Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
KOC Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 14. 
2.Mazura David1996kraj. muži 41.-50. 
3.Sommer Patrik1997kraj. muži 71.-80. 
4.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 81.-90. 
5.Mazura Pavel1971kraj. muži 81.-90. 
6.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121.-150. 
7.Jarab Josef1986kraj. muži 151.-200. 
8.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151.-200. 
9.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201.-250. 
10.Vítek Petr1969kraj. muži 201.-250. 
11.Sommer Václav1956reg. muži 21.-30. 
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Jan st.1974kraj. muži 71.-80. 
2.Gabriel Karel1978kraj. muži 81.-100. 
3.Kašper Petr1957kraj. muži 101.-120. 
4.Ulman Miroslav1977kraj. muži 151.-200. 
5.Látka Jan1976kraj. muži 151.-200. 
6.Hromádko Pavel1966kraj. muži 151.-200. 
7.Kočka Pavel1966kraj. muži 151.-200. 
8.Janovec Jiří st.1966kraj. muži 201.-250. 
9.Beneš Jaroslav1978kraj. muži 201.-250. 
10.Baštář Vratislav1955kraj. muži 251.-280. 
11.Hadrava Libor1962reg. muži 71.-80. 
12.Duffek Miroslav1967reg. muži 71.-80. 
13.Novák Petr1970reg. muži 81.-90. 
14.Úškrt Antonín1956reg. muži 91.-100. 
15.Strnad Miloslav1970reg. muži 101.-110. 
16.Herink Jiří1955reg. muži 101.-110. 
17.Baštář Radek1988reg. muži 111.-128. 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Petr1984kraj. muži 25,5 
2.Peckert Daniel1976kraj. muži 35,5 
3.Soukup Miloš1976kraj. muži 65,5 
4.Mandík Petr1979kraj. muži 90,5 
5.Městka Petr1998kraj. muži 90,5 
6.Gábor Filip1999reg. muži 105,5 
SKUŘ Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kysela Martin1975kraj. muži 55,5 
2.Kunst Petr1981kraj. muži 75,5 
3.Čákora Ladislav1970kraj. muži 75,5 
4.Dietl Luboš1973kraj. muži 90,5 
5.Horek Daniel1970kraj. muži 90,5 
6.Čákora Ladislav ml.2004kraj. muži 135,5 
7.Čákorová Tereza2007reg. muži 75,5 
8.Bauer Petr1962reg. muži 75,5 
9.Kysela Filip2010reg. muži 141Střídavý start z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
10.Horek Martin1976reg. muži 115,5 
11.Hána Jiří1963reg. muži 115,5 
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roubíček Jan1989kraj. muži 7 
2.Vladyka Jakub1999kraj. muži 21 
3.Bultas Miroslav1965kraj. muži 26 
4.Šperl Jakub2004kraj. muži 41 
5.Vohradský Marek1991kraj. muži 41 
6.Pastuch Jan1980kraj. muži 81 
7.Malý Josef1989kraj. muži 81 
8.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 121 
9.Helus Jaroslav1967kraj. muži 121 
10.Dolejš Pavel1972kraj. muži 121 
11.Vohradský Jiří1969kraj. muži 151 
12.Brant František1970kraj. muži 151 
13.Umner Filip2004reg. muži 18 
Union Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závora Adam2001kraj. muži K21 
2.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
3.Macháček Radek1969kraj. muži 51 
4.Grus Matěj2002kraj. muži K151 
5.Gabriel Petr2003kraj. muži 151 
6.Kylián Zdeněk1969kraj. muži 151 
7.Kříž Michal1981kraj. mži 151 
8.Korecký Filip1998kraj. muži 151 
9.Anetta Jan1993kraj. muži 201 
10.Mezera Petr1964reg. muži 71 
11.Kypta Michal1988reg. muži 71 
12.Uhlíř Marek1965reg. muži 81 
13.Duchoň Antonín1974reg. muži 81 
14.Trnka Josef1968reg. muži 111 
15.Panzer Tomáš1979nez. muži  
TJ Sokol Lhůta A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Lukáš1989kraj. muži 31 
2.Ulbrich Ondřej1990kraj. muži 31 
3.Čech Roman1979kraj. muži 51 
4.Roch Tomáš1985kraj. muži 81 
5.Protiva Jan1987kraj. muži 121 
6.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 201 
7.Komanec Pavel1962kraj. muži 201 
8.Glazar František1980kraj. muži 201 
9.Dvořák Petr1971kraj. muži 201 
10.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 301-400 
11.Altmann Pavel1969reg. muži 81-90 
12.Pašek Zdeněk1940reg. muži 81-90 
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 26-30 
2.Pechman Petr1998kraj. muži 71-80 
3.Kuncl Denis2003kraj. muži 81-100 
4.Jánský Marek2000kraj. muži 101-120 
5.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 101-120cizinec 
6.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
7.Fencl Václav1995kraj. muži 201-251 
8.Egermaier Jakub1988kraj. muži 201-251 
9.Le Thanh Tung1970reg. muži 111-120 
10.Hoang Tony1965kraj. muži 121-150cizinec 
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Petr1963kraj. muži 31-40 
2.Vycudilík Jan1981kraj. muži 81-100 
3.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 101-120 
4.Hofman Petr1974kraj. muži 121-150 
5.Auterský Václav1960kraj. muži 151-200 
6.Panský Miroslav1957kraj. muži 201-251 
7.Nguyen Hai Kim1958reg. muži 111-120cizinec 
8.Nováková Monika1984kraj. ženy 11 
SK Jiskra Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pangrác Martin1977kraj. muži 26 
2.Horák Libor1978kraj. muži 41 
3.Mareš Daniel1972kraj. muži 51 
4.Baštář Ondřej1989kraj. muži 61 
5.Krejčíř Milan1978kraj. muži 61 
6.Ludvík Roman1974kraj. muži 71 
7.Pangrác Jan1973kraj. muži 71 
8.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 81 
9.Marešová Zdeňka ml.2003reg. muži 17 
10.Marešová Zdeňka1977reg. muži 31 
11.Fronk Pavel1951reg. muži 41 
12.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 46 
13.Nguyen Libor1998reg. muži 51 
14.Brei Pavel1955reg. muži 61 
15.Zavadil Otakar1957reg. muži 111 
16.Lee Leoš1994nez.  
TJ Sokol Horní Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechutný Petr ml.1998kraj. muži 51 
2.Nechutný Petr st.1976kraj. muži 71 
3.Nechutný Marek2002kraj. muži 81 
4.Janda Pavel1977kraj. muži 101 
5.Šípek Josef1972kraj. muži 101 
6.Plic Bohumil1964kraj. muži 121 
7.Hruška Václav1954kraj. muži 201 
8.Švamberg Luboš1964kraj. muži 201 
9.Nový Jaroslav1953kraj. muži 201 
10.Pešík Radek1970kraj. muži 201 
11.Švamberg Daniel1998kraj. muži 251 
12.Šípek Filip2004kraj. muži 251 
13.Cach Jaroslav1960reg. muži 44 
TJ Sokol Mirošov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Marek1996kraj. muži 61. 
2.Lopata Vladimír1977kraj. muži 101. 
3.Babický Josef1980kraj. muži 101. 
4.Boura Lukáš1987kraj. muži 101. 
5.Dostál Ondřej1979reg. muži 65. 
6.Lev Marek1983reg. muži 105. 
7.Murlová Dana1959reg. muži 117. 
8.Kotas Pavel1964reg. muži 135. 
9.Kraidl Milan1972reg. muži 138. 
10.Hubáček Jan1963reg. muži 155. 
11.Vyskočil Martin1997nez. muži  
TJ Sokol Břasy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jůza Jaroslav1973kraj. muži 21 
2.Lehner Vladimír1978kraj. muži 31N 
3.Jícha Pavel1977kraj. muži 51 
4.Bělohlávek Luděk1968kraj. muži 101 
5.Pták Luboš1974reg. muži 10N 
6.Gašparovič Martin1985reg. muži 47 
7.Somolík Miloš1960reg. muži 79 
8.Lorenc Tomáš1960reg. muži 153 
9.Sedlecký Josef1960reg. muži 154 
10.Matoušová Aneta2002kraj. muži 31Střídavý start z KST Hrádek z.s.
11.Habl Jakub2003kraj. dci 151Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Kralovice, z.s.
12.Vintr Josef2006reg. muži 101Střídavý start z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
13.Sýkora David2006reg. muži 111Střídavý start z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
TJ Sokol Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvátal Martin1986kraj. muži 21 
2.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 31 
3.Noha Miroslav1954kraj. muži 41 
4.Krieger Ladislav1987kraj. muži 41 
5.Pitra František1960kraj. muži 101 
6.Krivda František1976kraj. muži 101 
7.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 251 
8.Bočan Miroslav1954reg. muži 2 
9.Šoltés Juraj1954reg. muži 4 
10.Krivda Daniel2004reg. muži 21 
11.Sedlák František1946reg. muži 39 
12.Pour Pavel1961reg. muži 41 
13.Faltus Josef1973reg. muži 61 
14.Skopová Šárka1991kraj. ženy 10 
15.Učík Rudolf1960reg. muži 84 
16.Rolník Tomáš1988reg. muži 85 
17.Holík Jiří1969reg. muži 92 
Krajský přebor 1.tř.sk.A
KOC Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61.-70. 
2.Mazura Pavel1971kraj. muži 81.-90. 
3.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121.-150. 
4.Jarab Josef1986kraj. muži 151.-200. 
5.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151.-200. 
6.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201.-250. 
7.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 201.-250. 
8.Vítek Petr1969kraj. muži 201.-250. 
9.Sommer Václav1956reg. muži 21.-30. 
10.Růžička Radek1986reg. muži 21.-30. 
11.Rovňan Richard1973reg. muži 31.-40. 
12.Láriš Petr st.1963reg. muži 41.-60. 
13.Vítek David2010reg. muži 61.-112. 
Union Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Petr2003kraj. muži 151 
2.Kylián Zdeněk1969kraj. muži 151 
3.Kříž Michal1981kraj. mži 151 
4.Korecký Filip1998kraj. muži 151 
5.Anetta Jan1993kraj. muži 201 
6.Bistřický David2003kraj. muži 201 
7.Mezera Petr1964reg. muži 71 
8.Farajzl Filip2000reg. muži 81 
9.Sedláček Jan st.1949reg. muži 91 
10.Vintr Josef2006reg. muži 101 
11.Sýkora David2006reg. muži 111 
12.Trnka Josef1968reg. muži 111 
13.Bednář David2006reg. muži 131 
14.Duchoň Antonín1974reg. muži 81 
15.Uhlíř Marek1965reg. muži 81 
TJ Zdemyslice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoch Jiří1962kraj. muži 121 
2.Franc Štěpán1995kraj. muži 151 
3.Hýsek Tomáš1980kraj. muži 201 
4.Švarc Václav1971kraj. muži 201 
5.Švarc Pavel1966kraj. muži 201 
TJ Dobřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vohradský Marek1991kraj. muži 41 
2.Pastuch Jan1980kraj. muži 81 
3.Malý Josef1989kraj. muži 81 
4.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 121 
5.Helus Jaroslav1967kraj. muži 121 
6.Dolejš Pavel1972kraj. muži 121 
7.Vohradský Jiří1969kraj. muži 151 
8.Brant František1970kraj. muži 151 
9.Hrubý Petr1960reg. muži 12 
10.Umner Filip2004reg. muži 18 
11.Lang Oliver2001reg. muži N35-40 
12.Macko Marek2007reg. muži 999 
13.Reitšpies Luděk1973reg. muži N25 
14.Sedláček Štěpán2008reg. muži 43 
15.Šimek Marek2007reg. muži 44 
16.Urbanec Matěj2004reg. muži 30 
17.Volf Patrik2006reg. muži 999 
18.Pastuch Jan ml.2011reg. muži 9999 
19.Sedláček Jiří1963reg. muži 999 
20.Vachovec Jan1948reg. muži 999 
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sazama Luboš1970kraj. muži 101 
2.Chromek Miroslav1959kraj. muži 121 
3.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 151 
4.Sazama Adam1997kraj. muži 151 
5.Šmíd Martin2000kraj. muži 151 
6.Svoboda Lukáš1995kraj. muži 151 
7.Dobiáš Jan1963kraj. muži 201 
8.Jehlíková Petra1993kraj. muži 201 
9.Květon Tomáš2003kraj. muži 201 
10.Jung Milan1970reg. muži 51 
11.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
12.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
13.Kalousek Miloš1973reg. muži 91 
14.Kohout Václav1967reg. muži 111 
15.Šmíd Josef1973reg. muži 111 
16.Haas Václav1960nez. muži  
TJ Dioss Nýřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niedermayer Michal1987kraj. muži 71-80 
2.Kolerus Jaroslav1978kraj. muži 81-100 
3.Šimek Adam1996kraj. muži 101-120 
4.Čermák Michal1990kraj. muži 151-200 
5.Krš Richard1979reg. muži 19 
6.Benedikt Jiří1988reg. muži 31 
7.Lepič Jakub1986reg. muži 61-70 
8.Milota Štěpán2007reg. muži 81-90 
9.Makoň Zdeněk1996reg. muži 111-120 
10.Niedermayer Ondřej1958reg. muži 121-130 
TJ Sokol Kdyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stodola Jan1979kraj. muži 51-60 
2.Stanček Ivo1964kraj. muži 61-70 
3.März Miloslav1969kraj. muži 121-150 
4.Homolka Zdeněk1978kraj. muži 121-150 
5.Stanček Martin1988kraj. muži 151-200 
6.Jankulík Martin1985kraj. muži 151-200 
7.Plassová Jana1965kraj. muži 201-250 
8.Hlavatý Petr1990kraj. muži 251-280 
9.Svoboda Josef1974kraj. muži 251-280 
10.Tochor Jiří1957reg. muži 51-60 
TJ Dioss Nýřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kabát Martin1985kraj. muži 61-70 
2.Kheil Lukáš1981kraj. muži 121-150 
3.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
4.Zikmundovský Martin1980kraj. muži 151-200 
5.Janda Vladimír1966kraj. muži 201-250 
6.Fořt Petr1955reg. muži 28 
7.Čížková Alena1959reg. muži 35 
8.Alexa Vlastimil1992reg. muži 38 
9.Gabriel Roman1966reg. muži 51-60 
10.Šlajch Stanislav1950reg. muži 61-70 
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 61-70 
2.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81-100 
3.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 101-120 
4.Rojík Marek1993kraj. muži 101N 
5.Trefný Jan1971kraj. muži 151N 
6.Buriánek Jan1968reg. muži 31-40 
7.Buriánek Martin2000reg. muži 31-40 
8.Račáková Michaela1993reg. muži 31-40 
9.Mandák Lukáš2008kraj. muži 41-60 
10.Šimanovský Marek2008reg. muži 41-60 
11.Šimanovský Robert1978reg. muži 41-60 
12.Jungr Jiří1968reg. muži 61-112 
13.Křesáková Ivana1965reg. muži 61-112 
14.Krsek Miroslav1962reg. muži 61-112 
15.Levý Josef1945reg. muži 61-112 
SK Jiskra Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčíř Milan1978kraj. muži 61 
2.Ludvík Roman1974kraj. muži 71 
3.Pangrác Jan1973kraj. muži 71 
4.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 81 
5.Marešová Zdeňka ml.2003reg. muži 17 
6.Marešová Zdeňka1977reg. muži 31 
7.Fronk Pavel1951reg. muži 41 
8.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 46 
9.Nguyen Libor1998reg. muži 51 
10.Brei Pavel1955reg. muži 61 
11.Zavadil Otakar1957reg. muži 111 
12.Pangrác Adam2009nez.  
KST Klatovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 51 
2.Javorský Daniel1977kraj. muži 51 
3.Kollros Roman1974kraj. muži 121 
4.Reiser Miroslav1974kraj. muži 121 
5.Sladký Antonín1966kraj. muži 121 
6.Koval Jan1993kraj. muži 151 
7.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151 
8.Hnojská Andrea2003kraj. ženy 2 
9.Nováček Karel1973reg. muži 21 
10.Belfín Karel ml.2001reg. muži 21 
11.Hummel Jiří1945reg. muži 21 
12.Koval Lukáš1996reg. muži 31 
13.Kesman Karel1977reg. muži 31 
14.Berka Vítězslav1956reg. muži 41 
15.Novák Milan ml.2000reg. muži 41 
16.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 41 
TJ Slavoj Stod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hulín Jiří1960kraj. muži 151,5 
2.Čada Vladimír1961kraj. muži 151,5 
3.Súkeník Zdeněk1958kraj. muži 151,5 
4.Škrleta Luboš1961kraj. muži 151,5 
5.Kodirov Khudoyberdi1980kraj. muži 201,5 
6.Hořan Milan1958kraj. muži 201,5 
7.Baksa Zdeněk1963reg. muži 41,5 
Krajský přebor 1.tř.sk.B
SK Nevid A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Zdeněk1967kraj. muži K81.-101. 
2.Nálevka Jaroslav1968kraj. muži K121.-151. 
3.Matějka Martin1972kraj. muži K151.-201. 
4.Šiška Petr1971kraj. muži K151.-201. 
5.Čada Jan1997reg. muži R74. 
6.Komorous Jaroslav1970reg. muži R82. 
7.Pezlar Roman1976reg. muži R101. 
8.Říha Petr1993reg. muži R120. 
9.Šmolík Vojtěch1993reg. muži R128. 
TJ Město Zbiroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Jiří1982kraj. muži 121 
2.Kotva Pavel1962kraj. muži 151 
3.Jerling Jaroslav1967kraj. muži 201 
4.Kotva David1990kraj. muži 201 
5.Laubr Václav1969reg. muži 133 
6.Kotva Petr1965reg. muži 146 
7.Drábek Tomáš1977reg. muži 157 
8.Kocna Dan2005reg. muži 194 
9.Vácha Karel1977reg. muži 199 
10.Hulcr Milan1981reg. muži 203 
11.Jančík Pavel1977nez.  
12.Bauer Tomáš2007nez.  
13.Kovanda Jakub2008nez.  
14.Urx Miroslav2006nez.  
15.Zavalený Jiří2006nez.  
TJ Sokol Skomelno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruckauf Michal1995kraj. muži 61 
2.Šmíd Josef1974kraj. muži 101 
3.Hofman Petr ml.1991kraj. muži 121 
4.Hofman Martin1993kraj. muži 201 
5.Vimpel Jan1991reg. muži 57 
6.Hofman Petr st.1965reg. muži 63 
7.Palek Vladimír1956reg. muži 70 
8.Kahovec Ladislav1952reg. muži 88 
9.Jeremiáš Pavel1976reg. muži 94 
10.Patera Michal1975reg. muži 117 
11.Cipra Petr1963reg. muži 119 
12.Nový Josef1951reg. muži 126 
13.Oliverius Josef2009reg. muži 177 
14.Oliveriusová Hana2003reg. muži 197 
TJ Sokol Kralovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Habl Jakub2003kraj. dci 151 
2.Šrámek Martin1982kraj. muži 151 
3.Skyba Martin1989kraj. muži 201 
4.Skyba Antonín1965kraj. muži 201 
5.Csukás Karol1999reg. muži 101.-110 
6.Malčikov Pavel1952reg. muži 91.-100. 
7.Bláha Milan1965reg. muži 91.-100. 
8.Kolena Jakub2003reg. dci 61.-70. 
TJ Sokol Plzeň V. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 101-120cizinec 
2.Hoang Tony1965kraj. muži 121-150cizinec 
3.Auterský Václav1960kraj. muži 151-200 
4.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
5.Fencl Václav1995kraj. muži 201-251 
6.Panský Miroslav1957kraj. muži 201-251 
7.Egermaier Jakub1988kraj. muži 201-251 
8.Mózer Dominik1997reg. muži 101-110 
9.Nguyen Hai Kim1958reg. muži 111-120cizinec 
10.Le Thanh Tung1970reg. muži 111-120 
11.Klimeš Jakub1999reg. muži 121-130 
12.Klimeš Daniel2006reg. muži 121-130 
13.Lang David2006reg. muži 131-140 
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hach Václav1990kraj. muži 71-80 
2.Šilhánek Martin1986kraj. muži 81-100 
3.Hodek Martin1990kraj. muži 151-200 
4.Zoubele Slavomír ml.1992kraj. muži 151-200 
5.Havlíček Václav1942reg. muži 81-90 
6.Hach Jaroslav1948reg. muži 91-100 
7.Hejduk Zdeněk1950reg. muži 101-110 
8.Kantor František1969reg. muži 121-130 
9.Knoflíček Jan1977reg. muži 141-150 
10.Čechura Jakub2005reg. muži 141-150 
11.Vlčková Kamila1989reg. muži 151-160 
12.Hobl Václav1948nez.  
13.Hodek Jiří1957nez.  
14.Hrádek Josef2008nez.  
15.Hrádek Daniel2010nez.  
16.Louda Jan st.1953nez.  
17.Oplová Renáta1968nez.  
TJ Slavoj Chodová Planá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Roman1971kraj. muži 151 
2.Krejčí Antonín1965kraj. muži 151 
3.Soukup Zdeněk1970kraj. muži 201 
4.Haišman Jaroslav1962kraj. muži 251 
5.Vasilečko Michal1966reg. muži 11 
6.Abramčuk Jiří1975reg. muži N 
7.Alexa David1993reg. muži N 
8.Alexa Marcel1969reg. muži N 
9.Marek Tomáš1976reg. muži N 
TJ Sokol Klabava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toman Josef1967kraj. muži 101 
2.Kubík Libor1969kraj. muži 101 
3.Vild Jan1981kraj. muži 121 
4.Hájek Milan1976kraj. muži 121 
5.Šauer David1975kraj. muži 151 
6.Vokurka Jaroslav1962kraj. muži 251 
7.Kozelka Martin1973kraj. muži 251 
8.Duraj Vojtěch1973kraj. muži 251 
9.Čech Jiří1978reg. muži 71 
10.Bradna Zdeněk1970reg. muži 95 
11.Bednář Radomír1960kraj. muži 251 
12.Kočárek Pavel1954reg. muži 251 
13.Marek Pavel1983reg. muži 67 
TJ Hrádek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušová Aneta2002kraj. muži 31-50 
2.Krákora Tomáš1967kraj. muži 121-150 
3.Mudra Jan1975kraj. muži 151-200 
4.Hobl Pavel1978kraj. muži 151-200 
5.Janík Ladislav1962kraj. muži 151-200 
6.Rousek Petr1952kraj. muži nezařazen 
7.Růžička Zdeněk1991kraj. muži nezařazen 
8.Soukup Lukáš1993kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 125 
2.Dobrý Václav1964kraj. muži 127 
3.Poch Pavel1965kraj. muži 138 
4.Ungr Jan II.1958kraj. muži 139 
5.Krajdl Roman1971kraj. muži 193 
6.Poch Petr1965kraj. muži 244 
7.Tomášek Martin1973kraj. muži 255 
8.Dobrý Jan1987kraj. muži 264 
9.Lysák Stanislav1959kraj. muži 301-350 
10.Hájek Dušan1978reg. mži 90 
11.Tomášek Pavel1979reg. muži 91 
12.Krajdlová Naďa1973reg. muži 102 
13.Rydrych Pavel1968reg. muži 110 
ST DDM Stříbro A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adam Ondřej1987kraj. muži 41 
2.Hošťálek Josef1987kraj. muži 81 
3.Kalavský Marcel1966kraj. muži 121 
4.Sýkora František1986kraj. muži 151 
5.Kubovský Jiří1957kraj. muži 201 
6.Hošťálek Milan1959kraj. muži 201 
7.Hošťálková Martina1990kraj. muži 251 
8.Honalová Klára1996kraj. muži 251 
9.Brzica Matěj1999kraj. muži 251 
10.Chalupecký Zdeněk1984nez.  
11.Gottfried Tomáš1977nez.  
12.Hájek Karel1959nez.  
TJ Slavoj Stod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hořan Marek1984kraj. muži 101,5 
2.März Tomáš1973kraj. muži 121,5 
3.Rauner Václav1964kraj. muži 201,5 
4.Zábranský Hynek1964kraj. muži 201,5 
5.März Ondřej2008reg. muži 37 
6.Šleis Petr1962kraj. muži 251 
7.Konrady Vladimír1972reg. muži 35 
Krajský přebor 2.tř.sk.A
TJ Sokol Staňkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Ondřej1985kraj. muži 201 
2.Mandík Karel1978kraj. muži 201 
3.Hes Vladimír1975kraj. muži 251 
4.Bauer Pavel1959kraj. muži 251 
5.Mandík Karel st.1953reg. muži 150 
6.Oliva Petr1973reg. muži 150 
7.Valečka Josef1953reg. muži 150 
TJ Sokol Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Látka Jan1976kraj. muži 151.-200. 
2.Hromádko Pavel1966kraj. muži 151.-200. 
3.Kočka Pavel1966kraj. muži 151.-200. 
4.Janovec Jiří st.1966kraj. muži 201.-250. 
5.Beneš Jaroslav1978kraj. muži 201.-250. 
6.Baštář Vratislav1955kraj. muži 251.-280. 
7.Hadrava Libor1962reg. muži 71.-80. 
8.Duffek Miroslav1967reg. muži 71.-80. 
9.Novák Petr1970reg. muži 81.-90. 
10.Úškrt Antonín1956reg. muži 91.-100. 
11.Strnad Miloslav1970reg. muži 101.-110. 
12.Herink Jiří1955reg. muži 101.-110. 
13.Baštář Radek1988reg. muži 111.-128. 
TJ Dobřany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helus Jaroslav1967kraj. muži 121 
2.Dolejš Pavel1972kraj. muži 121 
3.Vohradský Jiří1969kraj. muži 151 
4.Brant František1970kraj. muži 151 
5.Hrubý Petr1960reg. muži 12 
6.Umner Filip2004reg. muži 18 
7.Reitšpies Luděk1973reg. muži N25 
8.Urbanec Matěj2004reg. muži 30 
9.Sedláček Štěpán2008reg. muži 43 
10.Šimek Marek2007reg. muži 44 
11.Lang Oliver2001reg. muži N35-40 
12.Kozická Renáta1978reg. muži 999 
13.Obertík Milan st.1975reg. muži 999 
14.Vachovec Jan1948reg. muži 999 
15.Vasilečko Filip1990reg. muži 999 
16.Macko Marek2007reg. muži 999 
TJ Sokol Spálené Poříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohdan Petr1959kraj. muži 151-200 
2.Stach Jiří1975kraj. muži 201-250 
3.Stach Petr1978kraj. muži 251-300 
4.Balek Jan1989kraj. muži 251-300 
5.Sládek Jaroslav1959nez. muži  
6.Kozel Milan1974nez. muži  
7.Michálek Pavel1985nez. muži  
8.Cink Martin1984nez. muži  
9.Stach David2001nez. muži  
10.Fiala Vladislav1989nez. muži  
11.Vaidiš René1974nez. muži  
TJ Sokol Pocinovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Martin2000kraj. muži 151 
2.Svoboda Lukáš1995kraj. muži 151 
3.Dobiáš Jan1963kraj. muži 201 
4.Jehlíková Petra1993kraj. muži 201 
5.Květon Tomáš2003kraj. muži 201 
6.Jung Milan1970reg. muži 51 
7.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
8.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
9.Kalousek Miloš1973reg. muži 91 
10.Kohout Václav1967reg. muži 111 
11.Šmíd Josef1973reg. muži 111 
SK Poběžovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuneš Václav1984reg. muži 48 
2.Stróž Vladimír1964reg. muži 58 
3.Syrový Václav1996reg. muži 72 
4.Glatz Karel1996reg. muži 75 
5.Vogeltanz Jindřich1950reg. muži 78 
6.Král Jan1946reg. muži 90 
7.Kotlan Ladislav1951reg. muži 95 
8.Špaček Karel1972reg. muži 100 
9.Kabourek Miroslav1967reg. muži 115 
10.Lipenský Josef1948reg. muži 121 
TJ Sokol Kdyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanček Martin1988kraj. muži 151-200 
2.Jankulík Martin1985kraj. muži 151-200 
3.Plassová Jana1965kraj. muži 201-250 
4.Hlavatý Petr1990kraj. muži 251-280 
5.Fleissig Daniel1975reg. muži 101-110 
6.Váchal Florián2008reg. muži 101-110 
TJ Sokol Kdyně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Josef1974kraj. muži 251-280 
2.Tochor Jiří1957reg. muži 51-60 
3.Kociánová Dana1969reg. muži 61-70 
4.Hlavatá Jana1966reg. muži 81-90 
5.Jandečka Jindřich2008reg. muži 71-80 
6.Jandečka Jiří2006reg. muži 81-90 
7.Stanček Anton1934reg. muži 111-128 
8.Dufek Jan1990reg. muži nez. 
TJ Dynamo Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Josef1975kraj. muži 201-250 
2.Písařík Zdeněk1952kraj. muži 201-250 
3.Novotný Roman st.1974reg. muži 26-30 
4.Mráz Václav1997reg. muži 36-40 
5.Herzer Jan1990reg. muži 51-60 
6.Plachý Pavel1970nez.  
7.Šteffel Radek1981nez.  
8.Vavro Radek1969nez.  
TJ Sokol Horažďovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Pavel1973kraj. muži 61-70 
2.Trefný Jan1971kraj. muži 151N 
3.Račáková Michaela1993reg. muži 31-40 
4.Mandák Lukáš2008reg. muži 41-60 
5.Šimanovský Marek2008reg. muži 41-60 
6.Šimanovský Robert1978reg. muži 41-60 
7.Jungr Jiří1968reg. muži 61-112 
8.Křesáková Ivana1965reg. muži 61-112 
9.Krsek Miroslav1962reg. muži 61-112 
10.Levý Josef1945reg. muži 61-112 
11.Šimanovský Filip2011nez. muži - 
12.Buriánek Martin2000reg. muži 31-40 
13.Buriánek Jan1968reg. muži 31-40 
TJ Sokol Blížejov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strakoš Miroslav1974reg. muži N 
2.Ševčík Jiří1966reg. muži N 
3.Nový Radek1979reg. muži 50 
4.Strakoš Milan1972reg. muži 63 
5.Rendl Miloslav1972reg. muži 87 
6.Pejsar Jiří ml.1979reg. muži 124 
7.Strakoš Milan ml.2005reg. muži N 
KST Klatovy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sladký Antonín1966kraj. muži 121 
2.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151 
3.Koval Jan1993kraj. muži 151 
4.Belfín Karel ml.2001reg. muži 21 
5.Nováček Karel1973reg. muži 21 
6.Hummel Jiří1945reg. muži 21 
7.Kesman Karel1977reg. muži 31 
8.Koval Lukáš1996reg. muži 31 
9.Berka Vítězslav1956reg. muži 41 
10.Novák Milan ml.2000reg. muži 41 
11.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 41 
12.Hnojská Andrea2003kraj. ženy 2 
TJ Slavoj Stod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hořan Milan1958kraj. muži 201,5 
2.Šleis Petr1962kraj. muži 251 
3.März Ondřej2008reg. muži 37 
4.Šobr Karel1973reg. muži 32 
5.Kodirov Khudoyberdi1980kraj. muži 201,5 
6.Gardaš Josef1946reg. muži 42 
7.Konrady Vladimír1972reg. muži 35 
8.Islomov Mukhammadjon2008reg. muži 38 
9.Fuchs Martin2006reg. muži 39 
10.Šobr Kristián2006reg. muži 41 
11.Baksa Karel1939reg. muži 41,5 
12.Baksa Zdeněk1963reg. muži 41,5 
13.Vacíková Pavlína1978reg. muži nez 
KOC Sušice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151.-200. 
2.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201.-250. 
3.Vítek Petr1969kraj. muži 201.-250. 
4.Sommer Václav1956reg. muži 21.-30. 
5.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 201.-250. 
6.Růžička Radek1986reg. muži 21.-30. 
7.Rovňan Richard1973reg. muži 31.-40. 
8.Láriš Petr st.1963reg. muži 41.-60. 
9.Kopa Jan1957reg. muži 61.-112. 
10.Mirvald Jan1984reg. muži 61.-112. 
11.Oroš Karel1961reg. muži 61.-112. 
12.Potužák Václav1956reg. muži 61.-112. 
13.Vítek David2010reg. muži 61.-112. 
14.Vítek Martin2011reg. muži 61.-112. 
15.Milfortová Simona2005reg. muži 61.-112. 
Krajský přebor 2.tř.sk.B
SDH Hadačka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pícl Martin1978reg. muži 33 
2.Šimandl Václav1972reg. muži 37 
3.Vojáček Petr1983reg. muži 41 
4.Kadavý Václav ml.1979reg. muži 45 
5.Horyna Luboš1971reg. muži 47 
6.Švejkovský Jiří1974reg. muži 121-130 
7.Soukup Pavel1973reg. muži 101-110 
8.Hauzner František1956reg. muži - 
9.Muchna Tomáš1993reg. muži - 
10.Šlik Martin1973reg. muži - 
SKUŘ Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horek Daniel1970kraj. muži 90,5 
2.Městka Petr1998kraj. muži 90,5 
3.Čákora Ladislav ml.2004kraj. muži 135,5 
4.Šrámek Václav1967kraj. muži 175,5 
5.Čákorová Tereza2007reg. muži 75,5 
6.Bauer Petr1962reg. muži 75,5 
7.Sýkora Hynek1961reg. muži 75,5 
8.Wimmer Jan1973reg. muži 75,5 
9.Gábor Filip1999reg. muži 105,5 
10.Wimmer Adam1998reg. muži 105,5 
11.Hána Jiří1963reg. muži 115,5 
12.Horek Martin1976reg. muži 115,5 
13.Loskot Jan2009reg. muži 176,5 
Union Plzeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Anetta Jan1993kraj. muži 201 
2.Bistřický David2003kraj. muži 201 
3.Duchoň Antonín1974reg. muži 81 
4.Uhlíř Marek1965reg. muži 81 
5.Farajzl Filip2000reg. muži 81 
6.Sedláček Jan st.1949reg. muži 91 
7.Boháč Jaroslav1956reg. muži 91 
8.Vintr Josef2006reg. muži 101 
9.Sýkora David2006reg. muži 111 
10.Trnka Josef1968reg. muži 111 
11.Bohdan Michal2007reg. muži 111 
12.Bednář David2006reg. muži 131 
13.Drnec Jiří2008reg. muži 131 
14.Kysela Filip2010reg. muži 141 
15.Šebková Kristýna2001ČR ženy 89 
16.Sýkorová Lucie2010reg. ženy 16 
TJ Spartak Strašice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Jaroslav1964kraj. muži 201-250 
2.Krátký Petr1977kraj. muži 201-250 
3.Havel Miroslav1975kraj. muži 201-250 
4.Janečková Jaroslava1970reg. muži 73 
5.Marek Jakub1995reg. muži 51 
6.Marek Libor1966reg. muži 77 
7.Šlapák Jaroslav1971reg. muži 78 
8.Halbych Jan1983reg. muži 81 
9.Páv Jan1976reg. muži 99 
10.Bergmann Vladimír1975nez. muži  
11.Havel Jakub2008nez. muži  
TJ Sokol Osek u Rokycan A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šperl Jan1997reg. muži 40 
2.Sloup Pavel1985reg. muži 43 
3.Razák Petr1970reg. muži 44 
4.Zoubele Slavomír1963reg. muži 48 
5.Bůcha Petr1972reg. muži 93 
6.Trunec Luboš1992reg. muži 106 
7.Havlíček Zdeněk1967reg. muži 108 
8.Mikuta Stanislav1963reg. muži 113 
9.Vančura Jan1960reg. muži 116 
10.Krejčí Michal1974reg. muži 152 
11.Peterka Jiří1986reg. muži 168 
12.Dudl Tomáš2000reg. muži 175 
13.Dudl Šimon2007reg. muži 192 
TJ Sokol Lhůta B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Jan1987kraj. muži 121 
2.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 201 
3.Glazar František1980kraj. muži 201 
4.Komanec Pavel1962kraj. muži 201 
5.Dvořák Petr1971kraj. muži 201 
6.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 301-400 
7.Altmann Pavel1969reg. muži 81-90 
8.Protiva Pavel1962reg. muži 81-90 
9.Tětek Václav1969reg. muži 91-100 
10.Vostrý Pavel1963reg. muži 101-110 
11.Lašťovka Michal1988reg. muži 111-120 
TJ Baník Líně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Housar Ivo1969kraj. muži 251 
2.Kolesa David1981kraj. muži 201 
3.Olšák David1980kraj. muži 251 
4.Procházka Filip1982nez. muži  
5.Kasten Jiří1972nez. muži  
TJ Dioss Nýřany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Vladimír1966kraj. muži 201-250 
2.Krš Richard1979reg. muži 19 
3.Fořt Petr1955reg. muži 28 
4.Benedikt Jiří1988reg. muži 31 
5.Čížková Alena1959reg. muži 35 
6.Alexa Vlastimil1992reg. muži 38 
7.Gabriel Roman1966reg. muži 51-60 
8.Šlajch Stanislav1950reg. muži 61-70 
9.Lepič Jakub1986reg. muži 61-70 
10.Bureš Jan1948reg. mži 71-80 
11.Pánek Ladislav1988reg. muži 71-80 
12.Makoň Zdeněk1996reg. muži 111-120 
13.Niedermayer Ondřej1958reg. muži 121-130 
14.Kolerus Martin1976nez.  
TJ Sokol Klabava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šauer David1975kraj. muži 151 
2.Vokurka Jaroslav1962kraj. muži 251 
3.Duraj Vojtěch1973kraj. muži 251 
4.Kozelka Martin1973kraj. muži 251 
5.Bednář Radomír1960kraj. muži 251 
6.Marek Pavel1983reg. muži 67 
7.Bradna Zdeněk1970reg. muži 95 
8.Čech Jiří1978reg. muži 71 
9.Kočárek Pavel1954reg. muži 251 
10.Škarda Milan1987reg. muži 251 
TJ Sokol Těně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajdl Roman1971kraj. muži 193 
2.Poch Petr1965kraj. muži 244 
3.Tomášek Martin1973kraj. muži 255 
4.Dobrý Jan1987kraj. muži 264 
5.Lysák Stanislav1959kraj. muži 301-350 
6.Hájek Dušan1978reg. mži 90 
7.Tomášek Pavel1979reg. muži 91 
8.Krajdlová Naďa1973reg. muži 102 
9.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 122 
10.Ježek Otakar1957reg. muži 125 
11.Pour Ondřej1979nez. muži  
TJ Sokol Horní Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šípek Josef1972kraj. muži 101 
2.Plic Bohumil1964kraj. muži 121 
3.Hruška Václav1954kraj. muži 201 
4.Šípek Filip2004kraj. muži 251 
5.Švamberg Daniel1998kraj. muži 251 
6.Cach Jaroslav1960reg. muži 44 
7.Dobrý Oldřich1957reg. muži 46 
8.Drofa Zdeněk1952reg. muži 51 
9.Šulda David1976reg. muži 51 
TJ Sokol Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pitra František1960kraj. muži 101 
2.Krivda František1976kraj. muži 101 
3.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 251 
4.Bočan Miroslav1954reg. muži 2 
5.Krivda Daniel2004reg. muži 21 
6.Šoltés Juraj1954reg. muži 4 
7.Sedlák František1946reg. muži 39 
8.Pour Pavel1961reg. muži 41 
9.Faltus Josef1973reg. muži 61 
10.Skopová Šárka1991kraj. ženy 10 
11.Učík Rudolf1960reg. muži 84 
12.Rolník Tomáš1988reg. muži 85 
13.Holík Jiří1969reg. muži 92 
14.Šejba Bohumír1959reg. muži nezařazen 
15.Císler Václav1960reg. muži nezařazen 
16.Myška Václav2003kraj. dci 10Střídavý start z Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín z.s.
TJ Hraničář Částkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zušťák Petr1976kraj. muži 251 
2.Venclík Martin1975reg. muži 3 
3.Matejovič Petr1979reg. muži 8 
4.Mikuláš Karel1975reg. muži 11 
5.Matejovič Lukáš1982reg. muži 19 
6.Bíšek Bohumil1939reg. muži 45 
7.Pfeifer Ladislav1951reg. muži 70 
8.Vlasák Vladimír1953reg. muži 100 
TJ Sokol Skomelno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vimpel Jan1991reg. muži 57 
2.Hofman Petr st.1965reg. muži 63 
3.Palek Vladimír1956reg. muži 70 
4.Jeremiáš Pavel1976reg. muži 94 
5.Kahovec Ladislav1952reg. muži 88 
6.Patera Michal1975reg. muži 117 
7.Cipra Petr1963reg. muži 119 
8.Nový Josef1951reg. muži 126 
9.Faflík Miloslav1963reg. muži 137 
10.Levora Karel1975nez.  
11.Cutler Tom1971nez. cizinec 
Český pohár
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 125 
2.Dobrý Václav1964kraj. muži 127 
3.Poch Pavel1965kraj. muži 138 
4.Ungr Jan II.1958kraj. muži 139 
5.Krajdl Roman1971kraj. muži 193 
6.Poch Petr1965kraj. muži 244 
7.Tomášek Martin1973kraj. muži 255 
8.Dobrý Jan1987kraj. muži 264 
9.Lysák Stanislav1959kraj. muži 301-350 
10.Tomášek Pavel1979reg. muži 91 
11.Rydrych Pavel1968reg. muži 110 
KOC Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazura David1996kraj. muži 41.-50. 
2.Sommer Patrik1997kraj. muži 71.-80. 
3.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 81.-90. 
4.Mazura Pavel1971kraj. muži 81.-90. 
5.Oroš Karel1961reg. muži 61.-112. 
KOC Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61.-70. 
2.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121.-150. 
3.Jarab Josef1986kraj. muži 151.-200. 
4.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151.-200. 
5.Kopa Jan1957reg. muži 61.-112. 
KOC Sušice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 14. 
2.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201.-250. 
3.Vítek Petr1969kraj. muži 201.-250. 
4.Rovňan Richard1973reg. muži 31.-40. 
5.Mirvald Jan1984reg. muži 61.-112. 
6.Vítek David2010reg. muži 61.-112. 
7.Vítek Martin2011reg. muži 61.-112. 
8.Milfortová Simona2005reg. muži 61.-112. 
KOC Sušice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 201.-250. 
2.Růžička Radek1986reg. muži 21.-30. 
3.Láriš Petr st.1963reg. muži 41.-60. 
4.Potužák Václav1956reg. muži 61.-112. 
Union Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Anetta Jan1993kraj. muži 201 
2.Farajzl Filip2000reg. muži 71 
3.Vintr Josef2006reg. muži 101 
4.Sýkora David2006reg. muži 111 
5.Drnec Jiří2008reg. muži 131 
6.Kysela Filip2010reg. muži 141 
7.Sýkorová Lucie2010reg. ženy 16 
Lapák Třebomyslice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trubač Lukáš1988reg. muži 61.-112. 
2.Trubač František1962reg. muži 61.-112. 
3.Kolář Michal1990reg. muži 61.-112. 
4.Hiřman Radek1990reg. muži 61.-112. 
5.Šefl Marek1994nez. muži  
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sazama Luboš1970kraj. muži 101 
2.Chromek Miroslav1959kraj. muži 121 
3.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 151 
4.Sazama Adam1997kraj. muži 151 
5.Jehlíková Petra1993kraj. muži 201 
6.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
7.Haas Václav1960nez. muži  
TJ Sokol Pocinovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Martin2000kraj. muži 151 
2.Svoboda Lukáš1995kraj. muži 151 
3.Dobiáš Jan1963kraj. muži 201 
4.Květon Tomáš2003kraj. muži 201 
5.Jung Milan1970reg. muži 51 
6.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
7.Kalousek Miloš1973reg. muži 91 
8.Kohout Václav1967reg. muži 111 
9.Šmíd Josef1973reg. muži 111 
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roubíček Jan1989kraj. muži 7 
2.Vladyka Jakub1999kraj. muži 21 
3.Bultas Miroslav1965kraj. muži 26 
4.Šperl Jakub2004kraj. muži 41 
5.Vohradský Marek1991kraj. muži 41 
6.Pastuch Jan1980kraj. muži 81 
7.Malý Josef1989kraj. muži 81 
8.Helus Jaroslav1967kraj. muži 121 
9.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 121 
10.Dolejš Pavel1972kraj. muži 121 
11.Vohradský Jiří1969kraj. muži 151 
12.Brant František1970kraj. muži 151 
13.Hrubý Petr1960reg. muži 12 
14.Umner Filip2004reg. muži 18 
Lapák Třebomyslice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodek Karel1949reg. muži 61.-112. 
2.Polena Luboš1976reg. muži 61.-112. 
3.Slováčková Jitka1956reg. ženy 61.-112. 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav1970kraj. muži 75,5 
2.Čákora Ladislav ml.2004kraj. muži 135,5 
3.Čákorová Tereza2007reg. muži 75,5 
4.Wimmer Jan1973reg. muži 75,5 
TJ Hraničář Částkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclík Martin1975reg. muži 3 
2.Matejovič Petr1979reg. muži 8 
3.Matejovič Lukáš1982reg. muži 19 
4.Zušťák Petr1976kraj. muži 251 
5.Mikuláš Karel1975reg. muži 11 
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 26-30 
2.Pechman Petr1998kraj. muži 71-80 
3.Kuncl Denis2003kraj. muži 81-100 
4.Jánský Marek2000kraj. muži 101-120 
5.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 101-120cizinec 
6.Auterský Václav1960kraj. muži 151-200 
7.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
8.Fencl Václav1995kraj. muži 201-251 
9.Egermaier Jakub1988kraj. muži 201-251 
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Petr1963kraj. muži 31-40 
2.Vycudilík Jan1981kraj. muži 81-100 
3.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 101-120 
4.Hofman Petr1974kraj. muži 121-150 
5.Hoang Tony1965kraj. muži 121-150cizinec 
6.Panský Miroslav1957kraj. muži 201-251 
7.Le Thanh Tung1970reg. muži 111-120 
8.Nguyen Hai Kim1958reg. muži 111-120cizinec 
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Jan st.1974kraj. muži 71.-80. 
2.Gabriel Karel1978kraj. muži 81.-100. 
3.Kašper Petr1957kraj. muži 101.-120. 
4.Ulman Miroslav1977kraj. muži 151.-200. 
5.Látka Jan1976kraj. muži 151.-200. 
6.Hromádko Pavel1966kraj. muži 151.-200. 
7.Kočka Pavel1966kraj. muži 151.-200. 
8.Janovec Jiří st.1966kraj. muži 201.-250. 
9.Beneš Jaroslav1978kraj. muži 201.-250. 
10.Baštář Vratislav1955kraj. muži 251.-280. 
11.Hadrava Libor1962reg. muži 71.-80. 
12.Duffek Miroslav1967reg. muži 71.-80. 
13.Novák Petr1970reg. muži 81.-90. 
14.Úškrt Antonín1956reg. muži 91.-100. 
15.Strnad Miloslav1970reg. muži 101.-110. 
16.Herink Jiří1955reg. muži 101.-110. 
17.Baštář Radek1988reg. muži 111.-128. 
TJ Sokol Klabava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubík Libor1969kraj. muži 101 
2.Toman Josef1967kraj. muži 101 
3.Vild Jan1981kraj. muži 121 
4.Hájek Milan1976kraj. muži 121 
5.Šauer David1975kraj. muži 151 
6.Vokurka Jaroslav1962kraj. muži 251 
7.Duraj Vojtěch1973kraj. muži 251 
8.Kozelka Martin1973kraj. muži 251 
9.Bednář Radomír1960kraj. muži 251 
10.Bradna Zdeněk1970reg. muži 95 
TJ Sokol Kralovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Habl Jakub2003kraj. dci 151 
2.Skyba Antonín1965kraj. muži 201 
3.Skyba Martin1989kraj. muži 201 
4.Šrámek Martin1982kraj. muži 151 
5.Csukás Karol1999reg. muži 101.-110 
6.Malčikov Pavel1952reg. muži 91.-100. 
TJ Sokol Skomelno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vimpel Jan1991reg. muži 57 
2.Palek Vladimír1956reg. muži 70 
3.Jeremiáš Pavel1976reg. muži 94 
4.Faflík Miloslav1963reg. muži 137 
5.Levora Karel1975nez.  
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otto Milan1952reg. muži 65.5 
2.Klíma Tomáš1981reg. muži 75.5 
3.Klíma Jan1981reg. muži 75.5 
4.Frank Bohumil1953reg. muži 95.5 
5.Farajzl Stanislav1956reg. muži 95.5 
6.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 95.5 
7.Petrák Jaroslav1954reg. muži 105.5 
8.Sutnar Josef1950reg. muži 135.5 
9.Bouše Vladimír1957nez. muži  
10.Výška Jiří1979nez. muži  
TJ Sokol Skomelno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Josef1974kraj. muži 101 
2.Hofman Petr ml.1991kraj. muži 121 
3.Hofman Martin1993kraj. muži 201 
4.Hofman Petr st.1965reg. muži 63 
5.Kahovec Ladislav1952reg. muži 88 
6.Patera Michal1975reg. muži 117 
7.Nový Josef1951reg. muži 126 
8.Oliverius Josef2009reg. muži 177 
9.Oliveriusová Hana2003reg. muži 197 
10.Jelínek Ladislav2006reg. muži 193 
11.Klíma Jiří1983nez.  
12.Oliverius Petr1970nez.  
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 61-70 
2.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81-100 
3.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 101-120 
4.Trefný Jan1971kraj. muži 151N 
5.Buriánek Jan1968reg. muži 31-40 
6.Buriánek Martin2000reg. muži 31-40 
7.Jungr Jiří1968reg. muži 61-112 
8.Křesáková Ivana1965reg. muži 61-112 
TJ Sokol Horažďovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Pavel1973kraj. muži 61 
2.Rojík Marek1993kraj. muži 101N 
3.Račáková Michaela1993reg. muži 31-40 
4.Mandák Lukáš2008kraj. muži 41-60 
5.Šimanovský Marek2008reg. muži 41-60 
6.Šimanovský Robert1978reg. muži 41-60 
7.Levý Josef1945reg. muži 61-112 
8.Krsek Miroslav1962reg. muži 61-112 
9.Šimanovský Filip2011nez. muži - 
10.Krsek Ivan1964nez. muži - 
11.Růt Karel2007nez. muži - 
12.Roubal Ondřej2005nez. muži - 
TJ Sokol Mirošov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Marek1996kraj. muži 61. 
2.Babický Josef1980kraj. muži 101. 
3.Boura Lukáš1987kraj. muži 101. 
4.Lopata Vladimír1977kraj. muži 101. 
5.Dostál Ondřej1979reg. muži 65. 
6.Lev Marek1983reg. muži 105. 
7.Murlová Dana1959reg. muži 117. 
8.Kotas Pavel1964reg. muži 135. 
9.Kraidl Milan1972reg. muži 138. 
10.Hubáček Jan1963reg. muži 155. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy