Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
ČZ Strakonice Elektrostav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Ondřej2001kraj. muži 21-30 
2.Zeman Lukáš2001kraj. muži 21-30 
3.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 31-40 
4.Fiala Jakub1995kraj. muži 41-50 
5.Majer Zbyněk1975kraj. muži 41-50 
6.Vonášek Jan2003kraj. muži 71-100 
7.Holík Bohuslav1962kraj. muži 71-100 
8.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 101-130 
9.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 101-130 
10.Poklop Kamil1986kraj. muži 201-250 
11.Chaluš Libor1967kraj. muži 301-400 
12.Soukup Lukáš1976kraj. muži 401-500 
13.Dvořák Ivan1961kraj. muži 501 
14.Havlík Vladimír1961kraj. muži 501 
15.Horný Ivo1957kraj. muži 501 
16.Krejčí Miroslav1962kraj. muži 501 
17.Mišo Jaroslav1948kraj. muži 501 
18.Krejčová Štěpánka1971kraj. muži 501 
19.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 501 
20.Vepřek Petr1963kraj. muži 501 
21.Vlček Vladimíir1955kraj. muži 501 
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychlík Josef1977kraj. muži 41-50 
2.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 41-50 
3.Dvořák Martin1978kraj. muži 71-100 
4.Smažík David2004kraj. muži 71-100Hostování z SK Pedagog ČB
5.Soucha Jan1970kraj. muži 71-100 
6.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 71-100 
7.Hornych Jiří1956kraj. mži 101-130 
8.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
9.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
10.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200 
TJ Sokol Vodňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Jakub1991kraj. muži 31-40 
2.Hach Martin1986kraj. muži 31-40 
3.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
4.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
5.David Jaroslav1967kraj. muži 71-100 
6.Turek Václav1948kraj. muži 161-200 
7.Bílý Michal1984kraj. muži 161-200 
8.Šimoník Vladimír1977kraj. muži 251-300 
9.Šottner Jiří1967kraj. muži 301-400 
10.Bečvář Pavel1977kraj. muži 301-400 
11.Páral Lukáš1976kraj. muži 301-400 
12.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 301-400 
13.Špatný Albert1973kraj. muži 301-400 
TJ Spartak Kaplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Petr2005kraj. muži 41-50 
2.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 51-70 
3.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 51-70 
4.Růžička Milan1971kraj. muži 71-100 
5.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 51-70 
6.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 71-100 
7.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 101-130Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
8.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
9.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
10.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
11.Dvořák Jan2000kraj. muži 201-250 
TJ Slavoj Protivín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votava Štěpán1984kraj. muži 51-70 
2.Dunovský Libor1978kraj. muži 71-100 
3.Cendelín Rostislav1984kraj. muži 101-130 
4.Vařečka Ondřej2002kraj. muži 101-130 
5.Zoch Samuel1995kraj. muži 201-250 
6.Klárner Jakub2002kraj. muži 251-300 
7.Tománek Jan1983kraj. muži 251-300 
8.Vařečka Pavel1959kraj. muži 251-300 
9.Topinka Václav1951kraj. muži 301-400 
10.Mareš Zdeněk1959kraj. muži 301-400 
11.Färber František1963nez. muži  
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zegermacher Erik1974kraj. muži 71-100 
2.Kropík Milan1967kraj. muži 131-160 
3.Dvořák Josef ml.1976kraj. muži 161-200 
4.Janda Karel1973kraj. muži 161-200 
5.Janda František1959kraj. muži 251-300 
6.Matejová Jiřina1978reg. muži 301-400 
7.Šubrt Josef ml.1977reg. muži 301-400 
8.Šubrt Josef st.1951reg. muži 501 
9.Průcha Karel1958reg. muži 501 
10.Rageshofer Rafael1944reg. muži 501 
11.Krahulec Jan1953reg. muži 501 
12.Trsek Josef1951reg. muži 501 
KST Orel ČB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedvěd Matyáš2001kraj. muži 41-50 
2.Štědrý Jan1991kraj. muži 51-70 
3.Vlk Jan1987kraj. muži 51-70 
4.Doležal Josef2000kraj. muži 51-70 
5.Sassmann Jakub1992kraj. muži 51-70 
6.Kvašnovský Petr1970kraj. muži 51-70 
7.Hornych Pavel1963kraj. muži 51-70 
8.Brom Jan1970kraj. muži 71-100 
9.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
10.Šilhavý Petr1965kraj. muži 131-160 
11.Vrzal Pavel1969kraj. muži 161-200 
TTC Libín Prachatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaštánek Petr1979kraj. muži 10 
2.Kunz Jaroslav1946kraj. muži 51-70cizinec 
3.Dvořáček Josef1952kraj. muži 51-70N 
4.Žák František1962kraj. muži 101-130 
5.Halabrín Milan ml.2006kraj. muži 101-130 
6.Nitrianský Igor1961kraj. muži 131-160 
7.Bauer Jan st.1969kraj. muži 131-160N 
8.Wimberský Václav1966kraj. muži 161-200 
9.Šána Václav1963kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Kardašova Řečice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Jan1996kraj. muži 41-50 
2.Smolík Tomáš1989kraj. muži 51-70 
3.Hunal Martin1992kraj. muži 71-100 
4.Peckert Ondřej1979kraj. muži 131-160 
5.Kozel Jaroslav1970kraj. muži 131-160 
6.Peterka Vladimír1964kraj. muži 251-300 
7.Posel Adam2006kraj. muži 301-400 
8.Smolík Zdeněk1962reg. muži 51-249 
9.Vodáková Táňa2000reg. muži 51-249 
10.Šustr Michal1990reg. muži 51-249 
11.Strada Jiří1996reg. muži 51-249 
12.Vobořil Petr1977reg. muži 51-249 
TJ VS Tábor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehně Richard2002kraj. muži 71-100 
2.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 101-130 
3.Strouhal Jiří1991kraj. muži 101-130 
4.Děd Lukáš1999kraj. muži 101-130 
5.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
6.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
7.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
8.Novák Martin1977kraj. muži 161-200 
9.Losos Marek2005kraj. muži 161-200 
10.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
11.Čada Jiří1982reg. muži 34-40 
12.Fořter Tomáš1975nez.  
RUFA Bechyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Alexa Jiří1972kraj. muži 21-30 
2.Kupilík Ondřej1986kraj. muži 51-70 
3.Pučégl Pavel1976kraj. muži 51-70 
4.Syrovátka Jan2000kraj. muži 51-70 
5.Soldát Tomáš1988kraj. muži 51-70 
6.Špeta Michal1982kraj. muži 71-100 
7.Kovářík Tomáš1992kraj. muži 501-600 
8.Brhel František1956reg. muži 91-100N 
9.Maštera Václav2003reg. muži 121-140N 
10.Mikolášek Milan1959nez. muži  
11.Mikolášková Monika1983nez. ženy  
12.Mikolášková Martina1985nez. ženy  
Velešín - Přídolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fesl Martin1999kraj. muži 41-50 
2.Kamera Josef ml.1991kraj. muži 51-70 
3.Maňhal Daniel1993kraj. muži 51-70 
4.Vraspír Roman1991kraj. muži 71-100 
5.Vochozka Roman1979kraj. muži 71-100 
6.Strapek Josef1966kraj. muži 71-100 
7.Betka Kamil1980kraj. muži 131-160 
8.Kamera Josef1964kraj. muži 71-100 
9.Cipín Jan1959kraj. muži 101-130 
10.Blaženec Dušan1961kraj. muži 161-200 
Krajský přebor
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soucha Jan1970kraj. muži 71-100 
2.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 71-100 
3.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130 
4.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200 
5.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
6.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
7.Burda Ondřej1986kraj. muži 301-400 
8.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
9.Valenta Miroslav1952kraj. muži 301-400 
10.Vojta František1973kraj. muži 301-400 
11.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
12.Brož Tomáš1981reg. muži 101-200 
13.Vichérek Libor1953reg. muži 101-200 
14.Duchoň Miroslav1980reg. muži 201-228 
15.Fošum Rudolf1965nez. muži  
16.Škoda Martin1997nez. muži  
17.Škoda Zdeněk1963nez. muži  
TJ Spartak Kaplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 51-70 
2.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 71-100 
3.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 101-130Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
4.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
5.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
6.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
7.Dvořák Jan2000kraj. muži 201-250 
8.Chromeček Vladimír1955kraj. muži 201-250 
9.Wolowiec Jaroslav1952kraj. muži 301-400 
10.Mašek Josef1959kraj. muži 301-400 
11.Kratochvílová Mirka1976kraj. muži 301-400 
TJ Slavoj Protivín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoch Samuel1995kraj. muži 201-250 
2.Klárner Jakub2002kraj. muži 251-300 
3.Tománek Jan1983kraj. muži 251-300 
4.Topinka Václav1951kraj. muži 301-400 
5.Vařečka Pavel1959kraj. muži 251-300 
6.Mareš Zdeněk1959kraj. muži 301-400 
7.Patzelt Pavel1967kraj. muži 401-500 
8.Polanský Milan1977kraj. muži 501- 
9.Soumar Milan1965kraj. muži 501- 
10.Macháček Jiří1963kraj. muži 501- 
11.Levita Bohdan2004kraj. muži 501- 
12.Marková Ivana1965kraj. muži 501- 
13.Färber František1963nez. muži  
14.Martan Pavel1956nez. muži  
15.Vařečka Karel1957nez. muži  
KST Orel ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvašnovský Petr1970kraj. muži 51-70 
2.Brom Jan1970kraj. muži 71-100 
3.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
4.Kocourek Petr1963kraj. muži 131-160 
5.Blažek Bohumír1956kraj. muži 201-250 
6.Hořejší Rudolf1964kraj. muži 251-300 
KST Orel ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hornych Pavel1963kraj. muži 51-70 
2.Sassmann Jakub1992kraj. muži 51-70 
3.Šilhavý Petr1965kraj. muži 131-160 
4.Vrzal Pavel1969kraj. muži 161-200 
5.Vrzal Petr1967kraj. muži 161-200 
6.Janouš Ivan1961kraj. muži 161-200N 
7.Nečasová Natálie2003kraj. muži 201-250 
TJ Calofrig Borovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Jiří1959kraj. muži 71-100 
2.Čepelka Jan1994kraj. muži 71-100 
3.Krýsl Martin1997kraj. muži 101-130 
4.Cicko Tomáš1976kraj. muži 131-160 
5.Petrus Michal st.1969kraj. muži 251-300 
6.Jindra Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
7.Janda Vojtěch2002kraj. muži 301-400 
8.Mach Petr1965kraj. muži 401-500 
9.Hosnedl František1963kraj. muži 401-500 
10.Omar Josef1993kraj. muži N 
SKP Prachatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halabrín Milan ml.2006kraj. muži 101-130 
2.Nitrianský Igor1961kraj. muži 131-160 
3.Bauer Jan st.1969kraj. muži 131-160N 
4.Šána Václav1963kraj. muži 201-250 
5.Wimberský Václav1966kraj. muži 161-200 
6.Novák Zdeněk1963kraj. muži 401-500 
7.Kačer Jindřich1959kraj. muži 401-500 
8.Předota Karel1963kraj. muži 401-500 
9.Čejka Jiří1974kraj. muži 401-500 
10.Gruber Petr2002kraj. muži 401-500 
11.Kudrle Martin1981kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Strakonice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jungvirt Josef1952kraj. muži 161-200 
2.Hrach František ml.1981kraj. muži 201-250 
3.Chmel Petr I.1972kraj. muži 201-250 
4.Jungvirt Roman1975kraj. muži 251-300 
5.Hanuš Václav2002kraj. muži 251-300 
6.Hynek Otakar ml.1979kraj. muži 301-400 
7.Matějka Jan1982kraj. muži 301-400 
8.Fix Milan1960kraj. muži 501- 
9.Klečka Pavel2003kraj. muži 501- 
10.Zborník Jaroslav1961kraj. muži 501- 
11.Valíček Jaroslav1948kraj. muži 501- 
12.Požárek Jaroslav1949kraj. muži 501- 
13.Dobeš jiří1969kraj. muži 501- 
14.Hrach František st.1947kraj. muži 501- 
15.Mašek Petr1968kraj. muži 501- 
16.Pojsl Lukáš2008kraj. muži 501- 
17.Soukup Robert2008kraj. muži 501- 
18.Jungvirtová Veronika2007kraj. ženy 51-70 
19.Jungvirtová Karolína2008kraj. ženy 51-70 
20.Hynková Gabriela2009kraj. ženy 51-70 
TJ Šumavan Vimperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Jiří ml.1985kraj. muži 21.-30. 
2.Martenek Vladimír1955kraj. muži 71.-100.N 
3.Pavlíček Luděk1974kraj. muži 131.-160. 
4.Rejšek Vojtěch1966kraj. muži 301.-400. 
5.Kortus Zdeněk1975reg. muži 31.-60. 
6.Icha Ivan1963reg. muži 31.-60. 
7.Fuchs Jaroslav1981reg. muži 31.-60. 
8.Skýpala Vavřinec1959reg. muži 61.-90. 
9.Holub Miroslav1964reg. muži 61.-90. 
DDM Soběslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Radim2000kraj. muži 31-40 
2.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40 
3.Vondruška Filip1993kraj. muži 131-160 
4.Sechovec Vít1964kraj. muži 161-200 
5.Holub Josef1972kraj. muži 161-200 
6.Vondruška Oldřich1950kraj. muži 251-300 
7.Novotný Martin1958kraj. muži 301-400 
8.Klabík Vilém1979kraj. muži 301-400N 
9.Sedlický Jaroslav1971kraj. muži 401-500 
10.Matějů Petr1976kraj. muži 401-500N 
11.Cvach Jiří1950kraj. muži 501 
12.Hložek Pavel1956kraj. muži 501 
13.Holub Martin2003kraj. muži 501N 
14.Losos Marek2005kraj. muži 161-200Střídavý start z TJ VS Tábor, z.s.
15.Losos Lukáš2004reg. muži 61-80Střídavý start z TJ VS Tábor, z.s.
Staving Studená B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Zdeněk1976kraj. muži 101-130 
2.Mastný Tomáš st.1966kraj. muži 101-130 
3.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 131-160 
4.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 131-160 
5.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 131-160 
6.Mastný Tomáš ml.2000kraj. muži 201-250 
7.Brada Adam ml.2002kraj. muži 201-250 
8.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 201-250 
9.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 301-400 
10.Zejda Petr1990nez. muži  
Velešín - Přídolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vochozka Roman1979kraj. muži 71-100 
2.Strapek Josef1966kraj. muži 71-100 
3.Kamera Josef1964kraj. muži 71-100 
4.Betka Kamil1980kraj. muži 131-160 
5.Cipín Jan1959kraj. muži 101-130 
6.Blaženec Dušan1961kraj. muži 161-200 
7.Ferenčík František1982kraj. muži 210-250 
8.Javořík Miroslav1967kraj. muži 401-500 
9.Vraspír Martin1997reg. muži 51-70 
10.Grznárik Jakub1995nez. muži  
Krajská soutěž A
TJ Spartak Kaplice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
2.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
3.Dvořák Jan2000kraj. muži 201-250 
4.Navara Václav1958kraj. muži 201-250 
5.Chromeček Vladimír1955kraj. muži 201-250 
6.Wolowiec Jaroslav1952kraj. muži 301-400 
7.Mašek Josef1959kraj. muži 301-400 
8.Kratochvílová Mirka1976kraj. muži 301-400 
9.Jakeš Jan1955kraj. muži 401-500 
10.Skypala Jan1961kraj. muži 401-500 
11.Michalisko David2006kraj. dci 17 
12.Kuba Lukáš2007kraj. sži 4 
TJ Sokol Křemže - Holubov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikeš Dalibor1980kraj. muži 71-100 
2.Hůlka Jan1963kraj. muži 101-130 
3.Opelka Jaroslav1970kraj. muži 131-160 
4.Reitinger Jiří1973kraj. muži 161-200 
5.Kudláček Zbyněk1973kraj. muži 201-250 
6.Dobrovodský Martin1972kraj. muži 251-300 
7.Mandát Jiří1971kraj. muži 603 
8.Vaněček Michal2005nez. dci  
9.Brouček Jakub2005nez. dci  
KST Orel ČB D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrzal Petr1967kraj. muži 161-200 
2.Janouš Ivan1961kraj. muži 161-200N 
3.Nečasová Natálie2003kraj. muži 201-250 
4.Blažek Bohumír1956kraj. muži 201-250 
5.Hořejší Rudolf1964kraj. muži 251-300 
6.Bílý Martin2000kraj. muži 301-400 
7.Šašek Vladimír1960kraj. muži 401-500 
8.Karabec Ivan1945kraj. muži 401-500N 
9.Míka Filip2003kraj. muži 501- 
10.Matuška Alex2009kraj. muži 501- 
11.Zeis Vladimír1965nez. - 
12.Nešpol Zdeněk1975nez. - 
SK Pedagog ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 131-160 
2.Kárník Pavel1960kraj. muži 131-160 
3.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
4.Němeček Richard1952reg. muži 14 
5.Zeman Tomáš1991reg. muži 11 
6.Founě Jiří1975reg. muži 19 
7.Naziri Masoud1990reg. muži 21-50cizinec 
8.Petr Pavel1992reg. muži 51-100 
9.Bruckmüller Josef1946reg. muži 51-100 
10.Pešl Ladislav1941reg. muži 101-200 
11.Prskavec Petr1943reg. muži 101-200 
12.Kudrna Arnošt1946reg. muži 101-200 
13.Kučerová Barbora2000reg. muži 101-200 
14.Nestroj Jan1943reg. muži 101-200 
15.Kaše Milan1956reg. muži 101-200 
16.Major Marián1962reg. muži 101-200 
17.Jankovski Matyáš2005reg. muži 201-228 
18.Stašek Rudolf1943nez. muži  
TJ Slávia Prachatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulhánek Tomáš2003kraj. muži 251. - 300. 
2.Horčica Rostislav1981kraj. muži 301. - 400. 
3.Kozel Josef1976kraj. muži 401. - 500. 
4.Stolz Karel1989kraj. muži 501. - 
5.Batysta Milan1974reg. muži 31. - 60.N 
6.Mezera Martin1956reg. muži 61.-90. 
7.Mrkvička Jaroslav1968reg. muži 61.-90. 
8.Schrenk Libor1963reg. muži 61.-90. 
9.Pešek Adolf1950reg. muži 61.-90. 
10.Tkáč Juraj1956reg. muži 61.-90. 
11.Houška Jan1971reg. muži 61.-90. 
12.Lang Ladislav1958reg. muži 91.-120. 
13.Horčica Michal2009reg. muži 91-120Střídavý start z TTC Libín Prachatice z.s.
TJ Sokol Nová Ves u ČB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malčák Karel1947kraj. muži 201-250 
2.Lojka David1973kraj. muži 201-250 
3.Paleček Vladimír1973kraj. muži 201-250 
4.Houška Miroslav1966kraj. muži 251-300 N 
5.Mašek Stanislav1955kraj. muži 301-400 
6.Troup Miroslav1945kraj. muži 401-500 
7.Hošna Jiří1999reg. muži 101-200 
8.Blábolil Milan1965reg. muži 101-200 
9.Vrábek Otto1980reg. muži 101-200 
10.Návara Karel1948reg. muži 101-200 
11.Prokop Václav1947reg. muži 101-200 
12.Joun Luděk1947reg. muži 101-200 
13.Jirák Radek1991reg. muži 101-200 
TJ Sokol České Budějovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaisler Robert1975kraj. muži 161-200 
2.Klečka Jiří1948kraj. muži 161-200 
3.Fišer Vojtěch2000kraj. muži 251-300 
4.Trnka Tadeáš1995kraj. muži 301-400 
5.Zdrha David2007reg. muži 335 
6.Staněk Petr1960kraj. muži 333 
7.Doruch Jacek Tomasz1974reg. muži 89 
8.Kašparů Pavel1961reg. muži 27 
9.Havránek Ladislav1960reg. muži 100 
10.Volavková Kateřina1974reg. muži 29 
11.Tunka Tomáš1996reg. muži 57 
12.Pazderová Klára2001reg. muži 334 
SK MARTYNA Malovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Otakar1969kraj. muži 71-100 
2.Krotký Marek1994kraj. muži 101-130 
3.Kadlec Pavel1998kraj. muži 161-200 
4.Milota Miroslav1973kraj. muži 301-400 
5.Plojhar Ota1969kraj. muži 500- 
6.Plojhar Tomáš1998kraj. muži 501N- 
7.Havel Tomáš2003reg. muži 61-90Střídavý start z TJ NETOLICE 1892, z.s.
TJ Sokol Křemže - Holubov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Václav1991kraj. muži 251-300 
2.Fleischmannová Klára1981kraj. muži 301-400 
3.Laštovička Jan1979kraj. muži 301-400 
4.Novák Martin1989kraj. muži 549 
5.Chaloupka Pavel1979kraj. muži 820 
6.Richter Milan1962kraj. muži 903 
7.Vondrák Zdeněk st.1942kraj. muži 938 
SKST Týn nad Vltavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Karel1949kraj. muži 131-160 
2.Skalák Josef ml.1992kraj. muži 131-160 
3.Bezpalec Martin st.1968kraj. muži 251-300 
4.Skalák Josef st.1966kraj. muži 301-400 
5.Melounek Pavel1965kraj. muži 401-500 
6.Syrovátka Radek1973kraj. muži 501 
7.Bečvář Václav1954kraj. muži 501 
8.Slepička Jan1950kraj. muži 501 
9.Moravec Stanislav1960kraj. muži 501 
10.Herza Jiří2005kraj. muži 501 
11.Klein Kryštof2003kraj. muži 501 
12.Král Ondra2004kraj. muži 501 
13.Plaňanský Jiří1982kraj. muži nezařazen 
14.Skaláková Denisa1995kraj. muži nezařazen 
SK Žimutice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražák Arnošt1946kraj. muži 101-130 
2.Barták Kamil1977kraj. muži 131-160 
3.Volek Petr1975kraj. muži 251-300 
4.Šálený Zdeněk1971kraj. muži 251-300 
5.Hrůza Pavel1971kraj. muži 301-400 
6.Šálený Miroslav1965kraj. muži 301-501 
7.Lukášek Jiří1969reg. muži 101-200 
8.Kučera Miroslav1966reg. muži 101-200 
9.Bouda Filip2000reg. muži 101-200 
10.Hajný Josef1985reg. muži 101-200 
11.Hajný Milan1985reg. muži 101-200 
12.Pavlásek Michal1999reg. muži 101-200 
13.Šálená Nikola2003reg. muži 101-200 
14.Pavlásek Karel1962reg. muži 201-228 
15.Pavlásek Petr1986reg. muži 201-228 
Krajská soutěž B
ČZ Strakonice Elektrostav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Majer Zbyněk1975kraj. muži 41-50 
2.Holík Bohuslav1962kraj. muži 71-100 
3.Vonášek Jan2003kraj. muži 71-100 
4.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 101-130 
5.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 101-130 
6.Poklop Kamil1986kraj. muži 201-250 
7.Chaluš Libor1967kraj. muži 301-400 
8.Soukup Lukáš1976kraj. muži 401-500 
9.Dvořák Ivan1961kraj. muži 501 
10.Havlík Vladimír1961kraj. muži 501 
11.Krejčí Miroslav1962kraj. muži 501 
12.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 501 
13.Krejčová Štěpánka1971kraj. muži 501 
14.Horný Ivo1957kraj. muži 501 
15.Vepřek Petr1963kraj. muži 501 
TJ Sokol Lhenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Martin1999kraj. muži 88 
2.Dubravcová Aneta2005kraj. ženy 127 
3.Halabrín Milan st.1979kraj. muži 135 
4.Fišerová Iveta1974kraj. ženy 156 
5.Dubravcová Eliška2001kraj. ženy (U21) 
6.Traxler František2003kraj. muži 137 
7.Sivera Radek st.1977kraj. muži 187 
TJ Sokol Vodňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Jaroslav1967kraj. muži 71-100 
2.Turek Václav1948kraj. muži 161-200 
3.Bílý Michal1984kraj. muži 161-200 
4.Šimoník Vladimír1977kraj. muži 251-300 
5.Šottner Jiří1967kraj. muži 301-400 
6.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 301-400 
7.Bečvář Pavel1977kraj. muži 301-400 
8.Páral Lukáš1976kraj. muži 301-400 
9.Špatný Albert1973kraj. muži 301-400 
10.Brabec Oldřich1959kraj. muži 301-400 
11.Jareš Tomáš2010kraj. muži nezař. 
TJ Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holman Libor1970kraj. muži 71-100 
2.Kozma Peter1975kraj. muži 100-131cizinec 
3.Peterka Václav1961kraj. muži 161-200 
4.Vejda Miroslav1963kraj. muži 161-200 
5.Brandýs František1969kraj. muži 161-200 
6.Kozma Václav1954kraj. muži 201-250 
7.Hromádka Milan1956kraj. muži 201-250 
8.Mrkvička Pavel1961kraj. muži 250-300 
TJ Sokol Milevsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Tomáš1984kraj. muži 101-130 
2.Petr Zdeněk1960kraj. muži 131-160 
3.Mácha Jakub1984kraj. muži 251-300 
4.Černý Petr1959kraj. muži 251-300 
5.Mácha Luboš st.1961kraj. muži 301-400 
6.Švára Libor1984kraj. muži 251-300N 
7.Švára Petr1955kraj. muži 301-400N 
8.Mácha Luboš ml.1984kraj. muži N 
9.Kolář Petr1987kraj. muži N 
TJ Třebohostice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokroj Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
2.Soukup Miloslav ml.1973kraj. muži 251-300 
3.Šavrda Karel1963kraj. muži 401-500 
4.Křivanec Josef1974kraj. muži 501- 
5.Soukup Miloslav st.1949kraj. muži 501- 
6.Kotrba Jan1982kraj. muži 501- 
7.Krejčí Ondřej1990kraj. muži 501- 
8.Slavík Jaroslav ml.1984kraj. muži 501- 
9.Soukup David2004kraj. muži 501- 
10.Krejčí Karel1985nez.  
11.Slavík Jaroslav1956nez.  
12.Slavík Petr ml.2004nez.  
ST Svatá Maří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašátko Zdeněk1968kraj. muži 41-50 
2.Schoř Libor1968kraj. muži 161-200 
3.Janoud Jan1969kraj. muži 161.-200. 
4.Kocourek Milan1960kraj. muži 301-400 
5.Fleišman Jaroslav1978kraj. muži 301-400 
6.Macorlík Petr1977kraj. muži 401-500 
7.Urbánek Jan1959kraj. muži 501- 
TJ Sokol Mirotice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karas Jaroslav ml.1985kraj. muži 101-130 
2.Motejzik Zbyněk2000kraj. muži 201-250 
3.Břicháček Lukáš1988kraj. muži 251-300 
4.Vašek Jan1997kraj. muži 301-400 
5.Krahulec Jiří st.1966kraj. muži N 
6.Vašek Martin2000kraj. muži N 
7.Karas Jaroslav st.1962kraj. muži N 
8.Císař Jan ml.1990kraj. muži N 
9.Matuška Miroslav1972kraj. muži N 
10.Karas Dominik2000kraj. muži N 
11.Kuželka Filip1998kraj. muži N 
TJ Slovan Černý Dub A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 70-100N 
2.Svoboda Petr1970kraj. muži 101-200 
3.Charvát Karel1971kraj. muži 201-250 
4.Kubíček Petr1994kraj. muži 201-250 
5.Húska Radek1963kraj. muži 251-300 
6.Pešl Miroslav1976kraj. muži 301-400 
7.Sekyra Zbyněk1968kraj. muži 301-400 
8.Valert Radomír1967kraj. muži 301-400 
9.Švestka Pavel1979kraj. muži 401-500 
10.Varyš Milan1971reg. muži 51-100 
11.Blahovec Milan1963kraj. muži 51-100 
TJ Sokol Písek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černohorský Martin1989kraj. muži 161-200 
2.Hanus Michal1973kraj. muži 201-250 
3.Ďurišová Kateřina1973kraj. ženy 7 
4.Bílý Marek1998kraj. muži 401-500 
5.Koza Tobiáš2002kraj. muži 401-500 
6.Fošum Daniel1977kraj. muži 501- 
7.Sup Michal1963kraj. muži 501- 
8.Sochor Jiří1947kraj. muži 501- 
9.Popelka Milan ml.2005kraj. muži 501- 
10.Chalupský Václav1961kraj. muži 501- 
11.Popelka Milan st.1966kraj. muži 501- 
12.Keřka Jiří1934kraj. muži 501- 
13.Fiala Theodor1953kraj. muži 501- 
14.Bílý Kryštof1998kraj. muži 501- 
15.Sekyra Miroslav1962nez.  
TJ Sokol Strakonice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Václav2002kraj. muži 251-300 
2.Hynek Otakar ml.1979kraj. muži 301-400 
3.Matějka Jan1982kraj. muži 301-400 
4.Požárek Jaroslav1949kraj. muži 501- 
5.Dobeš jiří1969kraj. muži 501- 
6.Fix Milan1960kraj. muži 501- 
7.Klečka Pavel2003kraj. muži 501- 
8.Valíček Jaroslav1948kraj. muži 501- 
9.Zborník Jaroslav1961kraj. muži 501- 
10.Mašek Petr1968kraj. muži 501- 
11.Gracík Zdeněk1970kraj. muži 501- 
12.Křivanec Miroslav1961kraj. muži 501- 
13.Raba Daniel2008kraj. muži 501- 
14.Hrach František st.1947kraj. muži 501- 
15.Pojsl Lukáš2008kraj. muži 501- 
16.Rubeš Vašek2007kraj. muži 501- 
17.Vadlejch Jaroslav1950kraj. muži 501- 
18.Soukup Robert2008kraj. muži 501- 
19.Harant Alex2006kraj. muži 501- 
20.Hynek Otakar st.1949kraj. muži 501- 
21.Přib Matyáš2010kraj. muži 501- 
22.Tomášek Jiří2005kraj. muži 501- 
23.Hynková Gabriela2009kraj. ženy 51-70 
24.Jungvirtová Karolína2008kraj. ženy 51-70 
25.Jungvirtová Veronika2007kraj. ženy 51-70 
Krajská soutěž C
Jindřichův Hradec 1930 A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lipl Karel1963kraj. muži 201-250 
2.Valášek Jakub1979kraj. muži 251-300 
3.Fitl Radek2005kraj. muži 501- 
4.Mátl Ladislav1953kraj. muži 501- 
5.Votava Libor1970kraj. muži 501- 
6.Vytiska Jiří1970kraj. muži 501- 
7.Kinšt Otakar1954kraj. muži 501- 
8.Fantyš Lumír1961kraj. muži 501- 
9.Tůma Michal1982kraj. muži 501- 
10.Lahodný Kryštof2007kraj. muži 501- 
TJ SDH Nové Dvory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břicháček Miroslav1986reg. muži 34-40 
2.Alexa Jaroslav1965reg. muži 41-50 
3.Prokop Rostislav1975reg. muži 41-50 
4.Boubalík Josef st.1955reg. muži 101-120 
5.Stodola Radek1968reg. muži 61-80 
6.Šimák Pavel1972reg. muži 101-120 
7.Bareš Vladimír1955reg. muži 121-140 
8.Slanina Arnošt1958reg. muži 121-140 
Katolický dům Dačice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macků Tomáš1992kraj. muži 131-160 
2.Havlík Martin1992kraj. muži 201-250 
3.Kelbler Petr1992kraj. muži 251-300 
4.Lovětínský Tomáš1975kraj. muži 301-400 
5.Havlík Zdeněk1956kraj. muži 301-400 
6.Lovětínský Jiří1968kraj. muži 301-400 
7.Štěpánek Antonín1983kraj. muži 301-400 
8.Bartoň Pavel1972kraj. muži 301-400 
9.Vitouš Věroslav1972nez.  
10.Lovětínský Tomáš ml.2006nez.  
11.Kounek Filip2008nez. sži  
12.Klimša Jan2006nez. dci  
13.Kopal Karel2006nez. dci  
TJ VS Tábor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
2.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
3.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
4.Novák Martin1977kraj. muži 161-200 
5.Losos Marek2005kraj. muži 161-200 
6.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
7.Čada Jiří1982reg. muži 34-40 
8.Tesař Václav1967reg. muži 41-50 
9.Vaverová Hana1963reg. muži 41-50 
10.Lemberková Martina1985reg. muži 61-80 
11.Losos Lukáš2004reg. muži 61-80 
12.Samec František2002reg. muži 61-80 
13.Fořter Tomáš1975nez.  
14.Horka Jan1952nez.  
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brabec Jaroslav1987reg. muži 161-200 
2.Kulvajt Aleš1984reg. muži 201-250 
3.Sirotek Martin1983reg. muži 301-400 
4.Urban Martin1975nez. muži  
5.Čejka Marek1978nez. muži  
6.Kromka Luboš1973nez. muži  
7.Rechtorik Miloslav1955reg. muži 401-500 
TJ Sokol Mladá Vožice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krieger Jakub1990kraj. muži 201-250 
2.Mrázek Tomáš1994kraj. muži 201-250 
3.Mikuláš Michal1989kraj. muži 201-250 
4.Pudil Milan1976kraj. muži 301-400 
5.Melichar Petr1973kraj. muži 501-600 
6.Babor Rostislav1969kraj. muži 501-600 
7.Babor Rostislav ml.2000reg. muži 101-120 
TJ Sokol Lodhéřov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Forman Pavel1956kraj. muži 71 - 100 N 
2.Čejna Tomáš1985kraj. muži 131 - 160 
3.Peč Ondřej1997kraj. muži 201 - 250 
4.Račák David1998kraj. muži 301 - 400 
5.Lehký Lukáš1985reg. muži 51 - 249 
6.Vejbora Jaroslav1957reg. muži 51 - 249 
7.Pavouk Jaroslav1957reg. muži 21 - 50 
8.Škarda Tomáš1983reg. muži 51 - 249 
9.Hrubý Dalimil1969reg. muži 51 - 249 
10.Souček Jiří2000reg. muži 51 - 249 
11.Holakovský Jiří1955reg. muži 51 - 249 
12.Laštovka František1950reg. muži 51 - 249 
13.Kundrát Jan1986reg. muži 51 - 249 
14.Kozel Jiří1983reg. muži 51 - 249 
15.Hrubý Jiří1995reg. muži 51 - 249 
TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říha Luboš1966kraj. muži 101-130 
2.Bednář Zbyněk1971kraj. muži 101-130 
3.Rybák Roman1962kraj. muži 201-300 
4.Nosek Jan1985kraj. muži 401-500 
5.Rous David1980kraj. muži 401-500 
6.Kovář Přemysl1986kraj. muži 401-500 
7.Tkáč Rudolf1955reg. muži 81-100 
8.Chalkovský Petr1986reg. muži 81-100 
9.Kašpar František1941reg. muži 81-100 
10.Tůma Michal1985reg. muži 81-100 
11.Kortan Miloš1976reg. muži 101-120 
12.Melena Lukáš1984reg. muži 161-180 
13.Nohejl Jaroslav1961nez. muži  
Staving Studená C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 131-160 
2.Mastný Tomáš ml.2000kraj. muži 201-250 
3.Brada Adam ml.2002kraj. muži 201-250 
4.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 201-250 
5.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 301-400 
6.Stránský Stanislav1986kraj. muži 401-500 
7.Kubín Pavel1974kraj. muži 401-500 
8.Podhrázský František1978kraj. muži 401-500 
9.Novák Jaroslav1939kraj. muži 401-500 
10.Zejda Petr1990nez. muži  
TJ Jiskra Třeboň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Werner Zdeněk1953kraj. muži 161-200 
2.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 161-200 
3.Dvořák Karel1978kraj. muži 201-250 
4.Novák Jan1964kraj. muži 251-300 
5.Pešek Karel1971kraj. muži 251-300 
6.Lang Václav1957kraj. muži 201-250 
7.Lhotský Ondřej1978kraj. muži nezařazen 
TJ Jiskra Třeboň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrásek Martin1991kraj. muži 71-100 
2.Jareš Oldřich1961kraj. muži 71-100 
3.Pašek Felix1976kraj. muži 201-250 
4.Ruso Miroslav1950kraj. muži 251-300 
5.Samec Jaroslav1970kraj. muži 501-1000 
6.Benda Miroslav1968kraj. muži 501-1000 
7.Brezovský Michal1969kraj. muži 501-1000 
Divize žen
KST ZŠ Vyšší Brod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrů Andrea2006kraj. ženy 41-50 
2.Jarošová Anna2006kraj. ženy 51-70 
3.Levaiová Tereza2003kraj. ženy 51-70 
4.Chaloupková Tereza2009nez. ženy nez. 
5.Vaverová Vanesa2009nez. ženy nez. 
6.Mikešová Zoja2008nez. ženy nez. 
TJ Sokol Lhenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březinová Jana1980kraj. ženy 31.-40 
2.Fišerová Katka1994kraj. ženy 41.-50 
3.Březinová Simona2008reg. sžy U15 
TTC Kovářov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetanová Aneta2002kraj. ženy 21-30 
2.Růžičková Lenka1996kraj. ženy 31-40 
3.Kohoutová Ema2004kraj. ženy 51-70 
4.Sloupová Magdalena2007nez. Hostování z TJ Sokol Votice
5.Loudová Andrea2009nez. Hostování z TJ Sokol Votice
6.Špetová Lydie1955nez.  
7.Máchalová Jitka1996nez.  
8.Janská Iveta1988nez.  
9.Riantová Lucie2010nez.  
10.Škochová Klára2010nez.  
11.Štvánová Nela2008nez.  
Jindřichův Hradec 1930 A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lahodná Johana2010kraj. ženy 51-249 
2.Dofková Adéla2009kraj. ženy 51-249 
3.Mračková Veronika1985reg. ženy N 
4.Hrušková Tereza2006kraj. ženy 51-249 
5.Uhrová Veronika2005reg. dky NStřídavý start z TJ Sokol Lišov
TJ Sokol České Budějovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenglová Jaroslava1958kraj. ženy 20 
2.Volavková Kateřina1974kraj. ženy 21 
3.Šauerová Adéla2002kraj. ženy 22 
4.Bačiaková Adéla2005kraj. ženy 23 
5.Pazderová Klára2001kraj. ženy 24 
6.Pechočová Natálie2007kraj. ženy 25 
TJ VS Tábor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverová Hana1963kraj. ženy 13 
2.Stuchlíková Eva1981kraj. ženy 14 
3.Lemberková Martina1985kraj. ženy 17 
4.Frolíková Ivana1969kraj. ženy 31-40Hostování z TJ Sokol Sudoměřice u Bechyně
5.Krátká Pavla1958kraj. ženy 51-70 
Český pohár 1. stupeň
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychlík Josef1977kraj. muži 41-50 
2.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 41-50 
3.Dvořák Martin1978kraj. muži 71-100 
4.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 71-100 
5.Soucha Jan1970kraj. muži 71-100 
6.Smažík David2004kraj. muži 71-100Hostování z SK Pedagog ČB
7.Hornych Jiří1956kraj. mži 101-130 
8.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
9.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
10.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200 
11.Valenta Miroslav1952kraj. muži 301-400 
12.Vojta František1973kraj. muži 301-400 
13.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
14.Burda Ondřej1986kraj. muži 301-400 
15.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
16.Brož Tomáš1981reg. muži 101-200 
17.Vichérek Libor1953reg. muži 101-200 
18.Duchoň Miroslav1980reg. muži 201-228 
19.Fošum Rudolf1965nez. muži  
20.Škoda Martin1997nez. muži  
21.Škoda Zdeněk1963nez. muži  
TJ Spartak Kaplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Petr2005kraj. muži 41-50 
2.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 51-70 
3.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 51-70 
4.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 51-70 
5.Růžička Milan1971kraj. muži 71-100 
TJ Spartak Kaplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 71-100 
2.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 101-130Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
3.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
4.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
5.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
6.Dvořák Jan2000kraj. muži 201-250 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy