Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
SKST Cheb B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shaposhnikov Stepan1996ČR muži 46.Ncizinec 
2.Březovský Petr2000kraj. muži 9. 
3.Pažma Lukáš1992kraj. muži 10.Ncizinec 
4.Gavlas Petr1980kraj. muži 14. 
5.Trgo Michael2001kraj. muži 41.-50. 
6.Kytka Rudolf2002kraj. muži 71.-.80. 
7.Veinfurt Adam2004kraj. muži 81.-90. 
8.Černík Jaroslav1974kraj. muži 91.-100. 
9.Černý Petr1976kraj. muži 101.-120. 
10.Lošťáková Kristýna2002kraj. muži 121.-150. 
11.Gavlas Anton st.1948nez. muži  
12.Marek David1971nez. muži  
13.Průcha Petr1948nez. muži  
TJ Loket nad Ohří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pumpr Jaroslav1958kraj. muži 51-60 
2.Bucifal Josef1968kraj. muži 71-80 
3.Hlaváček Miloš1955kraj. muži 101-120 
4.Laurinc Ludevít1950kraj. muži 121-150 
5.Kotlaba Josef1945kraj. muži 101-120 
6.Nováček Vladislav1957kraj. muži 121-150 
7.Kotlaba Miroslav1948kraj. muži 121-150 
8.Dostál Stanislav1951nez.  
9.Majer Vlastimil1976nez.  
Klub stolního tenisu Karlovy Vary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Völgyesi Zdeňek1963kraj. muži 12 
2.Hynek Jiří1958kraj. muži 31.-40. 
3.Svěrák Boris1966kraj. muži 51.-60. 
4.Tesař Vojtěch1999kraj. muži 51.-60. 
5.Gerba Ondřej1975kraj. muži 71.-80. 
6.Klůj Ivan1952kraj. muži 91.-100. 
7.Krejčí David1978kraj. muži 91.-100. 
8.Řezáč Bohumil1960kraj. muži 101.-120. 
9.Kotál Jakub2006kraj. muži 101.-120. 
10.Fábera Vratislav1948kraj. muži 121.-150. 
11.Strnad Pavel1967kraj. muži 121.-150. 
12.Holubek Milan1952nez. muži  
SKST Chodov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 13 
2.Vála Bohuslav1956kraj. muži 20 
3.Kolář Pavel1982kraj. muži 21-25 
4.Skokov Jaroslav1976kraj. muži 21-25 
5.Malina Josef1972kraj. muži 26-30 
6.Tišer Emil ml.1981kraj. muži 31-40 N 
7.Noveský Leon1987kraj. muži 41-50 
8.Tonhauser Robert1979kraj. muži 41-50 
9.Tonhauser Martin1974kraj. muži 41-50 
10.Hamata Petr1969kraj. muži 71-80 
Tělovýchovná jednota Ostrov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Jiří1965kraj. muži 7 
2.Oláh Michal1980kraj. muži 26-30 
3.Provazník Jan st.1959kraj. muži 41-50 
4.Vyhlídka Daniel1987kraj. muži 61-70 
5.Zika Miroslav1972kraj. muži 71-80 
6.Landiga Michal1957kraj. muži 91-100 
7.Kuchař Ondřej2003kraj. muži nez. 
8.Provazník Jakub1990kraj. muži nez. 
Tělovýchovná jednota Ostrov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čonka Martin1977kraj. muži 18 
2.Vařečka Pavel1978kraj. muži 41-50 
3.Novák Radek1975kraj. muži 51-60 
4.Vysocký Ivan1960kraj. muži 51-60 
5.Babor Václav1961kraj. muži 61-70 
6.Vařejčka Josef1953kraj. muži 101-120 
7.Zika Petr1974kraj. muži 101-120 
8.Dvořák Jindřich1964kraj. muži 121-150 
9.Ježek Tomáš2004kraj. muži nez. 
TTC Sokolov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahokoupil Jakub1988kraj. muži 21-25 
2.Lof Milan1962kraj. muži 31-40 
3.Tomšík Jaroslav1964kraj. muži 31-40 
4.Visinger Jakub2000kraj. muži 61-70 
5.Paprštein Ladislav1976kraj. muži 71-80 
6.Beníšek Karel1952kraj. muži 91-100 
7.Černý Lukáš1987kraj. muži 101-120 
8.Fabiš Štefan1972reg. muži 59-63 
9.Coma Josef1948reg. muži 64-72 
10.Vébr Jaroslav1956reg. muži 64-72 
11.Koryťák Jan1969reg. muži 64-72 
12.Bauer Václav1985reg. muži 73-77 
13.Truong Van Ba1958nez.  
14.Vlach Petr1974nez.  
TJ Slovan Karlovy Vary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Surma Radek1972kraj. muži 19 
2.Švec Jan1964kraj. muži 26-30 
3.Ďurža Karel1966kraj. muži 26-30 
4.Čáp Ladislav st.1968kraj. muži 61-70 
5.Teiner Martin1975kraj. muži 71-80 
6.Růžička Vladimír1964reg. muži 61-70 
7.Vrzal Ivan1967reg. muži 61-70 
8.Matoušek Jiří1982nez. muži N 
9.Šindelář Jiří1965nez. muži N 
10.Haláček Lukáš2006nez. muži N 
11.Leichter Adam2008nez. muži N 
12.Košek Dominik2008nez. muži N 
13.Maxová Radka1976nez. muži N 
14.Říhová Matylda2005nez. muži N 
15.Prokopová Martina1969nez. muži N 
16.Burešová Ella2010nez. muži N 
TJ Slovan Karlovy Vary B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čáp Ladislav ml.1997kraj. muži 21-25 
2.Kopárek Jiří1975kraj. muži 21-25 
3.Yahodka Maksym1991kraj. muži 41-50cizinec 
4.Kročák Roman1980kraj. muži 101-120 
5.Daněk Zdeněk1958kraj. muži 101-120 
6.Heřman Milan1953kraj. muži 61-70 
7.Benčík Jiří1959reg. muži 61-70 
8.Novotný Roman1976reg. muži 71-80 
9.Nohýnek Jan1938reg. muži 71-80 
10.Heřman Jaroslav1979nez. muži N 
11.Krondl Lukáš1981nez. muži N 
12.Preisler František1957nez. muži N 
13.Novotný Tomáš2009nez. muži N 
14.Dellamária Marko2006nez. muži N 
15.Böhm Adam2011nez. muži N 
16.Slaná Marika2005nez. muži N 
17.Bednáriková Marie2005nez. muži N 
18.Lešková Linda2008nez. muži N 
SK Toužim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daniel Pavel1978kraj. muži 21-25 
2.Pohanka Jaroslav1960kraj. muži 31-40 
3.Ženíšek Jiří1965kraj. muži 51-60 
4.Kheil Jakub1984kraj. muži 91-100 
5.Kokeš Jan2005reg. muži 51-60 
6.Blažek František1975reg. muži 51-60 
7.Mašek Marek1975reg. muži 61-70 
8.Jaša Jan1948reg. muži 61-70 
9.Vohryzka Jiří2003reg. muži 71-80 
10.Šindelář František2006reg. muži 71-80 
11.Hemzáček Lothar2006reg. muži 71-80 
TJ Sokol Velká Hleďsebe A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčiřík Karel1946kraj. muži 31-40 
2.Minařík Jiří1966kraj. muži 31-40 
3.Friedman Miloš1949kraj. muži 31-40 
4.Provazník Karel1973kraj. muži 41-50 
5.Pock Václav1999kraj. muži 51-60 
6.Urban Miroslav1965kraj. muži 61-70 
7.Horník Evžen1985kraj. muži 71-80 
8.Kocián Martin1974kraj. muži 71-80 
9.Volmůt Jindřich1959kraj. muži 101-130 
10.Schön Štefan1949reg. muži 36-40 
11.Horník Alexandr1954reg. muži 41-50 
12.Beránek Henryk1971reg. muži 41-50 
13.Fencl Karel1961nez. muži  
14.Kouba Marek1972nez. muži  
15.Zteiskar Pavel1987nez. muži  
16.Výborný Jan1985nez. muži  
Krajský přebor 1. třídy
TJ Baník Bukovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niebauer Aleš1971kraj. muži 101-120 
2.Lesák František1960kraj. muži 101-120 
3.Holeček Martin1971kraj. muži 101-120 
4.Strýček Rudolf1960kraj. muži 121-150 
5.Šafář Jiří1966reg. muži 59-63 
6.Rustler Alois1967reg. muži 59-63 
7.Nerad Václav1965reg. muži 64-72 
8.Bjalončík Boris1951reg. muži 64-72 
9.Rozsnyaki Jiří1960reg. muži 73-77 
10.Prekop Tomáš1980reg. muži 85-90 
11.Kodlová Jana1967reg. muži 93-96 
12.Kubík Roman1967reg. muži 93-96N 
13.Pařil Vladimír1969reg. muži 97-100 
14.Sadílek Ladislav1958reg. muži 97-100N 
TJ Slavoj Kynšperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Jan1984kraj. muži 61-70 
2.Kadavý Vladimír1984kraj. muži 121-150 
3.Bárta Václav st.1961nez.  
4.Liška David1981nez.  
5.Galek Roman1964nez.  
6.Rosová Jaroslava2001nez.  
7.Veselý Marek1983nez.  
8.Nováček Ladislav1965nez.  
9.Socha Zdeněk1965nez.  
10.Váňa Petr1974nez.  
11.Konečný Jan1987nez.  
12.Halada Ján1966nez.  
Klub stolního tenisu Karlovy Vary B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gerba Ondřej1975kraj. muži 71.-80. 
2.Klůj Ivan1952kraj. muži 91.-100. 
3.Krejčí David1978kraj. muži 91.-100. 
4.Řezáč Bohumil1960kraj. muži 101.-120. 
5.Kotál Jakub2006kraj. muži 101.-120. 
6.Fábera Vratislav1948kraj. muži 121.-150. 
7.Strnad Pavel1967kraj. muži 121.-150. 
8.Švarcová Jana2000reg. muži 121.-150. 
9.Holubek Milan1952nez. muži  
10.Rubin Pavel1948nez. muži  
11.Vejřík Miloš1948nez. muži  
12.Čermák Jakub2007nez. muži  
13.Vacura Ondřej2006nez. muži  
14.Mösner Patrik1977nez. muži  
15.Černý Radek2008nez. muži  
16.Havel Ondřej2007nez. muži  
TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Levora Vojtěch2003kraj. muži 4 
2.Kuchař Jan1999kraj. muži N25 
3.Špalek Vít2003kraj. muži 51-60 
4.Ramsauer Tomáš1993kraj. muži 71-80 
5.Kára Josef1967kraj. muži 121-150 
6.Matoušek Petr1968nez.  
7.Kinter Václav1949nez. muži  
8.Levora Vojtěch st.1972nez. muži  
9.Levora Josef1974nez. muži  
10.Izák Vladimír1949nez. muži  
11.Kopecký Jiří1942nez. muži  
12.Andresík František1975nez.  
13.Dinh Cuong Vu2006nez.  
14.Vu Nguyen Dang Khoi2006nez.  
15.Naske Daniel2009nez.  
16.Andresik Ondřej2009nez.  
17.Honzejk Jiří2009nez.  
18.Kohút Josef2009nez.  
TJ Spartak Horní Slavkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Václav1962kraj. muži 51-60 
2.Hejtmánek Tomáš1974kraj. muži 81-90N 
3.Suchan Miroslav ml.1982kraj. muži 81-90N 
4.Harašta Ivan1965kraj. muži 121-150 
5.Kurfúrst Oldřich1955kraj. muži 121-150 
6.Krombholz Josef1949reg. muži 73-77 
7.Kottner František1953reg. muži 73-77N 
8.Uhrin Juraj1949reg. muži 78-84 
9.Klečka Karel2004reg. muži 97-100 
10.Pósingerová Klára2005reg. muži 97-100N 
11.Koutná Lucie2008nez.  
12.Mandlová Nikola2007nez.  
13.Beranová Veronika2007nez.  
14.Musil Matouš2007nez.  
SKST Chodov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malina Josef1972kraj. muži 26-30 
2.Tišer Emil ml.1981kraj. muži 31-40 N 
3.Tonhauser Robert1979kraj. muži 41-50 
4.Noveský Leon1987kraj. muži 41-50 
5.Tonhauser Martin1974kraj. muži 41-50 
6.Kořínek Jan1983kraj. muži 61-70 
7.Hamata Petr1969kraj. muži 71-80 
8.Nykl Jiří2005kraj. muži 91-100 
9.Boči Lukáš2004kraj. muži 91-100 
10.Sankotová Klára2005kraj. muži 101-120 
11.Svoboda Dominik2003kraj. muži 121-150 
12.Mihok Dušan2008reg. muži 73-77 
13.Hupfer Matyáš2007reg. muži 85-92 
TTC Sokolov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Choděra Miroslav1967kraj. muži 31-40 
2.Paprštein Ladislav1976kraj. muži 71-80 
3.Beníšek Karel1952kraj. muži 91-100 
4.Černý Lukáš1987kraj. muži 101-120 
5.Fabiš Štefan1972reg. muži 59-63 
6.Coma Josef1948reg. muži 64-72 
7.Vébr Jaroslav1956reg. muži 64-72 
8.Koryťák Jan1969reg. muži 64-72 
9.Latosinská Eva1974reg. muži 64-72 
10.Bauer Václav1985reg. muži 73-77 
11.Dorschnerová Sulika1962reg. muži 78-84 
12.Truong Van Ba1958nez.  
13.Vlach Petr1974nez.  
TJ Baník Vintířov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Leňka Jiří1987kraj. muži 61-70 
2.Harušťák Milan1963kraj. muži 81-90 
3.Kožuškanič Jan1994kraj. muži 81-90 
4.Stellner Karel st.1979kraj. muži 81-90 
5.Malý Karel1947kraj. muži 101-120N 
6.Ludrovský Josef2003kraj. muži 121-150 
7.Špecián Karel2003kraj. muži 121-150 
8.Jaroš Vladimír1964reg. muži 57-58 
9.Horvát Milan2000reg. muži 57-58 
10.Ševc Jozef1965reg. muži 78-84N 
11.Stellner Karel ml.2009reg. muži 85-90 
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jánský Radek1972kraj. mži 31-40 
2.Dospíšil Ivan1951kraj. muži 61-70 
3.Nguyen Huy Hac1965kraj. muži 101-120 
4.Jánská Jana1987kraj. muži 121-150 
5.Janský Michal1982nez.  
6.Lošťák Ladislav1977nez.  
7.Svárovský Šimon2007nez.  
8.Šlegl Jakub2008nez.  
TJ Sokol Velká Hleďsebe B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pock Václav1999kraj. muži 51-60 
2.Urban Miroslav1965kraj. muži 61-70 
3.Horník Evžen1985kraj. muži 71-80 
4.Kocián Martin1974kraj. muži 71-80 
5.Volmůt Jindřich1959kraj. muži 101-130 
6.Schön Štefan1949reg. muži 36-40 
7.Horník Alexandr1954reg. muži 41-50 
8.Klein Siegbert1944reg. muži 41-50 
9.Beránek Henryk1971reg. muži 41-50 
10.Fencl Karel1961nez. muži  
11.Klein Karel1953nez. muži  
12.Kouba Marek1972nez. muži  
13.Zteiskar Pavel1987nez. muži  
14.Výborný Jan1985nez. muži  
15.Králík Pavel2008nez. muži  
Krajský přebor 2. třídy
NK BFB Bochov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupný Luboš1970kraj. muži 101 -120 
2.Egert Miroslav1968kraj. muži 121 - 150 
3.Šťovíček Miroslav1968kraj. muži 121 - 150 
4.Vonšovský Miroslav1968reg. muži 51 - 60 
5.Kajzar Robert1978nez. muži  
6.Roštejnský Josef1970nez. muži  
TJ Luby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horn Jan1959kraj. muži 81-90 
2.Špryňar Milan1951kraj. muži 81-90 
3.Winkler Vladimír1964kraj. muži 121-150 
4.Nalezenec Jaroslav1961kraj. muži 121-150 
5.Pěnkava Jan1964reg. muži 41-50 
6.Šabík Vladimír1962reg. muži 41-50 
7.Maixner Milan1964reg. muži 41-50 
8.Kraus Václav st.1960reg. muži 41-50 
9.Čácha David2008reg. muži 51-60 
10.Holý Jiří1944nez. muži  
TJ Luby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čáchová Lucie2005kraj. muži 91-100 
2.Kočárník Jaroslav1978kraj. muži 121-150 
3.Sucharda Jiří1984kraj. muži 121-150 
4.Skála Tomáš st.1970kraj. muži 121-150 
5.Skála Tomáš ml.1994reg. muži 10,5N 
6.Kočárníková Snižana1984reg. muži 51-60 
7.Hanačík Karel1948reg. muži 51-60 
8.Ujváry Tadeáš2007reg. muži 61-62 
9.Kraus Václav nejml.2003nez. muži  
SKST Chodov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tonhauser Martin1974kraj. muži 41-50 
2.Kořínek Jan1983kraj. muži 61-70 
3.Hamata Petr1969kraj. muži 71-80 
4.Nykl Jiří2005kraj. muži 91-100 
5.Boči Lukáš2004kraj. muži 91-100 
6.Sankotová Klára2005kraj. muži 101-120 
7.Svoboda Dominik2003kraj. muži 121-150 
8.Mihok Dušan2008reg. muži 73-77 
9.Hupfer Matyáš2007reg. muži 85-92 
10.Kořínková Nela2008reg. muži 93-96 
11.Manoch Jan2006reg. muži 93-96 
12.Preložníková Adéla2008reg. muži 97-100 
Tělovýchovná jednota Ostrov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babor Václav1961kraj. muži 61-70 
2.Zika Miroslav1972kraj. muži 71-80 
3.Landiga Michal1957kraj. muži 91-100 
4.Zika Petr1974kraj. muži 101-120 
5.Vařejčka Josef1953kraj. muži 101-120 
6.Dvořák Jindřich1964kraj. muži 121-150 
7.Ježek Tomáš2004kraj. muži nez. 
8.Kuchař Ondřej2003kraj. muži nez. 
9.Provazník Jakub1990kraj. muži nez. 
TJ Baník Vintířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Karel1947kraj. muži 101-120N 
2.Ludrovský Josef2003kraj. muži 121-150 
3.Špecián Karel2003kraj. muži 121-150 
4.Jaroš Vladimír1964reg. muži 57-58 
5.Horvát Milan2000reg. muži 57-58 
6.Kraka Lukáš1998reg. muži 73-77 
7.Daněk Roman1968reg. muži 78-84 
8.Nesměrák Jiří st.1971reg. muži 78-84 
9.Hlavatý Jaroslav1973reg. muži 78-84 
10.Ševc Jozef1965reg. muži 78-84N 
11.Stellner Karel ml.2009reg. muži 85-90 
SK Toužim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kokeš Jan2005reg. muži 51-60 
2.Blažek František1975reg. muži 51-60 
3.Mašek Marek1975reg. muži 61-70 
4.Jaša Jan1948reg. muži 61-70 
5.Vohryzka Jiří2003reg. muži 71-80 
6.Šindelář František2006reg. muži 71-80 
7.Hemzáček Lothar2006reg. muži 71-80 
8.Heinrich Petr1969nez. muži  
9.Chmelík Jiří1960nez. muži  
SK Děravý pálky Jenišov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Petr1972kraj. muži 26-30 
2.Malý Karel ml.1970kraj. muži 31-40N 
3.Kostroun Jiří1971kraj. muži 51-60 
4.Pechman Vladimír1971kraj. muži 61-70 
5.Černík Jaroslav1953reg. muži 31-40 
6.Záhorec Michael1989reg. muži 51-60 
7.Schafer Michal1974reg. muži 51-60 
8.Červenka Anatol1962reg. muži 51-60 
9.Kraus Milan1951reg. muži 51-60 
10.Šoupal Jan2007reg. muži 71-80 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy