Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
Baník Vamberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Jan1985kraj. muži 48 
2.Vrkoslav Martin1978kraj. muži 51-60 
3.Ducháč Radek1976kraj. muži 81-90 
4.Valášek Milan1973kraj. muži 121-141 
5.Kotyza Ondřej1973kraj. muži 121-141 
6.Macháček Michal1977kraj. muži 201-230 
7.Kosek Jan1973kraj. muži 231-260 
8.Melkes Vítězslav ml.1971reg. muži 42 
9.Podolka Jan1947reg. muži 48 
10.Jedlinský Jiří1974reg. muži 51-60 
11.Michera Martin st.1973reg. muži 61-70 
12.Novák Radovan1962reg. muži 81-90 
13.Tauer Jan1973nez.  
TTC Kostelec nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Karel1965kraj. muži 20 
2.Malík Lukáš1989kraj. muži 36 
3.Brůna Petr1962kraj. muži N 47 
4.Jakubec Martin1992kraj. muži 61-70 
5.Balous Milan1969kraj. muži N101-120 
6.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 141-170 
7.Divíšek Dušan1971kraj. muži 141-170 
8.Petr Lukáš2006kraj. muži 141-170 
9.Malík Tomáš1987kraj. muži 171-200 
10.Ježek Robert1969kraj. muži N171-200 
11.Malínský Milan1956kraj. muži N171-200 
12.Šilar Petr1969kraj. muži N171-200 
13.Lipenský Jakub2004kraj. muži 201-230 
14.Jenčík Ladislav1963kraj. muži 201-230 
15.Kubrt Martin1978kraj. muži neklasifikován 
DTJ Hradec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 34. 
2.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 38. 
3.Slavík Libor1975kraj. muži N 38 
4.Lučan Martin1966kraj. muži N 38 
5.Šumpík Viktor1984kraj. muži N 50 
6.Pugzík Antonín1955kraj. muži 61-70 
7.Klemperer Jan1973kraj. muži 71-80 
8.Kubíček Pavel1969kraj. muži 81-90 
9.Píše Pavel1976kraj. muži 81-90 
10.Trojan Luděk1966kraj. muži 101-120 
11.Daněk Roman1976kraj. muži N 101-120 
12.Grešo Vojtěch1997kraj. muži 121-140 
13.Michálek Roman1970kraj. muži 141-170 
14.Skákal Martin1974kraj. muži N171-200 
15.Kolman Ivo1967kraj. muži N201-230 
16.Záleský Martin2007kraj. muži N231-260 
17.Šlechta Roman1967kraj. muži N231-260. 
18.Skákal Dominik2009kraj. muži N231-260. 
19.Kalenský Štěpán1994kraj. muži N231-260. 
20.Landa Matěj2008kraj. sži 10 
21.Skákal Daniel2011kraj. nži 1 
TJ Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Milan ml.1986kraj. muži 47 
2.Červenka Jan1986kraj. muži 51-60 
3.Vraštil Tomáš2002kraj. muži 61-70 
4.Sebera Petr1990kraj. muži 71-80 
5.Harcuba Pavel1968kraj. muži 142-170 
6.Müller Ivan1960kraj. muži 171-200 
7.Gebauer Jiří1969kraj. muži N 201-230 
8.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 231-260 
9.Doule Petr1969reg. muži 70 
10.Kohut Jan1982reg. muži 71-72 
11.Rejha Josef1971reg. muži 78-79 
12.Novotný Milan1968reg. muži 80 
13.Novotný Zdeněk1967reg. muži 85 
14.Augustin Ondřej1998reg. muži 88 
15.Harcuba Petr1966reg. muži 93 
16.Havránek Lukáš1997reg. muži 134 
17.Kašík Martin2002nez.  
Sokol PP Hradec Králové 2 D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hušek Adam2001kraj. muži 13 
2.Čepelka Jan1975kraj. muži 28 N 
3.Kačer Radek1997kraj. muži 48 
4.Hrunka Jakub1992kraj. muži 51-60 N 
5.Truněček Martin2004kraj. muži 61-70 
6.Zeman Daniel1983kraj. muži 91-100 N 
7.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 101-120 N 
8.Mynář Marian1988kraj. muži 121-140 N 
9.Drábek Zbyněk1962kraj. muži 141-170 N 
10.Zoubek Šimon2008kraj. muži 231-260 
11.Řehounek Kristian2007reg. muži 61-70 
12.Novák Hynek2009ČR mži 65 
13.Novák Daniel2009ČR mži 66 
14.Vícha Jan2010ČR mži 71 
15.Fidler Jakub2010ČR mži 85 
Sokol Stará Paka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajgl Pavel1976kraj. muži 23 
2.Dlabola Petr1977kraj. muži 30 
3.Šajner Lubomír1980kraj. muži 71-80 
4.Krtička Luboš1982kraj. muži 121-140 
5.Herber Jan1973kraj. muži 121-140 
6.Budina Martin1979kraj. muži 141-170 
7.Kuzma Dominik1998kraj. muži 141-170 
8.Pánek Tomáš1985kraj. muži 171-200 
9.Krutský Jiří st.1953reg. muži 73 
10.Vávra Pavel1974reg. muži 112 
11.Handschug Jan2000reg. muži 123-124 
12.Hruška Ladislav1973reg. muži 157-158 
13.Knap Jiří1955reg. muži 168 
14.Havelka Martin1972nez. muži  
15.Krutský Jiří ml.1986nez. muži  
16.Kamler Ondřej1981nez. muži  
17.Kobrle Zdeněk1958nez. muži  
18.Kuřík Pavel1955nez. muži  
19.Pánek Milan1958nez. muži  
20.Rosenbergová Marta1944nez. muži  
Jiskra Jaroměř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čenovský David2002kraj. muži 21 
2.Hardubej Eduard ml.1987kraj. muži 43 
3.Divecký Filip2000kraj. muži 51-60 
4.Hrycík Radim1983kraj. muži 61-70 
5.Hardubej Eduard st.1962kraj. muži 101-120 
6.Vacek Roman1969kraj. muži 101-120 
7.Vojtíšek Radomír ml.1985kraj. muži 141-170 
8.Divecký Jan2000kraj. muži 141-170 
9.Pábl Josef1964kraj. muži 171-200 
10.Hrobský Josef1958kraj. muži 231-260 
11.Hrycík Ladislav1958reg. muži 61-60 
12.Stein Martin1963kraj. muži 231-260 
13.Kadlec Zdeněk1952reg. muži 51-60 
14.Petráško Milan1950reg. muži 61-70 
15.Bouček Stanislav1943reg. muži 71-80 
16.Pilař Matěj2000reg. muži nez 
Jiskra Nový Bydžov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek Jiří1985kraj. muži 40 
2.Ornst Jan1966kraj. muži 51-60 
3.Jurička Stanislav st.1975kraj. muži 61-70 
4.Vízek Martin1973kraj. muži 71-80 
5.Kraus Adam1994kraj. muži 81-90 
6.Veselý František1971kraj. muži N91-100 
7.Vidra Milan1959kraj. muži 171-200 
8.Kynčl Milan1974kraj. muži 201-230 
9.Vlášek Vladimír1969kraj. muži 201-230 
10.Šmidrkal Dobroslav1964reg. muži 31-50 
11.Šmíd Ondřej1984reg. muži 31.-50. 
12.Hrubý Michal1977reg. muži 102 
13.Haltuf David2001reg. muži 110 
TJ Dvůr Králové nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krýza Luděk1962kraj. muži 51-60 
2.Jež Rostislav1975kraj. muži 61-70 
3.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 81-90 
4.Šulc Petr1964kraj. muži 91-100 
5.Kléma Jan1976kraj. muži 101-120 
6.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži 121-141 
7.Janovský Jan1996kraj. muži 201-230 
8.Jůza Tomáš1974reg. muži 60N 
9.Všetečka Martin1956reg. muži 61-65 
10.Valeš Pavel1976reg. muži 71-75 
11.Konrád Michal1992reg. muži 76-80 
12.Havrda Luboš1960reg. muži 86-90 
Tatran Hostinné C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šplíchal Jan1979kraj. muži N46. 
2.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 51.-60. 
3.Sixta Vít2005kraj. muži 61.-70. 
4.Sixta Daniel1974kraj. muži 101.-120. 
5.Voňka Karel ml.1988kraj. muži N81.-90. 
6.Dymák Lukáš1994kraj. muži N101.-120. 
7.Sivák Ivan2005kraj. muži N121.-140. 
8.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 141.-170. 
9.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 141.-170. 
10.Buchar Petr1960kraj. muži 201.-230. 
11.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201.-230. 
12.Schwab Ráchel Magdaléna2003kraj. muži N201.-230. 
13.Matuška Petr ml.2007ČR dci 82. 
TJ Nová Paka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidrkal Jan1993kraj. muži 30 
2.Kazda Vojtěch1984kraj. muži 50 
3.Knap Lukáš1993kraj. muži 61-70. 
4.Fejfar Jakub1999kraj. muži 71-80. 
5.Sochor Martin1992kraj. muži 101-120. 
6.Luňák Michal1989kraj. muži 121-140. 
7.Grof Lukáš1988kraj. muži 142-170. 
8.Růžek Roman1995kraj. muži 171-200. 
9.Oravec Jakub1992kraj. muži 201-230. 
10.Kadavý Šimon2002kraj. muži 201-230. 
11.Stoklas Horst1966kraj. muži 231-260. 
12.Virag Miroslav1976kraj. muži 231-260. 
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblížek Oldřich1970kraj. muži 37. 
2.Martin Petr1982kraj. muži 79. 
3.Tuček Dušan1982kraj. muži 85. 
4.Koblížek Michal1992kraj. muži 101. - 120. N 
5.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 101. - 120. 
6.Hejna Vít2003kraj. muži 121. - 140. 
7.Dušek Jaroslav1957kraj. muži 121. - 140. 
8.Brát Karel st.1962kraj. muži 121. - 140. N 
9.Hlávka Jiří1975kraj. muži 231. - 260. 
10.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 76. - 80. 
11.Koblížek Ondřej2008reg. muži 91. - 95. 
12.Ducháč Pavel1979reg. muži 101. - 110. 
TJ Slovan Broumov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gombarčík Karel ml.1984kraj. muži 29 
2.Kollert David1989kraj. muži 33 
3.Vodal Vladimír1993kraj. muži 39 
4.Brzecki Pawel1979kraj. muži N91-100cizinec 
5.Mifek Milan1972kraj. muži 171-200 
6.Šuda Radek1972kraj. muži 201-230 
7.Richtr Jaroslav1964reg. muži 51-60 
8.Gombarčík Karel st.1953reg. muži N60 
9.Hauschke Tomáš1988reg. muži N80 
10.Holeček Petr1967reg. muži 91-100 
11.Černý Miroslav1966reg. muži 91-100 
12.Hornych Josef1967reg. muži 101-120 
Krajská soutěž 1. třídy
Salamandr Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Michal1992kraj. muži 91-100 
2.Švorc Jan1994kraj. muži 101-120 
3.Kollár Štěpán1970kraj. muži 121-141 
4.Běloušek Jiří1971kraj. muži 171-200 
5.Kostelecký Jan1966kraj. muži 201-230 
DTJ Hradec Králové D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šumpík Viktor1984kraj. muži N 50 
2.Pugzík Antonín1955kraj. muži 61-70 
3.Klemperer Jan1973kraj. muži 71-80 
4.Kubíček Pavel1969kraj. muži 81-90 
5.Píše Pavel1976kraj. muži 81-90 
6.Trojan Luděk1966kraj. muži 101-120 
7.Daněk Roman1976kraj. muži N 101-120 
8.Grešo Vojtěch1997kraj. muži 121-140 
9.Michálek Roman1970kraj. muži 141-170 
10.Skákal Martin1974kraj. muži N171-200 
11.Kolman Ivo1967kraj. muži N201-230 
12.Záleský Martin2007kraj. muži N231-260 
13.Šlechta Roman1967kraj. muži N231-260. 
14.Skákal Dominik2009kraj. muži N231-260. 
15.Kalenský Štěpán1994kraj. muži N231-260. 
16.Landa Matěj2008kraj. sži 10 
17.Skákal Daniel2011kraj. nži 1 
TJ Lázně Bělohrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valčík Roman1985kraj. muži 71.-80. 
2.Klejch Filip1995kraj. muži 91.-100. 
3.Klejch Adam2002kraj. muži 91.-100. 
4.Petřivý Michal1981kraj. muži 101.-120. 
5.Fejfar Zdeněk1977kraj. muži 231.-260. 
6.Ordáň Martin1971kraj. muži 231.-260. 
7.Zívr Pavel1971reg. muži 63. 
8.Petřivý Milan1953reg. muži 67. 
9.Šulc Milan1965reg. muži 75. 
10.Šulc Jiří1962reg. muži 109. 
11.Vít Jiří1951reg. muži 115. 
12.Šulc Jan1988nez.  
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodym Tomáš1985kraj. muži 31 
2.Hanzl Matěj1995kraj. muži 81-90 
3.Bílek Luboš1979kraj. muži N 91-100 
4.Šanc Přemysl1963kraj. muži 201-230 
5.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
6.Částka David1999kraj. muži N 230 
7.Krása Jakub2005reg. muži 61-70 
8.Rákosník Josef1934reg. muži 61-70 
9.Balcar Vojtěch2008reg. muži 71-76 
10.Suchánek Filip2006reg. muži 71-76 
11.Šanc Vojtěch1995reg. muži nezař. 
TJ Náchod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Pavel1975kraj. muži 91-100 
2.Klimeš Zbyšek1969kraj. muži 101-120 
3.Marx Jan1987kraj. muži 121-141 
4.Sedloňová Aneta1994kraj. muži N170 
5.Solovic Martin1994reg. muži 142-170 
6.Trejtnar Ladislav1969reg. muži 45 
7.Cvetanov Krasimir1959reg. muži 51-60 
8.Trudičová Ludmila1962reg. muži 61-70 
9.Špelda Jiří1960reg. muži 71-80 
10.Hoferka Dušan1949reg. muži 101-120 
Sokol Chlumec n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycelt Jakub2004kraj. muži 71-80 
2.Šedivý Roman2000kraj. muži 71-80 
3.Cudlín Michael1975kraj. muži N81-90 
4.Kycelt Petr1968kraj. muži 91-100 
5.Kycelt Martin1996kraj. muži 91-100 
6.Jiřička Josef1983kraj. muži 141-170 
7.Skřivan Jaroslav1982kraj. muži 141-170 
8.Kycelt Pavel1971kraj. muži 231-260 
9.Kubánek Josef1961reg. muži N60 
10.Havlín Jan1966reg. muži 117 
11.Kycelt Lukáš2008reg. muži 136 
12.Černý Vít1985reg. muži N150 
13.Koníček Jan1992reg. muži 157-158 
14.Leden Michal1976reg. muži N182 
15.Veselý Zdeněk1960reg. muži 201 
16.Vávra Martin2008kraj. mži 57-63 
17.Skřivan Tobiáš2011kraj. nži 29-33 
TJ Sparta Úpice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Marek1975kraj. muži 51-60 
2.Kocián Libor1987kraj. muži 71-80 
3.Sucharda Antonín1965kraj. muži 121-140 
4.Smékal Lubomír1986kraj. muži 171-200 
5.Oláh Jan1973kraj. muži 141-170 
6.Folc Martin1965kraj. muži 171-200 
7.Míl Pavel1958reg. muži 56-60 
8.Hofman Jan1959reg. muži 85N 
9.Landsmannová Alena1973reg. muži 85N 
10.Berger Martin st.1960reg. muži 86-90 
11.Hejna Josef1971reg. muži 101-110 
12.Glemba Adam1994nez. muži  
13.Novotný Milan1960nez. muži  
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 81 - 90 
2.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 101 - 120 
3.Kadaník Martin2004kraj. muži 121 - 140 
4.Tomanec Jan1959kraj. muži N 141 - 170 
5.Kopecký Pavel1954kraj. muži N 141 - 170 
6.Pelikus Bronislav1964kraj. muži N 141 - 170 
7.Krulich Miloš1968kraj. muži N 141 - 170 
8.Svoboda Jakub2001kraj. muži N 141 - 170 
9.Vávra Pavel1953kraj. muži N 201 - 230 
10.Slobodzian Adam1997kraj. muži 231 - 260 
11.Joneš Patrik2006reg. muži 51 - 60 
Sokol České Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrejš Zbyněk1975kraj. muži 49. 
2.Černohorský Jindřich1965kraj. muži 91.-100. 
3.Lulek Radim1989kraj. muži N 170. 
4.Polívka Marian1978kraj. muži 171.-200. 
5.Bláha Petr1977kraj. muži 171-200 
6.Fiala Josef1976reg. muži 71.-80. 
7.Kozák Ladislav1948reg. muži 81.-90. 
8.Galina Michal1982reg. muži N 90. 
9.Plachta Jiří1989reg. muži 91.-100. 
10.Dacho Mikuláš1996reg. muži N 160. 
TTC KB Vrchlabí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brázda Adam1988kraj. muži 51-60 
2.Hauschwitz Pavel1972kraj. muži 71-80 
3.Vitvar Roman1969kraj. muži 71-80 
4.Studecký Ivan1955kraj. muži 101-120 
5.Horák Jaroslav1949kraj. muži 141-170 
6.Brázda Martin1959kraj. muži 171-200 
7.Tomeš Petr1957nez. muži  
8.Šín Jiří1948nez. muži  
Tatran Hostinné D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Karel ml.1988kraj. muži N81.-90. 
2.Dymák Lukáš1994kraj. muži N101.-120. 
3.Sivák Ivan2005kraj. muži N121.-140. 
4.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 141.-170. 
5.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 141.-170. 
6.Buchar Petr1960kraj. muži 201.-230. 
7.Schwab Ráchel Magdaléna2003kraj. muži N201.-230. 
8.Doubek Martin1965kraj. muži 231.-260. 
9.Dymák Ladislav1976kraj. muži 231.-260. 
10.Sivák Jakub2007reg. muži N60. 
11.Petružálková Anna2004reg. muži N85. 
12.Antoš Michal2002reg. muži N90. 
13.Kalvach Petr1949reg. muži N130. 
14.Matěják Jan1991reg. muži 131.-140. 
15.Matuška Petr ml.2007ČR dci 82. 
Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trč Roman ml.1976kraj. muži 51-60 
2.Trč Tomáš1978kraj. muži 101-120 
3.Brett Ondřej1987kraj. muži 101-120 
4.Pažout Radek1987reg. muži N80 
5.Tomi Marek1990reg. muži N85 
6.Stránský Michal1982reg. muži 98 
7.Macek David1982reg. muži 104 
8.Trč Roman st.1957reg. muži 106 
9.Olejarčík Stanislav1988reg. muži 113 
10.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200Střídavý start z TJ Sadská o.s.
11.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350Střídavý start z TJ Sadská o.s.
TJ Sokol Stěžery C - KPST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příborský David1979kraj. muži 91-100 
2.Cibor Pavel1966kraj. muži 101-120 
3.Loskot Václav1970kraj. muži 121-140 
4.Rambousek Martin1984kraj. muži 171-200 
5.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
6.Hrbek Martin1964kraj. muži 231-260 
7.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 231-260 
8.Rákosník Vladimír1955reg. muži 61-70 
9.Novák Jiří1982reg. muži 61-70 
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
Sokol Stará Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herber Jan1973kraj. muži 121-140 
2.Budina Martin1979kraj. muži 141-170 
3.Kuzma Dominik1998kraj. muži 141-170 
4.Pánek Tomáš1985kraj. muži 171-200 
5.Krutský Jiří st.1953reg. muži 73 
6.Vávra Pavel1974reg. muži 112 
7.Handschug Jan2000reg. muži 123-124 
8.Hruška Ladislav1973reg. muži 157-158 
9.Knap Jiří1955reg. muži 168 
10.Krutský Jiří ml.1986nez. muži  
11.Kamler Ondřej1981nez. muži  
12.Kobrle Zdeněk1958nez. muži  
13.Kuřík Pavel1955nez. muži  
14.Lhota František1955nez. muži  
15.Pánek Milan1958nez. muži  
16.Rosenbergová Marta1944nez. muži  
Baník Žacléř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Illner Dieter1970kraj. muži 171-200 
2.Albrechtová Renata1973kraj. muži N260 
3.Vaněk David1974reg. muži 56.-60. 
4.Huňka Aleš1976reg. muži 56.-60. 
5.Vlasák Miroslav1960reg. muži 71.-75. 
6.Demuth Roman1973reg. muži 76.-80. 
7.Mentl Jan1953reg. muži 91.-95. 
8.Maryška Josef1962reg. muži 101.-110. 
9.Vokatý Milan1966reg. muži N 
10.Huňka Tomáš2004reg. muži N 
DTJ Hradec Králové E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píše Pavel1976kraj. muži 81-90 
2.Trojan Luděk1966kraj. muži 101-120 
3.Daněk Roman1976kraj. muži N 101-120 
4.Grešo Vojtěch1997kraj. muži 121-140 
5.Michálek Roman1970kraj. muži 141-170 
6.Skákal Martin1974kraj. muži N171-200 
7.Kolman Ivo1967kraj. muži N201-230 
8.Záleský Martin2007kraj. muži N231-260 
9.Kalenský Štěpán1994kraj. muži N231-260. 
10.Skákal Dominik2009kraj. muži N231-260. 
11.Šlechta Roman1967kraj. muži N231-260. 
12.Landa Matěj2008kraj. sži 10 
13.Skákal Daniel2011kraj. nži 1 
14.Křížek Pavel1960nez.  
15.Obrdlíková Lucie1985nez.  
16.Pilný Jiří1976nez.  
17.Pozníková Veronika1988nez. cizinec 
18.Režný Pavel1966nez.  
19.Šilhanová Martina1971nez.  
TJ Bernartice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kruliš Tomáš1971kraj. muži 141-170 
2.Kroh Petr1963kraj. muži 171-200 
3.Szórád Adrian1990kraj. muži N171-200cizinec 
4.Podivinský Michal1982kraj. muži 231-260 
5.Tylš Adolf1978kraj. muži N231-260 
6.Voplatek Karel1947reg. muži 61-65 
7.Šnajdr Antonín1947reg. muži 101-110 
8.Kleiner Reinhard1942reg. muži 141-151 
9.Kruliš Josef1943reg. muži nez. 
10.Pokorný Jiří1966reg. muži nez. 
11.Šnajdr Antonín ml.1972reg. muži nez. 
Sokol Chlumec n.C. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycelt Martin1996kraj. muži 91-100 
2.Jiřička Josef1983kraj. muži 142-170 
3.Skřivan Jaroslav1982kraj. muži 171-200 
4.Kycelt Pavel1971kraj. muži 231-260 
5.Kubánek Josef1961reg. muži N60 
6.Havlín Jan1966reg. muži 117 
7.Kycelt Lukáš2008reg. muži 136 
8.Černý Vít1985reg. muži N150 
9.Koníček Jan1992reg. muži 157-158 
10.Leden Michal1976reg. muži N182 
11.Veselý Zdeněk1960reg. muži 201 
12.Vávra Martin2008kraj. mži 57-63 
13.Skřivan Tobiáš2011kraj. nži 29-33 
Jiskra Nový Bydžov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraus Adam1994kraj. muži 81-90 
2.Veselý František1971kraj. muži N91-100 
3.Vidra Milan1959kraj. muži 171-200 
4.Vlášek Vladimír1969kraj. muži 201-230 
5.Kynčl Milan1974kraj. muži 201-230 
6.Šmidrkal Dobroslav1964reg. muži 31-50 
7.Šmíd Ondřej1984reg. muži 31.-50. 
8.Hrubý Michal1977reg. muži 102 
9.Haltuf David2001reg. muži 110 
10.Veinfurter Karel1979reg. muži 190 
11.Sauer Miroslav1975reg. muži 203-204 
12.Panocha Jan1967reg. muži 246 
13.Štefan Martin2003nez.  
14.Sixta Jakub2005nez.  
15.Procházka Jiří2006nez.  
TJ Dvůr Králové nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kléma Jan1976kraj. muži 101-120 
2.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži 121-141 
3.Janovský Jan1996kraj. muži 201-230 
4.Jůza Tomáš1974reg. muži 60N 
5.Všetečka Martin1956reg. muži 61-65 
6.Valeš Pavel1976reg. muži 71-75 
7.Konrád Michal1992reg. muži 76-80 
8.Havrda Luboš1960reg. muži 86-90 
9.Joneš Milan1948reg. muži 131-140 
10.Novotný Adam2005reg. muži 140N 
11.Spatzier František1940reg. muži 151N 
12.Fišera Jiří1963nez. muži  
13.Martinec Jiří1979nez. muži  
14.Labíková Miluše1955nez. muži  
15.Hronešová Jana1973nez. muži  
Sokol Chomutice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tázler Jakub2002reg. muži 30 
2.Chotěbor Tomáš1983reg. muži 47 
3.Tonar Lukáš2002reg. muži 61 
4.Kučera Ondřej1989reg. muži 65 
5.Průša Pavel1977reg. muži 68 
6.Dürschmied Jan st.1965reg. muži 97 
7.Průša Jiří1976reg. muži 132 
8.Jón Miloš1973reg. muži 154 
9.Tonarová Tereza2006reg. muži 166 
10.Vaníček Pavel1973reg. muži 203 
11.Scháňko Jiří1960reg. muži 220 
12.Petráček Vratislav2005reg. dci 6 
13.Veselý Radek2006reg. dci 15 
TJ Trutnov - Poříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuček Adam1991kraj. muži 81.-90. 
2.Hladík Michal1986kraj. muži 142.-170. 
3.Švarc Zdeněk1964kraj. muži 201.-230. 
4.Taláb Tomáš2000kraj. muži 201.-230. 
5.Benko Jakub1998kraj. muži 231.-260. 
6.Falta Martin1973kraj. muži 231.-260. 
7.Birke Marek1973reg. muži 51.-55. 
8.Břeň Tomáš1971reg. muži 65N 
9.Golík Ondřej2000reg. muži 81.-85. 
10.Šolc Oldřich1949reg. muži 111.-120. 
11.Tatar Josef1952reg. muži 111.-120. 
12.Vašíček Karel1943reg. muži 130N 
13.Mareš Adam2005reg. muži 131.-140. 
14.Vladovičová Lucie2006reg. muži 140N 
15.Taláb Martin2002reg. muži 140N 
16.Fendrychová Klára2003reg. muži 151N 
17.Rozporka Bohuslav1964nez. muži  
18.Libnar Radek1975nez. muži  
19.Hanák Miroslav1974nez. muži  
20.Braun Jan1999nez. muži  
21.Nostitz Katrin1982nez. ženy cizinec 
22.Taláb Ondřej2005nez. muži  
Tatran Hostinné E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 141.-170. 
2.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201.-230. 
3.Antošová Bára2007kraj. muži N201.-230. 
4.Schwab Ráchel Magdaléna2003kraj. muži N201.-230. 
5.Dymák Ladislav1976kraj. muži 231.-260. 
6.Doubek Martin1965kraj. muži 231.-260. 
7.Dian Marek1973kraj. muži N231.-260. 
8.Sivák Jakub2007reg. muži N60. 
9.Janičata Libor1979reg. muži 66.-70. 
10.Chmelík Jan1980reg. muži 76.-80. 
11.Klug Otmar1958reg. muži 81.-85. 
12.Petružálková Anna2004reg. muži N85. 
13.Antoš Michal2002reg. muži N90. 
14.Mádle Martin1961reg. muži 95.-100. 
15.Bošelová Anna1951reg. muži N110. 
16.Etrich Petr1963reg. muži 121.-130. 
17.Sixta Petr1963reg. muži 121.-130. 
18.Kalvach Petr1949reg. muži N130. 
19.Matěják Jan1991reg. muži 131.-140. 
20.Polák Kryštof2002reg. muži 141.-151. 
21.Matuška Tomáš2012ČR mži 55. 
22.Cerman Jakub2010ČR mži 57. 
23.Gazárek Radim2011ČR mži 85. 
24.Donát Antonín2010ČR mži 88. 
25.Šmika Hugo2011ČR nži 13. 
TJ Nová Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Martin1992kraj. muži 101-120. 
2.Luňák Michal1989kraj. muži 121-140. 
3.Grof Lukáš1988kraj. muži 142-170. 
4.Oravec Jakub1992kraj. muži 201-230. 
5.Růžek Roman1995kraj. muži 171-200. 
6.Kadavý Šimon2002kraj. muži 201-230. 
7.Stoklas Horst1966kraj. muži 231-260. 
8.Virag Miroslav1976kraj. muži 231-260. 
9.Stuchlik Jiří1960reg. muži 81. 
10.Plecháčová Pavlína1975reg. muži 89. 
11.Hanuš Jaromír1985reg. muži 92. 
12.Morávek Jiří ml.1988reg. muži 94. 
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
TTC Kostelec nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balous Milan1969kraj. muži N101-120 
2.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 141-170 
3.Divíšek Dušan1971kraj. muži 141-170 
4.Malík Tomáš1987kraj. muži 171-200 
5.Petr Lukáš2006kraj. muži 141-170 
6.Ježek Robert1969kraj. muži N171-200 
7.Malínský Milan1956kraj. muži N171-200 
8.Šilar Petr1969kraj. muži N171-200 
9.Lipenský Jakub2004kraj. muži 201-230 
10.Jenčík Ladislav1963kraj. muži 201-230 
11.Myšák Luděk1967reg. muži N 51-60 
12.Bartoš Petr1964reg. muži 61-70 
13.Dubský Filip2003reg. muži 81-90 
14.Dušek Josef1965reg. muži 81-90 
15.Petr Radim2002reg. muži 91-100 
16.Šimon Petr1974reg. muži 101-120 
17.Zavacký Vojtěch2006reg. muži 141-170 
TTC Lhoty u Potštejna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Petr ml.1982kraj. muži 101 - 120 
2.Vavruška Jiří1970kraj. muži 121 - 140 
3.Hlávková Hana1976kraj. muži N 121 - 140 
4.Bečička Milan1970kraj. muži N 231 - 260 
5.Michl Jakub2003kraj. muži 201 - 230Hostování z SK Dobré, z.s.
6.Kovaříček Matěj2006kraj. muži N231-260Hostování z SK Dobré, z.s.
7.Drahoš Zdeněk1971reg. muži 46 
8.Trnka Jan1969reg. muži 51 - 60 
9.Marek Jiří1992reg. muži 51 - 60 
10.Matějus Leoš1970reg. muži 61 - 70 
11.Jakubec František1966reg. muži 91 - 100 
12.Vevjora Rostislav1954reg. muži 101 - 120 
13.Hájek Libor1977reg. muži 121 - 140 
Lokomotiva Meziměstí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrozek Andrzej1958kraj. muži N 141-170cizinec 
2.Vlach Tomáš nejml.2006kraj. muži 201-230 
3.Nowacki Olgierd1966kraj. muži N 201-230cizinec 
4.Podhorský Pavel1981reg. muži 61-70 
5.Brzecki Piotr1950reg. muži N 80cizinec 
6.Krejčí Petr1969reg. muži 81-90 
7.Parszuto Dariusz1975reg. muži N 90cizinec 
8.Vlach Tomáš1973reg. muži 121-140 
9.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži N 160cizinec 
10.Bek Miroslav1949reg. muži 161- 180 
11.Krejčí Jan1975reg. muži 181-200 
12.Kuchta Petr1955reg. muži 219 
13.Krejčová Kateřina2008nez. sžy Hostování z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
14.Čápová Ella2010nez. mžy Hostování z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
15.Krejčí Matěj2013nez. nži  
Sokol PP Hradec Králové 2 E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truněček Martin2004kraj. muži 61-70 
2.Zeman Daniel1983kraj. muži 91-100 N 
3.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 101-120 N 
4.Mynář Marian1988kraj. muži 121-140 N 
5.Zoubek Šimon2008kraj. muži 231-260 
6.Řehounek Kristian2007reg. muži 61-70 
7.Jirásková Tereza2001kraj. muži 61-70 N 
8.Zoubková Adéla2006kraj. ženy 171-200 N 
9.Ducháčová Kateřina2004kraj. muži 171-200 N 
10.Novák Hynek2009ČR mži 65 
11.Novák Daniel2009ČR mži 66 
12.Vícha Jan2010ČR mži 71 
13.Fidler Jakub2010ČR mži 85 
14.Drábek Zbyněk1962nez.  
15.Mokrejš Jakub2010nez.  
16.Sazimová Terezie2000ČR ženy 94 
17.Truněčková Anežka2008ČR dky 48 
18.Tomášková Jana2008ČR sžy 43 
19.Ciborová Natálie2009ČR sžy 54 
20.Ferbasová Dorothea2010ČR sžy 55 
21.Bártová Adéla2011ČR mžy 21 
Sokol Stěžery D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
2.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
3.Částka David1999kraj. muži N 230 
4.Hrbek Martin1964kraj. muži 231-260 
5.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 231-260 
6.Krása Jakub2005reg. muži 61-70 
7.Novák Jiří1982reg. muži 61-70 
8.Rákosník Vladimír1955reg. muži 61-70 
9.Rákosník Josef1934reg. muži 61-70 
10.Suchánek Filip2006reg. muži 71-76 
11.Balcar Vojtěch2008reg. muži 71-76 
12.Veldon John2008reg. muži 71-76 
13.Vít Matyáš2006reg. muži 71-76 
14.Šanc Tomáš2008reg. muži 71-76 
15.Bohdanecký Petr1968reg. muži nezař. 
16.Šanc Vojtěch1995reg. muži nezař. 
17.Šimek Karel1960reg. muži nezař. 
TTC Nové Město n.M.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Milan1963kraj. muži 91.-100. 
2.Šrůtek Milan1966kraj. muži 101.-120. 
3.Bín Roman1964kraj. muži 142.-170. 
4.Zmátlo Jan1983kraj. muži 201.-230. 
5.Koukola Jaromír1973kraj. muži 171.-200. 
6.Truchlík František1950reg. muži 91.-100. 
7.Zelený Milan1964reg. muži 121.-140. 
8.Klug Karel1988reg. muži 219 N. 
Jiskra Jaroměř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hardubej Eduard st.1962kraj. muži 101-120 
2.Vacek Roman1969kraj. muži 101-120 
3.Divecký Jan2000kraj. muži 141-170 
4.Vojtíšek Radomír ml.1985kraj. muži 141-170 
5.Pábl Josef1964kraj. muži 171-200 
6.Hrobský Josef1958kraj. muži 231-260 
7.Stein Martin1963kraj. muži 231-260 
8.Pilař Matěj2000reg. muži nez34 
9.Hrycík Ladislav1958reg. muži 51-60 
10.Kadlec Zdeněk1952reg. muži 51-60 
11.Petráško Milan1950reg. muži 61-70 
12.Bouček Stanislav1943reg. muži 71-80 
13.Doubek Ondřej2001reg. muži 91-100 
14.Valčík Lukáš2000reg. muži nez 
Sparta Úpice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oláh Jan1973kraj. muži 141-170 
2.Folc Martin1965kraj. muži 171-200 
3.Míl Pavel1958reg. muži 56-60 
4.Landsmannová Alena1973reg. muži 85N 
5.Hofman Jan1959reg. muži 85N 
6.Berger Martin st.1960reg. muži 86-90 
7.Hejna Josef1971reg. muži 101-110 
8.Žiaran Milan1971reg. muži 111-120 
9.Hejna Lukáš2007reg. muži 151N 
10.Novotný Milan1960nez. muži  
11.Glemba Adam1994nez. muži  
Sokol Jaroměř-Josefov 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krulich Miloš1968kraj. muži N 141 - 170 
2.Pelikus Bronislav1964kraj. muži N 141 - 170 
3.Kopecký Pavel1954kraj. muži N 141 - 170 
4.Svoboda Jakub2001kraj. muži N 141 - 170 
5.Vávra Pavel1953kraj. muži N 201 - 230 
6.Slobodzian Adam1997kraj. muži 231 - 260 
7.Joneš Patrik2006reg. muži 51 - 60 
8.Šumpík Jiří1960reg. muži N 70 
9.Vítková Hana1984reg. muži 91 - 100 
10.Šorm Luboš st.1964reg. muži 101 - 120 
11.Marek Lukáš2000reg. muži N 120 
12.Kozák Ondřej1998reg. muži N 216 
13.Němeček Miroslav1956reg. muži 121 - 140 
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 101. - 120. 
2.Hejna Vít2003kraj. muži 121. - 140. 
3.Dušek Jaroslav1957kraj. muži 121. - 140. 
4.Brát Karel st.1962kraj. muži 121. - 140. N 
5.Hlávka Jiří1975kraj. muži 231. - 260. 
6.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 76. - 80. 
7.Koblížek Ondřej2008reg. muži 91. - 95. 
8.Ducháč Pavel1979reg. muži 101. - 110. 
9.Valta Martin1969nez. muži  
TJ Slovan Broumov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zhuravljev George1988kraj. muži N71-80cizinec 
2.Mifek Milan1972kraj. muži 171-200 
3.Šuda Radek1972kraj. muži 201-230 
4.Richtr Jaroslav1964reg. muži 51-60 
5.Gombarčík Karel st.1953reg. muži N60 
6.Hauschke Tomáš1988reg. muži N80 
7.Holeček Petr1967reg. muži 91-100 
8.Černý Miroslav1966reg. muži 91-100 
9.Hornych Josef1967reg. muži 101-120 
10.Rýgl Petr ml.1982nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy