Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž I. třídy
T.J. Sokol Králův Dvůr C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mayer Lukáš1986reg. muži 81-100 
2.Hucek Filip2003reg. muži 81-100 
3.Bielčik Miroslav1982reg. muži 81-100 
4.Kračmer Matěj2000reg. muži 81-100 
5.Rada Jonáš2000reg. muži 121-140 
6.Hubingerová Natálie2003reg. muži 141-160 
7.Melenec Matěj2005reg. muži 141-160N 
8.Hlásek Lukáš2009reg. muži 141-160N 
9.Trögler Šimon1995reg. muži 161-180 
10.Hlaváček Jan1976reg. muži 161-180N 
11.Souček Matěj2008reg. muži 161-180N 
12.Štorkán Dominik2009reg. muži 161-180N 
13.Bielčik Ondřej2010reg. muži 181-185 
TJ Praskolesy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tschunko Zdeněk1958reg. muži 31.-40. 
2.Sedláček Petr1997reg. muži 66.-80. 
3.Týbl Vladimír1958reg. muži 66.-80. 
4.Novák Aleš1995reg. muži 66.-80. 
5.Bárta Michal1996reg. muži 81.-100. 
6.Pokorný Jiří1983reg. muži 101.-120. 
7.Novák Petr1971reg. muži 101.-120. 
8.Sudík Jiří1962reg. muži 121.-140. 
9.Týbl Vojtěch1994reg. muži 121.-140. 
10.Hronza Rudolf1974reg. muži 141.-160. 
TJ Broumy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosa Martin1971kraj. muži 21. - 23. 
2.Mašek Josef1963kraj. muži 41. - 50. 
3.Konopásek Miroslav1960kraj. muži 51. - 65. 
4.Ulbrich Petr1981kraj. muži 51. - 65. 
5.Kuksa Zdeněk1975kraj. muži 81. - 100. N 
6.Vais Vladimír1956reg. muži 129 
7.Rosa Mikuláš2007reg. muži 141. - 160. 
8.Rosa Vojtěch2010reg. muži 161. - 180. 
9.Kuník Ondřej2005reg. muži 161. - 180. 
10.Mašková Marie1997reg. muži nezařazena 
11.Kuksa Maxmilián2002nez. muži  
TJ Slovan Lochovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevolný Milan1975reg. muži 51-65 
2.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 66-80 
3.Rácz Rudolf1975reg. muži 101-120 
4.Kureš Milan1978reg. muži 121-140 
5.Červený Tomáš2004reg. muži 121-140 
6.Plecitý Stanislav1970reg. muži 141-160 
7.Anděl Miloš1956reg. muži 141-160 
8.Chot Vladimír1979reg. muži 141-160N 
9.Hrdlička Tomáš2004reg. muži 141-160 
10.Janda Filip2005reg. muži 161-180 
11.Matia Martin2004reg. muži 161-180 
12.Souček Pavel2004reg. muži 161-180 
T.J. Sokol Hudlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50.N 
2.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
3.Dvořák Kamil1980reg. muži 66.-80.N 
4.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
5.Sklenář Lukáš1981reg. muži 101.-120.N 
6.Med Václav2006reg. muži 161.-180. 
7.Koudela Daniel2008reg. muži 161.-180. 
8.Lulák Matěj2006reg. muži 161.-180. 
9.Průša Oldřich2009reg. muži 161.-180.N 
10.Sklenář Jakub2006reg. muži 161.-180.N 
11.Sklenář Patrik2007reg. muži 161.-180.N 
12.Nový Oto1961nez. muži  
13.Štanc Ota1969nez. muži  
T.J. Sokol Nižbor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šturc Jaroslav1964kraj. muži 201.-250. 
2.Hakl Petr1969reg. muži 41.-50. 
3.Šmíd Miroslav1954reg. muži 51.-65. 
4.Dvořák Jan1963reg. muži 66.-80. 
5.Homolka Tomáš1972reg. muži 81.-100. 
6.Hazuka Jiří1986reg. muži 101.-120. 
T.J. Sokol Hořovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čepelák Vladimír ml.1988kraj. muži 251-300 
2.Skalka Josef1974kraj. muži 301-350 
3.Červenka Miroslav1964reg. muži 51-65N 
4.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 66-80 
5.Špička Jiří1958reg. muži 66-80 
6.Kozel Rudolf1959reg. muži 101-120 
7.Kebrle Josef1955reg. muži 101-120N 
8.Veigend Josef1956reg. muži 161-180 
9.Kureš Jakub2011nez.  
10.Kureš Štěpán2009nez.  
TJ Sokol Žebrák B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunc Petr1970kraj. muži 251.-300. 
2.Roztočil Jiří1961reg. muži 66.-80. 
3.Kunc Jaroslav1969reg. muži 81.-100. 
4.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
5.Koros Zdeněk1980reg. muži 81.-100. 
6.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100. 
7.Drsek Václav1973reg. muži 101.-120. 
8.Kuška Miroslav1957reg. muži 101.-120. 
9.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
10.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
11.Müller Michal1977reg. muži 101.-120. 
12.Drahovzal Petr1951reg. muži 101.-120.N 
13.Hatina Petr1987reg. muži 101.-120.N 
14.Vokáč Jan2005reg. muži 121.-140. 
15.Mencl Josef1970reg. muži 141.-160. 
16.Dvořák Pavel1963reg. muži 141.-160. 
17.Koros Filip2010reg. muži 141.-160. 
TJ Chaloupky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lysý Tomáš1986reg. muži 51. - 65. 
2.Nguyen Van Vui1958reg. muži 51. - 65.Ncizinec 
3.Chinh Ngo Van1955reg. muži 51. - 65. 
4.Novák Stanislav1967reg. muži 66. - 80. 
5.Větrovský Petr1979reg. muži 81. - 100. 
6.Mraček František1961reg. muži 141. - 160. 
7.Růžička Jaroslav1951reg. muži 161. - 180. 
8.Löffelmann Jan1965reg. muži 161. - 180. 
9.Štochl Karel2005reg. muži 161. - 180. 
10.Pekárek Ondřej2006reg. muži 161. - 180. 
11.Kořínek František1958reg. muži nezařazen 
12.Kindl David1974reg. muži nezařazen 
TJ Olešná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopp Jan1959reg. muži 31. - 40. 
2.Herman Miloš1976reg. muži 51. - 65. 
3.Herman Miloš ml.2003reg. muži 51. - 65. 
4.Švamberk Jan1995reg. muži 66. - 80. 
5.Fischer Lukáš2000reg. muži 66. - 80. 
6.Solar Václav1991reg. muži 81. - 100. 
7.Vurm Jiří1970reg. muži 101. - 120. 
8.Kroc František1973reg. muži 101. - 120. 
9.Vurm Radek1996reg. muži 101. - 120. 
10.Kalerta František1958reg. muži 101. - 120. 
11.Švamberk Michal1990reg. muži 101. - 120. 
12.Šmíd Tomáš2004reg. muži 121. - 140. 
13.Hřeben Stanislav1981reg. muži 141. - 160. 
14.Sviták Lukáš2007reg. muži 141. - 160. 
15.Velvarský Jiří1997reg. muži 141. - 160. 
TJ Záluží
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček Václav1980reg. muži 51-65 
2.Hnízdil Tomáš1974reg. muži 81-100 
3.Chlustina Jaroslav1971reg. muži 101-120 
4.Foltýn David1997reg. muži 121-140 
5.Bělohlávek Jiří1985reg. muži 101-120 N 
6.Hnízdil Michal2010reg. mži 141-160 N 
7.Hůrka Václav1949reg. muži 141-160 N 
8.Hnízdil Jan2000reg. muži 161-180 N 
9.Srp Miroslav1963reg. muži N 
10.Daňková Věra1984reg. ženy N 
11.Hnízdil Václav1991reg. muži N 
Regionální soutěž II. třídy
TJ Lokomotiva Zdice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klaus Ladislav1954reg. muži 51.- 65. 
2.Pech Luděk1964reg. muži 101. - 120. 
3.Hašek Zdeněk1946reg. muži 121. - 140. 
4.Pánek Petr1960reg. muži 121. - 140. 
5.Preis Tomáš2001reg. muži 121. - 140. N 
6.Johan Oldřich1948reg. muži 141. - 160. 
7.Poncar Václav1944reg. muži 141. - 160. 
8.Zíma Karel1963reg. muži 141. - 160. 
9.Prokop Jan2000reg. muži 141. - 160. 
10.Šilhavý Petr1968reg. muži 141. - 160. 
11.Johan Hynek2000reg. muži 161. - 180. 
12.Prokop Břetislav Vít2007reg. muži 161. - 180. 
13.Johan Jiří1946nez.  
14.Kraus František1951nez.  
TJ Praskolesy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Michal1996reg. muži 81.-100. 
2.Pokorný Jiří1983reg. muži 101.-120. 
3.Novák Petr1971reg. muži 101.-120. 
4.Sudík Jiří1962reg. muži 121.-140. 
5.Týbl Vojtěch1994reg. muži 121.-140. 
6.Hronza Rudolf1974reg. muži 141.-160. 
7.Hofman Kamil1966reg. muži 141.-160.N 
8.Hronza Petr2005reg. muži 181.-185. 
9.Kubíček Nikolas2006reg. muži 181.-185. 
10.Hartman Jakub2007reg. muži 181.-185. 
11.Hofman Vít2008reg. muži 181.-185. 
T.J. Sokol Karlštejn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boudník Petr1963reg. muži 51-66 
2.Cajthaml Miroslav1961reg. muži 81-100 
3.Holý Martin1989reg. muži 81-100 
4.Žihla Petr1983reg. muži N 
5.Gottwald Miroslav1964reg. muži N 
6.Vácha Vladimír st.1965reg. muži N 
7.Vácha Vladimír ml.1994reg. muži N 
T.J. Sokol Karlštejn B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotek Pavel1954reg. muži 81-100 
2.Gürtner Pavel1966reg. muži 101-120 
3.Pastorek Robert1968reg. muži 121-140 
4.Pastorek Ondřej1974reg. muži 121-140 
5.Holý Stanislav1956reg. muži 121-140 
6.Habětín Jaroslav1984reg. muži 121-140N 
7.Kratochvíl Jindřich1962reg. muži N 
8.Pastorek Jaroslav1946reg. muži N 
9.Gürtner Adam2010reg. mži N 
TJ Srbsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roziňák Jan1954reg. muži 81.-100. 
2.Šeršeň Miroslav1994reg. muži 81.-100. 
3.Ranzi Piero1978reg. muži 101.-120. 
4.Vavřinec Jiří1982reg. muži 141.-160. 
5.Němec Filip1972reg. muži 141.-160.N 
6.Hubinger Josef1960reg. muži N 
7.Slivenecký Petr1978reg. muži N 
TJ Srbsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Luboš1974reg. muži 121.-140. 
2.Morda Vratislav1955reg. muži 121.-140. 
3.Horáček Miroslav1954reg. muži 121.-140. 
4.Lev Těšivoj1960reg. muži 141.-160. 
5.Vopěnka Petr1954reg. muži 121.-140.N 
6.Pokorný Miloš1960reg. muži N 
7.Hloušek Karel1960reg. muži N 
TJ Sokol Žebrák C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koros Zdeněk1980reg. muži 81.-100. 
2.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100. 
3.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
4.Koros Filip2010reg. muži 141.-160. 
5.Šimon Jaroslav2007reg. muži 161.-180. 
6.Lorenc Ondřej2006reg. muži 181.-185.N 
7.Roušal Robin2007reg. sži 38. 
8.Spousta Jan1967nez. muži  
TJ Sokol Žebrák D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuška Miroslav1957reg. muži 101.-120. 
2.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
3.Drahovzal Petr1951reg. muži 101.-120.N 
4.Vokáč Jan2005reg. muži 121.-140. 
5.Dvořák Pavel1963reg. muži 141.-160. 
6.Flieger Roman1978reg. muži 161.-180.N 
7.Drobný Vojtěch2005reg. muži 181.-185.N 
TJ Sokol Žebrák E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drsek Václav1973reg. muži 101.-120. 
2.Müller Michal1977reg. muži 101.-120. 
3.Hatina Petr1987reg. muži 101.-120.N 
4.Mencl Josef1970reg. muži 141.-160. 
5.Křemen Josef ml.2006reg. muži 161.-180. 
6.Šlosarová Jana2006reg. muži 161.-180.N 
7.Hřích Václav1972reg. muži 161.-180.N 
TJ Olešná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fischer Lukáš2000reg. muži 66. - 80. 
2.Solar Václav1991reg. muži 81. - 100. 
3.Kalerta František1958reg. muži 101. - 120. 
4.Švamberk Michal1990reg. muži 101. - 120. 
5.Hřeben Stanislav1981reg. muži 141. - 160. 
6.Herman Marek2008reg. muži 161. - 180. N 
7.Karel Tomáš2008reg. muži 161. - 180. N 
TJ Olešná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vurm Jiří1970reg. muži 101. - 120. 
2.Kroc František1973reg. muži 101. - 120. 
3.Vurm Radek1996reg. muži 101. - 120. 
4.Šmíd Tomáš2004reg. muži 121. - 140. 
5.Sviták Lukáš2007reg. muži 141. - 160. 
6.Velvarský Jiří1997reg. muži 141. - 160. 
7.Triner Miroslav2006reg. muži 161. - 180. N 
Regionální soutěž III. třídy
T.J. Sokol Králův Dvůr D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melenec Matěj2005reg. muži 141-160N 
2.Trögler Šimon1995reg. muži 161-180 
3.Zamazalová Klára1982reg. muži 161-180N 
4.Bielčik Ondřej2010reg. muži 181-185 
5.Perlingerová Kateřina2008kraj. ženy 32 
6.Svobodová Nikol2006kraj. sžy 17 
7.Kopřiva Jiří1964nez. muži  
8.Hucek Richard2006nez. muži  
9.Hlásek Lukáš2009nez. muži  
10.Souček Matěj2008nez. muži  
11.Štorkán Dominik2009nez. muži  
12.Bielčiková Simona2013nez. muži  
13.Miláčková Marie2008nez. muži  
TJ Lokomotiva Zdice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelšina Lukáš2001reg. muži 121. - 140. 
2.Preis Tomáš2001reg. muži 121. - 140. N 
3.Šilhavý Petr1968reg. muži 141. - 160. 
4.Prokop Jan2000reg. muži 141. - 160. 
5.Johan Hynek2000reg. muži 161. - 180. 
6.Prokop Břetislav Vít2007reg. muži 161. - 180. 
7.Franko Petr2002nez.  
8.Klimeš Zdeněk2006nez.  
9.Nawrat Jakub2007nez.  
10.Šín Jakub2007nez.  
TJ Praskolesy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týbl Vojtěch1994reg. muži 121.-140. 
2.Hronza Rudolf1974reg. muži 141.-160. 
3.Hofman Kamil1966reg. muži 141.-160.N 
4.Hronza Petr2005reg. muži 181.-185. 
5.Kubíček Nikolas2006reg. muži 181.-185. 
6.Hartman Jakub2007reg. muži 181.-185. 
7.Hofman Vít2008reg. muži 181.-185. 
8.Kumst František2012nez. muži N 
9.Strohschneider Jan1981nez. muži N 
TJ Broumy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuksa Zdeněk1975kraj. muži 81. - 100. N 
2.Vais Vladimír1956reg. muži 121. - 140. 
3.Rosa Mikuláš2007reg. muži 141. - 160. 
4.Rosa Vojtěch2010reg. muži 161. - 180. 
5.Kuník Ondřej2005reg. muži 161. - 180. 
6.Mašková Marie1997reg. muži nezařazena 
7.Kureš Štěpán2009reg. mži 39Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Hořovice
8.Pončík Jan2006nez. mži Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Hořovice
9.Horská Jana2010nez. mži Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Hořovice
TJ Slovan Lochovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červený Tomáš2004reg. muži 121-140 
2.Anděl Miloš1956reg. muži 141-160 
3.Hrdlička Tomáš2004reg. muži 141-160 
4.Plecitý Stanislav1970reg. muži 141-160 
5.Chot Vladimír1979reg. muži 141-160N 
6.Janda Filip2005reg. muži 161-180 
7.Matia Martin2004reg. muži 161-180 
8.Souček Pavel2004reg. muži 161-180 
9.Javůrek Lukáš2005reg. muži N 
10.Kulhavý Radek2001reg. muži N 
11.Frajtág Matěj2009nez.  
12.Nunes Alves da Silva Pedro Ricardo1978nez. muži cizinec 
T.J. Sokol Hudlice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sklenář Lukáš1981reg. muži 101.-120.N 
2.Koudela Daniel2008reg. muži 161.-180. 
3.Lulák Matěj2006reg. muži 161.-180. 
4.Med Václav2006reg. muži 161.-180. 
5.Průša Oldřich2009reg. muži 161.-180.N 
6.Sklenář Jakub2006reg. muži 161.-180.N 
7.Sklenář Patrik2007reg. muži 161.-180.N 
8.Hrkal Rudolf1954nez. muži  
9.Landová Nikola2006nez. muži  
10.Rejchrtová Kamila2007nez. muži  
TJ Sokol Žebrák F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Pavel1963reg. muži 141.-160. 
2.Křemen Josef ml.2006reg. muži 161.-180. 
3.Šimon Jaroslav2007reg. muži 161.-180. 
4.Šlosarová Jana2006reg. muži 161.-180.N 
5.Hřích Václav1972reg. muži 161.-180.N 
6.Flieger Roman1978reg. muži 161.-180.N 
7.Lorenc Ondřej2006reg. muži 181.-185.N 
8.Drobný Vojtěch2005reg. muži 181.-185.N 
9.Roušal Robin2007reg. sži 38. 
10.Slunečková Klára2005nez. dky  
11.Müller Michal ml.2006nez. dci  
12.Kára Martin2007nez. sži  
13.Kunc Dominik2007nez. sži  
TJ Litavan Libomyšl
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Tomáš1999reg. muži reg.muži 121-140 
2.Závora Vlastimil1953reg. muži reg.muži 141-160 
3.Janeček Václav1970reg. muži reg.muži 141-160 
4.Hlavín Petr2009nez. muži  
5.Čonka Nikolas1998reg. muži nereg. 
6.Hlavín Karel2007reg. muži nereg. 
7.Trča Adam2009nez. muži  
8.Trča Denis2009nez. muži  
9.Lhoták Jan2006reg. mži reg.muži 161-180N 
10.Janda Jan2006reg. muži reg.muži 141-160 
11.Hejduk Michal2006reg. muži nereg. 
TJ Chaloupky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Větrovský Petr1979reg. muži 81. - 100. 
2.Mraček František1961reg. muži 141. - 160. 
3.Růžička Jaroslav1951reg. muži 161. - 180. 
4.Löffelmann Jan1965reg. muži 161. - 180. 
5.Štochl Karel2005reg. muži 161. - 180. 
6.Pekárek Ondřej2006reg. muži 161. - 180. 
7.Vodňanský Petr1982reg. muži nezařazen 
8.Hoskovec Václav1972reg. muži nezařazen 
TJ Olešná D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hřeben Stanislav1981reg. muži 141. - 160. 
2.Sviták Lukáš2007reg. muži 141. - 160. 
3.Velvarský Jiří1997reg. muži 141. - 160. 
4.Herman Marek2008reg. muži 161. - 180. N 
5.Karel Tomáš2008reg. muži 161. - 180. N 
6.Triner Miroslav2006reg. muži 161. - 180. N 
7.Plecitý Jakub2006reg. muži N 
8.Stanko David2007reg. muži N 
9.Stanko Matěj2007reg. muži N 
10.Velvarský Jan1997reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy