Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
KST Apollo Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechyba Zdeněk1976kraj. muži 21-30 
2.Budinský Petr1979kraj. muži 71-80 
3.Ajdini Tereza2003kraj. muži 71-80 
4.Kabelka Jakub2009kraj. muži 101-120 
5.Nechyba Radim2007kraj. muži 101-120 
6.Hanušová Monika1972kraj. muži 141-160 
7.Jedlička Karel2008kraj. muži 141-160 
8.Vršovský Tadeáš2009kraj. muži 201-250 
9.Vršovský Rudolf1976reg. muži 53N 
10.Lžičař Martin1985nez.  
11.Konya Miroslav1947nez.  
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 25,5 
2.Kastner Milan1961kraj. muži 45,5 
3.Fencl Lukáš1996kraj. muži 110,5 
4.Bencs Ladislav1986kraj. muži 130,5 
5.Bláha Radek1983kraj. muži 130,5 
6.Burš Pavel1975kraj. muži 130,5 
7.Čejka Vratislav1959kraj. muži 150,5 
8.Váňa Hynek1969kraj. muži 150,5 
9.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 170,5 
10.Glajc Martin1994kraj. muži 170,5 
11.Bláha Petr1984kraj. muži 170,5 
12.Kadlec Michal1980kraj. muži 190,5 
13.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 275,5 
14.David Jaroslav1959kraj. muži N 
SKST Teplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Jaroslav1974kraj. muži 31-40 
2.Rúža David1974kraj. muži 51-60 
3.Růžička Jiří1975kraj. muži 81-90 
4.Černý Tomáš1980kraj. muži 81-90 
5.Beran Jakub1995nez. muži 81-90N 
6.Sýkora Martin1970kraj. muži 101-120 
7.Stehlík Petr1988kraj. muži 101-120 
8.Štika Jiří st.1953kraj. muži 121-140 
9.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 121-140 
10.Štěpánek Ivan1955kraj. muži 141-160 
11.Hrivňák Petr1967kraj. muži 141-160 
12.Soukup Karel1959kraj. muži 161-180 
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 35,5 
2.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 35,5 
3.Sobíšek Martin1971kraj. muži 35,5 
4.Rambousek Jiří ml.1988kraj. muži 45,5 
5.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 75,5 
6.Novák Ondřej2005kraj. muži 190 
7.Kacálková Kristýna2003kraj. muži 75,5 
8.Gamache Vincent1984reg. muži 25,5cizinec 
9.Himko Jaroslav1950reg. muži 52 
10.Hrodek Šimon2004reg. muži 70 
SKP Sever Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňák Radek1989kraj. muži 21-30 
2.Peterka Milan ml.1986kraj. muži 31-40 
3.Zedník Josef1987kraj. muži 41-50 
4.Nováková Martina2002kraj. muži 81-90 
5.Smíšková Martina1979kraj. muži 121-140 
6.Špička Zbyněk1962kraj. muži 161-180 
7.Pavlík Petr1974kraj. muži 201-250 
8.Barták Karel2000kraj. muži 251-301 
9.Allertová Sára1999reg. muži 13N 
10.Kmoníček Martin st.1975reg. muži 39 
11.Vašina Václav2009reg. muži 113 
12.Meidlová Čečotka Iva1993nez. muži  
13.Štiková Martina1994nez. muži  
TJ Sokol Filipov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franěk Tomáš1975kraj. muži 19 
2.Neumann Martin1980kraj. muži 101-120 
3.Neumann Jan1956kraj. muži 121-140 
4.Žatečka Ladislav1995kraj. muži 121-140 
5.Phanthe Dung1963kraj. muži 161-180 
6.Honzík Stanislav1959kraj. muži 201-250 
7.Kopecký Karel1955kraj. muži nez 
SKST Baník Most B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Jan1970kraj. muži 14. 
2.Keller Filip2003kraj. muži 35,5 
3.Rovner Antonín1980kraj. muži 55,5 
4.Záruba David2002kraj. muži 75,5 
5.Šťovíček Petr1975kraj. muži 65,5 
6.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
7.Chalupa Radek1966kraj. muži 150,5 
8.Ruta Vladimír1969kraj. muži 225,5 
9.Mandík Ladislav1974reg. muži 45,5 
SKST Baník Most C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 55,5 
2.Holovčák Jiří1972kraj. muži 55,5 
3.Dorko Tomáš1991kraj. muži 65,5Ncizinec 
4.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 95,5 
5.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 85,5 
6.Skružný Vratislav1982kraj. muži 110,5 
7.Maxa Lukáš1984kraj. muži 130,5 
8.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 225,5 
9.Lipiner Petr1965kraj. muži 225,5 
TJ Sever Žatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Broum Pavel1969kraj. muži 31-40 
2.Průša Dominik1994kraj. muži 81-90 
3.Krejčí Karel1966kraj. muži 91-100 
4.Hofreiter Zdeněk1963kraj. muži 91-100 
5.Štěpnička Michal1998kraj. muži 101-120 
6.Pejša Otto ml.1967kraj. muži 141-160 
7.Kopenec Václav1965kraj. muži 141-160 
8.Kubovský Zdeněk1987kraj. muži 161-180 
9.Brandtlová Sára2004kraj. muži 201-250 
10.Plečinda Jiří1953kraj. muži 251-301 
11.Brandtl Aleš2004kraj. muži 251-301 
12.Šmidílek Pavel1958reg. muži 19 
13.Farkota Jiří ml.1969reg. muži 21 
14.Zach František1952reg. muži 25 
15.Suško Michal1951reg. muži 33 
Baník Březenecká A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Michal1999kraj. muži 25,5 
2.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 45,5 
3.Kubelka Jan1980kraj. muži 45,5 
4.Držálek Jan1958kraj. muži 45,5 
5.Sučík Jan1998kraj. muži 85,5 
6.Kučera Lubomír1966kraj. muži 130,5 
7.Kroc Tomáš1976kraj. muži 225,5 
KST Jirkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmucr Jiří1971kraj. muži 20 
2.Hrnčál Miroslav1954kraj. muži 65,5 
3.Feifrlík Marcel1973kraj. muži 65,5 
4.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 75,5 
5.Veselý Petr1977kraj. muži 85,5 
6.Jelínek Šimon1996kraj. muži 95,5 
7.Kotrba Luděk1972kraj. muži 110,5 
8.Průša Vojtěch1995kraj. muži 110,5 
9.Šimonek Milan1956kraj. muži 110,5 
10.Dänner Michal1994kraj. muži 130,5 
11.Pavlica Jan1963kraj. muži 170,5 
12.Fürst Ladislav1973kraj. muži 190,5 
13.Cipro Petr1962kraj. muži 275,5 
TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reichl Jaroslav ml.1992kraj. muži 41-50 
2.Koželuh Jindřich1951kraj. muži 61-70 
3.Fencl Pavel1994kraj. muži 71-80 
4.Filín Jan1961kraj. muži 121-140 
5.Baláž Josef1955kraj. muži 141-160 
6.Cibulka Vladimír1961kraj. muži 201-250 
7.Polanecký Miroslav1963kraj. muži 201-250 
8.Beckert Zdeněk1966kraj. muži 251-300 
9.Kadlec Zdeněk1956kraj. muži 251-300 
10.Polanecký Lukáš1989reg. muži 40 
TJ Krupka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaniš Marek1989kraj. muži 21-30 
2.Pivoňka Jaromír1983kraj. muži 41-50 
3.Fiklík Michael1991kraj. muži 41-50 
4.Vítů Václav2004kraj. muži 51-60 
5.Boháč Dominik1992kraj. muži 61-70 
6.Brožek Miroslav1962kraj. muži 71-80 
7.Smolka Michael1993kraj. muži 121-140 
8.Šich Jaroslav1959kraj. muži 141-160 
9.Vlasák Radek1981kraj. muži 181-200 
10.Demeter Jan1961kraj. muži 181-200 
11.Hromádka Martin1970kraj. muži 201-250 
TTC Litoměřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hervert Josef1998kraj. muži 21-30 
2.Fojtík Jan1980kraj. muži 41-50 
3.Jindřich Vít1982kraj. muži 51-60 
4.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 51-60 
5.Chrvala Radovan1987kraj. muži 61-70cizinec 
6.Pospíšil Václav1967kraj. muži 61-70 
7.Steif Richard1965kraj. muži 61-70 
8.Balcar František2004kraj. muži 101-120 
9.Brhovský Václav1967kraj. muži 101-120 
10.Drbohlav Michal2002reg. muži 91-100 
Krajský přebor I. třídy
TJ Spartak Lubenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Görner Darin1968kraj. muži 51-60 
2.Vukliševič Zdeněk ml.1993kraj. muži 91-100 
3.Gono Milan1971kraj. muži 101-120 
4.Podařil Petr1995kraj. muži 141-160 
5.Vukliševič Zdeněk st.1956kraj. muži 201-250 
6.Kieswetter Vojtěch st.1964kraj. muži 201-250 
7.Šašek Vladimír1961kraj. muži 251-301 
8.Vukliševič Tomáš1974kraj. muži 251-301 
9.Figa Norbert1978kraj. muži 251-301 
10.Kiesswetter Vojtěch ml.1998reg. muži 42 
11.Kuttelwascher Luboš1962reg. muži 50 
12.Macháček Martin1999reg. muži 51 
13.Zaspal Adolf1970reg. muži 64 
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Radek1983kraj. muži 130,5 
2.Burš Pavel1975kraj. muži 130,5 
3.Čejka Vratislav1959kraj. muži 150,5 
4.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 170,5 
5.Váňa Hynek1969kraj. muži 150,5 
6.Glajc Martin1994kraj. muži 170,5 
7.Bláha Petr1984kraj. muži 170,5 
8.Kadlec Michal1980kraj. muži 190,5 
9.Brožová Alena1974kraj. muži 275,5 
10.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 275,5 
11.Jankovič Štěpán1949reg. muži 35,5 
12.Kůrka Radek1970reg. muži 55,5 
13.Čmerda Tomáš2008reg. muži 95,5 
SKST Teplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Jakub1995nez. muži 81-90N 
2.Sýkora Martin1970kraj. muži 101-120 
3.Stehlík Petr1988kraj. muži 101-120 
4.Štika Jiří st.1953kraj. muži 121-140 
5.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 121-140 
6.Štěpánek Ivan1955kraj. muži 141-160 
7.Hrivňák Petr1967kraj. muži 141-160 
8.Soukup Karel1959kraj. muži 161-180 
9.Boehm Přemysl1955kraj. muži 161-180 
10.Pospíšil Ondřej2000nez. muži 251-301N 
11.Žejdlík Martin1977reg. muži 41-50 
12.Kulíšková Miroslava1987reg. nži 51-60 
13.Freimann Karel1944reg. muži 61-70 
14.Jiroušek Martin1991reg. muži 71-80 
SK TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 51-60 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 71-80 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 121-140 
4.Vích Josef1962kraj. muži 201-250 
5.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
6.Sander Miroslav1966reg. muži 21-30 
7.Pomej Tomáš1979reg. muži 21-30 
8.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
9.Míka Martin1971kraj. muži 41-50 
10.Mrha Zdeněk1971reg. muži 61-70 
11.Janečka Josef1956reg. muži 61-70 
12.Fürst Jiří1974reg. muži 61-70 
13.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 71-80 
14.Jelonek Vladimír1959reg. muži 81-90 
15.Kropáček Ladislav1958reg. muži 81-90 
16.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
17.Kopenec Martin1981reg. muži 121-130 
SKST Baník Most D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťovíček Petr1975kraj. muži 65,5 
2.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 85,5 
3.Skružný Vratislav1982kraj. muži 110,5 
4.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
5.Maxa Lukáš1984kraj. muži 130,5 
6.Chalupa Radek1966kraj. muži 150,5 
7.Kadlec Daniel2000kraj. muži 170,5N 
8.Ruta Vladimír1969kraj. muži 225,5 
9.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 225,5 
10.Lipiner Petr1965kraj. muži 225,5 
11.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 276 
12.Srp Pavel1974reg. muži 45,5 
13.Mandík Ladislav1974reg. muži 45,5 
14.Beneš Jan1998reg. muži 85,5 
Baník Březenecká B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sučík Jan1998kraj. muži 85,5 
2.Kučera Lubomír1966kraj. muži 130,5 
3.Kroc Tomáš1976kraj. muži 225,5 
4.Brůha Oldřich1958reg. muži 45,5 
5.Novotný Vlastimil1958kraj. muži 275,5 
6.Tichý Jiří1969reg. muži 45,5 
7.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 55,5 
8.Šmíd Jiří1994reg. muži 55,5 
9.Pail Jáchym2001reg. muži 65,5 
10.Apko Libor1968reg. muži 65,5 
11.Novák Ondřej2005kraj. muži 190Střídavý start z SKST Děčín, z.s.
KST Jirkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimonek Milan1956kraj. muži 110,5 
2.Průša Vojtěch1995kraj. muži 110,5 
3.Pavlica Jan1963kraj. muži 170,5 
4.Fürst Ladislav1973kraj. muži 190,5 
5.Cipro Petr1962kraj. muži 275,5 
6.Sýkora Libor1972reg. muži 45,5 
7.Pašek Lukáš1995reg. muži 45,5 
8.Majoroš Alexandr1958reg. muži 55,5 
9.Judák Jiří1949reg. muži 65,5 
10.Merxbauer Martin2007reg. muži 110,5 
KST Jirkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Petr1977kraj. muži 85,5 
2.Jelínek Šimon1996kraj. muži 95,5 
3.Kotrba Luděk1972kraj. muži 110,5 
4.Dänner Michal1994kraj. muži 130,5 
5.Kočvara Michal1993reg. muži 45,5 
6.Šístek Pavel1966reg. muži 45,5 
7.Pich Jan1995reg. muži 45,5 
8.Kočvara Ivan1963reg. muži 75,5 
9.Žilka Filip2004reg. muži 95,5 
TJ Slavoj Krásné Březno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Lubomír1965kraj. muži 61-70 
2.Weichart Martin1977kraj. muži 81-90 
3.Skopec Pavel1977kraj. muži 101-120 
4.Schneider Lubor1951kraj. muži 161-180 
5.Komárek Jaroslav1966kraj. muži 121-140 
6.Zápotocký Milan1971kraj. muži 161-180 
7.Brázda Zdeněk1953kraj. muži 181-200 
8.Plutnar Stanislav1957kraj. muži 251-301 
9.Plutnar Jaroslav1951kraj. muži 251-301 
10.Mašek Jan2005kraj. muži 251-301 
11.Vajgl Lukáš1984reg. muži 16 
Sokol Horní Jiřetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Jiří1972kraj. muži 31-40 
2.Röber Jakub1988kraj. muži 121-140 
3.Pech Martin st.1980kraj. muži 181-200 
4.Vondráček Josef1973kraj. muži 201-250 
5.Mikač Jiří1981kraj. muži 251-300 
6.Dvořák Michal1984reg. muži 41-50 
7.Pech Adam2005reg. muži 71-80 
TJ Krupka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Dominik1992kraj. muži 61-70 
2.Brožek Miroslav1962kraj. muži 71-80 
3.Smolka Michael1993kraj. muži 121-140 
4.Šich Jaroslav1959kraj. muži 141-160 
5.Vlasák Radek1981kraj. muži 181-200 
6.Demeter Jan1961kraj. muži 181-200 
7.Hromádka Martin1970kraj. muži 201-250 
8.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 251-301 
9.Mach František2001kraj. muži 201-250 
10.Švarc Vojtěch1993kraj. muži 251-301 
11.Mach Dalibor1970kraj. muži 251-301 
12.Dohnal Jiří1986kraj. muži 251-301 
13.Brožek Miroslav ml.1987kraj. muži 251-301 
14.Mokriš Jakub1998reg. muži 81-90 
15.Kramár Jiří1989reg. muži 91-100 
16.Blažek Jan1999nez.  
TTC Litoměřice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrvala Radovan1987kraj. muži 61-70cizinec 
2.Pospíšil Václav1967kraj. muži 61-70 
3.Steif Richard1965kraj. muži 61-70 
4.Balcar František2004kraj. muži 101-120 
5.Brhovský Václav1967kraj. muži 101-120 
6.Petržílková Eliška2006kraj. muži 101-120 
7.Drbohlav Michal2002reg. muži 91-100 
8.Vytlačil Václav1959kraj. muži 101-120 
9.Červenka Zdeněk1943reg. muži 101-120 
10.Krupka Martin2001reg. muži 101-120 
11.Jančička Petr2004reg. muži 161-180 
Krajský přebor II. tř. sk.A
TTC Litvínov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Hynek1969kraj. muži 150,5 
2.Bláha Petr1984kraj. muži 170,5 
3.Glajc Martin1994kraj. muži 170,5 
4.Kadlec Michal1980kraj. muži 190,5 
5.Brožová Alena1974kraj. muži 275,5 
6.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 275,5 
7.Jankovič Štěpán1949reg. muži 35,5 
8.Kůrka Radek1970reg. muži 55,5 
9.Plzák Jindřich1994reg. muži 65,5 
10.Kovařík Roman1963reg. muži 85,5 
11.Rytich Milan1964reg. muži 95,5 
12.Čmerda Tomáš2008reg. muži 95,5 
13.Pourová Dina2004reg. muži 110,5 
14.Růžičková Barbora2007reg. muži 110,5 
15.Vobrubová Zuzana2006reg. muži 110,5 
TJ Sokol Spořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bareš Jaroslav ml.1978kraj. muži 81 
2.Stareček Martin1970kraj. muži 161 
3.Brand Roman st.1964kraj. muži 161 
4.Gabriel Josef1977kraj. muži 201 
5.Svoboda Zbyněk1957kraj. muži 251 
6.Procházka Oldřich1976reg. muži 65,5 
7.Rokyta Jan1983reg. muži 65,5 
8.Svoboda Petr1972reg. muži 65,5 
9.Magna Stanislav1951reg. muži 75,5 
10.Šafář František1954reg. muži 85,5 
11.Klimeš Petr1960nez. muži  
12.Ferraj Miroslav1975nez. muži  
ST Kopisty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Rudolf1979kraj. mži 181-200 
2.Kafka Milan1977kraj. muži 201-250 
3.Růžička Josef1973kraj. muži 251-300 
4.Opolský František1976kraj. muži 251-300 
5.Knieradl Josef1961kraj. muži 251-300 
6.Karez Jindřich1946reg. muži 61-70 
7.Nosek Jaroslav1973reg. muži 71-80 
8.Loefner Tomáš1977reg. muži 81-90 
9.Pech Martin2000reg. muži 71-80 
10.Franc Petr1963reg. muži 101-120 
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 61-70 
2.Hadbávny Jan1983kraj. muži 181.-200 
3.Kalánek Josef1959kraj. muži 201.-250 
4.Lhotský Milan1974kraj. muži 201.-250 
5.Novobilský Jan1975kraj. muži 251.-296 
6.Pálinkáš Robert1984reg. muži 16. 
7.Blažek Jan1953reg. muži 23 
8.Stütz Rainer1968reg. muži 27 
9.Molnár Jiří1956reg. muži 41 
10.Dobrovolný Rostislav1959reg. muži nez. 
11.Soutner Václav ml.1992reg. muži nez. 
SKST Baník Most E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maxa Lukáš1984kraj. muži 130,5 
2.Chalupa Radek1966kraj. muži 150,5 
3.Kadlec Daniel2000kraj. muži 170,5N 
4.Ruta Vladimír1969kraj. muži 225,5 
5.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 225,5 
6.Lipiner Petr1965kraj. muži 225,5 
7.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 276 
8.Srp Pavel1974reg. muži 45,5 
9.Sebránek Jan2004reg. muži 45,5 
10.Mandík Ladislav1974reg. muži 45,5 
11.Fiška Václav1951reg. muži 55,5 
12.Písařík Karel1959reg. muži 55,5 
13.Čapský Miroslav1953reg. muži 65,5 
14.Miškolci Milan1937reg. muži 65,5 
15.Basák Josef1947reg. muži 75,5 
16.Hrdý Zdeněk1959reg. muži 75,5 
17.Beneš Jan1998reg. muži 85,5 
18.Faltys Zdeněk st.1961reg. muži 85,5 
19.Skopec Karel1953reg. muži 85,5 
20.Wachtel Antonín1963reg. muži 85,5 
21.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 85,5 
22.Houdková Helena1996reg. muži 95,5 
23.Hleba Vladyslav1970reg. muži 110,5 
TJ Sever Žatec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpnička Michal1998kraj. muži 101-120 
2.Pejša Otto ml.1967kraj. muži 141-160 
3.Kopenec Václav1965kraj. muži 141-160 
4.Kubovský Zdeněk1987kraj. muži 161-180 
5.Brandtlová Sára2004kraj. muži 201-250 
6.Plečinda Jiří1953kraj. muži 251-301 
7.Brandtl Aleš2004kraj. muži 251-301 
8.Šmidílek Pavel1958reg. muži 19 
9.Farkota Jiří ml.1969reg. muži 21 
10.Zach František1952reg. muži 25 
11.Suško Michal1951reg. muži 33 
12.Karas Pavel1950reg. muži 39 
Baník Březenecká C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Vlastimil1958kraj. muži 275,5 
2.Tichý Jiří1969reg. muži 45,5 
3.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 55,5 
4.Šmíd Jiří1994reg. muži 55,5 
5.Apko Libor1968reg. muži 65,5 
6.Pail Jáchym2001reg. muži 65,5 
7.Žižka Karel1969reg. muži 85,5 
8.Sojka Theodor1954reg. muži 85,5 
9.Klíma Karel1950reg. muži 95,5 
10.Sučík David2001reg. muži 130,5 
11.Drahota David1996nez. muži  
KST Jirkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cipro Petr1962kraj. muži 275,5 
2.Sýkora Libor1972reg. muži 45,5 
3.Kočvara Michal1993reg. muži 45,5 
4.Šístek Pavel1966reg. muži 45,5 
5.Pašek Lukáš1995reg. muži 45,5 
6.Pich Jan1995reg. muži 45,5 
7.Majoroš Alexandr1958reg. muži 55,5 
8.Kočvara Ivan1963reg. muži 75,5 
9.Karlík Pavel1953reg. muži 65.5 
10.Judák Jiří1949reg. muži 65,5 
11.Merxbauer Martin2007reg. muži 110,5 
12.Škapová Alžběta2008reg. muži 130,5 
13.Faiglová Kamila1981kraj. ženy 20 
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ledvina Vilém1961kraj. muži 61-70 
2.Zlatohlávek Jaroslav1963kraj. muži 91-100 
3.Baláž Josef1955kraj. muži 141-160 
4.Cibulka Vladimír1961kraj. muži 201-250 
5.Polanecký Miroslav1963kraj. muži 201-250 
6.Kadlec Zdeněk1956kraj. muži 251-300 
7.Beckert Zdeněk1966kraj. muži 251-300 
8.Hruška Miroslav1953reg. muži 29 
9.Polanecký Lukáš1989reg. muži 40 
10.Fiala Dušan1963nez. muži  
Klášterec nad Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Větrovský Milan1962kraj. muži 71-80 
2.Kraus Václav2000kraj. muži 101-120 
3.Culek Igor1965kraj. muži 161-180 
4.Jícha Milan1961kraj. muži 201-250 
5.Hlaváč Jiří1986kraj. muži 201-250 
6.Voříšek Jan1958reg. muži 35,5 
7.Hlaváč Vít1984reg. muži 45,5 
8.Ujváry Miroslav1983reg. muži 65,5 
9.Hlaváč František1963reg. muži 75,5 
10.Šimek Libor1967reg. muži 85,5 
11.Studnička Petr1952reg. muži 110,5 
12.Bigar Jan1963reg. muži 110,5 
TJ Spartak Lubenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vukliševič Zdeněk st.1956kraj. muži 201-250 
2.Kieswetter Vojtěch st.1964kraj. muži 201-250 
3.Šašek Vladimír1961kraj. muži 251-301 
4.Vukliševič Tomáš1974kraj. muži 251-301 
5.Figa Norbert1978kraj. muži 251-301 
6.Kiesswetter Vojtěch ml.1998reg. muži 42 
7.Kuttelwascher Luboš1962reg. muži 50 
8.Macháček Martin1999reg. muži 51 
9.Zaspal Adolf1970reg. muži 64 
SK Havran Kryry A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Aleš1982reg. muži 4 
2.Lorenc František st.1967reg. muži 7 
3.Blail Ota1952reg. muži 12 
4.Skála Petr1984reg. muži 54 
5.Lorenc František ml.1999reg. muži 71 
6.Kneifl Jan1976reg. muži 77 
7.Kolář Pavel1967reg. muži 81 
8.Spurný Karel1968reg. muži 94 
9.Dressler Tomáš1986reg. muži 100 
10.Fiala Josef1991reg. muži 111 
Krajský přebor II. tř. sk.B
SKST Teplice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 121-140 
2.Hrivňák Petr1967kraj. muži 141-160 
3.Štěpánek Ivan1955kraj. muži 141-160 
4.Soukup Karel1959kraj. muži 161-180 
5.Boehm Přemysl1955kraj. muži 161-180 
6.Pospíšil Ondřej2000nez. muži 251-301N 
7.Žejdlík Martin1977reg. muži 41-50 
8.Kulíšková Miroslava1987reg. nži 51-60 
9.Berky Josef1975reg. muži 51-60 
10.Jiroušek Martin1991reg. muži 71-80 
11.Mašek Jiří2003reg. muži 91-100 
ST Brozany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaníček Pavel1970kraj. muži 161-180 
2.Šild Vladimír1958kraj. muži 201-250 
3.Vaníček Jaroslav ml.1979kraj. muži 251-301 
4.Vaníček Jaroslav1977kraj. muži 251-301 
5.Vaníček Pavel ml.2000reg. muži 91-100 
6.Šíma Jan1957reg. muži 101-120 
7.Vaněk Michal1980reg. muži 121-140 
8.Šteker Radek1964reg. muži 121-140 
9.Franz Jan1985reg. muži 141-160 
10.Horký Vladimír1980reg. muži 141-160 
11.Zach Ivan1960reg. muži 141-160 
SKST Sokol Trnovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dražan Pavel1980reg. muži 25,5 
2.Mašek Petr1966reg. muži 25,5 
3.Mládek Petr1990reg. muži 35,5 
4.Mašek Martin2000kraj. muži 35,5 
5.Slunéčko David1972reg. muži 35,5 
6.Špička Marcel1966reg. muži 75,5 
7.Vácha Zdeněk1958reg. muži 75,5 
8.Jelínek Vlastimil1974reg. muži 75,5 
9.Vinduška Michal1977reg. muži 85,5 
10.Láník Karel1961reg. muži 85,5 
11.Semerád František1962reg. muži 95,5 
12.Dražan Zdeněk1960reg. muži 105,5 
13.Nipl Jan1967reg. muži 125,5 
TJ Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brdlík František1979kraj. muži 101-120 
2.Pizur Miroslav1965kraj. muži 141-160 
3.Pavelková Lenka1981kraj. muži 161-180 
4.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 181-200 
5.Slavík Petr1972kraj. muži 251-301 
6.Futera Vratislav1963reg. muži 61-70 
7.Hájková Jana1980reg. muži 71-80 
8.Pospíšil Petr1979reg. muži 91-100 
9.Stranka Pavel1962reg. muži 91-100 
10.Šindelář Miloslav st.1970reg. muži 91-100 
11.Skokan Jaroslav1955reg. muži 101-120 
12.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
13.Friedrich Bohuslav1962reg. muži 121-140 
SK Dubí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Jiří1963kraj. muži 161-180 
2.Worth Jan1968kraj. muži 201-250 
3.Hubáček Tomáš1974kraj. muži 201-250 
4.Barták Luboš1966kraj. muži 201-250 
5.Sochor Karel2003kraj. muži 251-301 
6.Mühlbauer Tomáš1984reg. muži 61-70 
7.Matas Jakub1986reg. muži 81-90 
8.Günther Emil1955kraj. muži 91-100 
9.Maier Vilém1964reg. muži 101-110 
10.Bechyně Bohuslav1958reg. muži 111-120 
11.Hoffmann František1948reg. muži 111-120 
12.Tarnóczi Jan1994reg. muži 111-120 
Sokol Libochovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlata Jan2000kraj. muži 161-180 
2.Pavlata Roman1998kraj. muži 201-250 
3.Turek Jaroslav1993kraj. muži 201-250 
4.Šulc Milan1981kraj. muži 251-301 
5.Obr Ivan1948kraj. muži 251-301 
SK Cítoliby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petržilka Jiří1962kraj. muži 201-250 
2.Bernášek Ivan1967kraj. muži 201-250 
3.Krob Jan1974kraj. muži 251-300 
4.Makarius Jaromír1958reg. muži 18 
5.Rais Jindřich1965reg. muži 24 
6.Rybák Milan1965reg. muži 25 
7.Menčík Pavel1971reg. muži 28 
8.Czervoniak Ladislav1966reg. muži 36 
9.Dubecký Zdenko1961reg. muži 77 
10.Bárta Jaromír1962reg. muži 82 
11.Hegr Miloslav1955reg. muži 44 
12.Knor Martin1971reg. muži 27 
13.Rambousek Jiří1985reg. muži 65 
14.Reichl Jaroslav st.1969reg. muži 50 
15.Růžek Jan1985reg. muži 39 
16.Vitmajer Roman1967reg. muži 79 
TJ Smolnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinovský Vít1975kraj. muži 81-90 
2.Pidrman Petr1969kraj. muži 121-140 
3.Petrlík Josef1964kraj. muži 201-250 
4.Zapletal Bohumil1960kraj. muži 251-301 
5.Bartoš Filip1993reg. muži 9 
6.Pechal Roman1966reg. muži 10 
7.Kusáková Milada1961reg. ženy 22 
8.Dlouhý Václav1977reg. muži 26 
9.Petržilka Vladislav1960reg. muži 49 
10.Šuma Jaroslav1946reg. muži 56 
11.Petrlík Jiří st.1951reg. muži 60 
12.Kabourek Vladimír ml.1987reg. muži 64 
13.Jech Petr1971reg. muži 96 
14.Vážný Jan1992reg. muži 105 
15.Nový Ladislav1969reg. muži 107 
SK TTC Duchcov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
2.Sander Miroslav1966reg. muži 21-30 
3.Pomej Tomáš1979reg. muži 21-30 
4.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
5.Míka Martin1971kraj. muži 41-50 
6.Fürst Jiří1974reg. muži 61-70 
7.Janečka Josef1956reg. muži 61-70 
8.Mrha Zdeněk1971reg. muži 61-70 
9.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 71-80 
10.Kropáček Ladislav1958reg. muži 81-90 
11.Jelonek Vladimír1959reg. muži 81-90 
12.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
13.Kopenec Martin1981reg. muži 121-130 
TJ Sokol Bořislav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kročák Milan1963kraj. muži 4 
2.Reininger Rostislav1967kraj. muži 18 
3.Kadlček Lubomír1954kraj. muži 21-30 
4.Kir Martin1973kraj. muži 21-30 
5.Roth Vilém1972reg. muži 31-40 
6.Hissen Martin1973reg. muži 41-50 
7.Beneš Martin1969reg. muži 51 -60 
8.Hybášek Roman1964reg. muži 41-50 
9.Knížek Josef1950reg. muži 51 -60 
10.Dvořák Václav1948reg. muži 71-80 
11.Pelc Jiří1972reg. muži 91-100 
TJ Krupka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Demeter Jan1961kraj. muži 181-200 
2.Vlasák Radek1981kraj. muži 181-200 
3.Hromádka Martin1970kraj. muži 201-250 
4.Mach František2001kraj. muži 201-250 
5.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 251-301 
6.Švarc Vojtěch1993kraj. muži 251-301 
7.Mach Dalibor1970kraj. muži 251-301 
8.Dohnal Jiří1986kraj. muži 251-301 
9.Brožek Miroslav ml.1987kraj. muži 251-301 
10.Mokriš Jakub1998reg. muži 81-90 
11.Kramár Jiří1989reg. muži 91-100 
12.Al Sakali Karim2006kraj. dci 43 
13.Musil Petr2009kraj. mži 18 
14.Oravec Matyáš2010kraj. mži 19 
15.Šubrt Jan2009kraj. mži 25 
TJ Lokomotiva Teplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Vladimír1968reg. muži 31-40 
2.Muláček Karel1965reg. muži 51-60 
3.Stejskal Jan1964reg. muži 51-60 
4.Musil Robert1967reg. muži 61-70 
5.Vorlíček Petr1968reg. muži 71-80 
6.Zajíček Miroslav1963reg. muži 101-110 
7.Bohos Štěpán1989reg. muži 111-120 
8.Lasík Petr1966reg. muži 111-120 
9.Novák Martin1967reg. muži 121-130 
Krajský přebor II. tř. sk.C
SKST Děčín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 75,5 
2.Gamache Vincent1984kraj. muži 170,5cizinec 
3.Novák Ondřej2005kraj. muži 190 
4.Babička Michal st.1972kraj. muži 275,5 
5.Himko Jaroslav1950kraj. muži 275,5 
6.Štěrba Pavel1973reg. muži 60 
7.Povejšil Bohumil1959reg. muži 60 
8.Hrodek Šimon2004reg. muži 70 
9.Nováková Eva1975nez. muži  
10.Čížková Jana1995nez. muži  
11.Ramešová Magdaléna2002nez. muži  
12.Markalous Daniel2005nez. muži  
13.Hampejsová Lucie2004nez. muži  
14.Švihnosová Eliška2006nez. muži  
15.LAM TIEN TIEP1992nez. muži  
16.Hlavacká Jana1971nez. muži  
17.Maryško Jaroslav1948nez. muži  
18.Řízek Jiří1949nez. muži  
SKP Sever Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smíšková Martina1979kraj. muži 121-140 
2.Špička Zbyněk1962kraj. muži 161-180 
3.Pavlík Petr1974kraj. muži 201-250 
4.Allertová Sára1999reg. muži 13N 
5.Barták Karel2000kraj. muži 251-301 
6.Vašinová Karina1977reg. muži 36 
7.Kmoníček Martin st.1975reg. muži 39 
8.Běhounek Marcel1975reg. muži 69 
9.Vytlačil Václav ml.1990reg. muži 73 
10.Peštová Eva1950reg. muži 85 
11.Smetana Václav1965reg. muži 86 
12.Pavlík Václav1946reg. muži 95 
13.Vašina Václav2009reg. muži 113 
14.Wallach Jindřich1970reg. muži 123 
TJ Slavoj Krásné Březno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komárek Jaroslav1966kraj. muži 121-140 
2.Zápotocký Milan1971kraj. muži 161-180 
3.Brázda Zdeněk1953kraj. muži 181-200 
4.Zach Vladimír1954kraj. muži 251-301 
5.Plutnar Stanislav1957kraj. muži 251-301 
6.Plutnar Jaroslav1951kraj. muži 251-301 
7.Mašek Jan2005kraj. muži 251-301 
8.Vajgl Lukáš1984reg. muži 16 
9.Novák Jiří1956reg. muži 54 
10.Konrád Miroslav1954reg. muži 74 
11.Konrád Josef1948reg. muži 108 
KST Kalich Litoměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prášilová Petra1980ČR ženy 82 
2.Eisnerová Heda1983ČR ženy 86 
3.Málek Josef1951kraj. muži 225,5 
4.Jonáš Stanislav1956kraj. muži 275,5 
5.Borecký Vlastimil1955kraj. muži 225,5 
6.Bartošek Ivo1959reg. muži 65,5 
7.Stein Petr1967reg. muži 75,5 
8.Zeman Vladimír1964reg. muži 85,5 
9.Sekyra Jiří1949reg. muži 91-100 N 
10.Friedl Rudolf1958reg. muži 95,5 
11.Kohlert Jiří1964reg. muži 95,5 
12.Šperling Milan1958reg. muži 110,5 
SK Malá Veleň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Jiří1971kraj. muži 15,63 
2.Hanuš Petr1974kraj. muži 15,61 
3.Scháněl Jaroslav1975kraj. muži 15,19 
4.Štípek Martin1975kraj. muži 15,30 
5.Frühauf Petr1966reg. muži 12,93 
6.Bajus Roman1977reg. muži 13,36 
7.Gebhardt Petr1966reg. muži 13,36 
8.Stínil Luděk1975reg. muži 13,63 
9.Výborná Michala1982reg. muži 14,69 
10.Babička Lukáš1989reg. muži 13,36 
SK Štětí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oliva Michal1976kraj. muži 71-80 
2.Dvořák Martin1991kraj. muži 101-120 
3.Líska Vladislav1969kraj. muži 141-160 
4.Holeček Josef1976reg. muži 61-70 
5.Jurista Josef1951reg. muži 71-80 
6.Pilař Libor1969reg. muži 81-90 
7.Beran Aleš1974reg. muži 101-120 
8.Novotný Pavel1975reg. muži 121-140 
SK Štětí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedoma Jiří1958kraj. muži 181-200 
2.Cedrych Milan1959reg. muži 31-40 
3.Cedrych Tomáš1982reg. muži 41-50 
4.Macek Jan1957reg. muži 71-80 
5.Novotný Petr1982reg. muži 51-60 
6.Burda Petr1970reg. muži 81-90 
7.Barcal Pavel1974reg. muži 81-90 
8.Šmejkal Michal1993reg. muži 91-100 
9.Plšek Richard1978reg. muži 91-100 
10.Klímová Kristýna1979reg. ženy 101-120 
TJ Pikron A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jaroslav1950reg. muži 29 
2.Bechtold Roman1962reg. muži 32 
3.Brabec Vlastimil1970reg. muži 38 
4.Derfl Dušan1978reg. muži 41 
5.Mergl Milan1963reg. muži 58 
6.Kronbauer Marek1965reg. muži 60 
TTC Litoměřice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brhovský Václav1967kraj. muži 101-120 
2.Zozulia Volodymyr1985kraj. muži 141-160cizinec 
3.Petržílková Eliška2006kraj. muži 201-250 
4.Drbohlav Michal2002reg. muži 91-100 
5.Vytlačil Václav1959reg. muži 101-120 
6.Červenka Zdeněk1943reg. muži 101-120 
7.Krupka Martin2001reg. muži 101-120 
8.Ponocný Lubomír1956reg. muži 141-160 
9.Jančička Petr2004reg. muži 161-180 
10.Váša Ladislav1955reg. muži 161-180 
11.Košovský Ladislav1951reg. muži 161-180 
12.Fedorovičová Petra2007reg. muži 181-200 
TTC Roudnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanislav Pavel1975kraj. muži 150 
2.Vyskočil Tomáš1965kraj. muži 150 
3.Hrádek Tomáš1983kraj. muži 190 
4.Laube Robert1974kraj. muži 225 
5.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 225 
6.Horejsek Jakub1994reg. muži 65 
7.Jaroš Václav1959reg. muži 85 
8.Jiránek Miroslav1959reg. muži 110 
9.Dufek Jaroslav1986reg. muži 110 
10.Nguyen Hai Van1966reg. muži 130cizinec 
TTC Roudnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 95,5n 
2.Bláha Vlastimil1951kraj. muži 130 
3.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 150 
4.Kotrba Petr1982kraj. muži 190 
5.Sklenička Jan ml.2001kraj. muži 225 
6.Bláha František ml.1976reg. muži 25 
7.Bláha František1952reg. muži 25 
8.Čada Jaroslav1975reg. muži 65 
9.Masár Martin1974reg. muži 130 
10.Řezáč Josef2008kraj. muži 170 
Český pohár - 1. stupeň
SK Štětí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oliva Michal1976kraj. muži 71-80 
2.Dvořák Martin1991kraj. muži 101-120 
3.Líska Vladislav1969kraj. muži 141-160 
4.Nedoma Jiří1958kraj. muži 181-200 
5.Cedrych Milan1959reg. muži 31-40 
6.Cedrych Tomáš1982reg. muži 41-50 
7.Novotný Petr1982reg. muži 51-60 
8.Jurista Josef1951reg. muži 71-80 
9.Burda Petr1970reg. muži 81-90 
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Lukáš1996ČR muži 110,5 
2.Bláha Radek1983kraj. muži 130,5 
3.Čejka Vratislav1959kraj. muži 150,5 
4.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 170,5 
5.Bláha Petr1984kraj. muži 170,5 
6.Kadlec Michal1980kraj. muži 190,5 
7.Jankovič Štěpán1949reg. muži 35,5 
8.David Jaroslav1959reg. muži N 
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glajc Martin1994kraj. muži 170,5 
2.Brožová Alena1974kraj. muži 275,5 
3.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 275,5 
4.Kůrka Radek1970reg. muži 55,5 
5.Čmerda Tomáš2008reg. muži 95,5 
6.Růžičková Barbora2007reg. muži 110,5 
7.Hojdar Adam2005kraj. muži 110,5 
8.Hojdar David1971reg. muži 130,5 
TTC Litvínov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plzák Jindřich1994reg. muži 65,5 
2.Kovařík Roman1963reg. muži 85,5 
3.Rytich Milan1964reg. muži 95,5 
4.Gulík Josef1958reg. muži 95,5 
5.Pich Jan st.1969reg. muži 110,5 
6.Glajc Jaroslav1966reg. muži 110,5 
SK TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 51-60 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 71-80 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 121-140 
4.Vích Josef1962kraj. muži 201-250 
5.Janečka Josef1956reg. muži 61-70 
6.Jelonek Vladimír1959reg. muži 81-90 
7.Kropáček Ladislav1958reg. muži 81-90 
8.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 71-80 
SK TTC Duchcov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
2.Sander Miroslav1966reg. muži 21-30 
3.Pomej Tomáš1979reg. muži 21-30 
4.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
5.Míka Martin1971reg. muži 41-50 
6.Fürst Jiří1974reg. muži 61-70 
7.Mrha Zdeněk1971reg. muži 61-70 
8.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
9.Kopenec Martin1981reg. muži 121-130 
ST Kopisty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Rudolf1979kraj. mži 181-200 
2.Kafka Milan1977kraj. muži 201-250 
3.Růžička Josef1973kraj. muži 251-300 
4.Opolský František1976kraj. muži 251-300 
5.Knieradl Josef1961kraj. muži 251-300 
6.Pech Martin2000reg. muži 71-80 
7.Nosek Jaroslav1973reg. muži 71-80 
8.Loefner Tomáš1977reg. muži 81-90 
9.Karez Jindřich1946reg. muži 61-70 
10.Franc Petr1963reg. muži 101-120 
Baník Březenecká A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Michal1999kraj. muži 25,5 
2.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 45,5 
3.Držálek Jan1958kraj. muži 45,5 
4.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 55,5 
5.Pail Jáchym2001reg. muži 65,5 
Baník Březenecká B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubelka Jan1980kraj. muži 45,5 
2.Sučík Jan1998kraj. muži 85,5 
3.Kučera Lubomír1966kraj. muži 130,5 
4.Kroc Tomáš1976kraj. muži 225,5 
5.Novotný Vlastimil1958kraj. muži 275,5 
6.Tichý Jiří1969reg. muži 45,5 
7.Šmíd Jiří1994reg. muži 55,5 
8.Drahota David1996nez. muži  
TJ Krupka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaniš Marek1989kraj. muži 21-30 
2.Pivoňka Jaromír1983kraj. muži 41-50 
3.Brožek Miroslav1962kraj. muži 71-80 
4.Demeter Jan1961kraj. muži 181-200 
5.Šich Jaroslav1959kraj. muži 141-160 
6.Dohnal Jiří1986kraj. muži 251-301 
7.Švarc Vojtěch1993kraj. muži 251-301 
8.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 251-301 
9.Kramár Jiří1989reg. muži 91-100 
10.Mokriš Jakub1998reg. muži 81-90 
11.Brožek Miroslav ml.1987kraj. muži 251-301 
12.Fiklík Michael1991kraj. muži 41-50 
13.Boháč Dominik1992kraj. muži 61-70 
14.Blažek Jan1999nez.  
15.Mach Dalibor1970kraj. muži 251-301 
16.Hromádka Martin1970kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brdlík František1979kraj. muži 101-120 
2.Pizur Miroslav1965kraj. muži 141-160 
3.Pavelková Lenka1981kraj. muži 161-180 
4.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 181-200 
5.Slavík Petr1972kraj. muži 251-301 
6.Šindelář Miloslav st.1970reg. muži 91-100 
7.Skokan Jaroslav1955reg. muži 101-120 
TJ Sokol Terezín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Futera Vratislav1963reg. muži 61-70 
2.Hájková Jana1980reg. muži 71-80 
3.Pospíšil Petr1979reg. muži 91-100 
4.Stranka Pavel1962reg. muži 91-100 
5.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
6.Friedrich Bohuslav1962reg. muži 121-140 
7.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
TJ VTŽ Chomutov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejcovský Antonín1949reg. muži 25 
2.Martykiewiecz Dušan1979reg. muži 55,5 
3.Starý Ladislav1970reg. muži 75,5 
4.Vohradník Miloš1946reg. muži 75,5 
5.Mikeska Radek1972reg. muži 85,5 
6.Bajer Josef1979reg. muži 95,5 
7.Bareš Jaroslav1950reg. muži 95,5 
8.Kárová Karolína2007reg. muži 110,5 
9.Jelínek Jan ml.2007reg. muži 110,5 
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 61-70 
2.Hadbávny Jan1983kraj. muži 181.-200 
3.Lhotský Milan1974kraj. muži 201.-250 
4.Kalánek Josef1959kraj. muži 201.-250 
5.Novobilský Jan1975kraj. muži 251.-296 
6.Pálinkáš Robert1984reg. muži 16. 
7.Blažek Jan1953reg. muži 23 
8.Stütz Rainer1968reg. muži 27 
KST Libědice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Molnár Jiří1956reg. muži 41 
2.Szetei Ladislav1960reg. muži 60 
3.Šablatůra Kolman1961reg. muži nez. 
4.Plíšek Jaroslav1966reg. muži nez. 
5.Dobrovolný Rostislav1959reg. muži nez. 
6.Juchnievicz Andrzej1956reg. muži nez. 
7.Kozlík David1996reg. muži nez. 
8.Radimský Zdeněk1964reg. muži nez. 
9.Zuzák Miroslav1969reg. muži nez. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy