez.  
11.Liebich David2006nez.  
12.Procházka Adam2001kraj. muži 141-162Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Hnátnice
TJ Sokol Žamberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sourada Milan1963kraj. muži 51-60 
2.Schreiber Michal1992kraj. muži 121-140 
3.Puchmeltr Michal2004kraj. muži 141-162 
4.Brökl Jan ml.1980kraj. muži 141-162N 
5.Suchomel Michael1994reg. muži 34 
6.Richtr Michal1995reg. muži 51-60 
TTC Ústí nad Orlicí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortlík Tomáš1999kraj. muži 51-60 
2.Jedlička Richard1977kraj. muži 71-80 
3.Kantorek Jiří1969kraj. muži 81-90 
4.Lamač Martin1962kraj. muži 121-140 
5.Pražák Zdeněk1964kraj. muži 121-140 
6.Motl Daniel1991kraj. muži 141-162 
7.Svojanovský Jakub2005reg. muži 20 
8.John Jiří1996reg. muži 121-140 
9.Novák Vladimír1953reg. muži 121-140 
10.Svojanovská Jana1977nez. muži  
11.Doležalová Markéta2004nez. muži  
TTC Ústí nad Orlicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Ladislav1965kraj. muži 51-60 
2.Doležal Tomáš1997kraj. muži 71-80 
3.Novák Aleš1985kraj. muži 101-120 
4.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 121-140 
5.Krupa Michal2003kraj. muži 141-162 
6.Šeda Václav1968kraj. muži 141-162 
7.Neťuka Pavel1951reg. muži 141-160 
8.Vencl Filip2003reg. muži 181-200 
9.Částková Eliška1991nez. muži  
10.Cyranyová Lucie1990nez. muži  
11.Motlová Monika1994nez. muži  
TJ Jiskra Litomyšl A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šesták Radek1979kraj. muži 24. 
2.Dostál Jiří1972kraj. muži 51.-60. 
3.Flodr Tomáš1978kraj. muži 61.-70. 
4.Valdhans Rudolf1973reg. muži 21.-25. 
5.Svatoš Petr 1990reg. muži 41.-50. 
6.Ševčík Miroslav1981reg. muži 71.-80 
7.Šebesta Karel1968reg. muži 81.-90. 
8.Syrová Lucie1993kraj. ženy 4.N 
TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charous Jan1992reg. muži 12. 
2.Bartošík Lubomír1982reg. muži 14. 
3.Krátký Ondřej1981reg. muži 31.-40. 
4.Štarman Karel1966reg. muži 31.-40. 
5.Pokorný Lukáš1985reg. muži 31.-40. 
6.Plch Miroslav1962reg. muži 41.-50. 
7.Beneš Jiří1967reg. muži 41.-50.N 
8.Šváb Adam1993reg. muži 61.-70. 
9.Syrová Vlasta1966reg. ženy 3. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy